• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Lena-Michalka má 6600g a 63,5 cm.Jsem ráda,přeci jen je to holčička a nemusí vypadat jak zápasník. :sweat_smile: Tom měl ve třech měsících 8200g a 67,5cm.V osmi měsících měl 10330g a 78cm,v roce pak 11410g 82cm.Celkem odstrašující případ a to měl nižší PV než Michalka o 300g.Ale když se teď mrkneš na fotky,nožky má jak sirky.Michalka mi nepřijde,že hodně přibírá a já to ani nechci.I když je to stejně jedno,oni to ti špunti pak vyběhají :wink: Akorát já mám ruce jak opičák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 v 15:08  • Odpověz
Tak dneska Kája spinkala do půl osmé a to jsem po osmé vyrážela na plavání takže jsme to měli nahonem. Plavání v pohodě na to že tak dlouho nebyla potápěla se o sto šest. A v pondělí půjdeme plavčit zase už se těším.
No Leni a Makyb já mám doma taky tlouštíka ale hlavně že je zdravá snad to vyběhá.
Opar se mi už skoro ztratil což je pro mě radost.
Jo jo už musím taky zmenšit fotky a vložit vám je sem abyste viděli jak jsme vyrostli.
13. bře 2008 v 16:33  • Odpověz
Pavlí: vy už chodíte plavat? Nám začíná kurz až 7.4. :confused:

jinak jsem byla odpo venku a pěkně jsem zmokla a samozřejmě po příjezdu domu se mračna roztáhla a začalo svítit sluníčko :angry: :grinning: Že jsem radši Čendu nevystrčila na terasu, stejně spal jen půl hoďky :confounded:

holky, Vy náte všechny tak velký mimísky,Čenda je o proti všem takovej drobeček :sweat_smile:
13. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
Seri, tak Zdeněk dneska do Smr.nepojede, snad si to ještě stihneš přečíst než tam Jirku vyšleš. Tak snad příští čtvrtek. :slight_smile:
Nikitko, Kája drží partu s Čendou, je taky drobeček oproti obříkum tady. :grinning:
13. bře 2008 v 18:18  • Odpověz
Holky,ale vy žádný drobky nemáte.Co jsem koukla na fotky,tak taky určitě nějaké faldíky máte :wink: My měli jen vyšší startovací váhu :sweat_smile: U Mišáka z 4300 na 6600 za tři měsíce mi to přijde akorát :slight_smile: Jenom jsem holt nikdy neměla miminko :grinning:
Počasí dneska bylo fakt děsný :angry: Ani jsem se nemahala vylezt.
Teď doháním svůj lenošný den a mám v troubě margot bábovku.Sama sobě lžu,že jsem jí dělala na víkend pro chlapi a nějakou nečekanou návštěvu.Se těším až jí vytáhnu :grinning: Ještě,že mi to čerstvý nechutná,bych to do sebe naprala na noc.
13. bře 2008 v 19:53  • Odpověz
Nikitko my chodíme ale plavat už od září jedeme druhý kurz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak tady se právě řádí na postely s tátou trhá noviny a perou se o pusinky a nevím kdo vyhrává táta silou a Kajdula křikem :grinning: No kdyby raději spali oba
No a dnešní počasí fakt děs. Zítřejší cestu do Písku jsem zrušila jako lézt po městě v dešti mě nebaví.
13. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
Jé Marky, já si to bohužel nestihla přečíst a vyslala ho tam :sweat_smile: . No už je doma, čekal na Z. do 9 hodin. Tak to necháme na jindy, prostě až tam manža pojede příště, ať tam ty noviny nechá a my si je vyzvedneme :slight_smile: . A děkuju.

Niki - my máme taky drobka. Dneska vážil 3,45 kg. A to jsem si vždycky myslela, že budu mít takový to faldíkatý miminko a my máme přitom nohy jak modelka (vlastně model). Zrovna předevčírem porodila kamarádka holčičku a měla 4 kg...jó to jsem zvědavá, kdy my tuhle váhu dosáhneme :slight_smile:.

Leni - no jo, máme dost vlásků, ale čekám že Márovi buď vypadají anebo zesvětlají, protože jsme oba s manžou původně blonďáci. Ale já si ho nedokážu jaksi taksi se světlými vlasy představit, to už nebude on, takhle se mi moc líbí jak je hnědovlasej.

