• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
makyb, no s kámoškou je to na dlouhý vyprávění, prostě císař pro ní prý bude míň zatěžujcí než normální porod rozhodli doktoři, ona prodělala před pár lety operaci plic při který málem umřela, pak má ještě asi dvě vady krve a se srdcem asi taky něco prostě jí napřed těhu ani nechtěli dovolit protože by prý mohla sama umřít. O jedno dítě při těhu už přišla. Před timhle těhu si musela píchat furt nějaký injekce kvůli tý krvi a furt jí to oddalovali až jí nakonec udělali dvě inseminace a po tý druhý otěhotněla a vše bylo docela v pořádku akorát jí dost tvrdlo břicho tak už cca 2 měsíce leží u Apolináře, dávali jí kapačky magnesia a furt jí sledujou a vlastně to dokázala donosit a pro ně je to trochu rarita že s touhle operací plic se jí nakonec snad narodí zdraví dítě, psala mi že ten porod asi budou natáčet pro lékařský účely. Takže teď jí už naplánovali císaře a já se modlim aby to vše už dobře dopadlo, vytrpěla si toho už dost a udělala toho pro to taky hodně a chudák je s toho uplně na nervy, vlastně celý těhu se bojí že to blbě dopadne. My jsme spolu dělali u nás v práci a vlastně ještě před rokem jsme obě skuhrali že chceme dítě a to nejde, no a rok se s rokem sešel a já už mamina jsem a ona za pár dní bude taky, tak je to prostě skvělý. :slight_smile: Čeká kluka tak snad bude zdraví a ona taky.

seri, jsem zvědavá co budete teda mít, ale na mně ty povídačky že mi to sluší apod že budeme mít kluka teda neplatili. Snad každý řikal že budeme mít kluka a já se jen usmívala protože sem věděla že to bude holka. :sweat_smile:
Jo pátek na porod je dobrý pro chlapy, mému manžovi to tak vyšlo, taky slavil v pátek i v sobotu. :grinning:
14. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz
marky-můj bratranec je doktor,sice ortoped,ale ten říkal,že naše prenatální péče a novorozenecká je po srovnání s Evropu opravdu na špičce.Sice jsou to statistiky,ale já tomu věřím.Mám kámošku v Anglii a má dvě děti.Tam se pomalu nehraje ani na základní vyšetření vývojových vad.Plánovali návštěvu Čech a rodiču tak,aby sem mohla jít na gyndu v čase vhodném na to či ono vyšetření.Určitě to Tvojí kámošce dobře dopadne.Já jsem svoje těhu měla taky prostresovaný,sice jsem neměla tak závažný problémy,ale nějaký přeci.Neměla jsem problém být těhu,ale udržet to.A jsem homozigotní nosička nějaký mutace/už nevím název/,takže injekce jsem si nepíchala,ale léky jsem měla.Fakt jsem ráda,že to mám za sebou.Sice děti jsou kromě radosti taky starosti,ale já si prostě těhu neužila ani jedno.Ještě že manža je optimista,ten měl být těhu místo mě. :wink: Švagrová teď musí do konce těhu ležet,né polehávat,ale opravdu ležet.Do nemocnice bude muset asi taky.A to jí zbývají 4 měsíce.Tohle opravdu nikomu nezávidím a hlavně nepřeju.Ten strach o toho človíčka je úplně jinej než o sebe sama.

