• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Makyb já dneska vzpomínala u fotek a snad to ani není možný jak to rychle uteklo. Při poslední ko nám do deseti kg chyběly 4g taky se mohla míň vyčůrat :wink:
31. pro 2007 ve 21:35  • Odpověz
makyb, taky už máme pro Káju naušničky, už se těšim až je bude nosit :slight_smile: To já od velikosti 56 mám docela dost oblečení a už nám to pomalu začíná být malé, včera sem jí dávala dupačky a šli mi nějak blbě zapnout, tak řikám sakra to se srazili nebo si tak vyrostla, tak sem jí změřila krejčovskym metrem a je o pět cenťáků delší. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže pomalu můžu malé oblečení uklízet. Aspoň jí bude líp sedět zimní kombinéza, protože jí má velikost 62 a dost se v ní ztrácela.
Bere tvoje Michalka taky Kanavit? Má ho brát taky do dvou měsíců jednou denně a pak jednou měsíčně? Někde sem četla že se má brát jednou týdně a ne jednou denně, tak nevim.
1. led 2008 v 15:46  • Odpověz
marky-kanavit 1 kapka 1krát týdně první měsíc a pak 1 kapka 1krát měsíčně do 1/2 roku a vigantol od 14 dnů do 1-1,5 roku 1 kapka denně.snad jsem to napsala dobře,taky v tom mám ještě hokej.Jinak jak spíte v noci a jak Kája spala tak v těch 3 týdnech? Malá teda spí,ale dost často pije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2008 v 19:09  • Odpověz
Tak teď nevim jestli ten Kanavit nedávám špatně. Já sem totiž měla za to že na receptu bylo napsáno napřed jedenkrát týdně, jenže táta mi to vyzvedával v lékárně a na krabičku mi napsali 1x denně a od dvou měsíců do půl roku 1x měsíčně, takže já celý měsíc dávala kapku 1x denně. A ten vigantol dávám taky kapku denně, to je ale dobře. Myslíte že bych jí tim Kanavitem mohla nějak ublížit kdyby to bylo blbě?
Jak Kája spala ve 3 týdnech, já myslim že docela dobře, to spíš teď mi moc nechce spát, hlavně teda ve dne, začala sem si psát v kolik kojim a z jakýho prsu, protože sem šla vždycky kojit a nevěděla sem ze kterýho sem kojila naposled, tak si to týden píšu a aspoň vidim teď poslední dny nějaký pravidelnosti, že třeba nakojim ve 21.15 a ona vydrží skoro do tří do rána a pak zase skoro do sedmy a pak už si řiká cca každý tři hodiny. Teď to takhle mám asi čtyři dny po sobě skoro stejně. Přes den to spaní ale nic moc, teď mi tu zrovna taky řve, chodim jí podávat dudlík a za chvíli ho vyplivne a řve a tak furt dokola a oči má furt jak žárovky takže to na nějaký spaní nevypadá. Po obědě jsme s ní byli na procházce a to taky usnula jen na chvilku když už sme se vraceli a doma zase koukala. :unamused:
1. led 2008 ve 20:04  • Odpověz
No možna Ti to špatně napsali v lékárně.Tak my v noci kojíme po hodině cca,někdy teda vydrží dýl.Ani se nebudí,jenom zamlaská.Dudlík jí jenom rozčílí.Ale po koupání s ním usíná,sice ho vyplivuje,ale nějak prostě nemůže zabrat a potřebuje se udumlat.Přes den taky docela spí.A taky se mi stává a to hlavně po tom vykoupání,že musím kojit naněkolikrát,jako kdyby nejedla týden.Ale nevím jestli chce být u prsu a nebo má opravdu hlad.Taky jsem si řekla,že to zkusim víc časově sledovat,ale stejně my to asi moc nepomůže.Budu doufat,že se to zlepší.Prsa střídám od oka.Ze začátku jsem měla na ruce gumičku do vlasů a přendavala jí s kojeným prsem.Ale já u Toma pak kojila jen z jednoho,tak to moc neřeším.Vizuálně to na těch prsech poznat není.
Jo a s tím kanavitem nevím jestli můžeš ublížit,tak si raději zavolej mudře.Ale myslím si,že né.A mám takovýho tucha,že jsem to u Toma taky spletla a dávala mu to denně..Krom toho,že někdy zlobí jako čert se to na něm snad nepodepsalo.A za to asi kanavit nemůže :grinning:
1. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj holky,
na těch dětech je ten čas opravdu nejvíc vidět. Když jsme byli s bráchou ještě doma tak táta říkal, že mi děti stárneme já se s ním hádala, že to není pravda, ale až teď jsem pochopila jak to vlastně myslel. Nedávno jsem taky vzpomínala u fotek, jakej to byl uzlíček a teď je z ní takovej klacek.
Seri - dneska začal kurz, jsem z něj nadšená. Sice po 1,5h jsem nevěděla jak si sednout.
2. led 2008 v 19:42  • Odpověz
autor
ahoj všichni, jsem tu zas po roce tak všem velké gratulace
makyb: většina dětí je večer hladových. my než jsme to vychytali tak jsem šílela. pil mi totiž před spaním skoro hodinu a furt nebyl plný. až když vypil úplně vše byl klid. teď mu dávám jíst před koupání a pak po něm a je pokoj.i si líp odkrkne když na to má čas.
jinak jsem ho dnes vážila a už máme 9kg :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
za 14 dní už začnu přikrmovat tak jsem zvědavá jak se k tomu postaví
2. led 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už mám dětskou doktorku, nahlásila jsem se u Dr. Veselé, kamarádka k ní chodí a je spokojená, tak uvidíme. Má ordinaci v tom baráčku na Píseckým rozcestí a 1x týdně je v Nadějkově, kam to máme taky kousek.
Od včera lítám po doktorech - už jsem byla u třech a ani jednou jsem neplatila :slight_smile: . Byla jsem i u zubařky a měla jsem kaz, tak mi to vrtala - brrrr, ale dalo se to vydržet. Pořád jsem si v tu chvíli říkala, porod bude horší, tak to musíš vydržet. Příští týden mě ještě čeká kontrola se štítnou žlázou, pak další týden zase gynda a pak začnou asi monitory v Bn. Celý leden strávim po doktorech :unamused: .

