• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
To máš pravdu, že mi chybí už jen to mimčo. Nejradši bych, kdyby se to povedlo ještě tenhle rok. V práci mám smlouvu na dobu určitou a vypadá to do konce tohohle roku (po dobu mateřské mojí kolegyně, jsem za ní náhrada), a jestli ona se ona vrátí, tak budu asi bez práce...takže by se mi to i hodilo :slight_smile:

A leni, jaký máte vybraný jména?
5. dub 2007 ve 13:25  • Odpověz
autor
holka bude určitě Kateřina a pro kluka ještě nejsme rozhodlý, asi David nebo Jirka.
tak to by se ti opravdu hodilo. je spousta času a určitě se vám to povede. já jsem v to ani nedoufala. vybrala jsem si dovču úplně celou s tím, že na vánoce si vezmu z dalšího roku. ani jsem to nepotřebovala, od začátku listopadu už jsem doma. v práci říkali, že jsem to snad věděla :slight_smile:
5. dub 2007 v 15:53  • Odpověz
Máš hezký jména, to já bych např. Jirku dát nemohla, i když se mi to jméno taky líbí, je to můj manžel a tchán a já tohle nemám ráda, když mají v rodině děti jména jako rodiče. Vidim to teď u nás, tchán rozbaluje manžovi dopisy (bydlíme s nima v RD), protože si myslí, že jsou pro něj...děs. Zavoláš Jirko a oba se ptaji co je....

A ty jses na rizikovym, že jsi celou dobu doma?
6. dub 2007 v 07:46  • Odpověz
autor
to my jsme taky nechtěli aby se děti jmenovali po nás. jak píšeš je to hrozný.
jsem doma protože dělám s čistícíma prostředkama a je tam spousta výparů. jinak je od začátku vše v pořádku. musím to zaťukat.
10. dub 2007 v 11:25  • Odpověz
Tak to je jasný, že tam jsi dělat nemohla. Já dělám v kanclu, takže si myslim, že při případným těhu budu v práci až do konce, pokud teda nebudou problémy. My se chtěli původně začít snažit už v dubnu, ale v červnu jedeme na vodu, takže snažilkování jde ještě na 3 měsíce stranou :frowning2: , ale pak šup na to :slight_smile: .
10. dub 2007 v 11:34  • Odpověz
autor
mám kamarádku, co dělala účetní. teď má 2-leté dítě a říkala,že takovou blbost by už neudělala. taky chodila skoro celé těhotenství do práce. prý by si nechala napsat neschopenku na první 3 měsíce a pak by zas chodila do práce.
ty první 3 měsíce byly fakt nejhorší. jsi pořád ospalá, je ti špatně od žaludku a hlavně nic doma neuděláš. tak to pak zvaž.
my jsme se brali v září a už od června jsme se snažili. bylo mi jasný, že to nepůjde hned.
10. dub 2007 ve 12:15  • Odpověz
to já bych byla doma hned, ale myslim si, že až třebas budu těhotná, tak mě doktor nebude chtít nechat doma, když nedělám žádnou těžkou práci. No, uvidíme. Mám totiž od února novýho doktora a nevim, jaký vlastně je, prý je dobrý, ale byla jsem tam jen jednou. I když si říkám, že když jsem už jednou potratila, tak by mě třebas ze začátku doma nechal.
10. dub 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
a ke komu chodíš? myslím,že pokud jsi už jednou potratila tak automaticky nechávají doma
10. dub 2007 ve 13:12  • Odpověz
autor
nebo většinou nechávají doma pokud ze začátku trochu špiníš, což asi skoro každá
10. dub 2007 ve 13:13  • Odpověz
Chodim ke Šperlovi na Sojčák. Tak uvidíme, třeba mě pak taky nechá doma.
10. dub 2007 ve 14:29  • Odpověz
autor
já k němu chodím taky. nedělá žádné problémy. určitě zůstaň doma. po potratu budeš určitě riziková. říkala jsem si co doma budu dělat a ono si zvykneš. do práce jsem vstávala v 5, tak teď se v klidu vyspím. stejně budeš furt chodit po nějakých doktorech tak bys v práci moc nebyla. :slight_smile:
tolikrát jako chodím teď jsem u doktora nebyla za posledních 10 let :grinning:
10. dub 2007 ve 14:36  • Odpověz
Už aby to bylo :slight_smile:. Já teda měla potrat v cca 5 tt, což bylo hodně malý, tak nevim, jestli to bude na rizikový stačit.

Moje známá chodí taky ke Šperlovi a on prý nemá UTZ, což je škoda.
10. dub 2007 v 16:28  • Odpověz
autor
pokud jsi už jednou potratila a je jedno v kolikátém týdnu nikdy nevíš co se může stát. když jsem zjistila, že jsem těhotná tak jsem tam chtěla jít v pátek z práce.mamka tam šla dopoledne, řekla mu, že mi vyšel pozitivní test a on mi po ní vzkázal ať jdu hned z práce domů a přídu k němu v pondělí, ale neschopenku mi napíše zpětně. takže pohoda (mamka s ním chodila na základku).
UTV sice nemá, ale není problém se objednat v nemocnici, jsou tam moc příjemní. a tolikrát tam zase nejdeš, já byla zatím jen 3 krát
11. dub 2007 v 16:16  • Odpověz
AHojky hoky. Omlouvám se za dlouhou odmlku,ale v Plzni bohužel nemáme net... Jsem už totiž skoro plzeňačka,ale doufám,že ě kvůli tomu tady nezavrhnete??? :frowning2:
S tím ultrazvukem je to fakt,na potřebná vyšetření tě pošle dokotr a kdyby se náhodou něco dělo,tak si tě pohlídají i v nemocnici... Já tam jezdila skoro dva měsíce dvakrát týdně(na měření průtoků pupečníkem a na monitor),ale to kvůli tomu,že jsem měla problémy...
11. dub 2007 ve 21:42  • Odpověz
msunny - neboj, nezavrhneme tě :slight_smile: , původně jsi přece z Tábora, takže klidně piš dál... :slight_smile:. Tak ty už jsi skoro přestěhovaná, jo?

