• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
No Kája kňourá už 14 dní a nic se neděje, nic jí neleze, chvílema je to už ale na budku, hlavně když začne pořádně řičet. Povozila sem jí v kočáře tak to pěkně spinkala ale opět jakmile jsme vkročili k baráku tak se mi probudila. Chci aby mi spala ještě na terase ale to už ona nechce.
kudrlenko, no náš Blade ten taky vydá za tři děti, ten taky musí furt zlobit. Ráno sem tu našla už v pořadí druhý vyblitý kapesník. Prostě sežere látkový kapesník a pak ho vyblije. Jeho nejoblíbenější hračka je červená kulečníková koule, kterou tu honí, pouští jí z huby z vejšky na zem, takže to jsou rány a věčně jí někam šoupne že mu nejde vyndat, takže já tu furt chodim s koštětem a někde jí doluju. :grinning: Do toho občas se tu s Vikym porvou, no je tu furt veselo. Když sem byla těhotná, tak místo abych Káje v bříšku zpívala nějaký příjemný melodie, tak Kája furt slyšela, jenom Blade nech toho, Blade vypadni votamtaď, Blade jdi dolu. Blade ty hajzle....... :grinning: :grinning:

Holky nemejete ty okna nějak často? Maky, ty už je letos myješ snad po čtvrtý ne? :grinning: Si pak připadám jako prase, když sem je myla letos zatím jednou.
Maky, tak to si koupila na MMB? Mně přišel poslední balíček v pátek tak si chci dát oraz, i když chci koupit tu čepičku se včelkou a taky sem hledala nějakou hračku pro Káju a líbil se mi od Fisher Price tenhle šnek, tak ho možná taky objednám.
http://tea.mimishop.cz/detail.php?zbozi=374670
21. dub 2008 v 18:04  • Odpověz
Ahojky hojky,

tak jsem dneska volala paní Tiché kvůli plavču ve vaně, takže k nám 2.5. přijede, už se docela těšim a jsem zvědavá, jak se to bude Marečkovi líbit :slight_smile:.

Makyb - zatim to Jelenovi neřikej, od koho to víš, ať je napnutej. Já teda zatim žádný další novinky od nich nemám, ale zítra se chystám do Tábora, tak za nima zajdu do práce. Jo a včera jsem se bavila s jednou holčinou od nás ze vsi, kterou určitě znáš, byla u stejného SDH jako ty a nějak na tebe přišla řeč a dozvěděla jsem se, kdo je tvůj brácha, že ho vlastně znám, jeho manželkku a holčičku taky od vidění :wink:.
A jaj jsi kojila v kabince, tak to bych asi nezvládla :grinning:, já bych tam musela strávit alespoň půl hodinky, my bohužel nekojíme 5 minut :sweat_smile:.

Marky - já myslim, že to Káje v bříšku nevadilo, žes jí nezpívalas, hlavně že slyšela tvůj hlas, ne? :slight_smile:
Mareček má teď taky období, že pořád brečí, v klidu je jen v kočárku a autosedačce. Dneska teda vydržel asi půl hodinky v lehátku pod hrazdičkou a sám se zabavil. Jinak zbytek dne nic moc, spal jen asi hodinku v kočáru a to je vše. Jemu stačí tak max. 12 hodin spánku denně a to někdy ani ne.
21. dub 2008 v 19:34  • Odpověz
Jéžiš já tam mám chyb, to je jak píšu jednou rukou a v druhý držim Máru :grinning:
21. dub 2008 v 19:35  • Odpověz
Marky - tak to máte doma taky veselo koukám :slight_smile: ty nadávky jsou stejný jako u nás, ale já řvu na kocoura a pak na psa, protože honí kocoura a prostě pořád dokola, sousedi si musí myslet, že jsem na hlavu a do toho řve samozřejmě kluk
Já meju okna 2 x až 3 x za rok. A letos jsem je ještě nemyla :wink:

Seri - tak to musíš pak popsat jak koupáníčko probíhalo. Asi od 2 měsíce jsem se s Danečkem koupala ve vaně. Dneska už tam vyvádí jako blázen.
21. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
Jo ještě jsem se chtěla zeptat od kdy se tak dávaji děti do tý jídelní židličky ? Daneček ještě nesedí úplně rovně.
21. dub 2008 ve 20:10  • Odpověz
Marky-jdi už s těma odkazama :grinning: Se zase pro něco urvu a pak se neznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No do silnice ty okna musím mýt často,protože na to se fakt nedá koukat.Navíc tady naproti předělávají barák,všude natahaný bahno a jak projede auto,tak se zvedají mračna prachu :angry: Navíc potřebuju přesadit kytky,jedna mi chcípla a to mě štve.Byla to obr desetiletá dracena-moje chlouba a prostě opadala,sice obrůstá,ale má dlouhý ty klacky,takže poletí,je to ošklivýa prostě nestíhám a nemůžu se k tomu dokopat.

Holky Michalka celý těhu poslouchala řev po Tomovi a chuděra to poslouchá i teď.Ale vypadá vyrovnaně :sweat_smile: tak je asi zvyklá.Já si přijdu,že už normálně mluvit neumim,pak přichází výčitky a pocit,že jsem selhala.Ale pak mě zase nasere a řvu nanovo..Ale je to můj brouk pytlík.Dnes mi večer líčil,jak se s klukama ve školce vedou diskusi na téma prsa. :confused: Já už se prostě nedivím ničemu.

Seri-nejmenuje se ta holka náhodou Jitka? Jinak mi se o Vás s bráchou v neděli bavili,prý máte hezkou pergolu,brácha chce nějakou dělat,tak třeba přijede na čumendu.A švagrová mi říká a ty teď mají kloučka a já říkám,já vím- Marečka.A brácha..no všichni mají kluky...mají teď dvě holčičky.Ale myslel to samo v legraci.Dnes jsem u něj byla a choval tu malinkou.A ta je fakt malinká,má něco přes dvě kila.Kdyby jste to holátko viděly na tý jeho tlapě,jsem se musela smát,drží to jak kotě :sweat_smile: a chválil Tvého manžu,ale vůbec nevím smysl,bavili se o tom s druhým bráchou a já musela odejít k Mišce,takže tomu nevím hlavu patu.
Jelenovi ani muk,tak rozhoď v práci sítě. :grinning: Jaká ta jeho je? Já jí vůbec neznám.
Jinak já mám zoubky v cajku a tam ten zub mi vylepšil.Je to lepší,ale asi jsem si to představovala jinak,musím si na to zvyknout.A koupila jsem si ryfle :grinning: První co mi padly do očí,což je teda úspěch a Tomovi triko.A manža hlídal Michalku a povídá,no a na nás zase holka nezbylo. :sweat_smile: ještě aby zbylo,ten zub mě stál 580Kč,jsem myslela,že se po....No musím si zvykat,že už do sebe po třicítce budu muset víc investovat :grinning:
Jdu sem pustit manžu,už tu nějak nervně pobíhá :grinning:
21. dub 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
kudrlenko: já dávám Pavlíka do stoličky asi 3 týdny, jinak mi seděl na klíně. ale jen an nezbytnou dobu, protože si sám ještě nesedne. stejně se v té židličce vrtí a chce vylést :grinning:
21. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
Dobré ráno,
holky já mám teda židličku starší plastovou polohovací že tam malá byla jako v malé autosedačce a dávala jsem ji tam asi od 7 měsíců ale třeba jen na chvilinku. já jí tam nedávám ani ted na jídlo jíme normálně v sedě někdy v leže to by mi šlehlo. Ted snídala jogurt a jak myslíte lehne si hlavou na polštář a mámo krm :confounded:
Další věc na kterou jsem se chtěla zeptat nevíte některá o nějakém šikovném zedníkovi??? Od včera mám plány zítra s nima chci jít na úřad a pak rovnou začneme vyklízet a bourat chatu a pak hurá snad teda.
Jo a musím se přiznat v pátek jsem si koupila v Praze v Orsay černý plátěný kalhoty byli ve výprodeji za rozumnou cenu akorád jsou černý.
Marky bud v klidu Kája v bříšku poslouchala bud dohady moje s Mácou nebo jako muziku rammsteiny takže pohoda a vypadá docela v pohodě až na občasné záchvaty vzteku když není po jejím a z toho jsem teda špatná já, ale co s ní na nějaké tresty je podle mě ještě malá.
22. dub 2008 v 07:40  • Odpověz
Ahoj maminy, :slight_smile:

Pavl-to chceš na takovou akci jednoho zedníka? :confused: Nebyla by lepší nějaká parta? Já teda ty co znám,tak toho mají dost.Ale spíš je to tím,že my je tu měli vždy na melouch,takže taky až odpolko do noci.V tomhle Ti moc neporadím,já teda výběr řemeslníků nechávám na manžovi.Jenom firmu na výběru nábytku jsem si vybrala já.My to třeba i pytlíkovali bez papíru,bylo to pak levnější.

No u nás se na vztekání osvědčilo-nevšímat si.Neměli jsme tedy nějáké zachvaty jako "buch na zem".Když byl pak větší,tak jsem ho zavřela v pokojíku,teda hlídala jsem aby si něco neudělal nebo neprovedl.Za pět minut jsem tam dosšla a o ničem nevěděl.A teď si zkouší vynucovat pláčem,to ho jdu tulit a převádím to na legraci.A docela to funguje,akorát se pak střídavě tlemí a bulí :grinning:

Já dávala na jídlo ze začátku pokaždý do stoličky,nejdřív jsem mu podkládala zádíka polštářem.Ale jinak v té stoličce nebyl dokud pořádně neseděl.A jinak teda na jídlo jenom tam,odmítala jsem za ním běhat se lžičkou po baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a taky si zvykl :wink:
No dost mi tu začíná nadávat Mišule,tak se jí taky musím věnovat.Jo a dorazila mi MS,jsem z toho nějak v šoku,tak brzy jsem to nečekala.Včera mě docela dopoledne bolelo břicho,jsem si říkala,že to bude něco střevního :sweat_smile: A večer dorazila tahle událost :unamused: Fakt mi to teda nechybělo :confounded:
22. dub 2008 v 08:40  • Odpověz
výběru nábytku=výrobu nábytku :grinning: Aby jsme si rozumněly :wink:
22. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
autor
koukám, že už se mi taky některé příspěvky nepřipisují. :cry: to jsem z toho jelen
přidala jsem pár foteček
22. dub 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,
svíčková se vaří, těsto na knedlíky se míchá v pekárně, dítě spí - chvíle klidu :sunglasses: , teda ještě bych potřebovala vyžehlit, ale už nemám víc rukou :wink: .

Jinak v sobotu jsem měla akci 2 za cenu jedné, ale nebyli žádný zájemci tak jsem si je musela nechat :grinning: v neděli byl relativně klid. Včera velká začala s těma jejíma pubertálníma výlevama dostala od taťky vynadáno a byl klid. Pak jsem Andrejce říkala, že ze školy jsme přivezly hodnou Kristýnu a když šel taťka domů tak u sklepa našel zlobivou a ta šla s ním domů, říkala jsem to tak aby mě slyšela, docela to zabíralo, do večera už byl klid.

V těhu malá taky slyšela řev po Kristýně a Kabáty, teď se jí u nich dobře spí.

