• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahojík holky, zdravím po dlouhé době,i nové maminky-nějak nemám čas koníkovat :slight_smile:
Marky-moc gratuluju,to je super že už to máte s malou za sebou :slight_smile: Hodně zdravíčka a ať pěkně rostete.Tak přece jsi Makyb předběhla :wink:
Makyb-tomu co máš se říká ticho před bouří,hihi.Já to měla taky těch posledních pár dní.Až dva dny před porodem mi začal dělat Lukýsek v břiše psí kusy:grinning:
Jinak my se máme fajn,Luky je hodný miminko,když řve tak se nechá snadno uklidnit a ani s prdíkama nemáme starosti-trochu se pokroutí,zakníká,zvedne nohy a je hotovo :grinning: :sweat_smile:
8. pro 2007 ve 12:36  • Odpověz
Seri, u porodu byl a sem ráda, jen ať to ty chlapi vidí co to všechno obnáší a že to neni žádná sranda. A určitě i tobě to pomůže už jen pro ten pocit že na to nejsi sama. Tu pupečníkovou krev jsem nedarovala, v poradně v Bn sem byla vlastně jen dvakrát a to sem si na to nikdy nevzpomněla abych se na to zeptala a při porodu sem si na to nevzpomněla už tuplem. Vzhledem k tomu že mně docela dlouho šila a mně se strašně klepali nohy a pak už mně dost boleli jak sem je musela mít furt skrčený, tak nevim jestli bych ještě něco dalšího vydržela.
Na pokoji sem byla normálnim, napřed sem byla na čekateláku dokud se neuvolnilo místo a pak sem byla na pokoji kde jsme byli po třech. Spolubydlící dobrý tak se to dalo vydržet. Rodila sem sama, když sem byla na hekárně tak sem slyšela že tam někdo rodil přede mnou a pak jen já a za ty dvě hodiny co sem tam pak ještě ležela po mně nikdo nerodil.V tom pokoji jak je vana sem nebyla, jen na tý hekárně kde je lůžko, sprcha a záchod a míč, tak sem se sprchovala a chvíli byla na míči ale mně to bolelo asi všude. Pak sem chtěla aby mi manža na míči masíroval dole záda, jenže ten mi tam zajel těma jeho lopatama že sem myslela že ho zabiju. :sweat_smile:
Tak se klidně ptej, aspoň budeš vědět do čeho jdeš.
Mně dneska už docela třeští hlava, malá v noci pěkně zlobila, že už sem pak brečela a i dneska ve dne to kojení je hrozný boj, zabiju tim strašně času, malá je u toho v hrozný křeči, furt se mele, strká mi tam ruce, brečí, než se pořádně přisaje tak je klidně hodina pryč. Jestli máte někdo nějaký typy jak dobře kojit, tak vám budu vděčná. :frowning2:
Jinak fotky zatim nestíhám sem dát, ale pár fotek je na www.bilyboxer.info v novinkách je udělý z fotek takový tablíčko, nám nějak blbne furt net, takže kdo ví jestli se mi tohle vůbec odešle.
makyb, to ti věřim že už by jsi to chtěla mít za sebou, sem fakt ráda že už mám po. Budu ti držet pěsti ať už je to co nejdříve a hlavně ať ti vše dobře dopadne. :wink:
Dubovou kůru mám ale zatim sem si to tim nemazala, myslim že se mi to hojí docela dobře, sprchu se tam skoro po každym záchodě, takže to asi taky dělá hodně.
8. pro 2007 v 17:26  • Odpověz
marky-s kojením Ti neporadím,já u Toma problémy neměla.Fakt je,že za začátku jsem taky kojila dýl a pak se ta doba zkrátila.A než jsem malýho přiložila,tak jsem trochu odstříkala,líp mu to teklo a snadněji se přisál.Švagrová měla podobný problémy,ale vím,že hodně odstříkávala a malou krmila i stříkačkou.Měla jí totiž pod světýlkem kvůli žloutence a když je propouštěli,tak to kojení jim nešlo.Nakonec to překonala a kojila rok a půl.
