• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Niki to je šikovnej.
Kája se v chození taky zlepšuje.Dneska jsem tady dělala známé nehtíky tak se předvadla jak kráčí a už jí to docela jde. Včera to ukázala i všem v práci jak v intersparu tak v hypernově no je to koťátko. Ted spí tak toho musím využít dávám dohromady papíry na st.ú. a musela jsem nakouknout jak jinak.
Ať vám všem dopadnou kyčle o.k.
23. dub 2008 ve 13:30  • Odpověz
Dneska se nám udělalo zase krásně odpol že?

Makyb - tak to tě obdivuju táhnout vejce takovou dálku, ono se to nezdá, ale je to pěkný kousek. Já jsem byla na kyčlích u Šmrhy, tak doufám, že jste dopadli dobře :wink:

Já ani nevim jak to mám s dovolenou :unamused:

Pavlusa - možná bych věděla o nějakém zedníkovi, vy bydlíte přímo v Táboře?

Tak je tu ještě nějaká která MS nedostala ?? ježiš aby nebylo na cestě další mimi :astonished: :astonished:
23. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím MS od pondělka :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky tam někde mohla ještě zůstat, ale nechala jsem si minulý týden dát Mirenu a dr. mě s tím strašila, říkala do 14 dnů.
Teda už začínám degenerovat - přemýšlím kam Makyb táhla vejce takovou dálku, ale nějak mi nedošlo, že sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No, nic za chvíli začnu psům říkat "hačí, ham" a je to jasný.
Taky bych potřebovala na sociálku dát papíry na přídavky, ale nějak nejsou lidi a hlavně jsem lenivá jet do města. Nechám to asi na příští týden musím ještě na pojišťovnu máme prasklý přední sklo na autě.
Makyb zbyl čas na hadříky? Kyčle o.k?
23. dub 2008 ve 20:07  • Odpověz
No počásko fakt překvapilo :slight_smile:

Kyčle máme v pohodě,už tam nemusíme.Taky jsme minule neměly jadýrka,já byla u Dobrovodského.Nakonec jsem začala na poliklinice,prože rvát jí,je čím dál horší.Na sociálce mě paní nakrkla,honila mě po všech čertech.Tohle tady nevyplňujem a pak to sem zaneste apod.Když jsem jí to donesla,tak zjistila,že je to vyplněné napůl :astonished: To už jsem na ní hodila ďábelskej ksicht,tak prý si ty informace vyžádá po telefonu.To to nemohla udělat hned než mě tam nahnala? :angry: Ale tahle za to nemohla,blbý info mi od začátku dala nějaká jiná,když mi dávala formuláče.Tahle se mi ještě omluvila,to taky měla štěstí :grinning:
Na závěr jsem Michalce koupila klobouček,overálej a naprosto boží růžový lacláčky na léto.Už jsou vypraný :sweat_smile: Teď to bude mít jako kalhoty a pak jako tříčtvrťáky.
Jinak teda já mám MS pořádnou,tak jsem vyhrabala kontryhelový čaj a po litru této tekutiny-blééé-je to už lepší.

Kudrlenko-že by měl Danýsek sestřičku? :grinning: Neboj,já to při Tomovi taky dlouho neměla,proto jsem z toho teď v šoku.Podle mě čím víc kojíš,tím dýl to přijde.Mám na mysli to noční kojení a to se fakt chudáku nakojíš. :frowning2: A jak máte příkrmy přes den?Už jsi nějaký kojení úpně vynechala nebo ještě pak dokojíš?

Niky-tak to už máte s Čendou pěkný "tóčo" :grinning: Já se na to těším a pak budu vzpomínat na klid :wink: Tak ať ty zubiska konečně vylezou a Čendu přestanou trápit. :wink:

Já si musím jít umýt tlamku,mám na ní nějakou samohřejivou masku a asi dýl než je dopručeno.Už slušně hořím :sweat_smile:
23. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz
formuláče=formuláře :grinning:
23. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
No mám tam těch překlepů víc :sweat_smile:
23. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
Tak se mi Danýsek ukázkově pozvracel. To byla teda síla. Kaše jedna pitomá hlavně, že je BIO.

