• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Marky-no sama.Nejdřív si to tak prubnu a podle stavu přiberu Toma a taťku.Musím něco natrénovat na léto,na zahradě bazén nemáme,do žádnýho rybníka já nevlezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Tom se bude chtít chodit koupat.Sice na té plovce v Táboře je dost narváno,ale já bych tam šla třeba jen od rána do oběda.Ráno je místo pod slunečníkem a ve stínu,pak je to opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda tak já si to nějak plánuju,ale kdo ví co bude.Nejdřív si to musím ozkoušet tak nějak nanečisto.To víš,že někdo do party by se hodil,ale musím se to nějak naučit zvládat s obouma.Z Michalky strach nemám/zatím/,ale nevím jak stihnu ještě ohlídat Toma.Je to dost divous :sweat_smile: Vleze všude,nemá žádný pud sebezáchovy,že by si mohl ublížit neřesí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vůbec začínám mít vítr z prázdnin,aby jsem na něj měla čas a hlavně,aby se nenudil.Leda bych zaplatila nějakýmu traktoristovi a ten by ho celý léto vozil :grinning: To by se fakt nenudil,ale chudák ten traktorista :sweat_smile:

No tak s pyžámkem to vážně nas....e.Já takhle byla osypaná,když jsem v práci dělala třeba s alergenama.Naštěstí se jich tam moc nevyskytovalo,ale než si tělo zvyklo,tak jsem lítala na kožní.Vypadala jsem jako když mám lepru,chemie je svisnstvo :angry: Ten obrázek nejde třeba sundat?Tak ho bude nosit manža :grinning:
Jo a chtěla jsem se Tě zeptat,pro formulář na ten rodičovský příspěvek jsi byla na sociálce a nebo jsi si to někde stahla?A pak to dám potvrdit zaměstnavateli a šup na sociálku? Jsem nějak mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já si dnes na MMB vyhlídla růžový komplet na jaro,ale ještě čekám až mi pani pošle míry.Je to na tři až šest měsíců a jelikož máme trochu větší dítko,tak se radši jistím.A ještě takový béžový komplet,ale ten je už na větší.Tak doufám že jsem tu velikost odhadem trefila do patřičného ročního období :sweat_smile:
Já a velikosti to fakt nejde k sobě,mám nějakou nemoc a vše kupuju radši větší.Mánie z toho,že mám velký děti,teda mě přijdou normální :wink: A chudák Tom má pak u všeho dlouhé rukávy apod.No ale zas nám to dýl vydrží :grinning:
A včera jsem Michalce zkusila šatičky,které mi kamarádka přivezla z Anglie.Jsou úpně suprový-ryflový s růžovým tríčem.Ale suprový taky je,že jí asi budou malý :unamused: Ještě,že ta švagrová má holku.Ale teď už tak neporoste jako ze začátku,tak třeba v nich parádu uděláme.

A to počasí mě fakt sere.Mě nevadí zima,ale ten déšť a vítr by tam klidně mohl zůstat :angry:
2. dub 2008 ve 14:38  • Odpověz
maky, ten formulář mi dali na sociálce, je v tom ta jedna příloha kterou dáš zaměsnavateli potvrdit, to ostatní vyplníš a zase dáš vše na sociálku. Jestli to je někde ke stažení to nevim to sem nekoukala, mně to dali na sociálce rovnou když sem tam nesla ten papír na porodný. :slight_smile:
My vlastně budeme mít od května na zahradě bazén, tak budu moct trénovat s Kájou tam. Akorát nevim jestli jí nebudou vadit ty srágory co se do toho bazénu lejou aby byla čistá voda. Jestli na tu chemii neni ještě malá. Co myslíte holky?
Ten obrázek z pyžama asi nesundám a manža by ho fakt nosit nemohl, neb je to velikost S a přes ten jeho pupek by to měl tak leda kolem krku a dál už by to nedostal :grinning: :grinning: :grinning:

Ty velikosti někdy taky blbě odhaduju, oni třeba píšou 3-6 měsíců ale hodně věcí je spíš větších že Káje zatim jsou furt velký, tak mam docela strach kupovat něco přímo letního, jako šatičky a tak, aby jí to nebylo až někdy po létě.Včera jak přišli ty šatičky tak doufám že jí v létě budou akorát, jsou moc hezký. Chtělo by to k nim nějaký sandále. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nikitko, tak neni třeba těma zoubkama že je Čenda uřvanej? To že si přeju aby byl už večer to si přeju skoro každý navečer kdy je Kája kolem tý šestý hodiny už protivná a ničim se jí nezavděčíme, tak si přeju aby už bylo aspoň půl osmý a já jí nakrmila a šla spát a nastalo ticho v domě. :grinning:

Holky chodí na to plavání s mimčama maminy i ve dvoudílných plavkách?
2. dub 2008 v 15:24  • Odpověz
tak jsem se teď vrátila z procházky venku, ale spíš to byl horor. Danýsek celou dobu řval a řval ach jo :frowning2: nevim prostě se mu v kočáru nějak nelíbí, je pravda, že je tam akorát a když mu dám fusak tak má i nožky malinko pokrčený, měla jsem koupit větší, no teď už s tim nic nenaděláme

nikit: všimla jsem si toho v sobotu dopol a v neděli už jsme klepali lžičkou a fakt je tam :slight_smile: tohle spaní mimo znám, nás to zas čeká v sobotu tak jsem taky zvědavá. minule jsme přišli domu a koukám dveře otevřený a malej převlíknutej, celou dobu blinkal , jsou ty hošíci přesně o měsíc na den od sebe jsem koukala . já pro něj žádný plavečky nemám, tak snad to neva a pleny jsem koupila v DM tak snad vydrží, musíš potom poreferovat jaký to bylo

já počítám že si vezmu dvoudílný plavky, jiný totiž ani nemám, tak snad nebudu jediná
2. dub 2008 v 16:17  • Odpověz
Já jsem si před měsícem koupila nové sportovní plavky vcelku, do dvojdílných bych nešla, stydím se za svůj břišní aerbag a ani bych se nevešla do podprdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky: spíš je uřvanej nevyspáním,ale dneska fakt dá půlhoďku a je po spaní :confounded: S těma zubama jsem si to říkala už před 14 dny, ale pořád se nic neděje :grinning:

Kudrlenko: my to v kočárku praktikujeme teď tak, že když se Čendovi nechce spát, tak ho dám v kočárku na bříško opačně, hlavičkou do nohou a to je pak moc spokojenej, když může koukat...ale fusak už v kočárku nemám, jen vložnou tašku a deku. To víš nastává doba, kdy se ven bude jezdit, aby mohl koukat a ne spát :wink: Naštěští je jaro a tak to bude vše lépe praktikovatelné :slight_smile:

Add. velikosti: já jsem tento týden odhodila snad už poslední 56 :grinning: a to už hravě oblékáme něco i 74 :sweat_smile: Taky mám tendenci kupovat radši větší.
2. dub 2008 v 16:30  • Odpověz
Holky to jsem blázen :confused: je možný,že když jsem sem odpol. psala,že některé příspěvky,co už tady podle času měly být,tady nebyly?A teď tu jsou? Nebo už jsem tak mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?

Niky 56 jsem nikdy neměla :sweat_smile: Rovnou jsem jela 62,sice ze začátku větší,ale dobře jsem udělala. :wink:
A komplet z MMB nám asi bude malý,paní ještě jednou písne.A to jsem byla na něj děsně nadrbaná :frowning2:

Na plavčo chodí maminy i ve dvoudílných.Já teda vůbec do krytýho bazénu mám zásadně jednodílný,líp se mi v tom plave a teď schovávám i nedostatky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potřebovala bych taky nový,tamty jsem nosila i jako těhu a mám je vytlemený.Ale představa,že si je někde zkouším,tak to se mi chce zvracet.Nejradši bych objednala,ale mám strach,že mi nesednou. :unamused:
Niky a myslím,že Ty si klidně můžeš dovolit i ve dvoudílných a když by Ti lezly prsa,to je dneska in :wink: Já když někdy vidím ty sedmnáctky,který mají místo plavek šnůrky a přitom jim všude teče sádlo,tak si říkám,co já vlastně řešim.Jenomže to je právě to,že ty holky to neřeší a jsou vlastně spokojený.To já asi nikdy nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Furt na sobě něco vidim.
A na večer a na klid se taky těšim často.Naštěstí mi děti chodí spát brzy.To klidně obětuju ranní vstávání,ale večer hážu nohy na stůl :sunglasses:
Třeba jen Čenda nemá náladu,tím se taky uklidňuju :wink: Já jí taky kolikrát /hodněkrát/ nemám :sweat_smile: Ale u těch prcků,když si neumí říct,co je trápí je to pak na prášky.A jak říká Marky,to se jim pak ničím člověk nezavděčí :unamused:
Jak sem tady včera psala,že se Michalce podebralo to jedno ouško,tak dnes jsem jí z toho vymáčkla slušný množství hnisu :frowning2: Naštěstí jen kníkla,už to bylo skoro naprasknutí,takže to bylo hned venku.Ale už to měla zahojený,tak nevím co si teď ty ušiska vymýšlejí :confounded:
Jinak mi tohho v kočíku taky moc nenaspíme.Ten delší spánek máme dopol. v postýlce a odpoledne ty dva kratší tak porůznu,ale v kočárku i kouká,zatím nehudruje.Bylo by lepší,kdyby si ten odpol spánek natahla na jeden vydatnější,ale to už bych toho chtěla asi moc :sweat_smile:
Niky a Kudrlenko,spí Vám klučící už jen 2krát denně nebo ještě víckrát?
Marky no tak "esko" by manžovi asi nesedlo :grinning: ,to je fakt pech :unamused: Mě teda na sociálce dali kulový a né formulář.Ale já žádost o porodný měla připravenou doma a manža to tam jen zanesl.Ale dělá tam známá,tak zkusim jestli by mi ho neposlala po manžovi :wink: A ty srágory co se dávaj do bazénu snad Káje vadit nebudou.V bazénu to je taky samý chlor :unamused: Vyzkoušíš a uvidíš :wink:
Tak já se jdu spršit a hlavně mě honí nějaká mlsná.Kdyby mě tak nedohnala :grinning: Má pevná vůle je bohužel v pr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2008 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
ten kůň zlobí, minulý týden mi neodeslal ani jeden příspěvěk te%d jsem se vůbec nemohla přihlásit. S naším kojením jsme neslavně skončili přes všechno přikládání, odsávání, homeopatika, kojící čaj bylo mlíka pořád míň a míň :cry: . Teď jsme spokojený miminko i maminka předtím to bylo uřvané dítě a uštvaná, nervózní mamina.
Malá už začíná komunikovat, někdy toho "nakecá". Přes velikonoce na nás skočila nějaká choroba naštěstí postihla jenom mě a Týnu teď prská přítel, doufám, že nepřeskočí na malou.
Velokosti také nejsou moje parketa, ještě tak na Andrejku to zvládnu, ale na Týnu už je to horší. Musí jezdit se mnou a zkoušet jenže to jí nebaví pak má úplně jinou představu než já, je to docela zkouška nervů. Když jí neco koupím sama tak je to většinou malé, z triček jí lezou záda a nebo mi řekne, že tohle teda nosit nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jo. puberta je bezva věc :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme jí asi dva roky a se vstupem na ZŠ ae to nějak stupňuje. Ještě, že Andrejka nereptá co má na sobě. Mám věci po Týně, ale taky se nám rozcházejí velikosti protože ta je podzimní.
Holky je ještě plaváni v bazénu nebo už jenom funguje na Sojčáku? To mi nějak uniklo. Určitě bych si to chtěla zopakovat, škoda, že Kristýna musela s plaváním skončit kvůli uším - rozhodně se na něj těšila víc než na Atak.
Tak zatím pa jdu ještě juknout na mimibazar ( už jsem se taky nakazila :wink: ). Dneska je u nás nějak podezřelej klid - všichni už spí.
2. dub 2008 ve 20:27  • Odpověz
Hurááá, druhý pokus vyšel :grinning:
2. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz
Niki : tak to v tom kočárku asi zkusim, to je dobrej nápad, ale já ho mám fakt asi mrňavej, ale fusak jsem tam dneska zase dala, tady u nás na kopci pořád fičí a já tam nemám tu tašku.