Hlavně to nevzdávej,určitě Vám to taky půjde.A i kdyby třeba ne,tak hlavně,že budete v pohodě.Určitě se zbytečně nestresuj,nějaký ty slzičky ještě asi v šestinedělí budou.No teď se mi to kecá :wink: Ale určitě bude líp.
8. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz
A Karolínka je krásná,je vylouplá jak měsíc po porodu,vlasatá-prostě panenka :slight_smile:
8. pro 2007 ve 21:49  • Odpověz
Marky já v ní vidím naší Kajdulu je to vůbec možný byli i skoro stejně velký :slight_smile: Zkus kojit vleže nám to šlo nejlíp a vlastně tak kojíme doted z pohodlnosti. Zkus ji kojit zabalenou aby na tebe nemohla šermovat ručičkama. Jakmile jsi vynarvovaná raději na chvilku odejdi je pravda že se to h rozně rychle přenáši na miminka.
9. pro 2007 ve 12:27  • Odpověz
pavluso, a ty tu nemáš galerii Karolínky že bych se na ní podivala? Nějak sem jí nenašla.
Dneska a v noci to kojení docela šlo, je fakt že v tom leže nám to jde asi nejlíp. Mám vyndaný i kojící polštář ale na tom mi to šlo dobře zatim jen jednou, jinak sem si většinou nakonec stejně lehla a kojila v leže. V noci jsme se i docela vyspali.
seri, jsem si vzpomněla do tý porodnice jak nám dali seznam věcí, tak tam chybí ty čisticí ubrousky na zadeček, ty ti nedaji tam si je vezmi sebou. A píšou tam vložky že máš mít, ale ty ti tam zase naopak daji takže svoje si brát nemusíš. Jinak na mimi rybilku a červenou niveu ti tam daji a tobě bepanthen mastičku. Taky tam dávaji dva kufříky s dárečkama, vzorkama a nějaky m čtenim. Jinak jídlo tam nic moc. A ty kojící noční košile jsou uplně na pytel, mně furt odstávali ty díry, ono si to doma sice vyžehlíš, jenže jak tam v tom pak ležíš, tak ty díry máš prostě jak díry že ti koukaji prsa. Fakt sem s toho měla nerva a furt sem si to musela upravovat a to sem měla dvě a každou jinak řešenou. Takže příště zlatá košile na knoflíky. :wink:
9. pro 2007 v 17:54  • Odpověz
Marky já tady galerku nemám jdu se na to kouknout a kdyžtak nějaké fotky vložím.
Já kojící košile neměla, měla jsme normální klasiku a v pohodě. Kojící podprdu jsem taky dlouho nenosila, jak tam nebyla kostice tak mi prsa bolela
9. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz
Marky hodila jsem tam pár foteček :wink:
9. pro 2007 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky, nějak poslední dobou nemůžu spát, tak tady straším.
Marky velikááánská gratulace, Karolínka je panenka. Neboj kojení vám určitě půjde - musíte nejdřív obě zjistit jak na to. Jinak neporadím, nám šlo docela dobře od začátku jenže jsem kojila tři týdny pak nebylo mlíko a malá po půl hodině brečela. Docela mě to mrzelo, doufám, že teď si to užiju dýl.
Přítele nevím jestli přemluvím k porodu on je takovej měkkej, nešel se mnou ani na odběr plodový vody - a to je povoláním prosím řezník a jak něco tak se sesype :grinning: . Nedávno jsme se o tom bavili se známou ( mají 2. měsíční holčičku ) ta mu právě domlouvala aby šel - brání se. Nebudu ho lámat nechám to na něm. Taky musí zaopatřit starší dítě :wink: Takže radíš kojící košile nechat doma a spolehnout se na klasiku, to abych něco valila sehnat - nějaký doma mám, ale mají málo knoflíčků.
pavli vy jste taky holky vlasatý. Malá moc vlasů neměla, ale to je asi dědičný protože já taky ne :grinning: .