Období vztekání jsme ani moc neměli, jednou si dupla nožkou - jednu slízla, pak to zkusila ještě jednou to už stačilo jenom naznačit a už si to netroufla. Zato teď to stojí za to hned se nafukuje, taky se to snažím převádět na srandu a být klidná, to druhé se mi moc nedaří. Puberta jak vyšitá, nevím jak to budu zvládat dál, jestli se to bude stupňovat tak si zamlouvám pokoj v Bohnicích. S Andrejkou vztekání bude asi horší ta už startuje teď jak něco není hned, to má po tatínkovi :grinning: .
Dneska ráno byla v lehátku a objevila ručičku, než si jí stačila "ochutnat" tak s ní cukla, ale ten překvapenej výraz když zjistila, že už tam nic nemá :slight_smile: .
22. dub 2008 v 09:17  • Odpověz
Včera jsme byli u dr. na kontrole tak už je v pohodě, můžeme už i ven jen je zase hnusně. Jen jsme se osypaly v obličeji, dr. na to koukal, máme to myt čajem a mazat pleťovým mlíkem. Myslím si, že jsou to potničky, doufám, že se nám to ztratí. Jdu na obhlídku je podezřelej klid, á už není klid :wink:
22. dub 2008 v 09:24  • Odpověz
autor
mini my jsme potničky taky mazali silným černým čajem a hlavně řepíčkem, ale nějak extra nám to nepomahalo. byly pořád hyce a on se pořád potil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě teď když spí nebo jen ode mě pije má celou mokrou hlavu. včra manžel říkal, že má v postýlce rybník, jestli se nepočůral. tak jsem mu řekla, že je to normální. on se potí ale jen na hlavě, jinak je suchý. máte to taky někdo?
22. dub 2008 v 09:43  • Odpověz
Moni-tak půjdeme spolu na dvojlůžkový :grinning: :grinning: To co teď Tom předvádí je fakt síla,puberta jak vyšitá.Jakmile slyším "tý jóó" ,"tý kráso", "ach jóó",tak je u nás teda po klidu.A na všechno má odpověď.Umí perfektně tvořit souvětí,na všechno má svoje "ale".Navíc si ve školce našel novýho kámoše a já pořád poslouchám,že Kuba tohleto a tamhleto.Navíc je to pěkný sígr a dělá mu i vedoucího :sweat_smile: Tak to už jsem mu teda vysvětlila.Jestli to Kubovi řekne a Kuba mamince,no to teda potěš prdel :grinning: Dokonce i boty může nosit špinavý,má je totiž špinavý i Kuba :rolling_eyes: fakt nevim co budeme dělat o prázdninách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý se na ně už těší,no já teda taky :grinning:
Malá má dnes nějakou nadávací náladu,snad je to tím počasím. :wink:
22. dub 2008 v 09:47  • Odpověz
Makyb já ten dvoulůžák hned zamluvím. U nás je docela v kurzu "to je hustý". U nás když se sejdou děti před barákem tak jsou tu od 7 let do 14 let. Ty malý lítají za těma velkýma, některý jsou v pohodě, ale je tu jedna 14letá kterou moc nemusím. Včera měla Kristýna něco udělat a hodila po mě takovej škleb právě od tý holky - nemeškala jsem jednu koupila a už jsem ječela, že už takový obličeje nechci vidět. Pak je tu jedna o rok starší než Kristýna a ta " všude byla, všechno zná, oni mají všechno nejlepší" a chová se jak kluk. Tak u nás taky bylo jednu chvíli populární Nela tohle a tamto, už jsme si to vysvětlily, ale s těma obličejema mě vytáčído vrtule.
22. dub 2008 v 10:17  • Odpověz
Moni tak přesně ty ksichty mě taky dostávají.Já mám dokonce nafocenou jeho psinku a výchovně mu to ukazuju na PC,aby se viděl,jakej je fešák :grinning: A co dělal,že ho ještě fotim :grinning: To bylo lepší než když mu jedna přilítne. :sweat_smile: My tady v sousedství máme holčinu starou s Tomem a ta se kamarádí tak asi se třináctiletou.Je od ní děsně chytrá,snažím se Tomovi chystat jiné povyražení než to jejich lítání a hlavně rozumování.Naštěstí spolu nepůjdou do školy,ale tam se najde jiná dobrá duše.Takže jsem i ráda,že chodí na ty tréninky,potřebuje výdej energie jako sůl.Docela Ti závidím,že už máte 1.třídu skoro za sebou.Já z toho nemám dobrý pocit.Není hloupej, to bych řekla právě naopak,i ve školce mi řekli,že patří mezi zvídavý děti,co se snaží pořád něco učit a zkoumat.Ale běda jak mu něco nejde,to nasadí ksicht a nevydrží.Mě taky dojde trpělivost a je to v háji.Pořád se nechtěl učit hodiny,protože mu to nešlo.Došla jsem mu do obchodu ukázat super hodinky :grinning: a najednou to jde. :wink: Mě to přijde někdy ale dost násilný a moc potěšení z toho nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt jsem z něj někdy drogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: "je to prostě hustý" :sweat_smile: To použivá neteř a Tom než pochopil proč a jak se to v dialogu používá,tak říkal "to je tlustý".No je s nima i prča :grinning:
22. dub 2008 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme byli dneska na 2 očkování, šel s náma i taťka, aby věděl kam jít kdyby něco a malej vůbec nekníknul asi to vůbec necítil či co. Tak jsem si odskočila i já k doktorovi, protože mě už asi rok škrábe v noci v krku a pak doktor mi řek, že to asi bude vzduchem v pokoji :unamused: , zaplatila jsem 30 Kč a ve čtvrtek na výtěr. Včera jsem malýho jen kojila v noci byl vzhůru asi 8 x :rolling_eyes: takže dneska už ho zase cpu. Vůbec nechce v noci dudlíka.

