• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
pustim ho, protože kdyby s nima nejel tak bude doma akorát prudit a takhle přijede vždycky spokojenej, což se nedá říct ale o mně. S nima je to těžký ta jejich partička totiž nejradši vše dělá bez bab, takže tam prostě neexistuje aby se vzali holky a jelo se společně na motorkách na dovolenou a nebo i autem to je fuk.To by si musela vidět, škoda slov. :rolling_eyes:
My na sobě závislý asi moc nejsme, on už mně prostě tak naučil, že mi nic jinýho nezbývá a sám jak je vidět se bez nás taky kolik dní obejde. Mně by to ani tak neštvalo, kdyby se aspoň snažil vymyslet nějakou dovolenou taky pro nás. My jsme spolu 6 let a za tu dobu jsme spolu byli na letní dovolený jednou v Tunisku, jednou sem pronajala na týden chalupu u Třeboně a tam se mu moc nechtělo a tak když se vracel z jejich dovolený tak se radši vyboural, že sem tam nakonec musela jet sama se psem a s mojí a jeho mámou. No a v zimě jsme byli dvakrát lyžovat v Itálii, toť vše. Nevim no, sem zvědavá jak to chce dělat teď když máme dítě. Tuhle pronesl aby jsme si slíbili že budeme s Kájou jezdit po výletech, ale tak nějak tomu moc nevěřim a už vidim jak to zase dopadne. To prostě bude támhle něco, támhle akcička, támhle se pojedou projet, pak zase pude dělat a na nás žádný volný víkend nezbyde.
Mam dneska nějakou depku, a sem na něj nasraná, tak proto to sem asi tak sypu, tak se omlouvám. :cry:
6. dub 2008 v 16:18  • Odpověz
Marky-jen to syp,já jsem taky nasraná :grinning: Sice nejsem moc proto,aby to co je doma se řešilo jinde,ale tady to je jiný.Spíš před kamarádkama/některýma/ si dávám bacha.Člověk nikdy neví,já v podstatě mluvím o manžovi pěkně a i to tak cítím, není to přetvářka.Dalo by se říct,že si vyhovujeme.Ale někdy to přeteče,přesně jak říkáš,když se toho nakupí moc,tak pak se to veze :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás je to tak,že v plné sezóně má manža dva zápasy týdně a jeden tenis,do toho občas něco v práci,pak nějaká schůze a pořád něco :angry: V zimě je to lepší.Během roku se to různě střídá,už jsem si taky zvykla.Naopak jsem ráda,že taky mám svůj klid,když není doma.A nejsi sama kdo chlapa pustí na delší dobu pryč.Manža jezdí na týden v zimě na soustředění a v létě na víkend.A co si budem povídat,je to jedna velká pařba :sunglasses: Vždycky když mi volá a já slyším ten hlahol,tak mám takovou chuť si taky vyčistit hlavu.No a když se po týdnu vrátil,tak mi tady taky chvíli překážel :wink: A než aby mi strašil chlap pořád doma,tak to radši něco obětuju.Taky nejsme závisláci,když na podzim manža asi měsíc marodil,tak jsem ho měla plný kecky :rolling_eyes: A na rovinu jsem mu to i řekla,my si prostě na nic nehrajem :grinning: Co na srdci to na jazyku.
A krom toho,že s náma není doma,tak mě ještě točí,že kolem baráku je furt práce a já ho musim buzerovat,aby se něco dělalo.Né,že by byl lenošný,ale není čas.A pak když to na něj přijde,tak by se strhnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zase na druhou stranu vůbec neprotestuje,když někam chci jít já,jenže teď to prostě moc nejde.A i kdybych šla,tak budu pořád koukat na hodinky a na mobil :unamused: Znám plno holek ze cvíča,který i na tu hoďku jít cvičit mají problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jen tak na kafčo s kamarádkou,to je naprosto nemožný.Tak to by mě zase vadilo víc než tohle.A bráchové jsou podobný,takže mi to fakt nepřijde,jen se někdy naseru :angry: Ale abych manžu jen nepomlouvala,on je fakt super táta,co to jde tak se věnuje Tomovi,všude ho bere.S Michalkou to ještě není takový,je malá,ale i tak si sní dokáže povídat a tak.
A manža jak je oproti mě starší,tak ještě si říkám,že toho stihnul už hodně,tak už by mohl dát pokoj :grinning: Takže ono všude je něco,strřídavě oblačno.Ale já jsem docela realista,nikdy jsem neměla iluze,že budu pořád jen zamilovaná a vše bude jen krásný :wink: Můžu ale konstatovat,že jsem spokojená a i šťastná.A to je v dnešní době,když to vidím kolem sebe,vcelku přepych.Bohužel v tu chvíli,kdy mě chytne rapl,si tohle neuvědomuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já umím být pořádně vzteklá :sunglasses:
Takže Marky nedepkuj,nejsi v tom rozhodně sama :wink: Teď je manža s dětma v pokojíčku-žehlí si to.Já totiž nemluvim ani s Tomem,ten měl ke všemu dnes svoje pubertální výlevy :rolling_eyes: Takže si pokecám jen s Michalkou :grinning: :grinning: A tady s Váma :wink: Tak jsem si taky ulevila,tak se taky omlouvám.Asi se půjdu večer uklidnit na MMB,mám tam něco,co mě nenechává v klidu :sweat_smile:
6. dub 2008 v 17:23  • Odpověz
Jo a na vrásky teda nevím,taky už jsem na něco koukala,prej po třicítce už by se mělo :grinning: Ale je to drahý fakt jak prase.Já mám krém od Dolivy na citlivou pleť a k tomu od tý samý značky na oční vrásky.Přijdu si teď celá nějak hnusná :sweat_smile: tak ani nevím,jestli to má nějaký efekt,takže si klidně taky nechám poradit :wink:
6. dub 2008 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky,
já bych někdy přítele klidně pustila i na týden - nejhorší je, že nikam nechce a žádný takový aktivity ani nemá. Všude jezdíme společně a dělali jsme spolu na jednom pracovišti takže někdy to bylo opravdu strašný, ale většinou jsme dokázali pracovní problémy vyřešit v práci a domácí doma - nemíchali jsme to :grinning: . I když teď jel na dva dny domů na Slovensko, docela jsem z toho byla div živa. Taky bych neměla problém někam jít, ale asi bych byla taky nervózní co se doma děje. S Kristýnou je to v pohodě, ale s malou si ještě moc neví rady, většinou mi jí podává se slovy, že neví proč brečí a jak to mám asi vědět já :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Ne nestěžuju si je bezvadnej. Na to, že je o hóóódně starší než, už má dospělou dceru, ještě si troufnul na mimino.
Jo a s pletí mám problémy od porodu jsem vysušená jak treska. Ve středu jsem byla na kosmetice, ale asi by to chtělo plastiku z druhý strany hlavy. Ještě jsem alergická a když začnu používat nějakej krém tak se pravidelně osypu :frowning2: .
6. dub 2008 v 19:53  • Odpověz
Moni a jestlli to není tajný,o kolik je přítel starší?
Holky já se chci na MMb zůčastnit aukce a vůbec nemůžu přijít na to,jak přihodit,jsem úplně blbá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvíli to končí a já to tak chciiiiiiii!Jsem z toho úplně hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
Já se po.... :grinning: Já na to nemůžu přijít,mám úplně třasavku,je tohle možný?Co mám jenom dělat,už jenom 10minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem zapojila i manžu,ten ze mě nechápe :sweat_smile: No já ze sebe taky nemůžu
6. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz
Makyb není to tajný o 16 let asi si řeknete, že jsem blázen. Nějak jsem nehledala mezi stejně starýma, pardon mladýma.
6. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz
Moni-taky to nezveřejňuju,lidi na mě koukaji divně,i když dnes už to není nic tak divnýho.A já mám někdy z těch překvapených reakcí škodolibou radost :grinning: Manža je totiž o 19,tak jsem ráda,že je nás víc :wink: A já jsem mezi vrstevníky hledala a i měla přítele,ale život mi to zařídil jinak :slight_smile: A nemám pocit,že bych ten rozdíl nějak pociťovala a to už se známe deset let.Naopak mám pocit,že manžovi vůbec nestačim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím jako v životě,kdyby náhodou někoho napadlo něco jiného :sweat_smile:
6. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
kuwa, to sem si teď zvedla adrenalin, sem bojovala na mimiaukci o tu maskáčovou bundičku. Vyvolávací cena byla 219,- S jednou sviňuchou sme se tam přetahovali, až to bylo na čtyřech stovkách, tak sem dala ještě deset a ona opět přihodila na 419,- tak už sem to vzdala. Jsme jí prodloužili o deset minut a ta vypadala že se jen tak nevzdá, sem se jí koukla do profilu a má vyhráno už 60 aukcí, takže asi soutěživí typ. Možná sem na mimibazaru závislá, ale zase nejsem magor abych za jednu bundu dala kdoví kolik. Byla moc hezká, ale co se dá dělat. :angry:
A to sem před osmou hodinou ještě přihodila na jeden komplet džínový lacláče a tričko, už ta cena byla docela vyšplhaná a po mně tam přihodilo ještě kolik holek a cena se nakonec vyšplhala taky na 419 kč.
Jsou to blázni a na to fakt nemam nervy, to radši budu krosit po mimibazaru a na něco hezkýho a ne moc drahýho taky narazim. :slight_smile:
Maky, tam máš takový kladívko a na to když klikneš tak přihodíš, ono ti to tu stránku jakoby obnoví a musíš to ještě potvrdit. No ale snad si na to přišla sama, protože už máš asi po aukci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mam pleť teď taky hroznou, ale včera sem si dělala pleťovou masku a tak jí mam dneska docela omládnutou. No ale to vydrží tak den dva a budu zas vypadat jak stará rašple. :grinning:

Já si na manžu v jinym směru taky stěžovat nemůžu, to on zase se jako snaží, maká aby jsme se měli dobře, doma je na nás taky hodnej, nijak zvlášť neprudí, skoro každý jídlo mi pochválí,když někam potřebuju tak taky nemá problém, takže takhle to jde. To některý holky maji doma hrozný prudiče, kterym se ničim nezavděčí. Akorát prostě ty motorky a ta jejich partička někdy dělá doma zle. Oni kdyby tam byli normálni kluci tak by to taky bylo asi jiný, ale jsou skoro všichni svobodný a před sebou dělaji frajírky jako že se bojí někam nejet aby hned ty ostatní si nedělali srandu že jsou to podpantofláci a tak. Jak jezdí na ty dovolený, tak teď byli několikrát na Ukrajině, maji tam známý, no a to tam byli loni v létě a teď tam byli znova v únoru asi 4 dny na nějaký akci a tam byli striptérky a oni chlastali a řádili. Jsou jak malý jardíci. A hlavně když v tom jejich baru dělaji nějakou akci tak je manža hrozně nepostradatelnej a já když se tam pak zastavim s Kájou tak se nemůže na půl hoďky uvolnit aby se nám trochu věnoval. No prostě to neumim ani vysvětlit, to by jste to tam fakt museli vidět. :grinning:
6. dub 2008 ve 21:05  • Odpověz
Marky-já jsem asi tupá,ale já tam žádný kladívko nevidím :confused: Prostě otevřu tu aukci,tam je vlastně její aktualizace,ale fakt nic,co by mě dovedlo k příhozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já teď na hubě pomocí toho Tea Tree vyhojila některé nedostatky,ale už jsem z toho fakt na švestku,chvíli je klid a pak znovu.Vím,že to tu řešíme pořád dokola,ale mě to fakt štve,takovou tlamičku teď mít :grinning: A pak,že člověk po dítěti omládne,tak pořád čekám na ten zázrak :grinning:
Marky zrovna v pátek jsme tyhle věci probírali s manžou.Každý pátek mu známý posílá sms,ať zajde tady do baru,ale on třeba jde pak manža i v sobotu a v neděli navečer má tenis a pak i pivko.Tak ty pátky nechodí,já mu nic nezakazuju.A tuhle vyrukoval s tím,že tam v pátek taky musí zajít,aby nevypadal jak podpantoflák.Prej to vrhá špatný světlo i na mě,jako že ho asi doma držím zkrátka :grinning: A je to pravda.Když by jsem takhle lítala já,tak mě každý odsoudí,ale chlap je chudinka :angry: Když si chlap najde novou babu,tak je to borec,ale ženská je hned kurva.Tenhle přístup a myšlení prostě nepochopim.Takže manžovi se tam ani nechce,ale aby nevypadal jak ťunťa,tak tam dojde.Fakt nechápu... :angry:
Manža se asi víc pohybuje mezi ženáčema,ale ono je to jedno,kolikrát ty ženatý jsou horší jak svobodný.Já si taky jinak fakt nemůžu stěžovat,ale zase člověk si musí zanadávat.A manža taky musí být všude,ale už teda hodně omezil.Když on má na starosti TJ,takže kromě toho,že je to koníček,má i nějaké závazky a z toho nějaké výhody,tím mi vždycky zavře ústa :zipper_mouth: Je to stěma chlapama někdy na pytel,ale zase není nuda.Já totiž nevěřím těm,co vykládají,že se nehádají a vše je jen super.A řekla bych,že právě tyhle vyumělkovaný vztahy moc nevydrží.To je samý miláčku a zlatíčko...mě to přijde falešný.
Tak tady se rozvinula filozofická debata a já jsem na MMB přišla o kočičkový komplet :frowning2: Jak já jen můžu být tak blbá,že jsem na to nepřišla :angry:
6. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz
Ahojky po ránu :slight_smile:
tak už vím,proč mi ta aukce nešla.Kvůli mé blbosti :sweat_smile: Jak jinak.Já jak chodím na víc stránek,tak mám registraci pod dvěma nicky,buď jako tady a nebo jen makyb,bez toho ročníku,takže jsem vlastně nebyla přihlášená :angry: Takže bych si nejradši nafackovala,ten komplet na Mišáka obsahoval bodyko,punčošky,šatičky a kabátek.Konečná cena byla jen 125,tak mě to fakt naštvalo.Ale třeba by jsem narazila na nějakou soutěživku,která by se nachtěla vzdát :grinning: A na to já taky nemám nervy.Nemusím to mít za každou cenu.Už jsem si taky všimla,že některý ženský v tomhle nemají zábrany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám dnes po víkendu uklízecí den,je to tady jak po výbuchu,tak to abych radši vypla počítač :sweat_smile:
7. dub 2008 v 06:37  • Odpověz
maky, teda pani vy jste nějaká čilá po ránu, v 6.37 příspěvek. :grinning: To sem akorát kojila a šli jsme si ještě lehnout, když sem v půl desátý vykoukla z postele tak sem byla v šoku nasněžíno a furt chumelí. :astonished: To snad neni možný
No ale ty už máš určitě naklizeno, uvařeno a za chvíli si budeš moct dát nohy na stůl co? :grinning:
Já mam ty pondělky takový lenivý, takže to vidim že dneska zase prd udělám a že by to bylo potřeba tady krapet poklidit. :slight_smile:
Tak ten komplet to je škoda že ti utekl, za tu cenu by byl super. :unamused:
Tak to nevim jestli se po dítěti mládne, mně naopak příde že sem dost zestárla. Možná se mládne když máš dítě ve dvaceti, ale ve třiceti asi nemůžem čekat zázraky. :dizzy_face:
Přesně tak člověk si musí zanadávat, kdyby jsme to drželi furt v sobě, tak za chvíli vybouchnem jak papiňák. A kde se nejlíp nadává na chlapy, no mezi ženskýma. :grinning: U mně taky hodně záleží na mí momentální náladě, že prostě někdy to beru v klidu když tu neni a někdy to ve mně vře a jsem pak naštvaná.
No ale jak jsme byli s holkama v sobotu na tom výletě, tak to jsou vlastně holky kluků z tý motorkářský partičky, takže to bez bab znaji moc dobře, no tak jsme si na ně vymysleli takovou kulišárnu, protože oni maji stejný mikiny a trika se znakem svýho klubu, tak jako že mi si uděláme taky svuj klub, nechám si udělat stejný mikiny a stejný znak akorát že mi v něm nebudem mít napsáno jako oni Chlif Bikers ale budem tam mít Chlif Blonds a pak až budou mít nějakou akcičku tak si je vezmem na sebe a uvidíme ty jejich ksichty. To bude prdel už se na to těšim. A hlavně jsme se taky domluvili že na takový výlety budem chodit častějc, tak aspoň tak. :slight_smile: Mam ze soboty nějaký fotky, tak je musim někam dát.
7. dub 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zase se mi příspěvek smazal, já bych do toho kopla.
Makyb - to jsem ráda, že je nás víc :wink: . Jak si sama řekla osud to zařídil za nás a mě to takhle vyhovuje. Manžel byl taky starší - ten si mě našel v práci 3 roky jsme spolu bydleli pak se vzali, ale ve 23 letech v 6. měsíci těhu a před prvním výročím svatby jsem musela řešit strašně smutné věci, které bych nepřála největšímu nepříteli. Naši mi v té době hodně pomohli i přes můj ne příliš veselý odchod z domova. Teď už je snad všechno špatné za námi. Někdy je u nás pořádná Itálie, taky nevěřím tomu když někdo tvrdí, že se nehádají, nebo to miláčku a zlatíčko je jenom na veřejnosti a pak bych chtěla být muškou a vidět je doma. Lidi občas divně koukají, ale už to nevnímám. Zase už ty naši chlapi jsou vybouřený :wink: .
Holky každej kdo mě potká tak mi tvrdí jak mi to sluší a mateřství mi svědčí, ale mě to tak nepřijde. Vlasy mi trčí a o pleti už ani snad nemluvím.
7. dub 2008 v 10:56  • Odpověz
Marky - s tím věkem je to asi fakt. Před těma 7 lety mi to taky tak nepřišlo, ale teď je to snad den ode dne horší. Nedávno mě "potěšila" neteř líčila zážitky z nějaké zábavy a říká, že tam byli i starší lidi tak 30 - 35 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. dub 2008 v 11:01  • Odpověz
Marky-mě fakt nedělá problémy ráno vstát,já právě když dýl spim,tak pak jsem jako když mě praští palicí :rolling_eyes: Takže ráno chlapi odejdou,malá spí a já si v klidu dopřávám své jedno pořádné kafčo za den.Dřív jsem byla kafař a docela mi to chybí,ale už jsem si zvykla. :wink: Takže teď mám uklizeno,vařeno od včera,zašlapáno na orbi,vysprchováno a teď mám veget než se zase odpol vrátí manža s Tomem.
Na tu manžovu partičku jste si vymysleli dobrou kulišárnu :grinning: Ženský mají držet při sobě.My máme takovou solidaritu i se švagrovkama,já jsem proti vlastním bratrům :sweat_smile: A mám kámošku,které je /teda letos bude/ čtyřicet a ta to manželství bere fakt s nadhledem,zanadáváme si a pak se tomu zasmějem :grinning:
A k tomu věku-bráchové jsou o sedm a šest let starší a mě přišli vždy děsně starý :grinning: A teď jsou to najednou mladý kluci :wink:
Moni -to je dobře,že to smutný už je za Tebou.My jsme z manžou měli taky těžký začátky,hlavně jsme to tajili před okolím,já se tomu dost bránila,i když jsem v tom lítala až po uši.Takže jsme byli i od sebe a já se na čas vrátila k bývalému.Pak jsem byla sama bez chlapa,abych si to srovnala a prostě bylo to silnější než já :wink: Vykašlala jsem se na lidi a zařídila jsem se podle svého a ničeho nelituju.Moje rodina kupodivu přijmula manžu v pohodě.Okolí si chvílo o tom šeptalo a dnes nemám sebemenší problém.A jelikož manža byl svobodný,kvůli tomu jeho sportu a jiným aktivitám se nestihl oženitl,tak trochu vybouřený za ta leta je :grinning: Ale doma za zadkem mi teda sedět nebude.Ale já jsem ráda,že takhle něco dělá,protože díky tomu si myslím mezi námi ten rozdíl není vidět.A nebo je to tím,že já tak blbě vypadám :grinning: A s manžou si z toho věku děláme legraci,prý už mám taky něco za sebou a je třeba mě vyměnit :sweat_smile: A nebo když mi něco povídá,tak pak dodá,no to bylo tenkrát,jak jsi ještě tahala za sebou kačera :grinning:

Holky Michalka má kolem pusinky takový pupínky,už to má delší dobu,mazala jsem bapanthenem,to nezabralo.Tak teď zkouším calciovku.Jinak nikde nic nemá,já už jí ani ničím nemažu,ani prcku.Jen tu pusinu.Vůbec nevím co jí na to dát.Dala jsem do alba fotku,má to trochu na té pusince vidět :unamused:
No jen jsem se o mazlince zmínila,tak se probudila :wink:
7. dub 2008 v 11:49  • Odpověz
no to bylo tenkrát,jak jsi ještě tahala za sebou kačera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to mně fakt pobavilo
Je dobře že se takhle špičkujete, lepší než brát všechno moc vážně. My si taky ze sebe furt děláme srandu a oslovujeme se cikáne a cigoško, já teda tak řikám i psum a Káje když mně zlobí :grinning:
Tak to já mam manžela staršího jen o 4 roky, ale myslim že vybouřený je taky snad dost. V mládí to dost střídal a s nikym vlastně pořádně nechodil, když jsme se seznámili tak už byl dobu bez baby. To já chodila s bývalym 9,5 roku a pak jsme se rozešli kvůli jiný holce, sama sem byla asi měsíc a brácha mně vzal mezi svý kámoše a tam sem se dala dohromady s manžou, tak jsme spolu 6 let s toho 3,5 roku manželé. Tak je brácha hrozně pyšnej jak mi dohodil chlapa. :grinning:

Maky,tak s pupínkama ti asi neporadim, kolem pusy jsme je ještě neměli :slight_smile: Teď nám doktorka napsala na tu suchou kůži i Lipobasi a tam píšou že je i na obličej, ale to asi záleží z čeho to má a co to je, aby to pak potom neměla ještě horší.
Mně teda ráno vstát dělá problém, ale máš pravdu že když spim už moc dlouho že sem pak jak praštěná. To ty si dneska teda akční žena, tolik si toho stihla. Já nestihla vůbec nic, chci vytřít ale asi počkám až navečer protože jak tu padalo a teď to taje, tak psi zase natahaji domu bordel, tak to teď nemá cenu.
7. dub 2008 ve 13:04  • Odpověz
Kecám nemam ho staršího o čtyři roky ale o tři. :slight_smile:
7. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky,
no tak pročítám docela dobrý úvahy :slight_smile: o manželech. Ono asi u každýho je něco. Samo, že i u nás. Já zatim můžu mluvit jen o příteli až od června to bude manžel :slight_smile: asi mi bude chvilku trvat než si na to zvyknu. My jsme spolu 7 let a u nás to asi nejvíc vyřešilo mimčo, jinak nevim jestli by jsme se vůbec brali a řešili bydlení apod. Taky jsme měli hrozný období, když od nás odešla máma a všechno zůstalo na mě, tim pádem jsem neměla moc času na něj, ale pomohl mi víc jak skoro celý naše příbuzenstvo. Uměl líp vařit :slight_smile:
rádi jsme jezdili na různý akce a festivaly a na dovču. bála jsem se toho, že až budeme mít mimčo tak budu sedět doma sama a přemýšlet jak se někde baví, ale docela se mi podařilo mu vtkloukat od začátku do hlavičky, že máme dítě oba tak by to mělo být spravedlivý. a zatim se daří. tak někdy jdu na chvilku já a pak zase on, samo, že by se rád zdržel, ale představuje si mě doma jak nespim a čekám až se připlíží, ale mě už je dneska stejně nejlíp, když jsme všichni spolu doma pohromadě. taky je to asi tim, že je většinou přes týden na cestách tak jsme si o víkendu vzácnější. Ale musim vám přiznat za ty roky jsem ho hodně předělala k obrazu svému :wink:

Dneska jsem Danečkovi dala trošku mrkve s kouskem brambory a náramně mu to chutnalo, už ho nějak nestačim kojit a to u nás mohla stavět cisterna pro mlíko, večer má prostě hladík. Tak doufám, že to snad neni nějak extra brzo ne? Váží už skoro 10 kg a asi zase roste.
7. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz
Čau holky, tak konečně jsem zase tady. Já prostě přes den fakt nemám chvilku času, malej mi vůbec nechce spát, v košíku neusne ani za boha, tak teď ho mám v lehátku, něco si povídá, tak aspoň mi nechá chvilinku, abych taky něco napsala :slight_smile:. Jinak mi doteď od rána pobrekával, tak jsem vždycky nakojila, pak když jsem čekala na krknutí, tak mi jemně usnul v náručí, tak jsem ho položila do postýlky a po 5 minutách byl zase vzhůru a brečel. Nepomáhalo ani když jsem na něj mluvila, zpívala, houpali jsme se na míči, nosila jsem ho v babyvaku, hrála si s ním, prostě nic..... pak jsem mu třeba zase po hodince dala znova najíst....no a takhle jsme válčili až doteď. Teď naposledy jsem mu udělala 60 ml Nutrilonu, protože ze mě už nic neteklo a najednou je v klidu. Tak nevim, jestli jde o růstovej spurt anebo měl jenom hlad :sweat_smile:.

Včera jsem byla u našich v Milevsku, vzala jsem tam poprvé i kočár a s mamčou jsem zašla k babče - vlastně prababče - ukázat Marečka. Ta byla celá natěšená a šišmala se s ním. Já jí řikám, že on bývá vždycky na návštěvě moc hodnej...pořád se usmíval a koukal, no a najednou spustil šílenej řev. Babča řiká, ten má hlad, no a já jako že nemá, že jsem mu dala než jsem k ní odcházeli (to musim vědět, jestli má hlad, ne?). No ale on fakt nechtěl přestat, tak ať mu dám prý najíst. No a on se k prsu přisál a papal jak utrženej ze řetězu, takže jsem si pak připadala jako blbec, že mu nechci dát najíst. Babča pak řekla ...no vidíš, měl hlad :sweat_smile: .

Moni - na kyčle jsem dorazila asi za 10 min 1hod., abych byla mezi prvníma. Čekala tam jedna mamča s 2 dětma a starší paní, ta mě nakonec i pustila před sebe, takže jsem byli rychle odbytý. Když jsem odcházela, tak tam už žádná jiná mamina nebyla.

Marky - jé to je super, že bude v rodině další mimčo :slight_smile:. Já to tedy nikde rozšiřovat nebudu, jen jsem to řekla Jirkovi. Počkáme až to řeknou oni sami. A nebudou se náhodou kvůli tomu brát, nevíš?

Holky mě se zdál dneska tak blbej sen...naštěstí to nebyla pravda. Zdálo se mi, že manžel mi oznámil, že má jinou, teda začlo to tím, že mu zvonil mobil a objevilo se, že mu volá nějaká Hanka bejby (takhle to bylo na displeji napsaný), tak to zvednu a ona ať mu vyřídim, že už se to rozjelo, že prý on už bude vědět co. Tak jsem na něj uhodila a on že se mi teda přizná, že má jinou už asi 9 měsíců, ona že prý má už jedno dítě a teď spolu mají malý miminko. Byla jsem z toho úplně hotová, nemohla jsem to pochopit, vždyť doma má taky jedno malý mimi a jako mi nepasovalo, kdy se s ní mohl sčuchnout, když z prácej jezdí rovnou domů....a jak ona říkala, že se to konečně rozjelo, to prý znamenalo, že se jí rozjelo mlíko, že už kojí v pohodě :grinning: ......prostě se mi to všechno motá ve snech. No a já jsem se pak v tom snu jako probudila a říkala jsem si, jé, to byl jen sen, že má jinou, ale nakonec se ukázalo, že to byla pravda....no jo, jenže tohle se mi fakt taky jen zdálo, prostě když jsem se probudila doopravdy dneska ráno, tak jsem s velikánskou radostí zjistila, že to nakonec byl OPRAVDU jen sen.....uf, fakt jsem si oddechla. Nevim, proč mě takovýhle myšlenky napadají, tedy myslim ve snu, ve dne by mě to nenapadlo, on mi ani nedává důvod, abych na něj nějak hodně žárlila. Možná mi už taky hrabe z toho, jak jsem pořád doma a on taky každý týden chodí do hospůdky, včera byl zase na hasičským nácviku, prostě furt někde trajdá. Já ne že bych ho chtěla mít zavřenýho doma, to fakt ne, jsem taky ráda, když někam jde. Ale taky bych někam vyrazila. Tak jsem si alespoň na zítra domluvila návštěvu, jedu za tou Lenkou Bendů, podívat se na malou Denisku, tak pokecáme aspoň o miminkách :slight_smile:.
Jo a my mezi sebou nemáme takový rozdíl jako Makyb a Monča, jsme vlastně stejně starý, dokonce slavíme narozky i v jeden měsíc. Ale já si teď po porodu taky připadám jako bych zestárla nejmíň o 10 let :angry:. Holky a to že máte starší partnery, na to mi nepřijde vůbec nic divnýho, taky mám takovou kamarádku a ta má se svým přítelem taky velký rozdíl a jsou max. spokojeni. Je to přeci každýho věc, nechápu lidi, který tohle nedokážou pochopit.
Makyb - Mareček má na obličeji taky pupínky, nevim, jestli to jsou třeba potničky anebo se takhle opupínkuje, když sním něco, co nemám. Má je na obličeji vždycky tak 2-3 dny, někdy to vypadá jak malý beďárky. Já mu to omývám každý den řepíkem a zdá se mi, že to pomahá. Nevim, asi jsem ti nijak neporadila, ale třeba mi poradíte vy, jestli to máte u mimi některá taky. Jo a nevim, jesti víš, že ten Míra Jelenů (teď nevim, jestli je to Míra, snad jo?) s manželkou Katkou čekají taky mimčo :slight_smile: . Ona je teď tak ve druhym měsíci.