Jdu si zusit lehnout jestli z toho něco bude - večer usnu v pohodě v noci mě vzbudí záchod pak hodinu až dvě čumákuju a když máme vstávat do školy tak bych nejvíc spala.
10. pro 2007 v 01:00  • Odpověz
Moni to je asi klasika, já taky kolikrát nemůžu usnout a pak jsem jak mátoha, ale teďkon jak makám na několika frontách tak je to o něco lepší jsem docela dost unavená. Hodím tam jednu z aktuálních fotek ať vidíte jak vypadá miminko v devíti měsících s deseti kilama. Nechápu jak mohla mít i 2,5 kg takový drobeček.
Marky už se to trošku zlepšilo???
10. pro 2007 v 09:31  • Odpověz
pavluso, měla si pravdu u holek tam je trochu podoba, je zajímavý jak se vaše malá vyloupla, že teď vypadá docela jinak než když byla mimi. :slight_smile: Sem zvědavá jak se vyloupne ta naše komu nakonec teda bude víc podobná.
Kojení se zlepšilo, kolem půlnoci mně sice zase potrápila že nám to trochu trvalo a taťka byl buzen karolínčinym pláčem, ale pak spala až do pěti, a potom spala až do půl desátý, takže já sem se pak docela dovyspala.
Moni, jsi třicátý týden to spaní bude čim dál horší. Hlavně s tim záchodem to byl opruz. To já teď v noci lehnu a spim jak dřevo dokud se Kája nezahlásí. :sweat_smile:
Holky co už jste rodili, jak jste to měli s krvácenim v šestinedělí? Já od včera krvácim nějak dost, hlavně už to nejsou asi ty očistky ale je to jasná červená krev, tak nevim jestli je to normální.
10. pro 2007 ve 13:22  • Odpověz
Marky já to měla taky ale celkem jsem krvácela asi tři týdny žádné šestinedělí a poslední týden už spíš jen špinění ale před tím to byl mazec. Ale každopádně kdyby se to zhoršovalo a trvalo to déle tak bych pro jistotu zašla k dr. aby ti tam náhodou nezůstal kousíček placenty v děloze a nedělalo to tam bordel.
Kajdula dokázala vydržet klíďo i 5-6 hodin mezi kojením to jsem nechápala, ale přibývala krásně tak jsem to neřešila.
Kajďula je podobná k nám do rodiny a taky jsem zvědavá jak se vyloupne ta Vaše cácorka.
Ale já teda na záchod ani v těhu až tak moc nechodila, ale zase na druhou stranu jsem pitný režim 100% nedodržovala.
10. pro 2007 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky,

Marky - fakt je to kočička ta vaše Kája a opravdu je trošinku podobná Karolínce od Pavlusy, která je taky moc hezoučká :slight_smile:. Prosim tě a musela sis brát do poro plenky pro mimi? Vim, že na tom seznamu jsou psaný, tak jestli stačí jedno balení? Kojící košili mám jednu s dírama a jednu knoflíkovou. Tak si vezmu asi obě. A rodila jsi v tom dlouhym triku? Jo a kosmetiku pro mimi tam tedy dostaneš, takže nic jinýho na mimi brát nemusíš? A oblečení stačí až při odjezdu z poro?

Jinak já to mám se spanim teď taky hrozný, v noci jak se budim na záchod, tak pak taky nemůžu hoďku nebo dvě spát. No a když se mi pak podaří usnout, tak to vydržim třeba až do 10 h.
Holky pořizovaly jste si odsávačku na mlíko nebo ne? Nebo stačí až po porodu, až budu vědět, jak mi půjde kojení? A co ty vložky do podprdy, používáte ty jednorázový nebo pratelný?
