• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
18. dub 2008 ve 12:27  • Odpověz
No nejde to otevřít,to jsem jelen :rolling_eyes:
18. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz
Teda jde,ale né to co jsem myslela :sweat_smile: To se po....Možná to znáte-Rudolf Knor a nemá to chybu
18. dub 2008 ve 12:32  • Odpověz
Né Miloš Knor z Rudolfova :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.myubo.com/movie detail.php?id=1985
18. dub 2008 ve 12:34  • Odpověz
No to jsem blázen :confounded:
18. dub 2008 ve 12:35  • Odpověz
Nejde to otevřít a nejde a nejde neřád jeden
18. dub 2008 ve 14:43  • Odpověz
maky, pleny s Tesca nám taky vyhovujou akorát se do Tesca dostanem jednou za uherský rok, před měsícem jsem tam zrovna byli takže je akorát zdělávám. No ale dneska jsme nakonec jeli jen do Sedlčan, tak sem koupila Huggies Premium a Sleep& Play, byli v akci ale i tak jsou dražší než ty z Tesca. To sem zase nechala na nákupech všechny prachy. Musela sem koupit Káje mikču, má jich málo :grinning: a koupila jsem jí takový capáčky, aby nechodila (v kočáře) když někam jedem na boso. :sweat_smile: A sobě sem si koupila boty.
Maky, tu fotku si v tom otevřeš a na tý první ikoně si zmáčkneš jako lupu, a tou lupou si zvětšíš tu fotku a pak až jí máš větší, tak si zmáškneš žehličku a tou žehličkou mačkáš tam kde chceš žehlit. No a když to máš, tak zase lupu a lupou si dáš fotku do původní velikosti a pak už jí jen uložíš.
18. dub 2008 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Makyb nám je taky 7. týdnů. K tomu dr. jsem s ní jít nechtěla aby tam něco nechytla když to nic nebude a volala jsem mámě aby se zeptala v práci co můžeme na kašel ( pracuje v lékárně). Jenže byla na obědě a že za půl hodiny zavolá, mě to nedalo oblékli jsme se a jeli, protože v noci se mi zdál divný sen. Mamka pak říkala, že by mě stejně poslala k dr. Teda řeknu vám, ještě, že je možnost tam s těma dětma být asi bych jí tam samotnou neměla srdce nechat. Odjížděli jsme domů jenom pro věci a ve dveřích jsem se ohlédla do postýlky, málem jsem brečela, když jsem jí viděla, chudinku po těch všech vyšetřeních umordovanou, spinkala jak andělíček.
Jinak my kupujeme plínky Huggies nebo Pampers, ale teď jsem v Hypernově koupila plínky Happy a ty nám taky vyhovujou. Většinou nakupujeme když jsou v akci nebo když náhodně někam jedu, tak je koupím.
Pavli - od kdy se může na plavání ve vaničce? Funguje to i na Sojčáku?
18. dub 2008 v 17:47  • Odpověz
Ahoj děvčátka, tak koukám, že jste tady dost písaly :slight_smile:

Já nějak nestíhám. Včera plaváníčko a dneska jsem doma sama samotinká. Přítel odjel na koncert do
Č. Budějovic, tak je mi tady nějaký smutno a přemýšlim jak si tam asi bude užívat a popíjet a já tady dřepim v růžový noční košily :pensive: a v noci se budu budit a chodit nenápadně šmírovat jestli už je doma.

Plavání bylo fajn, už skoro zas ovládám ty říkanky a písničky a teď mu to furt zpívám doma a dneska jsme si opět napustili spolu vanu a učíme se žbluňk.

Moni - a jak jsi tam byla dlouho, taky by mi to rvalo srdíčko, mě zatim stačilo jen když měl teplotu a už je v pořádku ?