Teď v pátek jsme byli opět na odběru krve z prstíku. No a já jsem se asi týden předtím ptala manži, jestli tam půjde s malým on, že to prostě bylo takový nepříjemný, on že jo. No a nastal pátek, my jsme na poliklinice, já říkám, jestli s ním tedy jde, on jako že ne, proč by s ním chodil, já řikám, že mi to slíbil, že s ním půjde, no on se nasral, řekl, že s dětmi přeci chodí k dr. mámy, to doufám myslel jen ve srandě, on občas prohodí nějakou blbost, ale to si fakt dělává srandu. Jenže v tu chvíli to snad i myslel vážně nebo co!!!! No div jsme se tam nezačali hádat, ne jako kdo s ním půjde, ale prostě já nemohla pochopit, proč se toho najednou tak bál. Opravdu jsem se přesvědčila, že chlapi jsou někdy takový srabíci, prostě ne a ne a nepůjde. Fakt byl v tu chvíli na ránu :confounded:, ještě mi řekl, přece se tu nebudeme hádat, no naštěstí jsme tam byli sami, takže nás nikdo neslyšel, jak se tam dohadujeme. No nakonec jsem šla já, no a s Marečkem jsme to zvládli už o hodně líp než minule, trošku brečel, krve taky nebrali moc. No a ještě ten den jsem se dozvěděla výsledky, že to má OK. Takže sbohem žloutenko...a já už zase můžu začít jíst rajčata a mrkev.
Tak jsem si taky zanadávala na manžu, aspoň jsem se mohla někomu svěřit, když si nemám doma s kým povídat, Marečka to asi zatím nezajímá :wink:

Dneska se chystáme s manžou do Tábora pro horský kolo, který jsme si objednali v pátek. Takže jsme si říkali, že jako Marečka necháme doma, aby se nám to vešlo do našeho pidi autíčka. Tak byl Jirka včera u tchyně se zeptat, jestli nám ho pohlídá, že si potřebujeme něco zařídit. No ona se prý tvářila jak kakabus, že pak litoval, že se jí na to ptal. Vypadalo to jako by se jí doprošoval. Ona je totiž v tomhle taková zvláštní, prostě jakmile je nas...ná, tak se dokáže tak šíleně tvářit, že zkazí náladu všem, kdo jsou v jejím okolí. A to opravdu dokáže. Takže my kolikrát když jdeme k nim dolů na kafe, tak stačí se mrknout na ní, jak vypadá, jak se tváří a hned víme, jaká u nich v tu chvíli panuje nálada. No tak jsme si pak s manžou říkali, že ho snad vezmeme s sebou, protože aby nám to pak někdy nedejbože vyčetla (což ona takhle zpětně velice dobře dokáže, úplně ji slyšim, jako že jsme jí byli dobrý na hlídání,....). Tak uvidíme. Holky doufám, že to tady nebude číst někdo známý, že jí takhle pomlouvám, určitě jí zvoní v uších. Ale na druhou stranu zase když je ona v pohodě, tak jí mám fakt ráda. Kolikrát mi i s něčím pomohla a tak....někdy je fakt zlatá, ale tyhlety stavy, jak jsem popsala, u ní dost nesnášim. Marky nebudeš to prosím nikde řikat, viď? :sweat_smile:.
Koukám, že jsem se zase rozepsala, to je jak tu dlouho nejsem, ani jsem vám nestihla říct všechno, co jsem původně chtěla. No snad se mi podaří ještě dneska napsat, tak zatím paaa, jdu teprve obědvat.
7. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz
Tak já nás před chvíli oblíkla že pudeme na poštu a nakoupit a tady začal slejvák a vichr, že musíme zustat doma. :angry:
Cikáně je nějaká nevrlá, na lehátku prostě ležet nebude, až mi s toho zahodila dudlík do půlky pokoje, tak nevim co jí zase bere. :grinning: Poslední dva dny zase pije nějakym divnym stylem, mrská se u toho, dost mi rve za prso a ve finále když ho pustí tak začne řvát.
Seri, neboj nic řikat nikde nebudu, ono ani neni kde a tchýni která jezdi do Křiv.takový věci neřikám.
Tak vemte Máru sebou, my když jeli to Tábora tak jsme Káju brali taky sebou. :slight_smile: Ono hlavně u našich třeba má trochu zázemí že z půdy přinesli starou postýlku, tak Kája může být v ní i když teď už stejně moc nechce, ale u tchýně tam nemá nic. Třeba když sme tam šli na vánoce na oběd, tak ona řiká manžovi ať Káju položí s autosedačkou do ložnice na postel a my jako všichni byli v obýváku. To mně docela naštvalo, protože v ložnici bylo ještě pootevřený okno a tahlo tam, tak sem do sebe ten oběd hodila a Káju sem si vzala do obýváku a tam si jí aspoň položila na sedačku. Takže já zatim kam to jde beru Káju radši sebou a když už někam potřebuju tak to udělám tak aby byl zrovna manžel doma a pohlídal jí doma.
Jo jestli se budou Aleš s Janou brát to nevim, to zatim neřikali.
Tak venku zas neprší tak zkusim druhý pokus, Kája tu řve jak tur, tak snad jí ten kočárek aspoň udyndá.
7. dub 2008 ve 14:16  • Odpověz
Marky - já bych ho moc ráda vzala, ale tam jde o to, že pak se nám to kolo do auta asi nevejde. Tak proto jsme sháněli hlídání. Jinak vždycky když jedu do Tábora, tak ho beru sebou. On má sice u tchyně taky postýlku, ale ta je daná v ložnici, takže oni když jsou přes den v kuchyni anebo obýváku, tak on by byl mimo. Neřeknu na spaní, ale on jak prostě přes den nespí, tak v ní ani nechce být :frowning2:
7. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
Seri, jo to chápu, Kája v postýlce taky přes den nechce být. No moc možností nemáte jak to vyřešit. :slight_smile: Dneska by možná bylo lepší ho nechat doma když je venku tak hnusně. Nakonec sem ten nákup vzdala, protože opět začal slejvák, takže dneska je to o ničem.

