• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Marky: děkujeme za pochvalu na Čendu :dizzy_face: Jo,jo je to šikulka, akorát teď pořád čekám, kdy se přetočí ze zad na bříško, už mu chybí jen kousek, pořád je na boku a trénuje :grinning: On je dost klidné dítě, to bude mít asi po manželovi :sweat_smile:.

to křesílko jsme dostali, můžu se optat kamarádky, kde ho koupila. Je nafukovací. taky se mi moc líbí :wink:

Jsem dneska zjistila, že ta kaše Sunarka, co jsem včera koupila a libovala si,že stála jen 39,- kč je nemléčná :confounded: To jsem zvědavá, co s tím vyvedu, píší přidat mateřské mléko, ale tolik asi neodstříkám a nebo hypoalergenní sušené :confounded:

Holky, já si teď tak užívám toho, jak se Čenda krásně chechtá, to je takové pohlazení na duši :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz
Niky-máte teď s Čendou super období,už krásně vnímá svět kolem sebe :wink: Taky se těším až to bude s Miškou veselejší.I když ono každé období u dětí má něco do sebe. Jak je to dlouho co se řehtá nahlas? Já zatím loudim úsměvy.A pravidelně se směje na Toma a já tady ze sebe dělám kašpárka :sweat_smile: .Tom promluví normálně a hned se usměje.Prostě ta reakce na dítě je jiná,taková spontání :wink:
5. bře 2008 ve 21:32  • Odpověz
Makyb: tak jsem koukala do svých chytrých poznámek a hlasitě smát se začal ve 3,5 měsících, ale v posledních 14 dnech je to víc a častěji :wink:
5. bře 2008 ve 22:03  • Odpověz
Holky včera jsem byla na návštěvě a slyšela jsem samou chválu jaká se Kajda pohodářka včera měla svůj den pořád se smála a povídala, prostě vzorové dítě. :grinning:
6. bře 2008 v 06:55  • Odpověz
Dobré ránko,
Pavli to je Kája šikula.Oni to ty prckové mají naprogramované,že na navštěvě musí sekat latinu. :grinning:

Jinak nám se snad urovnalo to večerní usínání.Musím to zaklepat,bojim se to napsat.A to noční kojení pořád stejný :frowning2: Paní z té poradny mi odpověděla,že porodní váha s noční hladovostí nesouvisí.A že je to zvyk,protože velké dítě /myslím váhově/ a které pěkně přibírá v noci hlad nemá.Ale že je brzo jí noční kojení odbourávat.Koukala jsem na jiné stránky a tam píšou,že šestikilové mimčo v noci hlad nemá.A na ostatních stránkách píšou podobně...zvyk,zvyk... :angry: No ale co s tím? Včera v šest mi vysosala obě prsa...vyjímečně...protože jindy je unavená a na jídlo prdí,to se radši poto probudí :grinning: No a stejně se snad ani ne za dvě hodiny probudila a na dudlík mi házela bobek,prostě chtěla kozu.Začínám být na prášky,když čtu jak jiným maminám dítka spí.No ale ještě,že mezi tím spí.Tom ještě zvládal mezi tím řvát :grinning:
Já si říkám za co,za co mě kdo tak trestá :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No naštěstí z vlastní zkušenosti vím,že může být hůř a přečíst si o tom tady pro uklidnění můžu taky.Já ani v noci nevím kolikrát kojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale víc jak dvě či tři hoďky nedá.Myslím si,že to dřív bylo lepší.Jinak přes den je v pohodě,není uřvaná.Vydrží koukat,usmívá se .No aby se neusmívala,potvůrka jedna :grinning:

Holky nechcete někdo Mišáka na převýchovu :grinning: Vám ty broučci tak pěkně spí,fakt nevím co dělám špatně :unamused: Jestli mě čeká to odbourávání jako u Toma v sedmi měsících,tak to mě asi jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu ze sebe dělat člověka,vyrážíme do velkoměsta.Tak musim hodit nějaký ksicht a sundat tepláky :grinning:
6. bře 2008 v 07:58  • Odpověz
Pavli já bych zapomněla-gratulace Káje k životnímu jubileu,hlavně zdravíčko a spokojenost :slight_smile:
6. bře 2008 v 08:41  • Odpověz
Pavli, taky přeji Karolínce všechno nejlepší k prvnímu roku,hlavně zdravíčko a životní štěstíčko. :slight_smile: Pak nám sem dej nějaký fotky z oslavy pro inspiraci. :wink:
Holky dala jsem si do alba lacláčky který mi dneska přišli z mimibazaru, koukněte na ně jsou prostě skvělý, pani je prý doma vyndala ze skříně až když byli její holčičce malý, že je snad měla jednou na sobě. Dala sem za ně dvě stovky. Akorát teda budem muset ještě pár měsíců počkat než Káje budou, tak doufám že na ně pak taky nezapomenu a nevyndám je až Káje budou pro změnu malý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maky, mi dneska měli spaní taky nic moc, Kája byla hrozně neklidná, furt se tam mlela a kňourala, takže sem kojila taky víckrát, i když jeden interval měla pět hodin tak to šlo. Ono ani já sem nějak nemohla usnout, zase sem myslela na blbosti jako kde na Káju čekaji jaký nebezpečí, že už mi s toho hrabe. Včera sem Káju po třech dnech zase vykoupala a opět pláč a dneska ráno pokožka hrozná. Ten olej od tý doktorky už jí asi dávat nebudu. :frowning2:
6. bře 2008 ve 12:52  • Odpověz
ahoj Marky-lacláčky super,alespoň mi to připomnělo,že mám plno věcí po Tomovi,které nejsou vyloženě klučičí.Střídám věci tak nějak pořád dokola,na ven má stejně kombinézu.moc toho neunosíme.A dnes mi volala kámoška,že za mnou zajede s nějakými věcmi po holce,čeká druhý a bude to klučina :wink: tak se toho zbavuje.Dneska jsem chtěla skočit do sekáče,ale nějak se na to nedostalo.Hlavně,že jsem manžovi koupila triko v "SAM",mají tam i jarní kolekci.Ale neměla jsem moc času si něco vyzkoušet,malá chrněla v autě před obchodem a to jsem byla hezky nervní,jestli už tam nemručí.Šikulka nemručela :wink: Jen jsem měla obavy,je to naproti sociálce,aby mi Michalku nesebrali,že jsem jí nechala bez dozoru :grinning: Já na tohle nemám nervy,nechat dítě v autě.Ale spala teprve chvilku,tak jsem to riskla.No a sobě jsem si koupila čaj pro kojící :unamused: Vyloženě jsem si udělala radost :grinning: Už se malá v tom vajíčku pronese,už aby bylo hezky a mohla jsem jí narvat do golfek.Ty máme nové,alespoň něco chudák holka nedědí po Tomovi.No a asi jí budu kupovat kalhotky,slipy jí asi dávat nebudu :sweat_smile:

Nemám zapnutou chůvičku,tak snad tam berunka nehudruje,je tam nějak ticho.Jdu se radši mrknout :wink:
6. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
Maky, no já sem zvědavá jestli pak někdy budem mít druhý, jestli to bude kluk jak ho budu oblíkat, protože po Káje tu budu mít skoro vše do růžova, chudák chlapec :grinning:
Mám Káju teď taky na terase a chůvičku zapnutou mám, tak mi tam před chvíli hudrovala, nejlepší je když hudruje s tim dudlíkem v puse, to se tu u tý chůvičky směju. :sweat_smile:
Taky bych potřebovala vyrazit někam do města, nebo tady v tom zapadákově schniju. Dneska sem tu chtěla koupit tu Lovelu gel a samozřejmě jí tu nikde nemaji.
Taky nemam nervy Káju nechávat samotnou v autě, stačí když ji musim nechat v kočáře někde před obchodem, dneska sem jí nechala chvilku před Rabbitem a prodavačka mi po chvíli řiká že mi tam asi řve, já jí ani neslyšela,ale fakt řvala. V autosedačce už jí taky nenosim, protože to vždycky vleču jak pytel brambor. :sweat_smile:
Tak to vypadá že s toho spaní už asi nic moc nebude, měla sem jí tam kolem poledne když jsme přišli z nákupu a teď sem jí tam strčila znova po kojení a furt se ozívá, tak už asi spát nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz
Holky děkujeme fotečky samo hodím ale slavit budeme až v neděli dřív to nestíháme :grinning: Jinak já ji občas taky nechám v autě ale jen chviličku dýl ne, to mám starch.
Jo a s tím krmením já Káju taky někdy musím ještě v noci krmit někdy ne a někdy jo.
6. bře 2008 v 17:50  • Odpověz
Pavli - taky blahopřeju Káje ke krásným prvním narozeninám :slight_smile:

Moni - dík za číslo, dneska jsem tam sice nestihla zavolat (nebo si na to spíš nevzpomněla :sweat_smile:), tak snad zítra. A jak ti jde prosim tě odstříkávat? Máš dost mlíčka? Mně to vůbec nejde, protože jak krmim každý 2 hoďky, tak se mi snad nestihne to mlíko vytvořit a nemám skoro co odstříkat. A skladuješ mlíko v mrazáku?

Jinak holky řeknu vám, že jsem někdy z prcka dost vyřízená, přes den nemám snad chvilku klidu, je to možný? Přijde mi, že nedělám nic jinýho než krmim, pak čekám na krk, který moc neumíme, pak uspávám a on pořád ne a ne usnout. Pak když už to vypadá, že by zabral, tak už musim zase kojit, pak čekáme zase na krk, uspáváme.............. Mezitim pořád brek, fakt nevim kolikrát, co už mám dělat. Za ten den jsem někdy dost vyfluslá....no a pak večer přijde manžel, vezme malýho do náruče, aby se s nim pošišmal a on mu usne - dá ho do postýlky a v klidu pořád spinká. Tak si ze mě dělá srandu, z čeho že jsem vyřízená, když máme tak hodný dítě. Je pravda, že poslední dvě noci spal krásně, to mi ho bylo i líto budit na to naše častý kojení, tak jsem ho nechala 1x spát skoro 4 hodiny. Ale ty dny.... Jo a zjistila jsem, co se mu líbí - jakmile se fenuju anebo vysávám, tak je v klidu. A taky když jsme v autě a je nastartovaný! motor, tak spinká. Když ale chcípnu auto, tak zase brečí. A taky se mu líbí procházky, to v kočárku jen tak kouká (doma tohle skoro neznám) a nebrečí. Dneska jsem tu měla naposledy porodní asist. a ona říkala, že některý rodiče když už neví coby s plačícím miminkem, tak s ním jezdí v autě, aby ho uspali :sweat_smile:, tak snad takhle nedopadneme.

Marky - děkuju za ten odkaz na Bn deník. Oni nám tam napsali "menší" chybičku, že Marek měřil 58 cm, to fakt nevim, kde by k tomu přišel :grinning: , je pravda, že jsem oba vysocí, ale náš prcek měl fakt jen 50cm.

Holky jaký máte v postýlce matrace? My si totiž koupili v bazaru ještě jednu postýlku, dáme jí k manželovo rodičům, jen mi chybí ta matračka. Koukala jsem na MMB - obyč molitanová se dá sehnat už kolem 300,-. V postýlce, kde teď spinká máme taky molitan. Nemáte některá třeba tu kokosovou nebo nějakou jinou?
6. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj maminy,

Seri-já odstříkávala jen asi dvakrát v porodce a pak ne.Nějak se stím ty prsa popraly samy.Měla jsem půjčenou mechanickou odsávačku a moc mi to s ní nešlo,tak jsem se na to vyprdla..U Toma jsem odsávala a dávala do mrazáku,ale nikdy jsem to nepoužila.Nechtěl vůbec lahvičku :unamused:

Vím,že ty začátky jsou na budku,ale to se zlepší.Ty malýho uspáváš na ruce?Já Michalku ze začátku položila a spala-pohoda.To dilema s uspáváním přišlo až když začala koukat.Prostě žádný období s těma dětma není jenom ideální.A když byl Tom mímo,tak cestou od mamky,jsem schválně jezdila delší cestou,aby alespoň v tom autě usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijeli jsme domů a už v garáži řval,já pak řvala taky,byl to fakt hučák.A v noci si ho nebuď,když to není extrémně dlouho.Jestli Ti přibívá,talk hladík nemá. :wink:

Matraci do postýlky máme normální,asi je to nějaký molitan v pracím potahu.Kupovali jsme to s postýlkou.Na přespání u babičky stačí prďolkovi taky asi normální.Ta cena z MMB je slušná.
Mareček je moc pěkný miminko a vypadá tak spokojeně,jako kdyby ani neuměl plakat :wink:

Marky-já sice do Tábora/do centra/ dojedu autem za deset minut a to jezdím pomalu.Ale jinak tady chcípl pes :frowning2: a hniju tady taky.Ani na pořádnou procházku to tu není.Až bude sucho,tak po takový horší cestě se možná dostanu na Harachovku,ale jinak nikam.Už aby Michalka seděla a mohli jsme vyrážet na kole,to si ještě počkám.Možná na krátký výlet to bude na podzim :wink: A koupit si tu můžu tak leda h....no víš co :grinning: Manža si pořád ze mě utahuje,že jsem si polepšila a vdala se blíž k městu,tedy dokonce přímo do města :grinning: Jsme příměstská čás Tábora.Vlastně mě vytáhl Kotěhůlek nebo z hor a já nevím jak tomu ještě říká.Sice Jistebnicko je krásný,ale je to od Tábora daleko.Teď na to nadávám,ale být na vesnici a přitom za chvíli být ve městě mi vyhovuje.Jen to teď musím skousnout,že jsem tu jak kůl v pltě.Ale on ten týden uteče jak nic.

Jinak Tom dostal včera dárek k svátku a ráno vstal v pět a šel si hrát.Jsem myslela,že ho zaškrtim.Tak jsem ho seřvala,si to teda rozmyslel a šel spát.Pohrozila jsem mu,že dnes jinak nepůjde do školky,tak to ho zlomilo.Mají totiž dnes plavání. :grinning: Jinak by si snad fakt hrál nebo co.Škoda,že Michalce taky nemůžu poručit aby spala :grinning: Tak teď zrovna spí nebo to alespoň dělá,tak musím jít taky něco podělat.Ten počítač je fakt mor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 09:34  • Odpověz
Tak já se dneska dostala k počítači až teď, bylo to dneska nějaký náročnější, ale doufám že malá bude spát aspoň v noci protože přes den mi vůbec nespala. Po obědě sem šla nakoupit tak to možná trochu dřímla v kočárku, tak sem jí chtěla nechat dál spát na terase jenže mi furt řvala, tak se tam s ní ještě dobu drncala a furt koukala a nakonec zase řev, tak sem to vzdala a dala jí domu, tak si hrála chvíli na dece a kolem čtvrtý začla šíleně brečet, to měla už jíst, ale prso nechtěla, furt řvala myslim že to asi byli prdíky. Sem totiž včera sežrala tři kuličky hroznovýho vína a to bylo uplně jasný, jinak na prdíky skoro netrpí. Tak sem jí pomazala kolem pupíku pupíkem, dala i teplou žínku na bříško a pak sem jí strčila dudlík a pomalu jí ho vyměnila za prso a konečně se chytla. A pak už si hrála v klidu na dece a nebrečela. No ale ta hodina a půl co řvala skoro v kuse mi docela polechtala nervy, sem tu skoro bulela s ní. Dneska mi přišli ještě nějaký věci z mimibazaru a hlavně ta světluška od Lamaze, ta je moc hezká. :slight_smile:
Seri, a proč chceš odstříkávat když máš mlíka akorát? Já taky neodstříkávám, já to měla na odstříkávání tak ze začátku, v porodce tam mi dokonce pučili tu elektrickou odsávačku, to je stroj panečku, ale použila sem jí vlastně jen jednou ale pak se to nějak samo upravilo a neni potřeba odsávat a abych si odstříkávala do zásoby to nedělám.
Tak s těma centimetrama to je dobrý, já si právě řikala že jste měli pěknýho dlouhána. :sweat_smile:
Kája má v postýlce matraci kokosovou. Možná bych k vám koupila nějakou trochu lepší a tu obyč molitanovou bych dala k těm rodičum do postýlky.
Maky, no tak já bydlela na malý vesnici a teď bydlim na malym městě, je tu sem tam nějaký obchod, ale pořádně tu nic nemaji, hlavně o obchodech s oblečenim si tu můžu nechat jen zdát. Větší město je 15 km vzdálený Sedlčany nebo Votice, Ve Voticích oblečení člověk pořádný taky nekoupí a Sedlčany jsou možná krapet lepší, ale prostě Tábor je asi nejlepší. A ten už mám 25 km.
7. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz
Ahoj holky teda já jsem ráda že jsem měla hodný miminko akorád jsme trpěli na prdíky a to pořádně a fakt jsem si hlídala co jím ale u mě to na nic nebylo. A ted to tady ječí tak já zase jdu :angry:
8. bře 2008 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,
no oni prostě i ty málo plakací miminka mají někdy svůj den :unamused: Musíme počkat až začnou brebentit,aby nám mohli říct co je štve.I když Tom mi to někdy neřekne ani teď :grinning: Prostě někdy vstane a je na kyselo,ale to fakt málo.