Moni - ty máš mimčo zadečkem dolů? Tak se na to zkus zeptat Oliny, ona nám říkala, kdybysme ho někdo měli nesprávně otočený, že nám poradí co a jak a snažili bysme se ho otočit. Mně se to naštěstí netýkalo, ale klidně se jí na to zeptej. A kolik vás tam chodí? Já ti řeknu, že jsem ráda, že mám kurz za sebou, protože teď jak už mám větší břicho, tak by se mi tam taky blbě sedělo.

leni - toto letí, Pavlíkovi je už skoro půl roku, to je něco, vždyť jsi před nedávnem rodila :dizzy_face:

Holky, používali jste líh na pupíček? Jak dlouho se vlastně používá, dokud se to nezahojí? A ještě jedna věc by mě zajímala, Olina na kurzu říkala, že je lepší koupat mimi celý ponořený, že mu není zima, atd. a pak zase, že dokud se ten pupík nezahojí, tak se to nemá namáčet. Jak jste to dělaly vy?
3. led 2008 v 09:38  • Odpověz
Seri pupíček se nám zahojil asi po týdnu, a já teda Káju koupala ponořenou až když byla větší, v ložnici jsme měli kolem 25°C tak jí asi zima nebyla. Jo jo a včera já byla taky u doktorů :rolling_eyes: Nejdřív u Machoňový s malou tý se to nezdálo tak na polokliniku na RTG a pak zase k naší dr a v po jdeme znovu pro výsledky výtěru. Snad už bude líp tohle mě ničí
3. led 2008 v 10:44  • Odpověz
Seri-k mudr. Veselé chodím také a jsem spokojená.Dnes jsme u ní byly a máme 4,80kg a 57,5 cm.Prý by teď měla mít zpět porodní váhu,no my máme půl kila navrch :wink: Pupíček už máme taky tak týden zahojenej,líhem mám ještě čistit.Pak ho ještě užiju na naušničky. U Toma i teď u malý koupu od začátku ponořený.A fakt je,že malá když jí vytáhnu z vody,tak se klepe.Ponořená je spokojená :slight_smile:
3. led 2008 v 11:03  • Odpověz
Seri - na kurzu je nás asi 20. O tý poloze včera říkala taky - určitě se jí poptám. U zubaře jsem včera byla taky, ale jenom kontrola kvůli dásním, jednu kontrolu a vrtání už mám za sebou. Taky jsem nic neplatila jsem zvědavá jak na tom budu u cukrovky. Kristýnu jsem ze začátku koupala na lehátku a od 2. měsíců jsme při koupání "plavali" tak byla celá ponořená a libilo se jí to - je takovej vodní živel.
3. led 2008 ve 12:33  • Odpověz
My chodíme ted plavat sem na Sojčák do Juklíku a malá je suprová akorád ted poslední dobou nechce vyhazovat ani na suchu ani ve vodě. Ale od mala se jí koupání moc líbilo a vždy byla potopa dokud byla v malé vaničce.
3. led 2008 ve 13:58  • Odpověz
pavlusa-kolik plavání teď na Sojčáku stojí? A od jakého věku chodíte? Já chodila s Tomem ještě na plavečák asi od půl roku a veliká spokojenost.Dokonce máme takovou kuriozitku,malej umí plavat jen s hlavou pod vodou.S hlavou venku to musíme do léta dopilovat :grinning:
3. led 2008 ve 14:12  • Odpověz
Makyb ani se neptej za půl hodiny chtějí 250,- ale je to opravdu jiná úroveň než byla předtím.My chodíme plavat od půl roku berou od 5 měsíců a předtím samostatně do vaniček. Záleží kdy začíná kurs. my jsme v něm 4 a v pohodě fakt si chválím až na ty peníze.
3. led 2008 v 16:53  • Odpověz
pavluso a to chodíte plavat jednou týdně? A na jak dlouho? A ten kurz trvá jak dlouho?
Manžel řikal že by chtěl abych s Kájou taky jezdila plavat, tak abych pomalu začala sondovat co kde je, půl roku bude za chvíli pryč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
makyb, a ty by jsi taky chodila plavat? By jsem se mohli nakonec třeba někde potkat. A v tom bazéně nevíš jestli se ještě něco pořádá? Kámoška tak před 4-5 lety snad taky jezdila do Tábora a pak nakonec našla něco v Benešově a jezdila radši tam. Zkusim zjistit kde to tam bylo.
250 kč na půl hodiny je docela dost, ale jestli je dobrá úroveň tak se to asi vyplatí.
Michalka už má 4,80 kilo a 57 cm? To jste docela napřed, to vás asi jen tak nedoženem. :grinning:
Seri, já Káju uplně ponořenou zatim nekoupu, ale už jí ten pupíček i namočim, jen tak zlehka. Líh si hlavně nekupuj dopředu, v porodnici ti na něj daji při propuštění recept, tak si ho koupíš až pojedeš dom.
4. led 2008 v 16:03  • Odpověz
Marky je to jednou týdně vždy pravidelný termín kurs je 12 lekcí +-, lekce za 250,-. Na tom plavečáku prý z hygienických důvodů plavání miminek zrušili. Tady si chválím až na tu cenu. Na plavěčáku jsem nebyla, ale maminky, které chodili na sojčák ještě když to nebyl Juklík si stěžovali a spousta jich taky jezdí jinam, i když ted už se vrací zpátky.
4. led 2008 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že řešíte plavání. K nám chodila asi od dvou měsíců p. Tichá - " plavali" jsme ve vaně a od půl roku do bazénu. Lekce stála do 100 Kč přesně už nevím. Mě to tam docela vyhovovalo, ale je pravda, že tam nebyli uzpůsobený na malý mimča tak jsme je přebalovali a převlíkali na zemi. Chodilo se šatnama u malého bazénu a vejít se tam byl problém. Jinak s tím co jsme ve vodě s dětma dělali jsem byla spokojená. Škoda, že má teď Kristýna problémy s ušima jinak by jsme chodili plavat dál.
4. led 2008 v 18:10  • Odpověz
marky-ještě si to plavčo rozmyslím.Já na Sojčák chodila na aquaerobic,takže vím jak to tam vypadá.A dle mého názoru je rozdíl jen v tom,že tam je to pro ty mimča prostě komfortněkší.Na plavečáku sice byly ty podmínky válečné,moni už to popsala,ale na druhou stranu to vedla ta samá paní jako teď na Sojčáku.A myslím,že těm capartům bylo zcela volné,kde se přebalují.A zážitek z koupání byl super.Chápu důvody,zejména ty hygienické,kvůli kterým je to nyní na Sojčáku,ale 250 Kč za půl hoďky,to je fakt síla.Kamarádka z Prahy říkala,že ani tam to tak drahé není.Zase Tom byl z toho hraní ve vodě naprosto unešený a Michalka taky vypadá,že se jí ve vodě líbí.Takže uvidím.A až našim holkám bude půl roku,tak budou prázdniny a to byly prázdniny i v plavecké škole,jak je to teď nyní nevím.Takže nějaký čásek na rozmyšlenou ještě je.
4. led 2008 ve 20:02  • Odpověz
Makyb máš pravdu kurzy končí v červnu a v září začínají další. Ale vedli to doted paní z Prahy proto to bylo jen v úterý, protože sem dojížděli. Ted to povednou dvě mladé holčiny. Jedna má asi sedmiletého kloučka a ta druhá je mlaďonká. Já taky po známých všude po republice co jsme na emiminu břeźňátka07 zjišťovala jak je to s cenami plavání a jsou to fakt rozdíly, ale nejdražší to není.Ale tahle cena je na nás dost.první kurz jsem zaplatila a druhý platila moje mamča Káje k vánocům(dozvěděla jsem se to až když bylo zaplaceno) z důvodu ceny jsem totiž dál chodit zatím nechtěla. V našem rozpočtu je 1000,- měsíčně hodně znát.
5. led 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,
je tady nějak pusto.Vypadá to,že nestíháme.My si vytváříme jakýsi režim.Někdy to vypadá,že už jsme sehraný a pak se to zlomí a je to jinak.No ještě to bude trvat než si ty dny začnou být podobné.Jinak nám se nějak hůř usíná po vykoupání.Začne pláč a nepomáhá ani chování.Dudlíka nejdříve plive a pak ho vezme,ale vypadne a plače.Takhle to nějaký čas trvá-prodříme to za občesného strkání dudlu a pak většinou usne u kojení.Docela zdlouhavý proces,snad se to zlepší.Z toho dudlu nejsem nadšená.Tedy bylo by mi to jedno,kdyby si zadudala,vyplivla a spala.To nasazování je nic moc.Syn to pak dělal i v noci,tak jsem mu sebrala.Asi tři čtyři večery a noci byly horové,ale od té doby byl klid.Ale to byl už Tom starší.
Jinak čekám na slezení sněhu,aby jsme mohlii na dlouhé procházky,potřebuju totiž pohyb jako sůl.Jsem tak nějak rosolovitá :grinning: na cvičení bych chtěla někdy na jaře,ale s tím naším usínáním a dokojováním teda nevím.Leda bych doma nechala prsa,no to asi neklapne :wink:
14. led 2008 v 07:06  • Odpověz
Ahoj holky,

