• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Holky u nás s dětma roztrhl pytel,s manžovi strany se příbuznému narodil klučík jako bučík :wink: Ale mě tím vyvstane dilema.Máme totiž od nich půjčené lehátko a malá si v něm lebedí,hlavně v kuchyni je to můj pomocník.A já nevím jestli si ho máme pořídit.Stačilo by mi nějaké obyč,co nejlevnější.Kouknu na mimibazar,jen nevím jestli to má ještě cenu na malou.Co myslíte holky?
29. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
Čau holčiny, absolutně nestíhám dočítat, tak nevim, o čem si tu povídáte :frowning2:

Makyb - jestli to lehátko používáš hodně, tak být tebou si ho zase pořídím. Když ho koupíš za pár kaček na MMB, tak ho pak můžeš zase prodat a třeba za stejnou cenu. Já ho mám doma taky, ale zatím ho moc nepoužívám, jen když jdeme např. ke tchyni na návštěvu, tak aby měl malej kde být. Od kdy se vlastně může používat? Když už je nám 6 týdnů, tak asi jo, ne?

Mára mi teď spí venku v kočárku, tak mám chvilinku klidu. Dala jsem ho tchyni na hlídání, tak jsem si alespoň něco uvařila a poklidila.

V týdnu jsme byli na kyčlích a malej je má v pořádku, takže další kontrola až někdy v květnu, to jsem moc ráda. No ale co jsem volala na výsledky krve, jak mu brali z prstíku kvůli žlutce, tak že má pořád zvýšený hodnoty, tak nás posílá Veselá příští týden na další odběr - se z toho picnu fakt. To bude zase trápeníčko, řekla jsem manželovi, jestli by nemohl jít na ten odběr s malým tentokrát on.
A já byla na gyndě a prý nemám ještě pořádně zavinutou dělohu, dostala jsem nějaký prášky a za týden jdu zase na kontrolu :angry:. A nabízel mi dr. antikoncepci pro kojící - prý jsou i nějaký injekce za 250,- Kč na 3 měsíce. Tak nevim, jestli jít do nich nebo do prášků. Já osobně věřim víc práškům, nemáte některá zkušenosti s těma injekcema?
29. bře 2008 v 16:09  • Odpověz
autor
ahoj!
Seri. já chodím na injekce a je to pohoda. mudr mi dal na výběr prášky nebo injekce, má to stejný účinek. někdo je sice zavrhuje, ale nedokážu si představit v tomhle blázinci ještě myslet na to, kdy mám brát prášky. i vitamíny zapomenu brát celý víkend. až přestanu kojit tak přejdu na mou starou vyzkoušenou, to ale abych si pak každý den nařizovala budíka po takové době :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2008 v 17:05  • Odpověz
autor
Pavlík teď šmejdí v koupelně, dokáže tam být i půl hodiny a je spokojený
můžete sem někdo hodit odkaz na MMB. děkuji
29. bře 2008 v 17:06  • Odpověz
autor
seri já taky nedočítám, vžy jen tak skouknu poslední stránku a jestli je něco zajímavého. teď už se sem dostanu docela často, když si chvilku vyhraje sám
29. bře 2008 v 17:08  • Odpověz
leni - www.mimibazar.cz, já občas nakupuju i na mimiaukce.cz, právě před chvílí jsem tam vyhrála krásnou hrací deku s hrazdičkou, tak doufám, že až přijde, tak bude vypadat jako na fotce :wink:
29. bře 2008 v 17:26  • Odpověz
seri-no asi to lehátkou pořídíme,už jsem našla slušné na mimibazaru a dokonce ta paní má moc pěkné věci po holčičce,tak tomu nakonec asi taky propadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak moje švagrovka má injekce a v pohodě,ale už má po druhém dítěti.Druhá švagrovka je měla taky a když jí mudr řekla,že tím vlastně,že nemenstruuje,tak ani ovulace nemusí být,tak začala brát něco jiného a docela čekala než se ovulace dostavila.A nedavno jsem potkala známou a ta mi to potvrdila,chtěji druhý a ona čeká až po injekcích přijde MS :unamused: Já nemám nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda v šuplíku mám prášky,které jsem ani nezačala brát,snad to během kojení nějak přežijem a nebude nás víc,to by musel manža na mateřskou a já do Bohnic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Poslední dobou jsem dost na prášky z Toma,má pubertu a to nepřeháním. :sweat_smile: Jeho poslední hláška byla dnes,Když jsem mu řekla,že kouká jako telátko,neboť jsem mu zrovna dávala kázání.A to pak fakt čučí jako tele :angry: A on mi odvětil,že já jsem kráva,protože mám vemeno :grinning: a taťka je bejk,protože má pinďoura.On je tedy potom naše tele. :grinning: Takže jsem mu vysvětlila,že teda s hovězím dobytkem nic společného nemáme :angry: Tlemila jsem se až potom,ale měla jsem i před ním cukání v koutcích. :grinning: A to je ještě slabej odvar toho,co někdy dotáhne ze školky či někde nevědomky zaslechne.Krom toho,že mi padaj vlasy ještě asi zešedivím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To pícháni Vám teda nezávidím,ale já už jsem trochu otrkaná.Už jsem zjistila při Tomovi,že to jinak nejde.Ale i tak budu mít při očkování nakrajíčku :wink:

Jo a Marečka už do lehátka na rovno dávat můžeš.Malá když mi tam vytuhla,tak měla trhaný spánek,tak na spaní máme postýlku a na kukandu lehátko.Ale když je nejhůř,třeba když byly ty větry a nebyly jsme venku,tak ten poslední odpol.spánek vytuhla na chvíli v lehátku.Dost jsem si na něj zvykla. :wink:

Lena-tak to Pavlík důkladně dbá na hygienu,že se mu tak v koupelně líbí :slight_smile:

Já jsem sama doma,taťka zapíjí toho dnes narozeného chlapáka.Tak jsem mu teda říkala, ať tam všechny pozdravuje,ale vesele jsem za ním nekoukala,když odcházel. :frowning2: Ach ta závist,to je vlastnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
ahoj maminy, tak dneska dopol. jsem našla u malýho v pusince náznak zoubku :slight_smile: tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. je to náš první. snad to bude v pohodě.

já chtěla nejdřív taky svatbu venku, ale asi bych z toho byla hrozně nervózní co se počasí týče. nejvíc by se mi líbilo tady u nás na zahradě, ale určitě by pršelo nebo fičel vítr

kdy vaši mrňousové začali tak sedět ?
29. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz
makyb - to jsem se pěkně pobavila, Tom má fakt hlášky :grinning:. Já sama si teda někdy jako "dojná kráva" připadám, pořád kojim - vždycky když přijde manža domů ať z práce nebo z venku. A taky pokaždý když mi volá mamča a ptá se, co dělám, tak já opět jen a jen kojim :grinning: :grinning: , ta už si taky ze mě dělá srandu, že nic jinýho nedělám.

A s těma injekcema, dr. říkal, že bych neměla MS. A kdybych si nechala napsat prášky, tak bych jí měla, ne? Teda pokud bych jí při kojení vůbec dostala. Anebo se tyhle prášky berou v kuse a ne jako normální HA (tři týdny a týden pauza)?
A lehátko - mně nejde dát úplně do lehu, je to takovej pololeh, zádíčka jsou v rovině

kudrlenko - gratuluju k prvnímu klubání zoubku. My měli svatbu v hospodě a odpoledne jsme se přesunovali k nám na zahradu, kde jsme měli postavenej velkej stan pro cca 80 lidí. Venku byl parket na případnej taneček, ale bohužel nám foukal strašnej vítr, takže se venku tancovat vůbec nedalo. A to jsme to měli tak hezky naplánovaný. Bylo to v půlce září. Jinak svatba venku je moc hezká, ale fakt ti musí vyjít počasí, pokud nevyjde, tak je to v pytli.
29. bře 2008 ve 21:54  • Odpověz
seri-tak teď nevim,protože ty prášky se vlastně taky berou v kuse :confused: ale já to při Tomovi dostala,ale až někdy v tom druhém půlroce a nepravidelně.A to jsem ty prášky brala,ale dost jsem zapomínala brát.Švagrová tu injekci změnila až když nekojila,takže neporadim :unamused:
Taky nemám u lehátka rovinu,ale myslela jsem tu nejnižší polohu.