10. pro 2007 v 17:33  • Odpověz
Tak sem založila Karolínce galerii na stránkách našich psů, zatim tam moc fotek neni ale budu přidávat. Můžete se podívat tady http://www.viky.estranky.cz/fotoalbum/karolinka/karolinka

Seri, plenky pro mimi do porodnice vem tam ti nedaji, kup si to nejmenší velikost 1 já měla balení 42 kusů myslím a ještě sem vezla domu, oni si ho první noc po porodu stejně vezmou na novorozenecký oddělení takže tam si miminka přebalujou jejich plínkama. Košile vem určitě aspoň dvě, maji tam dost přetopíno takže se budeš potit, tak aby ses mohla převlíknout. Já nakonec rodila v klasický noční košili bez knoflíků a otvorů nějak sem se nestihla převlíct do toho trika. Oblečení na mimi ti stačí až pojedeš domu, možná ale lepší už ho mít sebou aspoň ty dupačky a bodýčko, ať si připravená než manža dorazí, protože oni furt nic a pak tě kolem poledne vyšoupnou z postele a honem honem chcem jí převlíkat pro někoho jinýho, já se furt válela, nakonec sem usnula a pak najednou mně v poledne vyhazovali že sem malou musela nakojit už na židli a oběd už mi taky nedali, přitom nás propustili až v jednu.
Vložky do podprdy používám jednorázový a odsávačku nemám, napřed sem myslela že si jí budu muset pořídit, ale teď už ty prsa nemám tak nabouchaný a stačí mi kojit z jednoho, při dalšim kojení z druhýho a mám je v pohodě. Ze začátku sem ale musela odstříkávat ve sprše, protože sem je měla pěkně napraný. V porodnici tam mi pučili elektrickou odsávačku, dobrá věcička, nasadíš na prso a ono ti to samo odsaje. Jinak tam pučovali i ty ruční odsávačky takže do porodnice jí určitě mít nemusíš. :wink:
10. pro 2007 v 19:48  • Odpověz
Holky mě jediný který mi neprosakovaly byly vložky Johnsons jinak mi vše proteklo. Odsavačku jsem si koupila obyč. pístovou a stejně jsem si koupila starší elektrickou medelu asuper musím jen vynachválit bez ní bych to nezvládla, ale já od třetího měsíce kojím jen z jednoho prsa.
10. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz
Když oni v tý porodnici tyhle vložky s igelitem neradi vidí, že se to zapařuje a to šití se pak blbě hojí. Tak chtěji aby se tam používali ty jejich vzdušný. První den sem si dávala třeba tři najednou a pak už to docela šlo.

Dneska je to kojení zase děs, už mně zase pěkně bolí hlava. Trvá jí půl hodiny hodinu než začne sát, šíleně se u toho mele, řve, já pak řvu taky,no fakt idylka. Mam toho dneska už nějak dost.Teď se najedla a slyšim že mi tam zase řve. chjo. :unamused:
11. pro 2007 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak já teď spím lépe než před měsícem.I na záchod jdu méně,tak nevím jestli tady nebudu strašit ještě na velikonoce :frowning2:
Marky-uvidíš,že se to s kojením srovná.Já u kluka sice neměla problémy s kojením,ale skoro vůbec nespal,ve dne ani v noci.A bulela jsem,že jsem neschopná máma.Teď bych bulela taky,těhu mám asi napořád.Občas mojí depku odnese i malej,pak mám výčitky,fakt super.Vidím to na přenášení.Takže budu i dýl v porodce,jestli mi to budou vyvolávat.Dneska jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá.Bude i UTZ,tak doufám,že nad 4kg mít prcek nebude.Malej měl rovný 4kg.
Karolínka je beruška a myslím,že rodiče jsou mi nějaký povědomí.Není taťka u dobrovolných hasič" a nemáte soutěž dohromady s Jistebnicí?Ale třeba se pletu,takovýho pamatováka na tváře nemám.
Seri-já měla do porodky cca 25ks plen a pak dovezl manžel.Ono to v tašce docela zabírá místo :slight_smile:
S mechanickou odsávačkou jsem se nikdy nenaučila,ale mě nedělalo problém odsávat rukou.A taky jsem jako Pavluša kojila spíš z jednoho prsa,ale to až dýl.Já jsem odsávačku měla půjčenou a říkala jsem si,že jí pak když tak koupím.Nakonec se nákup nekonal.Tak jestli máš možnost půjčit a vyzkoušet,pak třeba dokoupit.I když teda já nevím,co mi na tom nešlo.Tu elektrickou holky hodně chválejí.
