• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Makyb to máš pravdu já jenom nechápu jak jim někdo může ublížit teda když jenom pláčou tak možná jo ale přeci ne plánovaně a opakovaně. Já bych je hnala mrchy jedny. Mamka starší segru nekojila prý ji to v porodnici neukázali nevěděla jak na to a mě už jo ale neřeší to tohle snad jako jediný nechávala na mě, ale jinak je v pohodě sice slyším že bych mohla tohle a tamto a já že ne a je klid.
Marky musím jít okoknout fotečky.
13. dub 2008 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky,
taky nechápu jak může někdo těm tvorečkům ublížit. Miminka pláčou, ale není to důvod je zmlátit nebo polejt vařící vodou. Podle mě je mlátí nejvíc ty co mají dětí nejméně 5 každý s jiným a jsou v tom hned jak se na chlapa podívají. Někdo by chtěl aspoň jedno a podstupuje kde co a ještě má celý těhu problémy. Neříkám, že Kristýna nedostane občas na zadek nebo pohlavek, ale v normě.
Mamka mi do ničeho nekecá, většinou když potřebuju poradit tak jí zavolám, ale stejně si to většinou udělám podle svýho. To spíš začala moje babička, že bych neměla nechat Kristýnu jí tahat a aby neječela, že malá spí. Copak jí můžu zakázat aby si ségru pochovala? Občas vstávají vlasy hrůzou i mě, ale snaží se mě napodobovat a dělá s malou co vidí u mě, když jí nadávám tak mi řekne, že to dělám taky tak a jsem usazená :astonished: . Když spí tak okolo ní nebudu chodit po špičkách. Sestřenice byla zvyklá spát v absolutním tichu akdyž přijeli někam na návštěvu tak se nevyspala nebo nesměl nikdo nahlas promluvit a o to teda nestojím. Ve 2+1 si musí zvyknout, že je občas rambajs.
13. dub 2008 v 10:27  • Odpověz
Ahojky, jo to jak ubližujou rodiče vlastním dětem to taky absolutně nechápu, to je prostě něco k nepochopení a co to může být za zrůdy když tohle dokáží. :confounded: A jak píšete takovýhle ženský určitě problémy otěhotnět nemají, je to hrozná nespravedlnost.
My dneska byli na velký prochajdě, vzali jsme i psiska, takže to zase bylo něco. :grinning: Noc byla docela dobrá akorát už po pátý hodině začala Kája brečet a dudlíkem sem jí ošulila tak na pět minut někdy na dýl, takže sem furt vstávala a nakonec sem si jí vzala do postele a to aspoň na hodinu usnula. Nějak nám začíná brzo vstávat. Asi se budu muset naučit chodit dřív spát a pak dřív vstávat. Včera sem totiž blbka seděla na netu skoro do půlnoci, zase na mimibazaru, ale nic sem nekoupila, no ale pak ráno sem nevyspalá a nechce se mi vstávat. A Káju to nezajímá že její máma šla spát až tak dlouho. :grinning:
maky, očička jí asi zatim nehnědnou spíš furt koukám jestli jí nejdou do mojí barvy šedozelený, někdy mam pocit že už je takový má ale jde to blbě poznat od tý modrý. Tak uvidiíme co se s toho nakonec vyklube, ty hnědý by byli hezčí. A bělmo to má světle modrý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nad vláskama taky furt přemýšlim co to bude za barvu, jak to má vypadaný tak to co jí roste, neni černý a uplně blonďatý taky ne. Koukala sem na fotky vaší Míši a ta má furt takový háro, tý to asi už nevypadá co? :slight_smile: Ani si nepsala jak bylo po očkování, tak asi v pohodě. My jdem zítra na druhou dávku, jak sem psala po tom prvnim že měla Kája trochu teplotu tak to asi neměla, protože mi doktorka řekla že musim odečíst půl stupně, takže když sem naměřila 38, tak vlastně měla jen 37,5. tak sem jí ten čípek dala asi zbytečně. Jo a ptala si se dr. na ten Prevenar? Jaký má na to názor?