Kudrlenko-tak ať se zoubek vyklube bez problémů.Tom seděl kolem půl roku s oporou,tak jsem ho moc sedět nenechávala a sám asi v osmi měsících.Ale moc si to nepamatuju :sweat_smile: On na sezení moc nebyl,jak začal válet sudy,byl to šrumec :grinning:

My měli svatbu klasiku,dopoledne počasí ušlo,ale byla celkem kosa :unamused: A odpoledne začalo pršet,ale to už jsme byli zalezlí na hostině. :wink: Takže počasí nic moc,ale ještě to dobře dopadlo :wink:
30. bře 2008 v 07:13  • Odpověz
mě by se taky svatba taky takhle líbila, jenže ani na to nemáme lidi. takže půjdem do hospody snad nám to klapne všechno dobře. zítra jedem na matriku

zoubek zatim dobrý, žádnou změnu na Danečkovi zatim nepozoruju, tak hlavně, že zatim nebulí . já ho dneska posadila chvilku v kočárku, tak snad mu to nemůže uškodit . chce pořád stát na nohou a sudy válí ják ďábel před 14 dny mi spad za postel tak jsem dostala kázáníčko :slight_smile: tak už si dávám pozor
30. bře 2008 v 18:19  • Odpověz
Holky my měli svatbu venku teda až po obřadě a krása ale jak jsem psala tak já i z radnice odjea na motorce :grinning:
30. bře 2008 v 19:12  • Odpověz
autor
kudrlenko: my ještě stále nesedíme.doleze si všude, to začal přesně v 7 měsících a už si stoupá v postýlce, ale sedět asi nebudeme :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2008 v 15:24  • Odpověz
Leno já bych to neřešila my zase ještě nechodíme doleze si všude stoupne si všude okolo nábytku si taky dojde ale sama se prostě nepustí tak uvidíme.
holky jé tady bylo dneska zase krásně.
31. bře 2008 v 19:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
No je to znát,že venku je krásně,tady ani noha :wink: Teda skoro ani noha

Leno Tom toho taky moc nenaseděl,někam se dovalit či dolezt bylo mnohem zábavnější :grinning: On toho vlastně nenasedí moc do teď,pořád je v pohybu :sweat_smile:
Pavli a Kája má na všechno ještě čas,ještě se toho nachodí :wink:

Jinak už jsem si na MMB objednala to lehátko :wink: Teď tam ještě jdu mrknout na nějakou jarní bundičku pro malou.Nějak nejsem na teplejší počasí připravena.Tom je letní miminko tak se nám rozchází i velikosti :confused:
31. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
Makyb jakou má malá velikost? Kdyžtak bych něco našla :grinning:
31. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz
Jé Pavli pozdě jsem se koukla,už mám :wink: Ale díky. Asi tomu MMB propadnu a to jsem pořád říkala jak k tomu nejsem a nebaví mě to a já nevim co ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No a jednou dvakrát jsem koupila a už v tom jedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně doma na prdýlce :grinning: Nikam nemusim :sunglasses:
31. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
Holky dneska bylo fakt nádherně, strávili jsme s Márou půl dne venku a on mi krásně spinkal. No ale zato teď mi nechce usnout, je v postýlce, pouštím mu kolotoč a ne a ne zabrat. Ale aspoň nebrečí a v klidu poslouchá, tak snad brzy zalomí.

Marky - mrkni na včelku - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7062029 :slight_smile:

Holky na jak dlouho jste dávali mimča ve 2 měsících na bříško? Někde jsem četla názor jednoho dětského dr., že v tomhle věku má mimčo proležet na bříšku klidně hodinu denně. To já ho dávám jen po chvilkách a několikrát za den, ale hodinu dohromady, to fakt ne, já dám dohromady sotva 5 minut, tak jestli to není moc málo. On mi pak ale vždycky začne brečet, když je na bříšku dýl, začne se vztekat a pak když najde pusinkou ruku, tak jí začne žužlat a je hotovo :sweat_smile:.
A usínají vám mimča večer při rozsvícený lampičce nebo máte zhasnuto?
31. bře 2008 ve 21:43  • Odpověz
makyb - já jsem v těhu kupovala spíš na mimiaukci, někde tam je na těch stránkách poznámka, že ty aukce jsou adrenalinovým sportem pro ženy a opravdu. Já jsem si na tom připadala jak závislá, pořád jsem vybírala věcičky a přihazovala, člověk z toho měl pak takovou radost, když vyhrál nějakou aukcičku. Asi tak měsíc před porodem jsem toho nechala s tím, že už mám veškerou výbavu a teď jsem zase začala. Už jsem vyhrála asi dalších 5 věcí, pošťačky ze mě mají radost, pořád mi chodí balíky :sweat_smile: :grinning:. Teď mi přišel odšťavňovač, který jsem si už dlouhou dobu přála. Je to i známá značka a za poloviční cenu, tak snad ho budu využívat a nestane se z něj jen další krám do baráku.
31. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,
nám jde celý víkend i dnes tak na ho*no internet, že už mam chuť změnit zřizovatele. Už to vidim že napíšu tenhle příspěvek a stejně se mi nepošle. Bych fakt už vraždila :angry:
Seri, tu soupravu včelku máme, sem jí objednala právě u týhle pani, hned jak sem jí viděla sem jí musela mít :grinning:
S tim dávánim na bříško, Kája hodinu denně taky nedá, taky sem to někde četla o tý hodině, ale to se asi takhle brát nedá, prostě každý dítě to má jinak. Já sem šťastná že vůbec začala pást a prostě jí dávám na břicho několikrát denně a když se začne vztekat tak jí obracim zpátky. A na to pasení musí mít prostě náladu, někdy to zalomí hned jak jí překlopim a vzteká se a tu ruku do huby si přitom cpe taky, celou pěst a někdy pase zase krásně. Mára je ještě prcek, tak když to budeš zkoušet po chvilkách tak pást bude, důležitý je aby držel tu hlavičku. No a jak před týdnem se převalila ze zad na břicho, tak od tý doby to udělala snad jen jednou, takže teď se zase nějak nesnaží, ale ono to určitě příde. :slight_smile:
Dneska jsme byli na 4 měsíční prohlídce, tak má Kája 6,2 kilo a 60 cm. Taky už jí píchla ty ouška, tak už je to princezna :slight_smile: Vyhnali mně do čekárny a ten řev byl teda docela hustej, mi s toho bylo uplně do breku. Ale pak usnula v kočárku a spala mi i pěkně venku, tak to šlo, akorát to jedno ucho má dobrý a s toho druhýho jí chvílema tekla krev, tak jí měla zaschlou na tý naušnici, snažila sem se to tim lihem nějak očistit, ale moc se jí to nelíbilo, tak počkám. A má se těma naušničkama hýbat aby jí nepřirostli?
Jinak nám ještě dr. napsala na tu suchou kůži Lipobasi, tak budu ještě mazat tim.
Dneska bylo fakt suprově, sem konečně umyla okna, začala sem už včera jenže včera Kája nějak nechtěla spát a furt kňučela, tak sem umyla jen dvě a vykašlala sem se na to a dneska sem to dodělala. Okna mi ani tak nevadí ale nesnášim čištění žaluzií, nevim vždycky jak je mam čistit aby na nich nebyli šmouhy. Máme tmavě hnědý takže je n a nich vše vidět. Taky sem vyprala záclony tak s toho mam radost že to je zase na chvíli čistý.
maky, ten mimibazar je fakt mor mně dneska přišli suprový boty Nike pro Káju, sice je jedna holčička nosila ale neni to na nich vůbec vidět, nejsou sešlapaný, okopaný, prostě uplně jak nový. Mam z nich fakt radost, sice budem muset ještě chvíli počkat než Káje budou ale když sem je na tom mimibazaru viděla tak sem je musela mít a co sem pak koukala tak po mně o ně byli ještě další tři zájemci. Ještě mi s nima přišlo pruhovaný tričko s kapucou od Nextu. Jestli bych si na něčem dokázala udělat závislost tak na tomhle nakupování asi jo. :sweat_smile: Sem se dneska ještě pokoušela najít nějakou džísku na Káju, ale jak blbnul ten net, tak sem to vzdala.
31. bře 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes vydržela Michalka do prvního kojení 5 hodin,tak jsem se navnadila,že se začíná blýskat na lepší časy a ona potvůrka to pak dohnala po 2,5 hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Seri-ve dvou měsících Michalka taky na bříšku moc nevydržela a ani teď není určitě na bříšku hoďku.Otáčí se z bříška na záda a to jen když má náladu :wink: Ze zad se natočí jen na bok.A Michalka usíná po tmě,jen máme zapnutou v zásuvce tu bodovku,tak od toho nějaký světlo je,ale moc ne.A teď jak přendali čas,tak i když jsou zatahnuté žaluzie,tmu tam úplně nemá.
K aukcím jsem se ještě nedopracovala,ale minulý týden tam byl ryflový komplet na kluka něco kolem osmi stovek a vyšplhalo se to přes tři tisíce,tak to jsem nemohla rozdýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Některý ženský jsou blázni. :sweat_smile:

Marky-tak už jste celý ženský :wink: A přibíráte taky pěkně.Naušničky jsem první týden protahovala,aby nepřischly.Docela často,vždycky při kojení nebo jak jsem si vzpomněla.A mazala jsem 2krát denně framykoinem.V tom dalším týdnu míň,ale ještě jo.Pak už to bylo dobrý a teď se jí jedno ouško trochu podebralo,ale už je to pryč.O tom mazání a protáčení mi to řekla mudra.
Mě teď ještě u Michalky drží nakupování zpátky to,že mám věco po Tomovi a že stejně leží a v kočáru je zachumlaná.Těším se až to parádění bude víc okatý.A mamka mi tuhle koupila super komplet,tak na podzim si myslím jí to bude a na léto máme super šatky a pak na podzim takový teplejší taky.Já už jsem se modrý a khaki barvy docela nabažila :sweat_smile: A teď mladej dělá po khaki jak blázen.Na svuj věk a ještě je všemu kluk,tak mu teda není jedno co má na sobě.A to z něj teda žádnýho manekýna nedělám.A běda jak má třeba zatržený nehet nebo špatně ustřižený.Naštěstí to nezarovnává v puse,ale pěkně přijde za mnou.Tak jsem zvědavá jednou na malou,docela mě bere,když vidím holky na prvním stupni ZŠ a mají melír :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a už to bude rok,co jsem se dozvěděla,že jse těhu.Ještě teď mám v živé paměti jak mi bylo potom nějaký čas blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já třeba vůbec nemohla jíst pečivo,když jsem přišla do krámu a cítila jsem čerstvý pečivo,tak se mi několikrát obracel žaludek.A nějaký parfém,to byl taky mor.A z lednice jsem pernamentně cítila romadur,který tam vůbec nebyl :sweat_smile: No a je to pryč.A to jsem si říkala,že těch devět měsíců nikdy neskončí :wink: Tak jsem si pěkně zavzpomínala.A super je,že už rok jsem neměla MS,to mi teda vůbec nechybí :sunglasses:

Tak já jdu nakouknout na MMB,jste mě tady pěkně zkazily :grinning:
1. dub 2008 v 06:54  • Odpověz
maky, tak framykoin nemám a ten asi prodávají jen na předpis co? Já jí to občas pomazu tyčinkou namočenou v lihu a protáčim jí to, tak snad to bude mít dobrý.
Mně dnes přišel poslední balíček z MMB, poslední myslim jako poslední co sem se zase urvala ze řetězu, ne jako poslední uplně že už nikdy tam nepáchnu. :grinning: A přišli mi pro Káju maskáče, takový do růžova, pak červený šatičky a takový letní overálek pruhovaný. A ještě tam byli džíny a triko s dlouhym rukávem a to sem objednávala pro kámošky kluka, chci jí dojet taky navštívit, tak abych něco přivezla. Ty džíny jsou ale pěkný, tak mam cuky si je nechat. :sweat_smile:
Na aukci sem zatim nic nekoupila, asi tim že nejsem soutěživý typ, takže mně to tam nebaví sledovat a čekat. No tak za tři tisíce to bych fakt nekoupila nějaký komplet, to jsou fakt dobrý blázni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maky, tak to máš pravdu že to je rok co jsme se dozvěděli že jsme těhu. Si to přesně pamatuju, bylo myslim 30. března a my si měli jet pro našeho druhýho psa až do Bašky to je u Ostravy a já si ráno udělala test a vyšel mi pozitivní. Tak jsme tam už jeli s tim že budeme mít dva psi a k tomu mimi. :slight_smile:
Mně teda vůbec špatně nebylo, já nezvracela za celý těhu ani jednou, jen občas mi bylo divně, ale to nebylo tak hrozný. A MS mi teda taky fakt nechybí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Seri, Kája usíná při takovym tom světýlku v zásuvce a máme ho vlastně zapnutý celou noc. A ani nezatahujem žaluzie, tak je i světlo z venku.
Jo jinak jsem zjistila info o plavání v Benešově. Přes jednu holku na koníkovi sem dostala kontakt a včera sem paní posílala e.mail a napsala mi toto:
Plaveme v Benešově na plaveckém bazéně a další kurzy pro začátečníky budou začínat v září. Kurz má 12 lekcí, stojí 1440 Kč,lekce trvá půl hodiny a celou půlhodinu jste ve vodě s miminkem, kde s ním pracujete pod vedením instruktorky. Přihlášky bereme po 15.8. Je potřeba zavolat nebo přes email, já Vás zapíšu do konkrétního kurzu, který si vyberete a pošlu Vám závaznou přihlášku a podrobné informace.