Holky mám zase dotazy - nevadí, když se nám při koupání namočí ouška? A jak jste podávali mimčům ty kapičky - Vigantol a Kanavit - stačí to kápnout jen tak do pusy anebo jste to dávaly spolu s mlíčkem (to píšou totiž v příbal. letáku). A dál jestli je normální, že se mi někdy prohýbá jako luk - někdy když spí na boku, tak se prohne, hlavu zakloní a spí. A pak se mi tedy takhle prohybá když se vzteká a brečí, to ho třeba držim v náručí a je prostě taky tak prohnutej anebo rovnej jako pravítko, žádný schoulený miminko. Bojim se, jestli je to normál. A taky když ho jdu kojit třeba v poloze vsedě, tak jak ho mám na ruce a on už je celej nedočkavej, tak se zase tak prohne, pak chytí prso a já ho srovnám aspoň trošku do roviny. A ještě další dotaz :sweat_smile: - dáváte spát v noci prcky na záda nebo na bok. Děkuju.... :slight_smile:
13. bře 2008 ve 22:30  • Odpověz
seri- tak ne že by jsem dětem cíleně při koupání máčela ouška,ale určitě jsem je namočila.Podle mě to nevadí,když je to tak nějak v rámci oplachování.
Vigantol a kanavit kapu do pusiny po vykoupání před papáním.
S tím prohýbáním to nevím,asi je to normální když plače nebo by ho třeba bolelo bříško.Jinak fakt nevim,musela bych to vidět.Za chvíli půjdete na šestinedělní prohlídku,tak se spíš zeptej doktorky,ale podle mě ty prcky hodně pozorujeme a zbytečně pak plašíme.Chodíš k Veselý?Já se jí ptala na vše a je ochotná a hodná.
Ze začátku jsem dávala děti trochu na bok a střídala jsem strany,zapírala polštářkem.Mareček už bude mít měsíc,tak už možná nemusíš.A jestli nějak neblinká,tak se neboj.A když už byla malá na zádech,tak jsem jí na stranu otočila makovičku :wink:
14. bře 2008 v 06:36  • Odpověz
Seri Kája taky když spí tak je někdy neskutečně prohnutá a vypadá to že jí to nevadí. U nás se jako miminko na boku nespalo měla ty klíční kosti a spala jen na zádech a pak na boku nechtěla.
Jinak při koupání jsem jí určo oučka namočila takhle malé jsem jí je nesušila tyčinkami ale jak jsou ty obdélníčky tak jsem ho stočila a dala jemně do ouška a ono to vytáhlo vlhkost.
Kája se narodila s černými a ted má světlounce hnědé vlásky a my jsme oba tmavý ale manža byl asi do dvou let blodáček, tak se necháme překvapit.
Dneska mi zlatíčko hodilo takový pardon megahovínko ještě že do nočníku tohle by musela mít všude. :grinning:
14. bře 2008 v 06:56  • Odpověz
autor
ahoj
seri: vigantol kapu na lžičku a pak do něj odstříknu mlíku. teĎ jsem mu to začala kapat do kaše.
ouška namáčí skoro pokaždý, ne že bych chtěla a on se pořád cuká.
takhle malý by měl spát na zádech, kvůli páteři.malej začal spát na boku až když se převalil sám. a bylo to dost krutý, protože pořád přepadával dopředu nebo dozadu a hned začal brečet když skončil na břiše. měla bys mít pod matrací polštář nebo deku, aby to měl zvedlý.
pavlík tak taky někdy usíná, že má hlavu úplně zakloněnou. ze začátku jsme ho srovnávali, ale je jim to asi pohodlný, stejně tam tu hlavu dal znova.

