• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Pavli taky zrovna hlídání moc nevyužívám :wink: No a samo,že ty ženské práce dělám já,protože manža by to tak dobře neudělal :grinning: Ale když nemá teplou večeři,tak neremcá.Vařim většinou na dva dny.A já znám chlapi,který prostě dva dny jíst stejné jídlo nebudou :angry: Já měla spíš na mysli vyloženě posluhování a ještě se chlap ve finále zeptá....tak co jsi tady celý den dělala?.... :grinning: Tak to je na zabití. A myslela jsem spíš psychickou podporu od manži :wink:
A je fakt,že z těch seznamek přes děti mám spíš jen známé.Kamarádce musím důvěřovat.A ty mám vlastně už leta letoucí,ale i nějaké čerstvější :wink: Moc jich není,já spíš dávám přednost kvalitě před kvantitou.A stačí mi to,ono toho času z dětmi ubylo. :sweat_smile:
Holky,já málem spálila vodu :grinning: :grinning: dala jsem si jí vařit na rýži a zapomněla jsem na to.Pak mi byla podezřelá ta pára v kuchyni,nepustila jsem ani digestoř :sweat_smile: Ale úplně jsem jí nevyvařila.Prostě když se daří...Ale když se neděje nic horšího :sunglasses:
25. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz
Pavlí: Ty chodíš do práce? :confused:
Já taky rozlišuji kamarádky a"známé". Mám 3 dobré kamarádky už od dětství, ale u nich je jeden malinkatej problémek- nemají děti, ani nejsou vdané (teda jedna se teď bude 12.4. vdávat :grinning: ), takže jsem pro ně asi trošku jinde :sweat_smile: A v Praze mám dvě "nové " kamarádky, co mají dětičky a chodily jsme spolu kočárkovat, tak to bylo fajn. Teď tam zrovna za jednou jedeme ve čtvrtek, známe se tady z MK, přímo z říjnovek, shoda náhod, zjistily jsme, že bydlíme 20 minut od sebe v Praze, tak jsme se začaly vídat, kluci jsou od sebe jen o 3 týdny :wink: Takže ty mě teď tady moc chybí :frowning2:

Holky, až bude lepší počasíčko a trošku nám ty mrňousky povyrostou, tak by jsme mohly udělat nějakej srazík, co Vy na to???? Já bych Vás chtěla poznat :sweat_smile: :slight_smile:
25. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
Niky,určitě by to bylo fajn :slight_smile: jen to počasí je šílené a ty cvrčky musíme trochu vypiplat :wink:
Já mám naštěstí kamarádky s dětmi.A o jednu kamarádku a vlastně kolegyni z práce jsem přišla díky tomu,že byla bezdětná.Teď už má dítko,ale nic se nezměnilo.Dítě má spíš její manžel a babička. :confounded: Jednu kamarádku mám na Horkách,to je v pohodě,je to moje cvičící a hubnoucí kámoška :grinning: A starší holku má stejně starou s Tomem.A pak mám kámošku ze školy,která má skoro stejně staré děti,ale bydlí v Hradci.A i přes tu dálku se pořád navštěvujeme a je to pořád kámoška,byli jsme s nimi a už i s dětmi na dovolené.To jsou ty nej,zkrátka i do nepohody,ne nějaké pubertální vzpomínky :grinning: A hlavně vycházím dobře se švagrovýma a ty mají stejně stará dítka :wink: A mám i na cvičení kamarádky,ale to už není tak intenzivní,nicméně jsou to fajn holky a taky mi teď chybí. :frowning2: Takže vlastně na samotu si stěžovat nemůžu,ale vyloženě kočárkovou kamarádku v sousedství to taky nemám :unamused: Alespoň mě nikdo nezdržuje od mých povinností :grinning: Stačí,že dřepim u PC :sweat_smile:
25. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz
Niki já mám už asi 5 let brigádu měla jsem ji při práci a ted jsem si to nechala něco mi ubylo(Tesco) a přibylo(OZ pro jednoty), ale nechá se to. Hlavně že nesedím doma, to bych nedala.
No a já a kamarádky to je blbý téma mám jednu nej nej ale ta se mi loni v dubnu vrátila k rodičům na Moravu takže nic moc. Ted tady mám další možná dvě jedna zatím bezdětná druhá s dvěa skoro dospělýma klukama ale těhu, čekají na konci června mimi, ale ty znám chvíli takže zatím až tak moc nevím, ale jsou fajn. No a na emiminu jsme fakt dost dobrá part maminek je nás tam dost a děláme si i srazíky zatím teda byli většinou v Praze ale zhruba za měsíc plánujeme v Olomouci a některé holky už byli i tady v Táboře. je fajn s někým pokecat kdo má stejný starosti a neposlouchat jen takové ty kecy jako za nás se to dělalo takhle za nás už děti dávno všechno jedli atd.
Segra ta má dva odrostlý kluky a hlavně jsme každá uplně jiná a z manžový strany nikdo není, teda myslím normální, nebo s dítětem, tam je prda prvníale nevypadá to tak)
25. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak máme velikonoce za sebou, dostala jsem pěknej nášup, teda manžel byl na mě hodnej, ten vždycky jen tak jemně, ale pak přišlo asi 5 kamarádů a ty mě a švagrovou pěkně zmrskali. A náš Mareček měl taky svojí pomlázku takovou malinkatou - asi jako Kája. Musela jsem si ho vyfotit, jak mu to s ní slušelo :slight_smile: , no a na památku jsme jí zasadili, tak snad se chytne.

