• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Jo díly,ty stránky jsou dobrý :wink: A ta žehlička by se fakt v reálu šikla :grinning: Nemám teď na sobě nic,na co by jsem nenadávala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A udělala jsem si radost.Mám objednané dvě soupravičky.Jednu lila teplákovku a druhou béžovou :grinning: Na co bych troškařila,když už budu platit poštovné :grinning: Jedna za 130, druhá za 150.To jde,ne? :sweat_smile:
8. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz
Tý jo holky takovou dobu jsem opět dočítala. Já byla v pondělí vna plavání a pak jsem jela rovnou k našim a dneska jsem lítala v práci a pak kvůli stavbě a jsem pěkně naštvaná holky jestli prosím víte o nějakém architektovi, který by byl šikovný a rychlý tak prosím sem s ním.
Téma já a chlapy nebudu rozvádět nebylo jich moc ale za to to stálo za to.
Manža je o dva roky starší a v pohodě. Dělali jsme stejnou práci máme stejný koníček akorád já ještě navíc mělakoně které on nemusí ale to spíš kvůli bývalýmu ale jinak v pohodě a taky mě občas vytočí, to je asi normální teda já to tak beru ale neměnila bych ho.
Marky já pořád přemýšlím ,a le teoreticky bych měla tvýho manžu znát aspoň od vidění. Třeba se potkáme v Doubí na srazu. Nejezdí tam???? Není někde na fotce na motomazec.com???
8. dub 2008 ve 21:08  • Odpověz
Pavli-já jen vím,že bráchovi nějaký architekt navrhoval střechu a fasádu.Ale to byla předělávka ze starého,nicméně nový by teda taky asi měl dělat.Byli spokojený,musela bych se ho zeptat.Teda spíš švagrovky,brácha už to asi neví :sweat_smile:
8. dub 2008 ve 21:18  • Odpověz
Makyb možná kdyby sis vzpoměla co kdybych nikoho nesehnala. Mám dvě telefonní čísla, ale jsem z toho nějaká špatná. Spíš jsem asi i naštvaná. A jdu spát prdím na všechno vyženu je z mé postele a zalehnu. Zátra dopoledne možná budu doma tak snad tady taky někdo budete. :grinning:
8. dub 2008 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak Vás jdu jen krátce pozdravit, nějak od víkendu zase nemám na PC čas, pořád se něco děje. o víkendu jsme měli plno návštěv,něco se dělalo na baráčku, včera jsme byli plavat, na návštěvě, večer v sauně, dnes dopo v cukrárně, odpo přijela kamarádka, večer jsme žehlila, zítra jedeme na celý den do Prahy...takže to máme opravdu nabité :sweat_smile:

První lekce plavání proběhla v pohodě, Čenda mi sice dopo vůbec neusnul, tak před plavčem už byl přetaženej a brečel, ale ve vodě se uklidnil a tu půlhoďku jsme zvládli dobře, pak zase byla bečící scénka ve sprše a nakonec mi usnul u kojení a spal půl hoďky v lehátku. Ve sprchách a v šatně jsme to zvládli dobře, jsme si dětičky navzájem pohlídaly, tak si myslím, že nebude ani třeba, aby chodila s námi mamča nebo tchýně, uvidíme. Jinak po první lekci nemůžu zatím moc soudit, pro nás to byla trošku nuda, pač jsme chodili plavat do vaničky, takže vlastně zatím, nic nového, ukazovala různé úchopy, na zádech už se Čendovi moc nelíbí.

Makyb: My máte taky ppínky okolo pusinky, mě přijde, že to má od dudlíku,když ten den moc nedudlá, tak to má lepší. Já mu to nijak extra nemažu. Možná je to ten kojenecký ekzém, který se později ztratí.

A jinak jsem se holky vrhla zase do "aktivního života". Včera jsme byla se skorošvagrovu v sauně,nechala sjem se i namasírovat, zítra jdeme večer na squash, v pátek chci jít plavat, v sobotu jdeme na svatbu....hned se cítím líp,když nejsem jen pořád doma s Čendou :wink: už jsem to moc potřebovala, jen v Praze bez hlídání to moc nešlo.

