• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj ženský :grinning:
Makyb. neboj, já nebudu držet partu se spavýma miminkama,kde že ty loňské sněhy jsou :confounded: V noci se mi teď budí i 3x, ale spíš ho te´d budí prdíky, jak jsme najeli na zeleninku. Dneska měl prvně brokolici a šmakovala mu, snědl celou skleničku, tak jsem zvědavá,jestli bude víc poprdat :grinning:

Jinak od soboty, kdy se začal přetáčet na bříško, tak dělá pokorky jak blázen, už se převrátí zpátky na záda a pěkně se začal plazit, ho už nemůžu nechávat bez dozoru :grinning: A taky si víc teď vyhraje sám, když jsou pro něj okolní hračky dosažitelné. Pěkně se taky rozkecal, to jsou proslovy, se vždycky musím chlámat, hlanvě, když to dělá u jídla, pije, pustí cecek, něco povypráví, chňapne po cecku a pije dál :grinning: Včera takto při kojení prohlásil "bůůůů", tak jsem šla do kolen, jestli to znamenalo, že jsem pro něj jen dojná kráva, tak potěš koště :grinning: :grinning: :grinning:

já na telku moc nekoukám, jak jsme se přestěhovali, tak máme jen nějakou pidi anténu, tak chytáme pouze jedničku a dvojku. Takže smolík, nějaká růžovka a místo nahoře nehrozí :confounded:

Já mám Čendu zatím v hlubokém kočárku, mám DorJan, ten je dost prostorný, takže určitě ještě do léta z něj sporťák dělat nebudu. Vleze se mi pořád i do té vložné tašky. Já teď spíš pokukuji po jídelní židličce. Zatím krmím v půjčeném lehátku. Výběr je veliký, už míň jsem nadšená z těch cen :confounded:

moni: kde v Plané bydlíš????Já na Strkově :wink:
11. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
niky-jsem se docela pobavila.Neboj, jsi pro něj víc jak dojná kráva. :grinning: jinak je Čenda šikula,teď už to bude pořádný šrumec,za chvíli poleze a je po klidu :wink: Někde jsem četla,že mimi se po příkrmech může budit častěji.Za jedno kvůli trávení jak říkáš a pak ta zelenina není tak sytá jako mlíčko :unamused:

Holky manža už nemůže slyšet.....jsem někde četla...nebo....na netu jsem našla..... :grinning: :grinning:

My máme klasickou dřevěnou židličku po Tomovi,nic extra,ale stačí.Ty ceny jsou totiž fakt děsné.Lehátko mám taky jen půjčené a za chvíli ho budu vracet.Příbuzná bude rodit ,tak ho pak bude potřebovat.Nevím jak se bez něj obejdu.Je to pohoda,malá na mě všude kouká a je klid.Ale u Toma jsem lehátko vůbec neměla a taky jsem to přežila.
11. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz
maky, já ty golfky asi našla http://www.caryfuk.cz/category/Kocarky-detske/product-9553/babypoint-street-ruzne-vzory

nikitko, tak pak dej vědět jaká židlička zvítězila, jen tak už sem pokukovala a ty ceny jsou fakt dost velký. Dát čtyři tisíce za židličku to bych fakt nechtěla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuhle sem viděla jen takovou že se to dá připnout na normální židli jako nástavec, to by i stačilo, akorát nemůžu najít ten odkaz.
Tak to za chvíli budeš muset být Čendovi furt za zadkem co, aby se ti někam neodplazil :slight_smile:

Sem se ani nepochlubila jak se mi včera Kája připekla na sluníčku, jednu stranu tváře měla docela červenou, přitom sem k ní lítala každou chvíli a neviděla sem že by jí sluníčko svítilo do kočáru. Já jí spíš furt natáčela aby jí tam nefoukal vítr. :sunglasses:
11. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz
autor
ahoj holky, koukám, že vybíráte golfky. taky po nich koukáme. známí mají tyto http://elinka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=111289 a jsou s nimi moc spokojeni. docela se nám líbí a cena je rozumná.
11. bře 2008 v 16:55  • Odpověz
Marky-tak vy už budete na léto čokoládový,jo? :sunglasses:
Ty golfky jsi našla :wink: Já mám prostě v hledání mezery a hlavně nemám trpělivost.Ty od Leny taky nejsou špatný,líbí se mi ta kombinace bez modré i cena ujde.Tam v tom dětském domě jich měli hafo,ale je opravdu znát,že tyhle jsou fakt pro vyšší lidi,pani nám je hned dopručila.Přeci jen 180 cm je už znát.Já mám i kuchyňskou linku udělanou vyšší :sweat_smile: A když něco dělám v kuchyni u mamky,tak je to nezvyk-okamžitě to cítí záda.Zas je dobrý,že na málo co potřebuju židli,všude dosáhnu a vidím.
Já totiž v červenci s velkým kočárem končím,sousedka čeká mimi a domluvily jsme se,že jí ho odprodám.Sice je to možná brzy,ale zase mám po starosti dávat ho pak někam do bazaru,kde si z toho stejně berou procenta.A jak se znám, stál by nám tu hezky dlouho než by jsme se rozhoupali s ním něco udělat.A jelikož další mimi neplánujem,tak se mi to hodí.Přinejhoršim si půjčím od mamky kočár po nás :grinning: na zahradu myslím.A to je opravdu kočár,tam by se vešel i Tom.

Dnes jsem v Táboře zašla do Hrošíka,tuhle jsem totiž tu světlušku neobjednala,že to zkusím ještě tam.Aby jsem to viděla na vlastní oči.No něco tam mají,i od Lamaze.Jenže malá měla usínací náladu a velkej-malej se rozhodl,že si tam zajezdí na odstrkovadle :grinning: Tak jsem to zabalila a vypadla odsud.Ale jinak to vypadá na pěkný obchudek.Pak jsem šla do švadlenky pro zip k bundě a koupila jsem tam Mišce punčošky s hafanama.Jsem nepoučitelná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já je tam opravdu nemohla nechat.
A světlušku jdu už fakt objednat,tak prostě Michalka neuvidí z kočáru a bude kukat na ní. :grinning: Stejně pochybuju o tom,až bude chtít mít něco v ruce,že jí tam jen tak nechá viset. :wink:
11. bře 2008 ve 20:05  • Odpověz
Holky,dala jsem něco do alba.Poslední moje fotka je jedna z mála z druhého těhu.Je to tak šestý měsíc.Ještě hodim Toma malýho,jestli něco najdu.
11. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz
Maky - moc pěkný fotečky :slight_smile:
11. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz
Maky, hezký fotky a Michalka už taky pěkně pase, a těch vlásků co má, to Káje to už skoro všechno vypadalo. :slight_smile: Ovšem co si tam neměla dávat je ten dort, poněvadž teď z něj neusnu jakou mám na něj chuť, to je určitě ten výbornej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam pocit že takovýhle nějaký zákusky maji v tý cukrárně jak je ta ulice před Dvořákem tak ta cukrárna na rohu teď nevim jak se jmenuje. Bože chci do huby něco sladkýho, dneska sem měla jen kofilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky,
díky za pochvalu.Album nic moc,já to tam naflákala hlavně kvůli Vám,aby jste byly trochu v obraze.Chci si ho někdy/no někdy/ :grinning: předělat,seřadit a nějaký popisky.
Marky ten dort je z cukrárny naproti zemědělce.A ta cukrárna jak myslíš Ty,to je tuším stejná firma.
Já si včera v Táboře koupila nějakou sezamovou tyčku,jako že budu msat zdravě.A byla sladká jako prase :grinning:
Dnes jedem na tu kontrolu s Michalkou a zrovna tam děsně prší.Skoro bych řekla chčije a chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: To mám radost.A Michalka zase nějaký den nekakala,tak doufám,že se mi někde po.....
Michalce ty vlásky zatim drží,jenom se jí trochu udělaly kouty :sweat_smile: A tam jí rostou hnědý,jinak má ten mahagon-rez nebo co to je.Vypadá jako kdyby jí trochu ujela dozadu paruka :sweat_smile:
12. bře 2008 v 06:25  • Odpověz
Ahoj holky tak já mám svojí berušku ale včera jsme návštěvovali u známých až dovečera a paak jsem pc už newzapínala užívala jsem si kobliha.
Jo jo taky jsem měla dneska naplánovaných věcí a ono chčije a chčije. :frowning2:
Jo a úspěch Kajda mi pije ten řepíkovej čaj tak snad toi bude dobrý.
12. bře 2008 v 07:27  • Odpověz
autor
maky ty budeš jezdit v zimě jen s golfáčema? já zase v zimě hluboký kočár vyndám. golfáč se mi zdá moc studený a prý se s ním hrozně špatně jezdí ve sněhu.
12. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
Lena-ve sněhu se s nima špatně jezdí,to je pravda.Ale ono to vypadá,že u nás třeskuté zimy na sněhu nebudou,tak to zatím neřeším.Co já vím podle Toma,tak když byl starší,měli jsme kočárek na "koukací" procházky a spaní v postýlce.V roce mi začall spát jen jednou denně.Nevidím to už prostě v zimě na spaní v kočárku.A pokud bude malá oblečená,tak je myslím jedno,jestli bude ve sporťáku nebo golfkách. :wink:
Radila jsem se s kamarádkou,ta měla kluka půlročního v zimě a od půl roku byly na golfkách.Nestěžovala si,ba naopak chválila.Ono to nejde dopředu moc naplánovat,člověk nikdy neví jak to s dítětem půjde.Spíš jen věřit tomu,že situace bude příznivá mým představám.
Já jsem z malé prdýlky :grinning: takže mi opravdu užijeme víc ty golfky.Hluboký kočár/trojkombinaci/ budu mít po dvou dětech jako nový :wink: Hodně jsem to zvažovala,ale dneska si každá mamča kupuje na každé dítko pomalu dva nové kočáry /já tedy mezi ně nepatřím/ a když se pak chceš kočárku zbavit,všude je překočíkováno.A já když dnes vidím nabídku těch kočárku,tak ten náš po Tomovi je silně za zenitem.Se divím,že ten golfáč po Tomovi jsme tak rychle prodali,ani jsme nemuseli zlevňovat :wink:
12. bře 2008 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tyjo, Michalka je pěkně vlasatá kočka a ta barva vlásku taky super :sweat_smile: Čendovi teď hodně vlásky vypadali,jen ta vlna ve předu mu pořád drží, o víkendu se chystám, že mu to s manžou zastříhneme.