taky kupuju spíš větší velikosti, někdy je to nazbláznění, velikost dobrá a stejně je mu to malý. teď máme 86 a něco kolem 90, ale něco oblékne i 80.

doufám, že v tom bazíku nebudu jak blázen ve dvoudílnejch, taky bych to bříško někam schovala, ale jinak vážim míň než před těhu, ale mám to všechno nějaké ochablé :slight_smile:

makyb : Daník spí 2 x denně, a to tak 1,5 hod. dopoledne a 1,5 odpoledne někdy taky jen 30 minut :slight_smile: a to ráno je vzhůru tak v 7:30 a jak je to u vás

moni: já jdu plavat na sojčák, do bazénu u Jordánu můžou děti až od 1 roku (jsem četla)
2. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz
Tak já ještě nakukuju, před chvíli jsem se vrátila ze squashe,pěkně jsem se odreagovala po tom "uřvaném" dni :wink:
Čenda ještě békal i ve vaně, pak přijel manža a po koupání, když už byl oblečenej, tak se na mě začal tlemii, prevít jeden a po kaši byl taky vysmátej jak lečo, prostě herečka, pak mi má manža věřit, že jsme měli děsnej den
:grinning:

Makyb: asi by to nebylo tak hrozný v těch dvojdílných, už jsem na váze před těhu, ale zůstalo mi hodně ochablé břicho, to jsem teda nikdy neměla ploché, jak mám vadné držení páteře, tak ho vystrkuju dopředu :confounded: A dvojdílné plavky už se mi začaly rozpadat, tak nevím,jestli letos budu kupovat nové, když ještě kojím, aby mi pak příští rok nebyla podprda velká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty sporotvní vcelku jsem si objednávala na netu od Litexu, mě teda ty velikosti od nich sedí, tak jsem se nebála to objednat, kupuju si každý rok nové, jak jsem chodila hodně p=lavat, tak se mi vysítěj za necelej rok,a ť to jsou Litexky nebo třeba Areny.

S tím spaním: přes den v tom moc pravidelnost nemá, někdy spinká 3x někdy dvakrát, teď pár dní spinkal delší intervaly, tak mu stačilo 2x a dneska po půlhoďkách 3x :stuck_out_tongue_closed_eyes: Což je naprd, pač toho moc nestihnu udělat.

Makyb: jestli jsi jí z toho ouška vymáčkla hnis, tak by to chtělo Framykoin. Ať to má kočenka brzo zahojený, jo pro krásu se musí trpět :grinning:

Kudrlenko: velikost 80, 86 :astonished: To je Danýsek pěknej velikán :astonished: My nejvíc teď jedeme 68 a něco 74 :sweat_smile:

Tak já se jdu umýt a spát. Dobru a pokud možno klidnou noc všem :wink:
2. dub 2008 ve 22:54  • Odpověz
Čau holčiny,
tak my jsme dneska konečně dosáhli hranice 4 kg, což je fakt úspěch :slight_smile:, mám z toho radost. Zatím pořád kojím, už ani neodstříkávám, protože to ze mě nic moc nejde, ale na to jeho napapání to snad stačí. Naposledy jsem přikrmovala asi před 5 dny. A my máme pořád velikost 56, ale je pravda, že jsem dneska už dala pryč první dupačky, který teda musely být snad 50, jeli jsme z nich z porodky a teď mu jsou krátký.

niki - jo jo, je to ta Depo Provera, jenže už jí mám v zadku, tak s tím nic neudělám, tu diskuzi jsem zatím nečetla a možná radši ani nebudu, abych si to pak nevyčítala :unamused:. Teď budu tedy doufat, že s ní nebudou žádný problémy. Já si říkala, že nebudu muset myslet každý den na prášky a bude to tak pro mě lepší, tak uvidíme...

Marky - tak včelku už máš, je fakt pěkňoučká :slight_smile:. A to plavání v Bn je opravdu levný oproti Táboru. Já taky uvažuju, že bych pak s malym někam jezdila, ještě tedy nevim kam. V Táboře to dělá ta paní Tichá? Kámoška k ní kdysi chodila a byla spokojená. Jenže tenkrát to bylo levnější. A prý ta paní může přijet i domů a ukázat, jak plavat s mimčem ve vaně, neměly jste jí některá doma?

Moni - takže už nekojíš vůbec, jo? A krmíš Nutrilonem? A vy už povídáte, to je super. My jen občas řekneme nějaký "slůvko", ale není toho moc, to fakt na to musí mít dobrou náladu. Ale když někdy vydá ten zvuk jakože povídá, tak je strašně roztomilej a hihňá se u toho :slight_smile:

Holky nevíte někdo, jaký jsou ty masáže kojenců, jak dělá Olina?