holky já mám dotaz. jak dlouho vám vydržel Vigantol. my máme pořád ten první a mudr se divila, že všem vydrží půl roku. jsem si připadala joko kdybychom mu ho nedávali :cry:
14. bře 2008 v 09:14  • Odpověz
Lena-teď jsem koukla a máme půl vigantolu spotřebovaného,tak to tak odpovídá na půl roku.Dáváš jednu kapku denně?Já občas zapomenu,ale zase někdy se mi stane,že kápnu dvě. :wink:
add spaní na boku,nám v porodnici řekli prvních 14 dní dávat na bok-ono to není vyloženě na bok,jako ke straně.A to střídání stran nám pak řekla doktorka.Takže ve dne jsme měli hlavu na jednu stranu a v noci na druhou.Teď už jí má jak chce.A matraci jsem podkládala jen u Toma,ten blinkal a při rýmě.Teď jsem si nechala poslat soubor o spaní dětí a je to fakt zajímavý a myslím i užitečný.
14. bře 2008 v 09:35  • Odpověz
Tak my jsme měli Vigantol taky na dýl než půl roku určo.
14. bře 2008 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem dneska přes den nedostala, manžel děla dnes z domova :grinning:
Počasí dneska vysloveně svádělo k poobědnímu spánku, tak jsem to zalomila s Čendou,ani jsme nebyli venku, když já mám posledních pár dní takovou lenoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Seri:ouška namáčím od začátku, na plavání říkala paní, že je to dobře, že aspoň je na to zvyklej a v bazénu mu to nebude vadit. Ve velké vaně jsme zrušili lehátko, stejně z něj pořád sjížděl, jak sebou pořád mrská, takže ouška potopená úplně, jinak by neměl ve vaně skoro žádnou vodu. po koupání je vysouším srolovaným buničitým čtverečkem, krásně to tu vodu vytáhne :wink:

Add. spaní: Čenda spal jako malinkatej na bocích, tak nás to naučili v porodnici, vždycky po kojení šup na druhý bok, ale jak píše Makyb,není to úplně na bok, a ješ tě byl v zavinovajdě. Asi od 1 měsíce pak už spinkal na zádech. Měli jsme zvedlou postýlku, aby byl trochu ve zvýšené poloze kvůli tomu, že nám nešlo moc odkrkávání.

S tím prohýbáním...Čenda to dělal a ještě občas dělá, když se vsteká, že se prohýbá, vypadá to hrozně, ale asi je to normální. To neřeším :wink:

Vigantol kapu rovnou do pusinky před kojením, Kanavit je víc hořkej, tak ten na lžičku s mlíčkem. A kanavit dávám vždycky 15. kdy má měsíční narozky, tak se mi to dobře pamatuje a nezapomenu, přeci jen 1x měsíčně, kdo to má udržet v hlavě :grinning: Vigantol nám říkala dr. do 1.roku. A mám ho ještě 1/4 lahvičky, Leni, občas zapomenu :grinning:
14. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj, tak nám nešel dneska net.
Seri, to mně mrzí že si ho tam hnala zbytečně, Zdeněk mi to řekl až takhle pozdě.
Ouška taky namáčím a zatím s nima neměla problém.
Kája spí na zádech a hlavu má otočenou jak zrovna chce, ale vždycky do strany, ze začátku sem jí dávala spát v zavinovačce a teď už spí normálně pod peřinkou. A na boku spala jen občas. Jinak matraci má teď v rovině, zvedlou jí měla jen když měla tu rýmu.
To prohýbání nějak nevim, Kája se taky někdy prohne když se vzteká, ale jinak to ani nedělá. Při kojení to nedělá protože jí kojim jen v leže.
A Vigantolu máme teď taky půlku, takže to by tomu půl roku nebo něco přes odpovídalo. A já to Káje buď dávám samotný na lžičku a nebo jí to kápnu na dudlíka a hned strčim do pusy.

Dneska bylo teda děsný počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 ve 20:51  • Odpověz
Holky tady je dneska krásně svítí sluníčko no uvidíme asi vytáhneme kočár na procházku tady po městě, akorád uvidímjak mi bude bo mám od včera bloklá záda a moc moc bolí.
15. bře 2008 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je nám už měsíc, to tak šíleně rychle letí :slight_smile:

A díky moc za rady. Já nechávala Máru spát doteď na boku a střídala jsem strany, aby neměl šišatou hlavičku, takhle mi to radila por. asist. a v porodce snad taky. Přes den mi občas spal v košíku na zádíčkách, no a dneska už byl na zádech i v noci, hlavičku má přitom taky na stranu. Stejně mám ale pořád strach, aby se neudusil, když se ublinkne, protože on jaksi neumí moc krkat a ublinknutí přijde třeba až hodinku po kojení a to já v noci kolikrát už spim :sweat_smile:, budu muset zvednout postýlku.

makyb - hoď sem prosím nějaký info k tomu spinkání, jak jsi psala. A co se týká toho pozorování, asi máš pravdu, já ho pořád zkoumám, už jsem dokonce i k Veselý volala, protože včera se mi tak strašně moc prohýbal, že jsem fakt říkala, že to není normál. Ptala se, jestli otáčí hlavu na obě strany, tak řikám že jo, ale na tu jednu častějc. Nevim, jestli se mi to zdá, podle manžela ji otáčí na obě strany, ale on ho nevidí tak často, že jo. Anebo si to možná všechno už vymejšlim, no uvidíme, dr. říkala, ať radši přijdu v 5 týdnech na kontrolu, tak tam pro jistotu zajdu.