Ono stejně jak na to koukám, tak jí dáme naočkovat timhle a nakonec může chytit meningokoka a bude to stejně v háji. Jak zase ukazovali že umřel ten tříletý klouček. Že chytil ten na který ani očkování neni.
13. dub 2008 v 17:47  • Odpověz
Ahojky :wink:
tak jsem si dnes navezla zásoby od maminky,to zase bude v týdnu leháro :grinning: Děkuju tomu,kdo vynalezl mrazáky a mikrovlnky :wink:
Marky-já když vlezla k doktorce,tal tam byla jiná sestra a známá,tak pak jsem s ní drbala jetě v čekárně a samozřejmě jsem se nezeptala.Pak jsem si nadávala,tak nevím jestli tam zavolat a nebo počkat až půjdem na druhou hexa. :confounded: A nebo bych mohla říct švagrovce až tam půjde,aby se optala.I Seri vlastně chodí k té samé mudře.
Po první hexa to bylo v pohodě.Ale já dala taky čípek,možná měla lehce zvýšenou,ale ono prý to místo vpichu může bolet,tak spíš nějak preventivně na noc.A druhý den dopolko měla takovou palčící chvilku,takovou jinou,to nemíváme.Ale to nemuselo být k tomu,takže asi dobrý :wink: Zajímavý je,že u Toma si nic takovýho po očkování nevybavuju,myslím nějaký reakce.Akorát jednou a to už chodil,bylo to očkování do nožičky a nevim na co.A to ho bolelo,i na tu nohu kulhal,ale na to mě mudra upozorňovala.Teď jsem si vzpomněla na batolecího Toma a já už se ták těšim...až budu mít nervy v pr.... :grinning: Tom do školy,malá mu poleze po hlavě a já budu vyhrožovat Bohnicema :grinning: Ale fakt je to batolecí období prďácký :wink:
Marky ty vlásky Michlace už asi nevypadají,vzadu má to vyležené kolínko :sunglasses: Ale kde přišla k té barvě,to mi rozum nebere :confused: Ono na těch fotkách to není tak vidět.Ale ty spodní,který má nový,tak už jsou jiný.Zrzka to asi nebude.A má takový i obočí,ale řasy má tmavý.Dost jsme jí namíchali :grinning: Taky to byla dřina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně na konci,když jsme jí vyháněli,aby stihla ježíška :wink:
A dala jsem nový fotky :wink:
Taťku máme na pofotbálkovém pivku,tak se jdu těšit na MMB. Včera jsem si do kuchyně napsla na lístek co mám dovezt dnes k švagrové,teda byly to jen dvě věci,ale já mám "hosip".No a nalepila jsem to na lednici.A manža mi tam inteligentně připsal tučným písmem...manžel-sex..vůbec nechápu co tím myslel :grinning: MMB mi k potěšení tak nějak stačí :sweat_smile: No to jsem teda dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dost jednoduchý naplnění života :rolling_eyes: Ale já pořád říkám,že ženský jsou nejvíc produktivní po třicítce,tak se taky dočkám :wink: a manža jakbysmet.
13. dub 2008 ve 21:28  • Odpověz
Tak jsem včera psala a taky to tady není chjo jo.
Včera večer jsem prodala autí a zítra nebo ve středu si pro něj přijedou, no asi ukápne slzička. Za chvilku jdeme plavat tak se těšíme a moc.
14. dub 2008 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nějak nestíhám a dočítám. Vždycky všechno zakříknu, tuhle jsem psala, hlavně, že jsme zdravý a v sobotu dostal Daneček teploty. Drželo to celou noc. V něděli jsem volala doktorovi pro info a dojela mu koupit čápky a Nurofen, tak se to zlepšilo, ale pak v noci znova, tak jsem mu to dala znova a zatim dobrý. Jinak mu nic skoro nebylo (rýma, kašel) , neměl moc hlad a spal skoro celou NOC ! Myslela jsem zuby, ale teď když jsem ho šla osprchnout tak jsem našla pupínečky. Nejsem odborník, ale podle mě to vypadá na šestou nemoc. Neni to nic hroznýho, ale já o tom nikdy dřív neslyšela. Máte s tim někdo zkušenosti? Prý je to infekční, tak by mě zajímalo kde to chytil. Jestli v bazénu.