Makyb - přes den mu dávám, v poledne nějakou mrkvičku s bramborem nebo hami a pak stejně dokojim a odp. třeba banán a večer občas kaši, ale dneska to nějak chudinka nepobral

sestřička snad ještě nebude :slight_smile: jéé to by bylo veselo asi by mě odvezli

ty jo Moni to ti to fakt přišlo nějak brzo
23. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz
maky, neser klobouček, overálek, lacláčky, to zas dostanu mindrák že toho má Kája málo a pudu něco hledat na netu. :grinning: Náhodou tenhle týden se statečně držim, ještě sem nic neobjednala. :grinning:
No MS mam taky víc, ale snad už toho bude míň a míň, je to opruz.
V autosedačce bych jí po městě asi už netahala, protože mam co dělat dorvat jí z ložnice do auta, i když zase když jí taháš na ruce, tak pak nikde nic nevyřídíš. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já byla dnes na kosmetice, tak sem spokojená. Kosmetička mi řikala že někomu ty hormony udělaji docela paseku ale že já to mám tak nějak ten svuj standart jako vždy. Je fakt že mi tu hubu ani moc nemačkala. Že by už začal působit ten omlazující krém od Avonu? Píšou tam že za pár dní uvidim hotový zázraky tak sem fakt zvědavá. :grinning: :grinning: Jinak to bylo zase vypravování, sem Káju nakojila a přebalila a šla sem se oblíkat a slyšim jak se pokadila, jenže stylem že to měla uplně řídký a měla chycený záda, takže sem jí musela ještě celou převlíct a už sem nestíhala. No ale chtěla sem jí manžovi do opratrování předat v dobrym stavu. :sweat_smile:
Nás čekaji kyčle až za 14 dní. Minule jsme to měli dobrý, tak jsme měli přijít až za 3 měsíce.
Kudrlenko, no tak další mimi to by si měla dobrý záhul, po pravdě sem taky měla trochu strach aby se to náhodou hned nepovedlo, jak nic neberu tak se s toho krapet nervozní a hned mi připadalo že se mi zvětšuje břicho, no tak ještě dobře že sem to dostala aspoň sem se uklidnila. No to by si měla děti skoro po roce, to je asi to nejhorší co může být. Teda nechci tě strašit. :grinning: :grinning: Ale třeba moje kámoška měla už roční holčičku a řikala mi že MS ještě ani jednou nedostala. Takže každý to má prostě jinak.
Tak Čenda už takhle pěkně leze a Kája pěkně chodí, jsou to šikulové. Sem v úterý zrovna koukala na stránky tý Denisky jak jsme se tu o ní už jednou bavili, mamina jí dělá pěkný stránky a má to tam všechno pěkně popsaný a fotky a videa, docela tam beru i inspiraci, tak sem se docela bavila nad videama jak dostala první příkrm a tak. :slight_smile:
23. dub 2008 ve 20:51  • Odpověz
Ještě mě vyplašíte a radši si koupim asi test :slight_smile: já taky nic neberu, ale na to břicho už jsem taky koukala :grinning: jsem magor

dala jsem fotky našeho novýho miminka do alba , musim to zmenšovat a to mě vůbec neba
23. dub 2008 ve 21:04  • Odpověz
Marky- :grinning: :grinning: :grinning: teď jsi mě tou první větou fakt pobavila.Manža nechápe,čemu se tu tlemim.Hele kosmetika,kadeřnice ty jdeš holka do sebe. :grinning: Jó ty děti ví,kdy se mají zesrajdit :wink:

Kudrlenko-no já jsem teda zvědavá na nás a na kaši.U Toma se mi taky kolikrát stalo,že to vyhodil,já to do něj prala,říkala jsem si,hlavně ať spí..... :pensive: :grinning: On taky hlavně pil děsně hltavě.Dnes jsem v drogérce po nějaké kašičce koukala,jakou máte vy? Já u Toma měla klasiku-Sunarku.Mě ty ostatní přišli dost sladký a Sunarku jsem žrala i já.