Add. manžílci: manža je o 5 a kousek let starší a přijde mi to v pohodě. Seznámili jsme se na letním táboře před 10 lety a jezdíme tam pořád,je to vlastně naše letní dovolená :sweat_smile: Jinak máme plno dalších společných zájmů jako lyže, kytara a zpívání, kolo. Manža je strašně hodnej člověk, on je hodně diplomat, s ním se ani moc hádat nejde, vždycky mě něčím dostane, nějakým argumentem a pak už nemám důvod se s ním hádat :sweat_smile: Já si fakt na něj nemůžu stěžovat, snad jen, že občas teda trvá,než se k něčemu dostane, to má asi trochu po svým tátovi, vše se musí nejdříve dobře promyslet a naplánovat, než se to udělá, to občas kvetu a udělám si to sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak já pádím do pelechu, zítra vstáváme brzo, jedeme na celý den do Prahy. Dobrou :slight_smile:
8. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz
pavluso, do Doubí nejezdí, oni na srazy už skoro nejezdí, nějak je to přestalo bavit jak se s toho stali takový mega akce. Jezdí akorát na jawa sraz do Jizbice a jinak spíš na akce který pořádaji jejich kámoši co jezdí na motorkách a jsou zase odjinud. Kdyštak se podívej na jejich stránky ty dělá muj manža www.chlifbikers.cz
maky,a nehodila by si sem odkaz odkud máš ty teplákovky?
8. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz
Pavli-já se Ti švagrové poptám,ale jsou v nemocnici,tak až se vrátí.Snad si vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím,že ta nabídka nebylo nic levného,na to že šlo jen o střechu a fasádu,ale vyplatí se to.S tím asi ale počítáte,když se chystáte stavět.já myslím,že kdyby jsi koukla na net,tak tam je toho plno :wink:

Niky-to máš teda nabito :wink: Taky se těším až budu víc aktivnější.Sice nadávám,ale ještě to jde.Stašně to utíká a malá je naštěstí v pohodě.U Toma jsem ty depky měla podstatně horší,ale to asi bylo taky tím,že to byl takový můj uplakánek a z jakéhokoliv času stráveného mimo barák,byť i s ním,jsem byla pěkně nervní.A nebo už to je tím,že mám druhé dítě a líp to snáším. :wink:
O diplomatovi mi něco povídej,taky ho mám doma.Ale soužitím s manžou jsem se určité diplomacii naučila i já.A manža to používá i v jednání s ostatními lidmi,je to trochu takový řečník :sweat_smile: A já jsem za to ráda a jsem na to patřičně pyšná.Mám ráda lidi,kteří umí mluvit a na úrovni jednat s lidmi.Ale zase ty argumenty nesmí být směšný :sweat_smile:
Marky-ty teplákovky jsou od DANA K./Kubalka/ ID 44038,už je tam ta paní ale nemá,budu je mít já :grinning: Ale je tam ten vyteplený komlet,který jsem nakonec nevzala.I ta paní mi nakonec potvrdila,že už by ho teď malá skoro neužila.Ty jsi asi myslela,že jsem ty teplákovky brala v nějakém obchůdku nové,ne? A taky jsem narazila na paní která tam má super věci jenom od Nextu.Zřejmě je ale pořizovala nové a má to dost drahé.Tak jsem si jí ani nezapamatovala.Ale fakt jsem slintala,škoda,že jsem si jí nenpsala,to by se Ti určo taky líbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dnes chci zajít do obchůdku v Havlíčkové,maji tam moc pěkný věci z Anglie-použité i nové.Potřebuju i něco Tomovi.Začal chodit na tréninky,tak něco na to.