Takže budem jezdit do toho Benešova a až teda o září, tak snad to nepude pozdě když už Káje bude 9 měsíců.
1. dub 2008 ve 14:48  • Odpověz
Marky pozdě to nebude začínají i dýl oni se k vám budou chovat jako k začátečníkům takže buď v pohodě.
Ale ta cena se mi moc líbí, přemýšlím že by to snad vycházelo levněji i kdybych tam jezdila a kdybych se třeba domluvila s někým že bychom jezdili dvě tak by to byla naprostá pohoda. Poslala bys mi prosím kontakt?
Marky mi teda ouška zahojili jenom lihem po framykoinu nám to hnisalo.
Jo a kdyby jste některá chtěla nějaké ty růžové oblečky tak se klidně ozvěte nemám too moc přeci jenpodědili jsme vše po klukách ale pár věcí jsme koupili tak místo aby nám zatím leželi v krabici klidně půjčíme.
1. dub 2008 v 17:35  • Odpověz
Marky-no tak ta cena toho plavání oproti Táboru je fakt dobrá.Já se potom domluvim se švagrovou,jestli do toho půjdem,budeme mít skoro stejně staré děti.S prvníma jsme jezdily ještě s další švagrovkou,máme ty první děti po měsíci-byl to úspěšný rok :sweat_smile: Teda ta druhá švagrová už měla druhé.Ale když se teď všichni sejdem,tak je to mazec :grinning: Jenže tenkrát to plavání nebyla taková drahota,já s malou budu chodit tak od půl roku sama,už teď ve vaně trénujem polévání obličejíčku-příprava na potápění.A pak uvidím.Do Benešova je to z ruky :unamused: A tady v Táboře by jsi nezačínala s Kájou dřív,v létě jsou stejně prázdniny.
Já dnes na MMB hledala i ryfle na Toma,ale trochu mám strach,jak už je velikej,aby mu to sedlo.Ale když si to přeměřím,mělo by to být v pohodě,ne?
Marky ale já bych ty ouška stejně mazala třeba calciovkou nebo něčím mastným,bude jí to tak míň přisychat a líp protáčet.Ale jak chceš,třeba ten líh stačí.Ale to je vlastně desinfekce a tak to vysušuje.Jo holky s klukem jsem tohle neřešila,ale zase se musí opečovávat pinďour :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty chlapi s tím prostě nadělají už od mala :grinning: Ale zase je s klučíkem lepší čurání,holka než se sleče,tak může být někdy pozdě :sweat_smile: To je ale ještě v nedohlednu,ikdyž teda dost to utíká :wink:
Mě u Toma taky v těhu nic nebylo,za to teď jsem si to vyžrala i s tím blitím :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já si test nikdy nedělala,mám MS přesně na den,takže den zpoždění u mě znamená těhu :wink: A že těch těhu bylo,ale jen dvě dopadly na jedničku a jsem za to šťasná :slight_smile: Už ty nervy fakt nechci zažívat :unamused:
A dnes jsem si z Toma vystřelila.Přišel ze školky a pořád otravoval s aprílem.Tak mu říkám,že budeme mít další mimi.Myslela jsem,že bude otrávenej a on by klidně bral další :sweat_smile: A tatínek to okomentoval slovy,že to by na mě jedině musely padnout vrata :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jó to je romantika :grinning:
1. dub 2008 v 19:04  • Odpověz
Marky manža romantik co? Jo a včera se dostavila mrcha MS.
2. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
Pavli to máš rok a něco od porodu prvně?To já to asi u Toma dostala dřív,myslím někdy v tom druhém půlroce.Ale kdo si tohle má pamatovat :sweat_smile:
2. dub 2008 v 09:29  • Odpověz
Ne ne první byla někdy na konci ledna tuším tohle je třetí ale klidně bych se bez ní obešla :grinning:
Holky dneska bylo plavčo super máme i podvodní fotky teda Kája je tam krásně a maminka to kazí ale což no jak se asi mám tvářit pod vodou :grinning: Budu je mít příští týden tak něco hodím.
Bavili jsme se i o tom Benešově a dokonce jedna maminka z Benešova jezdí sem že se jí tam prý nelíbí přístup a prostředí a k nám se má od příštího týdne přidat maminka z Votic to by to podle mě měla taky bíž do Benešova tak nevím
2. dub 2008 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, tak zoubek nám zatim leze v pohodě, žádný změny a vstáváníčko v noci už je lepší skoro jen 5 x :slight_smile:
Sudy válí jako blázen.
Vy co už jste na plavání chodili co se bude dít tak přibližně v tý první lekci?
2. dub 2008 ve 12:49  • Odpověz
pavluso, to mi nedělej, že se v Benešově zase někomu nelíbí, já pak s toho zase budu mít dilema jak hrom a nebudu vědět jak se rozhodnout a kam teda chodit. :grinning:
Já dostala kontakt od holky který jezdí plavat do Měřína a to pořádaji stejný lidi jako v Benešově a ta je v tom Měříně moc spokojená: Je fakt že v Měříně je to prostředí asi hezčí. Bych mohla jezdit i tam, ale je to už o něco dál a do BN mam lepší cestu.
Maky, a to budeš sama chodit s malou do Táborskýho bazénu?
Tak já dneska byla sama se sebou u doktorky, se mi osypalo celý břicho tak sem měla strach abych neměla třeba pásový opar a nenakazila malou. No a prý je to jen kontaktní alergie a přišli jsme na to že to asi mám s toho novýho pyžama. Na tom tričku je totiž takový obrázek z nějaký jako gumy a nejspíš to mám z toho, protože se mi to objevilo hned po první noci co sem v něm spala. To mně poser :rolling_eyes:
pavluso, ty fotky pod vodou to musí být moc hezký, tak sem pak určitě nějaký dej na ukázku. A ty pod vodou taky koukáš? To já vůbec neumim, tak jestli to budem muset dělat tak to bude asi něco. :sweat_smile:
2. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj maminy :wink:
Jsem tady od pátku nebyla, nějak nebyl čas a teď bylo zase 2 dny krásně, tak jsem ani PC nepouštěla.

