• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
teda člověk se sem jednou nedostane a koná se tu mejdlo :wink:

Lenkjane-vítám Tě tu zpátky :slight_smile: Pamatuju si,že jsi psala,že se začínáš nějak víc otevírat a na net jsi chodila myslím někam do práce a pak jsi asi musela polehávat.Uteklo to tedy hrozně a už máte takovou treperendu.Je to krásná modroočka.A Vám všem to na společné fotce sluší :slight_smile: Manžel hrával fotbal,viď?
Vidím,že už má Lucinka rozehranou partii s Čendou :grinning:

Srázek bych ráda,ale zrovna příští týden mám hektický.Ale to nevadí,pokud to bude jen trochu realné,tak se přizpůsobím :slight_smile: Asi by se mi to taky hodilo nějak dopoledne,ale já to nechám fakt na Vás,protože opravdu nevím jak to bude.

Dočítala jsem Vás jen letecky,nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak později musím důkladně.

Marky-a už jsi zkoušela něco s lahvičky Káje dávat? Jestli Ti jí vzala?
24. kvě 2008 v 11:28  • Odpověz
ahoj maky, tak já teda čumím, nás tady asi všichni zanjí ,co :grinning: :grinning: :grinning: , jo manžel hrával fotbal, vlastně ještě pořád hraje...teď za Choto, jo a taky hraje hokej, kdyby se tu objevil někdo od hokeje , aby toho neměl málo :slight_smile:

maky, a ty jsi odkud, že ho znáš nebo znáte?

to jsem teda zvědavá, jestli se sejdem, tak zjistíme, jak je ten svět malej :slight_smile:
24. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
Tak dnes jsem ani nevěděla,že nějaký den byl.Stihli jsme návštěvu a doma jsme jen jedli.Takový počasí už by mohlo zůstat,jen né nějaký pařáky.

Marky-tak dnes jsem zkusila dát kaši z flašky a teda už jsem to chtěla vzdát, ale nakonec to vypila :slight_smile: Tak snad by se mohla chytit.Já mám tu Avent lahvičku 125ml,ale měla jsem tam savičku od Nuku.my máme i dudlík od Nuku,ale potahne i Mamu.Třeba by jí šla i ta savička původní z toho Aventu.No chce to zkoušet. :wink:

Niky-prosím Tě,už jsem zapomněla v jakém poměru dáváš tu kaši z flašky.Můžeš mě poinformovat ještě jednou?A kolik Ti tý kaše vypil Čenda takhle ze začátku?Tady pokládám otázky,si asi budete myslet,že to první dítě mám jen půjčený :sweat_smile: Já to udělala dnes tak nějak od oka.

Lenkjane-asi se neznáme.Ta otázka že "ho znáš nebo znáte?" to bylo doufám myšleno jako množné číslo a né vykání :wink:
Bydlím kousek od té větší obce za Táborem směrem na Písek.Určitě víš :wink: Manžel dělá do fotbalu,tak Tvého manžela i zná.A já taky,ale spíš od vidění.Nemyslím,že by mě poznal.Ale znám ho i od zábav :wink: A manžel zná i Vlaďku a spíš její rodiče.Takže asi tak.Určitě víš odkud vítr vane.Nechci se o tom rozepisovat.Každopádně Vám to rodinné štěstíčko teď přeju :wink: Člověk by opravdu nevěřil jak je svět malý.Seri mě taky zná i jinak než tady odtud.
Tak já jdu nalomit taťuldu,ať si načne bílý vínko,ať si alespoň můžu cucnout.Vždycky,když je hezky,tak začínám mít absťák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz
Holky už mám net, to je nádhera :grinning:. Dneska mi ho konečně po dlouhých dnech zapojili. Omlouvám se, ale nemám vás ani trošku dočtený, jen jsem to prolítla a tak opět zdravím vladi a lenkjane, holky to je dobře, že jste se zase zapojili. A pak jsem četla, že bude nějaký srazík? Já chci taky..., my jedeme ve středu do Tábora odpo na kyčle, ale nevim, jak jste se vlastně domluvily. Zítra nevim, jestli bude čásek, abych to pročetla, kdy a kde to vlastně bude. Jedu totiž k našim na návštěvu na celý den, ale jestli ten srazík vyjde, tak se už těšim až vás poznám :slight_smile:. A myslíte, že se do nějaký restaurace vejde tolik kočárků?
24. kvě 2008 ve 21:01  • Odpověz
tak já jsem myslela že dneska tu bude mrtvo :slight_smile:

marky, jasně že jsem nemyslela na vykání, ale jako ty, nebo ty s manželem :slight_smile:...taky asi vím odkud vítr vane...ty fotbalisti se vždycky poznaj, a hlavně ten můj už prošel dost mužstev, takže ho na jihu čech kde kdo zná :slight_smile:

seri ten srazík, je předběžně na úterý-pizeira Caesar, myslím že dopo...ale asi to není jěště na pevno domluveno, taky nevím jak se tam vejdem, ale snad jo, ta terasa je dost veliká...hlavně aby byla otevřená :slight_smile:
24. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz
Já už sem s těch lahviček Avent nějak mišuge, mam doma jen 125 ml a to ještě od nula měsíců takže je tam dirka tak milimetrová, takže s toho kaše asi nepoteče. A tuhle sem blbka objednala ten kouzelný hrneček se zelenou hubičkou kde teda píšou od šesti měsíců ale jinde zase koukám že ty zelený hubičky jsou až od 12ti měsíců, tak si ze mně snad dělaji srandu a taky sem ho objednala za pěkně draho, protože na tom odkaze co mi sem dala Moni jsou o stovku levnější. Tak to mně točí. Hlavně už ho mam objednaný 14 dní a zatim mi ho nedodali, nejradši bych to zrušila ale už sem to zaplatila předem. Tak nevim co mam teď teda dokoupit, asi ty dudlíky. A nevim kdy mam začít s tou kaší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni, ty si neporadila blbě ne?
Maky, Káje z lahvičky teď akorát dávám tu kojeneckou vodu, pocůcne tak jednou dvakrát a šklebí se a pustí to. Doktorka taky řekne že by měla na ten sirup víc píc, ale co si pod tim pojmem mam představit, asi toho vypije stejně málo.
Dneska zase kňourala, nějak se mi to nelíbí, je to takový divný jak furt kope těma nožičkama a ruce má na hlavičce. Maky, Michalka je celý den v pohodě a nebo taky kňourá?
24. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz
Marky-no nejvíc v pohodě je když spí :sunglasses: No,celý den taky v poho není.Ale řekla bych,že třeba když se blíží doba spánku,tak je unavenější a mrzutější.A pak když se jí moc nevěnuju,musím na ní povídat.Ale třeba když je doma Tom a hraje si v pokojíku,tak ona na něj v pohodě kouká a to si nějak nevšímá.Neřekla bych,že je ukňouraná.Taky někdy protivka.Třeba Tom ten byl ukňouraný a šídlo,taky pořád kopal nožičkama,prostě jako kdyby jsem ho popichovala :sweat_smile: Ale zase byl hodně komunikativní a usměvavý,to Michalka dělá trochu drahoty.Takhle se to těžko porovnává.Kňourá i když si spolu hrajete a blbnete?Spí Ti po chvilkách a nebo dýl?Jestli se Ti to zdá jiný než jen takový mrnčení nebo jak bych to řekla,tak si o tom promluv v pondělí s tou mudrou.Ale zase kydyby jí něco bylo tak bych řekla,že nebude kňourat,ale řvát a trápilo by jí to i v noci.
24. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz
Jé teď jsem si všimla...Ahoj Seri...teda to tě potrápili dlouho bez netu :wink:
24. kvě 2008 ve 22:34  • Odpověz
Maky, přes den spí po chvilkách a když si s ní hraju nebo blbnu tak to nekňourá, i se usmívá, někdy i řechtá, ale třeba když u ní sedim a nic nedělám tak chvíli kouká a pak začne zase kňourat. Ale má i chvíle kdy si sama hraje a povídá a pak zase začne kňourat. Dneska i několikrát brečela, když sem jí pochovala tak se docela zklidnila a když sem jí chtěla položit tak zase řev. A někdy když takhle kope těma nožičkama a nařiká tak mi příde v obličeji taková unavená, napadlo mně jestli bych jí třeba neměla pravidelně dávat třeba po obědě spát do postýlky, jestli by tam třeba nevydržela spát dýl než když si schrupne na tý dece. Párkrát sem jí tam už dát zkusila ale to řvala a nechtěla tam být a někdy tam usnula, ono to chce asi vždycky chytit tu správnou dobu. Fakt nevim, těžko se to vysvětluje. Ale v noci to musim zaťukat že teď spí zase dobře. :unamused:
24. kvě 2008 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti, za chvilku jedeme na výlet na kolech....
Do pizzerky se nemůžu dovolat, otevřeno mají od 11 hodin, tak by jsme dali předběžně sraz na ÚTERÝ 27.5. v 11 HOD. Az se tam dovolám, tak napíšu, chci se zeptat, zda mají otevřenou zahrádku a jestli se tam dostaneme s kočárky, mám pocit, že na záhradku nejde rezervovat stůl, tak by jsme tam opravdu museli být před 11 hodi. než se tam navalí lidi na obědy :wink: Nebo tam zkustě některá přes den zavolat, císlo je 381 25 99 25....m. přijedeme až večer, tak kdoví jestli tam stihnu ještě dneska cinknout :wink:
25. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz
ahoj zdravm vás jen naskok, zkoušela jsem teda zavolat do té pizerky, ať to neleží jen na Niki, a pořád mi tohlásí selhání sítě, a na netu jiné číslo nemají, tak nevím, budu to ještě zkoušet a kdyžtak dám hend vědět, jak se tam dovolám...
když se už neozvu, tak jsem se nedovolala :frowning2:
tak zatím pá, jdeme po papání ještě ven dokud je tam ještě pěkně :slight_smile:
25. kvě 2008 v 16:46  • Odpověz
ahojky, tak jsem se pokoušela do pizerky volat, volat a volat, a pořád mi to hlásí selhání sítě, nebo že číslo neexistuje...ale to číslo je uvedený i ve zlatých stránkách, tak nevím :frowning2:

jedině jestli je někdo přímo z Tábora, tak tam zkusit zítra zajít, nebo zkusit domluvit jinou hospůdku, anebo tam jít prostě nablind, kdyby jsme šli fakt na tu 11 hodinu, tak tam snad bude volno, spíš jde o tu terasu, aby byla otevřená :sunglasses: a pak už se prostě nejak vejdem :slight_smile: :grinning:
25. kvě 2008 ve 21:07  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Leni, taky tam zkouším volat...dopoledne to zvonilo normálně, ale nikdo to nebral a teď je tam pořád obsazovací tón a to už to zkouším průběžně víc jak hoďku. Já se ani tak nebojím toho, že by jsme se tam nevešli, ale nevím, jestli se tam dostaneme s kočárky, já byla jen vevnitř, ale tu zahrádku jsem viděla na fotkám z jednoho srazu. tak nevím, co s tím. Zítra dopo jedeme na plavčo, tak tam Leni když tak zkus po 11 zavolat.

Jinak na kolech bylo fajn, dojeli jsme na Červenou lhotu, ujeli jsme celkem 46 km...na to, že to byla naše teprve druhá vyjížďka, tak dobrý :sweat_smile: Čenda to s babičkou zvládnul dobře, když jsme si pro něj přijeli tak byl pěkně rozdováděnej :grinning:

Makyb: tu kaši dělám 200 ml vody + prášek, takže vypije 220 a většinou v pohodě. Z kraje jsem dělala 180+prášek a vypil to krásně, to mu bylo něco přes 5 měsíců. Se mi to zdálo hodně, když mi to radily holky v říjnovkách, ale fakt to bumbá v pohodě :wink:

Jo a včera jsem upekla tu buchtu peřinku a už jsou na plechu poslední 3 kousky. Dneska mi přišla lepší, zaleželo se to :wink:

Jsem z toho kola nějaká ko, tak se jdu chystat do pelechu. Dobrou :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
tak já to budu ještě zítra zkoušet a kdyby náhodou byl ještě někdo ve městě, tak tam zkuste zajít....

já jsem na té terase byla, hned když se tam vejde, tak jsou stoly jakoby jen po straně a ulička kterou se dá projít a nakonci té uličky je to místo rozšířené a tam jsou asi tak ještě další 4 stoly, takže si myslím, že by jsme se tam mohly vejít...ale každopádně tam zkusím ještě volat...taky jsem to zkoušela průběžně cca 2 hoďky a vždycky nic :frowning2:

už jsem se tě Niki chtěla ptát jestli jste jeli na kolech i s Čendou, taky jezdíme rádi na kolech, a až bude Lucinka pořádně sedět, tak koupíme cyklosedačku a budem vyjíždět společně, se už moc těším :slight_smile:, na Červenou Lhotu jsem se taky chtěla dneska jeti, ale nakonec měl manža moc práce a pak fotbal, takže jsme nakonec zůstaly doma :slight_smile:
25. kvě 2008 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky,
zítra jedu do Tábora tak se tam dojdu pozeptat. Teda jestli do Tá dojedu mají zavírat Černý mosty - ohlásím co jsem zjistila.

