• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
joo ještě jak je to s tim líčením ???
28. dub 2008 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky
Marky to zvládneš, už si přesně napamatuju jak jsem to praktikovala s Kristýnou, ale taky sem nic nekoupila vyřila jsem doma. Kupovala jsem si zmraženou polévkovou zeleninu a vyřila z toho, nejdřív jsem to mixovala úplně na kaši pak už jenom mačkala vidličkou. Pak jsme byly v nemocnici a sestřička nám přinesla mrkev ve skleničce - no to byl hnus, malá k tomu ani nečuchla. Kupovali jsme jenom ovocné přesnídávky.
Kudrlenko s Makyb jsme to vymyslely tak, že by tě mohla nalíčit naše Kristýna :wink: popřípadě zvládne i účes. Nevím jestli jsi to dočetla, ale někdy ve čtvrtek si hrála na kosmeťák a tak mě zmalovala a učesala, že jsem neměla konkurenci :grinning: .
Sraz jsme měli loni ze základky bylo nás tam 3,5 a to doslova 1,5 člověka jsem byla já. Měli jsme to ve sklípku na Moravě. Jely jsme s kámoškou autem já jsem dělala GPS, s touhle holkou se stýkámě od základky a můžu říct, že je to nejlepší kamarádka. Dojeli jsme v pohodě ani nebloudily, jen jsme se občas nemohly shodnout pravá a levá strana. Z učňáku a z nástavby jsme se ještě pořádně nesešli. Z nástavby už bylo několik srazů a jelikož jsme byli z různých koutů republiky a učili se v ČB tak se sešlo jenom "zdravě jádro" intráků, kde jsem samozřejmě nenohla chybět.
28. dub 2008 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
jo tak do sklípku bych taky jela.Byli jsme tam jednou na akci a nemělo to chybu.Teď manža přivezl dobrý bílý z Moravy a já si občas cucnu.Ale je to asi nějaký silný,i to cucnutí se mnou dělá divy :sweat_smile: A to je fakt cucnutí,s bídou deci.Holt už nemám trénink :wink:

Kudrlenko-tak to jste draci,když se takhle brzy přetáčíte.Mě se malá dnes vykašlala i na ty boky :sunglasses: Prostě leží a kope jak vzteklá,jen běhat :grinning: No Tom byl fakt cvalda.Zrovna včera jsem narazila na jeho fotky,tak v roce a půl,ježiš ten měl papulu.Taky to byl otesánek nenažranej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já čekám dnes večer na aukci,pro Toma vestu Reebok.Zatím jsem jen dvakrát přihodila,paní se odmlčela,ale večer si myslím,že se ozve.Nijak zvlášť mi o tu vestu nejde,spíš si to chci vyzkoušet.Jestli je to fakt adrenalin :grinning: Ale je pěkná a zatím za 41Kč,no tak co bych nezkoušela.A taky jsem mu dnes objednala pěkný triko s reflexním nápisem Tomáš,na to už se těším.A sobě ty sportovní kalhoty,ale neměly černý,tak vínový.Jsou na gumu,tak to mi musí být :wink: Mám zas nějakou horečku,jak se udělalo hezky :stuck_out_tongue_closed_eyes: On by asi i manža potřeboval,jenže s ním musím do města a to zase bude očistec :rolling_eyes: My máme oba takový netypický postavy,takže v krámu si přijdu,že šijou na trpaslíky.A boty by chtělo.Už aby malá seděla a mohla mě při těch akcich pozorovat :wink:

Tak se jdu zkulturnit a jedu do školy pro info pro prvňáky.To je taky jedinej rodičák na který jdu dobrovolně a bez strachu co mě čeká.Pak teda nevím nevím,asi bude chodit tatínek :wink:
28. dub 2008 ve 14:46  • Odpověz
kudrlenko-jj Toma jsem taky jen kojila ,nějak jsem to tam napsla k nepochopení.Nechápu to dneška,s mýma pidi prsama.Teď po druhým kojení to vypadá na plastiku,doufám,že se to trochu srovná.Nebo jestli mi ty psí uši už zůstanou :astonished:
28. dub 2008 ve 14:52  • Odpověz
Holky já už mám taky strach z příkrmů a to mám ještě pár měsíců čas :sweat_smile:.

