• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
autor
niki: já jsem na dásních taky nic neviděla, vždycky jsem mu strčila prst do pusy a najednou to bylo ostré
18. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
marky a v jaké lékárně jsi tu vakcínu kupovala?
18. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj,
leni, tu vakcínu jsem kupovala v lékárně u nás v Sedlci. Budou jí mít všude, jen ne třeba hned ten den, ale objednají ji a do druhého dne jí většinou maji. Já už jim tam dala recept i na tu druhou a za měsíc si jí tam vyzvednu, oni mi jí tam nechaji v lednici, že se o to nebudu muset starat. :slight_smile:
No docela holky začínáme uvažovat jestli nezměníme pojišťovnu, protože nějak zjišťujem že tady s těma vesnickýma doktorama vojenská nechtěla uzavřít smlouvu, takže s tim jsou krapet problémy. Já zatim u dětský problém nemám ale manža u obvoďáka a na rehábce už jo. Tak nevim, hlavně kterou zvolit, jestli se vrátit ke všeobecný a nebo zkusit tu ministerstva.

Tak Kája to očkování nakonec přestála v pohodě, měla akorát tu teplotku včera dopoledne a po čípku už ne a jinak v pohodě. Tak sem ráda, měla sem s toho docela strach.
Dneska jsme chtěli zajet do Tábora, potřebujem něco dokoupit v Mountfieldu k bazénu a já chtěla do Tesca, dostala jsem k vánocum od zaměstnavatele nějaký poukázky na nákup, tak že bych za to nakoupila. Ale je furt tak proměnlivý počasí, chvíli je zataženo a hrozně padá, pak zase svítí a takhle celý den dokola, tak jsme se na to dneska vykašlali a uvidíme zítra.
:slight_smile:
19. bře 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahoj holky,počasí si z nás fakt dělá legraci.Já se oblíkla,že půjdem ven a spustila se děsná přeháňka,tak jsem si to zase rozmýšlela,než jsem se rozhodla,svítilo sluníčko.Tak jsme rychle vylezli a docelo to šlo.Až na to,že Tom musí na kole projet každou kaluž :angry:
Marky mi máme Českou národní,nikde problémy nemáme.Přispívá na nějaké očkování,na bazén,těhulím.Je toho možná víc,ale já se po tom až tak nepídila.Měla jsem doma nějaký přehled a vychází to dost podobně.Hlavně,že mají doktoři smlouvu.Švagrová právě z tohoto důvodu od vojenský odešla,ale přehled o tom jinak nemám.
Já do Tábora jedu zítra,musím s Michalkou na tu kalmetizaci.A v pátek má manža dovču,asi pojedeme shánět mladýmu nové kolo.To si zase moje nervy vytrpí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a dnes jsem četla diskusi o hráčkách a někdo tam kritizoval světlušku.No Michalce se líbí,mě se líbí a když si s ní Michalka nebude hrát,tak jako dekorace bude taky dobrá :wink: A Tom je z hraček pro mimča taky nadšenej :grinning:
19. bře 2008 v 17:29  • Odpověz
maky, a co tam k tý světlušce řikali? Já dneska zase na nějakých stránkách koukala na housenku od Lamaze, by se mi taky líbila, no nevim nevim, asi ještě počkám. :grinning:
19. bře 2008 v 18:50  • Odpověz
Marky-prý je ta světluška zmatená,přeplácaná-nejde jí vidět do obličeje.Něco v tom smyslu,že jsou lepší jednoduché a jednoznačné hračky.Něco na tom možná bude,ale já bych to neviděla tak dramaticky.Ty děti stejně každou chvíli upoutá něco jiného.A podle Toma vím,že nějaké hračky vždy na čas uklidím a zase pak vyndám a má z nich radost jak z nových.A na té světlušce je super to šustění.Tom děsně rád šustil novinama,který byly zavázaný v mikroteňáku.Samo pod dohledem,i když by ten pytlík těžko rozvázal.A bylo to levnější jak od Lamaze.A super hračka je prázdná plastovka.Taky levná záležitost :grinning: Ale mě se ty hračky od Lamaze líbí taky,škoda že je to tak drahý.A dnes jsem na netu někde našla takovýho psíka,který po zmáčknutí vydává zvuky.A stál ke třem stovkám.Jenže jsem si ho neuložila a pak jsem ho za boha nemohla najít.Ale já chvátala,tak až bude čas ještě mrknu.Jo a o té světlušce to tam psala snad jen jedna mamča,ale ono hodně záleží na dítku,co ho zaujme.Neboj světluška bude dobrá :wink:
19. bře 2008 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám na ty vaše míry, našich 500 g za měsíc tedy není moc :frowning2:, uvidím, co mi řekne zítra doktorka, nakonec jsem tam v to úterý nejela, nechám to na pátek, manžel bude doma a pojedeme spolu hned po ránu, tak snad tam nebude moc lidí.
Včera jsme měli celkem klidný den, na to, že mi nechce Marek přes den moc spát, tak dopoledne to zalomil v košíku něco přes hoďku, měla jsem ho v kuchyni a přitom jsem vařila, měl puštěnou digestoř a krásně se mu spalo :grinning:. Někde jsem četla, že takhle malý miminka by měli spát tak 20 hodin denně, to my tedy určitě nedáme, nechápu, že mu stačí míň, já bych spala pořád.

