• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
oprava: levou myší ctrl+c :wink:
30. dub 2008 ve 22:07  • Odpověz
jojo ten koník fakt dost blbne, taky si ty příspěvky napřed zkopíruju a tim si často ušetřim nervy. :wink:

moni, mně teda nepříde že bych byla furt stejná a to dítě stárnulo :grinning: Co mam Káju tak mi příde že sem taky pěkně zestárla hlavně v tom ksichtě. :grinning:

nikitko, tak to už musíš mladýho asi pěkně hlídat co? Mám tu na podlaze taky květináče s kytkama, tak to už nevim kam je dám až začne Kája lést a chodit, už teď máme spoustu věcí daných co nejvýš aby je psi nebrali, jenže už jaksi ty odkládací plochy jsou všechny plný. Už ani ty Kájiny hračky nemam kam dávat a to jich ještě moc nemá. :sweat_smile: Už aby jsem udělali ten děcák a měla to všechno tam a bylo to tam před psama líp schovaný. A ty omatlaný skla ty máme taky, ale zatim ne od Káji ale od psů jak přes ně čumí ven. :grinning:
30. dub 2008 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
včerejší kůň byl fakt děsnej :angry: Mě se dřív nikam příspěvky neztrácely,tak jsem nic neukládala.Možná to bylo tím,že byl opravdu dlooooouhej.
Mladej se včera vrátil černej jak uhel :sweat_smile: doufám,že ten spánkový deficit teď dospí :wink:

Marky-my máme vlastně ještě klid,co se týč péče o naše treperendy :sunglasses: Ale já se na to fakt těším.Toma kytky taky děsně zajímaly :sweat_smile: Vybíral mi z nich ten keramzit/nebo jak se to jmenuje/ a vytahoval takový ty ozdobný píchátka. :sweat_smile: Samozřejmě,že to vždy vytáhl s notnou dávkou země.Tuhle jsem na skype mluvila s kámoškou,má kameru a 14měsíční holčiččku.Docela zábava to pozorovat :grinning: Střídavě jí vybírala ty kytky/asi to ty děti baví/ ,do toho po ní hopsala a škubala jí zbytky vlasů na hlavě a pořvávala auto a táta.Já tady v poklídku bimbala chrastítkem nad Michalkou,kámoška se nechala slyšet,že mi závidí :grinning:
No tak mě teda taky nepřijde,že by stárly jen ty děti :grinning: Tuhle už jsem sondovala i z mamky,jestli jí nepřijde,že už jsem stará bréca. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý ne,ale nevím,jestli by mi řekla pravdu :sweat_smile: Ale asi jo.A mám pocit,že tak nějak jsem zestárla i na duši.Ale ve světlé chvilce si přiju pořád jak dvacítka :sunglasses: Jestli tě Marky uklidním,mě přišlo,že jsem omládla,když jsem přestala kojit.A teď v to taky pevně doufám. :wink:
1. kvě 2008 v 06:36  • Odpověz
Marky-ještě dík za to kpírování odkazů.Jednoduše to může vypadat. :sunglasses: Já vlastně potřebovala vždy PC jen uživatelsky.Sice jsme to měli na škole,ale to je dáááávno :stuck_out_tongue_closed_eyes: A v práci jsem jen vyhodnocovala výsledky jen v jednom programu.Takže jsem fakt kopyto a pak když něco potřebuju,tak jsem na sebe naštvaná :confounded: Mám tady sice nějakou knížku,ale kolikrát tam danou věc ani nemůžu najít.Jsem takový samouk.Ale teď na mateřský se chystám na nějaký kurs,jestli mi to podmínky dovolí.Přes pracák je to pro ženy na MD dokonce zdarma.Tak doufám,že až se k tomu dopracuju,nebude se to už zase platit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda by jste mě pak školily třeba za hlídání dětí :sweat_smile: Navíc už mám dost deformovaný mozek a dost zapomínám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když něco potřebuju,tak sem chodí známý,který informatiku učí na škole.Je mladší než já a při pokládání pro mě složitého dotazu,si přijdu někdy trapně :unamused: Ale teď nám nejde pošta a ani pan učitel si nevěděl rady,musí přijít správce sítě.Jsem bez pošty hotová,ani objednávat nic nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2008 v 06:58  • Odpověz
Ahoj holky

Marky taky bych našla pár výhrad - vlastně trošku víc :confounded: , ale s tím nic nenadělám. Myslela jsem to jako duševně hlavně když se sejdeme s tou kámoškou ze školy tak mi přijde, že se nic nezměnilo a jsme stejný trdla jako dřív. Je fakt, že někdy bych zase měla chuť jít do důchodu.