Leni - je to tak, máš dobrej pátrací talent. Myslím, že naposledy jsme se viděly ještě snad školou povinné a to už je dáávno :wink: .
25. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím.
Já jsem teď pořád v poklusu, jak bylo venku hnusně, tak jsem hrubě zanedbala péči o zahrádku a dneska si pro ten plevel mohla přijet Tatra :confounded: . Zanedbávala jsem i praní, páč přece ve sklepě by mi to dlouho schlo, takže jsem v sobotu vyprala 6 praček najednou a teď mám za zády nechutně velkej koš věcí na žehlení... a do toho jsme slavili svátek, takže se tu střídaly návštěvy, jsem KO...

Tak psa už řešit nebudu, pořádek tu mám, tak co. Pes samozřejmě nadělá, mám ho jak Marky - venku i doma, ale snad to Klárka přežije :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ze začátku se mi párkrát stalo, že jí umyla hlavu nebo olízal ručičky, číhala pořád u kolíbky a jak bylo něco v dosahu.... musela jsem koupit zábranu do dveří a teď máme klid. Ještě by na mně někdo zavolal sociálku, nechám bullteriéra olizovat miminko :sunglasses: . Marky, naše fena je taky vítací, ale to jsou veletoče, co předvádí, stěhuje nábytek, jak lítá a podobně (minule jsem jí chtěla seřezat, něco provedla, ona zalezla pod stolek a pak lítala po pokoji i s tím stolem na zádech). Ona má takovou sílu, že i člověka porazí. Ale jinak je to zlatíčko, je strašně hodná, jen to vítání nějak nezvládá.

Lenkjane, to je fajn, že ses taky vrátila, to jsem ráda. Gratuluju k Lucince, je to kočička. My jsme byly taky v ČB, ale 3 měsíce... ze začátku to bylo docela psycho, byla jsem na pokoji vedle JIPky a jak tam ty přístroje pořád pípaly... vždycky jsem tam šla se strachem, jestli jsme to my, kdo není v pořádku. Díky za tu větu o sestře, to mně vždycky nakopne a doufám, že i Klárka bude v pořádku. Ona teď žádné zdravotní problémy nemá, ale až tak ve 3 letech mi budou lékaři schopni říct, že je zdravá.

Nikitko, opravdu jsem s Tvým manželem na střední chodila. Sice jsme spolu vůbec nekamarádili, ale pamatovat by si mě měl. On byl na škole hrozně aktivní skaut, což já fakt ne, spíš vymetač kulturních akcí :grinning: :grinning: :grinning:
Dokonce si pamatuju, že jsme měli stejnou maturitní otázku z češtiny :slight_smile:

Makyb, 220 ml kaše vypije i Klárka a to má něco přes 5 kg, takže jí možná budeš potřebovat víc :wink: A hele, jak to, že mně znáte a já Vás ne??? :sweat_smile:

Jo, jinak hlásím, že Klárka už je zase hodné vysmáté miminko, takže je to super. Akorát u cvičení začala zase vřískat a to už jsme to jakou dobu zvládaly bez řevu. A koupání je taky běs. Už jsem psala do Juklíku, tak v září vyrážíme. Sice je to peněz jak za kozu (4000,-), ale nevadí, hlavně aby se to Klárce líbilo.

V úterý bych se ráda připojila. Když nebude místo v Caesarovi, tak v Človíčkově určitě, tam se vejdeme.
26. kvě 2008 v 01:06  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Nějak jsem nezvládala se sem podívat.Nebyli jsme doma a ještě v deset večer jsme rozebírali v jídelně lavici,protože jí dnes vezeme čalouníkovi.Po šesti letech se nám prošoupala :angry: Takže teď sedím v v jídelně na stoličce,kterou má Tom v koupelně :sweat_smile:

Vladi-já Tě znám,protože já sem dřív chodila jen číst.A chodila jsem i na jinou diskusi než sem,těhu mi nevyšlo na poprvé :frowning2: Klárce se plavčo bude určitě líbit :wink:
Takže říkáte tý kaše víc,já se právě taky toho množství bojím.Zatím jsme měli tak 130ml.