Marky - to je dobře, že Kája zvládla dobře to očkování. Jak řešíte tu světlušku, já si objednala tenhle týden z netu krásnou spirálku, je pěkně barevná, zatim jsem jí dala na postýlku, ale užije se i na autosedačce, taky šustí a hraje. Ještě jsem si k tomu objednala matraci do postýlky a další a další věci, takže se mi to vyšplhalo taky na pěkný peníze. Ještě se chystám udělat nějaký nákup pro sebe - potřebuju kvalitní kojící podprdu, asi od Anity, ty jsou prý dobrý na velký prsa. Budu si jí ale muset objednat přes net, nevim, kde v Táboře by jí prodávali :unamused:.
Jo a Marky, jak jsi jednou psala, že jsi posílala kódy z čajů Leros, já jich poslala taky 5 a čekala jsem, že dostanu nějakou SMS, ale nic mi nepřišlo. Tobě poslali hned SMS, že si můžeš vybrat nějaký dáreček?

Jak jste psali o těch pojišťovnách, zrovna mi říkala kámoška, že musela s dětma přejít od VZP k jiný pojišťovně, chodí k dr. Rytířovi a ten prý s VZP zrušil smlouvu a navrhnul jí, ať přede k ZPMV - ta prý přispívá na spoustu věcí, kámoška říkala např. i na přilby na kolo, přilbu na lyže,... říkala jsem si, že se budu muset taky podívat na nějaký výhody u VZP, kde jsme pojištěný my. Škoda, že nám tenhle rok zrušili příspěvek na přítomnost tatínka u porodu, já si to tam šla totiž v únoru vyřídit a oni mi řekli, že ho zrušili, přitom ještě v prosinci loňského roku mi říkala paní, že mi proplatí 500,-. Škoda :angry:

Makyb - dobrý tipy na hračky :wink:, to si musim zapamatovat

Dneska mi přišel mail z Huggies klubu, od 14 hodin tam bude chat s dětským doktorem, už teď se tam můžou psát dotazy, tak jsem tam taky napsala, jsem zvědavá, jestli mi odpoví.
20. bře 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahoj,
Seri, já ty čaje kupovala vždycky tak po dvou, tak sem vždycky poslala dva kódy po sobě a po každý sms mi přišla od nich sms že mam u nich tolik bodů a až budu mít pět že si může vybrat dárek, a když sem poslala pátý, tak mi přišla sms co si můžu vybrat za dárek a to mám napsat zase do sms. Prostě po každý mi od nich hned přišla sms co a jak.
Co se týče pojišťovny tak já tenkrát taky přešla od VZP k vojenský, poté co mně zubařka řikala kdy mám přijít příště tak když zjistila co mám za pojišťovnu tak mi řekla ať přídu za delší dobu na prohlídku. Já si tenkrát nechávala dávat rovnátka, takže mi vojenská přispěla na každou čelist pár korunama. Tak uvidíme ke všeobecný se mi moc nechce, to bych asi spíš volila tu ZPMV, hlavně aby s ní tady ty doktoři měli taky smlouvy.
Seri, kojící podprdy od Anity by možná měli na Budějovický v tom krámku ježíš teď nevim název, možná človíček. Já tam kupovala těhotenský džíny a dala mi katalog s věcma od Anity. Ale nevim jaký by tam měla výběr, protože co se týkalo těch kalhot tak tam měla docela prd výběr. A nebo třeba někde u Dvořáka by je taky mohli mít. na netu je skvělý výběr, akorát že si to nemůžeš vyzkoušet.