Holky,tak by jste měly druhý,ale já si teď pořídit třetí...mám normálně husinu :sweat_smile:

Moni-já psala a Ty jsi mě o chvilku předběhla. :slight_smile:
23. dub 2008 ve 21:21  • Odpověz
Čau holky,
vy jste toho zase nakecaly, že nestíhám ani dočítat :frowning2:

pavli - zedníka taky neporadim, u nás si děláme hodně věcí sami, na výpomoc chodí jen kámoši na melouch a jsou taky hodně zaneprázdněný. Tak hlavně ať vyberete někoho šikovnýho.

kudrlenko - no snad z toho nic nebude, ne? To bych ti teda nezáviděla. My měli v práci jednu holčinu, která stihla porodit v jednom roce dvě děti, říkala, že když vozila to druhý v kočárku, tak si spousta lidí myslela, že je to to první a přitom to tak nebylo. No fakt si to nedokážu představit, musí to být záhul. Já teda MS taky nemám, ale já bych jí ani dostat zatím neměla, pač mám píchlou tu Depo proveru. Jo a jak jsi se jednou ptala na kadeřnici, která i maluje, tak to bohužel neznám. Ale vim, že když jsem sháněla já kosmetičku, tak jsem se tenkrát ptala p. Kovaříkové, je to mladá příjemná holčina, dělá u bus. nádraží kosmetiku. Ta byla tenkrát ochotná přijet domů, ale bohužel k nám to bylo daleko, tak jsem to nakonec vyřešila jinak. Nevim, jestli někoho takovýho, kdo umí obojí, seženeš :sweat_smile:. Já při naší svatbě nakonec dojela ráno ke kadeřnici a pak když jsem přijela domů, tak tu na mě už čekala kosmetička a pak mě namalovala.

makyb - tak žádný drby nemám, pač jsem přijela k mamce do práce pozdě, ona už tam nebyla. Jo a jak jsi psala, jestli ta holka nebyla Jitka, tak nebyla, vim asi koho myslíš ty, ale tohle je Radka N. Tu pergolu tu staví tchán a je fakt pěkná, dost si s ní vyhraje, ono ho to baví pořád něco budovat :slight_smile:, už se těšim, až tam budeme v létě vysedávat, zrovna minulý týden na ní dávali střechu. Já zase okukuju u tvýho bráchy na baráku, jak zastřešil balkon, protože my se ho taky chystáme zastřešit a udělat z něj místnost, kterou určitě víc využijeme. Jen mám z toho trochu strach, jaký tu bude bordel, to budeme muset být s Marečkem asi pořád venku nebo nevim, jak se to bude praktikovat, příští týden se už začíná s přestavbou, to bude děs :confounded:

marky - já taky občas koukám na tu denisku, jak jsi psala, má tam fakt hodně videí, před porodem jsem si asi dvakrát pustila ten její porod, vypadalo to jednoduše, jen asi dvakrát zatlačila a malá byla venku. Tak jsem se tenkrát i přestala díky tomu bát a říkala si, že to bude taky takový...no nakonec realita byla trošku jiná. Musim tam zase nakouknout.

Holky my teď tak zvracíme, úplně po každým jídle, řikám si, jestli to není ten reflux, jestli to mám nějak řešit nebo ne. Když jsem se minule ptala dr., tak prý je zvracení po jídle normál, ale on teď zvrací prostě větší množství a třeba 3x za sebou, tak nevim. Jestli to neni tim, že i víc sní. Jo s kojenim je u nás pořád boj, nejvíc mi z prsou vytáhne po ránu, protože jak celou noc spí, tak pak má velký hlad a tahá a tahá. Ale během dne už musim skoro pokaždé trochu přikrmit, někdy si říkám, jestli to má cenu takhle to pořád pytlíkovat nebo se na to kojení vyprdnout. Ale to asi ne, budu se asi snažit kojit, co to půjde. Škoda jen, že mám toho mlíčka málo.... :pensive:

Jo včera jak jsem byla v Táboře, tak jsem obešla asi tři dětský sekáče, chtěla jsem sehnat pro Marečka nějakou zateplenou bundičku a kalhoty, ale bohužel se nepovedlo, bundy nikde neměli. Tak jsem nakonec koupila "jen" lacláčky a mikču.