niki - souhlasim se srazikem, tedy jestli se taky můžu přidat. Myslim, že už ho tady jednou navrhovala Pavlusa, tedy jestli se nepletu, určitě bych taky vyrazila. Až bude hezky a až se naučim nandavat náš kočár do auta (zatim jsem to nedělala :sweat_smile: ). A taky až budou prckové malinko větší.

Já dneska dopoledne vyrazila kočíkovat, protože malej dost řval a nebyl k utišení. Jakmile jsem ho položila do kočáru, byl zticha a hned usnul. Dojeli jsme do vedlejší vesnice, kde byl zrovna otevřený krámek, tak jsem si i nakoupila :slight_smile:. Trošku padal sníh, tak jsem dala pláštěnku a bylo. No a když jsme přijeli domů, tak zase křik, mně přijde, že to snad nějak vycítí, že je doma. To nám dělá fakt často, jedeme někam nebo stačí i jen návštěva u manželovo rodičů o patro níž a je celkem v klidu. Ale jakmile se vrátíme domů, tak začne řev :unamused:. Dala jsem mu najíst a fakt nešel utišit, tak ho teď nosím chvilku v babyvaku a je klidnější, zdá se, že brzy usne.

Zítra se chystám do Tábora na kyčle, bývá tam asi hodně mamin, nevíte? Myslela jsem, že bych tam byla radši dřív než začne dr. ordinovat, abysme byli mezi prvníma na řadě. Pak ještě musim na gyndu na kontrolu, tam se mi zrovna dvakrát nechce, ale holt musím. Taky uvažuju, že si nechám napsat antikoncepci.
Jo a přišla nám pozvánka na vítání občánků - jdeme 12.4., tak musim dát dohromady nějaký hadry, nejradši bych si sjela koupit něco pěknýho novýho, pač to co mám doma, teď myslim hlavně kalhoty, mi totiž nejde pořádně zapnout přes břicho. Obleču bohužel jen jedny manžestráky a pak kalhoty, co jsem nosila v těhu :sweat_smile: a v tom tam fakt být nechci. Mám na břiše pěknej špek dole, budu muset začít se sebou něco dělat. Holky od kdy se může začít cvičit na břicho? A nemáte náhodou některá DVD Cvičení po porodu? Chtěla bych ho někde sehnat a pak se musim donutit cvičit. Dřív mě bavil aerobik, chodila jsem jeden čas do Jistebnice a celkem mě to chytlo, ale to teď asi nehrozí, co? Při tom hopsání bych asi mohla ztratit ten zbytek mlíka, co se mi ještě vytváří. Moni, já na tom taky nejsem nijak slavně, vlastně pořád stejně a řekla bych, že lepší už to prostě být nemůže.