Tak my dneska zvládli Tesco, sem tam zase nechala peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vzali jsme si podvozek od kočáru, tak sem Kája pěkně vozila v sedačce, celou dobu v Tescu koukala, ale byla hodná ani nezabrečela. Koupila jsem jí tam takový kousátko ve tvaru osmičky, je docela tenký takže se jí dobře drží.
Maky, na tu světlušku to je jen názor nějaký maminy, prostě všem se nelíbí všechno stejně, já myslela jestli tam spíš neřikali něco že je nějaká závadná nebo podobně. Mně se světluška líbí, bych si s ní klidně hrála kdybych byla prcek :grinning: My měli od Lamaze ještě tu pandu Tao a ta světluška se mi líbí víc.
20. bře 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
ahoj,
marky: my jsme všichni u pojišťovny ministerstva vnitra a jsme nadmíru spokojeni. přešla jsem k ní od české národní. můžeš kouknout na jejich stránky, nabízí toho opravdu moc http://www.zpmvcr.cz/cz/pojistenci-a-verejnost/produkty/rozsirena-zdravotni-pece.html
20. bře 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
od Anity prodávají podprdy na koreji - sezimák 1, jak je dům hraček. prodávají tam kočáry
20. bře 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
na čaje Leros je nějaká soutěž? já doma mám jeden dětský a nic tam nepíší :cry:
20. bře 2008 ve 21:53  • Odpověz
leno, dík za odkaz, maji tam toho opravdu hodně. Koukala sem ale že se může k nový pojišťovně přestoupit vždycky jen čtvrtletně, takže teď už to nestíháme, nebo stíhali by jsem ale museli by jsme honem do konce března. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musíme to promyslet co bude lepší, hlavně si manža napřed musí zjistit jestli s touhle pojišťovnou tady ty doktoři smlouvy maji.
Leros má soutěž do konce března, je to napsaný na krabičkách, jestli to tam nemáš tak asi máš ještě nějakou starší. :wink:
20. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky,
Lena-taky na tu pojišťovnu kouknem.Ale nevím jak se bude chtít manžovi něco měnit.Starého psa novým kouskům nenaučíš :grinning:

My vyrazíme do tesca asi dnes a máme toho na Sojčáku dost.To asi večer ulehnu s obkladem na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně aby jsme Tomovi sehnali to kolo,už na tom svém malém vypadá dost nepatřičně :sweat_smile: A taky by si maminka mohla koupi něco na sebe.Uvidíme jak to malá zvládne,aby na mě vyzbyl čas.A pak pojedem k mamve pro mazanec :slight_smile: Letos se mi do toho nechtělo.
Včera jsme byly s malou na té kalmetizaci,má to krásně zahojené.Ale s dětskou jsem domluvená na očkování ve čtvrtém měsící a Tom půjde na klíšťovku.Ten už se těší :grinning: Ve školce pak bude machrovat,že ani nepípnul.Ale musím ho pochválit,od mala tohle snáší v pohodě.Snad taková pohodářka bude i Michalka.
Včera z té nemocnice jsem zašla i do sekáče na Pražáku,ale nic jsem neutratila.Což je teda divné. :sweat_smile: Docela se mi tam líbili věci na holčičku,ale na ty jarní a letní věci nějak nemám odhad co se velikosti týče.Nejdřív musím vytahnout další krabici po Tomovi,ale tam ty velikosti jsou opačně,je to letní miminko :unamused: Ale něco tam snad najdem.