Já rodila v neděli a slavilo se v pondělí.Tomášek byl u mamky a manža ho jaksi zaspal-měl ho vzít do školky.Tak šel s bráchou do práce :grinning: A ty dny co jsem byla v porodce,jsem jim dělala budíček po telefonu.Jsem rovnou říkala ať si vezme dovolenou,to prej je zbytečný. :grinning:
14. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
marky - tak to si chudák kamarádka vytrpěla už dost, to si opravdu zaslouží zdravý miminko nejen za to čím už musela sama projít. A hlavně aby byla i ona v pořádku. Někdy je ten osud fakt opravdu nespravedlivej, co? :pensive: . Tak dej pak vědět, jak dopadla, budu na ní myslet.
14. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz
marky - koukám na tvoje fotky, Kája je kočička, moc pěkná fotka je ta s čepičkou :slight_smile: . Myslíš, že bude po tobě nebo po Zdeňkovi? Oči má zatim modrý, že jo, ale přijde mi, že bude spíš po něm. Ale to beru jen podle těch fotek, třeba až se pak potkáme a uvidim jí naživo, tak budu říkat něco jinýho.
My budeme mít blonďatýho/blonďatou prcka s modrýma očima. Mně osobně se vždycky strašně líbily hnědý oči, u nás v rodině, ať to beru od babiček, tetiček, přes sestřenice, bratrance a to je celkem dost lidí, tak ani jeden jedinej člověk nemá hnědý oči. Všichni jsme modrooký a mně se to tak strašně nelíbilo. Můj typ kluka, co jsem si v pubertě vysnila, byl tmavovlasý a hnědooký. No a jak jsem dopadla? Manža je blonďák (teď už špinavej) s modrýma očima, ale i tak jsem spokojená :slight_smile: . Když byl malinkej, tak měl vlásky úplně jak albínek, takový ty andělsky světlý. A je zajímavý, že jeho rodiče i obě sestry jsou hnědooký a on ne, jsem si vždycky řikala, že snad neni jejich :grinning:.
14. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz
marky-mrkla jsem ti na fotky.Kája už je slečna veliká.Mě Michalka tak veliká nepřijde,ale to bude asi tím,že jí vidím pořád :slight_smile: Dudlíka Ti vezme v pohodě a usne?My ho máme za trest,moc ho nechce a plive ho.Jenže bez něj neusne a rve si pak ruku snad až do žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta ruka se mi tedy líbí ještě míň než dudlík.Kámoška pořád nechtěla dávat dudlíka,jak je to nevhodné a další bláboly.A holčička ve třech letech usíná s palcem v puse a když zrovna nejí tak má prsty v puse :angry: Já jsem co se týče digitální fotografie totálně negramotná,tak nevím kdy tady nějaké fotky budu mít. :frowning2:
Taky mi přijde nespravedlivý,že ti co o dítě usilují mají problémy.Na druhou stranu mají děti ti,kteří je ani pořádně nechtějí a nedojde jim jaké měli štěstí.Hlavně že jim stát dá nějaké korunky a nemusí se dělat.Takových případů znám dost.A ještě ty děti mají zdravé,spavé,hodné a já nevím co ještě.
14. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
holky-musím jít taky něco podělat,dnes tu dřepim pořád.A to nám zítra přivezou orbitrek,tak jsem na sebe zvědavá,jaksi do toho všeho ještě zařadím pohyb.Takhle rozteklá nechci zůstat.Hlavně musí zrušit to sladké.Včera jsem Tomovi sežrala velkou figurku od Mikuláše.Na posezení a v devět večer,fakt jsem prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pardon za ty výrazy,ale jinak už o sobě mluvit nemůžu.Ale na druhou stranu,velikonoce na krku,budou čoko zajíci,tak ať to nevyhazujeme.Bohužel je plno dobrých duší,kteří nám tyhle dobroty nosí. :sweat_smile: A to jsem čokoládu nejedla a foukanu jsem nesnášela.Fakt to nechápu :frowning2:
14. únor 2008 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj holčiny, už jsem sem pěknou dobu zase nenakoukla. Jak se tu máte?
Jé Seri má dneska termín :slight_smile:
My se v sobotu už stěhujeme do Plané nad Lužnicí, tak teď balím věci, je to neskutečné, co člověk nashromáždí na za pár let krámů :confounded: Zase je to výborná příležitost plno věcí vyhodit :sweat_smile:
Čendovi bude zítra už 5 měsíců, strašně to letí :wink:

Doufám, že až budeme přestěhovaní, tak sem budu chodit víc, abych Vás líp poznala :slight_smile:
14. únor 2008 v 16:48  • Odpověz
Ahoj Niki, no jo, termín mám sice podle MS až zítra, ale den sem den tam. Stejně jsem pořád v pohodičce doma, nic moc se neděje, jen vyčkávám. Zítra mám opět kontrolní monitor, tak jsem na to zvědavá. Radši beru tašky sebou :wink:
To stěhování ti nezávidim, hlavně ten úklid potom, mně teď stačilo, že jsme předělávali kuchyň a toho bordelu z toho...
14. únor 2008 v 16:57  • Odpověz
Ahoj holky tak teda mě ten koník taky dost blbne a ještě ke všemu nějak nestíhám přidali mi práci takže včera jsem byla v Písku a dneska v Týně a Bechyni.
Seri já to tipuju na holčičku sluší ti to a já nevěřím a nesedí mi to na to podle pleti atd, to se nepozná.
A přeju Ti uplně pohodový porod. Já měla to štěstí že jsem rodila dřív než se někdo stihnul ptát kdy budeme rodit :sweat_smile:
Nikitko teda stěhování nezávidím Karolína byla skoro stejně stará když jsme se stěhovali a byl to mazec dát vše dohromady všude jsme ji tahali ssebou.
Seri my máme zase všichni hnědý oči a Kája je modrooká a asi už jí to zůstane, takže si nevybereš, třeba........
Makyb Kajda mi dudlu taky nebere ani ho už nemáme ale v pohodě paleček si taky necucá.Spíš kouše jak se nám řežou zoubky.
Holky co dát někdy někde kafíčko?
14. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz
No jo, je to opruz to stěhování, ale zase se stěhujeme do svého. A taky je opruz, že je to taková dálka z Prahy, když se člověk stěhuje po okrese, tak je to o něčem jiném...ale my to zvládnem, taky nic jiného nám nezbyde :grinning: Čenda je díky stavbě taky pěknej cestovatel :slight_smile: Myslím, že je to akorát s tím stěhováním, ještě při něm docela dost stíhám, ale začínáme se přetáčet na bok, na břicho to nebude trvat dlouho, na břiše se už snaží plazit v před, tak už na něj musím víc koukat....při představě, že by mi tu běhal, to bych asi nezabalila nic :grinning: Ještě, že máme v Táboře rodiče, dost nám pomáhají :wink:

Jestli budete dělat srázek, tak se ráda přidám :wink: Kdyžtak písněte do IP, přeci jen nestíhám dočítat :wink:
14. únor 2008 ve 20:36  • Odpověz
Nikitko kdybys s něčím potřebovala pomoct tak se klidně ozvi. No a jak to popisuješ tak opravdu máte nejvyšší čas.
15. únor 2008 v 07:42  • Odpověz
Jsi moc hodná Pavli :wink: Ale to zvládnem, babičky si vzali dovolenou, takže budou hlídat a já si budu uklízet věci a jezdit s manžou do Prahy pro další :wink: . Na zítřek máme půjčený velkou dodávku, takže velké věci se odvezou a na zbytek máme čas do pátku :wink:

jo a stím pediatrem, jak jsem to tu nedávno řešila...nakonec půjdeme přeci jen k tomu Veselému do Plané, uvidíme jaký bude. Nemáme zatím druhé auto, takže ta představa táhnout nemocné dítě busem do Tábora :confounded:

Holky, co máte už mimča, chodíte s nima někam na cvičení?
A sami někam chodíte, docela bych se ráda začala zase víc hýbat. V Praze jsem teď chodila akorát jednou za 14 dní na squash. Dřív jsme chodila na aerobic na mareďák k Šárce Adamcové. Je na sojčáku nějaké cvičení???
15. únor 2008 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Niky-stěhování s prckem Ti fakt nezávidím,mimochodem gratulace Čendovi k pěti měsícům.My jsme ve starším domě a rok co rok jsme měli nějakou předělávací akci.Takže zedníci a jiní řemeslníci by u nás mohli bydlet :wink: Teď je naštěstí relativně klid.Na nějakou chvíli,jsem už smířená s tím,že ten blázinec okolo baráku je na celý život.Ale jsme ve svém a to je pořádné pozitivum.
Cvičení s dětmi je na Sojčáku v Kaňce-je toho tam víc,pro různé věkové kategorie.Nejprve je to s maminkami,u starších dítek i bez mamin.jsou tam i různé kroužky.A když jsme tam chodili s Tomem,tak měli docela nabito.Tak jsem musela čekat až bude v nějaké skupině volno.Takže je lepší volat asi dopředu.Telefon už bohužel nemám,ale určo to najdeš na netu.Tomáškovi se to docela líbilo.Ale už je to taky nějaký pátek pryč,tak už mám třeba staré info.
Na cvičení jsem celkem ujetá,tak jsem toho docela dost zlítala,znám i Adamcovou.Na Sojčáku je cvíčo na 8.ZŠ-ulice níž pod pojišťovnou.Cvičení je tam víc,ale já doporučuju Olinu Kundrátovou,nemá to chybu.Je to pořádný šrumec a odvaz. :grinning: To bych teď potřebovala,ale zatím máme večer dost nejistý kojení,tak si musím nechat zajít chuť.Spíš to vidím odpolko na bazén,alespoň prozatím.A ještě Olina dělá taibo a to mě taky bavilo,ale je to na zimním stadioně.Já to mám blíž na zimák,ale když to šlo jezdila jsem všude :grinning: Teď s dvouma prckama to už nevidím růžově,navíc Tom půjde do školy,takže toho času bude asi méně :stuck_out_tongue_closed_eyes: No uvidíme,třeba budu příjemně překvapená :wink:
jo a mrkni na www.okfitstudio.cz,squash je na Sojčáku u Drse,tam je toho taky dost,ale já jsem spíš odchovanec aerobicu a podružných sportů :wink:

pavli-Ty při malé pracuješ?

