• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky, tak jsem konečně tady, měla jsem rozbitý PC a mám půjčený notebook z práce a teprve dneska se mi povedlo rozběhnout net.

Marky - ty si asi teď s Kájou užíváš na tom setkání, tak se pak ozvi, jaký to bylo. A s tím kojením, je dobře, že jste se do toho dostaly, jde asi opravdu o ten cvik.

Jo a s těma protilátkama - mám krev 0- a dr. mi už 3x kontroloval protilátky. Jde o to, že miminko by mohlo být po tatínkovi Rh pozitivní a moje tělo by si proti němu mohlo vytvářet protilátky. U prvního těhotenství to nevadí, jen se po porodu píchne injekce, která zabrání tomu, aby se ty protilátky začaly vytvářet. Pokud by se nepíchla, tak by pak mohl být problém u dalších dětí, mohlo by dojít k jejich poškození až odumření :frowning2: . No a tahleta zázračná injekce se píchá i po prodělaným potratu a po odběru plodovky. Já vím, že po plodovce mi jí píchli do zadku (to mi napsali i do průkajdy), ale po potratu, který jsem prodělala v lednu o žádný injekci nevim. Proto jsem měla strach, abych v tomhle těhu neměla ty protilátky vysoký, to by pak znamenalo, že mi jí nepíchli a byl by asi velkej problém.
Když mi bral dr. krev poprvé, tak byl výsledek na protilátky negativní, což je dobře, podruhé byl pozitivní (ale to prý způsobila ta injekce po plodovce) no a pak se čekalo na ty třetí výsledky a ty jsou naštěstí opět negativní, takže je to OK :slight_smile:. Klepala jsem se strachy, když jsem k dr. minulý týden volala, jak to dopadlo a když mi řekl, že je to dobrý, tak jsem holky řvala jako želva......

Včera jsem byla na posledním kurzíku, probírali jsme péči o miminko, ale tak strašně rychle to uteklo, bude se mi po tom stejskat. Jinak tam už dvě holčiny porodily, měly termín někdy kolem vánoc.

Makyb - určitě je už prcek na světě, co? Určitě se ozvi, myslíme na tebe.