Nějak jsem nepročítala pořádně, jaký že jste na ty fotky nakonec zvolili program? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, neznáte některá z Tábora nějakou dobrou kadeřnici, která i maluje a přijela by domu??? Jsem náročná co.
18. dub 2008 ve 20:25  • Odpověz
Moni - myslim, že ta vanička tam funguje :wink:
18. dub 2008 ve 20:26  • Odpověz
tak koukám na stránky juklíku ale ty vaničky nevidim tak jsem z toho jelen, abych ti nepovídala nějaký nesmysly

http://www.juklik.cz/slozka-3/nabizene-sluzby
18. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
No tak sotva dejchám,byli jsme ve Sparu,lidí kaj much.Příště nikam v pátek nejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyšlo nám i blbě pití,tak jsem kojila ve zkušební kabice na bobku,manža hlídal :grinning: Tom byl zrovna dnes na zabití :angry: Měla jsem v plánu si taky něco koupit,ale neměla jsem sil,takže mám hovínko :confounded: Michalka má chrastítko :sweat_smile: Ta krabice po Tomovi nám nestačí :sweat_smile: Před půl šestou jsme dorazili domu,vypravit Toma na trénink,uklidit nákup,pověsit prádlo,vykoupat a dát spát Michalku,pak přijeli chlapci z tréninku,ohřívat večeři,dojít dát další prádlo do pračky,uklidit tady ten svinec a do toho zachovat chladnou hlavu nad pubertálními projevy synátora,což se mi né vždy úspěšně daří.Konečně je klid,řekla jsem manžovi,že chci týden dovolenou :sweat_smile: prý jí mám teď tři roky :grinning: Ještě si ze mě bude dělat prdel.Takže vskutku poklidné předvíkendové odpoledne :sunglasses: Zítra jsem chtěla mýt okna,ale můžou mi políbit..... :grinning:

Moni-tak to já bych se zbláznila si dojít domů i pro věci.Byli jsme v nemocnici dvakrát,pak ještě když byly Tomovi tři.Pokaždý už jsem tam rovnou zůstala a věci dovezl manža.Ale zase na druhou stranu,když to jinak nejde :cry: V nemocnici je to hezký tak možná na návštěvě a to ještě v porodnici,to je tam člověk kvůli radostné události,jinak se jí obloukem vyhnout.

Marky -Huggies Premium jsem si koupila ještě jako těhotná slušnou zásobu v akci v Hypernově a ještě je máme,ty dávám na noc.Ale když se spletu,tak má na noc i z Tesca a taky v ppohodě. :wink:
Tak já jdu mrknout na tu žehličku a kooonečně ležet a nic nedělat :sunglasses:
18. dub 2008 ve 20:30  • Odpověz
ve zkušební kabince na bobku :grinning: :grinning: :grinning: To bych asi nedala, já jak sem zvyklá kojit jen v leže, tak by tohle byl pro mně v takových polních podmínkách asi tvrdý oříšek :grinning: Za měsíc by jsme mohli jet na celý víkend na sraz bílých boxerů, jenže mam dilema jak s tim kojenim takže celý víkend už jsem zavrhla a zvažuju jestli jet aspoň v neděli na výstavu, no ale to taky nevim kde tam budu kojit. Hlavně jsme ještě nevyzkoušeli co budou kluci řikat na to že je povezem v zadnim kufru, byli dřív zvyklý jezdit na zadních sedačkách. Takže já se kvůli kojení asi fakt nikam nehnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska sem Káje koupila ještě chladící kousátko, projela sem jí ty dásničky a nějak sem nic nenahmatala, ale co jsme dorazili domu tak zase kňourala. Na prosincovkách má jedna holčičku o 14 dní mladší než je Kája a píše tam že už má 2 zuby. :astonished:
18. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz
dneska je tu nějaká klídek, nikde nikdo :astonished:

Makyb - no ve zkušební kabince to mě ještě nenapadlo :slight_smile:
já kojim většinou v autě a asi 2 x jsem kojila ve Človíčkově. Jednou jsem taky doma dodělávala omáčku a Daneček už jinak nedal, tak jsem ho kojila ve stoje a druhou rukou dodělávala oběd :slight_smile: no dneska už bych ho asi neudržela

Marky - já mu tam jednou ráno koukla a měl tam takovou bílou čárku po dásní a druhý den už byla slyšet lžička :slight_smile: teď to studuju ty horní, ale nic nevidim . Kamarádka má stejně starou holčičku jako jsme my a taky ještě nemá žádný zoubek, oni to doženou
19. dub 2008 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Nějak teď toho koně flákám :sweat_smile: Vy teda jedete, 4 dny jsem tu nebyla a popsaly jste toho dost :wink: Dočetla jsem jen tuto stránku.