Dnes jdu teda s malou na tu čtyřměsíční.Uvidím co mi na ty pupínky poví.Asi že je to normoš :sweat_smile:
Niky-dudlík mě napadl taky,ale já je poctivě vyvařuju a řekla bych,že Michalka ho moc nemá.Tak nevím :unamused:
A jsem teda zvědavá na váhu po tý krizi,kdy malá nechtěla pít.Ale těžká je pořádně,tak asi nestrádá :sweat_smile:
9. dub 2008 v 06:50  • Odpověz
Tady nikdo :confused: No není divu,je krásně :wink:
Bože,já do toho města nesmím :rolling_eyes: Michalka má dvě nové mikči a bodýko,pak jsem jestě příbuznému koupila prďáckej komlet na léto.Docela jsem se v tom klučičím vyžívala,když je teď pro mě aktuální ta růžovka,tedy v těch malých velikostech. :wink: Je to tím,že do města se nedostanu každý dne,tak dělám jak zmámená.Ale byly dobrý ceny.
Michalka dostala první včelku,nesla to statečně.Prý by ani reakci mít neměla,je to nějaká odlehčená hexa :confused: To ani nevím co je.Na pusinu nám mudra napsala dělanou mastičku,tak jsem zvědavá.
No a nakonec si nechávám míry.Takže 67,5cm,povyrostla o čtyři cenťáky-bude to chudák žirafa po mě asi.A vážíme 6890g,přibrala za měsíc jen 290g.Prý je to sice míň,ale pořád dobrý.Nic jí přidávat nemám..Jako já jsem ráda,že se ty přírůstky zbrzdily,ale hlavně ať s tím kojením nějak vystačíme.Měla jsem vcelku nahnáno,prože teď podvakrát měla stolici takovou hnědavou se zeleným.Ne teda ne úplně/pardon jestli někdo jíte/,tak jsem měla starch aby to nebyly nějaké ty hladové stoličky.Ale prý v pohodě,to nevadí a to že kakáme cca 3krát za týden je taky normoš.Tak jsem se uklidnila.
Marky tak aby jste nás nepředběhly :wink: Jo a Tomášek měl ve čtyřech měsících 9200g :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Celý dopo jsem nic nejedla,vlastně ani nesnídala a teď jsem se napráskla,že to nemůžu vydýchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať žije zdravé a pravidelné stravování :sweat_smile: Snad to rozchodím venku.
Jo a taky jsem si koupila Babydent na zubiska.Sice jsou zatím v nedohlednu,ale ať jsme připravené. :wink:
Škoda,že ty hadříky na Michalku musím vyprat,už bych jí do toho nejradši navlíkla :wink: Jdu to narvat do pračky,třeba zítra taky bude hezky.
9. dub 2008 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme byli u dr. na týdenní prohlídce tak vážíme 4630g a měříme 57,5cm. Porovnávala jsem to s Kristýnou ta měla 4400g a 56cm, ale porodní míry byli menší 3200g a 51cm. Dneska jsem byla já na ko a zvládli jsme i kyčle - obojí v pořádku. Chtěla jsem zajít na Pražáku do sekáče, máme málo věcí :wink: , ale na to už jsem neměla sílu. V nejméně vhodný okamžik se malá posrala, ale netroškařila, pak dostala hlad. Prohlídku jsme zvládli za šíleného řevu, byla s námi i Kristýna a v okamžiku kdy se dr. rozplývala jakou mám šikovnou chůvu praštila malou o kliku do hlavy. To aby paní doktorka věděla, že je opravdu šikovná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naštěstí to nebylo nic vážného. Ještě musíme na oční, dost nám slzí oči, to bych chtěla zládnout zítra :unamused: .
Makyb s tím stravováním je to u mě stejné, v pondělí jsem obědvala v půl třetí. Pak se nacpu večer a z toho moc radosti nemám.
9. dub 2008 v 19:51  • Odpověz
Na 6 týdenní prohlídce nějak se i ta šestka ztratila
9. dub 2008 ve 20:05  • Odpověz
:unamused: Tak to je dobrý, píšu jak blázen a vůbec to tu nemám. Normálně se mi to sem nedostalo.

Nikit : tak to jsem teda taky zvědavá. My jdeme plavat zítra. Měly všechny mimča plavky? Doufám, že nebudem jediný co je nemáme. A já myslela, že se jde rovnou do bazíku :(

Pavlus : já jsem dělala ve stavební firmě a už dlouhou dou přemýšlim nad příjmením jednoho arch. ze Sobíku, ale vůbec si nemůžu vzpomenout. Pokusim se. Jsem natvrdlá jak napracuju.

Makyb : co je to ten Babydent ?

Dneska bylo krásně, úplně to tahne ven, takový počásko. Včera jsme s kamarádkou daly štreku 6 km s kočárkama, tak jsem dneska nějaká utahaná. V noci jsem opět 7 x krmila. Už mi z toho hrabe. Poraďte mi někdo čim ho mám udyndat, aby se vzbudil alespoň 3x .