Dneska jsem se pustila do vánočky - poprvé v životě, tak jsem zvědavá, jak ten můj hokus pokus dopadne, tak mi držte palce. Holt jestli se nepovede, tak výsledek hodíme slípkám :grinning: . Jinak mám 5 druhů cukroví, ale spíš takový jednodušší, moc mě to pečení nebaví.
19. pro 2007 v 10:48  • Odpověz
Ahojky,
Seri je dobře že Ti ty výsledky dopadly doře asi to byly nervy v tom Tě chápu.Vánočka se ti určo povede,Já jí asi dělat ani nebudu .Manža ji nejí a já z ní potom dělám žemlovku.
19. pro 2007 v 11:16  • Odpověz
Hoj holky,
dnes to mám volaké nabyté. V noci Kája blbě spala, protože má rýmu, tak sem odsávala, krmila, chlácholila a poslouchala jí jestli dejchá. V půl desátý jsme jeli do Benešova, tak před tim zase klasicky nestíhačka, sem jí tu přebalovala a ona mně pokadila a ještě se mi do toho vyčurala, no chaoz, pak ještě nakrmit aby tam vydržela, no ale přijeli sme nakonec včas. :o) Tam jsme byli jak celebrity, furt si nás fotili, byli tam nějaký náměstci s toho ředitelství nemocnice, pak nějaký personál, pak nějaký chlap z kraje a ještě si pozvali Veroniku Jeníkovou, tu jak hraje v Ordinaci Vendulku, oproti televizi je hodně malinká a už je taky docela stará. No nic nějaký řeči pronesli, čekali jsme nějaký větší dárek, ale dostali jsme jen dvě taštičky s věcma na Karolínku a kytky a ten z kraje nám dal vánoční stromeček, no doma už jeden máme takže to se moc netrefil.:o)) Byl tam kluk z Mladý fronty a pak chlápek z Benešovskýho deníku, pak ještě dorazili z ČT1 a Českýho rozhlasu. Takže dneska možná budem v 18 hodin na jedničce jak jsou ty večerníky a nebo pak v 19.25 v těch regionálních zprávách, ale nevim možná to tam nakonec nedaj, protože si nás točili napřed bez mluvení a pak se nás něco zeptala a mi tam kokoktali jak kokoti, nesnášim to toto, stála sem tam jak dřevo a neuměla se vyjádřit.:slight_smile:) Jinak zítra by měla být fotka v Mladý frontě, tak sem na to taky zvědavá, nafotil toho tolik že sem zvědavá jestli tam nakonec na tý fotce co vyberou vůbec budem my. Furt chtěl Káju vyfotit s otevřenýma očima, jenže ona celou tu hodinu spala a nechtěla je otevřít, takže měl smůlu.
No takže tak. Po obědě sem nakonec jela k dětský doktorce, sice má jen rýmu jenže lepší když se na ní podivala, aspoň mně to uklidnilo, protože když sem jí slyšela jak nemůže dýchat a chrčí to v ní tak mi s toho bylo akorát do breku. Tak jí napsala něco do nosu a mám furt odsávat a zvlhčovat vzduch že jí mám dám k posteli pářit heřmánek, tak doufám že to pomůže a nedostane se jí to nakonec do uší.
Pavluso, manžel byl právě nemocný minulý týden, takže nás obě nakazil, já mam taky knedlík v krku a frkám.
Seri, kojení fakt už šlo, ale teď jak má rýmu tak se jí špatně pije, takže mi je ze začátku docela drtí že mně to zas bolí.
Tak to je fajn že ti ty protilátky dobře dopadli. :slight_smile:
A jak dopadla vánočka? Mně cukroví napeče máma, vánočku babička a tchýně taky prý něco nám dá, tak aspoň že o toto se nemusim starat. :wink:
19. pro 2007 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám, dneska jsem balila dárky dokud je Kristýna ve škole a mám na to klid. Cukroví jsem upekla jenom rohlíčky a linecké nikdo to pak nejí, já kvůli cukrovce se tím taky ládovat nemůžu. Vánočku taky péct nebudu, podle času upeču v neděli štrúdl - ten se aspoň sní.
Marky je lepší, že si šla s malou k dr. už jenom pro tvůj klid. Tyhle miminkovský rýmy jsou nejhorší, protože chudinky neumí dýchat pusinkou a nemůžou se ani pořádně najíst.
Seri to je skvělý, že ti ty testy dopadli dobře. Včera jste měli poslední kurzík? Tak jsem zvědavá jestli se p. Havlíčková ozve a začnu chodit taky.Příští týden jdu na kontrolu a utz - ten měsíc tak rychle uběhne. Za chvíli budeme mít taky mimíska u sebe už se těším :dizzy_face: .
19. pro 2007 v 18:00  • Odpověz
Ahojky holčiny,
tak vánočka se celkem povedla, manža jí dokonce i pochválil :slight_smile: , tak jsem ráda. Není sice jako od jeho maminky, to je jasný, ona umí totiž moc dobře péct a vařit, atd... Je pravda, že je míň sladká, ale dala jsem tam cukru přesně podle receptu :sweat_smile: , používám hodně recepty z Apetitu, tam jsou postupy vždycky pěkně vysvětlený.
Marky - mně to nejde pustit :frowning2: , na tomhle půjčeným PC mi chvílema nejde ani net, už abych měla ten svůj. Tak já se na vás mrknu až budu u našich, jak vám to tam slušelo. A k jaké dětské dr. chodíš? Já vůbec nevim, koho mám vybrat, vim, že se tu už holky na některých stránkách vpředu o dětských dr. bavily, ale nechce se mi to hledat. Jo a odsávala jsi Káju s tou odsávačkou ha vysavač? Já jsem si jí objednala k vánocům u švagrové, tak doufám, že mi jí v pondělí Ježíšek přinese :slight_smile:
Moni - to ti začne kurz až v novym roce, že jo? Tak abys to do porodu stihla, se divim, že se ti Olina ještě neozvala :fearful: . Já zase nevim, jestli máme jít s manželem v lednu na kurzík pro páry, jemu se tam moc nechce, ale třeba se mi ho podaří nějak nenápadně k tomu dokopat, aby přece věděl, co se mnou dělat v porodnici, že jo :wink:
20. pro 2007 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,
zatím nedočítám,kouknu až bude víc času. 16.12. se nám narodila Michalka .Vážila 4300g a měřila 53cm. Takovej náš drobeček.Porod byl v pohodě,docela rychlý.Až bude víc času,tak písnu víc.I v porodce i na šestinedělí to bylo dobrý,nemůžu říct nic kritického.Ale doma je doma,tak to byla rychlovka.A já jdu trochu něco naspat.Doufám,že jste všechny v pořádku a spokojeně čekáte na Ježíška.
20. pro 2007 v 19:53  • Odpověz
Seri, to je škoda že ti to nejde spustit, dneska měla Karolínka fotku v Mladé Frontě v příloze Střední Čechy a já malinkatou fotku v Benešovském deníku na titulní stránce, na netu Bn deníku je těch fotek malinko víc.
http://benesovsky.denik.cz/zpravy_region/tisici_rodicka20071219.html