Makyb - já na tom s kamarádkama jsem tak, že tu nejlepší, kterou mám už vlastně od školky, mám v Anglii. Odjela tam před několika lety jako au-pair a našla si tam přítele, teď už manžela a čekají i miminko, zrovna zítra má termín :slight_smile:. A i přes tu dálku jsme prostě pořád nejlepší kamarádky, vídáme se tak dvakrát do roka, ale naštěstí existujou maily, tak to hodně využíváme. Ve vesnici mám naštěstí taky jednu dobrou kamarádku, ta už má dvě holky (4 a 2 roky), přištěhovala se sem za manželem jako já, tak tu aspoň nejsem sama. Ty to máš dobrý s těma švagrovýma, vlastně švagrová taky teď čeká miminko, tak si bude mít Mareček s kým hrát. Ale ta bydlí teď v Chotovinách, takže na kočíkování s ní to asi moc nebude, jedině až přijede k nám.
25. bře 2008 ve 14:39  • Odpověz
Seri jo jo srázek jsem nedávno navrhovala a kočárek do auta pohoda to spíš u nás manža musí přemýšlet.
Na kyčlých bývá hodně lidí ale jde jim to fakt rychle od ruky takže pohoda.
Jo a já jdu znovu makat a pak dělat nehtíky kámošce teda ta přijede sem tak kouknu později tak zatím papa
25. bře 2008 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky,neni tu nějaká mamina, která bude chodit na plaváníčko od 10. dubna ?
25. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
Kudrlenko: my začínáme 7. dubna v pondělí a budeme chodit vždy pondělky od 11 hodin :wink: A pak chodí plovčit Pavlusa s Karolínkou, ale ty už chodějí od podzimu :wink:
25. bře 2008 v 17:10  • Odpověz
Tak my začínáme čtvrtek od 10:30 už se těšim. Jsem zvědavá jak to bude probíhat :slight_smile:
25. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz
Kudrlenko dopoledne to budete mít super plavčici takže pohoda i když ony jsou obě hodné :grinning:
26. bře 2008 v 06:18  • Odpověz
Ahojky, tak vy tady budete mít všichni plavčící děti. :slight_smile:

Tak já dnes v noci kojila po třech hodinách, docela na prd. Asi jí to fakt přestává stačit, protože si pak stejně hned narve ruku do pusy a nebo plenu co má pod hlavou si tam taky cpe. Tak nevim jestli jí mam začít něco dávat aspoň na tu noc. Když jí budou na konci týdne teprv čtyři měsíce, tak to bych jí měla dát nějakou tu kaši nebo co se vlastně může?
26. bře 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
tak ať se plavčíkům líbí :wink: My jsme měli p.Tichou a byla jsem spokojená.Asi to dělá pořád,ne?

Marky-no já myslím,že to záleží hodně na mamině.Já bych s kaší počkala až co Ti řekne doktorka.Někde jsem četla,že když je na UM napsáno od 4.ukončeného měsíce,tak u kojených dětí se má přihodit ještě dva měsíce.A když má malá trochu nějaký ekzémek,tak bych počkala.Ale teď jsi ani nepasala jak to má,tak asi dobrý.
My s kojením taky bojujeme.Včera jsem psala té paní na kojení a ta mi odepsala,že máme převrácený režim,fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pokud dítě začne vyžadovat častější kojení v noci a není zrovna spurt,tak se tomu dítětí nemá dát nebo to alespoň oddalovat,v podstatě je to zvyk.Takže já dnes v noci rvala dudlíka a je to taky náročný,ale kojila jsem míňkrát.Jenže nám se to teď v noci pokazilo,takže i po třech hodinách je pro mě výhra v loterii.Když tak na ten můj dotaz tam koukni,je to ze včera.Já se v tom fakt nevyznám,v tomhle poslouchám mudru.Ale když koukneš na prosincovky,tam frčeji příkrmy suveréně.A co vím podle Toma,tak nám byla kaše prd platná,ale stejně doufám,že malá se po ní jednou nebude budit :grinning: \Už aby to bylo,protože po ránu vypadám jak zachovalá padesátnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co po ránu,ještě teď,musím jít ze sebou něco udělat :sweat_smile: Jo a malá si taky rve ruce do pusy,ale hlad za tím nehledám.Spíš ochutnává :wink: Teď je zrovna po jídle a cpe si tam ruku jak nějaká bulimička :grinning:

Seri-já na vítáníčko měla džíny a lepší svršek,v obleku tam nikdo nebyl :wink: Neboj budeš čupr mamina.Břicho ještě nech v klidu.Máš pořád rozestouplé břišní svaly.A když tak můžeš cvičit jenom šikmý břišní,přímý až od třetího ukončenýho měsíce.DVD Cvičení po porodu nemám,začala jsem nějak normálně,ale na výsledky si teda počkám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A můžeš při kojení i cvičit,ale ještě počkej,jsi chvíli po porodu.Ještě se toho nacvičíš :grinning:

Jinak já včera zalehla už ve 20hod.Byla jsem kantáre.To se mi dlouho nestalo,bolely mě zádíčka a nožičky a měla jsem děsnou zimnici.Tak jsem si říkala,ještě aby na mě něco lezlo/myslim chorobu/ :sweat_smile: Ale dnes je to lepší,záda ještě cítím,ale už se neklepu jak ratlík :wink:
26. bře 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak to je fajn, jestli jsou tam dobrý plavčice a máte s nima zkušenosti.

Marky : mám a měla jsem podobný problém. Vstávám k malýmu už od 3. měsíců tak 7x za noc a krmim ho. Myslela jsem si, že to kaše vyřeší, tak jsem mu jí na začátku 4 měs. zkusila dát. Spinkal, ale v noci se po ní šíleně poblinkal, tak jsem to pak zkusila ještě jednou a bylo to stejný, tak jsem to nakonec vzdala. Prostě se v noci budí skoro i ve stejný čas a chce pít. Jsem už proti tomu obrněná. Možná se to změní po 6. měsící ale moc nadějí tomu nedávám. Jinak ve 3 měsících vážil 7,5 kg a měřil 68 cm. Teď má 9 kg a 74 cm, to bude tim nočnim krmeníčkem :slight_smile:
26. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz
No asi s tim dokrmovánim ještě počkám, máte pravdu, sem si i mejlovala s kámoškou tak mi to taky řikala, ona prý krmila kluka po hodině a půl i v noci, tak můžu být ráda za to co mám. :grinning: To víte já se namlsala tim že mi Kája od začátku krásně spala 5-7 hodin v kuse a teď se mi častějc vstávat nechce. No ale budu holt muset, je to ale hned znát, dneska sem taková nedotažená. Hlavně dřív Kája spala i pěkně dopoledne že sem mohla vstávat dýl a teď už čumákuje od rána, nebo furt kňučí a dudel pomůže vždy tak na půl hoďky takže vždycky zaberu a za chvíli mně zase vzbudí, tak mi chybí to vyspání v kuse. Jinak ale zatim příbírá asi v pohodě, sem jí ráno vážila se mnou tak měla 6,2 kilo, neni to sice přesný ale oproti minule tam zase přírustek je. A já už mám 56 kilo, takže sem spokojená.
Ten ekzém, tak nějak furt má, mažu jí tim excipialem dvakrát denně, nemá to tak hrozný, má prostě sušší kůži a spíš jen na těch rukou to má furt takový hrubší. A ty šupinky z hlavy jsme už skoro dostali, ještě tam něco má ale oproti tomu jak to měla, už je to malinko.
A to že maky vypadáš jako zachovalá padesátnice, to mam tak nějak stejný pocity. Nás když manža vyfotí, tak mu vždycky vynadám že na tý fotce po každý vypadám blbě a pak jdu a v jednom programu si na tý fotce vyžehlim ksicht. :sweat_smile:
kudrlenko, tak to má Danýsek ale pěknou váhu :slight_smile: To bude určitě tim krmenim 7x za noc :grinning: Když vás tak poslouchám tak vlastně nevim na co já si stěžuju. :grinning: Kája si mně rozmazlila a teď se divim. :grinning:
26. bře 2008 ve 14:15  • Odpověz
autor
kudrlenko to se nediv, že se budí tak často. mi měli v půl roce 9130g a taky jsme se ke konci budili po 2 hodinách. už jsem z toho byla nešťastná. pár dní před tím než mu bylo půl roku jsme mu zkusili dát kaši a ono to pomohlo. takovýmu klackovi už mlíko nestačí. jenže to pomohlo jen na nějakou dobu - budil se jen jednou v noci a pak k ránu. teď už se budí na pití tak 2x - 3x za noc.asi to už lepší nebude. posledí 4 noci je to ale příšerný. nevíme jesli mu rostou stoličky nebo co, ale po hodině brečí. stačí dát dudlík a spí dál. ale musíš k němu vstát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :cry: :angry: :angry: .
26. bře 2008 v 16:21  • Odpověz
Marky já se taky ze začátku namlsala, vstával v 5 a to jsem ho skoro budila. Pak to začalo jít s kopce, ale taky si myslim, že ta kaše to nevyřeší, prostě se budí. Zarazilo mě u něho to zvracení doufám, že až začnu fakt přikrmovat tak to takhle nebude vypadat.