Marky-jeden čas mi Michalka třeba usínala v lehátku a jen na chvilku.Pak byla protivnější.Takže jsme najely na postýlku a tam spí dýl a dobrý.Dvakrát denně.Ale už to tak máme dýl.Ať zvládnete to očkování bez reakce.My na třetí hexu jdeme až v půl roce.No ono je to za chvíli.

Niky-teda vy jste turisti. :slight_smile: Taky už se moc těším,až budemem jezdit s Michalkou,Tomovi se to moc líbilo.
A prosím Tě,Ty jsi psala,že bio mrkev kupuješ v Tescu?My se tam včera zastavili cestou z návštěvy a nenašla jsem jí.A v Kaufu jí taky nemají. :confounded: A tady na sídlišti taky ne.Já myslela,že se to dá koupit běžně :confused:

Včera jsem do Caesara zkoušela volat a taky nic.A navíc já nevím jak to udělám.V úterý totiž s ostatníma maminama ze školky a školky budemem připravovat dětský den.Holky se mi vlastně přizpůsobily.Já totiž dnes jdu na kožní,pak pro Toma do školky a jdu s ním na klíšťovku.Už jí odkládáme dlouho.A ve středu čekám zase na toho čalouníka,přivezou nám tu lavici.Sice kdyby jsem tam v úterý nešla ,tak to pochopí,mám malý dítě.Ale zase ten dětský den je vlastně při škole a já se chci angažovat.Navíc je to v úterý kvůli mě.Ještě mě napadlo,že asi někdo bude muset dojet koupit nějaké ceny,tak bych to mohla být já a využít toho,že by jsem za Váma zaskočila.Ale to fakt nevím jak to bude.Asi nepojedu sama.A v sobotu má manžel takový srandazápas v tenise a v pátek se zase bude připravovat to.A ve čtvrtek bych se mohla možná taky zdržovat tady a obstarat něco pro rodinu.Když to nezvládnu,tak doufám,že to není poslední srázek a že se na mě nebudete zlobit.Jak dlouho si myslíte,že se asi zdržíte?Když to nestihnu v 11hod,tak aby jsem tem nejela zbytečně.
Dnes bych do toho Caesara mohla zajít až pojedu z toho kožního,ale nevím jestli tam nepůjde Moni,tak aby jsem tam netrapila.Když tak písněte,já než pojedu,tak sem ještě nakouknu.Zamluvit stůl venku pro asi kolik lidí?
26. kvě 2008 v 06:40  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
Tak super, že se tam některá pokusíte stavit :wink: A Vladi říkáš, v Človíčkově se vejdeme? To vůbec neznám. To je kde? Mohli by jsme hodit srázek v parku před autobusovým nádražím třeba před 11, co Vy na to? Makyb: mám pocit, že venku stůl zamluvit nejde, já spíš pořád řeším, jestli se na tu terasu s kočárem dostaneme.
Holky tak kolik nás půjde? Přijímám závazné přihlášky :grinning: Abych tam pak nestála sama :grinning: :grinning: :grinning:

Vladi:Martin si Tě tak trochu pamatuje, prej jestli jsi byla za svobodna Zamanová :wink: A aktivní je pořád, sice ne skaut, to nidky nebyl, ale pionýr :grinning: Pořád jezdíme na letní tábory na Vávrovku k veselí nad Lužnicí, tam jsme se i poznali :slight_smile:

Leni: na kolech jsme byli bez Čendy, ještě nesedí a ten vozíček nemáme...spíš časem pořídíme sedačku. Hlídala babička :wink:

Makyb: tu mrkev mají u zeleniny, mají tam na kraji (směrem k uzeninám) bio koutek :wink: Je v igeliťáku, je jí 750g a stojí 29 kč :wink: Bio mrkev mají i v Intersparu :wink:

Holky, tak já letím, za hoďku jedeme na plavčo a ještě jsme v pyžamu :sweat_smile:
Tak pište učast :slight_smile:
26. kvě 2008 v 08:46  • Odpověz
Píšu jen v rychlosti, za chvíli letim s Kájou na očkování, jestli jí teda už naočkuje, protože včera večer jí zase stoupla teplota a teď měla 37,3, tak jí ještě změřim než pudem a doufám že jí mít nebude.
Zítra nevim jistě jestli dorazim, protože jestli bude mít po tom očkování teplotu, tak to asi bude lepší když zustanem doma. Tak zatim.
26. kvě 2008 v 10:17  • Odpověz
čau kočky :slight_smile:, Niki já potvrzuji účast, určitě dorazíme s Lucinkou, my jsme zdraví a nic v plánu nemáme, a já si ráda dám pizzu, mňam :slight_smile:, takže počítám že v 11 hjod. parku u autobusového nádraží
a na tu terasu by jsme se měli vejít, byla jsem tam a není to tam tak malé...

ten Človíčkov je v OD Dvořák, je to ve 3 patře, v nové části, je tam posezení pro maminy, a velké hrací pole pro děti, ale tam ty naše děti asi ještě nepustíme, no ikdyž by to taky nebylo od věci, Lucinka už leze, tak by se tam možná i vyřádila, tak dkyž nepochodíme v Caesaru, tak víme kam můžeme jít dál...

tak snad Moni dá zprávu jak pochodila..

jak řešíte tu kašičku, tak my dáváme jako Niki, cca 200-220 ml vody pak prášek, ale bacha každá kaše zahušťuje trošku jinak, ale přibližně dávám 4 lžíce, a spí až do rána...ono když se podíváte na krabici Nutrilonu (vím že asi všichnikojíte, takže se nepodíváte :slight_smile:, tak v půl roce se dává 180ml vody a 6 odměrek mléka, takže to opravdu není velké množství, a když něco nechá tak to prostě vyleju...ale funguje to u nás už takhle dlouho a dobře, jen čekám kdy to spaní trošku protáhne, pořád se budíme okolo 6 ráno, ale pak teda ještě na 2 hoďky usne, a já samozřejmě s ní :slight_smile: :grinning:
26. kvě 2008 v 10:34  • Odpověz
Ahoj holky,
protože jsem v Táboře byla brzo a měli ještě zavřeno a pak jsem nestíhala tak jsem tam volala. Paní mi řekla, že s kočárkem se tam vejdeme (i když se trochu zarazila) projdeme prý kolem pece. Do restaurace vedou dva schůdky, takže to znamená pokud půjdeme spolu tak si vypomůžeme sólo se tam asi nedostaneme. Pokud budeme chtít zarezervovat místa máme si zítra po desáté zavolat a okolo jedenácté, že tam moc lidí nebývá jak kdy.
Rozhodnutí je na nás, hlavně to nějak domluvit aby nás Makyb pak třeba našla jestli přijede dýl.

Jinak účast potvzuji, doufám, že malá bude dobře naladěna.

Leni já se na ten Nutrilon podívám :wink: i když zatím na to máme čas.
26. kvě 2008 ve 14:45  • Odpověz
Čas na tu kaši jsem myslela :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 14:58  • Odpověz
Tak Kája už má třetí očkování konečně za sebou, tak sem ráda že to máme z krku. Už jí rovnou udělala půlroční prohlídku, takže váží 7000 gramů a měří 63 cm. :slight_smile:
Taky už sem jí dnes dala první lžičky mrkvičky, docela dobře papala, měla toho sice hodně kolem, ale něco snad taky spolknula. :slight_smile: Doktorka mi dávala nějaký instrukce k příkrmum a teda mi tak řikala docela blbosti, jako že mam začít jablkem a tak. No holt stará škola, hlavně že mi tam pak dala instrukce letáček od Hami kde to je všechno pěkně napsaný, tak kdyby si to přečetla tak ví jak se to teď dělá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kája po tom očkování docela dost spí, už po několikátý usnula na dece a docela i na dlouho.
Ten zítřek teda uvidím jak na tom bude a kdyštak bych taky přijela, nemohli by jste mi prosím dát někdo kdo tam zítra jdete na sebe telefon? Abych kdyštak měla komu zavolat kdybych někde bloudila. Napište mi to prosím do IP. Díky. A ta picoška to je která? To je ta když jdete od Dvořáka na nádraží po levý straně? A kde budete parkovat?
26. kvě 2008 v 16:31  • Odpověz
moni to je skvělý že jsi to takhle vyřídila, tak se těším že si dám taky pizzu :slight_smile:

marky, ano je ta ta picoška jak píšeš, ale jsou tam schůdky, tak kdyžtak cinkni a já ti třeba dojdu pomoct s kočárkem...posílám ti číslo do IP...

