• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
v ČB je to na Vltavském nábřeží, cesta je jednoduchá, žádné motání městem, je to za řekou :slight_smile:))
kdyžtak koukni na www.bejbycentrum.cz, ale na stránkách toho mají asi tak polovinu co v tom obchodě, mají tam dvě oborvský patra, když by člověk chtěla tak tam nakoupí všechno co potřebuje pro mimi...
já jsem většinu věcí objednávala na netu, a do Čb jedem jen pro ten kočár a autosedačku...a postýlku asi koupíme v tom dětském domě :slight_smile: a povlečení a všechno do postýlky zase nejlíp nakoupíte v Ditě v OD Dvořák-matrace, peřinky, povlečení, kapsáře, plíny, fusaky...všechno si to sami šijou, ale to asi víte :slight_smile: :grinning:

na tom Blaňáku v tom Honzíkovi, jak jsem psala, ale pokud chcete čtyřkolky, tak třeba si tam vyberete...
27. črc 2007 ve 14:12  • Odpověz
Jo aha, mám už v tom zmatek-myslela jsem že Honzík je na Pražáku :fearful: Tam někde prý taky něco miminkovskýho je.
27. črc 2007 ve 14:23  • Odpověz
tak o Pražáku vůbec nevím jestli tam někde něco je...ale jak je sekáč naproti bývalému Měksu, tak tam prý mají super věci i na miminka, tak tam se chystám se podívat...já nehodlám kupovat všechno nové, protože ty miminečka z toho tak rychle vyrostou, že ty věci nejsou ani onošené :slight_smile:))
27. črc 2007 ve 14:27  • Odpověz
Dita dělá pěkný věci, jeden čas jsem tam pracovala v kanclu, ale v tý jejich prodejně jsem zatím nebyla.
S tim sekáčem taky souhlasim, určitě se to vyplatí než kupovat nový věci.
27. črc 2007 ve 14:31  • Odpověz
Přesně tak... Taky u Dvořáka ve Sluníčku mají krásný věci.Koupila jsem tam kombinézku na zimu,takovou světlounce modrou s kapuckou,mno ťuťanou :grinning:
27. črc 2007 ve 14:31  • Odpověz
ve Sluníčku jsem se taky byla podívat, ale přijde mi to tam zbytečně předražené :frowning2:, a ještě jedne miminkovský krámeček taky v OD Dvořák, teď přesně nevím, myslím v 1.patře v nové části-je to ta prodejna co bývala pod Sandrou, a tam mají hlavně takový ty bodíčka, ponožtičky a dobrý ceny :slight_smile:, tam se chystám koupit ještě nějaký vecičky
jinak nám už snad chybí jen ten kočár, sedačka a postýlka no a pak takový ty drobnosti do porodnice :slight_smile:)), jojo blíží se to kvapem :slight_smile:
27. črc 2007 ve 14:45  • Odpověz
Jojo,tam jsem taky byla u těch bodíče-mají je asi za stovku-to jde,a jsou pěkný :slight_smile: Sluníčko je drahé, určitě tam nebudu kupovat všechno,ale tamta kombinézka mě prostě uhranula :wink:
27. črc 2007 v 17:37  • Odpověz
Ahojky holky, jen tak jsem nakoukla a vidím že se bavíte o tom Babycentru, byli jsme tam s manželem tuhle sobotu poprvé i když jsme se tam chystali už dlouho a musím říct, že ten výběr je vážně excelentní a taky tam asi nakoupíme všechno, nikde jinde (ani v nějaký Puntanele) jsem takovýho zboží neviděla, tam se dá najít fakt všechno! :dizzy_face:

Tak hezký těhulkování holky :dizzy_face:
27. črc 2007 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím.
Lenkjane, díky za info ohledně kurzu. Ta moje kamarádka chodila taky k Olině (nevím o nikom jiném, kdo by to tu dělal), a nelíbilo se jí tam zřejmě proto, že se prostě nejde zavděčit všem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Říkala mi, že se jí to zdálo zdlouhavé, že je lepší objednat si soukromou hodinu doma a prý to pojišťovna zpětně uhradí - to nemám potvrzené, nikdy jsem o tom neslyšela. Ale zrovna mi vyprávěla o tom CS skore - před porodem má být 6, takže Lenkjane, máš ještě spoustu času :wink: . Jsem po návštěvě u ní chytrá jak rádio, co?