Jinak u nás dnes noc dobrá, vzbudil se jen jednou ve 2 hodiny. A to jsme měla strach, jak to bude, pač jsme měli v poledne brokolici a holky mě strašili,když prdí hodně po mrkvi, tak po m¨brokolici to bude hotová kanonáda :grinning: Ale prděl míň než po mrkvi :grinning:
12. bře 2008 v 09:33  • Odpověz
autor
maky souhlasím s tebou, že kupovat na každé dítě nový kočár je blbost. já chci aby mi vydrželi co nejdýl, doufám, že je nevyhodím po druhém dítěti, protože chceme tři. no uvidí se jestli jsme koupili kvalitně. ty už máš zkušenosti tak asi víš co děláš

Pavlík mi teda nějak víc po zelenině neprdí (on prdí pořád) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady pršelo možná v noci nebo ráno, ale v osm ráno už ne. Manža je dnes ještě doma tak sem toho využila, a dojela sem si do Sedlčan na sociálku podat papír na rodičovský příspěvek, sice trochu předčasně, ale aspoň to mám z krku a nemusim na to myslet. Nebyla tam ani noha takže sem byla hned hotová tudíš mi zbylo víc času na obchody, no a tak sem zase utrácela. :grinning: Mně taky pustit do města. Aby mně beránek neposral tak sem si koupila džíny a nějaký prádlo. Když sem prodavačce u těch džínů řekla že mám tři měsíce po porodu takže mám to břicho takový povolenější, tak mi vysekla poklonu že na tři měsíce po porodu vypadám uplně v pohodě. Z džínů mám ale radost. Káje sem koupila dvě jarní čepičky a jedny ponožky a manžovi nic :grinning:
Karolínka samozřejmě mojí nepřítomnost doma celou prospala, takže se mi manža hned chlubil jak to s ní umí. :slight_smile:
A dneska už mám v sobě dva zákusky, takže hladina cukru dorovnána. :grinning:
Maky, ta cukrárna co sem myslela je myslim naproti zemědělce. S tou sezamovou tyčkou, já si zase tuhle koupila müsli že ho budu jíst k snídani s mlékem, jenže ono je taky nechutně sladký.
12. bře 2008 ve 12:55  • Odpověz
autor
přidala jsem fotečky
12. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz
arky toho se přeci musí využít no ne. A na velikonoce kor. Že bych taky vyrazila??? Já asi ani náhodou nemám nárok dneska mi přišla sadička na zdobení nehtíků tak až zase něco vydělám, potřebuju ještě dokoupit bílý gel na francii a budu zase komplet, ted dělám holkám jen přírodno jak mi došel a nezbývají na něj nějak penízky.
Dneska to počasí mi teda pěkně štve tohle nemám ráda aprílový počasí.
12. bře 2008 v 16:02  • Odpověz
Lena-něco už asi vím a je to možná snažší teď.Ale určitě nejsem zkušená matka.A zjišťuju to dost často.A hlavně nechápu jak člověk může zapomenoutdost podstatný věci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marky-já chci taky džíny :wink: já dnes dělala módní přehlídku,zkoušela jsem co mám ve skříni.A zase jsem to tam nandala a vzala si to co obvykle :confounded:

Tak já dnes dorazim na tu kalmetizaci-do 14 dovolená.To mě teda nas....K dětské jsem dojela,prý je to jedno,že jsme tam nebyly,má to Michalka sice zahojené,ale ještě citlivé,takže očkování začnem až ve čtyřech měsících.A nevím co v té palici nosim,zapomněla jsem se zeptat na toho pneumokoka :angry: Jinak se paní doktorce líbila,hlavně barva vlásků :sweat_smile: Vážíme 6600g a měříme 63,5 cm.Jsem ráda,že to nebude takový špekounek jako Tom.I když Tom byl zase delší.Jo a dobrá otázka od paní doktorky....kojit vydržíte?......tak nevím co by dělala kdyby jsem řekla,že nevydržím :grinning: ale myslela to dobře.

Marky-mě to taky hodně lidí říká,že vypadám,že jsem vůbec nebyla těhu,jenže já se tak vůbec necítim :unamused: Tedy jsem na tom rozhodně lépe než po Tomovi.Jsem asi malicherná,ale já se z tou rozteklostí po těle nesmířím.Nepotřebuju být vychrtlá,to ani nikdy nebudu.Ale rozklepanou prdel mít taky nechci.Ale snažím se fakt šlapat tak denně půl hodiny,jak kdy a už k tomu dávám i nějaký malý posilko,jenže doma to není ono.A možná,že už jsou trochu patrné výsledky,jen vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hladinu cukru mám též dorovnanou :grinning: Měla jsem studentskou pečeť,ale ty bonbonky-mňam.Ale náhodou nesežrala jsem je celý,nechala jsem si na zítřek :grinning:
A co jsem Tebe viděla na té fotce z té slávy v Benešově,to bylo vlastně chvíli po porodu,tak jsi fakt v pohodě.Jo a líbí se mi ta Tvoje fotka jak tam dáváš malé pusu.To je jak z růžové knihovny :slight_smile:
Prosím tě,kdy Ti dorazila ta světluška po převedení peněz na účet?Už se nemůžu dočkat :wink: A co jsi musela mít s sebou na tu sociálku? Nevim nic-trubka,ať tam nemusím na dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu na Kadlece :wink:
12. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
No tak u nás už se spinká a snad na celou noc asi ji zkusím nechat v postýlce ale tam to vidím do půlnoci :cry: Sladký dneska jsem si místo obědu dala kousek dortu a ještě mám na zítra přeci to nevyhodím ne :grinning: ale ji nak sladký nemusím kdyby to tady neleželo v lednici tak bych nejedla sladkého nic.
Jo jo já se chci taky vrátit ještě o něco dolů. Mám tlustý břicho pneumatiku kolem dokola a prdel o té ani nemluvím :pensive:
12. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz
Seri, tak mám tu pro tebe ty noviny, teda ne celý noviny ale jen ten list s fotkama. Tak vám to tam má zítra Zdeněk vzít do hospůdky?
Maky, na sociálce musíš dát tu vyplněnou žádost o rodičovský příspěvek kde máš i ten potvrzený list od zaměstnavatele a já sebou měla i rodný list Káji a ani ho po mně nechtěli, takže asi stačí jen ta vyplněná žádost.
Světluška mi dorazila asi do dvou dní po připsání peněz, byla to rychlovka. :wink:
Jo s kilama sem na tom docela v pohodě, mám teď vlastně o kilo míň než sem měla před těhu, vlastně mi vadí akorát to břicho že ho mám taky rozteklý, no ale co by sme chtěli když jsme ho měli jak balón a ta kůže prostě jen tak nikam nezmizí. Ve stoje to ale neni ani vidět, spíš když sedim tak mam rozteklou pneumošku, tak s tim by chtělo něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Michalka je teda kus ženský. To je škoda že sis nevzpomněla na toho pneumokoka, docela by mně zajímal její názor, já furt nevim jestli jí tim mam nechat naočkovat s tou hexavakcínou nebo mám nechat odstup třeba 14 dní. Mam s toho hrozný strach.
