• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
24. bře 2008 v 10:55  • Odpověz
No já teda nevyplácím ani nejsem vyplácena ale Karolínka přeci musí vylupat tatku ne? :grinning:
24. bře 2008 v 10:56  • Odpověz
Tak to já si půjčím od Čendy pomlázku a pěkně je odpoledne zmaluju, všechny, co mě vypráskali hned ráno :angry: :grinning:
24. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
Pavli:Ty bydlíš na sojčáku??? Mám v tom nějakej guláš :sweat_smile: Chtěla bych začít někam chodit cvičit, tak jen jestli tam někam nechodíš?
24. bře 2008 v 10:59  • Odpověz
Jo jo bydlím na sojčáku, já cvičit nechodím i když bych to moc potřebovala ale není hlídání a přiznám se že kolikrát mm Káji a práce až až že jsem ráda že je klid
24. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
niky-koukni na www.okfitstudio.cz.Na cvičení se taky těším,ale není to aktuální ještě,někdy se o pití večer malá přihlásí klidně za hodinu. :unamused: Není to často,ale stane se to a zákon schválnosti je nevyzpytatelný a určitě by chtěla nášup,když bych chtěla jít cvičit :angry: :grinning:
24. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
Makyb mě to nejde spustit???
24. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
24. bře 2008 v 11:29  • Odpověz
Už to jde :wink:
24. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
jj, na to jsem koukala...já jen jestli tam nechodíš, abych měla nějaké reference :grinning:
Musela jsem se vzdálit, Čenda mi tu začal pěkně ječet, tak už má v sobě mrkev s bramborem, pak se dorazil z prsu a teď chrní na terase :grinning:
24. bře 2008 v 11:49  • Odpověz
Kdepak já chodila kdysi do sokola najumping ale ted už nic. Jojo my máme v sobě polívku a asi si dá ještě jednu dávku ale spát to asi nehrozí
24. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz
Dáváš Káje sladké věci??? Vím, že ségra se tomu strašně dlouho bránila, malá jí sladké chvilku,jen málo a to jí budou dva roky.
24. bře 2008 ve 12:09  • Odpověz
Niky-Olču Kudrátovou můžu jen doporučit,fakt nemá chybu.Není to žádný polechtáníčko,ale pořádný nářez. :grinning: Záleží co Ti vyhovuje.Aerobic má skvěle taneční a dokáže vyhecovat,i když už si myslíš,že vůbec nemůžeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já zkusila i taibo,kickbox,powerjogu a kodoví co ještě.I různé cičitelky,ale jsem věrná Olče.Vypadá to jak reklama,ale to si musíš vyzkoušet :wink: Já jsem tak trochu blázen :sweat_smile: Když ze mě začíná tect pot proudem,dostávám se do euforie :grinning:
24. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
niky-já se také sladkému bránila,ale malej po tom neprahnul a vydrželo mu to.Ale stejně si k tomu cestu sám našel,takže zase v rozumné míře si myslím,že tělo i sladké potřebuje.Ale prý když si na to děti zvyknou moc brzy,tak odmítají nesladké jídlo.Ale to nevím,malý baštil vše v pohodě.Fakt je,že dřív se začínaly příkrmy ovocné a teď je to opačně.Právě aby se děti naučily papat i to jídlo, které vlastně nechutná nijak. :wink:
24. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
Niky jako čokoládky a tak jí nedávám i když občas dostane kinder mléčný řez ale jen občas. Ovoce jí všechno zeleninu a maso taky vlastně není nic co by mni nejedla. Ale baští i sladká jídla jako rýžový nákyp a tak. No a u babičky občas kousek nějaké sladkosti dostane at se bráním jak se bráním
24. bře 2008 ve 12:39  • Odpověz
Makyb: tak to asi půjdu ozkoušet na ten sojčák, Já aerobic můžu, baví mě, i když jsem na něm pár let nebyla...přesně jak píšeš o té euforii.. Já zase chodila na Mareďák na Šárku Adamcovou :wink: Ale to už je dost let zpátky :grinning:

Já se bud snažit Čendovi do 1 roku nesladit,jen ovoce, představa, že v roce chroupá tabulku čokolády, brrr :confounded:
24. bře 2008 ve 12:42  • Odpověz
Niki já do ted taky vůbec nesladila jen občas dostala ten granulovanej čajík jinak normálně dětský pytlíkový ale ted jak musí pít řepík tak jí ho sladím a vypije víc jak litr. Dneska je nějaká rozpitá víc jak litr má už ted, ale s tou čokoškou děs. Já mám osypky i z kousku. Vím že se tomu neubráním bude to stejně jít ale čím dýl amíň tím líp.
Já jí ani piškoty moc nedávala spíš kukuřičný křupky a to jsem poslouchala jaká je to chudinka atd.
24. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz
Niky-taky to mám podobně.Tomovi jsem do roka nesladila,nesolila.Samozřejmě jde hlavně o zdraví,ale já už mám ozkoušené,že to zkazí stravovací návyky.Třeba malýmu jsem nikdy nesladila čaj,pil ho bez problémů,i čistou vodu.Pak najednou nechtěl.Za čas jsem zjistila,že tchyně mu do čaje sype kilo cukru a leje litr šťávy :stuck_out_tongue_closed_eyes: To že u ní to jednou za čas vypije,mě až tak nevadí,když to nevidím.Ale pak mě nakrkne,že doma chce čaj sladit taky :angry: a takových příkladů je víc.Teď už má sladký i ode mě,ale já mám fakt štěstí,že to nemusí.Kolikkrát mě naštve,že upeču a on ani neochutná :unamused: Třeba krupičná kaše,ovocné knedlíky a pod. jídla to fakt neděláme.
Tak já čekám až si tatínek zdřímne,ta koleda ho zmohla :grinning: a půjdem ven
24. bře 2008 ve 13:34  • Odpověz
Pavli-taky jsem matka tyranka a dětem nic nedopřeju :wink: Moje mamka je naštěstí při mě,taky jsem sladký doma viděli jen vyjímečně a to ještě z rychlíku. :sweat_smile: A tchyně to pochopila taky,ale třeba švagrová z manžovi strany,to byla docela síla.Já si o leckom myslím své,že bych to třeba tak nedělala,ale mlčím.Je to každého věc a zrovna tak si to může myslet někdo o mě. :wink:
Tak už spí velkej,malej, malá :pensive: :pensive: Proč já jenom neumím spát ve dne?
24. bře 2008 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky,
opožděně přeji krásné svátky jara. Dneska bylo docela slušné počasí, malá spokojeně chrupkala 3h na balkoně.

Niky - cvičení s Olinou K. vřele doporučuji, její hodiny mají šmrnc. Nějaké cvičení bylo i v Plané ve škole, ale tam už asi nic není, nevím. Jídlo jsme taky nesolili, čaj pila dětskej granul. a ten byl docela sladkej. Sladká jídla moc nejí doteď, nedávno jala k babičce a ta jí celá nadšená slibovala krupičnou kaši - Týna se na ní jenom podívala, zašklebila se a povídá: "Hm a babi párek bys neměla?" Tak mamka zase vychladla a vařily si omáčku a těstoviny.
Sladká jídla se u nás nevaří a když neco upeču tak to jím sama - nejlíp pečou na návštěvě, pak vypadám jak když jí nedám najíst :angry: .
24. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
Mony ale já jsem jako Tvoje Týna i když peču často a ráda vždy mi chutná víc na návštěvě že by to pro mě bylo tím že je to bez práce? :grinning:
Makyb vítej do klubu macech :grinning: Jo a taky neumím spát přes den to už musí být abych lehla. Většinou dřepnu k pc nebo si dodělávám papíry
24. bře 2008 ve 20:19  • Odpověz
To je pravda asi to bude tím, ale bez práce nejsou koláče :wink: .
Holky, taky se hlásím do klubu :frowning2: s tím naším kojením to přes veškeré rady a snahy dopadlo špatně. Ty mlíkárny si prostě nedají říct.
24. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky, teda já se na počítač přes víkend skoro nedostala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V neděli sem se probudila s tak příšernou depkou, že sem byla zralá asi na ránu, manža měl s kámošema v sobotu takovou akcičku, tak nevim jestli s toho že sem musela zase sedět doma, ale věděla sem že v neděli je kilometr od mí rodný vesnice zábavka, tak sem se domluvila s kámoškou a večer sem vyrazila konečně po dlouhý době. Bylo to skvělý, bavila sem se jak kdybych měla něco v žilách, přitom sem tam byla o džusu a vodě, ale měla sem skvělou náladu a udělalo mi to hrozně dobře, že sem zase vyrazila mezi svý známý. Káju sem nakrmila v osm než sem jela a domu sem dorazila v půl jedný a ona ještě spinkala, takže taťka měl to hlídání docela jednoduchý. :slight_smile:
A dneska sem pekla k obědu kachýnku a odpoledne přijeli oboje rodiče a teď navečer se tu stavil ještě brácha s přítelkyní, takže už toho mám docela plné kecky. No a jak tu byli naši, tak Kája na dece předváděla psí kusy, furt měla nohy ve vzduchu a furt se převracela na bok a pak najednou se ze zad překulila až na břicho a zase zpátky, takže s toho jsme měli zase radost. :slight_smile:
Jinak my jsme dneska s Kájou taťku vylupali, on nám přivezl včera každý jednu pomlázku, mně větší a Káje takovou malinkou, tak sem jí dala Káje do ruky a šli jsme na něj, zrovna řešil něco se psem že byl ohnutý k zemi, takže sem mu jí pěkně nasadila na zadek :grinning:
24. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,
Marky-gratuluju k přetočení,to je Kája šikula.My se zatím přetočíme jen z bříška na záda.
