• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky, děkuju že na mě myslíte. Jsem ještě celá. Dneska jsem byla na 2. monitoru, byla jsem objednaná na 7:15. Byla tam dneska jiná sestřička a normálně mi ten monitor ne a ne natočit. Pořád nemohla najít místo, kde by bylo slyšet srdíčko. Už jsem se až začínala bát, jestli je mimčo živý :frowning2: . I když jsem si říkala, že je, protože jsem ráno měla normálně pohyby. Pořád jí to nešlo, já se převracela ze zad na bok, na záda, na druhý bok a pořád dokola - děs. No a pak to srdíčko našla pod pupíkem - ona ho totiž celou dobu hledala nad pupíkem a ono bylo dole. Pak se ptala, jak mimi leží, tak řikám, že hlavou dolů. Ona že je prý dost dole, tak nevim, jestli mi náhodou nehrozí, že bych třeba porodila dřív, na to jsem se jí blbá zapomněla zeptat. No ale strávila jsem v ordinaci přes 3/4 hodiny než se to všechno povedlo. Manža byl strašně nervozní, protože jsme zrovna chvátali kvůli kuchyni. Pak jsem ještě čekala v čekárně a ona točila monitor jiný mamině (cca 15 min) a pak teprve přišla doktorka, tak jsem šla zase dovnitř, kde mě prohmátla. Prý je všechno v pořádku, tak uvidíme. Samozřejmě jsem se zapomněla zeptat na ty čočky...
Jo a z Bn jsme odjížděli před 9, pak honem rychle do Tábora něco ještě dokoupit a domů a hned na to přijel montér na kuchyň, ještě teď tu je a přijede i zítra. Ale už se to rýsuje, je to moc pěkný. Už aby to bylo, moc se těšim až si to zase vybavim a budu moct začít normálně vařit :slight_smile: .

Jinak co se týče kočáru, tak ho STÁLE nemáme!!! Jsem fakt už nas...., zítra jedeme do tý prodejny, oni ho totiž dneska přivezli, ale opět má jiný barvy. Tak jsem zvědavá, jak vypadá. Fakt se mi zdá, že ta ženská si z nás dělá srandu, protože nám slibovala, že nám udělají barvy, jaký si vymyslíme a ono to tak asi nebude. Takže jsme s ní zatím domluvený, že jestli se nám nebude líbit, tak nám vrátí zálohu anebo nám dá ten, co má v prodejně a bude uhánět dodavatele, aby nám opravdu udělal ten co chceme. A pak bysme ho vyměnili. Fakt se z toho asi už picnu, kor jestli si budeme muset jet koupit nějaký úplně jiný.
30. led 2008 v 17:35  • Odpověz
Jo holky, měly jste některá porodní plán? Myslíte, že to má cenu si ho připravovat? Nebo bude stačit, když to co budu chtít řeknu doktorům jen ústně při porodu (např. holení, YAL,...)?
30. led 2008 v 17:48  • Odpověz
Seri, já porodní plán neměla přišlo mi to docela zbytečný. V benešově klasický klystýr nedělaji, buď to ti daji ten yal a nebo čípky, mně dali jen čípky, protože sem před tim byla několikrát sama a stačilo to. A holení to mně oholila ale jen dvakrát přejela a bylo to, takže mi přišlo zbytečný si určovat nějaký další věci. Stejně sem s toho všeho byla tak vyplesklá že sem je poslouchala jak beránek. :grinning:
S tim kočárkem to máte teda pěkně blbý, bych byla taky pěkně nas....