Makyb - je to fakt nespravedlivý, jak holky s malýma prsama mají mlíka, že by mohly rozdávat a my prsatky máme problémy. Potvrdilo se mi to u kolika kámošek, který mají taky óbr kozy, ami jedna neměla dost mlíčka... :frowning2:.Já si vždycky říkala, že po kojení mi ty moje prsa aspoň trošku "splasknou", někomu se to tak stane, no ale já budu muset jít taky pak asi na plastiku, pač mně se ne a ne zmenšit, spíš se mi ještě zvětšily, děs :angry: :angry: A fakt mě už se..u

V sobotu jsem se byla podívat se na svatbě, bylo to moc hezký, nevěstě to moc slušelo. Naštěstí jim vyšlo počasí, tak budou mít novomanželé i pěkný fotky. Mareček mi celý obřad prospal v náručí, takže tohle jsme taky zvládli :slight_smile:.
28. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz
Holky dneska jsem viděla Marečka a to je zlatíčko malinkatý to snad ani není možný že by takhle roztomilá Kajdule někdy byla ta se mi asi narodila už velká :grinning:
28. dub 2008 ve 20:46  • Odpověz
Pavli Kája byla určitě taky tak malinká a roztomilá, a to je i teď, jak je větší. Já bych řekla, že všichni tihle prckové jsou k sežrání :slight_smile:.
My už máme 5,1 kg a cm nevim, ale asi k 60 podle mýho rychloměření pravítkem :grinning:. Pořád mi ale přijde Mareček malej. No uvidíme za 6 týdnů, to by měla rodit švagrová a pak se mi bude určitě zdát větší v porovnání s čerstvě narozeným mimi.
29. dub 2008 v 07:55  • Odpověz
Seri to si piš že jo. Já byla před 14 dny v porodnici a měla jsem šok a tvrdila jsem že Kája nikdy malá jako Vašík nebyla a to měl skoro o kilo víc než ona :grinning: :grinning: :grinning: hrozně rychle to utíká a nějak rychle nám ty dětičky rostou
29. dub 2008 v 08:44  • Odpověz
Moni - :grinning: už to chápu, já myslela, že maluješ ty a ona to malinká kosmetička

Makyb : já už to mám taky skoro jako psí uši :slight_smile: tak co mě čeká teda po druhym to nevim, to už to budu mít u kolen, no tak se nebudu muset zas tak ohybat až budu kojit :slight_smile:
Myslim si, že se ten náš kluk převaluje tak brzo , protože je dlouhý a dobře mu to jde. Měl ve 3 měsících skoro 70 cm.

Teď začíná lézt a dneska ráno jsem spala jak dřevo a on mě přelez (nevim jak to teda dokázal) a spad z postele :sweat_smile: chudinka začal řvát, ale dala jsem prso a bylo to O.K.

Seri - jaký byl obřad venku, v kostele nebo na radnici ?
29. dub 2008 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám,že s prsama máme každá nějaký problémy :wink:
Seri-no fakt je,že velký prsa jsou i na obtíž.Ale zase je poznat,že jsi ženská. Mě brácha říkával,že mám jen takovou vyrážku :sweat_smile: Né ten jak k Vám jezdí,ten druhej,to je takovej pubeťák :grinning: Mě to ikdy nevadilo,že mám malý.Spíš když se mi po porodu nalily,tak už jsem se těšila až splaknou :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím kojením nevím jestli to je velikostí,taky jsem slyšela,že menší prsa jsou větší zárukou úspěchu.Ale mám i kamarádky s obr prsama a kojily v pohodě.Akorát ta jedna mi říkala,že je to náročnější,to prso se musela naučit držet,jinak by dítě zavalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle fakt nedokážu posoudit.A když budeš přikrmovat a ktomu kojit co Ti půjde,tak se svět nezboří.Marečkovi jsi nějaký protilátky dodala a ještě dodáš.Jinak bych to neřešila,hlavně ať jste spokojený.A jukla jsem Ti do alba a máte stejnou deku jako my.Akorát my jí máme s růžovým méďou a tím lemem taky růžovým. :wink: Dárek do kouta :wink: A teda moc hezky jste Marečkovi udělali ty vlásky.Máte to jak od kadeřníka,dokanelej střih.My máme každej vlas jinak dlouhej a ještě ke všemu jinak barevnej :sweat_smile:
Jak máte natrénováno na soutěž? Já dnes po bráchovi holkám posílám super slušivý úbor :grinning: Parádu letos dělat nebudu,no.