Taky nepochopim jak někdo může ublížit děťátku, kort když teď vidim jak na mě kouká, když mu neni dobře a fakt mu nejvíc pomáhá, když jsem u něj a chovám ho. Stejně tak , ale odsuzuju tyhle věci na zvířatech, když něco slyšim v telce tak to přepínám. Nejsou dostatečný tresty pro tyhle lidi.

Makyb : za co hraje manža jestli se můžu zeptat?
14. dub 2008 ve 20:11  • Odpověz
Kudrlenka-IP :wink:
14. dub 2008 ve 21:22  • Odpověz
Tak sem si dneska řikala že pudu dneska po Kadlecovi spát abych se víc vyspala a zase tu sedim na netu, bych se už odstřelila. :sweat_smile: Dneska cítim docela únavu, Kája zase cca od šesti ráno pobrekávala, takže ráno už sem nic nenaspala.
Dneska je po očkování tak by mohla víc spát, minule byla docela spavá. Očkování zvládla zase hezky, vždycky zabrečí jen když to do ní píchne a pak už o ničem neví. Teď měla ale teplotu tak sem jí dala na noc čípek. Minule teda tu teplotu nakonec měla, připadám si jak magor protože tu jednou píšu že jí měla, pak zase že neměla a teď zase že jo, blbě sem totiž pochopila doktorku s tim odečítánim a od kolika stupňů teda teplota je. Myslela sem že takhle malý děti maji teplotu až od 37,5, takže když měla 38 a já odečetla ten půl stupeň tak vlastně jí ani neměla, jenže teplotu prý maji jako my už nad 37. No prostě chaoz :grinning:
Tak sem dneska nechala v lékárně zase dva litry, ještě sem si k Prevenaru koupila čaj pro kojící a ten Babydent aby jsme byli připravený. U doktorky zase pade za píchnutí a člověk jen solí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Když jsme šli od doktorky tak mi volal manža, že už je doma a že by jsme si mohli zajít na oběd, tak sme zašli do hospůdky, pustili nás tam i s kočárem, Kája tam spala celou dobu co jsme jedli a vzbudila se až když jsme byli na odchodu. Dneska bylo ale nádherně, škoda že se to má zítra zase zkazit. :unamused:
maky, fotky hezký hlavně jak se tam Tom s Míšou hezky tulí. A ty vlásky teda mazec :grinning: Sem u doktorky potkala bratránkovu ženu s malou která je o tři týdny starší než Kája a ta má taky vlásky vypadaný.
kudrlenko tak s šestou nemocí zkušenost ještě nemám, tyhle věci nás teprv čekaji :slight_smile:
14. dub 2008 ve 21:47  • Odpověz
Holky šestou nemoc máme za sebou přes noc měla vysoké horečky přes den jí nic nebylo a za tři dny se osypala jako děs ale za dva dny byl klid a byla zase v pohodě.
15. dub 2008 v 10:49  • Odpověz
Ahoj maminy :wink:
Zase nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: a budu nestíhat ještě víc, pač se Čenda plazí jak ďábel a všechno začíná zkoumat. Než se vrátím ze záchodu, tak už má přeplazenou půlku obýváku :sweat_smile: Včera ho strašně zajímaly stojánky s víny, jsem říkala manželovi, že to asi bude mít hold v genech po něm :grinning:

V sobotu jsme byli na svatbě mojí kamarádky,dopadlo to dobře, vzali se. Pěkně jsme si to užili, přejedli se dobrot, zatrsali pár valčíků a polek, ale hráli i modernu,tak to šlo. Odpoledne jsem si odskočila Čendu nakojit a zase se tam vrátila a domu jsme dorazili v 1 v noci a Čenda se přihlásil o papání před 2 hoďkou, tak to vyšlo dobře. Hlídala tchýně, zvládla to suprově a asi si to pěkně užila, pač Čenda usnul a po půl hoďce se vzbudil a zase brečel jako před 14 dny a ne a ne se utišit, nakonec skoro po 2 hoďkách usnul, tchýně odzpívala snad všechny písničky co zná...a já tolik sázela na to, že když bude spát doma, že to bude v pohodě. Před těma 14 dny jsme totiž spali u tchýně, tak jsem si říkala, že mu vadí změna prostředí. Oni to ty děti prostě vycítí, že ta máma není na blízku Nechala jsme mu v postýlce svoje nošené tričko a když jsme v noci přišli, tak v něm měl zabořenej obličej :sweat_smile:

Včera jsme byli zase na plavání, už to bylo lepší než minule, příště budeme trénovat přelévání, které my už umíme 4 měsíce :grinning: Ale i tak je to fajn, Čendu to baví :wink:
Čenda se vzbudil, tak já zase letím, večer se sem snad dostanu a dočtu Vás. papa :slight_smile:
15. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz
Holky hodila jsem pár foteček z podvodního plavání :grinning:
A jdu makat do tesca nechcete mi některá přijít pomoct????
15. dub 2008 v 15:26  • Odpověz
Tak dneska jsem radši sjela k doktorovi a na první pohled řekl taky 6 nemoc, ale na druhý, že ne, že to jsou jiný pupínečky. Má to chudinka všude. Jen doufám, že to neni alergie na psy. :cry: Tak jsme dostali smektu a nějaký mazátka.
Tak jsme to vzali rovnou jako preven. prohlídku a mazlíček zhubnul na 9,4 kg a měří 74,5 cm. Tak z nás měl pan doktor docela radost, že jsme jedno z jeho největších dětí. Jsem zvědavá, kdy mě to zvířátko přeroste. Na plavání můžem, tak jsem ráda. Povídalal jsem panu doktorovi, že už mě docela vysává, tak prý můžu dávat 3 příkrmy denně, no jo jenže co pak s tim mlíkem :slight_smile:

Nikit : s tim tríčem to je dobrý nápad, to příště zkusim taky :wink: třeba konečně nebude řvát až se vzbudí a bude u něj babička

Pavlus : fotky jsou hezký, snad taky takový budeme mít. Pavlus tak to tě obdivuju, jestli chodíš takhle makat.

Jinak děvčata máte moc hezký fotečky a ty vaše děťátka maji hodně vlásku, to my jsme teda pěkný plešíci
15. dub 2008 v 16:23  • Odpověz
pavlusa, teda ty fotky jsou moc hezký, jestli budu muset taky plavat pod vodou s otevřenýma očima tak to bude pro mně smrt :grinning:
kudrlenko, alergie na psi, to by bylo docela v háji, s toho sem měla a mam taky strach aby se u Káji neobjevila, nevim co by jsme dělali. Jako dát je pryč to bych asi absolutně nezvládla, máme je jako děti.