Včera bylo pěkně hnusně,tak jsem venku pěkně vymrzla.Dnes to sice vypadá za oknem líp,ale žádný zázrak to asi nebude.
15. únor 2008 ve 12:26  • Odpověz
My chodíme s Kájou plavat do Juklíku ale na jiný cvičení nemá m čas a hlavně hlídání. Tady na sojčáku je několik cvičení i spinning. Jinak o tom cvičení s dětmi zrovna posledně jsme to probírali s holkama na plavání tak si docela stěžovali, že jich tam bylo hodně a moc se jim nevěnovali.
Makyb jojo chodím s malou pracovat dneska dopolko jsem byla taky chodíme celou dobu a zatím to jde a do budoucna uvidíme.Pondělí pojedeme okružní jízdu Milevsko Kovářov Orlík atd tak se projedeme.
Co Seri jak jsi dopadla na monitoru??? Nenechali si Tě tam???
15. únor 2008 ve 12:31  • Odpověz
pavli-nevím,jak teď,ale pří Tomovi nás v té skupince bylo do deseti a věnovali se nám dvě paní,takže nemůžu říct,že by se nám nevěnovali.Časy se holt mění,ale kdo nic nezkusí,taky nic nezkazí.Fakt je,že oni těch aktivit mají víc a já jsem i chtěla,aby Tom přišel do kontaktu s postiženými dětmi,aby je bral úplně normálně.I když vyloženě v kontaktu s nimi nebyl,ale narazili jsme tam.Kamarádka tam chodila s oběma dětma a taky si nestěžovala.A dělají moc pěknou mikulášskou besídku pro děti s rodiči.
jJinak jsi dobrá,že pracuješ.Pokud máš pružnou prac.dobu,tak to asi jde,ale ani tak si to moc představit nedovedu,máš můj obdiv :wink:

Niky-ten telefon jsem našla,ale na jméno té paní si nevzpomenu 602/250 671
15. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz
Pavli a hlídání taky nemám,tedy mám na mysli babičky.Ty jsou jenom, když je to nevyhnutelné a moc to není.Manžel mi v tomhle vychází vstříc,taky sportuje,takže si musíme vyhovět.Tedy nemusíme,ale chceme.Dokonce teď do toho plavaní mě honí manžel,asi už na mě vidí,že když jsem dlouho zavřená,zbytečně prudim :grinning: a já jsem ráda,že to tak máme.Ale zase manžel má pevnou prac.dobu a každý dem je odpol.doma.Bohužel taky se vyskytují období,kdy je plno práce a to se pak ani nevidíme :frowning2:
15. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz
Holky, díky za tipy, až se zabydlíme, tak to začnu honit :slight_smile: Určitě budu chtít chodit s Čendou na plavání, pač je děsná kachna, teď jsme dochodili plavčo tady, chodili jsme do velké vany ve školce.

Maky:ty chodíš plavat odpoledne? Já jsem chodila plavat před těhu a celé těhu a teď mi to dost chybí :confounded: . V Táborském bazénu jsem nebyla snad 10 let :sweat_smile: Jaké to tam teď je? mají tam vyhrazenou dráhu pro kondiční plavání?