Holky všichni máme krásný miminka a děti,ať už veliký nebo malinký :slight_smile: Ale je to fakt dobrý pozorovat jak to utíká a ty děti rostou před očima.

Kudrlenko-my dnes s kamarádkou na skype řešily dětské pády.Každé dítě se musí trochu oťukat.Mě Tom vypadl s postýlky.Dávala jsem mu tam takovou krabici s hračkama.Tu vykramařil a pak do ní zalezl,děsná zábava. :wink: A jednou tu krabici otočil,stoupl si na ní a po hlavě vypadl :cry: Řval jako tur,měl bouli,já bulela a nadávala si,jak jsem blbá.Při té smůle to naštěstí bylo na koberec a těch tu teda máme minimum,skoro žádný.Bejt to na dlažbu,tak nevím.Teď už takovou blbost neudělám.Ale třeba udělám jinou,je to dřina ty prcky ohlídat,jsou děsně nevyzpytatelný a hlavně chytrý.Tomu by jeden nevěřil,co dokážou vymyslet. :confounded: No hlavně když se to ve zdraví přežije,snad Tom nebiude mít následky.Zatím to nevypadá.

Včera po tom informativním rodičáku jsme zašli ještě na pivko na zahrádku.Je tam vedle hřiště,tam byly maminy s dětma.Pod pergolou samý štamgasti a já :grinning: Nemluvně na klíně a půllitr před sebou.Nějak se mi nechtělo s maminama klábosit o kakání,papání,spinkání a jiných podružných tématech :sweat_smile: pivař nejsem,ale černé pivko je prý dobré na mlíko.A s těma chlapama se mi tam líbilo a Michalce taky. :sweat_smile: Pak Tom dostal od jedné maminky vynadáno,prože její holčičce řekl,že s ní kamarádit nebude,protož je blbá :angry: Tom si mi přišel postěžovat na zlou paní,já když jí viděla,tak jsem řekla,že jedem,od ní by asi pár facek bolelo,pokud by teda ráčila alespoň odhodit cigaretu :angry: .V autě jsem Tomovi vynadala,že nemá co komu nadávat.No ale jestli je holčička alespoň z poloviny po mamince,tak ten kluk měl pravdu :sunglasses:

No a dnes mám zase po elánu,když vidím to počasí :frowning2: Odpol asi sjedu nakoupim,nějak nemáme moc poživatin.|Já fakt nechápu,kdo to všechno sežere,že tu pořád nic není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malé žulítko má narvaný špendlík až v krku a chechtá se na mě :wink: Do toho má škytavku,no to má asi po tom pivě :sweat_smile:
29. dub 2008 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
Člověk tu 2 dny není a Vy jste toho zase nakecaly :grinning:

Ani mi dneska nevadí,že je venku hnusně, aspoň jsem udělala plno práce doma. Umyla jsem 2 okna, vyluxovala, vytřela, vyprala....

Já se z těch zubů vážně zblázním, pořád čekám, kdy se mu prořežou a nic. Jenže ho to asi hodně trápí, hlavně noci máme teď dost neklidné, prso dostane většinou jen 1x, jinak ho šidím dudlíkem, chvilkovým pochováním, přebalením...přes den je jinak docela v pohodě.

To je pravda s těma prsama. Já to taky ve svém okolí pozoruji, holky, co mají větší prsa, tak mají většinou problémy s nedostatkem mlíka. Já mám prsa menší, před těhu béčka a z kojením jsme žádný problém neměli. Taky se děsím, až přestanu kojit jaké mi z nich zbudou psí ouška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem někde četla, že vůbec nezáleží na velikosti prsou, větší prsa mají stejně velkou mléčnou žlázu jako menší prsa, zbytek je tuk a sval.