Kája dneska usnula nějak brzo, jedla naposled v 17.20 tak čekám kdy se vzbudí. Mně berou pěkný křeče v podbřišku, doufám že se s toho nic nevyklube.
12. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahojky po ránu, :slight_smile:
malá si v šest myslela,že je vyspalá,tak jsem jí ještě přemluvila :wink:
Tom mi tady prudil,že se mu bude ve školce po mě stýskat,většínou je to naopak.Tak doufám,že se jen špatně vyspal a neleze na něj nějaká nemoc :frowning2: Mám strach z těch neštovic :unamused:
Maky-je na kojencích diskuse o pneumokokovi.Někdo tam říká,že očkování s hexa je zátěž.Já fakt nevím,jestli nemám doktorce zavolat.Stejně by mi jí nenaočkovala,kvůli tomu ramínku,ale zajímá mě její názor.A v dubnu jdu i s Tomem na klíšťovku.Škoda,že to není povinné,bylo by to vyřešené.
Srolovanou pneumošku :grinning: mám taky naštěstí jen v sedě.Kila mám stejný jako před těhu,ale já předtím přibrala 4 kila.U Toma jsem zhubla až když jsem přestala kojit.To to šlo pak samo. :wink: ale tak dlouho se mi nechce čekat.
Teď řešim co budu vařit,ptala jsem se manži,co chtěji jíst a prý je to jedno-něco.No to mi fakt pomohl.Mě nevadí vaření,i když nejsem typ,který by zbytečně trávil čas u sporáku.Ale to vymýšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělala bych smažák,ale Tom to nejí. :unamused: Já vlastně taky ne,ale o mě nejde.
Počasí je tam pěkný hnus,to se ani nechce koukat,natož něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 v 07:00  • Odpověz
Ahoj, Kája spala dneska zase moc dobře, tak v sedm začala v postýlce krásně kecat, jsme jí s manžou poslouchali z postele a byla to sranda. Pak jsme ještě na chvíli usnuli. Teď se tu zastavili na chvíli naši, tak jí pošišmali a ona teď zase chrupká.
Tu diskusi jsem četla, ale je asi lepší to nečíst protože každý na to má názor jiný i ty doktoři, pak se v tom má někdo vyznat. Ještě se na to v pondělí doktorky zeptám jestli to neni na to tělo moc obě injekce najednou. A když řekne že je to v pohodě tak jí to asi dám a budu se modlit ať nemá nějakou blbou reakci. Je fakt že s toho nemůžu už teď spát, že s toho mam strach. :unamused:
Já dneska uvařim trochu gulášku, včera sem koupila kousek masa. Jinak já když se manži zeptám co mám vařit, tak mi buď řekne něco dobrýho a nebo zapečený brambory, takže taky pomoc jak sviňa :grinning: Takže v úterý jsme měli zapečený brambory a další dny už se se ho radši neptala. :slight_smile:
13. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj ženský :wink:

Tak hlásím, že u nás po dlouhé době super noc, vzbudil se na kojčo až v půl páté, takže vydržel 8,5 hoďinky :wink: Pak se vzbudil někdy po sedmé, ale to si tma spokojeně brebentil, tak jsme k němu nešla a on ještě usnul, vstávali jsme v půl deváté. Paráda :slight_smile: Tak to vypadá, že po 14 dnech snad zabírá ta večerní kaše. Snad mu to vydrží :sweat_smile:

Já se chci taky zeptat na toho pneumokoka nové dr, až teď půjdeme na půlroční prohlídku.Neumím si představit, že by Čenda dostal k hexa ještě prevenar :confused: Mě stačí, že mu vyleze teplota po té hexa, nevím jakou by měl pak reakaci ze dvou vakcín :confused: ...se mi to nějako nezdá píchnout obě naráz :confused: Mě bývalá dr. říkala, že by počkala alespoň do jednoho roku, aby toho očkování neměl právě moc, že je to velká zátěž pro to malé tělíčko, tak nevím. to spíš než toho pneumokoka bych nechala naočkovat meningokoka, ten mě přijde, že je víc nebezpečnej a častěji se vyskytuje, ale nevímjestli se neočkují proti němu děti až školkového věku.