Teda Makyb stará bréca ve 30, no dovol, holky my nejsme starý - jen hodně pamatujem :wink: . S tím počítačem to se mnou není taky tak horký, mě školil brácha po telefonu přece jen je mladší a tý informatiky ve škole měl víc než já. Občas ze mě nevěřil a když přijel a šel na PC tak se divil, že mi ten počítač nenamlátí. Jednou se mi zdálo, že mám ten počítač nějakej přeplněnej tak jsem se rozhodla, že něco smáznu... a jak to dopadlo?.... vymazala jsem systém prostě šikula.
1. kvě 2008 v 09:11  • Odpověz
Niki přeju všechno nej k narozkám :slight_smile:

S koněm máte teda peklo, mně se ještě nestalo, že by mi zmizel příspěvek, ale je pravda, že já si to taky všechno pro jistotu kopíruju a pak případně jen znova vložím a je to. Ono když jsem dýl přihlášená a než kolikrát něco napíšu, tak mě to automaticky odhlásí a je to v čudu.

Marky - ty teda řádíš na tom MMB :grinning:, já už se tam dlouho nepodívala, ale teď se mi zdá, že na tohle období mám málo hadříků, už jsem totiž odložila vel. 56 a v těch větších toho moc nemám. Marky už k tobě doputoval dar z království? Jestli ještě ne, tak mám za to, že taky pro Káju něco dostanete. Teď o víkendu bylo "sezení" a my dostali pár hadříků, jsou moc hezoučký.

Makyb - já letos nesoutěžim, ale ty naše holky mají nácviky už kolik týdnů, ale zdá se mi to čím dál horší. Jsou tam nějaký rozbroje, dost se hádaji, už to neni jako dřív když jsme s hasičema začínali, tenkrát jsme to dělali pro srandu a byla to super parta, ale teď už to stojí za prd. Teď už je to takový vážný, hlavní je, že jdou vyhrát a pokud to tak nebude, tak budou šílený hádky. Nejhorší že oni se mnou počítají na příští rok a to se mi do toho vůbec jít nechce. Jedeš se podívat? My snad jo, jestli nebude nějaký hnus počasí, tak se kdyžtak uvidíme. Já se k tobě budu hlásit, protože ty nevíš, jak vlastně vypadám, že jo :grinning:
Jo a dík za dobrej tip na žlučový mýdlo, koupila jsem ho a fakt funguje. Tak jsem to řekla i mamce, tak ta hned letěla do DM a taky si ho koupila a prý ho prodavačka moc chválila, že je fakt super.

kudrlenko - jak jsi se ptala na ten obřad, tak to měli na takovým malým zámečku v Dírný, nevim, jestli to znáš, ale bylo to tam moc hezký. Kde že to budete mít vy? Už to víte nebo se ještě rozhodujete? Tahle kámoška to chtěla původně na Červený, ale nakonec jim to nějak nevyšlo, ale myslim, že nemuseli být zklamaný.

Jinak my jsme teď nastydlý, Mareček měl předchozí noc takovou rýmu, že se budil ze spaní, jak nemohl dýchat, tak jsem odsávala jako divá, no nevěděla jsem, jestli to dělám správně, něco málo z něj vždycky vyšlo, ale je to šílenej boj, řve u toho jako pavián. Nejlepší je, když ho buď já nebo manža pevně držíme a ten druhý odsává. Ani kapičky si nenechá bez boje dát. No jasně že jsem z toho taky plašila, abych něco nezanedbala, tak jsem s nim ještě včera jela radši k dr., ta si ho poslechla a naštěstí to není tak hrozný jak jsem si myslela, máme odsávat dál a dávat kapky. Holky a na jaký výkon vysavače používáte tu odsavačku? Náš má kolem 1600 W max, já to při odsávání používám tak na 1000 podle odhadu. A odsáváte přerušovaně nebo v kuse?

Včera na čarodky jsem nikam nešla, i když jsem původně chtěla, ale kvůli malýmu, že má rýmu, jsem se na to vyprdla. Manžel šel na 2 piva, jak říká :wink:, ale brzy se vrátil, že to stálo za prd.
1. kvě 2008 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky před chvílí jsem se vrátila s malou z pohotovosti má fakt ošklivej kašel takže dostala atb a konečně trošku usnula. Noc stála za prd, měla jsem o ní fakt strach.
1. kvě 2008 ve 14:55  • Odpověz
no holky ono je na ty nemoce počasí jako dělaný,tak ať se toho co nejrychleji zbavíte.U nás má zatím rýmu jen Tom,jenže ten to má z toho,že jak svítí sluníčko,nejradši by byl nahej. :confounded:

seri-my máme vysavač 2000W,takže to stáhnu na minimum.A já zatím Michalku neodsávala,ale u Toma jsem na něj normálně lehla.Dala jsem ho na postel,přimáčkla ruce k tělu,jakoby na něj klekla,takže ani hlavou moc mlít nemohl a během chvílinky to bylo venku.Musela jsem takhle,když jsem byla sama doma,tak neměl kdo držet.Ten popis vypadá dost drasticky :sweat_smile: Jakoby mezi nohama jsem ho měla,aby jste si nemyslely,že jsem ho nějak mordovala :grinning:
asi jsem odsávala v kuse a když už nic nešlo,tak jsem ho nechala
Seri-k těm hasičům,dřív tohle dělala Jistebnice,cvičili pomalu rok dopředu,běhali štafety,no blázni.My z toho máme srandu pořád,teda nevím jak letos,jdou i holky,který to nikdy nedělaly,ale nemyslím si,že nás tak žene touha po vítězství.A o Smrkově už to víme taky,že to začaly ženský moc žrát,nic ve zlým.Každej to dělá pro něco jiného.
Je to asi dva roky zpět.Tak během útoku žen si brácha všiml,že holka u mašiny má blbě páčku,už šla voda,tak jí tam šahnul a dobře to dopadlo.Tenkrát by jsme byly druhý.Jenže kámen úrazu, myslím holky z Božejovic si toho všimly a došly to nabonzovat.Takže zásah z venku a diskvalifikace.Jako to mě fakt nasralo.Podle mě se toho tolik nestalo a není to žádný mistroství světa.Je to legrace a oni dělaji jak supi.A pak mi ještě vadí,že se každej předhání v tom,aby večer měl co nejlepší zábavu a stejně si každej jede domu do hospody.Už to není co bývalo.Mě se líbilo v Orlově. :wink: Takže se Ti nedivím,když to berou tak vážně,že se Ti ani nechce.Já myslím,že Vláseňáci jsou spíš takový "vejpitkové" než soutěžící :grinning: Mě to docela mrzí,že nemůžu.Večer je to pak dobrý.Jednou pro nás jel manža a říkal že jsem se vůbec nemohli s bráchou odtrhnout,jednou stranou nás nahnal do auta a my mu druhou utekli :sweat_smile: Minulý týden se Tomášek ptal bráchy, jestli ho v neděli sveze traktůrkem a brácha mu řekl,že to asi bude léčit :sunglasses: Tomášek se pak vyptával co že to bude mít strejda za nemoc :grinning:
No já Tě taky budu vyhlížet,myslím že u Smrkováků tolik kočárků jezdit nebude :wink: Né že budeš schválně jezdit u jiného mužstva :grinning: Si asi vezmu na pomoc bráchu a nebo někoho od Bastlů :wink:

Holky já mám postýlkový dítě.Prostě mi v postýlce spí mnohem líp jak v kočáře.V kočáře se po půl hodce probudí.Což dnes udělala,už se mi jí nepodařilo udydat,takže do večera je to hezky dlouhý,se mi zdá,že už prudí teď :rolling_eyes: u Toma jsem to měla podobně,ale tam to bylo jiné,jen co viděl kočár,tak propadal histerii
:rolling_eyes: Potřebuju radu,u golfek máme 4 polohy.Myslíte,že jí občas do té první můžu zvednout?Je to poloha asi jako v lehátku,vleže nic nevidí,tak je to nuda :sunglasses: V hlubokým jsem jí občas zvedla,ale to byla v té tašce s tvrdým dnem,takže byla pořád v rovině.Ale když někam pojedu,tak velkej sebou teda brát nebudem.
1. kvě 2008 v 16:46  • Odpověz
Tak u nás nic moc, Čendovi se ta rýma rozjela ještě víc,ale je zatím spíš vodnatá, pěkně kašle a mě není o moc líp :frowning2: Zatím ale nemá teplotu, tak se mi nechce hnát k doktorce. Noc byla překvapivě dobrá, vzbudil se v půl 11 s plným nosem, tak jsme ho odsáli, nakojila, dal mu Hedelix kapky a pak se vzbudil až v půl sedmé, jsem nevěřícně koukala na budíka :sweat_smile: Ta jsem ho nakojila, přebalila, vrátila do postýlky,dala mu tam plno hraček a brouček si hrál a pak usnul, takže jsme vstávali okolo 9 hodiny :dizzy_face:

Tak koukám, že to nějak lítá ve vzduchu, to jsou ty teplotní skoky, jeden den 10, druhý 20°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať je Káje Pavlí brzo líp :slight_smile: Ségra s malou taky lehly.