Add. příkrmy. Já se na to Marky vůbec nechystala nějak dopředu, prostě jsem to začala řešit až to nastalo. Dělám domácí i kupuji skleničky, jak dost poletuji mimo domov, tak ta sklenička je na to pohodlná. Z kraje jsem po příkrmu dokojovala, teď už ne, pač sní většinou plnou dávku 200g. Kojím ho třeba až za 1-2 hoďky, až mu slehne a to z důvodu, že jak už jsem psala,nechce nic bumbat, tak aby měl tekutiny.

Jak píšete, že vašem tématu narození jsou holky občas úplně jinde, tak ten pocit mám taky. Čenda je vlastně skoro nejstarší, jak se narodil dříve a holky řeší věci, které já ještě vůbec neřeším...např. sedačka do auta, jídelní židlička, sporťák....ale nenchám se tím stresovat :wink:

Tak Čenda se probudil, je na terase v kočárku, tak musím končit. Papa
29. dub 2008 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky,
nestíhám číst co je nového, ale všechny moc moc zdravíme.
Valinka už leze jako drak, tak jednině když spinká, můžu na net.Ale to pak neudělám doma nic :grinning: Jako teď.Ono se to uklízení a mytí nádobí taky nezblázní.

Kočky, kdyby jste věděly o nějaké tehulce, co bude potřebovat autosedačku pro mimi 0-13 kg (vajíčko... prodávám tu naši.Vali už mi z ní kouká a koupili jsem novou a tuhle bych tady nechtěla nechat ležet AŽ jednou zase budeme čekat toho brášku :grinning:

Je to značka BEBE comfort, není úplně nová, ale nerozbitá, nezničená, čistá a cena je 900 Kč.
V Táboře a okolí ráda osobně dovezu..

Díky moc moc.
29. dub 2008 v 15:54  • Odpověz
Makyb : tak to se mám ještě asi na co těšit viď? Já si taky nadávala, že jsem ho neohlídala, ale už jsem asi vážně unavená :pensive: no hlavně že ten pád byl taky na koberec, jinak nikde jinde už ho taky nemáme, tak to bude veselo, nejvíc se bojim pádu z kočárku :confounded: tak už ho radši kšíruju
V neděli k večeru jak bylo hezky tak mě to doma nebavilo a čekala jsem na kluky až přijedou z fotbalu, jsme sedli před hospůdku a dali si taky pivečko a k tomu klobásku :sunglasses:

Dneska jsem udělala mrňousovi výbornou sváču. Pořád skoro zvracel banán, tak jsem mu do toho hodila kousek uvařenýho jablíčka a 2 sušenky safari a jak to zbaštil.

Maali - asi nepomůžu, znám akorát jednu těhu a ta už všechno má :wink:
29. dub 2008 v 17:20  • Odpověz
tak koukám na téma první příkrmy , ale je to všechno slovensky a mě to nějak dobre necita :slight_smile:
29. dub 2008 v 17:22  • Odpověz
Ahojky,tak abych neměla moc absence tak taky něco napíšu. :grinning: Dneska je to teda venku hnus, díky tomu blbýmu počasí sem zase lehčí o dva tisíce. No sem zase něco objednávala. Ale spíš nějaký věci než oblečení a pro sebe dvě pyžama, protože sem řikala že kdybych musela náhodou do nemocnice tak ani nemam v čem ležet. Ne že bych se tam chystala ale doma spim jen v nějakých trikách a noční košile moc nemusim, tak si ráda pospim v nějakym hezkym pyžámku. Už sem ale objednala od jiný značky, protože jak se mi minule po tom triku osypalo břicho tak to nebudu znova riskovat.
V pondělí jsme měli vítání občánků, no tak si pak můžem dojít na infocentrum s cd a oni nám tam s toho vypálí fotky a video. Manža něco taky vyfotil ale ty fotky jsou k nepoužití, skoro všechny jsou máznutý. A já debil sem si před tim umyla hlavu a vyfoukala stylem krepatý helmy, takže tam vypadám všude jak idiot. No prostě klasika. :grinning:
Zítra se chystám s Kájou prvně na návštěvu do práce, tak už se docela těšim.