My byli včera na druhym očkování a Kája měla včera večer teplotu, dneska dopoledne taky a teď sem jí měřila má jí furt, tak nevim čim srazit. Dala sem jí na noc čípek a dneska dopoledne, a častějc jí kojim. Nemá teda jako nějak moc, teď měla 37,8, tak nevim jestli mam ještě něco dělat nebo jestli bude stačit dát jen na noc čípek. ????
15. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
marky : já doufám,že to ta alergie nebude u nás je to stejný, psa máme jako člena rodiny
já dávala taky ty čípky + nurofen 2 x , jednou před spaním a pak v 5 ráno, protože měl teplotu znova a udělala jsem mu trochu čajíčku a občas mu ho dala jinak bych se taky ukojila, tak bych jí změřila ještě tak a hoďku a dala bych jí ho když to bude stejný, může se myslim dávat po 6 hoďkách, ale doktor mi řikal, že když má ty teploty tak klidně 5 x 6 x denně
15. dub 2008 v 17:48  • Odpověz
Holky můžete dát sirup za tři odiny čípek za další tři hodky zase sirup a tak.....pokud má vysokou teplotu.
Kudrlenko žádné strachy mlíčko se samo upraví já přikrmovala zaky brzy ale u nás šlo spíš o to že malá špatně kakala tak dostala brzo pár lžiček a kakámí se krásně upravilo.
Plavání pod voudou já tam musím koukat jinak mi vadí že nevím kam a do čeho plavu
16. dub 2008 v 06:57  • Odpověz
pavluso a sirup jaký?
Naštěstí dneska už teplotu nemá, tak snad to bude dobrý. Dnešní noc teda ale docela hrozná, mam pocit že sem nedělala nic jinýho než furt vstávala a podávala jí dudlíka, do toho pak nějaký kojení a spánku teda minimum. Cítim únavu jako blázen. Teď jsem jí nakrmila a stejně furt kňourá. :unamused:
Aspoň sem se dneska dokopala a objednala se ke kadeřnici a konečně i na tu kosmetiku. Měla sem štěstí protože ji prý odpadla příští týden jedna pani, tak mně objednala hned na středu a ke kadečnici jdu v úterý, tak snad budu zase chvíli vypadat jak člověk. Hlavně mi to snad bude slušet na to vítání občánků. :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Nešel nám net a přiznávám,že jsem byla dost na prášky,klasický příznaky absťáku :grinning:

Kudrlenko-šestou nemoc jsme neměli,takže taky neznám.Malej už nějaký příkrm potřebuje,malej teda moc není :sweat_smile: To mlíko se Ti srovná,ze začátku toho moc asi nesní a stejně budeš dokojovat.Tak ať se brzy uzdravíte.

Pavli-podvodní fotky jsou super.Já taky plavu pod vodou s otevřenýma očima,mě to nějak nevadí.

Marky-co to slyším? To aby jsem z dalšího očkování měla strach :unamused: Jinak já dávám sirup Nurofen,ještě jsem u Toma měla Ibalgin,ale to mi přišlo děsně přesládlý a aromatizovaný.A jak byl Tom pak větší a potřeboval větší dávku,tak mu to dělalo neplechu v žaludku.A jak tady psala Pavlusa,tak mě to střídání čípek,sirup radila i doktorka.A kamarádka to dělá taky a fakt to zabírá.Čípkx jsem nechávala na noc,přišlo mi,že to má rychlý nástup účinku.
A co se týče té alergie na psi.Kamarádka taky tohle řešila,mají doma psi a doktorka jí řekla,že už vlastně připravuje prcka v těhotenství,když s těma psi je ve styku.Uvidíš,že to bude dobrý.Kde by Kája našla takový hlídače? :wink:

Jinak já byla u kadeřnice včera-vylezla jsem v tom největším slejváku :angry: Mám to skoro na drna.Teda na hoře,po stranách a vzadu to mám nechaný.A schválila mi ten Capillan,prostě nějakou vodičku na pokožku.hlavy.Prý ty nový vlasy co rostou,jsou slabý a tímhle rostou silnější.Ale uklidnila mě,že to padání nemám tak dramatický.Ale stejně jsem si koupila u ní kofeinový šampon za tři kila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a řekla bych,že mi po tom ostříhání padají míň.
A v neděli jsme taky měly děsnou noc.Do půlnoci jedno kojení a pak 4 a asi 100krát dudlík.Byla jsem kantáre.Takže jsem zase nažhavila poradnu na kojení a mám šidit a šidit.Takže šidím jak vzteklá,je to teda náročný,ale kojím 2krát.A dávám Michalce šanci do půl roku,aby přestala v noci sosat.A pak končím s kojením-tedy myslím v noci.No snad mě za to neodsoudíte,a když jo,tak co nadělám,jsem holt krkavčí máma.Ale zrovna jsem v pondělí mluvila s kámoškou a ta od tříměsíčního prcka chodila předcvičovat aerobik.Tak jsem se jí na to vyptávala,jak to dělala.A prý úpně jednoduše,nechala jsem ho pár dní podusit a bylo.Ale to až byl starší,jinak prý kojila taky po dvou hodinách v noci.
Jo a docela mě na těch stránkách kojení vystrašila s tím naším nízkým přírůstkem.Prý je minimum 450g měsíčně a my měly těch 290g.A prý se setkává z hodně případama, kdy pediatři prospívání moc neřeší a nebo zbytečně nařizují UM.Je jasný,že podle tabulek se to posuzovat nedá,ale pro jistotu si Mišáka převážím u švagrový.Já se uklidňuju tím,že je dlouhá,že prostě víc povyrostla.No dva měsíce to už snad nějak dotlučem a pak už budou nějaké příkrmy.
Marky vážila Vás,když jste byly na očkování,jak vy jste na tom s přírůstkama?