já taky nějak nestíhám a to jsem doma a zatím bez prcka :grinning: , jsem zvědavá, jak to pak budu zvládat :sweat_smile: .
My se teď o víkendu chystáme začít předělávat tu naší kuchyňku, takže jí musím začít pomalu vyklízet, bude to asi fuška, no ale aspoň budu mít nějaký pohyb, že jo. No hlavně abych z toho neporodila, to bych fakt nechtěla.
Jo a dneska mě pěkně naštvali, mluvila jsem s paní z obchodu v Písku, kde máme obj. kočár, dneska jsme si pro něj měli jet, já se tak těšila, no jenže ten náš prý zblbli a udělali nám jinou barevnou kombinaci než jsme chtěli, tak to reklamovala a budeme čekat na nový. Prej bude do týdne...ha ha, to bych chtěla fakt vidět, když jim trvalo 6 týdnů od objednávky než ho přivezli. Jsem z toho zoufalá, no ale uvidíme ten příští týden, až se ozvou, co a jak... Kdybych to byla věděla, tak jsem ho šla objednat snad o pár měsíců dřív :angry:

makyb - já jsem taky rosolovitá, je to hrůza, někdy se na sebe nemůžu ani podívat. Ale slíbila jsem si, že až bude mimčo a já budu nějak tak "zajetá", tak se pustim do cvičení,....... teda doufám, ráda bych... :sweat_smile:
15. led 2008 ve 14:10  • Odpověz
seri-koukám jak blázen,ty jsi 36tt,toto letí.A kuchyň ještě předělávat?I když ono je to možná lepší,alespoň není čas na hekání,jak je člověk nemožnej :wink: S tím kočárrkem je to pech,tak ať to příští týden dopadne dobře.