Dneska jsem si holky dopřála masáž zad, šíje a nohou - no byla to fakt nádhera, kamarádka si dělá masérský kurz, takže si to na mě mohla vyzkoušet, byla to paráda, krásně jsem si odpočinula. Naštěstí tu mám ségru, tak hlídala malýho, jinak by to asi nešlo.

Moni - ty krmíš Nutrilonem normál nebo hypoalergenní? My máme ten HA a je pěkně mastnej a strašně rychle mi ubývá, to až budu jednou krmit jedině tím UM, tak to budou teda pálky.
23. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
Tak ještě nakukuju. Dožehlila jsem prádlo a půjdu do hajan, zítra vstávám v půl šesté, jedeme do Prahy na ty kyčle,tak to bude náročný den, domu se dostaneme po 19 hodině. Stejně to byla pohoda, když jsem plně kojila, teď musím řešit, co mu sebou vezmu kromě prsu na jídlo :grinning:

Kaše střídáme, většinou jedeme sunarku (zatím jsme ozkoušeli rýžovo-banánovu -dobrou noc a teď mám koupenou jogurtovo-jahodovou) a pak jedeme hodně Hami rýžovo- meruňková, rýžovo jahodová. Z kraje jsemjela jen rýžovou a nebo s kukuřicí, s příchutí máme teprve asi 3 týdny :wink:
23. dub 2008 ve 21:30  • Odpověz
Jo Maky pobavila a hádej co jsem šla udělat, šla jsem na MMB a už mám objednanou jednu suprovou maskáčovou sukýnku. Jsem fakt debil, ale je skvělá a za 125 kč to neni tak hrozný akorát už mně štve to poštovný, člověk tý poště takhle nastrká peněz. Už k tomu mám vyhlídnutý i maskáčový punčochy. :grinning:
Já mam z těch příkrmů nějak vítr, až na to dojde tak nebudu vědět co jí dávat a hlavně kdy, a jak kombinovat zeleninové příkrmy s kašema a jak to kombinovat s tim kojenim. Na těch stránkách Denisky sem koukala že jí začala dávat mrkev na oběd pár dní, pak zase pár dní mrkve s bramborem a takhle přidávala a pokračovala. No ale jestli když to dala na oběd, v ostatních intervalech jen kojila to sem s toho nějak nepochopila.
Seri, na to video z porodu sem se taky chtěla podivat ale nějak mi to nešlo otevřít, je to tam nějaký zablokovaný a nějak sem nepochopila co mam udělat proto abych se na to mohla podivat.
kudrlenko, kadeřnici která zároveň i maluje taky žádnou neznám. Já to řešila tak že sem se objednala ke kadeřnici i kosmetičce který pracovali kousek od sebe, takže mi to časově pěkně navazovalo a od kadeřnice sem jen přejela ke kosmetičce a pak sem 15 kiláků domu řídila se závojem na hlavě. :grinning: No ale lepší by bylo kdyby ti přišli rovnou domu, člověk se pak nemusí tak honit. :slight_smile:
23. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz
Seri, teď sem koukala na fotku Máry s Deniskou, Deniska je teda pěkný napucánek. :grinning:
Kudrlenko, Danýsek taky pěkně roste, a jak už se pěkně zvedá na těch rukách. A štěňátko je moc hezký :slight_smile:
23. dub 2008 ve 22:00  • Odpověz
Makyb - kaši jsem zkoušela taky Sunarku a taky jsem jí dojížděla, ale udělala jsem chybu, že jsem první koupila s příchutí , tak se 3 x poblinkal a já jí vyhodila. Pak jsem koupila Nestlé - rýžovou ta mi taky chutnala a tu asi koupim zase. Teď jsem totiž koupila nějakou BIO v kaufláči a ta nechutná ani mě takže jí asi udělám psovi. Je hrozně hustá a lepí se. Hami jsem ještě nezkoušela až bude někde v akci tak jí zkusim taky :slight_smile:

Holky já už z tý svatby bláznim, ale díky za ochotu, musim už fakt něco vymyslet. Možná by to byl dobrý flek, naučit se česat a zároveň malovat a ještě jezdit domu :slight_smile: Já to mám do Tábora tak 16 km, ale já to asi všechno v ten den nestihnu. Na Lhotě máme být už v 11 :astonished:

Seri - Daník taky takhle ublinkával, několikrát denně a po jídle taky třeba 3 x . Pak jsem zkoušela dát ho do postýlky a tu vepředu nadzvednout. Doktor si s tim taky nelámal hlavu. Tak jsem pročítala na netu různý názory a je to asi prostě zatim v tomhle věku normální. Já bych ti z radostí nějaký mlíčko předala, jsem fakt jak mlíkárna a závidim ti že nekojíš v noci, viď Makyb ? Takže pevnou vůli a kojte, kojte.

Vy ten MMB proháníte, já jsem ještě nic neobjednala, ale uvažuju tam o tý židličce tak to vyzkouším. Objednáváte vždy třeba jen jednu věc nebo víc ?
Tak jdu taky chrnět, už tam zas někdo brouká a má hlad.
23. dub 2008 ve 22:12  • Odpověz
Dobré ráno,
dítě mě ještě spí tak toho musím využít.
Kudrleenko já tě chápu já jela o půl páté 25 km k holiči pak rachle domů vzít maou na parcelu, připravit prase na gril rychle domů blíct Káju pak sebe před odchodem jsem zjistila že nejsem namalovaná tak jen letecky v koupelně, Máca zjistil, že ztratil občankua nemá ji no prostě paráda :wink: Krev jsem z něj smývala ještě na radnici kapesníčkem než jsme vkročili do obřadní síně.
jinak jo jo zatím bydlíme na Sojčáku ale parcelu máme v Zárybce.
24. dub 2008 v 06:44  • Odpověz
Marky-jo maskáčovou sukýnku,jo? :grinning: Když já se musím držet při zemi.Sice je Michalka doma za kloučka,ale co by jsem s těma věcma dělala.Doufám,že si to parádění užiju,až bude starší,Na ty holčičky je větší výběr.

Niky-tak ať pochodíte dobře na kyčlích. :slight_smile:

Kudrlenko-mě taky MMB nic neříkal.Ale tady jsem se nakazila.Nevíš o tom něco Marky? :sweat_smile:

Jinak mě o svatbě ke kadeřnici vezla kámoška a malovala jsem se sama :wink: Jestli máte být na Lhotě v 11,tak to fakt bude frmol.Ale neboj to zvládnete. :wink:

Já mám z příkrmů taky vítr a to už to budu dělat podruhý :sweat_smile: Ale já když tady někde čtu,jak ty holky blázněji s tou pestrostí jídelníčku,tak to já vůbec neřešila.A Tom jí v podstatě vše a zvláštní problémy jsme neměli.Tenkrát jsem ani nic nečetla,dělal jsem to co mi řekla mudra.To spíš až když znal víc chutí,tak jsem se víc snažila.

