• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahojky Moni to je pinďa pěkná pinďa :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je pořádnej kus ženský :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já teda používíám cokoli ale ted jsem vyzkoušela tu novou řadu od johnsona je ve sparu v akci a dobrý my teda se osypali po klasickým olejíčku avril :rolling_eyes:
19. únor 2008 v 17:41  • Odpověz
Ahoj, tak sem dneska koupila ten slunečnicový olej a ten Excipial, tak snad to bude dobrý. Ten obličej má teď zase už dobrý, asi to chce těma mastičkama mazat delší dobu, já jak to měla dobrý tak sem přestala a ono se jí to po týdnu zase zhoršilo.
Kája je dneska nějaká protivná, skoro furt bečí, sem pořádně nic neudělala, byla vlastně hodná jen ty dvě hodiny co sem s ní jezdila venku. Teď mi v postýlce řve taky jako tur. :unamused:
moni, to budeš mít pinďu docela velkýho, tak ať te ten porod moc nebolí. :dizzy_face:
Dneska už by mohli Seri pustit z porodnice jestli je vše v pořádku, tak sem zvědavá jaký měla porod a jak tam byla spokojená. :slight_smile:
19. únor 2008 v 19:36  • Odpověz
Ahoj,tak jen co jsme tu pořešily kožní problémy,tak malé se okolo pusinky udělala nějaká vyrážka :unamused: A to zítra jdeme na vítáníčko,no to budeme frajerky :wink:

Marky-taky máme občas takový vyvedený dny :unamused: A je to věršinou,když ten velkej je na zabití :sweat_smile: a ten největší není doma.A to je pak šrumec.Začala jsem vychytávat,že jí nesmím dát spát přetaženou.Tedy alespoň si to myslím,ale ono to je stejně každej den jinak.Jsem zvědavá jak zítra proběhne vítáníčko.S Tomem jsme ho odložili,neboť řval jak tur.Prostě už tenkrát byl společenskej,no :wink: A zůstalo mu to do dneška,někdy až příliš :grinning:

Zrovna dnes jsem počítala,kdy Seri pustí.A je to nějak brzy,ne? V Táboře pouští prvorodičky pátý den a to ten den,kdy se rodí se počítá jako nultý.Teď jako druhorodičku mě pouštěli čtvrtý den a i za ten den méně jsem byla šťastná jako blecha.Doma je doma :slight_smile:

moni-tak co chripka,nechytla jsi to od malé?Teď to před porodem chytnout by bylo fakt nepříjemný. Jsem zvědavá jak se Ti bude pozdávat druhý porod.Já na ten druhý ráda vzpomínám.Rodila mě Votíková,je to i moje gyndařka.Prostě byla i dobrá atmosféra.Kdyby mi někdo říkal,že se pře porodem i po porodu zasměju,tak ho pošlu na psychiatrii :grinning: A hlavně to byla rychlovka.Tak Ti přeju ať to máš rychle za sebou a jste v pořádku :wink:
19. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz
makyb, vy už jdete na vítání občánků? Vy se máte, to nás to čeká někdy dýl vůbec nevim který měsíc. Tipla bych tam březen duben.
V Benešově pouští čtvrtý den, den porodu je taky jako nultý ale oni to spíš počítaji po 72 hodinách, protože mně chtěli pustit už v pondělí a rodila sem v pátek dopoledne, jenže já si spočítala čtyři dni a počítala sem až s úterkem tak sme tam nakonec zustali až do úterý, taky u kvůli kyčlim že jí je v úterý měli zkontrolovat. Doma je doma to je fakt, v nemocnici byl hrozný šrumec a člověk si tam neodpočinul.
19. únor 2008 ve 20:57  • Odpověz
marky-my máme vítání v Táboře,takže tam je častěji.Jestli ho máte někde v obci,tak to je tak po čtvrt roce,takže taky myslím březen duben.Neboj to je za chvíli a s Kájou už tam bude sranda :wink:

A k tomu propouštění-kamarádka v Anglii v pět ráno rodila a večer šla domů.A to jako fakt.Nevím jestli to tam tak normálně chodí.Já si myslím,že to je z finančních důvodů,že je to tam třeba drahé nebo já nevím.Prostě to nechápu.Takhle rodila druhé dítě,u prvního v porodce strávila noc,to prý měla strach tu první noc,kdyby se něco stalo,tak chtěla mít okolo lékařskou péči.Takže když mi to takhle podala,tak jsem fakt usoudila,že šla domů vlastně jak chtěla.No já bych se tedy strachy podělala a vůbec si to nedokážu představit :unamused:
19. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
MAkyb tak to já bych asi šla domů taky co nejdřív. Kája se narodila v úterý odpoledne a měli jsme jít domů v sobotu jenže pak ta žloutenka a hotovo. až bude trošku dýl písnu Seri jak to s nima vypadá. Holky to je super že tu máme malinkatýho chlapa :grinning:
20. únor 2008 v 07:16  • Odpověz
Ahoj malá už je v pohodě, mohla by jít už do školy, ale nechala jsem jí radši až do pátku doma. Zatím jsem nic nechytla ťuky ťuk, musím zaklepat, doufám, že už to tak zůstane.
Makyb - porodu se nějak bojím u prvního jsem nějak na strach neměla čas nebo jsem si to nepřipouštěla, teď jsem asi starší tak se klepu. Přitom si říkám, že to zvládli všechny tak to zvládnu taky. První porod nakonec skončil císařem, ale předtím jsem si porodní bolesti vytrpěla tak snad ten příjemný závěr až miminko vykoukne zvládnu taky :dizzy_face: . Z nemocnice bych asi taky prchla co nejdřív. Slyšela jsem, že když nemají místo tak pouští druhorodičky i třetí den.
20. únor 2008 v 07:40  • Odpověz
Jé Moni ty už jen taky týden co? Já si to nějak nedovedu představit takhle čekat kdy jako jo nebo jak to bude mě vyhovoval předčasný porod, ale Moni druhé porody většinou bývají rychlejší a lepší tak uvidíš že to bude dobré.
20. únor 2008 v 16:33  • Odpověz
Pavli to čekání je strašný a ještě horší ty otázky, že jsem ještě celá a kdy už to bude. Jak někam vlezu hned se někdo ptá, jako kdybych to mohla ovlivnit. Dneska jsem byla na kontrole u své dr. (naposled) od pátku budu chodit už jenom do nemocnice. Dneska mi dr. řekla, že protože jsem měla cukrovku tak mě dlouho přenášet nenechají a berou termín podle uzv, ten byl 19.2. Třeba si mě tam v pátek už nechají.
20. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak máme za sebou vítáníčko,Michalka ani nekníkla a ukázkově to tam vše pozorovala :wink: A holčičky tam byly ve veliké přesile. A musím se přiznat,že jsem ráda,že máme holčičku,jasně,že kdyby to byl klučík,tak je mi to jedno.Sice Tomášek je velikej mazel,od mala je to velikej tulil,ale klackovatí a spiklence hledá spíš v taťuldovi :wink: Tak teď mám mazlinku,alespoň na chvíli.Děsně to leti.