Já taky krom cvičení musím jinak jíst,normálně moc nemusím sladký,ale teď? Radši to ani psát nebudu,jsem z toho znechucená.Přes den to jde,ale já ty záchvaty mám večer.Fakt ideální doba :angry: asi si dělám zásoby na noc nebo co,jenže mě se pak ještě hůř spí.Jestli víte jak se tomu bránit ,tak poraďte.Hlavně neradit,aby jsme nic sladkého doma neměli,pro případ návštěvy tu něco mít musíme.Dnes jsem tu měla kamarádku a jak ráda jsem jí ke kávě rozbalila sušenky :wink: zbylo i na mě :grinning:

Holky,kam mám jít v Táboře koupit pěknou,cenově dostupnou hrazdičku?Tomášek jí v batolecím věku rozbil,tak musíme něco pořídit.Tu první jsme dostali do kouta,tak teď si můžu vybrat.Nebo třeba na internetu o něčem nevíte?

Tak a my jdem ven,na vzduchu mi alespoň tolik nepřijde jak bych spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2008 ve 14:34  • Odpověz
makyb - asi jsme blázni s tou kuchyní, ale opravdu jí radši uděláme teď než pak s mimčem, to by asi moc nešlo.
Jak se bránit sladkýmu ti neporadim, jsem na tom asi jako ty, potřebovala bych nejspíš zamknout špajz a nemít od zámku klíč. Mně totiž sladký straaašně chutná. Dneska jsem byla v poradně a už mám 11 kg navrch! Jo a taky mám změněný termín. V průkajdě jsem měla totiž napsáno 9.2., což byl vlastně jediný termín, který jsem měla. Když jsem si to ale kolikrát počítala, tak mi to vycházelo od měsíčků až tak kolem půlky února. No a minulý měsíc mi přišel v Betynce takovej ten točíčí kalendářík, jak se najede šipkou na datum poslední MS, no a tam mi to taky ukázalo 15.2. Tak jsem dneska nelenila a zeptala se sestřičky, ona vyndala zase svoje kolečko a řekla, že mám pravdu a termín mi v průkajdě opravila na 15.2. Takže se mi to zase trošku posunulo a ještě mám skoro celý měsíc čas.
Jo Makyb, byli jsme v Hypernově a zrovna tam měli nějakou hrazdičku, ale stála kolem 700, což se mi zdálo moc. Je pravda, že nevim, kolik stojí v jiných kamen. obchodech, ale přišlo mi to drahý. Já jsem kupovala skoro celou výbavičku na mimibazaru.cz nebo mimiaukci.cz, tam určitě něco seženeš (teď jsem to zkoušela a vyhledalo mi to pár pěkných hrazdiček - jak nových tak použitých, tak se zkus mrknout).