Tak dodělejte zdárně tu kuchyni ať už můžeš jít rodit. :wink:
30. led 2008 v 18:24  • Odpověz
marky-tak to bych taky byla naštvaná kvůli těm naušničkám.Taky jsem to slyšela,že někde je píchnou až po prvním očkování.Jsem asi blbka,ale moc mi nedochází proč.Já vím od švagrový/má holčičku/,že tahle mudra je píchá po šestinedělí.Ale neboj,já viděla asi sedmiměsíční holčičku, jak jí to píchali,tedy byla jsem v čekárně.Plakala,to jo,mamka čekala v čekárně a jak jí holčičku přinesli,bylo po pláči. :slight_smile: taky to zvladnete,ale chápu,že jsi byla natěšená a teď nic :unamused: a dnes jsem mluvila s kámoškou a ty jeli s naušničkama z porodnice,tekže pak ať se v tom někdo vyzná.
seri-já porodní plán neměla,to jsem vůbec neřešila.Klystýr jsem měla,ale nebylo to nic strašnýho.A kdyby jsem chtěla yal,tak jsem ho měla taky.Ale on ten klystýr prohřeje dělohu a pořádně jí rozpumpuje.mě to teda pomohla,ale každý to má jinak.No a s tím kočárem to je fakt k vzteku,já už bych tam na ně asi pěkně štěkala :angry: No to bych si ale asi pomohla,když jen slibují :unamused:
30. led 2008 ve 20:27  • Odpověz
Já právě taky uvažuju, že ho mít nebudu, i když kámoška do mě pořád hustí, ať si ho napíšu. Taky mi to přijde zbytečný, když nechci nějaký extra věci...jo a taky si myslim, že budu tak vyplesklá přesně jak píšeš ty.
Stejně si to pořád nedokážu představit, že možná už za pár dní budeme 3, přijde mi to pořád takový neskutečný (i manžovi). Byli jsme zvyklý být skoro 10 let sami dva a teď tu bude prcek....prostě přijde něco novýho, krásnýho, malýho, voňavýho :slight_smile: ,....už aby to bylo....ale na druhou stranu se i bojim, jak to budu zvládat, jaká budu mamina. Vůbec nemám s miminkama zkušenosti, tak jsem na sebe zvědavá :sweat_smile:

Jinak ten chlap na kuchyň tu pořád je a pracuje, se divim, že ho to baví, ale já jsem ráda, aspoň to bude dřív hotový :slight_smile:
30. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
seri, taky sem se bála jestli to vůbec zvládnu, ale ono to prostě asi máme v genech že ti to pude, sice ten začátek nebyl nic moc, ale za pár dní už budeš šikovná mamina. Mně nikdy miminka moc nebrali, nebyla sem ten tip co je furt šišmá a tak, ale vlastní dítě to je uplně něco jinýho, to je prostě takový velký cit který k nikomu jinýmu nemáš, prostě to dítě miluješ nade všechno a máš chuť ho láskou umačkat :wink:

My dneska byli zase u doktorky tak má Karolínka 5,05 kilo. Přibrala 600 gramů za tři týdny tak to je dobrý. Sem ráda že už má aspoň přes těch pět, sem jí ráno taky pořádně nakrmila. :sweat_smile: Jdeme tam zase až ve třech měsících na konci února, příští týden na kyčle a koncem měsíce na plicní a pak začne očkování. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2008 ve 12:26  • Odpověz
marky,vždyť to jste holky velký.My přibraly 600g za měsíc,takže nejste žádný mrňousci. :wink:
seri-já zase řešila,jak budu mít ráda obě děti a jak to vše zvládnu.Tomášek byl takovej mazel a je tedy pořád.A Tom už je velikej,takže to byla pohoda.Bála jsem se spadnout znovu do plen,do vstávání a neustálý péče a jde to.Jak píše marky,taky nejsem šišmací maminka,mám radši to období,kdy už se mimčo směje a vníma a batolecí období je super.Vlastně každý období u dětí,fakt to přijde samo a téměř okamžitě. :slight_smile:
2. únor 2008 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky, já právě taky nejsem ten šišmací typ, tak snad se do toho nějak vpravim :slight_smile: . Marky tys to napsala moc hezky, už se taky začínám pořádně těšit na prcka, strach pomalu ale jistě mizí. Kolikrát si čtu tady v diskuzi Jaky byl porod a normálně ty těhotenský hormony jsou strašný, skoro u každýho příběhu strašně bulim. I doma mi kolikrát stačí málo a už natahuju :cry: . No ale jinak se cítím zatím celkem dobře, břicho ani spodek mě nebolí, poslíčky nemám...piju čaj z maliníku a jim lněný semínko, tak snad to trošku pomůže k lepšímu porodu. Akorát mi dost otýkají nohy - odpoledne a večer, se nemůžu vejít do žádnejch bot.