Na ty příkrmy sem teda zvědavá, ale snad to nebude tak hrozný. Když jste si vařili doma, tak to jste to vařili ve vodě a nebo v páře? A kupovali jste normální zeleninu a nebo tu bio? V tom našem zapadákově jsou ty možnosti dost omezený, takže pro bio bych musela jezdit do větších měst. A domácí zeleninu nemáme bohužel vypěstovanou žádnou.

S těma prsama to máte pravdu, taky vim o několik holkách co maji velký prsa a moc toho nenakojili a ty zmenšíma problémy neměli. Já mam taky čudlíky a jak mi to kojí. :grinning:
A uhlídat děti to fakt je někdy asi složitý, tuhle sem byla u doktorky a přišli tam s malou holčičkou mohlo jí být tak trochu přes rok a ta chudák měla na čele obrovskou bouli ta jí hrála všema barvama, řikali že se snad narazila o sedačku. No je to hned. :slight_smile:
kudrlenko, jak je něco slovensky tak se ani nesnažim to číst, protože to se nedá. :grinning:
29. dub 2008 v 18:10  • Odpověz
Holky tak po tom kojení už prsa nebudou co bývaly,mě se dokonce zmenšily :confused: Ale jak jsem přestala kojit,tak se trochu ty psí uši srovnaly.Ale už jsou ty prsa takový vyšťavěný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maalinka-vím o holčině,která chce vajíčko,ale tý už ho budu prodávat já :wink: Mě doma leželo po Tomovi a čekalo po Tomovi.Jsem ho zabalila a napsla na něj pro ségru 2006 :grinning: Skoro nám to vyšlo,trochu teda se zpožděním a to ten rok 2006 byl myšlen nejpozdější termín.No člověk radši nemá moc plánovat.

Niky-tak to jsou teda ty zuby pěkní neřádi,třeba to ani zubiska nejsou a je to jen nějaký blbý období.A o kolik se Čenda narodil dřív? To se Ti normálně rozběhl porod nebo vyvstal nějaký problém? Taky nechápu jak to někdo staršně řeší a popohání dopředu,ty děti maj na vše celý život a hlavně to tak uteče.Mě to přijde jak včera,kdy byl Tom miminko. :sweat_smile:

Kudrlenko-banán a jablíčko byla naše oblíbená dobrota.Ale asi jsem to jablíčko možná nedusila.A dodneška nastrouhaný jablko,banán a nějaký cereálie do toho Tomovi šmakuje. :wink:
Mě teď normálně přijde,že když jim nebo piju,tak Miška na mě hladově kouká.Mám z toho depku,že já se cpu a ona chudinka nic. :sweat_smile:
Tak já jdu rychle žehlit,než se vrátí mlaďas z tréninku.

Vypadá to,že Marky nemá v provozu PC nebo to roztáčí na MMB. :wink:
29. dub 2008 v 18:42  • Odpověz
Leželo po Tomovi a čekalo na Michalku jsem chtěla napsat,píšu jak kopyto :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale kdyby jsem věděla o někom,kdo shání autosedačku,tak dám vědět.
29. dub 2008 v 18:44  • Odpověz
Čenda dneska řádil, připlazil se za mnou z pokojíku do pracovny (asi 5 metrů) a pak mi 2x vypnul PC hlavním vypínačem :grinning: :grinning: :grinning: Jak suveréně natahoval prstíček po tlačítku a ještě se na mě provokativně koukal "že nevěříš, že to udělám mámo" :grinning: :grinning: :grinning: No, asi bude po tatínkovi, počítačový expert.

Jinak už jsme uložený v postýlce, po kaši byl tuhoň a teď se probral a řádí tam. Od neděle má trošku rýmu a dneska začal pokašlávat, tak doufám, že se to nerozjede. Tak možná ten noční neklid v posledních dnech nepatří ani k zubům, ale k té rýmě. Jsem mu zvedla postýlku do zvýšené polohy, ze stran navěsila mokré ručníky, aby se broučkovi lépe spinkalo.