V sobotu jsme byli večer na kuželkách a schůzi k letnímu táboru, spali jsme u tchýně, malej to asi nějak vycítil, tak se po hodině probudil a tchýně ho nosila 3/4 hodiny na rukou,plakal a plakal, nakonec ho udrncala v kočáře, jsem přišla v půl jedné, kočár u dveří ložnice,jsem si říkala, co se tady dělo :grinning: A do rána se mi ještě 2x vzbudil, asi mu začíná i vadit spát v jiném prostředí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kudrlenko: vy už máte zoubek? jste nás předběhli :grinning: U nás jsou zoubky nachystané, už prosvítají ze předu dásniček, ale nějak se jim nechce ven :sweat_smile:

Seri: ta injekční antikoncepce je určitě Depo Provera....zkus si pohledat tady na koni o ní nějakou diskuzi, u nás v říjnovkách jí měly asi 3 holky a všechny měly nějaké trable jako neustálé špinění, přibírání na váze....všechny se shodly, že po 3 měsících už ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdeme plavat už v pondělí, musím pohledat ty plavky, co jsme Čendovi koupila a ozkoušet mu je,jesli mu nebudou dobře těsnit okolo nožiček, tak musím ještě+ naklusat koupit plavací plíny. Už se moc těšíme :slight_smile:

A jinak se Čenda začal krásně plazit, už zapojuje do toho i ruce, takže včera jsme popolezli asi o 3 metry :astonished: :sweat_smile:
Dneska nějak nechce spát, dal si jednu půlhoďku dopo a teď už má taky po půlhodce vyspáno a teď tady řve, ach jo. Dneska máme nějakej blbej den, po obědě se mi totálně zesral v pokojíku na dece, ale fakt fest a šikulka to rozšmidlal i po koberci, takže fakt super. Pak nechtěl jíst zeleninku a vůbec je dneska nějakej uřvanej....hůůů ať už je večer....taky toho máte někdy už nad hlavu a přejete si, aby byl už večer :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu za tím uřvánkem. papa :slight_smile:
2. dub 2008 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.