jinak já budu parkovat v OD Dvořák, když tam nakoupíš za 100,- Kč tak máš pak dvě hoďky parkování zadarmo, jinak hoďka stojí 10,- Kč...vždycky tam něco kupím aspoň v drogerce, třeba plíny, nebo ubrousky pro Lucinku :slight_smile:
26. kvě 2008 v 17:16  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Moni: jsi šikulka :wink: Už se moc těším na setkání :dizzy_face: Snad tam z nás nebudou moc vyšokovaný, až tam najede zájezd kočárků :grinning: :grinning: :grinning:
Já nebudu parkovat nikde, pač nebudu mít autíko, manža jede zítra do práce do Prahy, takže socka to jistí :grinning: Aspoň si Čenda cestou zchrupne a bude snad dobře naladěn :sweat_smile:

Takže potvrzená učast: já, Lenka,Moni,Vlaďka,
s otazníkem: Marky, Makyb, Seri????
Kudrlenka o srázku asi vůbec neví.
26. kvě 2008 v 17:43  • Odpověz
Niky já jsem jim řekla tak 6 - 10 kočárků aby na to byli připravený :wink: . Doufám, že zítra neřeknou, že o ničem neví :frowning2: .

Taky budu parkovat v OD Dvořák.
26. kvě 2008 v 19:03  • Odpověz
Holky já jsem Seri a Kudrlence napsala mail.Jinak na ně kontakt nemám. :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz
No tak pizzu bych si taky dala.Ale pokud to vůbec stihnu,tak asi bez ní. :wink:
Holky já blbka dnes na tom kožním byla s tím obličejem a říkám si vezmu to jedním vrzem,tak jsem jí rovnou řekla o bradavicích na noze.Už je tam mám hezky dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na nic nečekala a rovnou vysněžila.Já myslela,že mě třeba objedná,no to mě objednala,protože na poprvý mi je prý nevysněží.Ptám se jak to bolí.A ona prý to budu cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já to teda cítím jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevíte jak dlouho to bolí,sotva lezu.Mám je totiž všechny tři zespodu na chodidle v různých místech :confounded: Tenhle týden se mi to fakt hodí :sweat_smile:

Marky -vy jedete mrkev bez nás,jo? :grinning: Taky jsem chtěla začít,ale tenhle týden máme rozlítaný,tak jsem to odložila až bude víc klidu :wink: Tak jen papejte,my se budeme učit od Vás. :wink:
Jinak já budu parkovat až podle času a situace.

Lenkjane-když už má Tvé číslo Marky,můžu taky poprosit? Já Ti písnu i moje.A kdyby jste to už náhodou rozpustily a já tam nebyla,mohla by jsi mi napsat sms,aby jsem tam zbytečně neletěla?

Tak já si jdu foukat bolístky,snad zítra budu chodit. :unamused:
26. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak co se to tady děje :confused: :confused: já koukám jak blázen, nějak se nevyznám v tom dočítání , tak je tu někdo kdo mi poradí ??
26. kvě 2008 ve 21:11  • Odpověz
Holky taky potvrzuju účast, v jedenáct tedy v parku před autobusákem, jo? Sraz na tom kruhovym chodníku, jak jsou ty bezdomovci :grinning:
Makyb dík za mail, já psala i Marky číslo na mě. Jinak mám ještě číslo na Pavlusu, ale ta se teď dlouho neozvala. Zkusim jí napsat, jestli nebude mít čas, že by taky zašla. A co Lena27?

Já budu taky parkovat u Dvořáka, takže se možná pár z nás sejde už tam, ne? A jaký bude poznávací znamení? Abych se nehrnula k nějaký holce s kočárkem a byl to pak třeba omyl :sweat_smile:. Musim si vás prohlídnout na fotkách, abych někoho z vás poznala.
Jo a jen tak jsme přemejšlela, že jsem ještě s Marečkem vlastně v žádný restauraci nebyla, tak jsem na to fakt zvědavá, jak se bude chovat.

Kudrlenko a s čím potřebuješ poradit? Nějak nejsem v obraze.
26. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.