Lena: tak nám zoubky zatim nevylezli, ale jestli se to buzení ještě zhorší tak mě trefí. tohle vstávání já znám a když už je nejhůř, dám si ho prostě do postele a jen vyndavám prsíčka na krmení :slight_smile:
26. bře 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
jo to dělám taky, to zabere vždy a dá se u toho i spát. nám vyrostl osmý zoubek v 7 měsících tak teď čekáme co bude dál. před 14 dni měl horečku a nechtěl jíst tak si myslíme, že se klubou další. a stoličky jsou prý na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
27. bře 2008 v 10:16  • Odpověz
já u toho taky chrnim :slight_smile: tak to jste docela rychlíci s těma zoubkama. no asi se mám na co těšit. dneska v noci jsme vstávala asi jen 4 x tak docela úspěch :slight_smile: , ale ráno jsem stejně úplně vycuclá.
27. bře 2008 v 10:34  • Odpověz
Kája dneska v noci držela po čtyřech hodinách, tak to šlo, ale stejně sem nějaká zralá si jít lehnout. To bude asi tim počasim. Teď mi chrní na terase, tak snad ještě chvíli vydrží. Byli jsme nakoupit, vždycky tu chytám nerva v tom našem krámě. Je to tam jak překážková dráha, samý krabice vystrčený do uličky, teď lidi jak troubelíni se nehejbou, no s tim kočárem tam jet to je vždy očistec. A to sem ještě byla v lékárně, Káju sem nechala venku a nějaká ženská se tam zase vykecávala, tak mi samozřejmě Kája začala venku řvát a když sem se vrátila od ní tak mně dva lidi předběhli :angry:
Jo a dneska mi přišla pro Káju z mimibazaru červená vestička a to ještě čekám tři zásilky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem opět nevydržela a nakoukla a už to jelo :grinning: Jeden balíček bude ale pro mně, objednala sem si pyžámko, tak na to už se těšim. :wink:
27. bře 2008 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak malá se trochu v noci zmírnila.Dnes pila po téměř čtyřech hodinách.Tak doufám,že tak jí to vydrží a bude se to jen zlepšovat :wink: Ale moc dobře znám,že jak pochválím,tak se vše pos...re. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já si po ránu dávám k počítači malé kafčo.Chlapi vypadnou,malá ještě chrní a já mám relax.A dnes,já kopyto starý jsem ho tady zvrhla.Škoda,že jsem včera vytírala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale měla jsem zasunutou klávesnici,tak alespoň tu jsem ušetřila.Tak mám .."relax"..s kýblem za sebou.Ještě,že nemáme koberec,to bych si to hodila.

Jinak včera se švagrové narodila holčička.Sice dřív,ale snad bude vše ok.Měla 2,05kg,tak to není až tak málo a dýchá sama.Jsou v Budějkách a tak 14 dní si tam pobydou.V sobotu už by malou měla mít u sebe,tak hlavně ať jsou holky zdravý a oni to všechno doženou.Na to,že švagrová leží už dva měsíce,tak ještě dlouho vydržela.bByla totiž otevřená a teď se jí to zhoršilo,tak jí dali rovnou do Budějek.Nakonec jí píchli vodu,byla už otevřená hodně.Ty začátky asi budou hrozný,ale představa,že ještě dva měsíce musí ležet a přitom už jedno dítě má,taky není nic moc.Ke všemu dítě v šesti letech moc nechápe,proč ta mamina musí ležet a nemůže se jí věnovat jako dřív.Tak máme obě děti od sebe 3 měsíce.S tím,že Tom byl tenkrát mladší a teď je starší Michalka.