Ještě k těm pupínkum jak si psala, tak to má Mareček možná to jak měla Kája taky na obličeji, i věkově by to tak odpovídalo. Nám na to dr. řekla omývat heřmánkem a mazala sem to vitamínovou mastí co nám udělali přímo v lékárně, název tam žádný nebyl a na noc imazolem. Tim heřmánkem sem jí to mockrát neomyla a tim imazolem sem jí namazala na noc taky párkrát, spíš sem jí to mazala tou mastí z lékárny a za čas to zmizelo. Teď už má tvářičku pěknou.
7. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz
Teda holky tady to žije :grinning:
Já právě taky řeším,jestli jít ven.Potřebuju malou ještě tak na půl hoďky uspat,protože odpoledne je to v postýlce už pasé a do večera daleko.A venku je počasí úplně na ....no víte na co.Tak já písnu večer.
Jo Seri o Jelenovi nevím,já si myslím,že už to zkoušejí dýl a tak jsem tohle téma vynechávala.Už jsem mu poslala takovou naťukávající sms a zavolala jsem to kámošce,prostě drbna no :grinning: Hlavně Jelen bude v šoku jak jsem se to tak rychle dozvěděla,nicméně tenhle zdroj mu zůstane utajen. :wink: Ale velké díky za info,konečně spadla klec,Míra si toho beztarostného života užil až až... :wink:
7. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz
Tak jsme to venku přežili,ale je tam hnus.Spokojená byla jen Michalka a Tom,ten lítal na kole kalužema :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Seri-tak jak jste nakonec zvládli ten Tábor?Tak moje tchyně se naštěstí neksichtí,ale já jí moc hlídat nikdy nenechávala.Máme rozdílné názory na výchovu a vůbec péči o dítě.A tak taky nechci poslouchat,že je mi dobrá jen na když potřebuju.Manža je v tomhle při mě,naštěstí.Toma jsem taky všude brala s sebou a teď u Michalky to nebude jinak.Ale s tchyní až na vyjímky nemám problém.S mojí mamkou je to v pohodě.Třeba i když se jí něco nezdá,nechá to na mě. :wink:
Michalka taky v tomhle období co je Mareček měla ten spánek všelijakej,řekla bych,že to jsme měli takovou krizi.To se všechno srovná,uvidíš.Tchyni ani nebudeš potřebovat a pak se může i ksichtit :wink:

No řepík už jsem uvařila a omývám.Půjdem na čtyřměsíční,tak se mudry zeptám.Mě se zdá,že se jí to začalo dělat teď,co nějak víc slintá a prská :sweat_smile: Imazol vůbec neznám,to je na opruzeniny nebo na co?

Jelen už mi odpověděl.Prý jak to vím tak brzo,že to není možný atd.Tak jsem mu řekla,že to psali na netu :grinning: Ať si namáhá mozeček :wink:
No hasičská už se blíží.Kámoška mě už uháněla jestli půjdu,tak jsem slíbila,jen kdyby se nedali dohromady a naštěstí dali.Prý jdou mladý holky.A já jsem asi co? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už jsem domluvená s holkama,které jsou taky kojící či na mateřský,že tam podrbeme.Chhci to vidět,jak tam někde na louce vytahuju cecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co si budem povídat,hasičská bez alkoholu to nejde dohromady :grinning: Takže už konečně taky budu vědět kdo je Seri :wink:
A máš teda dobrý sny.Já když byla těhu tak se mi zdálo,že jsem manžu našla přímo při akci s jinou.No bylo mi hned zle od žaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě ke všemu s holkou,která se na něj právě vykašlala kvůli tomu,že jí maminka do hlavy vtloukala,že je pro ní moc starej.Má štěstí,že maminku tenkrát poslechla.Teď když jí potkám s manžou tak jsem úplně blažená.Jsem ještě mladší než ona :sweat_smile: Ale když jsem se tenkrát probudila,tak se mi tedy ulevilo.Jinak se mi takový kraviny nezdaji.

Kudrlenko-Danýsek už je velký habán.Ten už nějakou tu zeleninku snese.

