• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
seri: ahojky, mě ještě čeká techničák a poštovní spořitelna, jinak už to mám snad všechno. To je síla, kolik toho je na změnění, když se člověk vdá. A až budeme mít děti, aby tam šel člověk znovu. :confounded:
23. kvě 2007 v 07:54  • Odpověz
To jseš teda čerstvě po svatbě? Tak to gratuluju. Já se vdávala už v září a teď mi chybí fakt už jen ten pas. Je to nespravedlivý, že chlapi si mění jen občanku a ženská musí změnit snad úplně všechno.
A vy jste se museli brát nebo ne?
23. kvě 2007 v 08:19  • Odpověz
Ano, jsem mladá paní 1,5 měsíce :slight_smile: a brali jsme se zcela dobrovolně :wink: Chodili jsme spolu 7,5 roku, ve mně se začali probouzet mateřské pudy a když jsem to "skoromanžovi" o vánocích říkala, tak by chtěl také prcka, ale nejdříve se prý vezmeme, tak jsme i učinily. Brala jsme se 7.4. Ty jsi přímo z Tábora? A jak to jde vám, snažíte se pravidelně? :sunglasses:
23. kvě 2007 v 08:33  • Odpověz
Jenže problém je v tom,že tam ještě nemám nahlášený bydliště,to jsem nemohola nahlásit kvůli tý propadlý občance,takže si musím nechat udělat s táborským bydlištěm a pak se přihlásit v Plzni a nechat si udělat novou... No tak stejně si budu muset dojít zařídit přídavky a rodičák a tak,takže na úřad budu muset...
V kolik že u toho kafomatu??? :grinning:
23. kvě 2007 v 09:41  • Odpověz
Jedeš tam s mimískem, abych tě poznala? :grinning: Ještě nevím, podle toho, jak skončím v práci a doma poberu ještě další věci na vyřízení. CCa 15:30 :wink:
23. kvě 2007 v 10:30  • Odpověz
Hani, tak to jste na tom byli asi jako my. Chodili jsme s manželem cca 8,5 roku a brali jsme se taky dobrovolně.
Jinak já nejsem přímo z Tábora, ale 20 km odsud. Jezdim sem ale do práce, takže tu jsem častěji jak doma.
A se snažením to je asi tak - v prosinci jsem otěhotněla, ale bohužel to asi nebylo to pravé, protože jsem ještě v počátku potratila :frowning2: . Teď jsme měli ve snažení takovou delší pauzu, ale v červenci jdeme na to. Ještě ke konci června jedeme vodu, takže do tý doby pauza a pak... už se moc těšim :slight_smile: .
23. kvě 2007 ve 13:19  • Odpověz
seri: to už se člověk ani po tolika letech nebojí do toho manželství jít, viď? Vlastně ti to ani nepřijde, že jsi vdaná, tedy alespoň mně ne. Jak už jsem psala, 7,5 roku jsme spolu chodili, z toho teď 3 společně bydlíme, tak už jsme měli všechno vyzkoušené a vlastně kromě příjmení, bych řekla, že se nic nezměnilo :slight_smile: Já jsem bydlela 17km od Tábora od dětství asi do 18, pak jsme se odstěhovali do Tábora a teď jsme s přítelem v pronájmu 4km od původního bydliště, takže cca 21 od Tábora. Mám tu i práci, takže je to fajn.
S tím mimískem mě to moc mrzí, ale je lepší, když to bylo takhle ze začátku, než abyste se trápily, kdyby to bylo větší. Tak si užijte plnými doušky vodu a pak na to vlítněte a poctivě se každý den snažte. To by bylo, aby nebylo :grinning:
24. kvě 2007 v 06:35  • Odpověz
msunny: já jsem se do Tábora vůbec nedostala. Měli mi přívézt zboží od firmy, co dělám jako vedlejšák, tak jsem čekala a on stejně nepřijel a pro občanku a řidičák už bych to nestihla, tak doufám, žes tam moc dlouho nečekala :grinning:
24. kvě 2007 v 06:36  • Odpověz
autor
ahoj holky! všechny vás zdravím. dlouho jsem tu nebyla, ale vše je jak má být. mimi prospívá, už má asi 45cm.
moc na PC nechodím, shořel nám počítač a ještě nemáme vše nainstalovaný a manžel má teď hodně práce tak u něj sedí hodně často.
koukám, že tu máme další táboračku. moc tě zdravím handulacku. a opožděně gratuluji k svatbě.
my jsme se brali taky v září, ale po 20 měsících.
nemám teď moc volna, pořád někde lítám, chodím k Olině na cvičení a minulý týden nám začal předporodní kurz. jen doufám, že ho stihnu dochoit - poslední lekci máme 2.7.
od úterý nastupuji na mateřskou. to to tak hrozně rychle uteklo, že tomu člověk ani nemůže uvěřit :slight_smile:
24. kvě 2007 v 18:28  • Odpověz
lena27: ahojky, také tě zdravím :slight_smile: Děkuji ke gratulaci a já ti gratuluji k miminku. Hlavně, ať je zdravé a nic ho netrápí. Kdy máš termín? Já můžu být momentálně na netu zase jen v práci, protože nám doma spadl net a pořád nejde, tak doufám, že už se dneska hneme, je to od úterý :angry: .
Jé, já také chodila na zimák cvičit. Chodila jsem na tae-bo a strašně mě to bavilo. Teď bydlím 20km odtud a samotné tam lítat 2x týdně autem se mi nevyplatí, ale mrzí mě to. Švagrová chodila na předporodní kurz někam na sojčák a nemohla si to vynachválit i porod říkala, že měla v pohodě. Asi to k něčemu opravdu bude.
Tak si alespoň na mateřské odpočineš od práce a psychicky se připravíš na budoucí kolotoč :slight_smile:). Měj se hezky :wink:
25. kvě 2007 v 07:57  • Odpověz
lena27: ahoj, to jsem ráda, že ses po dlouhý době ozvala a jsi v pořádku a mimi taky, je už pěkně veliký, co? Tak doufám, že se ještě do porodu stihneš ozvat - červenec je tu raz dva. A jak to máš vlastně daleko k Olině na kurzy? Jestli nemusíš jezdit v přeplněný městský v tomhle horku.