Makyb: Čenda se narodil o 16 ní dříve, takže zase ne o moc dříve, jen jak jsem měla TP 1.10., tak je od ostatních říjnových miminek starší :wink: A s porodem to bylo tak, že mi praskla voda, ale neměla jsem kontrakce, tak si mě už v porodce nechali a druhý den mi to vyvolávali, měla jsem dobře připravené porodní cesty, tak to šlo rychle, od první kontrance do porození malého to trvalo 3 hoďky,překvapilo to nejen mě, ale i PA a nakonec i manžela, kterej to nestihl o 5 minut :grinning:
29. dub 2008 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás jenom pozdravit protože jsem naťukala dlouhý příspěvek a nikde nic není. Dneska jasme byli u dr. protože malá začaa v noci kašlat a občas se mi zdálo, že má ucpanej nosík. Trnula jsem aby nás neposlal do nemocnice, ale je to dobrý jsme doma, dostali jsme sirup na kašel, kapky do nosu. Jen jsem se zapomněla zeptat na homeopatika - hlava děravá co nemám napsaný tak zapomenu, no holt už jsem stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak dobrou, zítra vám napíšu co jsem měla na srdci. Doufám, že bude trochu času a kůň bude komunikovat.
29. dub 2008 ve 20:29  • Odpověz
Marky-já to tušila,prej lehčí o dva tisíce :grinning:

Jinak já se musím pochlubit,včera jsem vyhrála svou první aukci.Vesta Reebok pro Toma.Koncová cena 133Kč,začátek byl na koruně.Docela mě bavilo přihazovat :grinning: Jenže tahle cena byla dobrá,tuhle se tam o šatičky na mimi rvaly jak střelený a nakonec byly za 4 tácy,no chápetete to??? :astonished:
Pak se mi tam líbí pro Toma ryfle Diesel,ale ty půjdou určitě na dračku,tak to nedám.

Teď se zeptám jak debil,ale kruci proč mi nejde sem dát na něco odkaz? Mám mezery ve vzdělání jako prase :angry:

Niky-fakt to manža nestihl o pět minut? :sweat_smile: tak tomu se teda říka pech.Manžel to měl u Michalky taky jen tak tak.Vlastně i u Toma.Pořád se nic nedělo,vyvolávání selhávalo,porodní cesty nepřipravené a to bylo 14dní po termínu.Padaly i zmínky o císaři.V poledne sestra manželovi sestra řekla,že se může jít v klidu najíst,protože jestli se to vůbec rozjede,tak to dřív jak večer nebude.Mezitím mě vyšetřovala doktorka,která řekla,že to tak beznadějně nevidí a že jdeme na sál.Manžel už byl na schodišti,tak pro něj zase letěly a ve 12:20 jsme měli Tomáška. :grinning:

Marky-z normální zeleniny,něco i z domácí.Žádná bio,já na to mám dost barbarský názor.Stejně je ta bio tahaná až z tramtárie a za tu cestu je to samý oxid uhličitý.Bylo by jiný,kdy byla tuzemská.A pak mraženou.Mražená zelenina se čerstvá zamrazí,kdežto jinak na Tebe čeká v supermaketu a to se pak o její čerstvosti dá i pochybovat.A co se týče výběru,tak celkově kupuju malé plody,ty velké jsou vyhnané právě chemií.Teď je bio děsný hit,neříkám,že to nemá něco do sebe,člověk by měl o své zdraví dbát,ale já v tom vidím i kus snobárny,nemůžu si pomoct.Ale ráda si vyslechnu klidně i druhou stranu.Zas tolik jsem se o to nezajímala,takže asi znám i málo argumentu,které by mě přesvědčily o zázraku bio zeleniny.Ze začátku jsem to dusila a pak něco i nad párou. :wink:
29. dub 2008 ve 20:48  • Odpověz
Já kupuji bio jen mrkev, v té je prý nejvíc dusičnanů. V Tescu jí mají něco okolo 30 kč za 750g. A jinak brambory máme od dědy a ostatní kupuji normální, koukám na to,jak ta zelenina vypadá :wink: Mraženou taky občas dělám. Většinou to vařím, ale i dělám v páře v mikrovlnce, třeba brokolici :wink: Maso jsem zatím dělala jen kuřecí, žádné bio, normální kupované, chlazené prsní :wink:

Ještě k tomu porodu....jak jsem rodila u Apolináře, tak tam je blbé to, že čekatelský pokoj je 4lůžkový, takže tam s Váma nemůže být partner, když jsou tam i další ženský. Manža mě chodil navštěvovat, v sobotu ráno mi zavedli gel, manžel přijel,nic se nedělo, pobyl tam 2 hoďky,to jsme se procházeli po chodbě, seděli tam na lavičce, pak jsem se chtěla jít natáhnout(po probdělé noci jsem přeci jen byla unavená), tak jsem ho poslala domu. I PA ho jišťovaly, že ho včas zavoláme, že to bude nejdříve navečer a kdoví jestli. Staniční sestra se v pátek loučila s větou "snad Vás tady v pondělí neuvidím :grinning: :grinning: :grinning: ). No a když odjel, tak se mi rozjely kontrakce hned po 2 minutách, šla jsem si hopsat na balón do sprchy a říkala si, kolik hodin mám ještě před sebou a že je to teprve začátek. Po nějaké době přišla PA mě vyšetřit a byla překvapená, že už jsem na 7 otevřená, tak honem klyzma, šla mi balit věci,manželovi jsem volala ze záchodu. No a malej se dral strašně rychle, takže byl na světě za 20 minut od telefonátu a manželovi cesta sobotní volně průjezdnou Prahou trvala 25 minut :grinning: Toť náš vtipný příběh....chudák, věčně si z něj někdo kvůli tomu utahuje :grinning:

Čenda už se před chvilkou probudil,budí ho ten kašlík. Trubka si na sebe stáhnul ten mokrej ručník z boku postýlky, tak jsme ho museli celého převlíknout, při té příležitosti mu odsáli nos a rovnou jsem ho nakojila. No jsem zvědavá na dnešní noc :confused:

Tak jdu radši chrnět :slight_smile:

jinak mě mimiaukce nebere, já radši MMB, ten adrenalin nemusím a kolikrát mi přijde, že se to vyšplhá na cenu, která je přehnaná.

Tak dobrou a pokud možno klidnou noc. Papa
29. dub 2008 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak to vypadá,že si asi připravujete košťata :grinning:
30. dub 2008 ve 14:56  • Odpověz
Po pravdě si ani nějak neuvědomuju že jsou dneska čarodky, asi tim že stejně budu doma. :grinning:
Dnes sem byla s Kájou na návštěvě v práci a bylo to skvělý, hlavně Kája byla opět úžasně hodná. Šla tam z ruky do ruky a měla kolem sebe hrozně lidí a prostě ani nezakňourala, jen to pozorovala, občas se usmála, ke konci se i rozkecala a nakonec uplně vytuhla. Takže sem si zase vyslechla chvály jak mam hodný a krásný dítě. :slight_smile: Dostali jsme krásný dárečky, tak se nám ta návštěva vyplatila :grinning: Teď sem jí ještě zkusila dát na terasu a snad vydrží chvíli spinkat.
Dneska je jí pět měsíců, je to šílený jak to uteklo.

Nikitko, píšeš že kupuješ jen bio mrkev že je v ní nejvíc dusičnanů a ty dusičnany to ale neni moc dobře ne?

Maky, odkaz sem dáš uplně jednoduše, prostě si ho zkopíruješ nahoře na liště když máš otevřenou tu stránku kterou sem chceš vložit a sem ho pak už jen vložíš.
30. dub 2008 v 15:45  • Odpověz
jsem to špatně napsala. myslela jsem mrkev všeobecně, že je v ní nejvíc dusičnanů :wink:
30. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
Já se na to vys...u,já jsem sem napsala příspěvek dlouhý jak snad nikdy a je v pr...i :angry: Tak to mám po chuti psát to znova.
Marky Káje gratulujeme,fakt to příšerně letí a za dalších pět měsíců nebudeš vědět,že jsi vůbec nějaké miminko měla :wink:
30. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,
my máme čarodky za sebou - já byla s malou doma a přítel ještě se známýma odvedle z baráku byl vařit kotlíkový guláš a opékat buřty. Kristýna ještě lítá venku jinak to tady už spí.