Pavlusa - zedníka máme šmoooc šikovnýho, ale u nás dělá pouze melouchy, takže je to dost zdlouhavý a jen tak to mít ještě nebudem , ale kdyby jste chtěli firmu tak bych věděla

Potničky jsem taky mazala černym čajem a řepíkem a pak nějakou fialovou vodičkou.

Moni a Makyb : přála bych vám začít mého 8 letého souseda. Znám ho od prvního dne co přišel z porodnice a dá se říct, že jsem jeho "chůva" ale jeho vztek se nedá popsat nepomáhá ani studená sprcha, takže myslim, že máte zlatý dítka :wink:
22. dub 2008 ve 13:16  • Odpověz
Kudrlenka-vždycky ráda slyším a i vidím,že to naše dítě není tak hrozný :wink:
22. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz
No to je teda hustý to vám povim. Tim jako chcete říct že dneska už maji děti pubertu ve školce jo? :confused: :confused: :astonished: :astonished: A já myslela že budu mít ještě tak 10 let klid. Sem asi byla hodně naivní co? :grinning: :grinning:
Maky, si představ že já to včera taky dostala, sem pár dní špinila a včera to vypuklo, taky bych se bez toho teda ještě pár měsíců klidně obešla. :angry:
Tak už mám na hlavě nový účes, nechala sem to zase víc zkrátit než minule, tak sem zvědavá kdy příde ta doba kdy přídu domu uplně na ježka. Sem řikala manžovi že bych to nejradši vzala strojkem a měla bych klid, tak mi řekl že to ať zkusim, že budu vypadat jako chlap atd. atd. Káju sem dala na dvě hodiny ke tchýni, tak si prý schrupnula, a byla hodná. No když sem přišla tak na mně koukala jako puk a snad mně ani nemohla poznat. Zjistila sem že nějak chraptí, prostě jak kňourá a brečí tak to je ochraptělí, myslíte že jí mam na to něco dát?
Moni, Káje se v tom věku co je teď Andrejka taky udělali pupínky v obličeji a doktorka nám na to napsala vitamínovou mastičku kterou nám udělali v lékárně a na noc jsme měli mazat imazolem. Spíš to byl asi nějaký kojenecký ekzém než potničky.
22. dub 2008 ve 14:32  • Odpověz
Já už si tuhle obarvila hlavu i sama doma, už jsem prostě potřebovala NĚCO udělat,