Stravování je u mě taky katastrofa, až teď jsem měla za celý den teplý jídlo a to mi ho udělal přítel. Jinak bych to neřešila.
Dneska jsem četla zajímavý článek o porodu a chci se zeptat vás, co jste rodili v Táboře, jestli vám dali mimčo hned na bříško ?
9. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky, my byli dnes s Kájou u našich, přijela tam i mámy ségra, tak jsme pokecali a pak jsme si dali s mámou docela dlouhou procházku. Bratránkovi se před týdnem narodila holčička, tak teta vyprávěla jaký měla jeho přítelkyně porod, no docela děs běs, chudák si užila. A to rodila v Benešově, prostě nechápu když měla dítě blbě otočený, že jí nevzali rovnou na císaře, to se furt snaží aby se to porodilo normálně a pak ty porody nejdou a děti jsou přidušený. Malá prý měla otočenou šnůru, tak byla přidušená ale naštěstí je v pořádku. Jinak jí prdla voda někdy kolem půlnoci, a porodila až v půl pátý odpoledne, tak si užila.
maky, tak to sem myslela že jsi koupila ty soupravy někde nový. Já sem včera našla nový teplákovky tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=129790 .K tý pani co píšeš sem se podivala i na ten komplet jak si ho chtěla a ten by jsme asi fakt moc nevyužili, protože ta velikost to spíš vychází na léto. :slight_smile: Jinak ty next věci, už jsem taky narazila na maminy co to prodávaji a některý jsou docela drahý a třeba co sem koupila ty nike boty, tak ta tam má taky spoustu pěkných oblečků a ty ženský jí teda asi můžou utrhat ruce, protože to má všechno hned zamluvený. A ty botičky jsem teda chytila pěkně první, protože po mně tam byli další čtyři zájemci. :slight_smile:
moni, tak to jste se u doktorky předvedli :grinning: :grinning:
9. dub 2008 ve 21:43  • Odpověz
Kudrlenko-Babydent je roztok k potírání dásní,když se prořezávají zoubky,je to lokální znecitlivění.
Docela jsi mě dostala tou otátzkou o porodu.Michalku jsem měla hned na bříšku,bylo to takový rychlý,ale byl to obrovský pocit úlevy a štěstí :slight_smile: A Toma si nepamatuju :sweat_smile: Ale manžel tvrdí,že jo.Tak asi jo,já si ale pamatuju až první přiložení.A Ty jsi nerodila v Táboře?Já myslela,že jo.
A co se týče kojení,tak Ti neporadím,my kojíme tak třikrát.Ale Tomáška jsem kojila i po půlhodinách do sedmého měsíce.Byl to horor.Všude jsem o tom četla a doktorka mi řekla,že prostě hlad mít nemůže.Dítě,které má šest kilo už v noci pít nepotřebuje.Pořád jsem tomu nechtěla věřit,když v noci tak zuřivě pil.Nakonec jsem se k tomu odhodlala a v těch sedmi měsících jsem mu v noci nedala.Až ráno kolem 4 hodiny.Možná se to někomu zdá hrozný,ale to se zdá jen tomu kdo si takovýhle noci neprožil.První noc byla nejhorší,ale já to čekala ještě horší.Chvili plakal,chodil k němu po chvilkách manžel,dokud neusnul.Už si to přesně nepamatuju,ale myslím,že to netrvalo ani týden a my v noci nekojili.Takže můžu potvrdit moudra chytrých knížek,že je to opravdu jen zvyk.Ale musí se vydržet nedat,pokud se nakonec vytasíš s prsem,tak to je ničemu a ještě horší.Mě to taky trvalo než jsem k tomu dospěla,ale ten výsledek stál za to.Teď když se Michalka probudí jí taky hned nedám,snažím se jí chvíli šidit dudlíkem ,někdy to zabere někdy ne.Pohodlnější by pro mě bylo hned dát a spát,ale za jakou cenu :unamused: Tím,že jí šidím,jí vlastně ty intervaly natahuju.Kojila jsem i víckrát.A nevěřím tomu,že najednou sama z ničeho nic prospí celou noc.Třeba mě překvapí,ale spíš to vidím tak,že zase budu krkavčí máma a nedám.Ať se to zdá někomu sebevíc krutý,tak nevyspalá a unavená troska není zrovna ideál veselý maminky,která si užívá mateřství.To jsem Ti asi neporadila,ale myslím si,že Danýsek je veliký a spíš si s Tebe udělal živý dudel.A moc dobře vím jaký to je a jak to člověka vycucává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hlavu vzhůru,jednou to skončí :wink: No to není moc útěcha,viď?
Tak já taky valim chrnět,ať tady nemachruju a něco naspím,tady je odborník na celé prospané noci Niky :wink:
9. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
autor
kudrlenko: já hned Pavlíka na břicho nedostala. nejdříve ho očistili a pak ho dali manželovi. mě to bylo v tu chvíli úplně jedno, hlavně, že to bylo za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2008 ve 21:57  • Odpověz
autor
makyb: ten roztok natíráš jak? je to řídké? my používáme Mundisal, nebo jak se to jmenuje a zabírá.
9. dub 2008 ve 21:59  • Odpověz