Marky zeleninu jsem používala zmraženou, koupenou klasickou žádnou bio, ta snad ani nebyla, nebo se o ní tolik nemluvilo, brambory od babičky pak občas i domácí mrkev. Káje všechno nejlepší k 5.měsícům hlavně hodně zdravíčka a pohodičky. Letí to šíleně, na těch dětech je to nejvíc vidět, mě přijde, že jsem pořád stejná jenom ty děti stárnou. Nedávno jsem přivezla Kristýnu z porodnice pak to tak rychle uteklo šla do školky teď do školy za chvíli půjde na střední a já do důchodu :grinning: .

Nikitko sice tomu moc nerozumím, ale ty dusičnany nejsou dobrý jak píše Marky. Jak jste zvládli noc? Malá začala okolo půlnoci kašlat drželo jí to skoro hodinu vždycky na chvíli usnula a začala znova kašlat. Pak jsem poslouchala jestli dýchá. Potom se vzbudila s kašlem okolo 2h a pak vstávala až v půl pátý. Přes den to docela šlo jsem zvědavá na dnešní noc.
30. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz
Nikitko už to chápu.
30. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz
:slight_smile:
Jsem teď přidávala Čendovi do alba fotky, to je děs, jak máme digitál, tak se pak dokopat udělat z toho papírové fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě k tomu musím udělat popisky :slight_smile:

Moni:tak u nás noc vcelku dobrá, čekala jsem to horší, jak má tu rýmu a kašlík. Vzbudil ho kašel už v půl 11 a řičel jak siréna, šikulka si na sebe strhnul mokrý ručník, co jsem mu pověsila na bok postýlky...tak jsem ho musela převlíknout, jak byl mokrej, rovnou jsem mu dala i cucnout. Pak se vzbudil v půl 4 a pro změnu byl na boku pročůranej, takže znovu převlíkačka, i prostěradlo v postýlce,odsáli jsme mu nos, nakojila a pak spinkal až do půl osmé. Manža ho našel ráno otočeného v nohou postýlky a ještě na bříšku Jak jsme měli oba spací pytle mokré, tak bez něj se pěkně šmrdolí :sweat_smile: Přes den byl v pohodě, odsávala jsem mu nos až teď před spaním. Vyštrachala jsem v lékárně Hedelix kapky, tak když bude v noci hodně kašlat, tak mu je dám. Zatím mi přišlo, že to není tak hrozný :wink:
30. dub 2008 ve 22:03  • Odpověz
Dneska jsem dala Čendovi novou přezdívku "Kolumbus", hned ráno objevoval kytku u balkonovek a zkoumal hlínu... během chvilky, co jsem se šla vyčůrat :grinning: :grinning: :grinning: Odpoledne si to šinul k druhé kytce v opačném rohu místnosti, tlape na televizi (máme jí zatím na zemi,ještě nebyl čas koupit pod ní stolek od stěhování :sweat_smile: )a balkonovky už máme taky slušně otlapaný....už nám to vypuklo, průzkumník jeden :grinning:

Jinak na čarodky jsme nikam nešli, manža je nachřápanej, mě bolí od včerejška taky v krku a Čenda je taky lazar, takže bude domácí kulírování. Ve čtvrtek jsme si chtěli vyrazit někam na výlet, ale asi to nedopadne,když jsme takový chcípáčci. Jsem se těšila, že zároveň oslavíme moje zítřejší narozky, že vyrazíme večer na véču, snad se do víkendu dáme do kupy a vynahradíme si to.

Tak já zase mizím.Papa
Holky jedna rada, já když napíšu dlouhý příspěvek, tak si ho pravou myší označím ctrl+c, kdyby se neuložil :wink:
30. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz
Tak se stalo přesně to, kvůli čemu se Makyb rozčiluješ, příspěvek se neuložil, zkoušela jsem to 4x, nakonec jsem to musela rozdělit na 2 příspěvky....ještě,že jsem si to uložila ctrl+c :wink:
30. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.