Marky-mě to malá dělá taky někdy,že se nechce chytnout,když řve.Hlavně večer,když je unavená.Ale teď je to lepší,trochu líp teď v noci spí.Tak doufám,že když jí tu pochválím,že mi to hned dnes v noci nevrátí :rolling_eyes: A já jí zkouším to prso dát častěji přes den,aby pak neprudila v noci.Ale nemyslim si,že by to mělo výsledek.Jinak se mi docela teď nalívají prsa,tak mě napadlo,jestli jsme fakt před tím neměli nějaký spurtík.A dokonce se mi udělala zatvrdlá bulka,trochu to bolelo,tak jsem ledovala a myslím,že už mi to malá odsála.V porodce říkali,že je to z přebytku mléka a když se to nerozežene,tak se z toho může udělat zánět.A prý když to neodsaje mimčo,tak se má zapojit manžel :sweat_smile: Že prý má větší tah.Tak teď vyhrožuju manžovi,že budeme šetřit a budu kojit i jeho :grinning: Takže já ani odstříkávat nechci,to by se mi dělalo víc mlíka.Kamarádka měla zánět a fakt není o co stát. :frowning2:

Moni-jestli máte takové zvláštní příjmení,už si ho nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale začínalo myslím na B., tak jsem Vaší berušku viděla dnes v novinách.Jiná Andrejka tam nebyla a i ty míry by odpovídaly.Je to sice černobílá fotka,ale vypadá na tmavý vlásky,kočanda jedna.A jak Vám jde to kojení?

Marky-Z Prčic pochází kamarád a já tam "za mlada " jezdila pařit do toho parku.Kde jsou ty časy? :sweat_smile: A ještě do Přestavlk a Jetětic,snad jsem ty názvy napsala správně.Jo zlítala jsem toho dost,to už fakt není pravda.Ale nechybí mi to,když jsem teď občas někam vypadla s kámoškou,tak jsem si tam připadala dost nepatřičně :grinning: Já už patřím tak možná na čaje :grinning: Ale někdy mám docela chuť si vyvětrat prdel a hlavně hlavu :wink:

Tak já jdu ještě vyžehlit,snad se Michalka nevzbudí.Vařeno už mám.Je hezky,tak si odpoledne uděláme mega procházku po naší velké vesnici :grinning:
8. bře 2008 v 11:07  • Odpověz
Jo a Marky mohla by jsi mi vyfotit ti světlušku?
8. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
Makyb - no jo, Tomášek měl vlastně včera svátek, tak gratuluji :slight_smile:. Já malýho uspim na ruce vlastně když čekám až si krkne a ono to u nás trvá alespoň čtvrt hodinky, tak mi tam prostě někdy usne. Někdy ho dám jen tak do postýlky, jestli zabere, k večeru a v noci se nám to celkem daří. i když dělám kolikrát tu podavačku dudlíků, jak jsi to nazvala :grinning: a vždycky si říkám kdo z koho, jestli vydržim já dýl podávat nebo on plivat. Maky ty pocházíš taky z Jistebnicka, jestli jsem to dobře pochopila? A jmenuješ se taky Markéta (podle nicku)?
Jo a já taky chodila do Přestavlk - tam jsme se vlastně s manžou poznali :slight_smile:. A do Prčice do parku, tam chodíme každý rok pravidelně, letos už si to taky plánuju, že vyrazíme, už teď se těšim... :grinning:

Holky to máte dobrý, že máte u vás alespoň nějaký obchody, u nás není vůbec nic, já můžu dělat akorát okružní jízdy po vsi. Ale nesmim si stěžovat, kdyby mě slyšel manžel, to by bylo řečí :unamused:, protože jsem se za ním přistěhovala na vesnici z města a nikdy mi to nevadilo. Neříkám, že tu není krásně, to je, ale teď jak se nikam nedostanu, tak mi z toho asi hrábne. Ale je pravda, že včera jsem vyrazila alespoň do Jistebnice - malýho hlídala tchyně (sama se nabídla), tak jsem oblítala snad všechny krámky, co tam jsou a připadala jsem si alespoň trošku mezi lidma. Mně to fakt chybí, byla jsem zvyklá lítat po Táboře po městě a nakupovat, shánět a zařizovat, co bylo potřeba.... Jo a když byl Marek u tý babičky, tak asi tušil, že není doma ale na návštěvě, ani nepípnul a klidně usnul sám a bez dudlíka a vzorově spinkal 2 hodiny. Pak mi nikdo nevěří, že mně doma brečí :sweat_smile:

Marky - já mám půjčenou el odsávačku od Pavly :wink: a taky mi přijde dobrá. Akorát ze začátku mě z ní trochu bolely bradavky, když jsem to nastavila na maximum, teď už to jde. Jednou jsem tedy zkusila odstříkat i růčo, to se mi povedlo 20 ml ale jen z pravého prsa. Je ale pravda, že teď už jsem asi 2 dny neodstříkávala. Já to mám dělat jen prostě proto, aby si prsa zvykly, že je někdo vycucává a tvořily víc mlíčka. Na nějaký uskladnění bohužel nemám dost, i když si říkám, že by se to třebas hodilo, až bysme chtěli s manžou někam vyrazit, dali bysme prcka k babče a mlíčko k tomu. Poslední dva dny se mi zdá, že zase moc nepřibírá - jednou vypije 40ml, pak třeba 60ml, tak snad má dost. Musim ho ještě zvážit zase nahatého, jestli celkově přibírá. Ještě že mám doma tu váhu :slight_smile:
Jo a já včera taky snědla pár kuliček hroznovýho vína a dneska ráno to byl takovej hysterák, že jsem už nevěděla co s ním, tak jsem taky promazala Pupíkem, nahřála žínku s obilím a za chvíli byl klid. A ty nahříváš žínku v mikrovlnce nebo jak to děláš? A prosím tě, neptala ses vašich na ty noviny? A co se týká matrace, ta kokosová je hodně tvrdá? My co máme ten molitan, tak ten taky zrovna není nejměkčí, tak nevim, jestli ho nechat u nás nebo ho šoupnout ke tchýni a koupit jinou matraci k nám.