Jinak mi včera volala kamarádka a má kluka rok a půl starého a ještě minulý týden u něho hodinu večer musela sedět než usnul. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice po nocích nekojili,ale zase jí dost vyřvával a doteď se budí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže všude je něco.Hlavně člověk nemůže moc spoléhat na to,že když prcek nějaký čas dobře spí,že je to napořád. :unamused: Prostě ty dětičky dají zabrat,ale stojí to za to. :wink: Včera jsem manžovi nahlásila,že asi brzo chcípnu a on se mě dobrák zeptal,jestli mám už vykopanou nějakou jámu. :grinning: To si teda hřeju hada na hrudi. :angry: Prej potřebuju vyměnit za mladší :sweat_smile: No je to možný tohle to?Ještě by plakal,jsem právě v nejlepších letech :grinning: Akorát to není vidět,no :confounded:

Marky to žehlení ksichtu je dobrý :grinning: Jenže já bych tu žehličku potřebovala do koupelny a to nutně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc jsem včera při vytírání zjistila,že poněkud pelíchám.Naštěstí ne nijak dramaticky.Ale co já vím co přijde? :sweat_smile:
Jinak manža včera konstatoval,že jak jsem teď převážně doma,tak máme větší přebytek na účtu. :grinning: Takže hned dnes to musím napravit :sunglasses: Jenže to zase doplním lednici a pro mě bude kulový :unamused:
28. bře 2008 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak já dneska v noci asi opět tak 6x kojali :fearful: jsem už zase utahaná jak pes. Teď zas nechce zabrat. Včera nechtěl být ani v kočáru a chrnět. Prostě nespaví dítě.
Ty jo nedokážu si předsavit leže takovou dobu. Já měla těho. v naprostý pohodě. Tak držim moc palce, aby obě holky byly v pořádku a šly brzy domu.

Jinak s vlasama mám docela problém od 3 měsíce. Nejdřív jsem si myslela, že je to tak normální, že padaji, třeba z toho nevyspání apod., ale pak jsem zjistila, že už je to i znát. Tak jsem asi za měsíc zavolala doktorce a ona ať k ní hned přijdu, že se to musí začít léčit, že se to samo nezastaví.Tak jsem 5 x chodila na laser, ale žádný extra zlepšení. V červnu máme svatbu tak asi budu plešatá nevěsta :unamused:
28. bře 2008 v 09:37  • Odpověz
kudrlenkaa-no tak to si ty noci fakt taky užíváš.A dudlíkem ho neoblafneš?
No mě teda u Toma vlasy padaly,nějaký čas to trvalo a samo to odešlo.Pak mi rostli po hlavě nový a vypadala jsem jak rákosníček :sweat_smile: To mi padaly víc,ale teď to ještě může přijít.Nevím jestli zabere laser,já myslím,že to chce čas.Mě kadeřnice říkala,že v těhu vlasy skoro vůbec nepadají a pak prostě vypadají najednou :confused: Nemyslím všechny,ale ty co v tom těhu nepadaly :grinning: Já myslím,že vy už jste z nejhoršího venku,za chvíli se to zlepší.Ale taky mám známou který píchali nějaký injekce,ale to už asi fakt extrém.Snad tak nedopadnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A budeš pěkná nevěsta,kadeřnice něco vytvoří a nikdo nic nepozná. :wink: Máte malou svatbu či velkou?A kde,jestli to není tajný? :slight_smile:
28. bře 2008 v 10:07  • Odpověz
makyb: ze začátku jsem ho dudlíkem oblafla, ale jen chvilinku pak stejně začal. on má asi prostě hlad. pije totiž hrozně krátce a tak potřebuje častějc, no někdy je fo fakt síla. je pravda, že v těhu mi vlasy nepadaly to jsem měla hřívu jak lev :slight_smile: ale teď jsem z toho docela naprášky. pokud se to nezastaví (už to trvá skoro 3 měs.) tak si musim sehnat taky ty injekce