Seri, já chodím k dětské sem do Sedlce k dr. Šárové, chodila jsem k ní i já když sem byla dítě, už je to důchodkyně ale zatim furt pracuje a nikdo jiný tu neni a někam mimo se mi jezdit nechtělo.
Rýmu Káje odsávám tou odsavačkou na vysavač, mně se fakt vyplatila protože jí mám teď v provozu furt, odsávám několikrát denně a kdybych to měla tahat pusou tak nevim. Akorát by to chtělo nějaký tišší vysavač, ten náš docela řve. Kája dneska celý den prospala, jen sem jí dávala po dvou hodinách pít a pak zase spala ani nebrečela, furt se jí špatně dýchá ale myslim že už je to o malinko lepší než včera.

Holky co už jste rodili, za jak dlouho po porodu se vám uplně zatahlo břicho?
20. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
Makyb - velikánská gratulace k Míše, je to tedy pořádnej kus ženský :slight_smile: , hlavně, že porod a pobyt v nemocnici byl v pohodě. To jste se musely včera vrátit z porodky, ne? No aspoň jste doma na vánoce. Takže ještě jednou moc gratuluju a pak až budete zaběhlý a budeš mít čas, tak napiš podrobnosti.

Marky - bohužel mi zase nejde pustit ten odkaz na Bn deník :frowning2: , ale včera jsem tě viděla na DVD (byli jsme večer s manžou na chvilinku v hospůdce a tvůj manžel to tam pouštěl), řeknu ti, že nevim, jestli bych byla schopná říct takhle něco do kamery, byla bych určitě rudá až nevim kde :sweat_smile:
21. pro 2007 v 07:41  • Odpověz
seri-včera nás pustili,máme to na vánoce jen tak tak.Teď jsem to tady dala dohromady,ještě dobalit nějaké dárečky.No ten největší dárek si zabalíme do zavinovačky.Nejhorší je,že manžel dnes musel k doktorce s Tomem,má angínu.Tak se snažím,aby k malej nechodil,snad to dobře dipadne,jen je to Tomovi líto.Tak se na ní těšil,teď mu to musíme vynahrazovat jinak.Nakone je dobře,že bude ten Ježíšek.

marky-břicho se Ti zatáhne.Je ještě brzo,možná že to bez cvičení už nebude jako dřív,ale určitě buď v klidu na to všechno máš čas.Já mám ještě takovej ten lalok,ale dávám se dohromady líp jak při klukovi.U Toma jsem musela tvrdě cvičit.Teď jsem v porodce nechala 11kg z asi 14-15kg.U Toma jsem měla 10kg navrch ještě rok po té.

marky-jak jsi na tom se stravou?Co jíš? Je jasný,že nic nadýmavého.Po téhle stránce je malá zatím v pohodě.Mám spíš na mysli ovoce-pomernče,mandarinky,prosrě tropy,to zimní ovoce.Aby se malá neosypala.A zeleninu?A co kafe,dáš si? Já už to vše zapomněla a nějak mě nebaví studovat moudra,spíš si nechám poradit.A Ty jsi teď napřed a zkušenější. :wink: A nějaký režim co se pití týče máte? To je otázek,co? A s kojením už se vám to zlepšilo?
21. pro 2007 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky
Makyb připojuji se k Seri a posílám velikánskou gratulaci hlavně hodně zdravíčka a pohodičky. Teda Míša je pořádnej kus ženský. Tak jste to stihli na vánoce jen tak tak viď? Dáreček pod stromeček máte ten nejhezčí.