Pavli - to se máš, že byla Kája (a ještě je) hodný dítko, my se ségrou jsme prý jako miminka byly taky moc hodný, pořád jsme spaly, co říkala mamča. Takže náš prcek je opravdu celý po tátovi - nejen vzhledem ale asi i tím chováním, jak se mi zdá.
8. bře 2008 ve 12:04  • Odpověz
Tak jsem se šla taky podívat do Táborských listů a jak tam jsou ty dvojčátka, tak ty byl včera manžel zapíjet - jsou to holčičky jeho spolužáka a mojí spolužačky :slight_smile:. A je zajímavý, že v Táborkách fotí i samotná mimča, do Bn deníku chtěli i rodiče.
8. bře 2008 ve 12:25  • Odpověz
tak jsem dodělala dort a nic moc dělám ho tři hodiny ale ještě nějaké drobnosti se musí dodělat.
Seri onamoc nespí ale je hodná i si hraje sama je to kočička
Já jsem teda odsávala poměrně dost a skladovala jsem v mražáku.
Kočička se na mě žulí jdu ji pošišmat ted se jí věnoval tatka jak jsem nemohla měla jsem ruce zapatlaný.
8. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz
Seri-jméno jsi uhodla,přímo z Jistebnice nejsem,ale chodila jsem tam na základku a velice dobře to tam znám a prostě jsem tam stejně doma.To by mě zajímalo,jestli se známe nebo alespoň Tvého manžu,když odtud pochází. A jak jste se tu bavily o té Bendové,tak já jí asi neznám,ale mojí tety je to nějaká vzdálená příbuzná,moc jsem nepochopila přes které koleno :grinning:
Zrovna zítra do Jistebnice pojedu.
A u nás teda nefunguje ani pojízdná prodejna :sweat_smile: Vidím z jednoho konce vsi na druhý :wink: Ale zase vidím i na Tábor.Manža už to na mě vidí,že doma prudím,jak jsem tu zavřená.Tak mě pořád lanaří ať si zajdu do bazénu nebo prostě někam.Myslí to dobře,ale nějak se mi nechce.A taky mu začne sezona sportu,tak aby mohl chodit s čistým svědomím :sunglasses:
Tak já zase valim,přišli jsme z venku jen na krmení a já závislačka hned zapnula počítač,teď jdu pokračovat v hrabání zahrady.Docela mě to nabíjí po třch měsících výlučného kojení a ňuňání :slight_smile:

Pavli-to jsi dobrá,že doma pečeš dort.Já teda o sobě můžu říct,že peču dobrý buchty a různý řezy.Samochvála smrdí,že? Ale dort,to ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a když jsi skladoval v mrazáku,malá Ti to pak vzala z lahvičky v pohodě?
8. bře 2008 v 15:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
8. bře 2008 v 16:35 • seri
Seri mě to manža říká že jsem pořád na pc. jáho mám zapnutý celý den něco dělám a vždy kouknu a když přijdu domu pustím pc a jdu slíct malou.
Makyb mlíčko brala uplně v pohodě bez problémů, v prosinci jsme zkrmili poslední a už nemáme ale ještě se občas ke mě přisaje ale není to že by si to vynucovala to spíš jáj í to cpu :grinning: Jinak řezy taky peču vlastně jsem si pekla vše krom krémových na svatbu a to jsem dělala při Káje a byl to mazec na vánoce peču i mamce a segře ale už jen v omezené míře.
Jinak já pocházím z vesnice která není ani průjezdná tak vím o čem mluvíte ale ten klid. Já už jsem 8 rok tady v Táboře a těším se aspoň do té zárybky.
8. bře 2008 v 17:22  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
8. bře 2008 v 18:59 • makyb78
8. bře 2008 v 19:35 • makyb78
8. bře 2008 ve 20:50 • seri
Já mam dneska den, teď se tady seru se psanim a ono se mi to neodeslalo a všechno se smázlo. Nemam na to nervy. Sem uplně K.O. Kája mi dneska dala nějak zabrat a už mam všeho plný zuby, takže znova to psát nebudu, snad zítra až se trochu uklidnim.
Akorát maky, dám ti sem odkaz na tu světlušku. http://www.hanysek.cz/detail.php?zbozi=211357
8. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz
Marky to naštve, taky se mi to párkrát stalo. Tak se ozvi zítra, jestli tě Kája nechá chvilku oddechnout.
Já teď dala prcka spát, snad vydrží alespoň 2 hodinky. Zkusila jsem po 2 dnech opět odstříkat a vůbec nic mi neteče, tak nevim, jestli se mi to mlíko zas nějak nezbrzdilo. Musim začít zase pořádně vážit.
8. bře 2008 ve 22:27  • Odpověz
Andrejka je vidět asi tady http://taborsky.denik.cz/multimedia/galerie/312524.html
Kája je teď nějaká divná, přes den mi skoro nespí, nejradši by byla aby sme u ní furt seděli a povídali si s ní a smáli se na ní a nebo jí chovali, no ale i to jí po chvíli přestane bavit a začne kňourat. Před polednem sem jí po jídle vystrčila na terasu že by jako mohla spát a ona ne, tak jsme pak šli po druhý hodině se projít a to si schrupla na chvíli co jsme byli venku, doma už nespala a kolem pátý jí chytil zase hysterák. Sem dneska akorát zvládla uvařit a vyžehlit hromadu prádla, ale to jen s přestávkama kdy sem musela odbíhat k ní, protože jinak řvala.
A já místo toho abych si šla lehnout tak tu zase dřepim u počítače. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale už vážně jdu, napíšu zítra. dobrou
8. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
seri-IP