Seri-tak drby budou příště :wink: Jo na Ráďu jsem myslela už dřív,že jí budeš znát :wink: Podle mě,máš přes den míň mlíka,protože v noci nekojíš.Ale nelam si s tím hlavu,nějak to dopadne.To ublinkávání bych taky řekla,že k tomu věku patří.Tom když jsem ho dala krknout,tak mi přes záda házel opravdu velký šavle.Měli jsme tu pernamentně nablito :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tenkrát jsme neměli net a o refluxu jsem toho moc nevěděla.Doktorka se ptala jestli blinká,já řekla,že jo a víc to neřešila.Pak to odeznělo samo,ale šavlíkovali jsme docela dlouho.Dělat mi to dneska Miška,tak taky asi plašim,protože jsem o tom refluxu četla.Mě jedna doktorka v nemocnici řekla,když jsme tam s tomem byli na vyšetření,že je lepší míň číst.Já když třeba čtu,jak se děti otáčí a jak maminky jsou nervní,že to jejich se neotáčí apod.,tak jsem nervní taky.Ale každý dítě je jiný.Ani ty sourozence nejde srovnávat.Tom už se dávno otáčel a Michalka si lenivě leží a jen se valí na boky :sunglasses:
Tak já jdu žehlit a vařit.To žehlení skousnu,ale to vaření fakt poslední dobou nemusím,hlavně co pořád :confused:
24. dub 2008 v 07:09  • Odpověz
kudrlenko, tak to budeš mít fakt pěkný frmol jestli budeš muset ke kadeřnici a kosmetičce někam jet. My ženský to prostě máme všechno děsně složitý. Ten chlap si ráno vstane, opláchne se vodou a tim to pro něj končí a může jít klidně chlastat a čekat až bude ten správný čas jet k nevěstě. :rolling_eyes:
Ráno mi volala máma jestli taky nechci s Kájou přijet že jí už zase 14 dní neviděli. No tak sem tam teda zajela, dopoledne sem skočila nakoupit, soused se chtěl podivat na Káju do kočárku a Kája jak ho viděla tak začala natahovat. :grinning:
U našich jsme zašli s mámou ukázat Káju k jedný známý, tak si jí tam chovali a ona byla hrozně hodná a ještě se tak přítulně chovala. Tak zase hned řeči jak mam hodný dítě a že je určitě takhle hodná furt. :slight_smile:
No já bych se taky měla držet trochu při zdi s tim nakupovánim, aby to Kája vůbec unosila. No ale zjistila sem že furt nakupuju jen takový věci jako kalhoty a že Káju vůbec neoblíkám jako holčičku, asi to beru podle sebe, že na sukně moc nejsem. Tak bude mít aspoň sukýnku, šatičky už jedny taky má a asi pak objednám ještě nějaký, maji jich tam spoustu a krásných. Kudrlenko, nakupuju někdy jen jednu věc a někdy když se mi tam toho líbí víc, tak i víc, to záleží prostě co zrovna ten konkrétní člověk tam má. Je to blbý že když k tomu přičteš to poštovný tak to pak už tolika výhodný neni. Takže by se vyplatilo toho vzít víc aby si na tom poštovnym ušetřila.
Taky mně furt nebaví vymýšlet co vařit, dneska sem si vymyslela játra s rýží, tak už mi bublaji na sporáku. :slight_smile:
A doufám že už se mi to pošle protože už sem to napsala dopoledne a po třetí to přepisuju aby to souhlasilo k tomu času. Nevim co ten koník zase blbne.
24. dub 2008 v 17:31  • Odpověz
tak dneska je tu nějak prázdno, to bude asi tim počáskem :slight_smile: jen na mě to působí snad víc unaveně

pavlus - doufám, že to takový teda nebude, to bych se skácela :slight_smile: tak se asi taky namaluju doma

tak jsem dneska taky objednala na MMB, zaplatila jsem předem na účet, tak jestli nic nepřijde, tak to bude dobrý, platíte to vždycky na účet nebo na dobírku ??