Lena-ještě nenatírám,protože nám zuby zatím nerostou :wink: Při Tomovi jsem měla nějaký citrusový gel a bylo to k ničemu.Ale ja fakt,že nám se klubaly zuby docela v pohodě,byl protivnější,ale nějaký průjmy a teploty jsme neměli.Tebhle roztok jsem koupila,protože měl velký ohlas na netu.Je to řídké.Ale Mundisal tam taky chváli,hlavně,že Vám zabírá.Kdy vyrostl Pavlíkovi první zoubek?Tomovi v pěti měsících a týdnu,tak ještě nějaký čas máme.Ale může to přijít klidně dřív. :wink:
10. dub 2008 v 06:59  • Odpověz
Kudrleenko já si malou vzala hned já se jich neptala, ale dr. před tím brblala že to dětské nemají rády.
Mám plány teda zatím bez razítka ale mám tak další kolotoč začíná ale aspoň se to někam hnulo.
Marky manžu chápu my už ze srazů jezdíme jen do Doubí a to spíš že tam jednou za rok vidíme známé a jezdili jsme do Jizbic ale tam jsem lloni s malou nebyla a manža sám nejel.. Jinak naši kluci mají stránky www.motobizoni.cz
Makyb já se musím přiznat že když Kája spala celou noc bez zaplakání tak já se vzbudila asi ve 4 chvíli jsem čekala a poslouchala a pak jsem vstala a šla ji kontorlovat jestli dýchá :grinning: blbá no,
10. dub 2008 v 07:08  • Odpověz
Marky zkoukla jsem pár foteček a pár lidí od vidění znám :grinning:
10. dub 2008 v 07:14  • Odpověz
autor
nám vyrostl první zoubek v necelých 4 měsících a pak to šlo ráz na ráz. s Mundisalem jsem spokojená, zabírá opravdu kolem 2 minut. ale teď už máme 8 zubů a do zadu v puse mě nechce pustit :cry: . čekáme kdy porostou další, už 2 měsíce je docela klid
10. dub 2008 v 08:16  • Odpověz
Pavli proč blbá? :confused: To já dělám taky,dokonce i u Toma,když ráno dýl spí než je obvyklé.Já už mám takový vnitřní budík. :wink: A navíc,spící dítě je krásný,takže já se tak i kochám :slight_smile:
10. dub 2008 v 08:20  • Odpověz
autor
když spí moc dlouho tak jsem z toho taky nesvá. obvykle spí jen půl hodiny a včera mi spal v kočáře přes 2. jednou nám v noci spal 12 hodin (bylo to jen jednou) a já ráno manželovi řekla ať se jde na něj podívat jestli dýchá :grinning:
10. dub 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahojky,
dneska je zase divný počasí opět takový spací, mně dneska před desátou vytahla z postele pošťačka, sem jí otevřela ještě v pyžamu, no docela ostuda. :grinning:
pavluso, ty stránky mi nejdou otevřít. To by mně zajímalo který ty lidi teda znáš. :slight_smile: Jezdí sem na akce i Táboráci ty se jmenujou Žižka Jugen to jsou takový týpci (exoti), jeden lepší než druhej :grinning: chodí chlastat v Táboře ke Lvovi.
Ještě že sem chodim, by mně vůbec nenapadlo že bych taky měla koupit něco na roztoucí zoubky, tak sem hned chytřejší a pudu koupit asi ten Babydent. :slight_smile:
kudrlenko, souhlasim s tim co ti napsala makyb, myslim si taky že to častý pití v noci je často spíš o zvyku. Já to dělám jako ona, že když malá začne kňučet nějak dřív tak jí dám prostě dudlíka a u ní to zabírá že znova usne a vzbudí se až dýl. Třeba dneska se vzbudila ve tři, tak sem jí dala a myslela sem že vydrží ještě tu hoďku a pak už jí dám najíst, no a ona vydržela až do půl šestý, takže to zase natahla až docela dost.Ale aspoň sem se pěkně vyspala. :slight_smile: Prostě bych ho zkusila šidit tim dudlíkem a třeba ho vyplivne a bude kňourat znova, tak znova mu ho dát, prostě bych se sama držela těch intervalů v noci aspoň po třech hodinách nebo čtyřech, jak se vzbudí dřív tak dudlíka.
Jinak já Káju taky chodim kontrolovat jestli dýchá, svítím na ní mobilem a ostřim zrak na hrudníček jestli se jí pohybuje. :sweat_smile: Už po tý 20tý hodině co usne, tak tam několikrát zajdu a koukám na ní.
A když sem rodila tak mi Káju na břicho asi nepoložili, já teda mam v tom konci porodu krapet okno, že ani vůbec nevim ten okamžik kdy vylezla, nevim jestli brečela, prostě asi krátký bezvědomí :grinning: takže jestli mi jí dali na břicho to vůbec nevim ale myslim si že asi ne, že jí hned odnesli, manža šel s nima a pak mi jí přinesl v zavinovačce. Ale já rodila v BN.
10. dub 2008 v 11:03  • Odpověz
Marky já pipina jsem ti to napsala špatně je to www.motobizoni.estranky.cz ale jinak dobrý no jsou tam právě kluci z Žižkáčů a asi tam vidím tuším Rendu nebo tak nějak.
My teda máme zoubků venku 9 a 3 další rostou a je to fakt děs.
10. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz
kudrlenko - mně malýho na břicho nedali, já taky rodila v Bn. My si o to tenkrát neřekli, ale vim, že když některá máma chce, tak jí ho na chvilku na bříško dají.