Marky s tím břichem si to už nepamatuju, ale tenkrát mi známá doporučovala cvičení a stahovací kalhotky. Mě teda všechno po prvním porodu zůstalo a nemohla jsem se toho zbavit. Teď jsem přibrala zatím jenom 5 kg, ale mám strašně velikánský břicho.

Seri s tím kurzem to budu mít asi jen tak tak. Teoreticky bych to stihnout měla, ale..... Když se P. Havlíčková neozve tak jí zkusím ještě zavolat.
21. pro 2007 v 15:35  • Odpověz
Ahojky,
makyb, moc moc ti gratuluji k holčičce, máte opravdu drobečka :slight_smile:, jsme ráda že jsi to nakonec stihla do vánoc a že jste už doma.
Na stravu se mně radši neptej, protože toho moc nejim, nějak neni furt ta správná chuť, takže se dost odbývám, nesmim to ani řikat před mámou protože by hned měla řeči že tim přídu o mlíko. Spíš tu do sebe furt cpu nějaký sladkosti a do normálního jídla párkrát klofnu a sem najedená. Ovoce jím pomeranče, mandarinky, banány, jablka, ale ne ve velkym množství prostě jen tak trochu a zeleninu mrkev, papriku, rajče, jinak sem zatim nic jinýho neměla. Kafe piju jen meltu a jinak piju čaj pro kojící matky. A zkušenější fakt nejsem :sweat_smile: Režim co se pití týče to teď myslíš jaký pití jako moje nebo kojení? Kojení už dobrý, teď jak měla malá rýmu a nemohla dýchat tak mi brala na začátku prso dost ostře že mně to docela bolelo, ale jak začne sát tak ta bolest ustoupí a je to v pohodě, ale snad už se s tý rýmy dostane a bude pít zase normálně.
No jestli má malej angínu, tak to malá určitě taky něco chytne, nás manžel nakazil minulý týden a já se v tom teď taky plácám a Kája bojuje s tou rýmou.
Na to břicho jsem zvědavá, já přibrala 13 kilo, z porodnice sem si přivezla 4 a teď už mam snad jen kilo nebo dvě navíc, vše v pohodě jen to břicho mam hodně povolený a ještě trochu vypouklý.

seri, tak to ani nevim že tam včera manža to dvd bral. Sem netušila že se bude takhle chlubit, napřed se netvářil že čekáme holku a teď se s ní chlubí kde může. :dizzy_face: To tam ještě chtěl vzít ty noviny, jenže já to z nich dřív vystřihla a schovala na památku. No v tý telce, když se mně ptala na tu školku tak já tam taky blekotala, ale přišlo mi že v tý televizi to nějak šikovně sestřihli že sem tam pak mluvila docela v pohodě. :wink: To ještě z toho Bn deníku na nás mířil foťákem a řiká že si nás natočí na video ať něco řikáme a my jako co a strkali sme do sebe ať ten druhý něco řekne, tak nakonec řekl že nás nebude trápit. No prostě jak vidláci. :slight_smile:
21. pro 2007 v 17:03  • Odpověz
moni - to se máš, že máš jen 5 kg, já už mám nejmíň 10 !! jsem hrozná, nejhorší, že si nedokážu upřít ani to blbý cukroví. Tý Olině zkus radši zavolat, jestli na tebe náhodou nezapomněla.

marky - to jsou chlapi, nejdřív se netvářej a pak by děti láskou sežrali, pardon snědli :grinning: . Určitě je na ní pyšnej jako každej táta na svojí dceru :slight_smile: . Jo a už se mi povedlo otevřít konečně ten deník, pěkný fotky. A pobavila jsem se, jak jsi psala, co jste tam nacvičovali :grinning: . A prosim tě, jaká je ta dětská doktorka? Já fakt nevim, ke komu jít, vim, že v Borotíně je jedna, ale je tam prý jen jeden den a to jen pár hodin, takže tam stojí fronta mamin s dětma, to je fakt hrůza. No a v Jistebnici, ale o tý jsem zatim nic neslyšela, tak se musim pozeptat.

makyb - tak držim palce, aby se malá nenakazila, takovej malinkej tvoreček chytne vira raz dva. Jestli máš možnost, tak pak hoď do albíčka nějaký fotečky, ať se pokocháme