Seri. díky za přání k narozkám. Nějak nemám náladu na nějaké slavení, spíš bych hned hupla do postele s Paralenem :confounded:

Makyb: mě to přijde brzo na zvedání zádíček v kočárku :confused: My jsme do teď jezdili v kočárku na břiše hlavou z boudy, když ho to nebavilo čučet do boudy. Sporťák jsem předělala až o víkendu a stejně jezdím hodně v úplné rovině :wink:

A u odsávání a kapání do nosu taky pěkně bojujeme, řičí jak siréna. taky máme tu vysavačovou, tou hadičkovou se mi vůbec nedařilo nic odsát. Do nosu mu kapu Libenar a nebo stříkám Vincentku. Ten Hedelix na kašel mu zabírá dobře, tak mu ho zase na noc dám. Už aby to přešlo.

Tak já mizím, Čenda "uklízí" vedle v ložnici :grinning:
1. kvě 2008 v 17:14  • Odpověz
Maky - já myslim, že jí zvednout můžeš, když to nebude na celý den :wink:, vždyť v autosedačce nebo v lehátku je taky jakoby v polosedě
S tou soutěží - naši hasiči jedou trubky po soutěži taky pryč, já osobně bych zůstala ve Vlás., určitě tam bude nějaká zábava, ale oni jsou jak prdlí. Manža říkal, že on tam asi zůstane i s bratrancem, že se jim pak do Smrkova nechce, to z nich pak budou ty největší vyvrhelové :grinning: a to opravdu. Myslim ale, že si to ve Vl. užije víc jak
v domácí hospodě. Já sama nevim, jestli tam večer taky zajedu, ani jsem se neptala na hlídání, tak uvidíme.
Takže už se to o našich holkách ví, že jsou některý posedlí vítězstvím, jo? No to je něco. Jedna moje kámoška, která je pro to maxim. zapálená, tuhlens navrhla, že bysme si mohly koupit elasťáky (asi aby se nám líp běhalo), no tak jsem jí řekla, že to by mě na soutěž v životě už nedostala, tvářila se pak trošku kysele :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jo a s tím odsáváním si to dokážu představit, já když ho odsávám sama, tak ho mám jakoby v polosedě, ale je to makačka, možná ta tvoje poloha bude lepší :wink:. Oni píšou v návodu, že máš dítě zafixovat v sedě, takže jsem to vleže ani nezkoušela.

Pavli - tak Kája je taky nemocná :frowning2: , tak ať je brzy v pořádku a bacily rychle pryč.
1. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz
Holky tak máme 38,7 dostala panadol, atb, claritine otírala jsem jí čelo studenou hadrou a usnula a to ještě potřebuju do ní dostat spiropent tak asi za chvíli. skoro nic nejedla a že by toho vypila nějak moc to taky ne. No sand bude zítra už líp tohle je fakt hrozný
Makyb já bych ji na chvilku zvedla na chvilku to poodle mě nevadí. Odsávala jsem jednou vleže fixovala jsem ji taky sama a docela v pohodě,
1. kvě 2008 v 19:33  • Odpověz
Niky-taky se přidávám ke gratulantům,ale nějak mi to uniklo. :wink: Jak to Seri ví? Jo je to nepříjemný,když je člověku zle a nemůže si lehnout,kdy chce.Tom začíná i chrchlat,tak má taky Hedelix a nám se osvědčil spray s mořskou vodou.Teď jen můžu čekat,kdy to naprská na Michalku. :unamused:

My sporrťák vůbec neřešíme,je pořád v rovině.U Toma jsme ho ani neměli,golfky jsme pořídili,když už chodil.Michalka je v golfkách cca 1-2krát v týdnu a to jen když někam jedem autem,je v zatím v rovině.Ta první poloha je opravdu jen lehce zvýšený leh,žádný polosed :wink: Tak si myslím,že tím jí na chvilku snad neublížím.Vlastně by mě to nenapadlo,ale tuhle hlídal manža a zkusil to,no a Mišákovi se to samozřejmě líbilo,takže za to vlastně může tatínek