Dneska je krásně, tak jsem malýho dala na zahradu spinkat do kočárku a jdu se vrhnout na okna, když se blíží ty velikonoce :slight_smile:.
15. bře 2008 v 10:06  • Odpověz
Okna mi taky hrozí ale moc se mi do nich nechce.
Kajda mi usnula tak musím být potichu. Uvařeno už mám tak pohoda a péct asi ani nic nebudu ještě uvidímjak se mi bude chtít.
Seri lepší jít dřív než něco zanedbat toť můj názor
15. bře 2008 v 10:39  • Odpověz
Pavli že jo, pro jistotu tam zajdu ve středu.
Okna už mám skoro umytý, teď jsem si dala pauzu, abych odsála mlíčko :slight_smile:, prcek pořád spinká. A na oběd jsme pozvaný k babičce, takže vařit naštěstí nemusim. To je jedna z výhod bydlení s rodiči :wink:. A to nám večer budou ještě hlídat, jdeme na chvilinku na padesátiny jednoho známýho, já to vidim max. na 2 hodinky, pak pojedu domů kojit. Ale aspoň budu chvilinku mezi lidma, už se docela těšim.
15. bře 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: konečně nějaký normální počasí.Já má taky okna umytý :wink: Doufám,že zase přijde nějaká EMA :angry: To by mě fakt vytočilo,meju okna už podruhý za měsíc.Vařeno má taky od včera,naučila jsem se makat v pátek,aby byl o víkendu klid.
seri-malá taky moc nekrká,ale ani teda neblinká.Tom házel šavle přes celou místnost a mohla jsem kojit znovu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Veselá je fakt v pohodě,chápe nás matky vyplašený.Nikdy jsem neměla pocit,že jí otravujeme.A že jsem někdy zbytečně otravovala :wink: Ale pro svůj klid.... :slight_smile:
Koukni na stránky www.kojení.net,myslím teda.Má to na starosti paní Jiřina Mrázková.Buď Ti ten soubor pošle ona,ale musíš se hned po ránu vejít do deseti dotazů,to je denní limit.Není to jen o kojení,mě se ty stránky moc líbí.A nebo Ti ten soubor můžu přeposlat.Akorát je to ve slovenštině.Je toho asi 60 stran.
Tak já letim,až se malá probudí taky valím ven.Kdo by byl dnes doma? :wink: Tomášek kromě jídla je venku od rána :grinning: A chtěl by kraťasy :grinning:
15. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz
Seri-vše nej Marečkovi,to není možný,že to tak letí.Nám jsou zítra 3 měsíce. :wink:
15. bře 2008 ve 14:15  • Odpověz
Maky dík :slight_smile:, jo jo, letí to šíleně. Koukala jsem, že dneska má i Čenda krásný výročí, tedy takový půlvýročí (jsem vymyslela nový slovo :grinning:), tak moc gratuluju.
Na ty stránky kojeni.net jsem se dívala, jsou fakt dobrý, je tam spousta rad. Ale možná bych si to od tebe nechala spíš poslat, jestli bys byla tak hodná. Mám ti napsat mailovou adresu?
15. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
holky tak já už doma jsem bo mám protivku protivnou, byla jsem na parcele ale ona nebude chce lézt a byla prostě megaprotivná. Chvilku jsme chodili za ruce alemoje záda to neustály tak jsme doma snad usne abychom ještě mohli jít v klidu ven když je tak pěkně tady leze s odstrkovadlem a dělá krávovinky. hele teda Marečku, Čendo vše nej k výročí měsíce a půlroku máte takový pidinarozky a to samý A Michalce zítra kdybych náhodou zapoměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 v 15:42  • Odpověz
Holky,tak jsem nesvá ze své dcerunky.Vím,že některé holky kojí přes den po třech hodinách.My to měli tak po dvou a půl,dvou hodinách.Teď si ty intervaly nějak natahuje.Dnes pila ve dvě,šli jsme ven.Pak jsme jeli na návštěvu,to si jen tak cucla,o pítí nemohla být řeč.A teď se napila v šest.Mě se to zdá dlouho,kdyby to bylo dopoledne,tak budiž,ale odpolko bych řekla,že by mohla víc.Ale v noci si to nenatáhne,potvůrka.To dá maximálně čtyři hoďky :unamused: V noci kojím pořád třikrát.Ale neplače,tak hlad asi nemá.Ale kdybych měla váhu,tak teda začínám vážit :grinning: Jak Vám pijí přes den prckové?