Svatbu máme asi tak cca 27 lidí takže něco mezi a na Červený Lhotě 14. června. Z toho už mi ty vlasy taky možná padaji :slight_smile:
28. bře 2008 v 10:20  • Odpověz
kudrlenko, kámoška má svatbu taky 14.6, ale maji to v Táboře a budou mít obřad venku někde na námku u sochy Žižky, tak doufám že jim vyjde počasí. :slight_smile:
Vlasy mi taky padaji víc, je to hlavně znát když si umyju hlavu a pak si ty mokrý vlasy česu, tak to mám hřeben uplně plný vlasů, jinak to zatim ani nějak nevnímám. Mam furt spliha, takže tam se to asi ztratí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nepomohli by na ty vlasy nějaký vitamíny v tabletkách? Při nejhoršim se budeš vdávat v kloboučku :grinning:
My dneska měli noc docela dobrou, zase se držela po čtyřech hodinách. :slight_smile:
Včera když dávali v televizi Ulici, tak sem Káju dala na starost taťkovi, v tuhle dobu už má takovou tu brečící náladu, je už asi utahaná, ale když jí dám do postýlky tak spát ještě nechce, takže se jí člověk ničim nezavděčí, tak jí vždycky chovám a ona je kolikrát nespokojená i tak, tak včera sem jí dala manžovi, tak jsme koukali na Ulici a on jí různě choval a ona u něj byla tak spokojená, mrška jedna, že ani nepípla, tak jí dneska vyfásne znova :slight_smile:
maky, tak ať to švagroví vše dobře dopadne a hlavně ať je holčička v pořádku, taky si nějak neumim představit že bych ležela dva měsíce v nemocnici a kor kdybych měla doma už jedno dítě, to bych se ustejskala a asi bych tam furt bulela. :unamused:
28. bře 2008 v 11:44  • Odpověz
marky : tak to se docela divim, že jim to v Táboře venku povolili. ještě nedavno tam dělali hrozný obštrukce kvůli venkovnímu obřadu.
Vitamíny beru + spešl šampon + dvě vody obden vtírám do vlasů :fearful: a žádná sláva
tak když mě nebude chtít jako plešatou nevěstu tak mi pořád ještě zůstává Daník :slight_smile:
Taky taťku zapojuju jen co to jde, ale on moc často nebývá doma, ale hned jak dorazí tak jde koupat, škoda, že nemůže kojit to by mi bodlo :slight_smile:
28. bře 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ona řikala že jsou schopný oddat kdekoliv, že si jen musíš dát žádost. A loni tam měla svatbu 7.7. taky jedna holka venku, ale její máti dělá na městě, tak to se ani nedivim že jim to povolili.
Náš taťka teda zatim ještě nekoupal a ani přebaloval, k tomu se moc nežene. Včera jak jí choval tak se mu ke konci pokadila, tak to se křenil že to cítil v ruce jak to tam pustila :grinning:
28. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Včera jsme byli celý den v Praze a dneska u tchýně, tak na koníka nebyl čas.
V Praze bylo blaze, nakoupila jsem pár věcí pro Čendu a sobě rifle a pak jsme dorazili za Katkou z říjnovek a šly spolu na dlouhou prochajdu. Po prochajdě jsme byli chvilku u nich, byla sranda pozorovat kluky jak na sebe reagovali, fakt jsme čurali smíchy :grinning: Manža nás před šestou vyzvedl a jeli jsme domu. Fajn výlet.
Dneska mi tchýně hlídala a já byla v poledne plavat, bylo to super, pač tam bylo málo lidí a perfektně jsme si zase po dlouhé době zaplavala i jsem uplavala přes 1,5 km, dostávám se zase do formy :grinning:

Holky s tím padáním vlasů: mě začaly docela brutálně padat 3 měsíce po porodu a přestali teprve před 14 dny, kdy jsem si je nechala zkrátit. Byla jsem z toho fakt nešťastná, mám jemné vlasy a žádnou extra hřívu, takže to začalo být dost znát. Začala jsme jíst vitamíny, koupila si vlasový aktivátor Capilan, ale padaly dál....a jak píše Maky, v těhu vlasy nepadají téměř vůbec, takže po porodu prostě vlivem hormonálních změn vypadnou i ty, co už měly dávno vypadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ten Capilan si kupte, tím nic nezkazíte, urychlíte tím růst nových vlasů :wink:

Tak já jdu vařit Čendíkovi příkrmy, včera jsem se k tomu nedostala, tak dnes už musím.
Dobrou a klidnou noc všem :slight_smile:
28. bře 2008 ve 20:10  • Odpověz
oprava čuralY...my ženy :grinning: :grinning: :grinning: Ať si nemyslíte, že jsem negramot :grinning: :grinning: :grinning: A ještě přestalY ..vlasy...ty jo, já píšu jak hovado :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Soráč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
tak včera jsem se dopoledne napsala dva příspěvky jsou v pr... :angry:
My včera byly v Tescu,ve městě,pro Toma ve školce a pro taťuldu v práci.Michalka vůbec neprotestovala.Akorát si svůj poslední spánek dala už asi ve tři a to jenom krátce,takže večer odpadla už u pití.A za půl hoďku se probrala a vypadal vyspaná :sweat_smile: Dlouho jí to naštěstí nevydrželo :wink:

Niky-neboj,tohle je jen drobný nedostatek.Já to ani tak nezkoumám,ale po sobě teda taky kontroluju :grinning: Když to netluče do očí,tak je to v pohodě.Horší je,že já začínám mít spíš problém s mluveným projevem :grinning: Naštěstí jen doma a to jen když jsem vytočená,chci si rychle ulevit a jaksi se zadrhnu :sweat_smile: Jsem pak manžovi k smíchu :grinning: Ale alespoň mě ten vztek rychle přejde.Jen doufám,že to není projev nějaké demence :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já ty vlasy nějak taky neřeším.Po klukovi jsem plešatá nebyla a vím,že to skončí-jednou :wink: Capilan znám,to je dobrý nápad,díky za připomenutí :wink: Beru taky nějaký vitamíny,spíš tedy minerály,ale asi pro můj pocit.Jestli to má efekt nebo jen vyhazuju prachy to nevím.Ale já to mám i s vápníkem na chrup :grinning: a na klouby,při Tomovi mě šíleně bolely kolena,do schodů jsem lezla jak bába :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď je to zatím dobrý.

Spíš mě štve ta moje pleť.Už to vypadalo,že je to v pohodě,ale fakt jen vypadalo.Nějak se toho nemůžu zbavit.Vyloženě akne to není,mám spíš "téčko",ale jinak pleť citlivou a suchou.Takže kombinace naprd.Bez makeupu mezi lidi nemůžu :sweat_smile: Už i synátor mě upzornil,že mám na tlamičce tu a tam bebí :angry:

Jinak dík,že držíte neteřince palce.Včera jsem se švagrovou mluvila a docela je statečná.Včera dělali malé nějaké ultrazvuky,tak snad jsou všechny hodnoty v mezích.Ale je prý malinká,bude se na ní bát sáhnout.Ale ona to dožene.Snaží se rozkojit,ale je to prý boj.Stejně je to zajímavý,první holku má donošenou,chodila do práce,dělala všechno. :unamused:

Kudrlenka-na Lhotce se ženil brácha,jenom ta místnůstka je malá,mě to teda tak přišlo.A kamarádka se tam vdávala venku v létě,na tom vršku tam,ale to se mi moc nelíbilo.Měli to v létě,bylo horko,trava vyprahlá.Ale jinak je tam hezky a fotky jsou tam odtud super.Jinak já se vdávala 9.6.,tak si na Tebe vzpomenu.Už je to ale dávno-7 let,ale mě to přijde jak před třiceti :stuck_out_tongue_closed_eyes: S manžou se známe 10 let. Hrozně ten čas letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak přeju pěkný víkend,má být hezky :slight_smile:
29. bře 2008 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holkydočteno teda už mám ale já mám čím dál větší problémy s koníkem napíšu a tady nic.
Kudrleenko tady na radnici mazec ale já si taky prosadila svou a že z toho byli v šoku, hlavně pana oddávajícího sme až zakoktali. :grinning:
Makyb tý jo ta musí být malinkatá,Kajda měla 2,500kg a byl to prcek ale nějak jsem nepocitovala že bych se na ni bála sáhnout ono mě to asi ani nepřijde akorád moje mamka v porodnici pořád jak je malinkatá atd.
Vlasy taky mi začali padat tři měsíce po porodu ale už celkem dobrý.
29. bře 2008 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.