Jo a našla jsem stránky od jedný holčiny, co rodila v Bn, má na nich spoustu videí, má tam natočený i samotný porod v Bn, tak jsem si to pouštěla, no a když tam ukázali to miminko, tak zase slzy, slzy, slzy.....
:sweat_smile:. A co jsem koukala, tak tam měla příjemnou PA i dr., tak snad taky kápnu na dobrý lidi.

Jinak už mám konečně kočár - má tedy jiný barvy (tm.béžovo - sv.béžový - oranžový paspule), ale celkem ujde, tak jsme si ho vzali. Ta prodavačka prý bude ještě uhánět ten původní, co jsme chtěli a případně si ho budeme moct (jestli ovšem bude) dojet pak vyměnit. Ale já si myslim, že zůstaneme u tohohle. No a dneska jedeme snad pro postýlku, už to chci mít všechno připravený.
Ve středu jedu na 3. monitor, tak jsem zvědavá, co mi řeknou. Ani nevim, jestli se nějak otvírám nebo ne, vůbec mi to ta dr. neříká a ani nepíše do průkajdy CS, tak se budu muset ve středu zeptat, jestli se to blíží nebo ne :sweat_smile: .
Manža dělá naštěstí celkem blízko, tak kdyby to na mě přišlo přes den, tak mu zavolám a do 1/2 hoďky je doma. Nejhorší, že ho šéf teď chtěl poslat na víkend do Strakonic a to tam měl i spát, ale to si fakt netroufáme, tak se s nim prý dneska domluvil, že to odloží. Tak jsem byla moc ráda, když mi to volal, ale když pak řekl, že to odloží na příští víkend :angry: ..... Fakt bych byla nerada, aby kvůli práci přišel o porod, moc bych ho tam chtěla mít sebou. Škoda, že si to nejde nějak naplánovat dopředu, kdy chci rodit :wink:
Jinak kuchyňku už mám, je to krásný, když je to nový. Včera jsem dělala první oběd a je to super :slight_smile:
4. únor 2008 v 10:18  • Odpověz
Jo jo dávám občas sunar. Bud dám večer kolem osmé kaši nebo sunar a máme jedno jídlo kolem půl druhé až druhé to je kójo a pak až snídaně
Seri já porodní plán měla a jsem ráda a nevím jestli bych to co chci abych si na to zrovna při porodu vzpoměla. A porod jsem si fakt užila. Bylo to krásný. Já teda mezi šišmavý maminky vůbec nepatřím, moje mamka říká že jsem macecha, ale někdy ji muckuju a pusinkuju o sto šest.Ono si to řekne samo.
4. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz
Holky když vám odcházela hlenová zátka, jak vypadala? Ze mně vyšlo už v sobotu něco - takový bílý hlen, nebyl ani krvavej ani narůžovělej, prostě bílej, tak jestli to už bylo ono nebo ne? Omlouvám se za ten popis, ale fakt si nejsem jistá, co to bylo :sweat_smile:. Zítra se na to musim v poro zeptat.
5. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz
Seri, mně zátka neodcházela, teda aspoň sem si ničeho nevšimla, u mně to prostě začalo bolestma, pak za dlouho voda a to už to jelo. Takže zátka nevim. :frowning2:
My dnes byli na kyčlích a docela sme tam dlouho čekali, byla tam fronta až ven, furt se nic nedělo a pak to začalo jít jak na běžicim páse. Kája má kyčle uplně v pořádku, ani nemusí mít plenu navíc a na kontrolu stačí jít až za 3 měsíce. :slight_smile:
5. únor 2008 ve 21:58  • Odpověz
seri-u Toma mi nic neodešlo,teď u Míši taky velkej bílej hlen,pak trochu růžový a po vyšetření u mudry jsem zašpinila a stejně jsem nerodila.Ale teď jsem na virtuální porodnici vyčetla,že když se ani u jednoho dítěte porod nerozběhne sám,tak ženský chybí nějaký hormon.Tak to jsem asi já.Tom byl vyvolávaný a už to vypadalo na císaře,nakonec si dal říct :wink: A teď u malý to byla tableta a pak začal frmol,manžel měl co dělat aby to stihl.A Toma mi vyvolávali dva dny.Takže já Ti asi neporadím.Ale je to asi individuální,někomu odchází zátka týden a kamarádce odešla zátka ráno a večer rodila.Takže už se ale může něco dít.Tak ať dobře v porodnici pochodíš,jestli už to tedy nemáš za sebou :slight_smile:
6. únor 2008 v 09:36  • Odpověz
Tak u mě to asi bylo trošku tý zátky, ale nic to neznamená. Dneska na monitoru OK, po natočení jsem zase čekala v čekárně a mezitím udělala sestra ještě 2 maminy, no a pak jsme čekali na doktorku, která byla u císaře, takže dost dlouhá doba. Pak přišla dr. Chromjáková, byla moc sympatická, no a nakonec mě ani neprohlížela, jen se ptala a říkala, jestli mám nějaký otázky, tak ať se ptám taky. No samozřejmě mě v tu chvíli nic nemohlo pořádně napadnout. I když už jsem aspoň zjistila ty čočky, na ty jsem se ptala sestry při monitoru - ona někam volala a ještě se přeptávala a prý můžou v pohodě být, jen ne u císaře, což je jasný.
Marky - ty jsi byla na kyčlích v Bn? Nevim, jestli se na ně pak neobjednám do Tábora, i když ono jestli jedu autem o 10 minut dýl, to už je asi jedno. A to se chodí jak často?
Makyb - doufám, že mi ten hormon taky nebude chybět, ráda bych rodila bez vyvolávání. I když co je vlastně lepší, při vyvolání víš, kdy se mimi narodí. Já se totiž zase na druhou stranu bojim, že třeba nepoznám, kdyby mi náhodou začala postupně odtejkat plodovka nebo nerozpoznám ty pravý stahy :sweat_smile:. A aby pak nebylo pozdě.
6. únor 2008 v 16:31  • Odpověz
Seri u Káji mi zátka neodešla šla rovnou voda a rodila jsem až odpoledne ale bez problémů bez vyvolávání atd.Já jsem prostě zastáncem porodů normálních. Samozřejmě že pokud by byli komplikace tak samozřejmě souhlasím skoro se vším.to jsem taky měla napsaný v porodním plánu, ale znám pár případů kde vyvolávaly a bylo spíš horší a většinou skončilo stejně císařem. Asi tak Toť můj názor. A musím ti vyvrátit že při vyvolání víš kdy se ti mimi narodí, ale také ne vždy někdy sice vyvolávají ale stejně to trvá víc jak 24 hodin.
Na kyčle pokud je vše v pořádku tak jdeš 2x. A tady pan doktor Dobrovodský nebo jak se jmenuje je hodně šikovný a k miminkům super přístup.
6. únor 2008 v 19:35  • Odpověz
Pavli s tím vyvoláváním - já bych to taky moc nechtěla, ale holt záleží na miminku, kdy bude chtít ven.
U toho vyvolání jsem to myslela tak, že alespoň víš, kdy to začne a pokud to trvá dýl, tak snad druhý den se miminko narodí. U normál porodu (bez vyvolání) člověk přece předem netuší, kdy začnou bolesti, odtok PV...jo to kdyby mi to tak někdo mohl říct, jestli porodím zítra nebo třeba za týden :slight_smile:
O dr. Dobrovodským jsem slyšela, kyčle snad dělá i dr. Šmrha. Musim se domluvit v porodce, kam budem chodit.
6. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
Seri, na kyčlích jsme byli v Bn, oni jí totiž kontrolovali kyčle už v porodce, tak od toho tam měli už papír. Podle mně se na kyčle jde celkem třikrát. Protože malá byla už v porodce, teď ve dvou měsících a pak máme ještě přijít za tři měsíce. A někdo kdo to neměl uplně o.k. ten měl přijít po třetí už za dva měsíce. Když bude rodit v Bn tak asi budeš mít lepší jít na kyčle zase do Bn.
Seri já myslim že ty pravý stahy poznáš a on ten porod u prvního dítěte většinou tak rychlý nebývá :dizzy_face: Jinak plodovka někomu opravdu odtýká třeba jen malinko, kámošce taky odtejkala jen trochu že si nebyla jistá jestli je to ona a až doktor jí to potvrdil. To mně to ruplo že sem to rupnutí slyšela a bylo to jako když prdne balon plný vody jak to ze mně vyteklo. :slight_smile:
6. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
Marky - to doufám, že to poznám. Ale řeknu ti, že co čtu holky únorovky, kde se mimochodem rodí o 106, tak tam jich spousta (prvorodiček) měla dost rychlej porod, až jsem se divila.
Jsem zvědavá, kolikrát ještě půjdu na monitor, příští středu už tam budu počtvrté, tak snad už to bude naposled :wink:
Jo a začalo se mi dělat strie pod pupíkem - teď ke konci těhu, přitom jsem tak poctivě mazala a naivně si myslela, že žádný mít nebudu. Možná to bude tim, že mi asi pomalu ale jistě klesá bříško, teda to si myslim já, jak se pořád pozoruju, manžovi se to prý moc nezdá.
8. únor 2008 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky,
poslední dobou mě koník nějak zlobí - nechce mi odesílat příspěvky. Mordím se s tím takovou dobu a on mě pak vykopne.
Seri - tak už se nám to blíží :dizzy_face: . Pravý stahy určitě poznáš :wink: . Já jdu ve středu na monitor podruhé a zbývají nám poslední dva kurzíky s Olinou, to tak strašně rychle uteklo.
Marky - Karolínka už je kus ženský, nakoukla jsem do albíčka. Má skvělý chůvy :slight_smile: . Ještě se chci zeptat, jak jsi spokojená s kočárem? Máme taky koupenej X-lander, četla jsem na něj samou chválu, tak snad nebudu zklamaná. Už se namůžu dočkat až vyrazíme :dizzy_face: .
9. únor 2008 v 16:44  • Odpověz
Jé ahoj Moni, jsem si říkala, že jsi dlouho nepřispěla. Mě kůň naštěstí nezlobí a jde mi to v pohodě odesílat.
No jo, už se nám to blíží, nejhorší, jak se mě pořád každej ptá, tak co, kdy to bude...to je fakt otravný. Tak jsem začala říkat, že nejdřív za 14 dní, i když termín mám vlastně ani ne za týden :wink:, tak snad nebudu moc přenášet .
9. únor 2008 v 18:35  • Odpověz
Ahojky,
moni, s x-landerem jsem zatim moc spokojená, akorát by možná mohl být víc odpružený, protože mi tu máme chodníky v hroznym stavu a i ty cesty občas nic moc tak to docela drncá ta jezdim radši spíš jen po silnici.A zjišťuju že tu všichni jezdí jako prasata. Odpruženej byl myslim ten x1 ale ten zase nemá otáčivý ty přední kolečka a to jsme chtěli mít, ty jsou fakt dobrý a jezdí se s nim moc dobře. A taky nemá moc velká ten spodní košík, neni to prostě na žádný velký nákupy. :slight_smile: A vymáte taky ixs áčko?A jakou barvu?
Moni, a to si koukala na fotky tady v albu nebo i na našich stránkách? Na stránky pravidelně přidávám nový fotky tak je to aktuálnější.