Jinak tu depku,když někam manža jde mám taky. :frowning2: Takže Ti závidím,že jsi si zase zkusila společenský život.Jenže u to u mě nehrozí.To noční kojení máme pořád na prd.Tak si netroufám někam odejít.Při klukovi jsem ani potřebu někam jít neměla,byl to uplakánek a já byla hotová,natož někam jít.Ještě že existuje net a skype.Jinak bych tady už lezla po zdech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tuhle jsem kojila v šest a pak až v jedenáct v nečer,ale to je náhoda.U nás to prostě není nic jistého :unamused: Hlavně já to nikomu nepovídám,nečekám na soucitné pohledy,potřebuju poradit,prostě poradit :sweat_smile: Michalka si totiž to kojení v noci ještě zkrátila,snad je to spurt a srovná se to.Takhle jsem se ale u kluka uklidňovala hooodně dlouho.Včera tady byla známá a vyprávěla mi o její nějaký známý,že má pětitýdenního syna,který pije večer v osm,pak v půl čtvrté a spí do devítí.Je na sunaru,ale to nevím proč.Myslela jsem,že vyletím z kůže :angry: Takže mám stavy,kdy jsem nasraná/pardon/ na celý svět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mě teda buchty taky chutnají víc na návštěvě,sice peču,ale jen ochutnám a pak to tady sušíme týden :wink: A to nosím tchyni a mamce,jinak tady máme buchtu i dýl.
Teď bych měla jít dělat vajíčkovou pomazánku,dát prádlo do pračky,trochu to tady porovnat,ale nic se mi neeechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že by jarní krize? :sweat_smile: Ještě ke všemu nám začalo škubat v orbitreku,tak čekáme na servis.Je to ještě v záruce.A já tu blbku náladu nemůžu ani vypotit :unamused: A vypadá to,že svítí sluníčko,to tady zase všude bude vidět každý zrnko prachu :unamused:
25. bře 2008 v 07:02  • Odpověz
Makyb na mě depka padla v neděli tatka odpoledne odejel do práce a my už asi tak za hodinu jeli z baráku najednou to na mě nějak padlo a nemohla jsem ýt doma. Tak jsem zajela za ním do práce a pak za známýma do Ratihor a to bylo bájo pokecali jsme o mototrkách Kája byla vzorná no přujela jsem domů a už se koupalo a hurá spát.
Tady slunko svítí taky ale já mažu do práce takže jedině odpoledne no uvidíme jak budeme s prdelkou stíhat dneska absolvuje všechno se mnou.
25. bře 2008 v 07:32  • Odpověz
Ahoj kočky, tady se depkaří jo :angry: , že já Vám dojedu naplácat :grinning: :grinning: :grinning: .....to znám, občas to taky na mě sedne, hlavně teď, co jsme se přestěhovali, je to velkej skok, v Praze jsem měla všechno po ruce,už jsem tam měla kamarádky na společné kočárkování :frowning2: Tady jsme dost odříznutí, skoro nikoho tu neznám, auto mám k dispozici jen pondělky a pátky, kdy manža dělá z domova. A přesně, mám pocit, že jen sedím doma :confounded: Ale v sobotu jdeme na bowling, za 14 dní na svatbu, za dalších 14 dní máme sraz ze zdrávky....tak to konečně vypadá, že se vrátím do společenského života, zaúkolujeme babičky a vyrazíme s manžou do kina, divadla na večeři...už se těším :slight_smile:

Makyb: až bude Michalce tak půl roku, tak uvidíš, že to zase všechno půjde. Já to vidím u Čendy. Už se můžu v pohodě vzdálit a nedělám z toho žádnou vědu, prostě občas dostane flašku. Když jsme ještě stavěli, tak jsme jezdila vždycky v sobotu po obědě si uklízet a to jsem to dělala tak, že jsem v pátek večer odstříkala mlíko a dostal to pak z flašky a já se mohla na celé odpoledne vzdálit :wink: A to mu bylo okolo 3 měsíců :wink: Teď večer dáváme kaši, takže můžu taky v klídku odejít :wink:

Moni: takže už vůbec nekojíš???? :frowning2:
25. bře 2008 v 10:39  • Odpověz