O tom sekáči na Pražským Vám nelhali, mají tam super věcičky, některé i s cedulkou, tzn. nové. Už jsem několikrát neodolala, přiznám se. A taky je dobrý sekáček u Bechyňky, když projdete parkovištěm u PLUSu, tak vlevo ve dvoře. Zrovna na holčičky tam mají úžasné věci.

Seri, jsi dobrá, když si nenecháte říct pohlaví. Já jsem starý zvědavec a chci to vědět co nejdřív. Manžel prostestoval, ale už jsem ho zblbla a je zvědavej taky.

Holky, já byla nedávno v Bejby-centru V ČB s kamarádkou a koukala jsem, že i tam jsou ceny cca o 1500,- - 2000,- vyšší než na internetu. Kamarádka si na netu kočárek vybrala, tam ho ozkoušela a nakonec ho i na netu koupila, docela se to vyplatí. Možná to udělám stejně.
27. črc 2007 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, teď jsem byla týden pryč a už jsem zase tu.
Seri: chtěla jsi vědět jestli jsem na zdravce - za rok ze mě bude paní doktorka tak mě čeká ještě poslední praxe a pak státnice. Dost se na tu porodnici těším, ale bojím se abych nebyla zklamaná.
Taky ses ptala v kolikátém týdnu se dá zjistit pohlaví miminka. řeknu ti to takhle, do 8. týdne se to zjistit nedá, takže logicky asi od 8.tt., většínou se do určuje na 1. UTZ 12. nebo 13. tt
27. črc 2007 ve 20:13  • Odpověz
Ajoj cindy83- promiň že se vám cpu do rozhovoru :sweat_smile: Ale..ty budeš na praxi v porodnici v Táboře?
27. črc 2007 ve 21:11  • Odpověz
martinka - jojo, budu od 20.8.
28. črc 2007 v 11:56  • Odpověz
Jéé to je fajn.A v listopadu tam ještě budeš?To mám termín :grinning: Tak ať se ti tam líbí.
28. črc 2007 ve 12:25  • Odpověz
martinka. Bohužel to mám jen na 2 týdny, v listopadu už se budu třást před státnicí. Tak ti přeju zdárné těhotenství a bezproblémový porod
28. črc 2007 v 18:05  • Odpověz
Achá, tak to jó.Jj,děkuju :slight_smile:
28. črc 2007 v 19:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po víkendu zase v práci :angry: .

vladimuraz - to si myslim teď, že si to nenecháme říct. Chtěla bych překvapení, ale zase na druhou stranu, kdybych věděla, co to bude, tak podle toho bych si kupovala výbavičku :slight_smile: . Ještě to musim probrat s manžou, to víš, že jsem zvědavá asi jako každá ženská :grinning:

cindy83 - až budeš na tý praxi, tak musíš vždycky poreferovat, jak to tam chodí, jaký jsou doktoři,... :slight_smile:
30. črc 2007 v 07:15  • Odpověz
Ahoj kočky, taky vás zdravím po víkendu :slight_smile:

co se týká ještě toho bejbycentra, tak tam mají opravdu největší výběr, to se fakt s Táborem nedá srovnat :slight_smile: a ceny? když jsem se ptala na náš vybraný kočárek, na kolik mě vyjde u nich v obchodě tak je to asi o necelou 1000,- takže si pro něj asi dojedeme, aby jsme si ho pořádně prohlídli a neměl hned nějaké závady a tak...jinak se to dá objednat na netu a u nich vyzvednout a je to za tu internetovskou cenu...