Já si dneska dala pěknou procházku s kočárkem, sem teda netušila že když se malá má narodit na zimu že už budu moct tak brzo drandit takový trasy, je jak na jaře. :dizzy_face:
Seri, myslim na tě každý den jestli už něco neni. S tim jak se každý ptá to máš pravdu to je fakt otravný, mně to taky lezlo na nervy. Hele ono je to furt něco s čim tě budou lidi otravovat, napřed je to proč ještě nemáš děti a podobný kecy kolem, pak zase otravujou kdy už to bude, pak tě zase otravujou s kojenim a nakonec tě začnou otravovat s druhym dítětem. No děsný. :angry:
Já měla docela návštěvní víkend, v sobotu tu byla kámoška s roční holčičkou, v neděli sem byla u našich a byl tam bratránek se skoro dvouletym klukem a ten teda zlobí šíleně sem s toho byla nějak div živa :sweat_smile: Fakt sem snad zatim ráda že malá jen leží až začne takhle lítat tak doma už tuplem asi nic neudělám. To se nedá uhlídat, ten byl jak nezřízená střela. :slight_smile: A ještě tam přijeli teta se strejdou s jejich 4 měsíčnim vnukem, takže dětí plný barák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahoj
Marky, koukala jsem na fotky na vašich stránkách i v albu. Hafani jsou úžasný - neměli jste problémy se žárlením? Známá měla psa a když se jim narodil syn tak moc nadšenej nebyl. Máme taky x áčko - červenou barvu, korbičku i sporťák. Chtěla jsem to nějak nakombinovat, ale příteli se moc ty ostatní barvy nezamlouvali a mě abych, pravdu řekla taky moc ne. Pak jsem někde na diskuzi četla, že na tu oranžovou a zelenou v létě lítají mušky. Mě se právě taky zamlouvali ty otáčecí kolečka a lehkost, co jsem zkoušela ostatní kočárky tak mi přišlo obtížný s nima zatočit v krámě bez mimča. Košík mi nevadí, protože na větší nákupy stejně jezdíme autem. S tou zimou máš pravdu já jsem koupila zímní fusak do autosedačky myslím, že jsem se dosela unáhlila a moc ho nevyužijem.
Seri, taky už mě to vyptávání nebaví. Minulý týden v pondělí jsme jeli s autem na garanční prohlídku a přítel zůstal doma. Pracovali jsme na stejném pracovišti. Odpoledne se tu zastavil kolega a říkal, že už jdou po podniku fámy, že rodíme - docela hrůza. Teprve v neděli jsem balila tašku do porodnice.
Kristýnka už se na mimčo těší, myslím, že ho z ruky nepustí :slight_smile: a na mě nic nezbyde :cry: .
11. únor 2008 v 17:03  • Odpověz
Moni, tak mi zrovna máme ten kočárek oranžový :sweat_smile: tak snad na nás nebudou mušky pořádat takový nálety. :slight_smile:
To otáčení je skvělý, dneska zrovna u nás v krámě kde je docela málo místa sem se tam tak krásně otočila jednou rukou. Já mam zimní fusak od Emitexu combi 3v1 a v kočárku ho vlastně využívám celou zimu, jinak do autosedačky se mi ho nechce přendavat, tak malá jezdí jen v kombinéze a přikrývám jí dekou, ono to stačí stejně nikam daleko zatim nejezdíme a doma jí dáme do auta v garáži a pak někde jen na ten přechod v týhle malý zimě to stačí.
Co se týče žárlení, tak oni spíš žárlí na sebe, ten mladší žárlí na toho staršího, že mu závidí i nos mezi očima, prostě jak jde o naší přízeň a o žrádlo tak by mu nic nedopřál a občas se porvou, ale jakmile by ten starší někam odjel bez něho, tak by se doma ustýskal je bez něj uplně v háji. Je to zajímavý je pozorovat, ty jejich povahy. :grinning: Je fakt že se přeci jenom něco změnilo když se malá narodila, před tim to prostě byli oni kdo byl na prvnim místě, ale máme je doma furt stejně a mazlíme se s nima, a když chtěj malou očuchat tak můžou a olízat to jim nedovoluju. Jediný co se pro ně tak víc změnilo že už nemůžou do postele, dřív s náma spali jenže už když sem byla těhotná tak tam přestávalo být k hnutí tak už tam nemůžou a nespí ani v ložnici, prostě aspoň tenhle pokoj sem si chtěla zachovat trochu víc čistější když je tam Kája. No sem zvědavá jak to bude vypadat až malá začne lést nebo chodit a horší je to taky s hračkama protože oni hračky maji moc rádi takže je budou Káje asi krást :dizzy_face:
11. únor 2008 ve 21:47  • Odpověz
Marky, to jsem ráda, že si kočárek chválíš. Koupila jsem ten fleesový je taky od Emitexu. Autosedačka má nánožník tak si myslím, že by nám to i stačilo. To mám pro příště - už budu víc rozmýšlet.
