• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Tak už jsem to snad pochopila v 11 : 00 srázek před autobusákem. Jak jsem tu nebyla tak nejsem vůbec v obraze. Pokud budu mít vozidlo tak se dostavim. Taťka nám má zítra možná zas vyrazit do světa :fearful: tak se to dozvim v 9:00. Ale ráda bych vás viděla a vaše mrňousky taky. :slight_smile:
26. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
ty jo, to koukám, jsem nečekala, že bude mít srázek takovej ohlas :grinning: :grinning: :grinning: Žádné velké plánování do předu :wink:
Už se fakt těším :dizzy_face:
jsem teď dožehlila - rest z minulého týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj, tak zítra v 11 hod, poznávací znamení - postarší omšelá mamina s černým kočárkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ahoj zítra.
26. kvě 2008 ve 23:18  •  2 děti  • Odpověz
Tak holky, vypadá to, že dorazíme. Takže v 11:00 u bezdomovců v parku. Když to nestihnu (třeba zaparkovat) tak jdu do Cesara na zahrádku.
27. kvě 2008 v 10:03  • Odpověz
Tady je nějak ticho po pěšině....
Zdravím všechny a děkuji za příjemné poledne-odpoledne.
Klárka jak vůbec nekaká, tak dneska se pokadila jednou v restauraci a ještě jednou, ale pořádně, cestou domů, takže budeme muset chodit s vámi častěji :grinning: .
Jdu žehlit, zatím pa.
27. kvě 2008 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo je tady nějaký tichoučko :slight_smile:
Vladi tak mě Daneček tam a pak ještě doma 2x. Dala jsem mu chudáčkovi v autě docela zabrat. Už by to asi chtělo nějaký bazéneček :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz
Jééé, tak koukám, že jak sem nekoukám, utekl nám mimi babinec v Táboře.A to jsem dnes dopoledne neměly žádné jiné plány.
Tak snad příště.A VLADIMURAZ, doufám, že nám brzy vyjde společná porcházka.Minule mi to bylo líto, že to nevyšlo.

Zítra máme předposlení plavání, tak pak budeme u babči zase celý týdne, tak se domluvíme.
Jdeme taky na 10 měsíční kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik tak dračice malá váží :slight_smile:
27. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz
Ticho tu už moc není,taky jsem tu.Žehlení už mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak mi u té žehličky bylo horko.Tak na Vaše děti působil srazík projímavě :grinning: Já byla ráda,že nás to přepadlo po ránu,my jsme pak zralý na koupel.
A to horko v autě a vůbec vedro,děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jdu asi spát,taťka je za sportem.Teda v tuto chvíli už jen probírají výkon :sunglasses:
27. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj holky. Srázek byl moc fajn, určo to zase někdy zopakujeme.
Tak na Čendu srázek projímavě nepůsobil, šíšu jsme měli ráno a pak už nic :grinning: My jsme cestou zpátky zvládl dobře, chytli jsme nízkopodlažní 50tku a bylo v ní i překvapivě příjemně, cesta od busu byla už horší, lilo ze mě jak z vola,tak jsem se těšila na chládek domečku :wink:

A jinak si děvčata na horko zvykejte, koukala jsem na předpověď a do neděle nemá být jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsme celý my ženský, věčně nespokojený...minulý týden moc zima a prší a teď zase horko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nevíte jestli už otevřeli venkovní bazén na plavečáku????

tak dobrou, jdu se chystat do pelechu, pač po dnešní noci nevím co mě čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2008 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak srazík je za námi, bylo to supr, určitě jsem taky pro zopakování :slight_smile:.
Já se chystám za chvíli zase do Tábora, jdeme na kyčle a předtim jdu ke kadeřnici a ještě pak mám nějaký běhání. Už teď se mi do toho pařáku nechce :unamused:
Maalinko - tak příště to snad vyjde. Zkus nakukovat častějc. Já neměla pár dní připojenej net a taky jsem o sraz málem přišla, naštěstí mi ho připojili pár dní před :slight_smile:
28. kvě 2008 v 10:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak do kdy jste včera vydrželi? No na to kolik nás sem chodí,tak bych řekla,že nás bylo dost :slight_smile: Příjemný posezeníčko :wink:
Seri-tak to Tě teda lituju,já teda vedra,když nejsem někde ve vodě,nesnáším.No co naděláme.Tak ať jsi u kadeřnice spokojená.Mareček jde s Tebou i ke kadeřnici?