handule: přesně, jak píšeš, nic se v našem vztahu po svatbě nezměnilo, fakt jen to příjmení a přibyl prstýnek na prsteníčku. S tim snaženim se už taky těším, voda se blíží, je to ani ne za měsíc, už odpočítávám dny :slight_smile:
28. kvě 2007 v 11:18  • Odpověz
autor
ahoj holky! moc vás zdravím, mimčo mělo před 14 dny asi 45cm. na kontrolu jdu zítra tak doufám, že tolik nevyrostlo. já jsem měla 55cm když jsem se narodila :grinning:
handu: na tae-bo jsem taky chodila, jsou to teda už skoro tři roky, ale docela mě to bavilo.ségru to od té doby drží stále.
jinak chodím k Olině Havlíčkové na sojčák na cvičení pro těhulky i předpo. kurz. mám to kousek tak chodím pěšky. ale v tom horku je to teda fušku. za chvíli se budu nechat vozit :slight_smile:
28. kvě 2007 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj Táboračky, dlouho jsem tu nebyla, nešel nám net, ale koukám, že se tu nic moc nedělo.

Leni je u tebe něco novýho? Doufám, že je mimi ještě v bříšku :slight_smile:
7. čer 2007 v 15:13  • Odpověz
autor
ahoj seri! dnes jsem byla na kontrole a vypadá to, že mimčo tam ještě nějakou dobu bude. nevím jak přežiju ty vedra. teď už budu chodit na kontroly po týdnu tak budu pod kontrolou
12. čer 2007 v 10:10  • Odpověz
ahoj leni, ty horka jsou strašný, taky to nemám ráda. V kanceláři máme hrozný dusno, větrák nám tu běží sice celý den, ale nepomáhá to...