Seri-no to víš,že jsme ostatní mužstva holek probrali.Tolik jich zase není :wink: Já myslím,že to jste vy,jak jste jezdili i na soutěže?Nebo to byla Jistebnice?A máte nějakou techniku rychlýho nasávání vody?Vždycky ty u kádě byly mokrý jak myši :stuck_out_tongue_closed_eyes: My zase rychle nasáváme potom :wink: Někdy i před tím :sweat_smile: Se pak nemůžem divit,že to umístění není zrovna nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak elasťáky jo? To by jste byly fakt bohyně :grinning: To budu muset holkám navrhnout.
Jen ať manža pěkně zůstane ve Vlásenici,bude to dobrý. :wink: Ale já asi nepůjdu,vím,že mě holky budou ukecávat a asi se mi i bude chtít,ale nechám to napříště.Nevím,jestli si byla někdy na soutěži v Padařově,ale tam to bylo vždy super,i večer.Já teda nechápu co je komu po tom,kde ten večer stráví,vždyť to záleží na lidech kolem a na atmosféře :confused: A jestli jde o odvoz,tak je to výmluva.To se dá podle mě docela dobře zajistit :wink: To jsem teda zvědavá,jestli Tě alespoň od vidění znám.Jdu Ti juknout do alba a pořádně naštudovat Marečka,ať alespoň jeho poznám :grinning:
Mrňata chrní,manža pryč,tak jdu vytřít.To je teda zábava večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 v 19:40  • Odpověz
Seri- v tom pruhatým hnědým overalu je Mareček prďáckej.Vlásky mu nepadaji,jo? Děsně mi připomíná kamaráda,teda už třicátníka a taky je to Marek.Fakt je to manži? Ježiš to mu neříkej,ať mě v sobotu nevezme něčím po hlavě :grinning:
Tak už jdu vytírat :wink:
1. kvě 2008 v 19:46  • Odpověz
Tak koukám, že jsou všichni jsou marod - nám ten sirup noc nepomáhá, no už není zahleněná, ale o to víc dráždivě kašle, ale stejně jsme ho už meli vysadit tak doufám, že to bude v pohodě. Jinak zvládám odsávat klasickou odsavačkou ani se moc nepere. Na Kristýně jsem potom taky "seděla" když byla větší. Odsávám taky vleže. Sirup máme Mucosolvan a mořská voda je taky dobrá.
Niky taky vše nej k narozkám.
Tak ať se dětičky brzy uzdraví a vše proběhne v pohodě.
1. kvě 2008 v 19:53  • Odpověz
Nikitko, taky ti přeju všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka.
Maky, seri to ví protože to sem včera Nikitka psala. :slight_smile:
Co to tady čtu, že máte doma skoro všichni marody. My jsme zatim dobrý tak doufám že Kája taky něco nechytí.
Dneska sem měla uklízecí den, ještě mi zbývá vytřít, tak přemýšlim jestli to mám udělat ještě teď a nebo to nechat až na zítra. Zítra přijedou na návštěvu známý s tří měsíční holčičkou, tak se těšim až holky seznámíme. A hned ráno nám přijedou namontovat bazén, tak už aby taky bylo pořádný teplo a mohli jsme ho co nejdřív vyzkoušet.
Tak včera mi Káju v práci tim jak jí všichni šišmali pěkně namlsali a ona mi od rána kňourala a byla klidná jen když sem jí nosila, naštěstí odpoledne přijela na návštěvu máma, tak sem jí Káju strčila do kočárku a ona jela na návštěvu ke tchýni a udělali si i společnou procházku a pak společně dorazili a já měla aspoň dvě hodiny čas abych tu mohla v klidu uklidit. Jinak jí teda musim pochválit protože dnešní noc spala uplně zlatě. Dokonce sme chrupkali až do desíti dopoledne.
Seri, to sem neřádila na MMB ale na jiných stránkách.
Z království jsme dar dostali, Zdeněk tam zajel před tim než to začalo na motorce aby se omluvil že na sezení nebude., tak to přivezl. Je to pěkný, hlavně ty botičky co jsme dostali. Akorát bude ještě chvíli trvat než do nich Kája doroste, protože jsou jednou tak velký než má teď nožičku. :slight_smile:
Jak se tu bavíte o těch polohách v kočárku, tak já už bych chtěla Káju dát do sporťáku, myslíte že je to brzo? Píšou že od půl roku se může. Máme x-landera, takže na to se nasadí jiná část. A myslim že jde dát i do lehu, nevim teda jestli do uplnýho. No ale ten hluboký kočár už mně nebaví a Káju taky moc ne, protože by chtěla koukat. Spát vydrží jen chviličku a pak se nudí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2008 ve 21:45  • Odpověz
Tak jsem to teda dočetla,nemohla jsem to najít,vypadám za blázna :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to mi opravdu Niky uniklo,hlavně ať se vykurýrujete.
Marky-no já fakt nevím, s tím polohováním.Každej na to má jiný názor.Ale myslím,že chvilku by si Kája mohla čumákovat :wink: Vždyť tak nebude každý den dlouho.
V tuhle hodinu vytírat jo?To jsi teda čilá ještě :grinning:
Michalka se před chvílí probrala,já myslela dudel.Nějak jí dudel nestačil,moc dobře vím co chtěla.Ale takhle brzy,to už tady teda dllouho nebylo.Takže měla utrum,chvíli i nadávala.Tak jsem odešla k Tomovi,vlezla k němu do postele,peřinou mu připlácla uši,aby neslyšel :sweat_smile: No a nakonec usnula.Řekla bych,jak jsem z ložnice odešla,že se zklidnila.Asi mě fakt cítí,potvůrka. :slight_smile: Jsem zvědavá jak teď přibírá,řekla bych,že přes den teď pije dobře,už žádný nucení a chození při kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci máme tak nějak standartně 2 kojení,ani už nešidím.Ale kdyby jsem kojila jednou,tak bych se taky nezlobila :wink:
Marky-úplně zlatě spát v noci je co?To mě zajímá :grinning:
1. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz
Marky - přesně jak píšeš, my když jedeme k našim, tak je Mareček neustále v náručí, já pořád řikám mamce, ať ho taky na chvilku položí, ale ona ho vidí jen 1x za týden, někdy i za 14 dní, tak si ho chce takhle užít. No a pak když piřjedeme domů, tak já mám s ním pak trápení, protože on chce pak pořád chovat :sweat_smile:

Makyb - já myslim, že žádnou extra techniku sání holky nemají, já ani nevim, protože já vždycky běhala dopředu a stříkala na terč - já, která běh ve škole nesnášela !! :grinning:. Jinak v tom jinym typu sání jsme myslim taky velice dobrý, to nebyl nikdy problém :wink:. A to byla asi Jistebnice, která jezdívala i jinam na soutěže, pač my byly vždycky jen na tý jedný za rok. Jo a prosim tě, ty elasťáky radši před nikym neříkej, aby se to náhodou nedozvěla ta holčina, co to navrhovala :grinning: - ona totiž její ségra (Martina) chodí občas na vaše nácviky, má totiž manžela z Vlás., tak radši pššššš.
Ten obleček s proužkama Marečkovi už není, škoda, mně se taky líbil. No a vidíš, já myslela, že je Mareček manži a ne tvýho kámoše, to je pěkná náhoda i s tím jménem, co :grinning:. Jo a jeho účes jsem vytvářela 9 měsíců v bříšku, už v porodce mi říkali, jak je pěkně "ostříhanej", měl úplně zarovnanou ofinku, fakt fešák. No já se na něj stejně pořád nemůžu vynadívat, je to moje zlato. Dneska jsme si dali spolu pusu pod rozkvetlou třešní, abych neuschla :slight_smile:
1. kvě 2008 ve 22:29  • Odpověz
Seri-neboj budu jako pěna :wink: Martinu znám.Vím jaky tyhle kecy můžou nadělat nesváry.Ale elasťáky jsou elaťaky :grinning:
Manža přišel z hospůdky a dělá si teď kafe :confused: Líčí mi tu novinky,tak jdu poslouchat.Ale radši bych měla jít spát, v tuhle hodinu mám normálně půlnoc :pensive:
1. kvě 2008 ve 22:38  • Odpověz
Já bych taky měla jít spát, Mareček se mi teď poslední dvě noci, jak má rýmu, vždycky 2x vzbudil, tak to čekám i dneska. Takže jdu rychle skočit pod peřinu a chrupkat než se vzbudí.
1. kvě 2008 ve 22:52  • Odpověz
Maky, zlatě spát bylo že sem kojila v 19.45, 24.00, 5.35. 10.05, docela dobrý ne? Bojim se to říct nahlas, ale teď má zase pár nocí kdy mi spí takhle dobře. Po tom očkování těch cca 14 dní mi spala docela na prd, to sem šidila furt a stejně sem dost kojila i po třech hodinách. Když kojim v noci aspoň po těch čtyřech tak to ještě jde, ale po třech to už stojí za prd a hned sem pak taková unavenější.
Se mi asi dělá ňák víc mlíka nebo co, sem se před chvíli sprchovala a to jedno prso mam docela narvaný, docela divný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Seri, to ti věřim že se nemůžeš na Máru vynadívat :slight_smile:
1. kvě 2008 ve 22:58  • Odpověz
Holky, děkuji za přání k narozkám :slight_smile: Od manži jsem dostala frapíčkovač, jsem pořád o něm mluvila, ale nečekala jsem, že mi ho pořídí :dizzy_face: Už jsme o něm mluvili loni, ale všude měli jen taková chrastítka na beterky, tak jsme do toho nešli. Tento je origoš řecký a do elektriky :slight_smile: Už aby bylo pořádné horko,abych ho mohla pořádně zajet :sweat_smile: Jinak já si zatím staře nepřipadám, manža a vlastně i naše banda kamarádů jsou o 5 let starší, takže já jsem takovej benjamínek a můžu si pořád připadat mladě. je mi 28, aby jste byli v obraze.