O vaření mi něco povídejte,taky nějak dochází nápady a tento týden mám ještě pěknou lenoru, tak jsem vlastně ještě nevařila, pořád dojídám z víkendu, zapečené brambory a guláš...ale zítra budu muset něco uvařit, manža bude dělat z domova, tak to musím do odpoledne vymyslet, abych na to případně dokoupila suroviny :sweat_smile:
13. bře 2008 v 11:10  • Odpověz
autor
ahoj, já jsem se ptala na pneumokoka včera, jedna dávka stojí 2000,-. u půlročního dítěte jsou potřeba 2dávky a přeočkování ve 2 letech. pro roční dítě stačí jen jedna dávka a přeočkování. taky mi mudr říkala, že to skoro všechny děti odstůňou :cry: :cry: :cry: . tak nevíme, jestli jo tak po tom roce, to už je za chvíli. ale na druhou stranu mi říkala, že mimčo se vlastně nedostane skoro do kolektivu tak to ani nemá kde chytit.
odstup mezi očkováním musí byt nejméně měsíc
v 8 měsících jsme měli 9750g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 12:09  • Odpověz
Leni: tak to my nebudeme mít ani v roce, jste pěkný cvalíci :grinning: My měli před týdnem necelých 7 kg :grinning:
Taky si myslím, že ten pneumokok teď není tak aktuální, když nechodí do jeslí :wink:
13. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz
Lena-jsem ráda,že nejsem sama,kdo má děti cvalíky :grinning: a kolik jste měřili?

Já mám teda dnes taky totální nechucuspracus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nakonec nevařim-bude studená véča-chlapci měli teplý oběd ve školce a v práci...to stačí :wink: Nejlepší je,když si volám s mamkou a ta se táže,co že dobrého vařím....NIC :grinning:
Ale vynesla jsem koš a plíny a vytřela jsem kotelnu,alespoň něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky jsem si oholila nohu,druhou jsem nestihla,vzbudila se malá.A už se mi do toho nechce :sweat_smile: Tak mám pěknou jen jednu.Ale mohla bych teda dojít spláchnout vanu od těch chlupů :grinning: Měla jsem v plánu co vše udělám,když nevařím a udělám h....,neboť jsem uvízla s kámoškou na skype.Ale venku je hnus,tak to nevypadá,že vylezem,tak to snad ještě doženu :wink:

Toho pneumokoka je vážně lepší nečíst,čím víc se o to zajímám,tím víc jsem bezradná.U Toma jsem o existenci toho očkování neměla tuchy.A to jsem s ním v sedmi týdnech ležela na JIP s děsnou rýmou a našli mu stafilokoka.Pak že kojené děti nejsou nemocné. :unamused: Týden v nemocnici byl horší než celý porod a šestinedělí.A taky si myslím,že tenkrát jsme si tam vypěstovali návyk nočního sosání,který trval heeeezky dlouho.Pořád mi říkali,aby jsem pořád malého přikládala,že má během nemoci žízeň.Což asi byla pravda,ale od té doby jsem ho měla u prsa pořád :frowning2:
Tak jdu zkusit něco dělat,ale jen zkusit :sunglasses:
13. bře 2008 ve 13:17  • Odpověz
Holky dneska nestíhám nic ani koníkovat :cry:,
Marky moooc děkuju za ty noviny, prosím ať mi je Zdeněk vezme do Sm., vyšlu pro ně Jirku, to bude koukat, že ho posílám do hospody :wink:
13. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
autor
makyb: teĎ jsme měřili 74cm. ale teď už moc nerostem ani nepřibíráme. za 2 měsíce vyrostl jen o 2cm 620g a to je na nás hodně málo :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 14:49  • Odpověz
autor
seri koukám, že už tam máš fotečky Marečka. moc hezký klučina a kolik má vlasů :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: Nejlepší je fotbalista :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
makyb: a koli máte vy? my jsme ve 3 měsících měli 7300g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.