Moni na otázky typu zda jsem celá,jsem odpovídala,že mám ruce,nohy,prostě vše na svém místě :grinning: Fakt to čekání je děsný,to radši o chvíli dřív.Ale opravdu už to máš za pár a ještě když víš,že Tě nenechájí když tak dlouho přenášet.A určitě to bude v pohodě,neboj.Ale je fakt,že první těhu jsem taky prožívala jinak,vůbec všechno kolem toho.Teď už mám taky různý strašáky,hlavně mnohdy neopodstatněný.Ale zas si to mateřství víc užívám.A pokud v nicku ty sedmičky jsou ročník,tak jsme skoro stejně staré :wink: Tak držím palečky
20. únor 2008 v 19:48  • Odpověz
Tak jstli jsou ty semičky a osmičky ročník tak se hlásím do klubu :grinning:
Moni no právě že to ty lidi tak zajímá.
Když si tě tam nechají a budeš mít chut tak písni budemena tebe mylset a držet palečky.
Makyb malá zlatíčko to Kajda byli jí při vítání 3 měsíce a pěkně do toh tomu pánovi kecala a my se smáli, ale pohodička. Jo a dobrá odpověd to by mi nenapadlo.
21. únor 2008 v 10:45  • Odpověz
pavli-tak to jsme tady samé holky mladé :grinning:
21. únor 2008 v 10:47  • Odpověz
Holky ahoj v klubu :grinning:
Makyb - taky jsem to první těhu prožívala jinak teď jsem ze všeho víc vyklepaná, ale asi to bude tím věkem :slight_smile:, pořád něco hledám na netu pak se toho hrozím. Kolegyně v práci má děti od sebe o 11 let a strašně si to chválila, že si to druhé taky víc užívala. A měla čas na obě děti - každé potřebovalo něco jinýho.
Myslím si, že zítra mě ještě pošlou domů a když neporodím přes víkend tak mě pozvou na pondělí a to už mě tam nechají.
21. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz
Moni a už jste se rozhodli jestli Lucka nebo Andrea? Vybírala jsi Ty nebo taťka? U nás pro holku taťka a pro kluka já. Hlavně vybojovat že to nebude po něm Marcel :rolling_eyes:
21. únor 2008 ve 12:13  • Odpověz
Pavli - za nás rozhodli známí od vedle z baráku :slight_smile: mají 5měsíční Lucinku, tak jsme se rozhodli pro Andreu. Nejdřív to měla být Kateřina, vybíral taťka s Kristýnkou - to jsem zamítla. Taky navrhoval aby se jmenovala po mě, to jsem nechtěla. Jméno pro kluka vybírala Kristýnka jako kamufláž, protože neví co to bude - vybrala Martina a Marka. Nakonec by vyhrál Marek. Sice by prý chtěla bratříčka, ale myslím, že bude vedle i ze sestřičky.
21. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz
Holky tak to se taky hlásim do klubu, u mně to číslo 24 rozhodně neznamená že by mi bylo 24 let, to už mám dávno za sebou,ale je to den narození, ale jinak jsem taky ročník 77. :slight_smile:
Tak furt myslim na Seri, doufám že je vše v pořádku. Pavluso nepsala si jí?
Ta moje kámoška měla nakonec císaře v úterý navečer, prý chtěl malý už ven, tak má Tomáška 2,8 kilo a 49 cm. Hlavně že jsou oba o.k. včera mi poslala na mobil jeho fotku a vypadá moc hezky.
makyb, taky sem ráda že máme holčičku, sice když sem viděla manžův obličej když nám ve 20. týdnu že je to holka, tak sem řikala že bych snad chtěla napřed kluka, ale pak sem se začala těšit na holčičku a teď sem za ní moc ráda. On nakonec i manžel je z ní celý poprděný. Takže teď si to taky užívám dokud se nechá chovat a mazlit a neodmlouvá.
:grinning:
Jinak u nás dělaji vítání občánků dokonce jen dvakrát za rok, takže jedno myslim nějak na jaře a druhý na podzim.
Dneska sem Káju vystrčila s kočárkem na terasu, tak pěkně chrupká, tak sem aspoň vytřela a chvíli vlezla na počítač.
moni, tak držim palce kdyby to chtělo o víkendu na svět ať ti to dobře dopadne. :wink:
21. únor 2008 ve 14:41  • Odpověz
Markyjá na to včera zapoměla už jí píšu :grinning:
21. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz
Tak psala Seri, pustili je včera a brzo se ukáže :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou v pohodě
Marky u nás dělali vítání po 5 letech takže docela mazec.
21. únor 2008 v 19:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsme konečně doma z porodnice. Mareček se nám narodil v pátek 15.2. (přesně na termín) v 6:00, váha 3,25 a 50 cm. Včera nás pustili konečně domů, malej měl žloutenku, proto jsme tam byli trošinku dýl.
Až pak bude víc času, tak vám písnu, jak u nás probíhal porod, jestli vás to teda zajímá :slight_smile: . Teď jsem nějaká unavená, tak jsem tu fakt jen na skok a půjdu se natáhnout, protože malej usnul.
Moni - jak je, myslim na tebe a přeju ti, aby byl porod bez problémů a hodně rychlý, u mě to trvalo přesně 6 hodin a 5 minut :slight_smile:. Nedávala jsi někomu č. telefonu, abysme byli informovaný? Já měla kontakt akorát na Pavlu, která mi psala a díky ní jste se to vlastně dozvěděly :slight_smile: .
Jo a manža to stihnul oslavit během víkendu, jak si plánoval, on mě vzal totiž ve čtvrtek na procházku, prý aby se to uspíšilo a ono se to povedlo :grinning: .
Tak já se zase ozvu, teď jdu do hajan, tak hezky koníkujte, já vás pak musim někdy dočíst.
21. únor 2008 v 19:25  • Odpověz
Ahoj Seri,vítej doma a ještě jednou veliká gratulace :slight_smile: A jasně že nás zajímají všechny zážitky :wink:

Marky-to já zase u prvního děsně chtěla kluka,manža je oproti mě trochu starší,takže měl děti dýl než jeho vrstevníci a teď si to náležitě užívá.Sice říkal a já mu to věřím,že je mu to jedno,ale v koutku duše je určitě rád za kluka.A mají spolu skvělý vztah.Teď jsem poprděná :grinning: já z Michalky.Ale MM je taky rád za holčičku,asi kvůli mě.Prý to blaho na mě viděl hned na sále,když nám řekli co to je :grinning: Tak jsem ráda,že jsme to ani u jednoho nevěděli a bylo to příjemné překvápko :wink:

Jinak jsem holky ze sebe nešťastná,nevím jak si odříct moje večerní mlsací orgie.Teď tu byla švagrová a donesla mi buchtu,ale i tak večer futruju.Sice rifle mi jsou ty co před těhu,ale jsem ráda,že nosim zimní bundu.Jenže tu za chvíli odložim a to bude horor :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže dnes si tu buchtu ještě dám,ale zejtra už musím zamknou lednici a špajz :grinning: A to jsem vždy měla pevnou vůli.Nemyslím jen v jídle,ale tak nějak všeobecně a ta je teď v pr...Tak jsem si musela někde ulevit :wink:

Moni-ať Ti to zítra dobře dopadne a dej vědět :slight_smile:
21. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj Seri, tak to sem ráda že už jste doma a určitě sem moc zvědavá na to jak probíhal porod a jak si tam byla spokojená, tak až si trochu odpočineš tak nám něco napiš. :wink:
makyb, jo to sladký to je mor, taky do sebe furt něco futruju, jak doma něco máme tak to tu chvíli nevydrží a když jdu nakoupit tak si musim aspoň nějakou sladkou tyčinku koupit a naláduju jí do sebe ještě po cestě z obchodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě je to jak doping. No ale s váhou sem na tom zatim dobře, zatim mám o kilo míň než sem měla před těhu a kalhoty taky v pohodě dopnu, jen to břicho je povolenější. Ono přes den moc nejim, sem si líná pro sebe něco dělat, tak dělám až pak teplý večeře a to se teprv pořádně najim a přes den spíš tláskám všechno možný. Prostě ty chutě jsou, nejvíc mně ale berou až po večeři, to tu pak chodim a nevim co bych do sebe ještě narvala.
No a kluka pro manžela, doufám že snad se povede při druhym dítěti i když mně by ani ty dvě holky nevadili. On ale chtěl pro kluka stavět nějakou krosku motorku, tak aby se mu to splnilo, i když tuhle už řikal Káje že by mohla taky jezdit na motorce. No s toho bych asi moc radost neměla. :dizzy_face:
21. únor 2008 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj Seri přidávám se k holkám taky se těším na popis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my teda jako motorkáři no prostě Kája bude jezdit a hotovo.První srázek už za sebou má byli jí 2,5 měsíce a zvládla krásně celý výkend i vyjížďku, ale tu prospala.
No a sladký bez komentáře ale to už jsem odbourala a stejně mám ještě moc kil nahoře a dolů to nejde.KAlhoty dopnu ty co mi bývali velký ale ten špek co se vyvalí to je děs.
22. únor 2008 v 11:13  • Odpověz
holky to jsem ráda,že v tom sladkým nejedu sama :grinning: Já teda kila neřeším,vážila jsem se jen v těhu a to ještě orientačně,aby jsem měla co říct doktorce :wink: Já se měřím,no a to je asi kámen úrazu.I když je třeba váha v pohodě,tak ty proporce jsou po porodu jiné,jaksi větší :confused: Taky se přes den odbydu,ikdyž vařím.Jak jsem nevyspalá,tak mě teplé jídlo uspává,tak to plácám jak se dá.A večer ujíždím na zelených bébéčkách a to ve velkým.No a samo,že když nejsou bebe,peru do sebe co najdu.MM už mi oznámil,že pochopil,že sušenky jsou teď pro mě důležitější než nějaké manželské povinnosti :grinning: A má asi pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepamatuju si,že tohle bych dělala po prvním porodu.

Pavli-to mi teda řekni,jak jsi to dokázala,že to sladké jsi odbourala.Fakt každá rada dobrá.

Jinak tedy z motorek mám panickou hrůzu,ale to asi proto,že jsme v rodině měli silniční tragédii,se špatným koncem :frowning2: Takže to mi opravdu nic neříká,jsem ráda,že jezdim autem a nebojím se.Bez auta bych si život na vesnici nedokázala představit. :unamused:
Ale na druhou stranu na dovolený jsem Toma v aquaparku pustila z takové atrakce,že mi nad tím zůstává rozum stát.Sice ho dole chytal manža,ale stačilo aby se špatně otočil....radši nemyslet.To mu byly tři roky.Jenže on tam tak hrozně chtěl :grinning: Každopádně já už jsem poučená,že se může stát kdykkoliv cokoliv.Takže ve finále není až tak podstatný,čeho se člověk bojí....