Já to budu mít v Ta s hlídáním dobré, tchýně dělá na směny, za dva roky jde do důchodku a hlavně má zájem hlídat. Moje mamča je taky z Čendy poprděná, taky hlídá ráda. Občas mi pohlídá i ségra :wink: Manža bude dojíždět do práce do Prahy,ještě má prascovní dobu od 9-17, takže mi bude jezdit až večer :confounded: . Ale snad bude moct dělat dva dny z domova, až budeme mít zporovzněný interent, tak by po a pa dělat doma :wink:
15. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz
Niky-já plavat taky chodila před těhu i v těhu.Pak mi to mudra zakázala :confounded: v těhu jsem chodila hned brzo ráno,co jsem Toma odvezla do školky.Byla jsem tam já,moje bývylá profesorka matematiky,dva důchodci-takže super plaváníčko :slight_smile: Kondiční plavání bývalo v úterý a čtvrtek večer a taky je bazén i v neděli dopolko-to bylo taky málo lidí.Já to právě vyhledávám,když je málo lidí,aby jsem si zaplavala.Jinak je to tam trochu předělané.Určitě to ale i po těch 10 letech poznáš.Na dramatické změny a luxus nejsou chechtáky :wink: Odpoledne bych šla někdy na hoďku,to by hlídal manžel.Jenže nevím jak to dopadne,protože bude se mnou chtít jít Tom :wink: Plavat jsem s ním chodila od kojence,teď má kurs v pátek,takže tuhle libůstku mu nemůžu odpírat.Taky je to kachna :grinning:
S hlídáním-já než bych děti odvezla k babičce,pak plavat nebo cvičit,tak mi to zabere spoustu času a víc projedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejsem totiž přímo z Tábora,ani nepocházím z Tábora,ale už jsem si zvykla :slight_smile:
15. únor 2008 ve 13:39  • Odpověz
Teda holky vy jste se tu rozpovídali :slight_smile:
makyb, je fakt že u nás je ta péče na docela dobrý úrovni ale někdy i tak se prostě něco zvrtá a včera večer mi kámoška psala že jí toho císaře přesunuli zase až na středu. :frowning2: Ta bude mít už nervy v kýblu, nevim na co čekaji, prcek už je dovyvinutý tak u ní snad lepší když už ho vyndaji. Já sem od začátku furt věřila že to dokáže a že toho mrňousek donosí a bude zdraví, akorát mám trochu strach když už je to takhle blízko aby se nakonec něco "neposralo". Je to fakt děsně nespravedlivý, takovýhle hodný lidi který by tomu dítěti mohli dát první poslední maji spoustu problémů vůbec otěhotnět a dítě donosit a pak lidi který to sekaji ja baťa cvičky a nestaraj se o to apod. :rolling_eyes:
S tim dudlíkem, ona ho vezme dudlá, občas ho vyplivne tak to se hned ozve, ale docela jí pomáhá usnout. Jinak s tou pěstí v puse to teď taky docela dělá že si jí tam cpe a mlaská u toho. Dudlíka ale spíš používáme jen na to usnutí, nebo když brečí a to někdy pomůže a někdy když chce prostě řvát tak ho vyplivne a stejně řve. Přes den už jí dávám na tu hrací deku, tak to už si docela cvrnká do hraček, zvedá ručičky, nohy už docela vysoko a povídá si u toho. Tak teď nevim jestli to tu nepíšu nějak nesrozumitelně, nějak už mi to nemyslí. :dizzy_face:
seri, po kom bude mít Kája oči to zatim nevim, zatim je má ještě tmavě modrý. Jinak podobou každý řiká že je do Zdeňka, já nevim já jak jí vidim asi furt tak mi příde že neni podobná nikomu z nás. Ale tak když bude snědší a bude mít hnědý oči tak by to mohla být hezká holčička, já sice vždycky chtěla mít blonďatou holčičku, ale tak to oželim. :grinning: Hlavně bych nechtěla aby měla rysy jako jeho máma a ségra, protože ty mi přídou že maji takový mužský rysy až černýho kníra a tak, no prostě aby byla v obličeji taková jemnější. :sweat_smile:
pavluso, srázek by jsme si někdy mohli dát, asi by to ale bylo lepší až bude teplejší počasí ne?
nikitko, stěhování nezávidim, ale zase na druhou stranu když je to do novýho a do svýho tak je to skvělý. My se stěhovali do svýho před 3,5 roky tak už jsme docela zabydlený.
15. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