Holky v sobotu se známé narodila holčička.Už druhé dítě.Je to zdravotní sestra a když to na ní přišlo,tak si pořád říkala,že má dost času,aby tam zbytečně nestrašila.A teď se podržte,nakonec rodila doma ve vaně.Byl to prý frmol jako blázen,manžel volal záchranku a maminka jí pomáhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nedokážu si to představit.Teda trochu dokážu.Já teď u Michalky vůbec nevěděla co se děje,já myslela,že se mi chce na záchod,ve vteřině se ten tlak zesílil,manža letěl pro sestru,ta mě hnala na kozu a na dvě zatlačení byla Michalka venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: I doktorka byla přkvapená,prý mi dávala ještě tak dvě až tři hodiny :sweat_smile: Takže docela dobře chápu,že i to se může stát.Ale musel to být teda šok. :confused:
Jo a máme novou rozesmívací metodu-dělám na Michalku berany,berany duc a je to příšerná bžunda.Já si tedy přijdu tak trochu jako pacient :grinning: :grinning:
Dnes je poslední díl Kadlece,tak se nemůžu dočkat.Někde jsem vyčetla,že nakonec to Kadlec dá dohromady se starostkou :slight_smile:
16. dub 2008 ve 13:49  • Odpověz
maky, no mně bylo divný že si tu dlouho nebyla. :grinning:
Tak sem si to hned napsala sirup Nurofen a na vlasy Capillan abych věděla co v lékárně koupit, v pondělí sem si totiž nechala papírek doma a tak sem si skoro na nic nevzpomněla. :slight_smile:
No ale Kája se mi nějak nezdá, furt kňourá, kojim jí teď tak po 2,5 hodinách a stejně furt kňourá, teď zas na chvilku zabrala ale dá nejvíc tak půl hodiny. Sem si v jedný tý půlhodině schrupnula s ní jenže mi zrovna musel volat manža tak mně vzbudil. :confounded: Trochu sem jí študovala pusu jestli jí třeba neraší nějaký zub, ale nějak nic moc nevidim, ona má hlavně tu pusinu takovou malou po mně a po mojí máme tak se jí tam jde blbě koukat.Ani si nehraje jen se převaluje, furt si cpe deku přes obličej a poplakává. Krkavčí máma nejsi, po pravdě už mam taky cuky jestli neni Kája hladová jestli by nebylo lepší jí něčim přikrmit. No zatim vydržim ale je to náročný, protože nevim co je za problém. Ten přírustek nevim, Kája měla naposled za měsíc přírustek 600 gramů tak to je dobrý. Teď na tom očkování jí nevážila, tak ani nevim kolik momentálně má. Tak jí převaž a uvidíš, třeba se prostě jen víc vytáhla.
Ta tvoje známá to je teda mazec, když sem čekala Káju tak sme si dělali takovou blbou srandu kdybych začala rodit už doma že by mi psi pomáhali a pak by mi Káju ukradli a běželi s ní na zahradu. No trochu černý humor. :sweat_smile:
Jo Kadlec to dá určitě dohromady se starostkou, to jsou ty seriály na konci se zase daji všichni dohromady a vše dobře dopadne :grinning: Hlavně sem měla radost s toho Rokyty jak tu jeho pizdu napálil. :grinning:
16. dub 2008 v 15:50  • Odpověz
Marky-taky se uklidňuju tím,že je prostě dlouhá po mě.No a Rokyta mě taky potěšil,prože ta pipina tam teda tu pizdu hrála pořádnou.No a já bych chtěla ,aby to dal dohromady s bejvalou ženou,ale to nevim,nevim.Já Hanáka moc nemusím, ani se mi nelíbil,ale tady v tom seriálu jsem na něj změnila názor a dokonce se mi začal líbit.Já jsem na ty zralý chlápky :grinning: Nechápu co budu dělat až to skončí,se tady budem asi s manžou mlátit o počítač :grinning:
Co se týče těch přírůstků,tak mám kamarádku,která se nějak líp zná s dětskou doktorkou svých dětí,tak jsem jí volala ať se jí přeptá.Jsem teda zvědavá,co jí řekne.Fakt mě vytáčí ten systém,co doktor to názor.Nechápu podle čeho se má jako laik zařídit :confounded:
Michalka začíná už nadávat.Ona nepláče,jenom prostě tak nasraně nadává.Dokud něco dělám,tak na mě vydrží koukat v pohodě.Běda jak si sednu :angry: Teď se zklidnila,hobluje si totiž paleček :sunglasses: Tak jdu dělat berany,berany duc :wink:
16. dub 2008 v 17:29  • Odpověz
Tak jsem po dlouhý době dneska vyrazila na procházku s pesanama (sama bez kočáru) a pořádně si vyčistila hlavu. Doporučuji všem, kdo toho máte občas až kam !