Já jsem ráda,že nikam dnes nemusím.Čekám až dorazí lavice,prý dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ještě mají čas.Je to tady bez toho děsný,máme to dělaný na míru dohromady s komodou a policemi,takže je to celý rozebraný.Jenom jsem zvědavá jak to dáme dohromady :sweat_smile: U takových věcí zrovna neoplývám trpělivostí.

Niky-plavečák venku je otevřený od června podle počasí.Ale nevím teda otevíračku.Tel.č. je 381 233 469. Já si v tom červnu volala,aby jsem nejela zbytečně.Tom už škemrá,kdy pojedeme na tobogán.To jsem teda zvědavá jak to zvládnu.Ale už jsem o tom mluvila se švagrovou,že vyrazíme společně,aby jsme ty děti navzájem opatřily.
28. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky teda to mě tak moc mrzí že jsem propásla srazík ale ted nějak opravdu nestíhám, malé rostou zuby, rozjelo se nám řízení ohledně té stavby a do toho novinka, kterou raději prozradím později. V úterý jsem teda byla v Praze a odpolko jsem makala v hypernově ale od 5 jsem měla volno- no moc mě to mrzí a snad mi další srazík neujde.Jinak děkuji Seri že mi napsala ale já ostuda ani neodpúověděla, tímto se veřejně kaji a omlouvám
28. kvě 2008 ve 12:29  • Odpověz
Pavli to se nemusíš omlouvat, prostě to nevyšlo no :wink:, tak příště

Maky já tam šla bez Marečka, toho mi hlídala mamča v práci, mají firmu v univerzitě a ta kadeřnice je v palcátu, takže jsem jen na půl hodinky odběhla. Ono jich tam dělá v kanclu docela dost a vždycky když tam přijedu s Márou, tak je středem pozornosti, tak ani nemáš čas brečet. Dneska ho prý jeden kluk pořád houpal v kočárku a dělal na něj nějaký blbůstky, že se prý pořád smál a povídal :slight_smile:.

Jinak to vedro jsme nějak zmákli. Na kyčlích bylo ale šíleně lidí, že jsem tam byla snad hodinu. No a Mareček zrovna ani nechtěl spát a taky mi ublinknul v autosedačce, tak jsem ho po většinu času držela. Nakonec mi i v náručí usnul, ale to bylo až když jsme šli na řadu. Prý to má dobrý, ale nemá jadýrka, takže jdeme v 9 měsících znova na kontrolu.
28. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz
pavli a co máš za novinku? Když už jsi to nakousla..... :wink:
28. kvě 2008 ve 20:20  • Odpověz
Mně jedna novinka napadla, že by třeba Kajda měla sourozence? :wink:

Musim se pochlubit, dneska Káje zacinkal zoubek, klubou se jí ty jedničky dole, zatim cinká jenom ta jedna, ale je už venku. :slight_smile:
Včera nás ten Tábor nějak zmohl, se mi v autě docela zavírali oči, Kája ta spala v autě a pak usnula i doma v postýlce a spala asi hodinu. Sem ještě skákla do DM a koupila ty lžičky, musim říct že s nima se krmí uplně jinak než co sem měla doma tu krátkou silikonovou. Kája už docela pěkně papá, otvírá pěkně pusu a ani neni tak zmatlaná, akorát mi příde že co s ní tak má všechno vykakaný v plíně.
Dneska byla pohoda, manža byl doma, tak jsme vegetili, na oběd jsme si zašli do restauračky, pak jsme se koupali v bazénu, večeři jsem měla od včera tak sem dneska nic moc nedělala. :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
No na tu novinku jsem taky zvědavá :slight_smile: napadlo mě to samé co Marky :wink:

Seri-tak to máš dobrý.Já zatím na stříhání vždy byla s Michalkou,jenom na barvu hlídal taťka :wink:

Marky-tak vy máte zub :slight_smile: tak třeba proto byla Kája protivnější.Já Míše zrovna dnes šmejdila v pusině a zdá se mi,že to tam má takový bělavý,ale poznám prd :sweat_smile:
Kolik Ti toho teda Kája sní? A zatím asi ještě dokojuješ,viď?Já teda po tý večerní kaši od včera už nekojím.
Mě se ty lžičky taky zamlouvají :wink:

Tábor nás taky včera zmohl,teda spíš Michalku.Dnes jsme se zdržovaly doma,lavici přivezli někdy po obědě,takže se do toho dopoledne skoro trefili :sweat_smile: A jinak od zítra až do pondělí,jezdíme a lítáme každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt by to horko nemuselo být,hlavně v tom autě je pak na chcípnutí,i když stojím někde ve stínu.
28. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
čus kočky, tak já se přidávám ke kladnému hodnocení našeho srazíku, projímavě to na nás taky nepůsobilo :slight_smile: :grinning:

s tím bazénem v Táboře, to není špatný nápad, ale můžou tam takhle malé děti? prý se tam může až od 1 roka?

jinak to horko, fakt děs, my jsme dneska byli na výletě v ČB, babička jela na školení, tak jsme jely s Lucinkou s ní, že se zajdem cornout do Igy, a do Bejbycentra, no samozřejmě jsme zase utrácela, ale jen pro Lucinku, takže to se toleruje...pro sebe jsem si ani nic nevybrala, jen jsem se odměnila velkou kopečkovou zmrzkou a byla fakt výborná :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 21:40  • Odpověz
Maky, zatim jí dávám půl malý skleničky, ale dneska si myslim že by i snědla víc. A ještě jí dokojim. Čtyři dny po sobě bude mít mrkvičku a pak asi zkusim brokolici a nevim jestli mam už jí toho dát víc. Co sem tak četla tu příručku, tak tam píšou že napřed tak dvě tři lžičky a pak přidávat a že to jedno kojení to nahradí až tak po 2-3 týdnech. No nevim to se uvidí jak si sama řekne, asi je zbytečný jí dávat jen pár lžiček když toho zvládne spapat víc.
A po tý kaši pak kojíš za kolik hodin? Já s kaší asi zatim počkám, teď mi spí dobře. :wink:
To lítání v těhle vedrech vám nezávidim, sem ráda že teď nikam nemusíme a můžem být v chládku.
28. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, já mám ještě ze včera pěkně spálený záda, asi z tý cesty přes město.
Mažete už děti nějakym krémem v tomhle počasí ? Daneček skoro vůbec nechce v tomhle horku jíst, ani obídek ani odpol. svačinku. Musim taky koupit ty lžičky, ale včera už jsem nebyla schopná se tam dobelhat.
Dáváte už někdo dítka do bazénku třeba na zahradě?
28. kvě 2008 ve 22:47  • Odpověz
Marky-teď teda má Michalka kaši z lahve,ale když jsem jí to dávala lžičkou,taky měla těch lžiček o dost víc.Takže když pěkně baští,taky bych se nebála jí to dát.Už si to u Toma fakt nepamatuju,ale asi po 1-2týdnech,spíš se přikláním k tomu druhému týdnu jsem nedokojovala.Jak kdo,kámoška dokojovala snad do devátýho měsíce,ale jí holka moc nejedla.To asi nebude Váš případ. :wink:
Dnes jsem kojila po sedmi nebo osmi hodinách,zapomněla jsem kolik bylo hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale já tu kaši začala dávat spíš kvůli tomu,že nepřibírala.
A ten zbytek v té skleničce dáš do lednice a má to druhý den?Asi jo.

Kudlenko-včera jsem Michalku mázla dětskou Niveou 25.Ale koupím asi ještě s vyšším faktorem.Bazének ještě nemáme,ale už jsem byla nahlodaná.Jenže mi přijde,že je pařas a pak trochu foukne vítr.Ale asi budu muset slečinku zvykat.Ono ani v létě není naprosté bezvětří :wink:
Budeš mít pěkně opálený záda a dekolt ve svatebních šatech :wink: Teda snad se neloupneš.