Já se chystám tuhle neděli na dovču (vodu), už se to blíží, ani nevim, jestli se těšim nebo ne, ale hlavně, že vypadnu z práce :slight_smile:
12. čer 2007 ve 13:04  • Odpověz
autor
ahoj holky!
seri: jak ses měla na vodě? určitě to bylo super co? a teď už můžete pracovat na miminku, hodně štěstí!
mě už se to pomalu krátí, ale vypadá to, že budu přenášet, zatím se nic nechystá. uvidím co mi řekne zítra na kontrole
25. čer 2007 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Leni,
voda byla super, rychle to uteklo, ale hlavně mám novinku, v týdnu před vodou jsem objevila // na testíku. V tu dobu už to nešlo odvolat, takže jsme nakonec odjeli na vodu ve třech. Jsem v 6 tt+ pár dní. Jsem hrozně šťastná, ale stalo se to tak nečekaně, my se vlastně ani nesnažili, psala jsem to i tady, že na to hupsneme až po vodě. Takže celou vodu jsem jela s tím, že jsem těhu, bála jsem se vůbec zabrat pádlem, manža to celý odpádloval za mě, taky z toho byl hotovej, ale co bysme pro mimčo neudělali. Zatím mimi přežilo, tak uvidíme dál. Ještě mám 6 kritických týdnů před sebou, pak už to snad (ťuk ťuk ťuk) bude dobrý.

V pátek jsem byla u Šperla, tak mi dal Utrogestan na udržení a kys.listovou. Nevíš, kdy by mě mohl poslat na UTZ?
25. čer 2007 ve 14:46  • Odpověz
autor
moc moc gratuluji!!!!!!!!! :slight_smile:
pokud nemáš žádné komplikace tak se chodí asi až ve 12tt. nechala sis napsat neschopenku? hlavně se opatruj a šetři se ať to tentokrát dopadne dobře
25. čer 2007 v 15:51  • Odpověz
seri: MOOOOOC GRATULUJU!!! Ale jak píše lena,hlavně se šetři!
25. čer 2007 v 15:56  • Odpověz
Holky díky moc. Neschopenku nemám, ale já jí nakonec i sama odmítla. Ne že bych nechtěla být doma, ale jak se znám, tak bych pořád něco dělala a bylo by to možná horší než v práci, nedokážu totiž jen tak sedět a nic nedělat.
V práci mám klid, stres celkem žádnej, sedim 8 hodin na židli v kanclu, tak snad mimču nijak neublížím, tedy doufám.
Je pravda, že se mi chce pořád spát - asi příznak těhu - takže když přijdu domů, tak se natáhnu, občas něco uvařim, ale fakt se šetřim. Naštěstí mi zatim není špatně, jen mám občas takový jakoby náznaky, ale pak to vždycky rozdejchám :slight_smile: . Snažim se netahat nic těžkýho (ani na nákupy nechodim :slight_smile: ), tak snad to vydrží.

S tim UTZ já myslela, že se chodí dřív, takže to vypadá, že si ještě počkám.
Ve středu jdu na krev, tak uvidíme, co mi řekne dr.
26. čer 2007 v 08:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak už mám za sebou krev - výsledky v pořádku, a příští týden v pátek 13. jdu na UTZ, tak se celkem bojim. Když jsem se objednávala, tak se mě paní ptala, jestli nejsem pověrčivá, ale naštěstí na 13.pátek nevěřim, tak to snad bude dobré. Manžel mě uklidňuje, že to musí být OK. Včera jsem měla dokonce premiéru, bylo mi poprvé špatně. Tak si říkám, že mimi tam pořád je a žije :slight_smile: , jinak by mi snad špatně nebylo.

Leni, ty už možná porodíš dřív než já uvidim naše mimčo, tak ti moc držim pěsti, kdyby to náhodou na tebe přišlo dřív.
Dr. bude mít od příštího týdne dovolenou, tak tam včera bylo hodně ženských, i pár těhulek, tak si vždycky říkám, jestli tě tam Leni neuvidim. Třeba jsme se už potkali.
4. črc 2007 v 07:39  • Odpověz
autor
ahoj holky!
seri: vidíš to včera jsem tam taky byla kolem 9. byly tam snad jen těhule, Šperl vždycky vyšel ze dveří jestli je tam nějaká netěhotná.
Rodit se ještě nechystám, už 3 týdny jsem bez pokroku. jelikož má dovču tak už mě budou sledovat v nemocnici. to jsem na to zvědavá.
manžel mi pořád říká ať si lehnu a odpočívám a já mu na to: nemůžu ležet, vždyť se to ještě zpomalý. minulý víkend jsem dokonce trhala třešně a nic.
Hlavně ať ti to všechno dobře dopadne, budu držet pěsti.
4. črc 2007 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky,
tak co Leni, pořád nic? Dneska máš (teda podle koníka) termín, viď? Tak se kdyžtak ozvi, co je nového.
Jedna moje příbuzná měla termín už 5.7. a do dneška nic, chodí snad obden do nemocnice, ale pořád si jí tam nechtějí nechat. Už přenáší 5 dní, ale malýmu se ven vůbec nechce.