Dneska jsem strávila v Táboře celý dopoledne, zvládla jsem i kadeřnici, tak zase vypadám trošku k světu :wink:. Manža byl se mnou, tak jsme si zašli na obídek a pěkně se nadlábli. Tak aspoň nemusim vařit. Teď jdu pomalilinku vyklízet tu naši pidi kuchyňku, ale vůbec se mi do toho nechce :confounded:
16. led 2008 v 15:15  • Odpověz
Ahoj holky,
myslela jsem si, že po vánocích bude klid, ale je to snad ještě horší. Vrcholí přípravy na miminko - od nedělě nedělám nic jiného než peru a žehlím věcičky.
seri už se nám to blíží. Máš už sbalenou tašku? Budeš rodit v Bn, už tam jezdíš na kontroly? Já se nakonec rozhodla pro Tá, aby malá za mnou mohla jezdit a kochat se sestřičkou i když chce bratříčka ( neříkali jsme jí co to bude ). Už se na miminko strašně těší.
makyb já kupovala celou hrací deku ( má hrazdičku ) na netu za 700 Kč. www.kocarek.cz, nevím jak na tom jsou s hrazdičkama.
16. led 2008 v 16:21  • Odpověz
Ahoj holky, se asi odstřelim teď sem napsala takový dlouhý psaní a místo odeslání sem si to smazala. :angry:
Tak vám už se to pěkně blíží, se ani nenadějete a budete mít mrňousky u sebe.
Káje už bude v pátek sedm týdnů, v pátek jsme byli na šestinedělní prohlídce, tak měla o pět cenťáků víc a asi o kilo a půl víc, rostě pěkně už jí měnim oblečení a už konečně jí začíná být zimní kombinéza akorát. Já byla včera na kontrole na gyndě, tak to mám docela dobrý, akorát když mi šahla do vnitř tak mně to trochu bolelo, řikala že se mi to může hojit kidně půl roku. Tak to zkusíme otestovat, moc se mi do toho teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jo taky řikala že v Benešově nastřihávaji na druhou stranu než v Táboře, takže kdo chcete být nastřížený vpravo tak jděte rodit do Benešova a kdo vlevo tak do Tábora. :sweat_smile:
makyb, na hrazdičku se podívej na netu, mi dostali celou hrací deku od Chicca a teď sem ještě koupila tohle sedátko od fisher price http://www.babyveci.cz/detail.php?zbozi=200463 Káju do něj občas posadim ona kouká kolem, mává ručičkama a brouká si, cca po čtvrt hodině začne řvát tak ji vyndám. Zatim je na to asi ještě malá ale myslim že pak se jí to bude líbit. Hrozně se mi ty hračky a věci od Fisher price líbí, taky sem neodolala a koupila jí k tomu jednu hračku.
S tim kojenim, kája po koupání taky nechce spát, většinou usíná až tak kolem jedenáctý, ale spíš mi pěkně v noci, to vydrží těch pět hodin, dneska teda trhla rekord že spala asi od desíti, já jí ve dvě přebalila a že bych jí nakrmila jenže ona spala jak dřevo, takže sem jí nenakojila a ona se vzbudila až v pět a to ještě sem jí už trochu začala probouzet, protože už mi málem praskli prsa. Těch sedm hodin přestávka to už je strašně moc. Doufám že to tak nebude furt. Dopoledne taky dobře spí, a odpoledne moc ne. Přes den jí furt kojim cca po těch třech hodinách.
Taky sem se ptala kámošky na to plavání, tak v tom Benešově to stálo asi 120 kč na půl hodiny, dala mi číslo na nějakou pani tak jí pak někdy třeba v květnu zavolám a zeptám se na to.
Seri, kdy začneš jezdit do Bn na monitor? S tim sladkym mi ani nemluv, já tu tláskám pátý přes devátý, samý sladký apod.a normálně se nenajim, přes den sem líná si něco uvařit, tak vařim až večeře, takže přes den ta strava nic moc. No ale po porodu mi zustalo už jen kilo, tak to jde, akorát by to chtělo zpevnit to břicho.
16. led 2008 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky,
vždycky když mám čas a chci sem kouknout,tak to buď blbne a nebo vůbec nejde.

seri-11kg je v pohodě,to budeš mít dole hned. Kadeřnici taky budu potřebovat,atˇjsem připravená,kdyby nám náhodou přišla pozvánka na vítáníčko a nedělám tam ostudu :wink: Ten měsíc ti uteče jako nic.Máš nějaké osobní tušení ohledně pohlaví?

moni-malej byl z porodnice a sestřičky úplně unešenej.Pořád se mi chtělo bulet a chce se mi i teď,když ho vidím,jak se k sestřičce má.Zatím je tom úplně v pohodě,o nějaký žárlivosti nemůže být řeč.No uvidíme až mu ségra rozbije první traktor,co tomu bude pak říkat. :sweat_smile:

MIchalka má dnes narozeniny,měsíc proběhl a já nevím jak.Nechci zbytečně popohánět čas,aby jsem si to užila.Třetí neplánujeme :grinning: Ale prudí mě to blátivé počasí,tak z toho důvodu se těším,až bude líp.Buď ať je zima a nebo nic.Tyhle marasty nemám ráda.Navíc nejsem ve městě,takže nikam moc s kočárem nedojedu,všude je bahnivá konečná.A já mám fakt pohybový absťák.