Tak já jdu balit vánoční dárky.Cukroví jsem taky letos neměla v plánu,říkala jsem si,že už budu s prckem doma.A stejně na něj došlo. :wink:
12. pro 2007 v 07:02  • Odpověz
Holky kdybyste některá chtěla tak tu elektrickou Medelu mám doma ve skříni. A nedám na ní dopustit už ji měli i dvě holčiny pujčené.
12. pro 2007 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem konečně dorazila domů z Tábora, už mi to dává zabrat, strávila jsem tam celý dopoledne a to jsem se snažila moc neprocházet krámky a jsem úplně vyřízená. Asi se půjdu natáhnout.

Marky - určitě se do toho kojení brzy dostaneš, chce to asi cvik....mně se to povídá, co? Jsem zvědavá na sebe. Jo a díky za rady, jestli mě ještě něco napadne, tak napíšu.

Makyb - tak schválně pak napiš, jak je prcek velikej, docela by mě to zajímalo. No a uvidíš, třeba se mimčo začne brzy hlásit na svět a na vánoce budete doma. To by bylo škoda, kdybys přenášela a měla strávit vánoce v porodce, co?

Pavli - slyšela jsem na tu elektrickou Medelu jen chválu, můžu být první zájemkyně na půjčení? V mým okolí bohužel není nikdo, kdo by mi jí mohl půjčit, tak abych měla radši jednu v zásobě.

Jinak já byla dneska na krvi - opět protilátky. Výsledky budou snad v pátek a jestli budou vysoké, tak se z toho asi po.... To by pak znamenalo, že bych musela rodit v ČB :frowning2: , tak mi prosím držte palce, ať mi to dobře dopadne. Byla jsem dneska na UTZ v nemocnici v Tá, byl tam dr. Berka, docela sympatickej. Takže naše mimi leží hlavičkou dolů - huráááá :slight_smile: , tak doufám, že se náhodou nepřetočí. A vážíme 1,642 kg. Hned ve dveřích jsem hlásila, že nechci vědět pohlaví, tak mi řekl, že je dobře, že to říkám dopředu, protože by mi to asi omylem řekl nebo naznačil.
Holky vy máte všechny (nebo jste měly) 2 termíny porodu? Já mám jenom jeden a to 9.2. a prý když mi na začátku těhu dle prvního UTZ v 10. týdnu nikdo neřekl jiný termín, tak platí jen tenhle, který je podle MS. Já osobně očekávám, že budu rodit až po termínu (podle mých výpočtů), ale dneska bylo mimi podle UTZ větší než podle MS, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.
Hlavně aby tam vydrželo co nejdýl, na konci ledna budeme dělat tu kuchyň :sweat_smile:
12. pro 2007 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky,
před chvilkou jsem dogruntovala obývák. Zítra mě čekají testy na cukr a chci se podívat ještě po městě - Ježíšek musí ještě dokoupit dárky.
Seri taky mě to poslední dobou všechno zmáhá. V průkajdě mám dva termíny 19.2. a 28.2. když jsme byli na UTZ v ČB tak dr. říkal, že by to mohlo okolo toho 22.2. být prý je o týden větší - tak se necháme překvapit kdy vyleze :slight_smile: doufám, že si to nerozmyslí a nezůstane tam až do 29.2. Seri a na příští kontrolu bys jela do Bn když tam chceš rodit?
Na tu elektrickou odsávačku jsem taky četla chválu, zatím o ní neuvažuju, uvidíme jak na tom budeme s kojením. První kojení skončilo po třech týdnech, tak jsem zvědavá co teď.