Tyhle větší psi to asi berou jinak než "gaučáci" :slight_smile: . Naši měli vlčáka když se malá narodila a ten byl taky v pohodě - dělal, že si jí nevšímá, ale zodpovědně hlídal. Pak onemocněl, naši si pořídili jiného psa a to už byla Kristýna 3,5letá - co ty dva spolu dělají a co jí ten pes dovolí to se hned tak nevidí. Ona to s ním umí, jezdila k našim pravidelně na víkendy tak si na sebe hodně zvykli, teď jezdíme jenom na chvilku a ten pes je hned u ní a nehne se pak jí přinese nějakou hračku a začne rachot :slight_smile: . Taky je zajímavý je pozorovat.
12. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky hojky :slight_smile: ,
u nás pořád nic, dneska byl opět monitor, vše OK, no a na další jdu už v pátek, kdy mám termín a pak budu chodit každý 2 dny, dokud neporodím :frowning2: . Tak musim prckovi nějak domluvit, nevíte nějaký babský rady, jak to uspíšit? Dneska jsem byla na dlouhý procházce, doma chodim po schodech,....třeba by pomohl sexík, ale moc se mi do toho teď už nechce, jsem ráda když usnu a mám klid :sweat_smile: :grinning:
Moni - já mám doma taky fusaky a to 2 - jeden od emitexu do autosedačky a druhý takový pytel do kočárku. Ale třeba je ještě použiju a jestli ne, tak si je buď nechám na další mimi nebo je prostě prodám.
S těma psíkama - my máme doma tři (vlčák, špic - ty jsou rodičů a my máme labradora). Jsou to teda venkovní psi a já jsem fakt zvědavá, jak se budou chovat až uvidí poprvé našeho prcka. Mám z toho trošku obavy, když jsou spolu puštěný, tak jsou někdy jak z divokejch vajec. Hlavně ta naše to je takový trdlo ztřeštěný a to jsem si myslela, že kolem 2 let věku se tyhle psi zklidněj, ale našemu už budou 4 roky a je to s ní pořád stejný.
13. únor 2008 v 17:36  • Odpověz
Seri, tak babský rady nevim snad jen to chození do schodů a sex o tom sem hodně slyšela že je dobrý na uspíšení, že ty spermie obsahujou něco co to popožene, ale popravdě na něj sem před porodem taky nějak neměla ani pomyšlení. :dizzy_face: Však ono se to ohlásí, snad ti to nebudou muset vyvolávat. :wink:
Psíkové bude snad v pohodě, ze začátku budou možná koukat a budou si chtít prcka očuchat, ale až bude doma každý den tak ho začnou brát normálně že tam prostě patří. Náš starší byl uplně mimo sebe když sme malou přivezli, cítil z ní asi nějaký pach který ho docela dráždil jako háravá fena nebo tak, to samý prožíval když sme si před rokem přivezli druhýho psa, ale za den dva ho to přešlo a už je v pohodě. Nebojim se že by malý nějak ublížili spíš musim dávat bacha aby na ní nějak nešlápli nebo neskočili, protože přeci jenom maji oba přes 30 kilo a dělaji kraviny, furt se kočkujou, po zahradě se taky honí jako blázni, tak snad až mezi ně malou jednou vypustim to nebude nějaký hustý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kámoška jde v pondělí na císaře, chudák je s toho vystreslá se jí ani nedivim. :confounded:
13. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz
Holky já mám dneska (tedy jen na koníkovi :slight_smile: ) termín a hlásí mi to už 41 tt !!! Manža když ráno odcházel do práce, tak prý ať chodim hodně do schodů a dám si teplou koupel :grinning: , dneska by se mu to prý hodilo, víkend bych strávila v porodce a on by to stihl oslavit :grinning: . Je vidět, na co myslí. Tak jsem si teď udělala silnej odvar z maliníku a sliz ze lněnýho semínka a jdu na to - brrrr :confounded:
14. únor 2008 v 07:11  • Odpověz
Marky - jo a držim palce tý tvojí kámošce, bych se taky bála
14. únor 2008 v 07:12  • Odpověz
Ahoj holky,tak já jsem včera napsala dloooouhej příspěvek a teď koukám,že tu není. :angry:
Seri- po pravdě já na ty babský rady moc nevěřím.Maliník a lněný semínko je spíš na lepší průběh porodu.Dělala jsem mega procházky,i na ten seík došlo.I když jsem si z manži dělala legraci,že bychom si ten tělocvik vlastně mohli odpustit,když potřebuju jen to sperma :grinning: Já vim,že je to čekání protivný.Máš už ale miminko dopečený,hoď si mohy na stůl a odpočívej.Třeba v noci pojedete i bez schodů :wink: A i kdyby na to vyvolání došlo,není se čeho bát.Máš dnes hezký datum,i když mě ty "západní svátky" moc neberou.Ale kámoška má holčičku a ta má dnes narozeniny.Stejně je jedno kdy,hlavně už aby to bylo a vše v pořádku.
Náš pes /vlčák/ když jsme přivezli Toma z porodky,tak taky oňuchával a skučel.Pak ho to přešlo.Pak ho Tom tahal za ocas a tak,takže to bylo hlídáníčko.Hlavně k němu nesměl,když žral.Teď ho tahá na bobech a Tomášek se může radostí strhat.Jenže není žádná zima :frowning2: Já jsem docela ráda,ale kvůli těm dětem je mi to líto.A Michalky si pes moc nevšímal.I když je fakt,že mi ho máme jen na zahradě,tak s ní moc do kontaktu zatím nepřijde.
Seri a proč jde kámoška na císaře?Moje kamarádka měla plánované oba císaře,má nějakou oční vadu či co.Jeden měla pod plnou narkózou a druhý jen epid. a říkala,že je lepší pod plnou narkózou.
Tak na Tebe myslím,ať je vše v pořádku a už se dozvíte co jste si to upekli.Teď tu byly dvě holčičky,tak by to mohl rozlousknout nějaký klučík :wink:
14. únor 2008 v 07:45  • Odpověz
Tak píšu jak tatar :stuck_out_tongue_closed_eyes: -pro upřesnění-marky proč jde kámoška na císaře?
Myslim na seri a seík je sexík :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale to jste asi pochopily :wink:
14. únor 2008 v 07:50  • Odpověz
Makyb - dík a neboj, pochopily jsme :wink: . Mně by se dnešní datum taky líbilo ale ne kvůli Valentýnovi, to my vůbec nijak neslavíme. Prostě se mi líbí číslo 14, pak i 16 a 18 (prostě sudý čísílka :slight_smile: ).
Já si ze začátku těhu pořád myslela a žila v tom, že to bude holka, protože jsem si jí strašně přála. No ale tak od půlky těhu mi každý začal řikat, jak mi to sluší a takový ty řeči a že to musí být kluk. Tak už jsem tomu taky sama začala věřit, jinak žádný vnitřní pocit, co to bude, nemám.

Asi máš pravdu, jdu se zase natáhnout do postýlky. Mimčo stejně vyleze až bude samo chtít. Právě jsem si pročítala různý diskuze - jak urychlit porod atd., někomu prostě ty babský rady pomůžou a někomu ne. Záleží, jestli jsou ty porodní cesty aspoň trošinku připravený a pokud nejsou, tak nic nepomůže :confounded:
14. únor 2008 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.