Moni: to je děs, takto malá a už jste byly v nemocnici :confused: Ještě, že jsi jela....taky s tím často bojuju, třeba i u sebe, jestli jí či nejít k dr, aby člověk nebyl za blbce...tak je dobře, že jsi jela :wink: Tak ať je Andrejka brzo zdravá :wink:
Plavání ve vaně na Sojčáku v dětském centru funguje, myslím si, že je to tam poměrně krátce, tak si tam zkus zavolat, ale předem tě varuji, že tě asi porazí cena, když je Juklík Pražská organizace....my chodili v Praze a cena 390 kč jedna lekce ( nakonec jsme vychytali vánoční akci 290,- lekce, tak jsme si předplatili 6 lekcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ale jinak to v té vaně bylo moc fajn :wink:

Teď řešíme od středy nemocnou tchýni, ve středu jí odvezla sanitka do nemocnice s podezřením na infarkt, nakonec je to do páteře, ale hrůza, má asi skřípnutý nějaký nerv, strašně jí to bolí a v táborské nemocnici s ní prosím nic dělat nebudou něco ve smyslu "běžte si trpět domu", dostala prášky a nazdar. Tak jsme jí tu 2 dny měli, dneska chtěla domu a před chvilkou volal manži brácha, že jsou u ní a že je jí pořád zle a že se sama o sebe nepostará, tak jí teď vezou do Budějic, jestli s ní něco vyvedou na neurologii tam :confounded: Jako fakt mě ta táborská nemocnice s..e :angry: Takže si fakt poslední 2 dny užívám, starám se o Čendu, o tchýni, vařím....a padám na hubu :frowning2:
A to jsem dneska ještě umyla 5 oken,jsme blbka, měla jsem si dát nohy nahoru, ale ona tu byla moje mamka a věnovala se Čendovi, tak jsem chtěla využít příležitosti.

Jinak ke kojení na veřejnosti: s tím problém nemám, kojila jsem v restauraci, v čekárně u doktora, v Praze v nákupním centru mají přebalovací místnosti, kde se dá kojit, takže tam jsem to hodně využívala :wink: Teď už dlabe i zeleninu, přesnídávky, jogurty, tak ho můžu na cestě ošidit ničím jiným :wink:

Zoubky u nás pořád nic, bílé čárečky jsou vidět pořád stejně, dávají si na čas :grinning: U nás v říjnovkách měla první mimča zoubky okolo 4 měsíce (mám v albu tabulku).

Plenky používáme nejvíce teď tesco (přes den) a na noc a na cestách Huggiesky premium ( to jsou naši favoriti :wink: ) Čenda teď pár dní zase nějak víc kaká, tak 6 denně, ale konzistencí to průjem není, asi mu zase koupím Hylak kapky a ORS 200 od Hippu a zkusím vysadit jogurt. A nebo to souvisí s těma zoubkama :sweat_smile:

Tak jsem se vykecala a zase jdu :grinning: Pěkný víkend všem, zítra má být lepší počasí, tak si to užijte :wink:
19. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
Bílé čárečky? tak to by tam snad i měla, musim jí zítra znova prozkoumat. Lžičku sem ale včera zkoušela a nic necinkalo. :grinning: Nicméně kňouralka je furt.
nikitko, huggies premium se mi líbí asi taky nejvíc, vypadaji pěkně, maji gumičku vzadu a prostě celkově je to příjemná plínka, akorát ta cena by mohla být lepší. Kája teď kaká tak jednou dvakrát za den. Dneska se mi pokakala dopoledne a to to tam teda sázela. No a měla to strašně vodnatý. To když jí takhle slyšim tak jí hned odnesu na přebalovák a nechám jí v plínce a čekám kdy dokončí dílo a pak jí přebalim. :grinning: Protože jinak by to měla až na zádech. :grinning:
Tak to máte s tchýní teda starosti, v tý nemocnici jsou teda pěkný hovada, no už sem na Tábor podobný věci slyšela. Žena manželovo bratránka si tam taky užila svý, Seri jí zná tak asi ví. :confounded:
Jo holky kdyby jste teda někdo chtěli jezdit na plavčo do Benešova tak tady jsou kontakty tel. číslo 777 943 613 nebo email: pavlickova.lada@seznam.cz stačí teda se přihlásit ale až po 15. srpnu
Už sem obhlížela na mimibazaru nové plavečky pro Káju, líbí se mi docela tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10793596&tab=1 myslíte že když bude mít tyhle plavky že už do nich teda nemusí mít tu plínu? Jinak tenhle prodejce prodává i čepice se čmeláčkem tak je vám určitě jasný že do ní jdu :grinning:
19. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ty jo Marky ty plavečky jsou fakt krásný

Já teď přemýšli zakoupit na MMB nějakou jídelní židličku, ale bojim se aby to nebylo pak moc malý. Máte někdo zkušenosti? Jestli tu plastovou nebo dřevěnou.

Já používám Pampers a na spaní Sleep p. dostali jsme je jako dárek, ale jinak Huggies. Tesco používáte ty fialový nebo bílo-modrý? Ty máme doma, ale zatim jsem je nepoužívala už mu asi budou i malý. Dostali jsme spousta balíku a nestihla jsem to ani všechno použít a taky malej rychle rost.
19. dub 2008 ve 22:22  • Odpověz
autor
ahoj,
my máme tuto židličku: http://www.nabytek-hsp.cz/detska-zidle-1710-drevena-skladaci/
malej je dost živý tak jsme nechtěli nějakou nestabilní. tahle má nohy od sebe určitě jí nepřevrátí. když se složí tak je na kolečkách a Pavlíkovi se hrozně líbí, když si ho posíláme. nám se ty plastový nelíbí, ale to je věc vkusu.

my používáme jen plínky z tesca a maximální spokojenost
20. dub 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
marky: nemám s tím zkušešnost, ale myslí, že i do plavek musí mít plínu :cry: . plavky ti nic nenacucnou
20. dub 2008 v 09:50  • Odpověz
No teda Niky to teď máte starosti,tak ať pochodíte v těch Budějkách.Já teda zatím na nemocnici nic moc neslyšela,spíš takový všeobecný nadávaní na doktory.Akorát když tam ležel tchán,byl po mrtvici,tak nějaké sestry tam dost nevybíravě řekly tchyni,že už je stejně konec :frowning2: On člověk dokud opravdu nemá problémy,tak to moc neřeší a nevšímá si toho.Ale loni tchyně ležela na interně a chválila si.Těžko to soudit všebobecně,spíš případ od případu.A jestli má jít teda tchyně trpět domu,no to je fakt síla. :unamused:

Marky-Ty jsi fakt nikdy nekojila jinak než vleže? :sweat_smile: To myslíš,že jinak by se Kája nenapila?No já když v tom Sparu viděla tu frontu u kasy a mraky lidí,tak teda kabinka byla nutnost :grinning: Mezi regály bych to nedala.A jinak v čekárně u doktora mi to nevadí a jinak je to v pohodě v autě.A ve stoje kojení taky znám,když Tom maloval a chtěl mou asistenci,ale to byla malá ještě nevnímavá,teď to chce víc klidu. :wink: jo a v tom Sparu vždy třeba hlásili pokladní na kasu a jiný bláboly a to se vždy Michalka odtrhla a poslouchala co že se to děje,když zjistila,že nic, tak zase chňapla mlíkárnu a jeli jsme dál. :grinning: Navíc se posrala,ale to už jsme vydržely domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měla jsem obavy,že když jí rozbalim,že to poteče všude :sweat_smile: Vyjímečně to neměla až za krkem :grinning:
Jinak plavky jsou super a vypadá to,že ten vnitřek maji pevný.My teda měli s Tomem jen plavky,tam jde spíš o to,aby to zadrželo stolici.A nebo měly maminy ty plíny na koupání.Ale plavky a plínu žádná.Tak teda nevím,jak je to teď.Já bych s ní šla jen v těch plavkách. :wink:

Kudlenka-my taky máme tu židličku co Lena,ale světlý dřevo.Je fakt stabilní.Taky se mi ty plastovky nelíbí a ani s nima nemám zkušenost.My máme doma vše spíš ve dřevě,tak by se nám to ani nehodilo,to spíš záleží i na Tobě.Na MMB jich určitě bude dost. :wink:
Tak já jdu tlepat chlebíčky na oslavu. :wink:
20. dub 2008 v 10:31  • Odpověz
Jo a Tesco máme ty fialový :slight_smile:
20. dub 2008 v 10:32  • Odpověz
Ahojky,
leni, tak židlička vypadá pěkně, hned sem si ten odkaz uložila až to pro nás bude aktuální tak možná půjdeme zrovna do týhle. Je dobrý že je tam na výběr z vícera dřeva, takže by jsme si určitě vybrali tu co se nám hodí k ostatním židličkám ke stolu. A taky ta cena je docela rozumná. Většina těch plastovek je dost drahá.
kudrlenko, Tesco pleny používáme ty fialový, mám dojem že někde na diskusi holky psali že ty druhý nejsou tak dobrý. Ale nevim ty sem nezkoušela.
S těma plavkama teda nevim, to mně právě docela zajimá jestli by stačili samotný nebo ještě do nich rvát plínu. Ale to se asi pak zeptám rovnou tý pani co to plavání pořádá. Co sem tak ale koukala na různý fotky z plavání, tak myslim že většina dětí má jen plavky.
JO včera sem hledala kámošce jestli se plave taky u nich Kutná Hora, Čáslav a našla sem stránky organizace která to tam u nich pořádá, maji pěkný stránky všechno pěkně popsaný a taky tam byli ke stažení říkanky, takže sem si to včera hned vytiskla, je jich hafo a spoustu jich ani neznám, některý jsou taky trochu pozměněný. Kdyštak se na to můžete taky juknout http://www.plavanideti.cz/index15.htm

Maky, jinak než vleže sem kojila fakt jen párkrát a to ještě stejně doma. Jako v autě v sedě bych jí asi nakojila a i jinde v sedě kde by bylo soukromí, no ale radši se to snažim vše naplánovat tak aby jsme byli na kojení vždy doma.
:slight_smile:
Včera ráno když sem Káju převlíkala tak se jí chytla naušnička o nitku a rozepnula se jí, nemohla sem to s tý nitky dostat. Kája řvala jako tur, tak sem jí musela přestřihnout ale nešlo mi to prostě zapnout. Kája ta řičela, já měla nerva skoro už sem taky brečela, manža nebyl doma aby mi jí přdržel, takže sebou mrskala. No byl to očistec, tekla jí s toho už krev, nakonec se jí tu naušnici teda zapnula, ale chudák holka. Dneska to měla zase přetočený a přischnutý, tak sem jí to musela navlhčit a otočit. Je s tim taky "sraního" z naušnicema. :confounded:
20. dub 2008 v 10:56  • Odpověz
Tak já ty pleny taky zkusim. Určitě ta cena je přijatelnější.

Tahle židlička se mi právě taky líbí, myslim, že víc vydrží tak jí začnu pomalu a jistě shánět, protože ho krmim v tom kulatym křesle a otáčí se mi tam furt na břicho a dělá kravinky.
Vleže kojim jen v noci, když se mi nechce u toho sedět.