Včera jsem strávila s Markem půl dne v Táboře, opět na gyndě, pak jsem s ním zajela do Baumaxu, měla jsem ho ve vozíku a naštěstí pěkně spinkal. Jo a taky jsem zašla do sekáče a koupila mu několik tričíček, no bylo jich asi 5 kusů, jsem fakt švihlá, mám doma hadrů a kupuju další :sweat_smile: :grinning:. Pak jsem si koupila i něco pro sebe, no celkově jsem utratila takovejch peněz, ... jo to je tak, když jsem jednou za čas ve městě.
3. dub 2008 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,
chvíle klidu než přivezu Kristýnu ze školy a půjdeme na úkoly.
Seri- nekojím už vůbec u nás to bylo pak už přikojování :unamused: .Byla klidně půl hodiny u prsa vypadala spokojeně, ale jen co jsem jí zvedla na krknutí děsnej řev, když jsem jí dala do postýlky tak řev znova a dudlík by strhala. Nevím možná jsem neměla tu správnou trpělivost, ale i když jsem odstříkávala tak už jsem potom vytáhla jenom 20-30ml z obou a to si myslím je na jedno kojení málo. Jo, máme Nutrilon. Snad nejsem špatná máma když nekojím :cry: , nekojila jsem ani Kristýnu - ve třech týdnech začala jíst po půl hodinách a pak už jenom řvala. Paní Tichá k nám chodila, byo to seznamování a připravování mimča na plavání a bylo to super. U "povídání" je skvělý jí pozorovat nejdřív je velká příprava a pak vyloudí nějaké "slůvko", ale taky musí mít náladu. Rozhazuje u toho rukama nohama jak si pomáhá.
Seri na kyčlích jsi byla u dr. Šmrhy, bylo tam hodně lidí? Mám jít příští týden na gyndu a pak rovnou na kyčle. Taky nemůžu vlézt do sekáče jen tak hned něco táhnu domů, přitom věcí mám taky dost po Kristýně a teď jsme toho plno dostali.
3. dub 2008 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak dnes jsme taky byly celý dopoledne v Táboře.No a krom toho,že jsem nakoupila,byla v lékárně,na sociálce a v knihovně,jsem nevynechala ani sekáč :sweat_smile: Mám pro malou na léto takový ty bodýka s nohavičkou.Šatičky jsem tam nechala,ale teda měla jsem cukání :wink: No a sobě jsem si koupila v lékarně Tea Tree Oil.Mám na hubě nějaký dva nevim co,beďary to nejsou :confused: A prostě už nevim čím to zahojit,furt mi z toho něco teče,koupu to v řepíku a nic.Potřebuju tu hubu vyměnit :grinning: A koupila jsem si lak na nehty a blbka ho nechala u kasy,to jsem zjistila až doma :angry: Nevím,jestli jsem vytočená kvůli vyhozeným prachům a nebo kvůli tomu,že ten zpevňovač nemám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi obojí

Malá teda místo povídání heká a vzdychá,občas vyloudí nějaký "slůvlo".No je to prča. :wink: Dopoledne v tom Táboře spala chvíli,tak teď chrupčí.A jako všude jí rvát ve vajíčku,to je teda posilovna.Akorát že ruce mám hubený,potřebovala bych jí spíš nosit na zadku :grinning:

Kudrlenko,dopol spíme tak 1,5 až 2 hodiny a odpoledne kratší dobu 2 krát.Odpol bych to brala dýl a jednou,ale to snad taky přijde. :wink:

Moni-určitě nejsi špatná máma,neblázni.Nekojíš,svět se nezboří.Já mám teda chvíle a ty převažují,že si to užívám.Ale i se těším,až kojit nebudu,když mi malá nechtěla pít,prý to byl nějaký bojkot kojení či co,tak to jsem byla nešťastná.A i jsem si pohrávala s myšlenkou,že s tím seknu,naštěstí jsem vydržela.Trvalo to tak skoro tři týdny a byla jsem už pořádně mišuge.
A dnes jsem mluvila s tchyní a ta mlela něco o tom,že je na mě Michalka moc zvyklá a u ní že se rozplače.Jako kdyby jsem za to mohla nebo co.Asi můžu za to,že když na ní vyštěkne to svoje kuk,že se holka lekne.Ale to jí nevysvětlim :unamused: Taky nechci,aby byla výhradně zvyklá jen na mě,ale zase čtyřměsíční dítě je prostě ponejvíc s mámou,tak si myslím,že je to normální.Tchyně si myslí,že jí dá pacholíka a bude u ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ona není špatná,ale ty názory jsou síla.Ale zase to beru,je jí 76let,tak co bych chtěla.Některý padesátiletý jsou na tom podstatně hůř,alespoň mi do ničeho moc nekecá :wink: Já jí nedám ani příležitost :grinning:

niky-já mám areny dvoudílný a teda maximální spokojenost,lepší než litexy.Jsou takový pevnější.A vcelku mám adidasky a ty už jsou fakt jetý,s tím něco musím udělat.Jenže mě právě vše nesedí.Jsem dlouhá,ruce mám jak pavouk,zadek jako když mi někdo naplácá lopatou,pas žádný,prsa žádný :sweat_smile: Všechno je na mě rozkydlý.No když to tady po sobě čtu,tak nevím jestli do toho bazénu ještě někdy vylezu :grinning:
Jo a framykoinem mažu,zdá se to lepší,zatím bez hnisu.
A dnes jsem si koupila i ten capillan,jak jsi se zmiňovala.Ale nepíší na něm,jestli to podporuje jen růst vlasu a nebo růst těch nových.Vím,že na škole jsme to na sebe plácaly,aby nám rychle narostlo háro
3. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz
jsem to nechtíc odeslala a ještě jsem to neměla dopsané :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já bych spíš potřebovala,aby mi rostly ty nové vlásky,jinak ani né,když mám kratší.Ale to je jedno,stejně si to na hlavu budu lít,ldyž už jsem to koupila :sweat_smile:

Jinak dnes ráno jsem sem napsala a praskal mi žárovka v lampičce a vyhodilo to pojistky,těsně než jsem to odeslala :angry:
Malá si teda moc nedáchla,už tu na mě čučí :wink: A vypadá jaksi nenaloženě :stuck_out_tongue_closed_eyes: No musíme to nějak vydržet než přijde Tom a pak jí narvu do kočáru a půjdem ven :wink:
3. dub 2008 ve 13:36  • Odpověz
Nestíhám nestačím jen jsem vás dočetla a zase jedu makat. tak papa
3. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz
Teda holky vy furt něco kupujete :grinning: :grinning: :grinning:
Sem dneska byla nějak uvázaná u sporáku, manžel byl doma tak sem dělala k obědu roštěnou a vývar z hovězího, tak jsme před chvíli dojedli. Doufám že zbyde i na zítra abyc nemusela zítra vařit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten Capillan prodávaji v lékárně? Že bych ho taky zkusila.
Sem se uplně zapomněla pochlubit že předevčírem se na mně Kája nahlas zařechtala, to bylo tak krásný až mi tekly slzy. Sem na ní pak dělala šašky a ona to udělala ještě dvakrát a pak už nic. A od tý doby zase ne, budu muset počkat až bude sama zase chtít, ale už se na to hrozně těšim. Taky už pěkně putuje po dece, to se na ní jdu po chvíli podivat a je obrácená tam kde měla hlavu má nohy a opačně a furt se takhle přetáčí. :slight_smile:
A kecá furt něco, nejlepší je když dopije a začne mi něco vyprávět. :slight_smile:
Tak z velikostma jsme na tom tak že něco málo má ještě 62, něco 68 a něco už 74.
Plavky mám jen dvoudílný od Litexu, ale jsou jak nový protože sem je zatim měla jen párkrát na sobě, tak uvidim na to plavání se mi nový zase kupovat nechtěji. Myslim že nás tam s tim rozkydlym břichem bude víc. :grinning:
Seri, tak kdyby jsi jezdila na plavčo do Benešova to by jsme mohli být ve stejný skupině. Já včera psala kámošce jak tam byla spokojená, jezdila tam asi před 4 rokama, tak mi odepsala toto.

Já jsem jezdila nejdřív do Tábora a pak když to zrušili tak do Benešova. No
nevim přístup je všude stejný u obojího jsem byla spokojená a prostředí tak
v Táboře mi to připadalo hezčí ale Adamovi se víc líbilo v BN. Teď to navíc
v BN měli rekonstruovat tak to bude dobrý. V BN je to normálně na plavečáku.
Jsou tam dětský šatny a pak taková malá hala s malýma židličkama a
stolečkama aby se děti mohli nasvačit po plavání a jsou tam erární hračky a
s těmi si můžou hrát.
V Táboře byli hezčí dlaždice ale zase tam nebyl přebalovací pult a nočníky
jako v BN. Teď v tom novým centru v Táboře to je určitě krásný ale je tam
prý studená voda a o hodně hlubší což mě příde blbý protože čím víc máš vody
tak když to dítě celou dobu držíš tak je blbá stabilita než když máš vodu ke
kolenum a můžeš s ním sedět.
Já jen vím že jsem se rozhodovala taky podle ceny, protože když to pak
přehodili do toho novýho centra tak to byla docela palba a navíc to tam bylo
2x v týdnu a to máš dvě cesty do Tábora a zpátky takže těch 12 lekcí máš v
BN na 3 měsíce a v Táboře na 1,5 měsíce.
Já myslim že je důležitý že s ní budeš moc vůbec někam chodit aby byla
zdravá, měli jste nějakou změnu jednou v týdnu a určitě bys našla něco
horšího a něco lepšího na každým bazénu.

Tak snad to tam nebude tak hrozný. :wink:

Jo Seri, budeš mít v sousedství další mimi, teda spíš jen na víkendy. V neděli se tu zastavili Aleš s Janou, tak prý čekaji mimi, ale zatim jen krátce, tak nevim kdy maji termín. :slight_smile:

Moni, určitě nejsi špatná matka že nekojíš, prostě někomu to nejde, tak se nedá nic dělat, lepší než aby jste se obě trápili, takhle bude malá napapaná a spokojená a ty taky. :slight_smile:
3. dub 2008 ve 14:27  • Odpověz
Tý jo Marky tak já musím oponovat, řebalovací pulty tady jsou na šatně asi šest nebo sedm v sušárně dva dvou a nočníky tam taky jdou. Voda je teplá a hlubová naopak nemusíš se ohýbat a nebolí Tě záda, stejně se pohybuješ po celém bazénu takže sedět se moc nedá akorád ta cena a v kurzu máš normálně 1 lekci týdně. Teda já mluvím o tom na sojčáku ne na plavečáku.
Moni znám spoustu lidí co nemohli kojit dnes se to jen moc propaguje. A hlavně spokojený miminko a spokojená maminka to je základ všeho.
3. dub 2008 v 19:21  • Odpověz
Holky, dík za podporu. Je pravda, že kojení se hodně propaguje a pak když nekojíš tak na tebe koukají jak na macechu která nechce dát dítěti najíst. Hodně jsme se uklidnili obě jak já tak malá. Ta malá mrška poznala, že jsem nervózní a tím víc vyváděla, pak stačila blbost a odnesla to Kristýna, bylo mi jí chudáka až líto, ale to jsem si uvědomila až když bylo pozdě.
Chodila jsem do dětského centra na břišní tance a oproti táborskému bazénu jsou opravdu šatny a zázemí pro maminy lepší, jenom co jsem viděla v šatnách jsou přebalováky a ohrádka pro děti. V bazénu jsme převlíkali děti na zemi, ale nechalo se to. Je pravda, že v malém bazénku je ti vody tak ke kolenům a někdy to bylo o záda když jsme plavali na zádech nebo bříšku. Už se těším až budeme chodit plavčit s malou, děda už se taky ptal jestli budeme chodit ten je do toho celej žhavej, jen doufám, že to zase neodnesou ouška jako u Kristýny.
3. dub 2008 ve 20:04  • Odpověz
Marky-přijeď mi taky uvařit :grinning: Zítra musím udělat rajskou,ať se alespoň jednou v týdnu taťka se synátorem nají :sweat_smile: No to přeháním,ale zbytečně se fakt v té kuchyni nezdržuju :wink: Za to pořád uklízím,si už přijdu jak magor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ten capillan prodávaj v lékarně a fakt to zabírá :slight_smile: Stojí to jen 70Kč
Taky se snažim Mišáka rozesmívat co to jde a pak bulim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to fakt nádherný pocity :wink:

Add plavání,tak je fakt,že na Sojčáku je ten bazén hlubší a s tou stabilitou je to pravda,já lezla v plavečáku s Tomem na bobku a myslím,že tak je to lepší.A ohybala jsem se,to je pravda.Záda bolely,ale já se vzhledem ke své výšce ohýbám u všeho. :unamused: Ale zase jsme s těmi dětmi dělali plno blbinek i u kraje, pomalu na mělčině,jako lovení hraček a tak,tak mě se teda menší hloubka zamlouvá.Holky nechci Vám do toho kecat,ale podle mě ty přebalovací pulty jsou přepych a když je to ke všemu zaplacený,tak bych neřešila ,kde je maji či ne.Když jednou týdně prcka přebalim na zemi tak se to nepo..Je to samozřejmě takový kulturnější,ale tady jde hlavně o to dítě,aby bylo spokojený.A já bych teda ten Benešov kvůli ceně dala,ale mám to z ruky :unamused: A ještě teplota vody,v Plavečáku občas byl chladnější,ale to fakt až když venku bylo teplo a asi se míň vyhříval nebo já nevim.A na Sojčák jsem chodila cvičit a voda mi přišla akorát a to jsem se hýbala.Podotýkám,že doma se sprchuju ledovou vodu a dělá mi to dobře.A přímo,ta holka co tam předcvičuje aquaaerobic mi potvrdila,že z důvodu vysokých nákladů se šetří a míň vyhřívá.A bude to asi vědět,protože tam zároveň chodila plavčit se synem :wink: A prý teda ta teplota pro děti by možná byla potřeba větší.Ale to už je rok zpět,teď je to už třeba teplejší.
Já bych to fakt tak neřešila,já si na ty podmínky v plavečáku před pěti lety nestěžuju.Nebylo tam dítě,který by bylo nespokojený :wink: A to je podstatný,jestli se někde já budu půl hodiny krčit nebo klepat zimou,to odsouvám na vedlejší kolej,přežila jse horší věci.Tak to jsem se rozepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
pavluso, ona myslela že nebyli přebalováky na plavečáku, do Juklíku nechodila. :slight_smile:
No já zkusim ten Benešov, kdybych bydlela u Tábora nebo v Táboře, tak by šla asi do Tábora ale že to mám na půlce cesty a je Bn levnější tak je volba docela jasná. :wink: Už tak dost projedu.
maky, uvařit ti teda nepřijedu protože tak mně to zase nebaví :grinning:
Se tu navečer zastavila tchýně, tak se Kája docela vyznamenala, se dvakrát po sobě pěkně posrala :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 20:36  • Odpověz
Já jsem zase na MMB,já jsem se fakt zbláznila :rolling_eyes: Jdu sem radši pustit manžu nebo to špatně dopadne :grinning:
Marky to brzy Kája hází bobek na babičku :grinning: :grinning:
3. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz
maky ani mi nemluv, hned jak skončila Ordinace, tak sem sedla k počítači a sedim tu do teď na mimibazaru, oči už mně bolí a fakt si připadám jak závislák. Objevila sem tam super maskáčovou bundičku na Káju, jenže je v aukci a aukce končí až zítra večer, takže to je v háji to nemam šanci. Sem zkusila koukat na pár aukcí který teď končili a tam na poslední chvíli začali hrozně přihazovat, takže na tohle nemam nervy. :astonished: Ale ta bunda je prostě skvělá, zase na ní budu myslet celou noc :grinning: Furt hledám nějakou džísku, ale nějak sem furt nenašla nic co by mně opravdu zaujalo.
Je to mor a manža mi taky řiká že sem závislá, je fakt že jak nám šel ty čtyři dny blbě net, tak sem s toho měla slušnýho nerva a byla sem nervní i na něj, takže to jsou fakt příznaky závislosti. :unamused:
3. dub 2008 ve 22:34  • Odpověz
Marky na aukce taky nemám nervy :unamused: Tuhle co jsem si psla o ten komplet,tak to by bylo malý,včera jsem našla větší-74 a to mi zase paní píše,že to bude asi velký :confounded: Tak já se z těch velikosti zbláznim.Ale možná do něje půjdu.U kalhot to dole má gumu a rukávy bych ohrnula,kdyby mi tak někdo poradil :confused: Manža zatím nic neříká,teprve začínám :grinning: A dnes nebo v pondělí mi přijde to lehátko.Už se těším.To co máme půjčené,je nic moc.I když svůj účel to plní :wink: A hlavně už ho chci vrátit,je lepší když má člověk svý věci :wink:
Já hlavně musím vyndat další krabici po Tomovi,ty věcičky jsou vesměs na chvíli,tak zase ať to zbytečně nepřeháním.Jenže to si říkám teď,pak tam juknu a rozum je v pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 v 06:40  • Odpověz
Dneska je to počasí teda zase hnus, člověk byl celý den nejradši prochrněl. No ale mam vytřeno, tak trochu poklizeno, Kája na chvíli usnula, tak si můžu chvíli dopřát tady. :slight_smile:
Sem se podívala na Káji oblečení co máme a něco co už jí začínalo být menší už sem zase vyřadila a budu jí už dávat větší věci. Hlavně sem se docela zhrozila, jak sem sem dávala tuhle tu fotku těch pěkných lacláčů, tak sem myslela že jsou velký že budu čekat tak do jejího půl roku než jí budou a teď sem jí je jen tak zkusila a oni už jí jsou akorát. Tak teda docela čumim a ještě že jsem na to přišla, jinak bych je vyndala za pár měsíců a oni jí nebyli, to by mně mrsklo. :sweat_smile:
maky, a jaký lehátko jsi nakonec objednala? My máme to od Fisher Price, tady na koníkovi ho má kde kdo. Ale Kája v něm moc neni, dám jí tam každý den na chvíli ale ona po chvíli začne řvát že tam nechce být, takže ho moc nevyužijem. :unamused:
4. dub 2008 v 16:15  • Odpověz
Marky-jo já vím který myslíš.Já objednala od Zekiwi,takový jahodový se světlou-je károvaný.Dnes přišlo :wink: Krom toho,že je na těch trakách je vidět,že se nosilo,tak je jako nový a stálo 500Kč.Takže spokojenost.A jak jsme měli tam to půjčený od příbuzných,tak dnes už mi přišla sms,že ho chtěji vráti,jsou dva dny z porodnice doma :sweat_smile: No měla jsem to fakt načasovaný.A tamto bylo Chicco,ale starší,ještě tak za "krále klacka",takže si Michalka polepšila :grinning: Nesháněla jsem nic super,už to není na dlouho,ale zase aby trochu vypadalo a fakt je pěkný. Pak ho půjčím švagrové a pak prodám.Ale Michalka je v něm právě dost,bála jsem se ho koupit,že v něm nebude,proto jsem si ho na zkoušku půjčila.A ona je v něm fakt ráda,všude na mě čumáčkuje :wink: Teď je v něm zas a morduje světlušku :wink: Sice by už měla mít hlad,ale zase dělá drahoty :unamused: Ty děti si se mnou prostě dělaj co chtěj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a dnes jsem na mimibazaru narazila na paní z Tábora,má věci po holčičce :wink:
4. dub 2008 v 16:31  • Odpověz
Ahojky, koukám že dnes jsme všechny místo sezení u počítače byli venku :slight_smile:
My jsme s Kájou vyvětraný ažaž, taťka měl dnes s kamarádama První míli na motorkách, muj brácha bydlí v baráku po dědovi a babičce a přes dvůr byli dřív chlívy tak s toho si udělali s kámošema bar, takže dělaji takový různý akce pro kámoše motorkáře a dnes pořádali tu první míli, jeli na vyjížďku a kolem čtvrtý se pak vrátili do baru, kde byli venku nějaký soutěže a večer tam hraje kapelka atak. No a já s Kájou jsme si ještě se třema holkama udělali výšlap na Monínec, tam jsme si dali venku obýdek a ke kafíčku zákusek. Počasí bylo skvělý takže tam byl super výhled, byla to pohoda. Asi v půl třetí jsme jeli dom a za hodinku jsme si dali spicha u kluků v baru, kde jsme opět byli venku. Já odtud s Kájou odjela asi v půl šestý a Kája byla teda za celý ten den uplně zlatá. Byla strašně hodná , sem si zase vyslechla chvály jaký máme hodný dítě. :slight_smile: Na ten Monínec přišla nějaká partička co dělají dog treking, takže tam kolem nás bylo asi dvacet psů a v jednu chvíli docela štěkali a Kája byla uplně v pohodě a pak zase v tom baru, jak venku kluci soutěžili na motorkách, že třeba na hřišti před motorkou na čas válí sud, no tak tam docela řvali v jednu chvíli motorky a Kája taky v klidu. Tak aspoň bude zvyklá.
Teď mi krásně spinká a já sem teda zralá taky na pelech. :sweat_smile:
No teď musim jít do koupelny a smít si ze ksichtu pleťovou masku, protože sem na ní zapomněla a mám jí tam už asi 45 minut tak abych se ještě neosypala. :grinning:
5. dub 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky já byla včera celý den v Praze a dneska jsme byli hodně venku a bylo pravdu krásně škoda toho nevyužít. Marky Kája je na motorky a ostatní zvuky v naprostém klidu až se všichni divý ale mi máme smůlu vloni koupená baterka ani neškytla takže jsme ještě zazimovaní. :frowning2:
5. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj ženy :wink:
tak já dnes trajdala u mamky.Taťka byl totiž dnes na zápase,no vlastně ještě je :angry: Ale už se věnuje spíš půllitru než sportu :sunglasses:Tak aby ten den rychleji utekl,doma by to bylo na prd. Holky jsem fakt tak blbá? Já mu to prostě závidim :unamused: Sice neprudim,nezakazuju,nehádám se,ale těžce to nesu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase chápu,že to tak je v životě zařízený :wink: A taky vim,že kdo si počká ten se dočká :wink:
K mamině přijel i brácha,tak bylo o zábavu postaráno.My jsme totiž zastydlí puberťáci :grinning:
Já jsem včera mluvila s kamarádkou a ty maji dvě dítka.Starší holčička od mala zlatý dítě,klouček pravý opak,jsou z něj na prášky.Hlavně jeho tatínek,je to pohodář a po hodné holčičce toho raubíře nemůže rozdýchat.Kubíkovi už budou dva.A včera po dlouhé době šli všichni něco společně vyřizovat do města.Tatínek s nimi moc nechodí.Kubík neměl zrovna náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tatínek chytal nerva :grinning: Načež prohlásil,že se vůbec nediví,že některý chlapi začnou radši chlastat a trávit čas v hospodě,když tohleto maji pořád doma :sweat_smile: Tak kamarádka ho hned ironicky usadila,že co teprve ty ženský,ty musí chlastat nonstop :grinning: Pak mi ještě líčila,jak u hokeje doma musí být absolutní ticho,no zařiďte to s dvouma dětma :sweat_smile: Dlouho jsem se tak nepobavila a hlavně mě to uklidnilo,že v tom nejsem sama :wink:
Jinak z Michalky se stává pěknej mamánek a tatánek :grinning: Když jí někdo jiný chová,tak je samý úsměv než pohledem na mě z úplně jíného úhlu zjistí,že je někde jinde a u někoho jiného :sweat_smile: Pak spustí děsně lítostivý pláč. :frowning2: Ale když třeba leží a někdo na ní mluví,tak to je v pohodě.Tak snad jí to přejde. :confused:
A dnes mě šokovala,usnaula za naprostého ticha,což teda není až tak neobvyklý,ale bez dudana a bez prstu :sweat_smile: Ale jsem nad věcí,to byl jen nějaký osvícený okamžik :grinning:
Tak já jdu chrnět,tatínek nám přijde asi kdo ví kdy :confounded:
5. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz
Makyb třeba dudlíčka už nebude chtít Kája ho dá se říct neměla pravidelně vůbec občas ho vzala na milost ale málokdy spíš ho měla na hraní. No a tatánek to u nás nebylo včera jsem se šla vyspršit a manža mi ji musel donést co dělala, ale je to potvora když odejdu pryč je v naprosté pohodě ale když jsem v koupelně nebo tak, tak to je na zabití. Makyb u té tvé kamarádky to musí být zajímavé jak asi zařídíš aby dvě děti byli takovou dobu ticho zalepíš jim pusy a zavřeš je do sklepa či co?
6. dub 2008 v 07:41  • Odpověz
makyb, tak že to manžovi závidíš tak nějak to cítim stejně. Taky nezakazuju ale někdy to těžce nesu a mam s toho depku. On má těch akcí docela dost, hlavně když pak jedou s klukama v létě na motorkách na 14 dní pryč, tak to je už pak dost dlouhý. Hlavně když odjíždí tak je mi do breku a pak si na tu samotu docela rychle zvyknu a když přijede, tak mi najednou doma nějak vadí, najednou mi to tam narušuje a zase mi chvíli trvá než si zvyknu že je doma. Vlastně je i tak trochu sám proti sobě, že nás tu takhle nechává. :confounded: No někdy sem ráda když vypadne, když je to pak ale nějak často za sebou tak už mně to štve :slight_smile: Máš pravdu že to tak je v životě zařízený, ale je to trochu nespravedlivý.
Třeba tenhle víkend, on odjel v pátek asi v šest večer a ještě neni doma. No ještě že muj manžel neni na sport, protože to už by mně asi kor mrsklo. Muj brácha je ještě horší, má ty motorky a ještě je na sport, fandí bohemce takže jezdí skoro na všechny zápasy, takže ten neni doma už vůbec a když je doma a dávaji nějaký sport tak zase čumí na bednu. Asi proto taky ve 34 letech neni stále ženatej a nemá děti. Nakonec mu stejně každá uteče protože málokdo tohle vydrží. :unamused:
Ta tvoje kámoška to má teda taky dobrý, ty chlapy jsou prostě někdy na ránu :slight_smile:
Já dnes nemohla vůbec usnout, šla sem spát v půlnoci a ve dvě sem ještě nespala, pak sem asi nějak zabrala ale ve čtyři se zase vzbudila Kája na krmení, no a v sedm už zase škrábali psi na dveře že chtěji nažrat, a po osmý zase chtěla najíst Kája. takže dnešní spánek teda nic moc. :dizzy_face:
Kája je taky trochu mamánek, když příde někdo cizí tak je zticha a jen pozoruje, trvá jí než se rozkouká a když jí někdo chová tak koukám po mně. A včera celý den nepromluvila jen pozorovala až doma začala povídat. :slight_smile:
Holky nemáte nějaký osvědčený krém na vrásky? Chtěla bych se něčim matlat, švagrová prodává Avon tak mi přinesla nějaký vzorek, jenže ten krém 30ml stojí 550 kč a to je ještě o stovku zlevněný, takže docela mazec, to se mi za to moc dávat nechce.
6. dub 2008 ve 12:37  • Odpověz
Marky tý jo a to ho na 14 dní pustíš??? Tak to já bych asi nepustila ale možná je to tím že jak lítám na motorce taky tak by mi bylo líto kdyby jel sám ale kdyby to nebylo s motorkama tak bych to asi zkousla kolikrát se skoro ani nevidíme ale 14 dní nevím nevímjsme na sobě oba dost závislí
6. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.