Marrky-už má Kája naušničky? My je budeme nechávat píchat na šestinedělní prohlídce.Usínání po koupání se nám zlepšuje.Doufám,že jsem to nezakřikla.Já koupu v půl šestý,aby malá spala než půjde spát po večerníčku Tom.Včera a dnes chrněla do půl sedmé.To by se mi líbilo.Pak vydrží do těch cca 23hod.Po půlnoci už pije častěji,to se mi líbí už míň :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dopoledne tak různě podřimuje,před polednem fakt zabere a chrní a pak ještě spí v kočáru.Mě nevadí brzy vstávat,spíš mám radši klidné večery.Takže i Toma jsem takhle měla naučeného a drží ho to dodnes.Doufám,že u Michalky se mi to zadaří taky.Jo a Marky kdy jsi přestala úplně špinit?Já teda už skoro ne,ale musím mít slipovku.A klidně si teda dokážu život představit i bez nich.Ani se Ti nedivím,že se Ti do testování nechce,budu na tom podobně. :wink:

Jinak jsem koukala na tu hrazdičku a teď nevím co chci,jestli hrazdu,deku a nebo lehátko.Deku asi vyloučím,mám po Tomovi takovou vyteplenou deku na hraní a na to jsem ho z hrazdou dávala a navíc jsem mu hrazdu dávala i do postýlky.Moc se mi líbí to lehátko.Malý se totiž líbí v autosedačce,ale to jen tak na chvilku.Na záda je to nic moc.Ale co když pak v lehátku nebude chtít být? A teď babo rad. :frowning2:
16. led 2008 ve 20:08  • Odpověz
Makyb přesně jak psala Seri nejlepší kup uděláš na mimibazaru. Já ho teda objevila o trošku dýl Kajda už byla velká slovně ale i tak jsme tam něco nakoupili za nesrovnatelnou cenu.
To plavání v Benešově to j eteda cenový rozdíl :confounded: tak to okoukněte a my se kdyžtak v dalším kurzu přidáme
17. led 2008 v 07:11  • Odpověz
Taky nakupuju na mimibazaru, před porodem sem na něm docela ulítávala, teď se trochu krotim, ale občas neodolám a v pondělí mi zrovna přišel balíček s pár vecičkama. :dizzy_face:
Makyb, Kája naušničky ještě nemá, právě ani nevim kdy je nejlepší jim je dávat, sem se na to dr. nezeptala, tak musim až tam pudem zase za 14 dní.
Tak včera usínání po koupání, taky jí koupu kolem tý šestý, podle toho jak to zrovna vyjde na kojení a včera cca od osmy do půl jedenáctý brečela a brečela že nešla vůbec ničim utišit. Kolem půl jedenáctý usnula a pak se jen vzbudila před půlnocí na kojení a pak spala až do šesti. Pak sme spali do devíti. Teď sem tu měla kámošku, tak Kája taky docela spala a teď už se jí nechce.
Špinit sem přestala asi po 4-5 týdnech přesně už nevim .
Tak blahopřeju k měsíčnímu výročí.
Holky nevíte jestli se má dělat něco s tim píchancem na rameni proti tuberkuloze? Jde jí s toho trochu hnis, tak nevim jestli to mam vymáčknout nebo to nechat být. Oni nám to v porodnici řikali jenže já už vim prd.
17. led 2008 v 16:21  • Odpověz
marky-s píchancem se nic nedělá.nemačkat,neškrabat-samo se to srovná.Už si to přesně nepamatuju,ale je to reakce a je lepší než kdyby ta reakce nebyla.Já na ty naušničky jsem pprávě domluvená v šestinedělí.Podle mě čím dřív tím líp.Viděla jsem očkování sedmiměsíční holčičky a málem jsem bulelea s ní.Ale to jsem byla u mudry 14dní po porodu a bulela jsem kvůli všemu :frowning2: Samozřejmě záleží co ti řekne dětská.
Tak jste mě navnadily a jdu na mimibazar,ať taky provětrám náš rozpočet.Dneska jsem zaběhla do sekáče,ale potkala jsem tam kamarádku s tříměsíčním prckem a místo utrácení se konala debata o kojení,kakání,porodu atd. :grinning:
17. led 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
všechny zdravím, nám už bylo půl roku a na prohlídce jsme měli 9130g a 72cm :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marky:to je dobře, že jí jde z toho hnis, nám doktorka na to napsala framykoin až to praskne, ale nám to vůbec neprasklo. ale měli jsme to nakonec v pořádku

já špinila celých šest týdnů, na konci jen slabě, ale byl to vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2008 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.