jinak u nás už 3 večer stejný scénář. Vzbuil se zase v půl 11 a zase říčel jak siréna,takže jsem ho musela nakonec vyndat z postýlky, nosík plnej, kašlal, takže zase odsávání a kojení. Manža dneska ještě koupil v lékárně Physiomer nebo jak se to píše, prostě mořskou vodu, tak stříkám tu. A ještě mi přijde, že začal nějak chraptit. Moc se mi to nelíbí, jestli to nebude zítra lepší, tak asi skočíme k dr, přeci jenom víkned na krku a řešit to pak na pohotovosti se mi nechce. Miluju ty kecy "tak on už to má 4 dny a vy přijdete až dneska a na pohotovost" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Jo a dneska jsme prvně grilovali, manža koupil gril s poklicí (když jsem to prvně viděla, co objednal, tak jsem šla do mdlob, takovej "pekáč" :grinning: , ale nakonec bude dobrej :wink: A taky koupil stůl a židle na terasu...už se na to léto móc těším. Teď večer nakládal masíko, zítra přijedou jeho kolegové z práce, tak budeme zase grilovat.

Přeji všem marůdkům brzké uzdravení. A jinak všem dobrou a pokud možno klidnou noc :slight_smile: Papa
1. kvě 2008 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ráno,
Nikitko dodatečně vše nej nej,
Marky to taky znám to chovýní u babičky naštěstí Kája už ted chovat moc nechce spíš chce chodit tak jsem i ráda.
2. kvě 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holčinky,
tak koukám, že jste toho zas napísaly. :slight_smile:
Nikit taky dodatečně vše nej, nej a nej.

Dneska jsem vyrazila do Tábora, všude lidí jako blázen. Vybírala jsem svatební kytici :slight_smile: , pak jsme nakoupili košili, kravata je skoro vybraná, samodržící punčochy, nějaký stuhy, tak jsme zase o krůžek dál. Je to ale mazec vám řeknu, měli jsme to udělat bez děťátka.
Jo a pro malýho ještě nemám oblek, to nevim, kde ho ale budu shánět.
U Háka mě upozornila pani prodavačka, že tam neprojedu s kočárkem, tak jsem nasupila výraz a odfrčela pryč, její smůla.
Doufám, že jste měli hezký čarodejnice, my v kruhu rodinném s psíkama na zahradě a bylo to fajn. Nadlábla jsem se fest.

Jinak musim se s vámi podělit o radost. Dneska jsem se s Danečkem koupala a pak ho přišel přítel vyzvednout a usušit. Pak ho oblíknul a už ho bral do náruče (malej byl už ospalej a ukňouranej) a on najednou zakňoural "máma" tak jsme se oba zasekli a koukali na něj. Bylo to nejkrásnější máma, jaký jsem kdy slyšela až mi zaslzelo oko, myslim, že to dlouho neřekne ani neví moc co to asi znamená, ale bylo to hezoučký.
2. kvě 2008 v 19:58  • Odpověz
Á že by dneska všichni trávili čas venku? :grinning: A nebo jste lítali s prckama po doktorech? Tak doufám že nejste marodný.
My měli dnes o zábavu postaráno, v osm ráno sem přijeli chlápci z Mountfieldu a montovali nám bazén, odjeli až v poledne. Po obědě přijeli známý s jejich holčičkou a Káje se mimi teda vůbec nelíbilo. Dali jsme je na dece vedle sebe a Kája když se na ní podivala tak začala řvát a po každý když se na ní podivala řvala. Takže seznamovačka nic moc :sweat_smile: Docela mně to překvapilo, potom co sem viděla jak jí dospěláci vůbec nevadí, tak teď u tříměsíční holčičky takhle vyváděla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2008 ve 20:03  • Odpověz
kudrlenko, tak to moc gratuluji k prvnímu slůvku a hlavně k tomu že to bylo máma a ne táta :grinning:
2. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz
video z našeho vítání občánků
http://sedr-tv.cz/play_stredocesky.php?player=34
2. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak my jsme dopoledne nakonec vyrazili s Čendou k doktorce, rýma stejná, kašel taky a vůbec se mi nelíbí ten jeho chrapot a sípot. Telotku měl jen 37,1°C po odečtení. Dr. si ho poslechla,zatím to má na průdušnici, ale nevyloučila, že by se mu mohla rozjet laryngitida nebo bronchitida. Napsala nám fenistil kapky, ty by měli zabránit spazmu hrtanu a průdušek. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet. On je jinak v pohodě, přes den je veselej, hraje si, spíš ho to trápí v noci, když leží na zádíčkách, přes den je pořád na břiše.