Lenkjane-co se týče toho venkovního bazénu,tak jsem někdy měla pocit,že ty maminky tam s dětmi jezdí rovnou s porodnice. :angry: To my přišlo docela jako úlet,ale vy už jste veliký :wink: S dětma neplavcema se nesmí do toho úplně velikého,ale tam kde jsou ty trysky apod.,tam jo.Plavky nebo plenu musíte mít.Ještě do brouzdaliště se může,ale to bych s miminem dala po ránu jak to napustí.Pak už je tam asi dost načuráno :sweat_smile: Ale jinak je tam čisto.Akorát jsou daleko záchody a řekla bych,že na tu kapacitu je jich málo a pak tak vypadají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Loni jsem tam byla s Tomem,chtělo se mu kakat,tak jsem s ním letěla na dámy a tam paní vytírala a nechtěla nás tam pustit.Docela byla nepříjemná a poslala nás na chlapi :grinning: Slušnou formou jsem jí řekla,že se zbláznila a že jí přiděláme práci,pokud nás tam nepustí :grinning:
29. kvě 2008 v 07:13  • Odpověz
Makyb já tady na plovce ještě nebyla ale docela bych asi vyrazila. Káju jsem teda venku ještě nekoupala ale u nás byl necelý týden klid od kašle a ted ho má znova. Do toho nám rostou další zuby dole takže už jich budeme mít 16 a snad bude chvíli klid.
No a já si jdu připravit papíry a pojedu pracovat,
29. kvě 2008 v 07:26  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jenom na skok, mám rozžehleno. Úterý a středu jsme měly lítací tak dneska to doháním.
Srazík byl moc fajn, jen ta cesta domů děs, před Planou kolona do školy jse přijela o půl hodiny dýl, ale Kristýnka spořádaně čekala před školou.

Pavli co máš za překvápko? Napadlo mě to samý co Marky a Makyb :wink: .

Makyb jakou máš tu lžičku? Mám doma nějakou od Hippu dostala jsem jí v porodce v tom balíčku. Šmejdila jsem na MMB, jenže jak to nemůžu okouknout a osahat v reálu tak jsem nerozhodná, ale našla jsem tam kelímky a taky se nemůžu rozhoupat jestli do nich mám jít nebo koupit Avent. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11196324&tab=6

jdu na to prádlo a malá se nějak ozývá
29. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz
Pavluso, nemá náhodou Karolínka dvě fotky v červnovém čísle časopisu Miminko? :slight_smile: Sem na ní před chvíli koukala.
Moni, ty kelímky vypadaji docela pěkně, myslíš že by byli dobrý třeba na tu vařenou zeleninu na zamrazování?
Zatim taky nic nemám a ani nevim co pořídit. Možná to pak zkusim cpát do skleniček od výživ.
Ta lžička je Babylove z DM, jsou v balení tři, jsou dlouhý a barevný. A u mně fakt spokojenost, a stálo to balení snad 40 korun, takže to taky pohoda. :wink:
Maky, zbytek skleničky dám do lednice na druhý den, může se to spotřebovat otevřený až do 48 hodin. Akorát teda když jí ohřívám tak tu první půlku si přendám do jiný skleničky a ohřeju jí samostatně, protože řikaji že jednou ohřátý se nemá schovávat na další den.
Kudrlenko, já mám pro Káju krém s faktorem 40, máznu jí tim obličej když vim že bude víc na sluníčku, jinak jí nemažu. Chtěla bych ještě koupit nějaký brýle pro ní, ale nevim jaký. Koukala sem na MMB a nějak nevim co vybrat.
Do bazénku zatim nedávám, zatim furt fouká a stejně asi bude lepší až bude sama sedět a nebo až budou pořádný vedra.
My měli dnes v bazénu 24 stupňů, takže to byl relax, počkala sem až Kája usne a pěkně sem se vyčvachtala. :slight_smile:
29. kvě 2008 v 16:50  • Odpověz
Marky ty kelímky jsem myslela na tu zeleninu, našla jsem ještě jedny http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13937784&tab=0, ty jsou menší, ale asi by stačily. Taky jsem našla brejličky
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=246618.
Mě se dneska malý podařilo připálit trošku nožičky, co jí koukalo mezi overálkem a ponožkou :sweat_smile: . Zítra jedeme na kalmetizaci tak se stavím ve městě, musím nějakej krémík koupit a asi kouknu po tom slunečníku. Někde jsem četla, že je ještě na X lander stříška, ale ta stejně to dítě celý nezakryje - slunečník našteluju podle sluníčka.
Já chci taky bazén :grinning: , máme všechny(dvě) místnosti na jih a je tu jak v pekle. Dneska to docela jde jak fouká ten vítr.
29. kvě 2008 v 19:14  • Odpověz
Marky já Ti dám relax :grinning: Ale já se taky dnes koupala-ve svém potu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Né,dneska náhodou bylo dobře :wink:
Jsem malý koupila klobouček,z ceny jsem se málem po....No ale máme ho :sweat_smile: Pak ten hrníček co má Kudrlenka a tu větší Aventku a ještě jsem sháněla takový řetěz z umělých oček na kočár nebo kamkoliv a nikde ho neměli :angry: Prý příští týden.Kdo tam má pořád jezdit,se znám,zase přivezu kdo ví co :sunglasses: |A na krém jsem zapomněla.Malá to lítání snašela v pohodě,jenom ve Spořce začínala trochu protestovat.Alespoň se mi hned věnovali :wink:

Jinak na kožním mi řekla,že ty vylouplý brdavice mám ostříhat.Já inteligent jsem je teda ostříhala pořádně.Takže jsem fakt chodila ladně.Ale to je mi putna,víc mě štve,že tam pořád jsou :angry: Takže půjdu znova.Ale zase to chci mít z krku,když teď můžu nosit pantofle nebo sandály.

Moni-dnes jsem se ptala v Hrošíkovi na nějaký kelímky,ale mají jenom sadu :confounded: Ale ty jezdíš okolo dětskýho domu a tam mají ty Avent kelímky po jednom.Teda myslím,že to tady psala Niky.To by jsi měla bez poštovnýho :slight_smile: A přijdou mi stejný jako ty v odkaze,jenom nejsou barevný
Já mám ještě po Tomovi takový uzavíratelný mističky s přísavkou na stůl.Ale ty kelímky jsou asi lepší.
Marky-v tom můžeš zamrazovat,je to fakt šikovný.Tak v pondělí teda zkusíme tu mrkev.Pěkně baštěte,budu chodit na školení :slight_smile:
29. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
Makyb - viď, asi to bude lepší koupit tam, hned zítra tam jedu pro ten slunečník tak to omrknu. Já mám takovou sadu misek, ale někdy u toho ty víčka blbě drží, tak si myslím, že na cesty bude tohle lepší. Zítra jedu do města tak jsem zvědavá co přitáhnu, určitě ne to co potřebuju, ale úplně něco jinéhé strašně důležitého :wink: .
29. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
Tak holky dneska jsem Danečka nenamazala a je to pěkně zrádný, má nějaký červený nožky.
Tenhle kelímek od Aventu mám jeden, ale nějak mi z toho nejde ta mrkev umít. Zatim dávám do skleniček od příkrmů, ale taky chci ještě nějaký kelímek koupit. Dneska jsem koupila v Tescu lžičky, je jich tam asi 5 od Babynova a jsou taky dobrý a stály asi 24 Kč

Teď tady vybírám muziku na obřad a nějak mi z toho jde mráz po zádech, buď tam budu bulet a nebo se budu smát :grinning:
29. kvě 2008 ve 22:33  • Odpověz
:confused: :confused: umýt :slight_smile: jsem už nějak mimo
29. kvě 2008 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Marky děsně to utíká.Přejeme Karolínce vše nej k půlročku :slight_smile: Asi tak přesně před půl rokem jsem Ti záviděla,že už to máš za sebou :wink: A co že jsi všechno Káje k těm narozkám koupila? :grinning:
30. kvě 2008 v 07:18  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám, mám tu tchánovce... :unamused:
Posílám jen Nikitce odkaz z MMB, co jsem jí včera našla, půjčení bohužel nevyšlo, ona je ta kamarádka přes léto na chatě a vozík má tam, jezdí prý s ním s malým na nákupy.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13255551&tab=1
Doufám, že Nikitka nakoukne...
Zatím pa a pěkný den všem!
30. kvě 2008 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.