do toho sekáče se chystám tenhle týden, tak jsem zvědavá co ulovím :slight_smile: :grinning:

add pohlaví mimča: my to chtěli vědět a 2x nám řekli že ASI holčička, takže si stejně nevybereš, takže mám něco v růžové něco v modré a spoustu neutrálních věcí, a to ve velikosti 56 a 62 na prví tři měsíce a zbytek pak budu kupovat už fakt po porodu...na 100% pohlaví je jen z plodové vody a na té my jsme nebyli...

holky udělejte si taky nějaké album, ať nejste tak anonymní, jestli to tedy není nějaký problém?
30. črc 2007 v 08:53  • Odpověz
ahoj , chtěla jsem se zeptat na píseckou a strakonickou porodnici . Chtěla bych znát pro a proti. Máte nějaké zkušenosti. Děkuji
30. črc 2007 v 09:00  • Odpověz
ahoj mama04, já tedy zatím nemám ani osobní zkušenost s Táborskou nemocnicí, ale třeba do Písku se posílají miminka z Tábora, která se předčasně narodí, nebo s nízkou porodní váhou, a jedna kamarádka z bývalé práce měla právě nedonošené mimi, a jezdila do Písku a chválila si péči, dneska je holčičce 2,5 roku....ale jinak nikoho jiného neznám...

moc jsem ti neporadila :pensive:
30. črc 2007 v 09:15  • Odpověz
Já bych si album taky ráda založila, ale v práci nemám scanner. Jedině až budu u našich, tak tam musim vzít nějaký fotky a vytvořit si to tam.
Leni, koukala jsem na tvý fotky, moc vám to při svatbě slušelo, mělas hezký šaty, jo a zdá se mi, že tvýho manžela znám podle vidění, ale můžu se plést. Jinak máš stejnou těhu průkajdu jako já :wink:
30. črc 2007 v 09:17  • Odpověz
seri: jo dík za pochvalu :slight_smile:))

jinak Tábor je celkem malé město, takže až se uveřejníte, tak můžem zjistit, že se třeba známe :slight_smile:)) :grinning:

kam chodíš k dr?
30. črc 2007 v 09:42  • Odpověz
Já chodim ke Šperlovi. Přešla jsem k němu tenhle rok a jsem zatim spokojená.
30. črc 2007 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím.
Lenkjane, přidávám se k pochvale, moc Vám to na svatbě slušelo (samozřejmě hlavně Tobě, nááádherný šaty :wink: ). Já si teda album udělám, za chvilku ho tam máte, ale asi ho pak smažu, nemám s netem v této věci dobré zkušenosti.
Lenkjane, díky za info ohledně toho bejbycentra, nevěděla jsem, že si můžu kočárek objednat přes net a u nich si ho jen vyzvednout. Mně šlo o jeden konkrétní typ, který oni tam nabízí, ale na netu je na něj sleva 20% u všech autorizovaných prodejců. Bejbycentrum je sice uvedeno taky jako prodejce, ale o téhle slevě tam nic nevěděli. Já vím, že je ještě moc brzy, ale spíš mně zajímalo, do kdy ta sleva platí a tak. Dám do albíka i úlovek ze sekáčku, dobře tam, Lenkjane pořiď :wink: .
30. črc 2007 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
vladi, když koukneš na obchodní podmínky, tak tam jsou možnosti dopravy a je tam i osobní odběr...takže určitě to jde.....

já jsem tam i kvůli tomu psala maila, za jak dlouho bude k mání, když si ho objednám přes net a vyzvednu si ho u nich, a velice stroze mi pán napsal že to bude za 1 měsíc, a když jsme se tam byli podívat, tak mi řekli že ho většinou mají skladem, takže stačí akorát předem zavolat (protože to nemáme 10km) aby jsme nejeli zbytečně...chápu že dávají přednost kupujícím v obchodě :unamused: ale i takm ohl být milejší, a na další otázky které jsem chtěla vědět, mi vůbec neodpověděl :frowning2:

šatičky jsem měla půjčený z ČB ze salonu Oliva...kvůli těm šatům bych se klidně vdávala znova, ale jen se stejným ženichem :slight_smile:))), ty jo skoro za měsíc máme první výročí...nemáte nějaký nápad co koupit manželovi???
30. črc 2007 v 10:17  • Odpověz
Lenkjane, můj manžel fušuje do všech možných sportů, takže mu kupuju vždycky něco z tohoto oboru (píšťalka, ochranná vesta, naposled tričko s fotkou našeho psa na fotbal :slight_smile: ). Jinak zkušenost z bejbycentra nic moc. Kamarádka si to tam hrozně chválila, ale ona tam kupovala jen podvozek ke kočárku Mutsy, korbičku koupila levněji na netu. Prý narazila na hrozně ochotnou paní, takže je to asi jen o lidech, jako všude.
Mám album, nejlepší fotka je z UTZ a ta s těmi sekáčovými úlovky, na ostatních jsem já :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
30. črc 2007 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
vladi: můj manža je taky velký sportovec, ale veškerou výbavu má, to mu většinou kupuju k vánocům a tak...chtěla bych vymyslet něco originálního...třeba skok padákem, ale aby si nemyslel, že se ho chci zbavit :slight_smile: :grinning: a navíc stavíme baráček, tak zase nechci aby to stálo moc peněz...už to vidím jak skončím zase u té největší čokolády kterou najdu (sladkosti miluje po mě nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: a asi zajdem na véču do naší restaurace...

jinak fotečky dobrý, jen bych na těch dvou fotkách nepoznala že je to jedna a táž osůbka :slight_smile:

a vy nechcete znát pohlaví, nebo vás teprve čeká uzv?
30. črc 2007 v 10:58  • Odpověz
Lenkjane, já jsem totiž chameleon :grinning: . Teď mám vlasy mnohem kratší a hnědý, radši to fotit nebudu, dneska jsem se ještě nečesala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pohlaví znát chci, já jsem starý zvědavec. Doufám, že mi ho řeknou co nejdřív!!!
Můj manžel taky veškerou výbavu má, sladkosti bohužel nejí a v letadle se mu dělá špatně, takže tričko s fotkou psa bylo jediné, co mu ještě chybělo :slight_smile: . Která je "Vaše restaurace"? Já tady v Táboře 10 let nebydlela, tak vůbec nemám přehled, kde dobře vaří.
30. črc 2007 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
naší restaurací jsem myslela, tam kde jsme měli svatební hostinu-U Růže v SezimověÚstí I. (Paďousích), nebo pak taky výborně vaří ve Škochově domě na Žižkově náměstí....ale určitě se najde více takových restaurací, ale tyhle jsou asi naše nejoblíbenější, jo a taky u Mašáta na obchvatu, tam vaří taky výborně a fakt velký porce,mňam, hned bych si dala něco dobrýho :slight_smile:)))

a ty bydlíš teda v Táboře nebo v ČB?

ještě k tomu bejbycentru, my když jsme se tam byli podívat, tak paní byla hrozně milá, všechno nám ukázala, jen na ten mail mi zřejmě odpovídal nějaký vedoucí, který sedí v kanclu, takže určitě kvůli tomu nehaním obchůdek, věcí tam mají fakt nejvíc co jsem kdy viděla, stojí zato se tam vypravit :slight_smile:
30. črc 2007 v 11:26  • Odpověz
Aha, rozumím. My měli hostinu v Trombettě, tam taky dobře vaří. Ale jinak chodíme většinou k "Číňanovi", po dovče v Asii jsme to jejich jídlo zamilovali. I když to tady není ono. Už jsem si to v profilu změnila, pocházím a bydlím v Táboře, ale 10 let jsem žila v ČB, pracuju tam pořád. Ty jsi přímo z Tábora?
30. črc 2007 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
Lenkjane, koukám, že jste taky vybrali jméno, že bude mít Vaše holčička svátek i narozeniny v jenom týdnu (v případě Terezky). Manžel by chtěl Evičku, ale já si říkám, že nám to jednou vyčte - svátek na Štědrý den a narozeniny hned potom (nebo předtím, nebo taky na Štědrý den???). Doufám, že to ještě usmlouvám... :wink:
30. črc 2007 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.