Holky já toho chtěla ještě tolik napsat,ale dávaji mi Kadlece a to musím vidět.Moc se mi tenhle seroš líbí.A to je co říct,mě totiž televize moc nebere :wink:
7. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
Huráá teď sem vyhrála na aukci mikinu. :grinning: Za 163 kč to neni tak hrozný ne? Jsme se tam zase s jednou prali a přihazovali po třech korunách a ona nakonec vzdala.

Imazol je proti mokvajícím plísňovým kožním infekcím, tak je to napsaný na krabičce. Je to krém který vypadá jak pudr, že si od něj celá bílá :grinning:

Tak mi dnes venku nebyli, protože se tu to počasí furt tak měnilo, že než jsme se stačili obléct tak zase pršelo a foukalo. Tak sem dneska zkusila Káju jako lechtat a dělala sem na ní a že tě polechtám, že tě polechtám a ona se pěkně řehnila. :grinning:
7. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz
Jo ještě k těm snum, já měla několik týdnů po porodu taky děsný sny, samý hrozný, jak se nám furt něco stávalo, jak náš pes skočil z velikánskýho mostu a já ho viděla už jen padat, no děsný byla sem s toho po probuzení vždycky hotová. :confounded:
7. dub 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak dnes to vypadá na lepší počasí,za chvilu vylezem,tak doufám,že se to nepo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marky-jak zase mikinu? :grinning: Já teď čekám až mi paní pošle míry dalšího kompletu :sweat_smile: Je úplně úžasnej,ale nevim jestli jsem se nenechal unést,je dost vyteplený.A když se podívám do let minulých,tak bylo pár dní jaro a pak hned léto.Tak nevím jestli se nepodívat spíš po nějaké teplákovce,taky tam byly pěkný.Kdyby jí ten komplet byl ještě na podzim :wink: Ale to asi těžko :grinning: Tak fakt teď nevim.Vžydcky se po něčem urvu a pak jsem děsně nerozhodná :confounded:
Dnes mi kámoška zanesla věci po holce,ale už na větší,ať si to přeberu.Zatím jsem do toho jen mrkla,je tam dost slušných věcí.Ale fakt až na větší.Tak jsem to strčila do šatny a ležim na MMB :grinning:
Radši půjdu ven,ať vychladnu :wink:
Jo a ty pupínky máme furt.Na chvíli se vždy zdá,že to vybledlo a ztratí se to a pak jí to víc vyleze.Většinou odpoledne to má víc vidět.Oni to nejsou ani snad pupínky,ale takový jako podrážděný to má.A řekla bych,že se jí to trochu rozlezlo na větší plochu :unamused: No máma flekatá,holka osypaná-jsme to ale kočky :grinning:
8. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj,
maky, no mikinu no, jich má Kája málo :grinning: No ale tohle už je velikost 74, už nakupuju spíš ty větší velikosti, těch menších už má dost. Prostě se mi líbila a vyvolávací cena byla jen stovka, tak sem to zkusila. :grinning:
S těma pupínkama by vám asi nejlíp poradila doktorka, nepudete už na 4 měsíční prohlídku? A co ucho zahojilo se jí to? Kája to má furt takový mokrý.

Nám dneska konečně přišla pozvánka na vítání občánků, bude 28.dubna. Tak se docela těšim. My tam hlavně budem samý moje příbuzenctvo, protože jeden bratránek má holku cca o tři týdny starší než my a druhý kluka cca o 2 měsíce staršího, tak to bude veselo. :sweat_smile:
8. dub 2008 v 17:33  • Odpověz
Marky,tak to máte soukromé vítáníčko :wink:
No čtyři měsíce máme za týden,tak jsem si říkala,že by se houby stalo kdyby jsme tam došly už zítra.Stejně potřebuju do Tábora,tak by jsme to vzaly jedním vrzem :wink:
Mě paní psala míry toho kompletu a já fakt nevím.Je to 74, bylo by jí to větší,68 máme ťip ťop.Ale ta paní psala,že to nosila malá v zimě,takže je to asi fakt dost vyteplený.Teď ještě bude chladno,ale jak dlouho..to kdybych věděla :unamused: Když on je ten komplet tak pěknej :grinning: .Asi by bylo lepší spíš se poohlédnout po té teplákovce,co?
Dnes jsem posílala do práce fotky dětí a zjistila jsem,že žádnou svojí tam nemůžu poslat.Vypadám všude jako bréca :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem radši poslala manžu a děti z vítáníčka :grinning:
Marky jak jsi psala o tom programu s tou žehličkou na ksicht/mám na mysli teď ten můj/,tak tím si můžu vyžehlit i fotky ve složce v počítači?Nebo jak to funguje? Já tu žehličku ale potřebuju těžce regeneračí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jsem byla venku se sousedkou,čeká mimi v červenci,už druhý.A jak jsme tak klábosily,tak jsem dostala šílenou chuť na víno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale né jen na skleničku.Všechno hodit za hlavu,dát kafčo,k tomu flášu bílýho a trochu se vytlemit :grinning: Nejsem žádný alkáč,já toho moc nevydržim,ale bílý dobrý suchý to zase snesu.A jak se udělalo hezky,představa dýchánku pěkně pod pergolou :sunglasses: No do pytle až tak příští léto,teda doufám,že víno bude dřív,ale tu pergolu v zimě teda moc nevidím :unamused:
8. dub 2008 v 18:41  • Odpověz
maky, ten program se jmenuje Zoner Photo Studio 10 a normálně si tam otevřeš fotku kterou potřebuješ a můžeš jí upravovat jak potřebuješ. Lepší by ovšem byla žehlička přímo na ten ksicht v reálu, že by jsme si to vždycky ráno přežehlili a byli by jsme celý den mladice :grinning: :grinning:
8. dub 2008 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.