Já to ještě nedostala a doufám, že ještě dlouho nic nepřijde :slight_smile: . Tohle mi vážně nechybí.
22. dub 2008 v 16:33  • Odpověz
Marky klid už nebudeš mít nikdy :grinning: :grinning: :wink: Puberta je o něco dřív,no a za chvíli se budou rodit děti a budou rovnou chodit a mluvit :sweat_smile:
Na chrapot nevím,známá na to používala homeopatika a chválila si,ale u sebe,né u dětí.Ale homeo by možná děti mohly,pokud je to fakt chrapot.Tak jí dej na čas tchyni,když u ní byla hodná :wink:

Já mám potřebu ze sebou dělat pořád něco a je to horší a horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně ta moje pleť.Ale když teď budu mít MS,tak už by se mi mohly hormony srovnat a já bych mohla vypadat normálně,ne? :confused: Už asi tři týdny mám mezi očima nevim co.Naprosto to nejde identifikovat a ani popsat.Teda popsat jo,vypadám jako když mi jí někdo napálil brokovnicí rovnou mezi ty oči :grinning:
22. dub 2008 v 19:59  • Odpověz
Marky klid už nebude nikdy, fakt mají děti tu pubertu nějak dřív. Ten chrapot bych radši dojela ukázat dr. nebo jí zavolej. Taky jsem si myslela, že malý nic není a takovým fofrem jsem v nemocnici nebyla snad ani když jsem šla rodit.
Tak to nejsou potničky, ale dětské akné, potkala jsem známou a prý to měli také, léčily to černým čajem a pleťovým mlékem.
Makyb taky jsem ráda když slyším a vidím, že někde je to ještě horší. Někdy mám i škodolibou radost :sweat_smile: , ale dokázal mě naštvat kolega v práci jednou jsem si v práci "stěžovala" a on mi řekl jaký si to vychováš, takový to máš. Fakt mě nas... :angry: .
Dneska se celej den snažila, ale večer si to pohnojila nalila si pití dělá u toho kraviny a samozřejmě to vylila po celý kuchyni, tak si kočička zítra udělá brigádu :wink:
22. dub 2008 ve 21:01  • Odpověz
Jo, máme v albíčku nějaký nový fotky. Tu ruku už objevila a zjistila, že se dá narvat do pusy, jen občas nemůže najít pusinu :slight_smile:
22. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz
Makyb my se budeme snažit udělat si většinu sami ale spíš vidím že s manžovouprací na to moc času nebude, tak jsme přemýšleli o výpomoci nějakých 2-4 zedníků na víkendy a pak dle dohody. Máme kámoše hrozně šikovnéhojenže ten je ted na roztrhání a když si vezmeme firmu tak to je za 14 dní 70000 navíc jen za práci a na to fakt nemáme. Takže to budeme asi hodně řešit.
Jo holky MS jsem dostala druhý měsíc po porodu a pak až do ledna nic takže pohoda a jsem taky z těch, která by se bez toho obešla :grinning:
22. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz
Moni, šikula jak už ti pěkně začíná pást, ovšem rozcapený nohy a ruce, oblíbená miminkovská poloha :grinning:
pavluso, taky znám pár zedníků, ale taky jsou všichni dost na roztrhání, dneska si šikovnýho zedníka musíš rezervovat pomalu na měsíce dopředu. My jsme si desku dělali samy, hrubou nám pak vyšvihla jedna partička odtud, ty to měli za pár dní hotovo, ani nevim jestli dál takhle spolu dělaji, krovy nám dělal soused s kolegou a pokryl to známý s naší pomocí a vnitřky nám dělal kámoš.