Holky jsem teď nějaká rozhozená,měla jsem tu na návštěvě kamarádku s šestiletou holčičkou a zjistili jí epilepsii.Neměla žádný záchvat,prostě se zakoukávala do blba.Začalo se to stupňovat,dokonce na to upozornili i ve školce.Tak s ní kamarádka došla na vyšetření a téměř okamžitě se na eeg objevila abnormalita.Zrovna když tady byli,tak Terezka měla to své zakoukání,normálně jsem bulela.Je to hrozný,takový divný pohled,pak sebou jako trochu cukne a je zpátky.Nasadili jí léky a teď se to budou snažit stabilizovat.Léky budou mít teď dva roky a pak se uvidí,je hodně velká šance,že třeba v pubertě z toho jakoby vyroste.Ještě ke všemu kamarádka v květnu čeká druhé dítě a musí ležet,protože je otevřená.Už aby se alespoň to mimčo narodilo,aby bylo o starost méně.Do teď byla Terka zdravá,občas nějaká rýma,v rodině nic takového nemají.Jsem z toho fakt špatná :frowning2:

Tak to teda po ránu moc veselý příspěvek není :frowning2:
21. bře 2008 v 06:50  • Odpověz
autor
jo přestoupit se může vždy čtvrtletně, ale to je u každé pojišťovny. mě vyhovuje, že je i po ruce. kancelář je vedle dvořáka, bývalý Úřad práce. dřív jsem musela lítat až na Vožickou :cry:
21. bře 2008 v 09:55  • Odpověz
Ahoj mamušky :slight_smile:
Tak jsem tu dva dny nebyla,ale naštěstí jste toho moc nenakecaly :grinning:Čenda před chvilkou usnul, tak mám půl hoďkz pro sebe.
Včera jsem jela v poledne na Sojčík, nechala malého tchýni a razila k zubákovi na Horky...zoubky mám v pořádku, ale vyplázla jsem stejně 30 kč, i když to byla preventivka...prej u zubaře se bere jako preventivní prohlídka až ta druhá v tom roce....to fakt nechápu,kocourkov hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže až půjdu za půl roku zase na prohlídku, tak platit nebudu. No chápete to?????

Jinak u nás noci pořád stejný, 2 noci prospal celé bez kojení a pak zase jedeme jedno kojčo v noci, ale to je pohoda. Dneska jsme kojili ve 3 a pak až před 9 :sweat_smile: On sice byl vzhůru někdz v půl osmé, ale to si tam kecal a byl v pohodě, tak jsem kněmu něšla a on ještě usnul :dizzy_face:

Seri:kojící podprsenky jsem viděla i v dětském ráji na Sezimáku u Renty :wink: Myslím, že tam mají Anitu...si myslím, že to chce vyzkoušet, třeba by Ti vyšli vstříc a objednali, kdyby neměli tvojí velikost :wink: A jinak tam mají obrovský výběr kojeneckých potřeb, jsem tam před 14 dny nechala 600 a to jsem se musela pěkně krotit :grinning: Dole mají kočárky a nahoře ty věci pro mimča, doporučuju :wink:

Jinak já velikonoce neprožívám, za prvé je to křesťanský svátek a já nejsem věřící a za druhé mě vůbec ty svátky neberou, s Vánocema je to podobné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...i když letos ty Vánoce budou úplně o něčem jiném, prvně v domečku a Čenda už z toho bude něco mít :slight_smile: Vajíčka teda asi obarvím,upeču nějakou buchtu a tím končím. Zítra přejedeme s Čendou k našim na Blaňák, pač manža jede večer do Prahy, mají nějakou vekou akci v práci, budou něco instalovat či čo v nějaké bance, takže to bude až do rána, pak půjde spát, tak aspoň nebudeme sami a naši si malého zase trošku užijou :wink:

Pavli:chci se Tě zeptat ohledně plavání. Jak to praktikuješ s malou? Chodí s Tebou někdo? nějak si neumím představit, jak to budu yvládat v šatně ve sprše sama :confused: Pokud to půjde, tak se mnou bude chodit mamča a nebo tchýně, ale vždycky to nevyjde :confounded: Hele a ještě jsem četla v provozním řádu, že doprovázející osoba platí vstupné????? a musí být v plavkách????
21. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska to bylo nějaký náročnější, v noci sem Káju kojila po těch 3-4 hodinách a ráno už nějak nechtěla spát a furt kňučela, tak mně ani nenechala dospat a přes den taky nic moc. Dopoledne to docela šlo i mi krásně pásla koníky, sem ji vyfotila a natočila, párkrát se mi překulila na bok tak to byla docela sranda. :grinning: Odpoledne už pak nikde nebyla moc spokojená, byla sem ráda když sem si aspoň stihla vytřít že sotva na půl hodinku si schrupla. Ta tomu spánku přes den teda taky moc nedá, nespí vlastně skoro vůbec. Kolem čtvrtý jí chytil zase ten její bečák a teď mi usnula až po devátý hodině, tak sem zvědavá jak dlouho vydrží spát. :unamused:
nikitko, nám to zubařka taky řikala že druhou návštěvu už platit nebudem. Nechápu to ten jejich systém, stejně si účtujou všude za každý prd. Mně docela naštvalo že sem teď musela platit i za to že Káje píchla ten Prevenar, jako kdyby nestačilo že za tu vakcínu vypláznem skoro dva litry a oni v ordinaci ještě chtěji 50 kč za to že jí to píchnou. To teď zase budem platit kdo ví kolik za to že jí píchnou uši a za dalších 14 dní zase Prevenar atd. To člověk furt jen otevírá peněženku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 ve 22:36  • Odpověz
makyb - to je moc smutný s tou holčičkou, člověk nikdy neví, co ho potká, jeden den je zdravý a pak najednou.... :pensive:, ale třeba se z toho dostane, jak jsi psala. Můj manžel měl na základce kamaráda, který měl taky epilepsii a do puberty se z ní vyléčil (nevim jestli to jde úplně, ale tvrdil že jo), takže určitě se to stát může a přála bych jim to.

My byli dneska u dr. Veselý, jeli jsme radši dřív, takže jsme byli první na řadě. No a Mareček je v pořádku - ťuk ťuk ťuk, otáčí hlavičku na obě strany a ten luk, jak jsem psala, tak ten už moc nedělá, vypozorovala jsem, že to teď dělá už jen když se čílí, dřív to bylo i v normálním stavu, ale to ho už naštěstí přešlo. No a v 5 týdnech máme 3,65 kg a 55 cm, prý je to dobrý přírůstek. Doktorka nás pak poslala ještě na polikliniku na odběr krve z prstíku kvůli tomu, že ho v porodce nasvěcovali kvůli žloutence. Holky to bylo něco, já ho držela na sobě, sestra mu píchla do prstíku, kdybyste slyšeli ten jeho jekot, takhle jsem ho ještě křičet fakt neslyšela, mně ho bylo tak šíleně líto, jsem myslela, že to nevydrží, jak byl bolestí rudej, chudáček muj malej. Chtělo se mi u toho taky brečet :cry:. A ta sestra ne že by mu vzala jen trošinku krve, trápila nás tam pěkně dlouho, pořád mu mačkala na prstík a odkapávala kapičku po kapičce a do dvou zkumavek, bylo to strašný, doufám, že tam už nikdy nepůjdem. No ale museli jsme to zvládnout, hned jak jsme pak sedli do auta, tak Mára asi vyčerpáním usnul.

Holky dík za tipy na tu podprdu, určitě se někam podívám, potřebuju jí jako sůl.