12. pro 2007 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky,
tak nález od posledně trochu postoupil,ještě mě prý podráždila co to jde,tak uvidím.Pokud do pátku neporodím,tak jdu na kontrolu a tam se domluvíme co a jak.Ultrazvuk mi nedělala,když jdu v pátek zase.Takže jestli to bude macík se dozvím asi až porodu.

seri-termíny porodu mám dva,podle PM a UTZ,od začátku podle UTZ to vychází o týden dřív,ale oficiální je asi podle té menstruace.Co se velikosti týče,tak mám pocit,že den ode dne mám pupík našpulenější,už mám malou kůži,jako kdyby to teď doháněl a rostl co nejvíc.Ale ono u porodu na váze moc nezáleží,jde o to jak je malá hlavička a malej jí měl opravdu malou,tak mi to nepřišlo,že rodím čtyřkiláčka.Ale přeci jen víc než ty 4kg,co si budem povídat,kdo by to chtěl :wink:
Tak se jdu hýbat,třeba se rozrodím :grinning:
12. pro 2007 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Už jsem tu zase 14 dní nebyla. Byla jsem u rodičů v Táboře a bez netu :wink:

Markyb. gratuluji ke Karolínce :slight_smile: S tím krvácením je to asi individuální. Já hodně "lila" první týden, pak už to bylo spíš špinění a po kojení většinou zase víc, jak se zavinuje děloha...já si bohužel protáhla šestinedělí skoro do 2 měsíců, pořád jsem špinila, hnal mě dr. i na ultrazvuky, vypadalo to, že mi v děloze něco zůstalo, ale podle negativního hcG to nebyla placenta, tak dr. zvolil taktiku vyčkávání, už jsem z toho byla fakt na nervy, pak ze mě vypadnul dost divnej kousek a špinění přestalo, prej to byl kousek plodového obalu. Jestli budeš dál hodně krvácet, tak si raději zajeď do porodnice,ať ti udělají ultrazvuk.

K tomu kojení: já odsávačku nemám a ani o ní neuvažuju, pokud potřebuju odsát, tak to zvládám ručně. Vložky do podprdy používám pratelné a ještě doporučuji jednu super věc sběrače na mléko http://www.i-lekarna.cz/zbozi/avent-komfortni-sada-musli-sberace-materskeho-mleka-2pary
Vždycky si ho nasadím před kojením na druhé prso, ušetřím tím spoustu vložek do podprdy a to zachycené mlíko jsem sbírala do lednice a po 24 hodinách do mrazáku, takže jsem si udělala slušnou zásobičku, kdybych nemohla z nějakého důvodu kojit a nebo bych potřebovala někam jít :wink:
12. pro 2007 v 17:04  • Odpověz
Seri klidně jak budeš potřebovat Ti ji půjčím. JInak já měla taky jeden termín porodu 26.3. ale Kajdulka se chtěla na nás kouknout dřív.No prostě se nemohla dočkat až uvidí mamku zvenku :sweat_smile: Já teda vím i den početí. Řekli mi ho na prvním UV a trefili se.
Nikitko já měla taky super zásobu až se mi všichni smály. Dokonce i ted mám asi ještě litr v mrazáku ale ten musím do konce měsíce Kajdule dát
Makyb že by Ti udělala toho Hamiltona jak říkají???
12. pro 2007 v 17:12  • Odpověz
Moni já jdu ještě příště k mýmu dr. a to bude až 2.1. Ptala jsem se ho, kdy mě už pošle na mateřskou a prý že to vyřídíme až po novým roce :frowning2:.
Já teď budu čekat hlavně na ty výsledky krve a podle toho se vlastně dozvim, kde budu rodit. Když budou OK, tak v Bn, když ne, tak v ČB. Dneska jsem si o tom četla nějaký články na netu, co by se mnou dělali, když bych měla zvýšený protilátky.....no děs, porod se vyvolává asi v 35. týdnu a miminku se mění krev, hrozí mu poškození....tak prosím prosím toho nahoře, ať se nám tohle vyhne.