Jinak dneska jsem byla v Táboře a bylo to šílený, po Budějovický jsem jela krokem asi půl hodiny, všude spousta aut a lidí, u Dvořáka mi nešlo ani pořádně zaparkovat. Ty lidi dělaji jako blázni, dokonce jsem stála i dlouhou frontu na WC :grinning: . Ale aspoň mám už všechno nakoupený a teď si začnu pořádně užívat klídku, pohody, vánoc a hlavně pohádek, na ty se nejvíc těšim :slight_smile: . A konečně budu mít doma manžu, do včerejška byl v práci až do večera a teď bude mít konečně dovču snad až do půlky ledna, tak si ho musim užít, dokud jsme ještě sami :slight_smile: , s prckem už to bude jiný...ale taky hezký, že jo holky?
21. pro 2007 v 18:36  • Odpověz
Makyb velká gratulace,
holky ty kila vám závidím já přibrala ¨moooc a ještě mi chybí a to už Káje za chvíli bude 10 měsíců.
Marky sluší vám to celé rodince a náhodou jsi teda vůbec nekoktala.
My jsme taky nemocné obě a hlavně u malé je to problém. Marky kde jsi sehnala tu osavačku na vysavač? Já si jí chtěla koupit a nemůžu ji sehnat a od holek vím že je to to nejlepší.
21. pro 2007 v 18:52  • Odpověz
marky-režim pití jsem myslela malý,píšu rychle,tak ani nekoukám na smysl.S jídlem jsme na tom tedy podobně,spíš uzobávám,normální jídlo nic moc,ale to je asi po té nemocníční stravě.Akorát to ovoce jsem nezkoušela,ale budu muset neboť začít chodit normálně na záchod,to bude asi další porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Doktorka říkala,že malá je zatím chráněná,ale malej k ní nesmí,jen zdálky.Což je teda horor,už jsme řešili,jestli ho mám ráda,tak jsem z toho byla hotová,bulet se mi chtělo děsně.Ale to zase nemůžu před ním.A to manžel má dnes firemního silvestra,takže jsem tu celé odpol. sama.Naštěstí za chvíli přijde.A bude doma celý svátky,což je skvělý.