Marky - já taky dneska čekala, jestli nebudu třeba na tý poliklinice platit, ale naštěstí za ten odběr nic nechtěli, ještě aby za takový trápení :angry:. A s tím Lerosem, já tam poslala už 5 SMS a ani jednou mi od nich nic nepřišlo. Zkoušela jsem volat i na tu infolinku, ale tam mi asi 2 min. hrála hudba a pak se to samo zavěsilo :unamused:.
21. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já byla včera rozhodnutá,že trochu násilně budu malé prodlužovat ty intervaly v noci a ona na dnešek pila míň :confused: Tak nevím co se děje.Včera jsme od jedný do pěti jezdili po všech čertech,malá to zvládla v pohodě a mladej má konečně kolo. :wink: jenom čekám,kdy si natluče čumák.Přeci jen si musí zvyknout,že to kolo je větší. Já nemám nic :frowning2: Ale nějak jsem neměla chuť si cokoliv zkoušet :unamused: Teď jak malá přes den míň pije,tak jsem měla pocit,že se mi dělá míň mléka.Tak jsem si koupila nápoj pro kojící od Hippu a včera jsem si ho dala a z mlíkáren mi leje mlíko.Ale asi je to i tím,že v noci jsem kojila míň.
Seri-to je dobře,že jste zdraví.Moc dobře vím,jak Ti bylo,když Marečka píchali.Já byla s Tomem v nemocnici,když mu bylo sedm týdnů a taky mu brali krev.A ještě jsem musela chytat moč do pytlíku a vůbec to bylo hrozný.Jediná útěcha je,že si to ty prckové nepamatují.Ale my jo,viď?

Já k zubaři jdu k dubnu,ale nebudu to mít jako preventivní,takž platit budu i tak.Už před porodem jsme se domlouvali na opravě zubu,mám nad ním totiž mrtvý kořen a ten zub mám trochu šedý,tak mi ho prý něčím potahne.Jsem na to zvědavá a už aby to bylo.
Jinak za píchání naušniček se platí,kdyby jsme nechávali nastřelit,platíme taky,takže to jsem neřešila.Ale když jsem dávala Tomovi klíšťovky/letos jdem na poslední/,tak jsem mudře chtěla platit za píchnutí a ona nic nechtěla.A co vím od kámošky,tak platili jak mourovatí.Takže to taky záleží na doktorce.Jsem zvědavá,jestli si letos za to píchnutí něco vezme.A je to pakárna,platit drahou vakcínu a ještě píchnutí.Vůbec mi to přijde všechno postavený na hlavu,hlavně to u dětí.Platba už v porodce a pod.

Jinak já mám velikonoce ráda,ale vůbec si to nespojuji s křesťanským svátkem.Beru to jako svátky jara.Jenomže letos je venku hnusně :angry: tak mě taky velikonoce neberou.Vánoce miluju od dětství,ale je fakt,že ten zážitek z těch svátků hodně podléhá tomu,že mám děti. :wink:

Niky-já chodila plavat s malým-velkým sama.Poprvé jsem měla taky strach.Sprchovala jsem se s ním,v sušárně jsme ty děti měli po zemi a v šatně taky.Byla to výhoda,že nikam nemohly spadnout :wink: Sice to nevyhovovalo všelijakým parametrům,ale mě jo :sweat_smile: Na Sojčáku je přebalovák,ale jak to tam maminy praktikují nevím.Když se mnou někdo šel na kukandu,tak jsme nic neplatili,tak koukám jak blázen,že i za to se platí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v plavkách být ten dotyčný nemusel.Tak pak hoď info jak to tam teď v novém chodí.Já tam chodila na aqua aerobik,to byla paráda :sunglasses:
22. bře 2008 v 07:05  • Odpověz
Ahoj holky, chci se zeptat také ohledně plavání na Sojčáku, jestli s tím máte nějaká zkušenost. Začnu tam chodit v dubnu s mrňousem tak jsem zvědavá. Jinak koukám, že nejsem sama která v noci vstává na krmeníčko nám se to poslední dobou poštěstí vždycky tak 8 x. Prvních 6 týdnů spal jak dřevo a teď nedá pokoj. Tak díky za info a zatim se mějte.
22. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz
Teda holky člověk tady pár dní není a vy toho nakecáte :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už mám dočteno.
Niki na tom plavání v pohodě skoro všechny maminy chodí sami a zvládá se to v pohodě v šatnách je sít u sprch taky takže dle potřeby si dítě odložíš aby ses mohla převléknout a tak a jak se ve skupině trošku poznáte tak třeba když budeš potřebovat na záchod ten je hned tam tak ti ostatní maminy pohlídají. Já teda sebou beru občas známou že jí zaúkoluju a onadostane do ruky kameru a natáčí jinak nic. Jinak o placení teda nikdy jsme nic neplatili tak to nevím. Jo akorád říkali že kdyby se chtěl někdo přijít kouknout tak at se domluvíme aby se tam třeba nesešlo moc lidí v herně totiž až takmoc míst není.
Jo a pokud s tebou jde osoba k bazénu tak plavky mít musí jde o hygienické zásady.
Kudrlenkoo já tam chodím s malou od září. Co přesně bys chtěla vědět?
23. bře 2008 v 11:21  • Odpověz
Teda holky tak když já sedím doma tak tady nikdo není ale holkdy veselé velikonoce :grinning:
24. bře 2008 v 07:04  • Odpověz
Nazdar mamušky :grinning:
tak co, už máte zmalované prdelky? :grinning: :grinning: :grinning: Na mě se vyřádili už v 8 ráno, kamarádi přijeli pro manžu a jeli na každoroční pomlázku po našich známých. Vejce jsem ani barvit nemusela, oni chtějí zásadně panáky, jen jejich malý klucí si vzali, ale samo, že čokoládové :angry: No nic, jestli nepřijdou ještě ňácí koledníci, tak to vajíčkový salát jistí :grinning:

Díky Pavli za info o plavču, uvidíme, jak to budeme zvládat :wink:
24. bře 2008 v 10:05  • Odpověz
Niki u nás to asi nehrozí ale já už nedostala několik let a letos je přestupnej takže Karolínka zmaluje prdel tatkovi.
24. bře 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holčiny,
tak to já dnes zmydlila manžu :grinning: je přestupný rok a vyplácejí holky.Malej šel s taťkou na koledu v sukýnce a šátečku-za holčičku.Jen malej měl ten pěknej převlek,velkej šel naštěstí normálně :grinning: :grinning: Ale nic ve velkým,jen sousedi.A na prdel jsem dostala taky,ať je přestupný rok či ne :grinning:
A počásko je vyloženě jarní co?
Niky-já vejce nebarvila,jenom jsem zkontrolovala zásoby alkoholu :grinning: Nějak se mi koledníci nevrací,tak snad taťka nepožil a kluka neztratil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí v tomhle ohledu je manža v pohodě.Vyjímečně jsem na něm alkohol poznala,on snese všechno :sunglasses: Vypít to já,tak mám zaručeně otravu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale začínám mít abstineční příznaky občas :wink: No ještě si počkám :unamused:
24. bře 2008 v 10:43  • Odpověz
Makyb máš novou fotečku u nicku vid?
24. bře 2008 v 10:44  • Odpověz
Pavli mám,ale nerozeznatelnou.Mám jí i v albu :wink:
Niky teď jsem si všimla,jakého máte pěkného koledníčka :wink:
24. bře 2008 v 10:46  • Odpověz
Jé to ani holky nevím, že když je přestupnej, tak vyplácí holky :sweat_smile:
24. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
No vidíš Niki tak je koukej vylupat ty svý chlapáky. Jo a právě jsem ti shlídla album taky :grinning: Krásnej koledník
24. bře 2008 v 10:51  • Odpověz
děkujeme, jsem tam tu fotečku dala před chvílí, vy jste všímavé :sweat_smile: To si piš, že je vylupu :slight_smile:
24. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
Niky-já teda vím,že o přestupným vyplácí holky,ale nevěděla jsem,že je ten přestupnej :sweat_smile: manža mě na to sám upozornil,si o to řekl :grinning: Vůbec jsem ho nešetřila :wink: Ať si taky užije nějakou Itálii. :sunglasses:
24. bře 2008 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.