niki - o těch mušličkách jsem taky četla a jsou fakt tak dobrý? A můžu se tě prosim tě jako absolutní neznalec zeptat, v čem jsi skladovala mlíko v ledničce? Na to jsou taky nějaký spešl dózy nebo je to zbytečný a stačí nějaký obyčejný? A tak jak popisuješ se to s mlíkem dělá - nejdřiv do lednice na den a pak do mrazáku? A jak dlouho se vlastně může mlíko skladovat?
12. pro 2007 v 18:17  • Odpověz
Seri já vyvařilaklasický skleničky a na netu jsem koupila sáčky na MM. Nejdřív se nechá mlíko schladit v lednici a pak do mrazáku tam by mělo být max 3 měsíce.
12. pro 2007 v 18:47  • Odpověz
Seri: v ledničce jsem to měla ve skleničce od přesnídávky, vždycky jsem jí pak vyvařila. Do mrazáku to dávám v mikrotenových sáčcích, ten dávám do takové hranaté dózičky, tak pak z toho vzniknou takové skladné krychličky :wink:Popisuju datumem. V lednici to může být 24 hodin,v mrazáku 3 měsíce :wink: A mušle jsou super, já mám "starej model" :grinning: půjčený od ségry a za den sesbírám tak tu skleničku což je asi 2 dcl :slight_smile:
12. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz
To jsou vjecy, to jsou vjecy co to tady probíráte :sweat_smile: to mám zase nějaký mezery ve vzdělání. :sweat_smile: Tak já teda žádný mlíko neschraňuju, tak nevim jestli taky mám, já jak ze začátku měla ty prsa napraný, tak teď už je mám v pohodě a ani nemusim ve sprše odstříkávat, nějak se to upravilo samo, akorát v noci mi z jednoho vždy víc teče.
Musim zaťukat že teď kojíme uplně v pohodě. Dneska jsme byli u doktorky tak Káju přeměřila a zvážila a prohlídla a jdeme zase za 14 dní. Kája přibrala necelých 400 gramů, tak nevim jestli je to v pohodě nebo jestli to neni málo.
Seri, a co máš s těma protilátkama? nechce se mi to hledat zpátky. Ty máš krevní skupinu negativní? Se mnou na pokoji byla mamina co má negativní a ten její kluk měl silnou žloutenku každý den ho hodně svítili a stejně to měl furt blbý, tak už tam byli kolik dní navíc. Hlavně už to měla třetí dítě a doktorka jí řikala že čim víc těhotenství tim to ty další děti budou mít horší.
Jinak já měla termín v průkazce jen jeden, ale na tom ultrazvuku ve 20. týdnu mi řekli ještě jeden. Podle poslední ms sem měla 12.12 a podle utz 5.12.
14. pro 2007 v 17:39  • Odpověz
Marky super že už nemáte problémy s kojením Tak vidíš že se to všechno v pohodě upravilo.
Kája přibírala hodně, ale doktorka říkala že za týden kolem 150 - 250g takže jste v normě :wink:
14. pro 2007 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky, tady je nějak mrtvo, doufám že jste všichni v pohodě a co makyb, nemáš už miminko?
Karolínka má trochu rýmu,asi jí manžel minulý týden nakazil, tak odsávám a nevim jestli mám ještě něco kapat, nebo jak se jí zbavit. Nerada bych aby se jí to dostalo do uší.
Zítra dopoledne jedeme na tu akci do Bn porodnice, tak musim Káje nachystat nějaký ohoz. :slight_smile:
18. pro 2007 v 17:45  • Odpověz
Marky hezky si to užijte. O víkendu byl marod manža a ted to přelezlo na mě tak doufám, že Kájuchu nenakazíme.to by tak ještě scházelo. No máme doma homeo kapky do nosu a ted jsem ještě pro jistotu koupila sirup kdyby náhodou něco ať jsme připravení.
taky jsem vždy jen jukla.Asi holky nestíhají před vánoci.
a MAkyb doufámě že už máš svého mimíska u sebe. :sweat_smile:
18. pro 2007 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.