Marky taky jsem mylsela tak spíš až zase bude pěkný počasí ale jen jsem se ptala ono taky než se domluvíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Makyb taky nepocházím z Tábora, takže pro mě je hlídání problém a manža je v práci od nevidím do nevidím takže mazec.
S tou prací dá se říct žee většinou chodím kdy chci akorád mám stanovenou práci a čas za kterou to musím mít hotový ale zatím se to nechá.
Seri se neozvala??? Nevíte někdo jestli si jí tam nenechali???
16. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz
A mám klidAhoj holky,
taky na Seri myslimJá když už měla po termínu,tak jsem už ani k PC nelezla,jenom jsem byla vytočená,že všichni rodí a já nic :frowning2:
marky- v pátek jsem potkala známou,která se snaží o mimčo leta.Má za sebou dva neúspěšný pokusy umělýho oplodnění.Teď se vrátila z lázní,léky polyká po hrstech a píchá si injekce.Je mi jí děsně líto,koukala se na malou a měla jsem takový nepříjemný pocit,jak jí musí být strašně.Kamarádka už je na konci,to bude dobrý,ale teda taky nechápu,proč jí odložili toho císaře.Asi si neuvědomují co to děla s psychiikou člověka,tahleta nejistota.
Jak to máte s malou jsem pochopila,neboj :wink: Máme to asi podobný.Dneska máme nějaký horší den,asi mi ukazuje,že když jsou jí už dva měsíce,že se to bude jen zlepšovat :grinning:
Oči máme taky tmavě modrý a taky bych řekla,že není podobná ani jednomu z nás,ale je určo naše :wink: Je úplně jiná než byl Tom a každy říká,jak jsou si podobný :grinning: Asi jsem slepá či co.Tom měl oči od začátku tmavě hnědé,tak doufá,že malé taky zhnědnou.My jsme oba hnědoocí a tchyně má oči takové neurčité,šedé.Ale tak ová barva nebarva to je.Když bude po ní,tak s tím nic neudělám,hlavně,že bude zdravá.Ale teda,že by musela být po tchyni :unamused: Já s ní sice vycházím,ale co se týče výchovy dětí,tak to neřeším,protože to co bych jí řekla,by si teda za rámeček nedala :grinning: Jenom jsem jí jasně dala najevo,že kecat mi do toho nebude.Tedy slušně jsem jí to řekla :wink:
Pavli-já se ke srazu ani nevyjádřila,taky bych to nechala na lepší počásko
16. únor 2008 v 16:01  • Odpověz
A mám klid mělo být někde jinde,ale ono to tam pasuje.Spíš by tam mělo být "Teď mám klid",ale ten mi co nevidět skončí,malá dnes toho dudla totiž plive v neuvěřitelných intervalech :grinning:
16. únor 2008 v 16:04  • Odpověz
Ahoj holky já to včera nevydržela a Seri jsem napsala takže
Je to kluk Mareček narodil se v pátek kolem 6 ráno vážil 3,25kg a měřil 50cm oba jsou v pořádku.
Takže Seri moc blahopřejeme
17. únor 2008 v 06:35  • Odpověz
Ahoj holky
Seri - velikááá gratulace :dizzy_face:
Tak teď to čeká mě, už se nemůžu dočkat i když vidím malou jak je natěšená tak se k mimču asi moc nedostanu.
V pondělí jdu do nemocnice na monitor a uzv, tak jsem zvědavá jak dopadneme. První termín mám v úterý a druhý až 28. V ČB i moje dr. mi řekla, že by to vypadalo na ten první termín podle uzv protože je mimi větší o týden.
Nikitka - koukala jsem, že si se rozhodla pro dr. Veselého. Já osobně s ním žádné problémy nemám, je pravda, že je "svůj" a občas morous. V Plané je to jediný dětský lékař a vláčet dítě v teplotách autobusem je blbý.
17. únor 2008 v 09:01  • Odpověz
Mony držíme palečky. Já měla výhodu k termínu jsem se neprokousala, a jsem ráda nemusela jsem čekat tak kdy už přenášet to musí být děs.
Já díky tomu že jezdím autem tak v pohodě ale momentálně máme dr. asi tak 200 metrů od baráku.
17. únor 2008 v 10:06  • Odpověz
No to je skvělá zpráva tak to moc gratulujeme a přejeme mrňouskovi do života hodně štěstíčka a hlavně zdravíčko a to i mamince. :slight_smile: Tak to manžovi vyšlo ten pátek že mohl slavit celý víkend. :grinning:
Tak moni už aby to taky vypuklo co?