Holky nevíte jak je to s nárokem na dovolenou, když mi bude končit mateřská cca v půlce května, tak na kolik dní dovolený bych měla mít nárok za tenhle rok? Mně ze mzdovky napsali jen 8 dní, ale příde mi to nějak málo.
A je lepší si to nechat proplatit a nebo si to vybrat mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou?
22. dub 2008 ve 22:33  • Odpověz
marky mě se ani nezeptali a rovnou mi to proplatili
23. dub 2008 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Moni-holky jsou berušky,velká je opatrovnice :wink:

Marky-tak já vůbec dovolenou neřešila.Před první mateřskou mi jí rovnou proplatili a teď nevím,děláme s manžou u stejné firmy,tak ani nevím kam se mi poděla :sweat_smile: Budu se muset přeptat.Ale co já vím,když jsem byla na nemocenské,tak se dovolená myslím nějak krátí.Mám málo odděláno nebo co :confused:

Za chvíli valíme na kyčle a na socilálku.To zase budu mít ruce jak opičák,jak jí porvu ve vajíčku.Musím rozumně parkovat.Nejdřív chci na sociálku a nechce se mi pak přejíždět k poliklinice,tak jí stejně asi kus porvu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám,že stihnu nějaký růžovoučký hadříky. :sweat_smile:
23. dub 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se na Vás podíívat :wink:

to jste mě potěšili, že puberta začíná už ve školce.

marky: s tou dovčou...nevím přesně na kolik dní máš nárok,já jen vím, že je potřeba "odpracovat" 60 dní, mě to uteklo asi o 10 dní,tak jsem nárok na letošní dovču neměla (na MD jsem nastupovala 3.4). Těch 8 dní asi odpovídá :wink: Tak mi proplatili aspoň loňskou, 10 dní jsem si stihla vybrat na začátku těhu, zbylo mi 15 dní a 4 dny mi pokrátili za nemocenskou, tak mi proplatili 11 dní,i tak to bylo příjemné :grinning:

Makyb: tak ať dobře pochodíte na kyčlích :wink: my na ně jdeme zítra, jedeme do Prahy,nechtěla jsem kvůli poslední kontrole měnit ortopeda do Tábora. Před 3 měsíci ještě neměl jadírka, tak nás pozval ještě na ko.Aspoň si uděláme výlet :wink:

Jinak pořád čekám,jestli se nám prořežou ty zuby a pořád nic. Ale určitě ž je to na spadnutí, týden hodně kadí, pořád si cpe ruku do pusinky a v noci spí neklidně. Na dásničkách mě přijde, že jsou ty čárky větší, dásničky hodně ostré. Jak se jmenuje ten gel??? A dávali jste třeba i něco na bolest jako Nurofen či ibalgin? :confused: Jsem si říkala, že bych mu něco nanoc dala, aby ho to tak netrápilo :frowning2:

Add. MS, já už mám za sebou 3 MS os porodu, první 3,5 měsíce po, pak 2 měsíce po první a poslední přišla přesně 28 dní po poslední. Mám jí o dost silnější než před těhu, hlavně první 2 dny, to leju jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: A myslím si, že další přijde už pravidelně, pač probíhá ovulační hleník přesně v půlce. Taky bych se bez toho ještě nějakou dobu obešla. Uvažuju čím dál víc o tom menstruačním kalíšku. :wink:

Jinak Čenda se plazí jak drak, brzo polezeme,už si strká nožky pod prdelku, ruce má natažené. A už u něj pozoruji "pinzetový" úchop :sweat_smile: Teď se to nějak rozjelo s těma pokrokama :grinning: Je to velkej průzkumník, manželovi leze do stojánku s víny, kabely v zásuvkách ho taky lákají, sušák na prádlo atd. A začal dělat to, že se připlazí k nohám a tahá nás za kalhoty :grinning:
23. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz
oprava : na MD jsem nastupovala 4.3. :grinning:
23. dub 2008 ve 12:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.