jj Niky,já tohle vím,dík za útěchu.Strašně rychle to utíká,člověk si vůbec neváží toho co teď právě je.Ale máš pravdu,v půl roce už je to jinačí.U mě je to dané ještě tím,že nejsem miminkovský typ,já jsem šťastná za každý Michalky úsměv,prostě za jakoukoliv reakci na mojí osobu.Hlavně,že už to není jen kakající a spící mimi :grinning: Ten pocit co teď ty máš v Plané já měla při první mateřské,najednou jsem byla odtržena od svých známých a zvyků.Navíc jsem tu byla uvázaná jak kůl v plotě a to Planá je proti nám velkoměsto :sweat_smile: Ale teď už je to v pohodě.Ty teď zajdeš mezi ženský na cvíčo a uvidíš,že se s někým seznámíš.Přes děti se seznamuje rychle :wink:
Já se naštěstí vykecám,zanadávám,otřepu se a zase na chvíli bude klid :sunglasses: Ale je fajn to někomu říct,i když třeba jen tady na koňovi.Našťestí mám fakt podporu v chlapovi.Chápe mě a i když ho třeba s těmi svým splíny vytáčím,tak to nedá najevo a fakt to bere.Mám plno kámarádek,spíš známých,kde si chlap myslí,že o děti se stará výhradně máma a když zbyde čas,tak musí stát v u plotny :angry: Ale je to daný i tím,že ta ženská pro svůj klid radši rezignuje a zvykne si to zvládat sama.Tak já teda taková puťka nejsem. :grinning:
25. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
:grinning:
já taky nejsem domácí puťka a ani se jí nechci stát. Já prostě k životu potřebuju spoustu lidí kolem sebe, vychází to i z mého povolání zdravotní sestry :wink: Já mám taky v chlapovi velkou oporu,on mě podporuje v tom, abych zase začala chodit cvičit, plavat, na pokec. A u plotny stojí spíš on, jeho vaření děsně baví, většinou se tam motáme spolu, já krájím a pomáhám a on vaří :grinning: . A manža se docela snaží, přebaluje, koupe, krmí, hraje si s Čendou, akorát út-čt je to vše na mě, pač jezdí do práce do Prahy a vrací se mi okolo 19 hodiny, jenže co naděláme, má tam dobrou práci a dobře placenou, tak se to musí takto zvládat, zase pondělky a pátky dělá z domova, tak je to fajn, že ho máme doma :slight_smile: Ono to všechno půjde, až si tu zvykneme a jak říkáš, před děti se seznamuje dobře :slight_smile:
25. bře 2008 v 11:33  • Odpověz
Ahojky, jsem na tom tady nějak podobně, taky tu nemám skoro žádnou kámošku, ale aspoň mám vyhlídku že už se mi sem brzo jedna nastěhuje. Maji postaveno kousíček od nás a snad už konečně koncem roku se nastěhujou, teď jezdí jen na víkendy, tak aspoň občas o víkendu spolu vyrazíme povozit holky v kočárech. Ona má holčičku o 10 měsíců starší než já. :slight_smile:
maky, s tím kojením to máš na prd, já tak nějak vim, že Kája teď vydrží spát od těch osmy do půlnoci, ona už je navečer tak unavená a protivná, že pak zalehne a spí, tak sem to riskla. Zábavka byla 9 km od nás, takže jsem byla na telefonu a kdyby něco bylo tak bych byla za chvíli doma. A myslíš že kdyby se třeba vzbudila po třech hodinách a ty jí dala dudlíka že by to nezaspala? Káje to někdy docela stačí, když jí v noci strčíš jen dudlíka a ona spí dál. Já sem totiž zjistila že někdy asi spim tak tvrdě že mně ani nevzbudí, protože mi tuhle manža řikal že jí šel dát dudlíka že sem spala.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je ale fakt že teď mi příde že má taky dřív hlad, že jsou ty intervali trošku kratší než bývali, já se furt snažim dodržovat přes den ty tři hodiny, ale kdybych jí dávala dřív tak by asi byla radši, tak nevim jestli jí zase dávat po míň hodinách.

Tak sem dala Káju na břicho a ona už se snažila plazit, moc jí to ale nešlo, kousíček se posunula a nakonec se nasrala, zabořila hlavu a začala řvát. :grinning: Je ale fakt že teď už je to s nima lepší než když jen leželi, už je to větší sranda a když se jí podaří něco novýho tak jsme s toho celý šťastný a chválíme jí jak pejska. :sweat_smile:
25. bře 2008 v 11:47  • Odpověz
Teda holky já moc to seznamování přes děti asi teda neumím. Ale jinak se přidávám do klubu samostatných a společenských matek i když u nás nemá kdo hlídat tak je to trošku složitější ale jen trošku.Vaření vařím já i když chlap by to taky zvládnul a malou i pohlídá když je třeba ale spíš jen když jdu do práce jinak toho nevyužívám
25. bře 2008 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.