Odpoledne jsme měli návštěvu, manželovy kolegy z práce s manželkami, tak jsme si udělali pěkný odpoledne, ogrilovali masíčko, poseděli na terase. bylo to moc příjemné. Čenda se zase předvedl jako největší hodňoušek :grinning: Pak jsme šli ještě na procházku s kočárkem.

jé Kudrlenko, to je krásný, že řekl máma :dizzy_face: Taky se na to moc těším, pořád před ním hlásku ju máma, táta, bába, ale Čenda zatím mele pořád jen ABUA :grinning:

Pavlí: Co Karolínka, už je jí líp?

Mě pořád pobolívá v krku a nos jsem měla dneska fest ucpanej, ale asi to vypadá spíš na alergii, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu asi do hajan, kdo ví jaká bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou :slight_smile:
2. kvě 2008 ve 23:16  • Odpověz
nějak není čas,včera jsme se byli podívat na měsíční mimi.Je to prdelka,ale už jsem ráda,že je Michalka větší.Michalka na návštěvě byly samý úsměv a pohoda :grinning: Oni to ti drobci před návštěvami umí. :wink:

Tom má pořádnej kašel,v noci se z toho pozvracel,takže jsem měla co dělat.Měla jsem na ráno nastavenou už pračku,tak to teď jdu vyndat,že tam dám to povlečení.A když jsem to prádlo vyndala,tak jsem šla do mdlob.V nějaké kapse tam zůstal papírový kapesník :angry: A to jsem si byla jistá,že jsem všechno prohledala.Tom to strká všude možně :confounded: Vypadá to tady,jako kdyby jsme v noci pařili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Navíc jsem chtěla dojet včera s Tomem na klíšťovku,ale to díky nemoci padlo.

Marky -vítáníčko hezký :wink: Ale jen jste se tam mihli,moc jsem si Vás neprohlídla. Už se koupete? :grinning:

Kudrlenko-a odkud máš šaty?My jsme na svatbu/ne naší/ Tomovi půjčovali oblek v Česlavě.Ale to byl větší,nevím jaké tam mají velikosti.Včera jsem na MMB narazila na kalhoty s košilkou a vestičkou,ale byla to 74,takže asi nic pro Vás.Docela Tě obdivuju s prckem zařizovat svatbu.Ale určitě Vám vše vyjde.

Niky-tak Čenda tu nemoc bere vážně.Je dobře,že jste s ním došli.Já dřív s Tomem chodila,i když se zdálo,že to nic není.Jenže on k tomu má tendenci,vypadá relativně zdravě a začíná se mu to uszovat dolu na průdušky.Já jsem opatrná i při výběru sirupů a kapek.Oni sice potlačují kašlaní,ale nedochází k uvolňování hlenu.Takhle jsem jednou Toma zazdila Sinecodem.Je lepší,když ho mudra poslechne a poradí či předepíše.Tak ať Vám léky zaberou a uzdravíte se.

Sice je napršeno,ale doufám,že bude hezky,když odpol.vyrážíme na tu hasičskou.A já tady jdu podělat ten bugr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2008 v 06:33  • Odpověz
Dobré ráno noc oppět nic moc. Kája je po atb lepší ale stejně večer měla už jen lehce zvýšenou a ted je bez teplot.
Makyb Kája se nám do naší postele pozvracela předevčírem takže vím o čem mluvíš. Včera jsem prala 4 pračky a dneska musím ještě vyprat plíny. Nejhorší je že máme pračku v pokoji takže ten rachot..... no co se dá dělat já vždycky pračku zapínala když jsem někam šla, ale ted pobudeme s Kájou doma tak mi nic jiného nezbylo.
Kudrlenko já Káje na svatbu šaty koupila na MMB hod si tam odkaz že koupíš a uvidíš. Určo se někdo ozve
3. kvě 2008 v 07:40  • Odpověz
Ahojky, dneska sem mluvila s kámoškou co má roční holčičku a bavili jsme se o příkrmech a ona mi řikala že jestli nebudu mít domácí zeleninu tak že je skoro lepší ty příkrmy kupovat, tak sem teď šmejdila na netu a našla sem tohle:
http://ekonomika.idnes.cz/kupovana-kojenecka-vyziva-je-zdravejsi-nez-pripravena-doma-p4x-/test.asp?c=A070620_182616_test_maf
4. kvě 2008 v 00:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.