Makyb : rodit doma, žo je fakt síla, ale já bych brala takovou rychlovku jako ty a tvoje známá taky :wink: říjai, že ty druhý mimča, valeji ven rychlejc, tak kéž by se to týkalo i mě. Příště se budu hrozně bát už od začátku, protože budu vědět co mě tak na konci asi čeká.

Nějaká pani od M. Vožice odrodila doma chlapečka (asi 5 dítě) v posteli mezi svýma dětma.

Daneček má asi nějakou alergii, jen jsme nezjistili na co :frowning2:

Marky : tohle je teď něco podobnýho u nás, kňourání a neustálý krmení. V noci pořád řve a chce jenom pít, jakmile mu dám dudlíka tak se zabejčí a zavře pusu.

Jinak zajímavá diskse je docela Kouření v těhotenství, chvílema se tam i rafou. :slight_smile: Jo a já jsem spíš zvědavá jestli Rokyta se dá dohromady s Lenkou a nalezená dcera Kadlece se synem starostky nebo zůstane s tim co miluje stále Martinu :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2008 v 17:29  • Odpověz
Kudrlenko-jsme se ztrefily s tím posledním příspěvkem :wink:

Koukám,že je nás tady na Kadlece nadržených víc :grinning:
16. dub 2008 v 17:39  • Odpověz
Marky bud nurofen a nebo panadol.
Makyb moje známá zná tvoji známou včera mi to hlásila že porodila doma, super.
Jo jo a já si taky myslím, že to Kadlec dá dohromady se starostkou to by nebyl happyend
Kudrleenko taky bych vyrazila ale nemám kam dát tu mojí příšerku malou. Joa paní co rodila doma tak to nebylo poprvé a hlavně nikdo nevěděl že je těhotná.
16. dub 2008 v 19:24  • Odpověz
Pavli,tak to asi mluvíme o jiné,známé,věděl to každý,že je těhu a rozhodně to bylo poprvé :wink: První dítko rodila v porodnici. :slight_smile:
16. dub 2008 v 19:39  • Odpověz
Tááák všechno dobře dopadlo. Doufám, že jste moc neslzeli :slight_smile: Občas si říkám jestli jsem normální, že na to pořád čumim, ale zjišťuju, že si u toho trochu odpočinu a vypnu.

Pavlus : máš dobrý informace, je to přesně tak. Skrývala to do poslední chvíle, asi pro to měla nějaký důvod kdoví. Nebo nevim co s tim mimčem zamýšlela, hlavně, že to dobře dopadlo.