Marky-já tak nějak byla smířená s tím,že budu v baráku sama baba.Říkala jsem si,že alespň bude míň krámů.Takhle k traktorum budu kupovat ještě panenky :wink: Ikdyž si myslím,že to JZD ségra Tomovi taky projede.Brácha má taky dvě holky a možná ze začátku si pokloučkovi posteskl,ale teď je spokojenej.Hlavně,když je to zdravý. :slight_smile:

Tak holky pěkný víkend.
22. únor 2008 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem ještě doma. I když nevím jestli nepojedeme v noci, paní doktorka se ve mě docela bolestivě pošťourala. Pokud neporodím přes víkend tak v pondělí nastupuju a budou mi porod vyvolávat.
Seri ještě jednou gratuluju.
Marky - chtěla jsem druhou spíš holčičku i když jednu mám. Přítel spíš prahnul po kloučkovi, ale už se těší. Pak říkal přesně co ty nezáleží na pohlaví, hlavně aby bylo v pořádku.
22. únor 2008 v 18:16  • Odpověz
Moni takže držíme palce a brzo se nám ozvi at máme zase co oslavovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Makyb to se ti ani nedivím. U nás byly motorky v pohodě ale pak to dopadlo tak nějak podobně jako u vás a bylo hotovo mamka zanevřela hrozivě a nechce o tom ani slyšet, takže neslyší ani nevěděla že jsme jeli někam na víkend na mašinách já jí vždy zavolala jak se má a co dělá atd a vyhýbala jsem se otoázce kde jsem. No a ted co je malá tak je to něco jiného. I když v pondělí jsem byla pracovně okolo Orlíku a tam by se to jezdilo tak mám zase choutky.
U nás manža holčičku chtěl tak uvidíme jak na druhý.
23. únor 2008 v 09:09  • Odpověz
Ahojky holky zdravim po krásném víkendu, včera to byla nádhera, udělali jsem si celá rodinka i s pejskama velkou procházku, šla sem v tričku, ani bych se nezlobila kdyby takhle už bylo furt. :slight_smile:
Manža hned musel toho využít a jel se kousek projet na motorce. No u nás motorky už taky zažili pár karambolů. Jeden rok se mi vyboural brácha, s tim to taky bylo takový nic moc, měl nějaký operace, neslyšel na jedno ucho, nemoch hejbat s jednou stranou tváře, pořádně mluvit, pak po roce mu dělali v Motole ještě jednu operaci aby začal slyšet, teď už to má dobrý ale stejně na tý tváři to je trochu znát už to nemá jako před bouračkou. No a manžel ten měl bouračku předloni v létě když se vracel z dovolený co byli s klukama tak ho kamion vytlačil ze silnice, tenkrát chvátal domu protože jsme měli druhý den jet na společnou dovolenou. Já prožila nejhorší noc v životě, protože mi volat navečer že měl bouračku že ho odvezla záchranka do nemocnice, že mu je blbě a čeká na vyšetření a že mi pak zavolá. Jenže celou noc už nezavolal a já se mohla doma zbláznit. A oni mu ještě v noci dělali operaci ruky, měl potrhaný svaly a šlachy na pravý ruce a nějak zlomený ty loketní kůstky. Byl v tý nemocnici docela dlouho a po roce mu to museli znova otevřít protože se mu tam udělala nějaká boule, tu ruku už taky nebude mít uplně v pohodě jako jí měl před tim. No ale i tak na ně nezanevřeli a jezdí dál.
pavluso a ty motorku i řídíš nebo se jen vozíš? A jakou máte?