jdu ještě něco udělat nebo se odsud nezvednu
24. dub 2008 v 17:33  • Odpověz
kudrlenko, tak to snad ani na dobírku nejde, všichni to chtěji napřed na účet, neměj strach už sem tam toho nakoupila dost a zatim mně nikdo neokradl. Drahý věci bych asi neriskovala ale těch pár stovek se nebojim zaplatit dopředu. Dokonce tuhle jsem koupila džínový lacláče a pani když mi to posílala si všimla že je na nich dirka, tak mi to hned psala a ještě mi dala slevu 60 kč, který mi hned převedla na účet, takže pohoda. Tak mně vyšli lacláčky na 65 korun a dirka se dá v pohodě zašít. Jo a vlastně na www.batolata.cz jsem před porodem měla objednávku přes 5 tisíc a to sem taky platila dopředu a taky mi vše poslali jak měli. :wink:
24. dub 2008 v 18:09  • Odpověz
marky , tak to jsem ráda, já myslela, že to je jen u někoho, tak ono je to fakt jen pár stovek, ale naštvalo by mě to , už se těšim na náš první balíček :wink:
24. dub 2008 ve 20:09  • Odpověz
Kudrlenko-taky jsem se ze začátku bála.Dokonce jsem to té paní na rovinu napsala.Tak mě uklidnila,že takhle taky začínala. :wink: Na dobírku by to šlo leda z nového obchodu,ale je tam nějaký příplatek.Ty pošťáci jsou fakt vydřiduši :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím jsem toho moc neobjednala,ale to přijde :grinning: A taky vždy té dotyčné projedu celé album,takže jsem u jedné paní posledně vzala hned dvě soupravy.A ta dokonce při koupi více věcí platila poštovné,ale zase nemám strach,že by na tom něco nevydělala :wink: Alespoň na další hadříky na MMB. A oni ty věci,kydž jsou fakt pěkný a značkový,tak i v sekáči na pár kaček vyjde.A v Táboře v jednom sekáči mají i nový nextový věci a je to teda palba.No ale zase je to hezký :sweat_smile:

Marky -taky nejsem zrovna volánkový typ :sweat_smile: Ale po té klučičí garderobě jsem v té holčičí našla nový koníček :grinning: Jenže teď to není o unošení,je to vše na chvíli.Takže já se těším až se bude Michalka batolit,to už to parádění bude o ničem jiném :wink: A jsem blázen,děsně se těším na ty pidi sponečky do vlásků :sweat_smile: Trochu úchylka.
Jo a dnes jsme měli játra s rýží :grinning: Trochu jsem měla obavy,že mladej bude ohrnovat frňák,nakonec jsem čuměla jak to do sebe naházel.Pro inspiraci-zítra máme karboše :wink: Já jsem pár rychlovek vyhledala právě na MMB.Tam kde je největší číslo návštěvníku,tak to prohlížím.A vždycky to bylo fakt dobrý.Ale pozor,zas tak často ty recepty nestuduju :sunglasses:

Řeknu Vám teda ,je to divný týden bez Kadlece.V televizi kulový,u knížky spím,tak jsem se včera s manžou čučela na fotbal :rolling_eyes:
24. dub 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpět včera jsem toho měla dost a večer mě pěkně bolely nohy.Počasí tady není nic moc tak uvidíme jestli se to třeba aspoň trošku nevybere.
Já když jsempoprvý nakupovala na MMB tak jsem měla taky strach ale pak v pohodě, ještě se mi nic nestalo jen to že třeba někdo některé věci vyaukcoval apak si věc neodebral ale posílám až po připsání penízků. Prodala jsem pár věcí po Káje ale nic moc zbytek mám v krabicích :grinning:
25. dub 2008 v 07:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Seri-Marečkovi všechno nejlepší k svátku :slight_smile: Michalka posílá uslintanýho hubana :grinning:
25. dub 2008 v 08:14  • Odpověz
No jo vždyť ono je dneska Marečka tak to vše nej nej a Kája prý posílá svýho oblíbenýho francouzáka :grinning:
25. dub 2008 v 11:27  • Odpověz
Venku hnusně-tady nikdo? :confused:
Holky já jsem v šoku z dcerunky,spí od cca 10:15 :pensive: Teď jsem se byla podívat jestli dýchá :confused: Už mi to bylo divný,i chůvičku jsem kontrolovola,jestli je zapnutá :sweat_smile: Včera taky dopoledne dala dvě hodiny.Se můžu divit,že odpol. dá půl hoďky a nazdar.A mě by se to odpol. docela hodilo :grinning: Abych taky mohla něco s Tomem.Ale to můžu i tak docela,ona ho vydží pozorovat,má ho jak kino :wink: Ještě v noci kdyby nesosala a mám ideální dítě,ale to by jsem toho chtěla moc.Se vsadim,že jen co jsem to o ní tu chválu napasala,tak mi to vrátí. :wink:
25. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz
maky, to si piš že ti to hned vrátí. Taky když něco řeknu o Káje že jako dobrý tak mi to pak vrátí že jako ne dobrý. :grinning:
Seri, taky přejem Márovi vše nejlepší hlavně zdravíčko, ať pěkně roste atd. :slight_smile:
Dneska počasí teda fakt hnus. My jsme dnešní noc měli docela v pohodě, měla docela dlouhý intervaly, tak sem se docela vyspala. No ale manža řikal že k ní jednou vstával to ani nevim a já sem jí dudlíka byla dát asi taky jednou ani nevim, tak sem byla v noci asi pěkně mrtvá, takže ty dlouhý intervaly měla možná nedobrovolně. :sweat_smile:
Tak já včera vyhrála na aukci tričko pro sebe a to sem ho ani tak moc nechtěla. Prostě kolem jedenáctý večer sem tam jen tak očumovala na končící aukce a tady to tričko se mi docela líbilo je nový, prý výprodej butiku a byl tam jen jeden příhoz a aukce měla končit dneska ráno kdy sem věděla že ještě budu v posteli. No tak sem tam jen tak přihodila a před chvíli na to čumim a on už nikdo nepřihodil tak sem ho vyhrála. Za 144 kč.
Kája mi tam zase kvičí, tak idu na ní :grinning:
25. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz
Makyb jo jo vrátí a i s úrokem :grinning:
25. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz
Holky vy závidíte :grinning: Kdyby jsem to věděla,tak jdu spát s ní a vyprdla bych se na vaření.No kdo to mohl vědět :sweat_smile:
25. dub 2008 ve 13:25  • Odpověz
Tak karboše smažené,jsem se tu nemohla zdržovat,bych je spálila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky-kdo to tady povídal,že vůbec není soutěživý typ a nemá na to nervy? :sweat_smile: Jsem to pochopila dobře,že to triko je pro Tebe?
Já si teď vyhlídla sportovní kaťata,černý dole jako pumpky,jsou nový a stojí,abych nekecala ke čtyřem stovkám nebo třem? :sweat_smile: Měla bych je na cvičení,protože už se pomalu ale jistě chystám :wink: A kdyby mi nesedly,tak je budu tahat doma,ať tu pořád nechodím jak smucka :grinning: Rozhodující je,že jsou dostatečně dlouhý,což jsou mi málo který.Třeba od Nike si neškrtnu.Potřebuju 110cm. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na to cvičení se fakt vyplatí pořádný,protože se to pořád pere.Takže přes net radši levnější,ať mě to pak neštve.A chtěla by jsem plavky vcelku,se mi fakt nechce do obchodu,ale mám s mojí výškou strach přes net.Aby jsem pak neměla zařízlou kačenu :grinning:
Jo a tak nějak přemýšlím,že příkrmy budu zkoušet o 14 dní dří,aby jsem si to piplání vyzkoušela než mi zůstane Tom doma na prázdniny.Ještě uvidím až půjdu v pěti měsících na očkování,kolik jsme přibraly.Protože jestli málo,tak mi to možná doporučí i mudra.Ale i tak v pěti a půl měsících zkusim asi kaši.
Takž asi začnu Marky s Tebou.
Tak asi 45 minut je Michalka sama pod hrazdou,se fakt dobře vyspala.To zase budu odpol kvůli půl hodině mlátit půl hodinu kočárem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.