U mě zatím nic nového (ťuk ťuk ťuk), ale mám obavy z pátku, jak se to pomalinku blíží, tak si pořád řikám, co když na UTZ nic nebude, jsem z toho vyplašená. Ještěže půjde manža se mnou.
10. črc 2007 v 07:18  • Odpověz
autor
ahoj!
stále jsem 2v1. už mě to přestává bavit nosit to ohromné břicho. každý se pořád ptá tak už jsem rezignovala a odpovídám: do konce příštího týdne to určitě bude. aspoň doufám. :grinning:
12. črc 2007 v 10:31  • Odpověz
autor
a toho UTZ se neboj, určitě to bude v pořádku
12. črc 2007 v 10:33  • Odpověz
ahoj leni, tak já se tě už nebudu ptát, co a jak :slight_smile: , pak se určitě ozveš sama, až bude mimčo na světě.

Ta moje příbuzná, jak jsem psala, že přenáší, tak zítra nastupuje do nemocnice na vyvolávačku. Takže to vypadá, že se bude zapíjet nový člen v rodině, já ho (jí) zapiju sodovkou :wink:. Nejhorší je, že se budu muset nějak vymluvit před kamarádama a zbytkem rodiny, co to ještě neví, proč nepiju, nechci o těhu nikomu říkat.
12. črc 2007 v 11:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpátky z UTZ, mimi tam je a buší mu srdíčko :slight_smile: , jsem šťastná jak blecha. Je veliký cca 17 mm. Než jsem tam šla, byl to hroznej pocit, klepala jsem se, že to nešlo zastavit. Ale když jsem odcházela, spadl mi takovej balvan ze srdce, uf...to byla rána, že to museli slyšet v dalekym okolí :slight_smile:.
13. črc 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
tak nás dnes propustili z porodnice. Pavlík je hrozně hodný, skoro pořád spí.
porod byl dost krutý, myslela jsem, že to vzdám. malý vážil 4350g a měl 52cm. ale všichni byli moc v pohodě. už jsem na to skoro zapoměla. jen nastřižená jsem docela hodně a vůbec nemůžu sedět
tak co ta tvoje příbuzná? kdy porodila? to jsme se tam určitě viděly
18. črc 2007 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj Leni, moooooc ti gratuluju k Pavlíkovi. Je to teda pořádnej kus chlapa, ale hlavně, jestli jste oba v pořádku. A kdy se přesně narodil? Ta moje známá rodila minulý pátek a pouštěli jí tohle úterý, jmenuje se taky Lenka a měla malou Nelinku. Je fakt možný, že jste se tam potkali nebo byli dokonce spolu na pokoji :slight_smile:.
A jaký to bylo v nemocnici? Co doktoři, sestry,...jak se chovali. Abych věděla, co mě za x měsíců čeká. A jaký dr. tě vlastně rodil? Tu známou snad Kolář.

A koukám taky, že jste změnili jméno, viď? Původně jsi říkala David nebo Jirka :slight_smile:
19. črc 2007 v 08:50  • Odpověz
Ahoj maminky a budoucí maminky. Zavítala jsem na tyhle stárny náhodou a dost se mi tu líbí. Zatím sice mimi ani svatbu neplánujeme (zbývá mi ještě rok školy) ale začínám o tom dost uvažovat. Sice ještě nejsem z Tábora ale doufám, že jednou budu. Vezmete mě mezi sebe?
20. črc 2007 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.