Včera bylo tak krásně, že jsme odpoledne rozdělali v krbu a opekli si buřty. Jenže pak musel manža odjet dělat ke svý ségře na stavbu, takže jsme si to zas až tak neužili. Ale zítra má volno, tak jestli bude hezky, tak půjdeme znova opejkat.
Jak jsem tuhlens psala, že jsme měli jet do Tá a dát Máru tchyni na hlídání, tak to dopadlo přesně tak, jak jsem myslela, hned jak přijela z práce, tak si pro něj šla celá natěšená a s úsměvem na rtech.

Zrovna začalo svítit sluníčko, tak asi vyrazíme ven.
10. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
Marky-Ty jsi normálně přesapalá :grinning:
Já teda takhle dlouho nevylejzám,ale zase jsem dnes těžce vařila,k večeři bede rybičková pomazánka :grinning: K večeři to stačí.Jako vařit každej den to není nic pro mě. :sunglasses: Hlavně to vymyslet,takže kdo by jste věděl o něčem rychlém,bezpracném a hlavně chutném,tak na dva dny-sem s tím. :wink:
Já si o to,aby mi dali mimčo na bříško neříkala.Mě to v tu chvíli ani nenapadlo :grinning: Dali mi jí tam automaticky,ale je to fakt mžik.Já si teda pamtuju všechno,hlavně na to jak se mi klepaly nohy,vůbec to nešlo zastavit a třáslo se celý to lehátko :grinning:
Leno-vy jste teda rychlíci s těma zubama.Ale já to právě kvůli tomu koupila,švagrový holce taky lezly brzo.Stejně je s tím práce,nejdřív to vyleze,pak to zase vypadá :grinning: Tomovi jsem už dva vyškubla a hrajeme si na zoubkovou vílu :wink: Stejně je to prča čemu všemu ty děti věří :sweat_smile: Takže teď to má Tom jak noty na buben a trochu šišláme :sweat_smile: :grinning:
10. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz
makyb a marky díky za rady a povzbuzení :slight_smile: musim naplánovat nechat ho teda v noci vyřvat, protože u nás je to složitější v tom, že můj taťka ráno vstává do práce a náš byteček ještě nemáme hotový tak asi o víkendu, dudlíka jsem zkoušela, ale třeba za půl hoďky byl zase vzhůru a to už jsem pak nevydržela a dala jsem mu prsíčko, tak to jsem právě asi neměla. Když se vzbudí tak opravdu pije jak blázen, prostě jak kdyby měl hlad. Tak on to zmetík na mě asi pěkně hraje. Ale občas jsem fakt už ráno úplně hotová, natož fungovat ještě celý den.