Marky-ta světluška je fakt boží,něco podobného jsem sháněla v hračkárně, bez úspěchu.Takže do ní asi půjdu,ale jako ta cena za štěrchátko je taky super.Už mám za 350 kč spirálku,ale chci něco na kočár.

To mě mrzí,že Kája má teď své kritické období.My tohle měli o jarních prázdninách a do toho byl doma Tom.Chudák trpěl se mnou.Čím víc jsem byla nervóznější,tím víc Miška vyváděla.Mě malá nevydrží spát taky dlouho v kuse.Třeba dá dohromydy někdy i dvě hodiny,ale ozve se v průběhu na dudla,někdy ještě usne jindy ne.Docela mě to štve,něco začnu dělat a pak musím lítat jak blbec :frowning2: Snad to bude lepší a bude mít tvrdší spánek.A taky už se těšim až bude trochu sedět,aby něco viděla z kočáru,když zrovna nebude spát.
Jo a malá zásadně prudí,když není manža doma,jinak je v pohodě.Málokdy jí viděl protivnou. :unamused: Mi to dělá naschvál asi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2008 v 07:20  • Odpověz
Ahoj holky,
jj jsme to my - to divný příjmení na B :grinning: .
Seri s tím odstříkáváním a kojením to moc valný není, většinou co odstříkám s tím jí dokrmím tak do mrazáku není co dávat. Odstříkávat jsem musela začít kvůli tomu, že se nechtěla chytnout k prsu teď se chytá přes klobouček, ale žádná sláva to taky není. Nevím jestli jí to stačí, ale dopoledne vydrží spát po kojení i 3h odpoledne je to horší to honí po hodině někdy vydrží 1,5h a po koupání vaříme Nutrilon. Ty moje mlíkárny asi neumí vyrobit dost mlíka :frowning2: Když odstříkávám tak z pravýho odstříkám míň. Ze začátku jsme nedělali nic jinýho než odstříkávali, zkoušeli přikládat, krmili přes prst stříkačkou a znova řev, odstříkávání, krmení.... mezitím jsem byla hnusná na Kristýnu - ta se snažila pomáhat jenže jí to občas nevyšlo, já byla nervózní tak jsem chytala na první našlápnutí pak mi jí bylo líto, ale to už bylo pozdě. Tak jsem pro klid v rodině vytáhla flašku a tím odstříkaným mlíkem krmila z flašky. To byl přítel ještě doma a udělal za mě práci kterou jsem nestíhala teď už jde do práce tak se musím zapojit a to bych s tímhle režimem nezvládla. Kristýnu jsem kojila 3 týdny a teď už nejsem schopná od začátku :cry: nejhorší je, že první na co se všichni ptají " A kojíš?" když odpovím ne "A proč?". Docela si připadám jako krkavčí matka, že nejsem schopná dát svýmu dítěti co potřebuje :cry: . Tak jsem se vybrečela jdu něco dělat doufám, že se mi to zase nesmaže.
9. bře 2008 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.