Tak co Seri jak je? Řikal Zdeněk že prý má Mareček tmavý vlásky a že tě prý rodila možná ta samá doktorka jako mně. :slight_smile:
25. únor 2008 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,počásko bylo fakt super a taky bych se nezlobila,kdyby to tak zůstalo. :slight_smile: Ale teď tady začal foukat docela vítr.Dopoledne jsem umyla okna,tak mám ze sebe radost :grinning: Už jsem měla nutkání minulý týden,ale nechtělo se mi.Ale už jsem ten pohled přes tu špínu jaksi neunesla :wink:
Taky jsem o víkendu zjistila,že naše berunka spí i v kočáru,který stojí :slight_smile: jinak jsem musela drnčet.
Holky,já Vás obdivuju,že po těch karambolech na silnici na to lezete.Já takhle přišla i taťku,vinnou druhého,vjel mu do protisměru.I teď když to sem píšu,tak se mi tlačí slzy.Nerada o tom mluvím,protože se s tím asi nikdy nesrovnám :frowning2: Když si vzpomenu,že se nedožil ani jednoho vnoučete.A stalo se to dva měsíce před bráchy svatbou.Už bylo vše zařízené,tak se konala.Ale veselá událost to nebyla.A já ořvala všechno,na maturáku jsem ho neměla,na svatbě taky ne,teď děti,prostě všude by ho člověk chtěl :frowning2: Ta autenehoda nemá s motorkami nic společného,celkově silnice je jeden veliký strašák.Teď panikařím,když se manža někde zdrží.Chodila jsem i na psychiatrii,zlepšilo se to,ale ideální stav to není.Ani jsem to sem nechtěla psát,nemám ráda lítost,ale už to tu je :unamused:

Tak radši z jiného soudku.Jestli Moni o víkendu nerodila,tak dnes jí to asi vyvolávaj.Konečně bude nějaký mimčo,který bude snad vyfocené v Táborských listech.Tak hlavně aby to měla rychle za sebou.
Já jsem ráda,že jsem se toho pupku zbavila,jsem si dnes u těch oken vzpomněla,jaký to bylo krušný mýt to s tím pytlem na břiše.Ale na druhou stranu mi přijde divné,že už to pravděpodobně nikdy nezažiju.Další mimi neplánujem.Ale ....nikdy neříkej nikdy..... :wink:
25. únor 2008 ve 12:16  • Odpověz
makyb, tak to se ti ani nedivím že s toho máš hrůzu, je to neštěstí :frowning2: Dneska je to ale fakt na těch silnicích o život i v tom autě, stačí si zapnout zprávy na Nově a to je jedna velká černá kronika. Já tak nějak co se narodila Karolínka tak mam taky větší strach jezdit v autě, prostě furt mně straší to co když se nám něco stane kdo by se o ní postaral a nedej bože kdyby se něco stalo když pojede s náma, prostě je to jak strašák a taky asi díky tomu se mi teď furt zdaji takový blbý sny, protože to furt mam v tý palici. :unamused:

Taky sem zjistila že Kája spí v kočárku aniž by jel, do minulého týdne jsem s ní jezdila po okolí a teď sem jí začala dávat na terasu a on spinká ani s ní nemusim drncat. Ten čerstvý vzduch jí dokonale uspí že spí jak dřevo a taky jí vzdoušek svědší na pleť :wink: Dneska je ale tak divně, nejradši bych si šla lehnout. Musíme se ale oblíknout a jít nakoupit.
Okna bych taky potřebovala umýt ale zatim ta chuť nepřišla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak sem zvědavá na Moni co bude mít. :wink:
25. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz
Marky-já vím,že aniž by člověka potkalo něco smutného,tak ten strach o ty nejbližší mít vždy bude.A teď když jsem byla těhu,tak jsem asi pod vlivem hormonů neustále někde viděla číhající nebezpečí hlavně na Toma.Bavila jsem se o tom s manžou a ten je zastáncem toho,že problémy se mají řešit až přijdou a né si ztrpčovat život dopředu.No ale taky tomu neporučím a můžu si zakazovat,že na to myslet nebudu a není to nic platný.Ale já myslím,že ženský to myšlení mají jiný.Chlapi si plno věcí nepřipouští a neřeší. :wink:

Já byla nabuzená po těch oknech a tím sluníčkem na pořádnou prochajdu,ale nějak se zatáhlo,tak už mě to přešlo.Ale taky musíme vysmrádnout.Mišák je pak nervozní,ale my jsme byly venku snad za každého počasí.

Tak by mě zajímalo,jak se Mišák píše,jaký i / y.Je to odvozenina od Michalky,ale moc mi tam to měkký nesedí,když jinak je myš s tvrdym.Mišák se u nás ujalo a ještě Rézi.Malá má totiž lehce zrzavé vlásky.Takovou zvláštní barvu,ale ty malinký jí už snad rostou světlé hnědé. :wink: Tom byl černovlasý a teď má tmavě hnědé jako manžel.A já mám středně až tmavě hnědé.Tak nevím,kde k tomu mahagonu přišla :grinning:
25. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem zase po čase tady. jdu přidat nějaké fotečky.
Pavlík má 9,60 a 8 zoubků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.