Dneska jsme byli poprvé plavat. Mám z toho docela dobrý pocit, protože i já potřebuju nachvilku opustit tu naší vesničku. Akorát co mě nejdřív zarazilo bylo to, že u toho zpíváme :slight_smile: asi je to o zvyku

Zoubky mám venku zatim dva, a musim zaklepat, bez problémů, ale když nějaké nastanou vím alespoň co koupit. :wink:

Já rodila taky v Táboře a na bříško mi ho nedali. Je pravda, že jsem byla taky vyřízená a nějak jsem si to neuvědomila, byla jsem ráda, že je to za mnou, já myslela, jestli to neni automaticky. A až doma podle času na fotkách jsem zjistila, že jsem ho kojila po 50 minutách. Moc si toho taky nepomatuju, ale moc dobře si pomatuju jak na mě sestry hejkaly ať tlačim a já neměla absolutně žádnou potřebu tlačit :frowning2: takže to šíleně bolelo

Jinak konečně máme svatební oznámení :slight_smile:
10. dub 2008 v 18:29  • Odpověz
Kudrleenko s oznámením sem, jsme baby zvědavé tedy aspoň já jo.
Já bych zkusila asi čaj. Já ho občas Káje šoupnu v noci a nekrmím.
10. dub 2008 v 19:56  • Odpověz
Kudrlenko-já teprve u toho zpívání zjistila,že absolutně neovládám říkanky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem si doplnit vzdělání :wink:
No ono s tím dudlíkem je to vlastně pracnější,pohodlnější je tomu mimču vyhovět.Ale to by zase v noci sosal jak o život. :unamused: Já bych teda nedala ani čaj,to je to samý.Jedině ve vedrech nebo při nemoci a to převařenou vodu.Já prostě nejsem tak obětavá matka no :confounded: Ale stejně si to každá zařídíme podle svého :wink:

Tak teď přemýšlím jestli jsem neměla nějaký protekční porod :grinning: že jsem měla děti na bříšku.Tak já teda s tlačením problémy neměla..dvakrát a hotovo.Potřebu tlačit jsem měla děsnou,já vůbec nevěděla co se děje a já vlastně rodila. :sweat_smile: I doktorka říkala,že z toho byla překvapená :slight_smile: Já patřím k těm šťastnějším,já bych porod dala klidně ještě jednou :sweat_smile: A u toho druhého jsem se dokonce i zasmála,asi nejsem normální :confused:
10. dub 2008 ve 20:47  • Odpověz
Makyb jsi normální já se smála i u prvního porodu no prostě eot a ještě jsme s manžou žertovali pomalu i při tlačení. :grinning:
10. dub 2008 ve 20:58  • Odpověz
Jee holky tak to vám hrozně závidim. Já se budu bát mít druhý mimčo už jen kvůli tomu závěru :frowning2: já bych zas klidně 5 dětí odnosila,ale rodit? hrůza. Úplně mi došly síly a to jsem vždycky tvrdě pracovala. Já jsem zvracela, nohy mě neudržely a ještě jsem měla nějakou tu kapačku. A fakt se mi vůbec tlačit nechtělo, já bych šla radši domu. Nevim čim to bylo. Taky měl přes hlavičku 37 cm, tak nevim jestli je to málo nebo hodně.

Oznámení dám do IP tak snad se vám bude líbit.

Makyb tak s těma říkankama jsem na tom stejně, jsem docela za blbce tak do příště abych se něco našprtala :slight_smile:

Tak teď mi řekněte, v 8 jsem ho nakrmila a KONEČNĚ usnul. Teď se vzbudil, dudlíka v puse a brečel. Tak jsem ho jen pohladila, odešla, ale brečel znova. Tak jsem ho nakrmila, vypil obě prsa a usnul. :frowning2:
10. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.