makyb, myslim že si to tu psala ty že měl Tomášek v hlavičce ty šupinky? Dělala si mu s tim něco? Kája to má docela taky, hlavně má teď i hrozně suchou kůži po celym těle, už nevim čim jí mazat. Jak měla ty pupínky v obličeji tak to měla už dobrý a teď to má znova :frowning2:
17. únor 2008 v 15:55  • Odpověz
No tak tu máme chlapa :slight_smile: Veliká gratulace Marečkovi,samozřejmě i mamince a hlavně hodně zdravíčka.Tak to trefili skoro přesně na termín a ani ten kontrolní monitor Seri nestihla :sweat_smile:

Marky-jj Tomášek to měl,mazala jsem mu to slunečnicovým olejem a hodně mu to vyčesávala kartáčkem.Švagrové to u holky nemizelo,tak jí pak na to dávala mudra nějakou spešl mastičku.A suchou jí měla taky a mazala jí pleťovým mlékem Excipial U Lipolotio.Tomášek měl zase sucho okolo pusinky a to jsem mazala lipobasí,ta je dobrá i ven,když je větší zima.Neobsahuje totiž vodu.Teda si to myslím :wink: Malá má nějaké červené oči od pátku,tedy okolo očí.Myslela jsem,že to má vždy před usnutím,ale nevim,nevim.Zdá se mi to dost,tak kapeme Optalmo septonex.Ale nic jí z očí neteče,takže kanálky to asi nejsou.Tak uvidím,třeba se mi ti jen zdá a má to opravdu z té únavy :unamused: A doktorka Ti neřekla,čím jí mazat ty pupínky?A čím mažeš?
17. únor 2008 ve 21:26  • Odpověz
Doktorka jí na ty pupínky dala imazol tim sem jí to měla mazat na noc a přes den nějakou vitamínovou mastí kterou nám udělali v lékárně. No ale příde mi že potom Imazolu to má pak ráno hrozně suchý a hrubý a ta vitamínová mast je zase dost mastná takže jí ty pupínky zase vylezou. Nevim no, teď to měla tak přes týden v pohodě a tenhle víkend se jí to zase zhoršilo, má to hlavně na lících. Taky mi příde že kůži na ručičkách (nemyslim dlaně) má docela hrubou, myslela sem že miminka maji kůžičku jemňoučkou a jí sem dneska řikala že jí má jak hrošík. :slight_smile: Fakt nevim
Jinak do koupele jí dávám koupelový olej od Bübchemu a po koupeli jí mažu taky olejem od stejný značky.
Zítra asi navštívim lékárnu a koupim ten slunečnicový olej na hlavičku a něco na tělíčko.
17. únor 2008 ve 22:55  • Odpověz
Já na Toma měla Johnsons a nemůžu si stěžovat,i když plno mamin na tu značku nadává.Teď mám Hipp a taky dobrý,ale už po koupání nepoužívám olejíček,ale pleťové mléko a řekla bych,že je to lepší než olejíček.Akorát to musim rozetřít víc do rukou,aby jí to pak nestudilo.Malá teď měla podrážděný obličejík,jak se šmudlala rukama.Tak jí než usne dám bavlněný rukavičky :wink: a krásně se ušmudlá.Ty pupínky to Ti neporadím,kydž měla malá potničky,tak jsem na to koukala jak blázen.Vůbec to neznám,Tomášek bych řekla měl tu pokožku míň náchylnější.Holt ženská,no :wink:
Holky musim se pochlubit,včera jsem si dala prvních 30minut na orbitreku a myslela jsem,že mám před smrtí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem asi nebyla těhotná,ale na nějakém pořádném mejdanu a nemohla jsem to rozdýchat.Ještě půl hoďky po tom jsem se potila jak blázen :grinning: Hlavně aby mi to vydrželo,docela mě to baví,jen ten čásek si vždy najít.Takže po takovém skoro kolapsu se vlastně není čím chlubit :unamused:
18. únor 2008 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem byla na monitoru a uzv. Vše v pořádku, pinďa má 3378g tak mě poslali domů :cry: . Ve středu jdu naposled ke své dr. a v pátek mám přijít zase na monitor. Malá chytila nějakou střevní chřipku tak mi zůstala doma, doufám, že to od ní nechytnu já.
Marky - Excipial jsem používala na malou ten je fakt dobrej, my měli taky pokaždý jinou mastičku, po všem se hned osypala. Bübchen jsem měla krém ten jí taky nevyhovoval a Johnsons olejíček hrůza - byla kropenatá. Zkus změnit kosmetiku a uvidíš, ten Excipial máš na mírně až středně a extrémně vysušenou pokožku - v lékárně by ti měli poradit nebo zkus zajít znova k dr. ať ti dá jinou mastičku.
18. únor 2008 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.