Marky - my jsme na plavání a všechny máme pouze plenu do vody, po nás šli o trochu starší a ty měli jen plavky. No já bych se u Danečka na plavky nespoléhala, protože někdy je to fakt mazec a to by ty plavky asi nepobraly :slight_smile:
Ty stránky jsou pěkný a maji i lepší ceny, než ten Juklík, nevim proč to nechali pražákům :confounded:
20. dub 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
marky: my jsme si prvně taky mysleli, že objednáme takovou, aby se hodila ke stolu. ale pak jsme to zrušili, přece jenom se pak složí na ten stoleček a bude ho mít v pokojíku. tak jsme vybrali dřevo, aby se tam hodilo - máme asi pařený buk
20. dub 2008 ve 12:45  • Odpověz
Ahoiky jo jo plavání ve vaničce na sojčáku je mám pocit že od 4 měsíců ale přesně nevím a jestli chceš zítra ráno jdeme plavat tak se zeptám. Kdyžtak i na cenu.
20. dub 2008 ve 20:23  • Odpověz
Dneska nikde nikdo :confused:

Já jsem tam tu vaničku taky zahlídla.
Pavlusa : jakou máte instruktorku?
21. dub 2008 v 11:24  • Odpověz
Mně asi brzo odvezou do Chocholouškova. Mam tu jedno děsně řičící dítě, nechcete ho někdo :grinning:
V noci sem zase dudlíkovala a dudlíkovala, v šest ráno sem si jí už vzala do postele tak aspoň chvíli spala. A teď řičí a řičí, tak jí pudu nakrmit a pudu s ní chvíli jezdit venku abych si trochu vyčistila hlavu, už mně krapet brní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2008 v 11:43  • Odpověz
Líbu. Tu tmavovlasou ale měli jsme i tu druhou.
My dneska plavat nešli Kája je nějaká nastydlá zatím lehce tak aby jsme tomu nepřidali.
21. dub 2008 v 11:43  • Odpověz

já dnes radši zapnula PC až teď :grinning: Včera jsem si umyla čtyři okna a dnes mě další čtyři čekaly,ještě mi zbývají malý a balkonovky.Taky na ně dojde :wink: Ale to už nevim kdy :grinning:
Dnes jdu odpoledne k zubákovi,už se těšim.Jako opravdu :sweat_smile: Já tym mám totiž jeden mrtvý zub a mám ho trochu do šeda,tak mi ho dnes potahne zase do běla :grinning: Chtěla jsem to už dřív,ale měla jsem to nechat po porodu.Snad mi tam nic jiného nenajde.Byla jsem radši ještě těsně před porodem a bylo to dobrý.
Jinak jsem včera u švagrový malou zvážila a za týden a 3dny přibrala 110g.Tak to sice těch 450g za měsíc nedáme,ale je to lepší než nic .Ale prý ta váha váží jinak než u doktorky :confused: Já to nebudu radši řešit,malá vypadá v pohodě,doktorka řekla nepřikrmovat.Jenom se nervuju jako blbka :confounded:
Jdu se kouknout na MMB,zas to na mě jde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už dlouho jsme neměli balíček :sweat_smile:
21. dub 2008 v 11:48  • Odpověz
Pavlus . my máme taky tu tmavovlasou a teď mi volali, že se to ve čtvrtek ruší tak jdem až za týden ve středu asi mi to ale bude chybět

Marky - já jsem si to užila 4 dny a úplně mi to stačilo, (zas to určitě zakřiknu) já tu mám zas jedno štěně, který neustále čurá a všechno hryže + jako bonus přibalim černýho kocoura s obojkem

Makyb - potřebuju nakazit elánem, abych se konečně taky vrhla na okna, vůbec se mi do toho nechce jejich taky hafo a jedna místnost je celá prosklená asi začnu pozvolna, aby to se mnou neseklo , jinak zubák je moje noční můra a musim se tam taky objednat, neustále to odkládám, hrozně ale hrozně se bojim :fearful:
21. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.