leni tak tos měla dobrý, že tě takhle nechal doma. Uvidíme, jaký to bude u nás. V létě jsme si ještě plánovali dovču do Chorvatska, ale v tý době, pokud se zadaří, bych mohla být těhu a dovolená padá. Což mi ani tak nevadí, máme jet s lidma, s kterýma dovolenou moc trávit nechci (slíbila jsem jim to ve slabý chvilce :sweat_smile: )
12. dub 2007 v 07:46  • Odpověz
autor
seri hlavně aby vám to v létě vyšlo.držím palce :slight_smile:
ahoj msunny, tak si zvykáš na nové prostředí jo? nebo tam někoho znáš? a jak se máte s Honzíkem? teď je to asi nejhezčí co?
12. dub 2007 ve 12:53  • Odpověz
Jé holky to jsem ráda...
seri: Držím palečky,ať ti to těhu vyjde!
Jinak už jsme vlastně přestěhovaný,akorát jsme teď přijeli na návštěvu,protože tam ještě nejsme přihlášený u doktorky,tak Honzík musel na očkování... Ale bylo to dobrý,ani horečku neměl...
No díky internetu,už jsem si tam našla i nějaký kamarádky a tak,takže s tím nemám problém :slight_smile: Akorát si nemůžu nějak zvyknout tady v Táboře... Doma už jsem měla takovej svůj klídeček a pohodičku a tady furt někdo je...
13. dub 2007 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte dneska? Je krásně, tak doufám, že mi ten den v práci rychle uteče a pojedu domů, abych si to sluníčko taky trošku užila.

Včera zavřely Černý mosty, tak jsem čekala nějaký velký zácpy, ale je to myslim v pohodě, jezdím tudy každý den do práce a z práce.

msunny: tak to je dobře, že tam nejste sami. Stejně je ten net dobrá věc, co?
20. dub 2007 v 07:29  • Odpověz
No seri to fakt je! Akorát mi štve,že ho ještě nemáme doma (v Plzni) Takže jedině u tchánovců a tam nemůžu bejt každej den od rána do večera...
6. kvě 2007 v 10:43  • Odpověz
Tak to chápu, u tchyně to fakt nejde. Já mám net jen u našich a v práci. Časem se doufám dopracuju k tomu, že si ho zavedu i doma, i když manžel o tom nechce ani slyšet. Snad ho časem nějak zpracuju :wink:
7. kvě 2007 v 15:05  • Odpověz
Tak najdi něco,v čem by mu net pomáhal a nadhoď to... To zabírá!:slight_smile:
7. kvě 2007 v 19:27  • Odpověz
Ono je to těžký, pořád tvrdí, že ho mám v práci a tak ho nemusíme platit ještě doma. Ví, že je to dobrá věc, máme přes něj nakoupenou pračku, sporák..., hledala jsem si díky němu práci,dovolenou vybírám přes net a spousta dalších věcí. Zrovna včera jsem si rejpla, že bysme ho doma potřebovali, když jsem potřebovala zjistit vlaky a busy, ale jeho odpověď byla jen "No jo" :frowning2:
11. kvě 2007 v 08:45  • Odpověz
Určitě na to příjde uvidíš...Třeba až budeš na mateřský a nebudeš chodit do práce a nebudete mít kde si co hledat...
17. kvě 2007 v 17:05  • Odpověz
Msunny - to doufám :slight_smile: . A co jinak v Plzni novýho?

Lena27 - dlouho ses neozvala, jsi OK? Už se to pomaloučku ale jistě blíží, viď?
22. kvě 2007 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás také z táborska. :wink:
22. kvě 2007 v 10:24  • Odpověz
Ahoj handulo, vítám tě mezi Táboračkama :slight_smile:
22. kvě 2007 v 11:22  • Odpověz
seri: ahojky, děkuju za přivítání :slight_smile:
22. kvě 2007 v 11:46  • Odpověz
handulo taky tě tu vítám...
Jinak jsme teď s Honzíkem asi na týden v Táboře,zítra si jdu zařídit občanku(blbec jsem si jí nechala propadnout,takže si musim nechat udělat ještě s táborskym bydlištěm a pak si jí jen vyzvednu,dojdu se přehlásit do Plzně a budu na ní zas čekat měsíc...)
22. kvě 2007 v 17:24  • Odpověz
msunny: ahojky :wink: Jé, já si jdu dneska také pro občanku a řidičák, tak se tam třeba potkáme :slight_smile:). To je pech, že to musíš vyřizovat takhle, ale myslím si, že kdyby ses tam s nima domluvila, určitě by ti vystavili jen nějaké potvrzení, že ji sice máš, ale propadlou a mohla bys ji udělat jen v Plzni. To je přece nesmysl dělat si v Táboře občanku, když už jste v Plzni. Zkus se na to optat, ale mělo by to určitě jít. Tak odpoledne sraz u automatu na kávu :grinning:
23. kvě 2007 v 05:53  • Odpověz
Ahoj holky, mě taky brzy čeká úřad, musim si vyřídit pas s novým jménem, nějak jsem to od svatby ještě nestihla a dovolená se blíží.
Msunny - jak řiká handule, zkus se na to zeptat. Taky si myslim, že by se to dalo nějak udělat, abys nemusela čekat na dvě občanky.
23. kvě 2007 v 07:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.