Makyb : to jo přesně na minutku :wink:

zítra jdeme plavat tak už se těšim, jen musim nechat doma to štěněčí mimčo, dává mi fakt zabrat
16. dub 2008 ve 21:29  • Odpověz
Jojo dopadlo to jako v pohádce :grinning:
Přesně tak člověk si u toho aspoň odpočine, proto nemám ráda filmy jako horory a krváky protože sem s toho pak celá rozvrkočená. To manža na to čumí furt a pak v noci vidí duchy. :grinning:
Tak bojuju na aukci o džísku s mikčou tak sem zvědavá.
Dala sem do galerie jednu fotku jak jsme teď koukali na Kadlece. :slight_smile:
16. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
Trochu se mi slzičky tlačly :slight_smile: Ale Rokyta není s bývalou ženou :frowning2: Oni určitě natočí nové díly

Tak já jdu no jámy lvové-tedy do ložnice.Já mám pocit,že je klid než tam vlezu :sweat_smile:
16. dub 2008 ve 21:38  • Odpověz
Tak včera poslední a dnes první. :wink:
V noci to šlo,kojilla jsem v 18hod,pak v půlnoci,pak jsem od tří do čtyř šidila jak blázen.Sice jsem jí nakonec dala,ale ať si nezvyká,že jí dám,jak si vzpomene :grinning: Ale myslím,že těch šest hodin co nepila,byla náhoda :confounded: Únavu zatím nepociťuju,to přijde až budu honit sladký.Včera manža říkal,že se nám ve špajzce nějak odpařuje bonboniéra :grinning: Bych si nakopala prdel :angry:

Marky-tak co džíska? Jdu se taky juknout na MMB,po tom internetovém výpadku mi to chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2008 v 07:12  • Odpověz
Marky pěkná pohodička :wink:
Když jsme u těch fotek,nevíš o nějakém programu,kde je udělané pozadí a jenom se doplní foto?Jako,že by jsem ze sebe udělala třeba anděla?Ale to já jsem i bez pozadí :grinning:
Teď to mají u Dvořáka,strčíš tam CD,vybereš si fotku a to pozadí a jde k tomu dát i text.Jedno tohle foto stojí 15Kč,tak se tam chystám,že něco nechám udělat babičkám :slight_smile:
17. dub 2008 v 07:17  • Odpověz
Ne ne Makyb my se nepochopili ta u té Jistebnice byla v pohodě ale ta jak psala Kudrleenka je lehce švihlá a tajila to. Zo jsou dvě rozdílné maminky
Kudrleenko dva dny před tím se známá ptala její matky jestli není zase těhu a prý ne to bych o tom musela vědět....no tak asi nevěděla.
Kudrleenko užijte si plaváníčka.
Makyb pošli mi mailikem fotečku a představu. Já mám sice obyčejný photofiltr ale necá se stáhnout obrázek z netu a tam natáhnout fotku malé. Je to sicxe pracnější ale jde. Takže jestli někdo víte o nějakém prográmku ráda se přidám.
Noc nekomentuju. Po půl osmé jsem jela pro manžu do práce jak ted nemám autí měla jsem jeho no samo Kája mi oi cestě tam usnula, ještě se jim rozbil robot takže z práce jsme odjížděli ve 20,45 no prostě paráda domů jsme dorazili já přenesla malou jen jí svlíkla bundičku čepici a boty a šla spát na prasáka. Pak teda dostala flašku s kaší tak něco ze spánku vypila ale pořád kníkala a hlavně ráno byla totálně pročůraná tak mám zase o zábavu postaráno už je to v pračce a až půjdeme ven tak ji apneme.
17. dub 2008 v 07:36  • Odpověz
Pavli-já ještě od Dvořáka ty fotky nemám,jenom jsem si tam toho všimla a teprve se na to chystám..A to co já myslím,tak to tu má plno holek v albu,jenom s e to naučit.
17. dub 2008 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.