Pavli-tohle období je trochu opruz,i kydž už chodí,tak lézt chtěji taky a teď je to venku ještě na nic.Já teda Toma za ruce vodila minimálně.Doktorka mi řekla ať to nedělám.Za jedno byl těžký a zbytečně by se zatěžoval a za druhé by jsem byla otrokem.Nechala jsem to a ve třinácti měsících běhal jak čamrda. :wink: Švagrová vodila za ruce do roka a půl,snad ještě dýl.Chodit uměla,spíš si to vynucovala. :angry:

Seri-napiš mi to do IP,já Ti to přepošlu.Já na ty stránky chodim často,je tam fakt plno rad a pak i o těch příkrmech je toho tam plno.Jsem ráda,že se Ti líbí :wink:

Niky-Čendovi taky gratulace :wink:

Malá je tuhoš,tak já jdu smažit pánům řízečky.Říkala jsem manžovi,že u nás láska prochází už jen žaludkem :grinning: Nic jiného se mnou není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani tu antikoncepci co mám doma neberu,přijde mi to zbytečné vzhledem k té nízké frekvenci.Asi ze mě bude frigidka.No snad tu nikoho nepohoršuji :confused:
15. bře 2008 v 18:32  • Odpověz
Makyb mě Kája pila přes den klidně i po šesti hodinách a jaký je to malý cvalík, a přibývala krásně a v noci do půlnoci jakš takš a pak klído co dvě hodky.
Já Káju moc za ruce nevodím občas a jen kousek aby se neřeklo, taky nechci aby si zvykla a hlavně zatím si to nevynucuje.
Já teda dokud jsem brala Cerazette tak jsem ¨neměla chutě vůbec a ted už je to v normálu.
15. bře 2008 v 19:02  • Odpověz
Pavli-tak to nebudu řešit,asi kdyby měla hlad,tak se ozve.
Což o to,chuť by byla,ale já jsem nějaká lína :grinning: :grinning: A Ty už bereš jinou antikoncepci než pro kojící?
15. bře 2008 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dnes vyrazila k našim a udělali jsme s mámou mega procházku, že už sem ani nemohla dojít domu a teď sem hotová. Tak je Kája vyčerstvená ažaž, protože než sem tam jela tak mi ještě chvíli spala na terase. Teď sem jí uložila tak spinká. :slight_smile:
Maky, já Káju kojim přes den po třech hodinách už hodně dlouho, asi tak před dva měsíce a když někde jsme tak vydrží i ty čtyři hodiny a v noci vydrží i dýl. Myslim že to je v pohodě když Michalka takhle vydržela, kdyby měla hlad tak si určitě řekne.
Maky, a je v tom souboru i něco o příkrmech? Bych tě kdyštak taky poprosila jestli by jsi mi ho mohla poslat.
Holky víte kde si Kája nejlíp odkrkne, když s ní jdu před zrdcadlo, ona už na sebe začíná dělat ksichtíky a vždycky si přitom pěkně nahlas krkne.

Čendovi a Marečkovi přeji tak vše nejlepší, ať kluci pěkně prospívaji. :wink:

Tak já si antikoncepci ani napsat nenechala. Vzhledem k tomu že jsme měla trochu problémy otěhotnět, tak to nechám být a uvidim kdy se nám povede to druhý. U nás teda frekvence teď taky nic moc, jsem taky nějaká líná. Hlavně teda to tam ve vnitř nemam furt uplně v pohodě, takže se do toho moc neženu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 ve 20:21  • Odpověz
Marky o příkrmech je toho hodně přímo na těch stránkách,tohle je vyloženě soubor o spaní a režimu,případně odvykání od různých zvyků,tedy spíš zlozvyků.Ale kdyby jsi to chtěla,tak není Ti to poslat.
No u zrcadla jsme ještě krkat nezkoušeli :grinning:
Tak já byla těhu hned,jen to udržet :unamused: jsem děsně ráda,že tyhle nervy mám za sebou.Já bych na další potraty neměla nervy,ale zase když to vidím zpětně,tak jsem byla relativně bez problémů.Nemám snad jediný kamarády či známý,ktrý by neměli,alespoň nějaký pidi problémy.Spíš ty závážnější problémy,dneska v pohodě otěhotnět a donosit zdravé dítě je skoro zázrak.Ale já uvažuju potom o té podkožní antikoncepci,do tělíska bych asi nešla.A ládovat se pořád práškama,no nevim....Doufám,že mi něco doktorka pak poradí,ale na to je ještě čas.Já teda mám spodek v pohodě,jenom jsem vyprahlá jak Sahara :stuck_out_tongue_closed_eyes: /potvrzeno manžou/ :grinning: :grinning: ,ale to je prý tím kojením.A na prohlídce jsi měla vše ok? Možná jestli Tě něco pobolívá,tak by jsi si měla k mudr. dojít
15. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz
tak není problém Ti to poslat :wink: píšu jak kopyto
15. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz
Na prohlídce to bylo v pohodě akorát když mi šahla až do vnitř tak mně to trochu bolelo, ale řikala že to klidně může trvat půl roku než se to pořádně zahojí. Mně to normálně nebolí , jen při tom styku trochu jo, ale neni to zase nějaký hrozný, ale že bych si to nějak extra užívala to zase taky ne. :grinning:
Jo to máš svatou pravdu že dneska v pohodě otěhotnět a donosit zdraví dítě je skoro zázrak, taky mám spoustu známých co maji problémy buď otěhotnět a nebo to museji dát pryč že to neni zdraví apod. Já naštěstí žádný potraty neměla, ale nemohla sem otěhotnět, protože u mně ovulace probíhá asi jen jednou za čas a to ještě kdo ví jak. Takže sem musela baštit hormony a neposled sem si je i píchala do stehna. Těhotenství to už sem pak naštěstí měla v pohodě.
Hele a řiká se že kojení nepůsobí jako antikoncepce, a když sem to zatim neměla a kdo ví kdy to až dostanu, třeba kámoška ta už má roční holčičku a za celý rok to ještě nedostala, tak by mně zajímalo jestli teda bych mohla otěhotnět, když to nemám tak tam asi neprobíhá ani ta ovulace, takže tim pádem nemůžu otěhotnět ne?
15. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz
Dobré ráno,tak Michalka se asi ve tři probrala,já myslela,že na pití.Ale ani nevím jestli pila,jak jsem byla rozespalá,možná si jen tak potahla,fakt nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale začala si děsně vykládat,tak jsem si jí nechala u sebe,že jako líp usne a ono kulový,vykládala pořád. :angry: Tak jsem jí vyzrla do postýlky,dudlíka v rámci konverzace nechtěla,přikryla jsem si hlavu peřinou a v pět jsem se probrala a to už pila. :grinning: Takže si pokecala a vytuhla :grinning: Doufám,že to nebude dělat často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marky-kojení je jako antikoncepce,hlavně když kojíš v noci,myslím,že by mezi kojeními neměla být přestávka delší jak 6 hodin.Já bych se na to nespoléhala,i když není menstruace,tak můžeš otěhotnět.A navíc máš v sobě vše ještě živé a to prý se mimi snáz uhnízdí.A znám holku,která taky měla problémy s ovulací a po dítěti už je neměla a otěhotněla v pohodě.Ale asi by to možná byla náhoda,že by jsi hned otěhotněla.Ty plánuješ ještě další mimi,tak by měla Kája dřív bráchu :grinning: Já už se teda na kojení nespoléhám,dvě děti mi stačí. Sice....nikdy neříkej nikdy....prostě by to spíš byla náhoda nehoda. :wink:
Já po prvním porodu měla dlouho při styku pocit jako na záchod,přitom se mi nechtělo.Ani nevím kdy to odeznělo.Teď je to dobrý,asi už jsem vytahaná nebo co :grinning: Chlapi to maji dobrý,ty nic takovýho řešit nemusí :sunglasses:
16. bře 2008 v 07:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.