Manžel dnes jezdil po matrice,pojišťovně atd. a říkal,že v Táboře je to katastrofa.A to mu nějakej strejc nacouval do auta.Naštěstí se nic nestalo,ani škrábanec.Jsem ráda,že jsem toho ušetřena,tohle srocování davů nesnáším.
21. pro 2007 v 19:02  • Odpověz
Pavluša-tu odsávačku mají v Klokotech naproti Mainlovi v té zdravotnické prodejně.A při Tomovi jsem přibrala snad jednou tolik co teď a hóódně dlouho jsem to schazovala a nakonec to šlo,neboj.
21. pro 2007 v 19:05  • Odpověz
pavluso, tu odsavačku jsem koupila přes internet tady na tom odkaze
http://www.mimishop.cz/tehulka/katalog.php?kategorie=5077
makyb, no já moc nejedla už ani ke konci těhotenství, nějak se toho do mně moc nevešlo a pak v nemocnici taky chut nebyla a doma to zatim neni moc lepší. No a o záchodě mi ani nemluv, nemám problém s tim že by se mi nechtělo, ale spíš to ze sebe dostat, nějak mně to bolí, skoro jak kdyby mi zašili i zadní dírku. :sweat_smile:
A s tim pitim režim asi nemáme, prostě jak si zakřičí že má hlad tak dostane, a neni to pravidelně po nějakých hodinách, ve dne tak po 2-3 hodinách a v noci pak vydrží dýl. Dneska sem si dopoledne chtěla sjet do Sedlčan, protože v jednu jel zase manža pryč, tak bych už nemohla a malá se vzbudila kolem devátý, tak jako že jí nakojim a pojedu a ona mi hned usnula a spala jak dřevo, tak sem nakonec nikam nejela, protože se vzbudila až někdy v půl dvanáctý. Zítra chci učinit druhý pokus, tak uvidim. Hlavně doufám že to tam nebude o život jak píšete všude davy lidí. Nechci se tam moc zdržovat.
Seri, ta naše dětská dr. je docela v pohodě, ale lidi řikaji že je náladová že někdy je v pohodě a někdy je protivná, ale že miminka má ráda. Tak já nevim já si na ní zatim nemůžu stěžovat. No ale to by si k nám měla docela dálku ne?
21. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz
zkusim sem dát odkaz na PF, snad se tam zobrazí, přeji všem krásné svátky
http://muj2.edisk.cz:8080/3/30e4bbf9edea3f5a5ab0ab4a2ae69e9f/pf.jpg
21. pro 2007 ve 22:11  • Odpověz
Holky děkuji, rýmu zatím nemáme tak to zkusím vydržet a mezi svátky ji koupit v Klokotech jestli budou mít otevřeno. Kája taky neměla režim na pití, nemá ho pořádně ani ted i když se jí ho snažím dělat. Makyb buď ráda že budeš mít manžu doma ten můj bude v práci celé svátky a dokonce má odpolední tak neím jak uděláme vánoce malá chodí dlouho spát tak to snad bude v pohodě.
22. pro 2007 v 09:38  • Odpověz
Holky přeju vám všem krásné svátky, bohatého ježíška a hodně štěstíčka a zdravíčka do nového roku :slight_smile:
23. pro 2007 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky,
já se také připojuji a přeju krásné sváteční chvíle Vánoc,hlavně zdravíčko,spokojenost a pohodu.
23. pro 2007 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky,
připojuji se k přání a přeji všem krásné a pohodové vánoce, hodně zdravíčka a štěstíčka v novém roce.
23. pro 2007 v 19:55  • Odpověz
Takže se také připojuji krásné a pohodové vánoce
24. pro 2007 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim po vánocích :slight_smile:
jak se všechny máte? Já se teď snažim využít každý volný chvilky, abych byla s manžou, má teď do půlky ledna dovču :slight_smile: .
Jinak jsme dostali od Ježíška pár věciček do výbavičky - už mám taky odsávačku na vysavač, kterou jsem si přála, tak jsem moc ráda. Dneska jsem se byla podívat na postýlku, kterou máme schovanou u tety, je pěkná, už abych jí měla složenou doma. Jo a taky jsem si přivezla pojízdnej košík na mimi, chci si ho nechat pošít látkou. Jinak prcek mě tyhle poslední dny kope jako divej, prej to bude kluk a fotbalista po mým taťkovi - to říkají všichni příbuzný, i když my s manžou si myslíme, že je to holka :slight_smile: , tak jsem zvědavá. Každej den si říkám, že si začnu balit tašku, ale nějak jsem se na to ještě nedostala :sweat_smile: , možná počkám po Silvestru. A co u vás novýho?
28. pro 2007 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás vánoce proběhli skoro v poklidu akorád jak jsme byli všichni nemocní tak to to trošku kazilo. Kája byla pod stromečkem taková trošku ofrněná, ale docela v pohodě. Na rozbalování přišla až 26 u našich. Nakonec jsme ještě 26 skončili s malou na pohotovosti kde nám vyměnili kapky a už je to trošku lepší.
Seri já taky nechávala tašku na poslední chvíli a pak jsem jí opravdu dobalovala než jsme jeli :sweat_smile:
Kajdulka si tady leze a čučí na tv.
29. pro 2007 v 09:55  • Odpověz
Ahoj,
tak Káje je už dneska měsíc, je to šílený jak ten prosince utekl vůbec sem ho nestačila nějak pořádně zaregistrovat. Včera jsme byli u pani doktorky na zvážení, tak měla 3,90 kilo tak zatim prospívá dobře. Rýmu sem prý zvádla dobře mně pochválila, sice jí furt ještě má ale už odsávám spíš jen před kojenim, skoro sem s toho vysávání zavařila vysavač. :sweat_smile:
Vánoce proběhli dobře, chtěli jsme natočit video První vánoce Karolínky a to až jí jednou pustíme tak se asi potrhá smíchy, protože tam napřed šaškujeme a nakonec se pod stromečkem potkali naši dva psi a servali se tam že stromeček letěl v dál, ozdoby opadali a dárky letěli do všech stran. :grinning: Pak se servali ještě jednou, dostali každý dárky a samozřejmě se museli vždycky hádat jen o ten jeden, horší jak malý děti.
Kája mi včera nějak špatně spala, že toho přes den moc nenaspala ale dneska už je to zase snad dobrý. Jinak tu byli nějaký návštěvy, tak sme dostali zase nějaký hadříky, tak toho máme docela dost. do velikosti 68 zatim nemusim nic kupovat.
Seri, já tašku měla zbalenou docela brzo, ale asi třikrát sem jí přebalovala z jedný tašky do druhý než sem se rozhodla se kterou taškou teda do porodnice pudu. :slight_smile:
30. pro 2007 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak se sem reď dostanu méně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Ale nestěžuju si,Michalka je hodná.Bojim se to říkat,aby jsem to nezakřikla.Ale ono je stejně brzy na nějaký závěry.Zřejmě ale bude klidnější než když byl Tom miminko.A to že byl hodně hukot. :sweat_smile: Ale tak ryhcle to uteče.
Marky tak u vás trhali dárky hafani a u nás ten starší potomek.Psa máme vlčáka,ale ten kdyby byl s námi uvnitř,to si teda nedokážu představit.Jinak Kája je už kus ženský.My jdeme do poradny ve čt,tak jsem zvědavá na přírůstky.Už v porodce mi říkali,že malá bude žravá vzhledem k té nepatrné porodní váze. A jinak už máme náušničky,teda zatím jen koupený,tak je pořád chodím oňufavat.Věci mám po Tomovi,máme hodně do žluta,protože prvně jsme také nevěděli co to bude.Ale už se nám také sešly nějaké růžové dárečky :wink: teď mám zrovna várku v pračce.
Seri-toto letí,už balíš do porodnice.Já měla u obou dětí tak měsíc dopředu zbaleno.Teď možná ještě dřív,vzhledem k tomu,že mě strašili,že to bude dřív.No a nechtělo se moc ani jednomu. :slight_smile:

Holky přeju vám v novém roce hlavně hodně zdraví pro vás i vaše nejbližší,spokojené těhotenství a ještě spokojenější miminka.Zkrátka ať se vám daří a splní se vám všechna vaše přání.
30. pro 2007 v 19:41  • Odpověz
Ahoj holky,
vánoce proběli klidně, jen s trochou rýmy, ale už snad to bude v pořádku. To je hrozný jak to všechno letí a na těch dětech je to nejvíc vidět. Nedávno jsem byla na začátku těhu, říkala jsem si co je času a teď to mám za pár :wink: . V pátek jsem byla na utz mimi se ještě nepřetočilo, ale dr. říkala, že se to ještě může změnit, když ne tak to pak budeme řešit - uvidíme za měsíc. Jinak by mě asi čekal císař.
Seri - p.Havlíčková se ozvala, od 2.1. začínám chodit na kurz. Doufám, že ho dochodím. Tašku taky ještě sbalenou nemám. Až zase nastane pravidelný režim se školou atd. tak musím vyprat věcičky co mám u našich a přivézt a složit postýlku. Před vánoci nám přišla cestovní postýlka a hrací deka (ta byla pod stromečkem). Kristýna myslela na miminko a napsala Ježíškovi, tak nesměl zklamat :dizzy_face: . Pro porod jsem se rozhodla v Tá, nebudu návštěvám komplikovat život a bojím se toho přejezdu.

Holky v novém roce hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a radosti.
31. pro 2007 v 09:07  • Odpověz
ahojky,
Moni já taky rodila v Táboře a nestěžuju si. Jinak musela mít Kristýnka radost že ježíšek mylsel na miminko. Já dostala vloni pod stromkemod synovce rukavičky a čepici na mimi a moc mě to potěšilo že malý kluk na mimi takhle myslí.
Makyb jetli bude Michalka žrout jako naše Kája tak si malých věcí moc neužijete.My rostli hroznou rychlostí nad všema tabulkama.
Marky tak máte natočeno První vánoce Karolínky v hlavní roli vaši dva psi.
Jinak hezkého Silvestra a štěstný Nový rok a vykročte ráno tou pravou :wink:
31. pro 2007 v 15:43  • Odpověz
pavlusa1-zřejmě ten náš drobek opravdu na liniii dbát nebude,ale já ty malé velikosti ani nemám.Tomášek měl v půl roce 10kg,tak doufám,že Michalku budu mít u prsu méně.Ale je lepší když jim chutná než když je to opačně.Kája už je teď určitě pořádná slečna,já se tak těším na první úsměvy Michalky.Ale zas nechci předbíhat,ať si to užiju.Rok proběhne jako nic.
31. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.