• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj,
Maky díky Káje to vyřídim. :slight_smile:
No k půlroku teda vlastně nevim co sem jí koupila. Řikala sem tuhle tu deku na zahradu a to rádio, furt ještě čekám balíček s tim hrnečkem od Aventu a s tim má ještě přijít šáteček a pirátka s kšiltem. Už těch pokrývek hlavy bude mít nějak moc, v úterý sem ještě totiž skákla do Dvořáka v přízemí a tam sem chtěla nějaký klobouček, jenže se mi nic moc nelíbilo tak nakonec sem jí vzala takovou kšiltovku. Taky mám objednanýho od Fisher Price toho mluvícího šneka. :grinning: Takže furt něco dostává.
Moni, tak až budeš mít slunečník, tak mi dej vědět kam si ho připevnila, protože já fakt nevim. I když ty máš ještě vlastně hlubokou korbu, bych spíš potřebovala vědět kam se dává na toho sporťáka. :slight_smile:
Nevim proč ty Avent kelímky prodávaji na netu jen po deseti kusech, leda si to vzít s někym napůl.
30. kvě 2008 v 11:35  • Odpověz
Jo a na prosincovkách 2007 je jedna holka znovu těhotná :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz
No tak to musím na prosinec mrknout :grinning: Já bych se zbláznila,to radši celibát :sunglasses:

Marky-tak to mi pak dáš vědět jak Vám ty pirátky vyhovují.Mě totiž děsně štve,že ten šáteček jak leží,tak se jí to hrne do očí.A to samý je vlastně ta pirátka s tím kšiltem.Já byla pro klobouček u Dvořáka v prvním patře a tam i paní řekla,že to říká plno mamin,že ty pirátky jsou lepší,když už mimi sedí.A nebo to neumim nandat :unamused:
My máme klóbrc na zavázky,moc se mi líbi...jen ty zavázky :confounded: Ale šlo by to i ustřihnout,nejdřív počkám,jestli si to nebude rvát z hlavy.To jí to pak ještě ráda zavážu :sweat_smile: A v přízemí ani nevím,že tam něco je :confused:
Mluvícího šneka jo,to je zajímavý :wink: :grinning: Miška si teď vyhraje s katalogem Lamaze.Ty virtuální hračky jsou levný :grinning: Ale jsem taky na něco nakouslá.ještě přijít na co.Možná dojedu na Kopeček k Dubovi,tam mají plno věcí a levnějších jak v obchodě.A vždy když jsme tam byli pro něco Tomovi,tak těch holčičích věcí mi tam přišlo víc.Teď zase budu říkat,že vše je klučičí :wink:
Teď už nějak podezřele dlouho spí..... cca 2 hod :confused: Se vsadím,že to dopíšu a bude vzhůru
30. kvě 2008 ve 12:12  • Odpověz
No to se picnu,fakt těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale čeká teprve druhý :sweat_smile:
30. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky,
vrátila jsem se z Tábora a jsem zralá zalehnout, jsem nějaká urvaná. Lžičky máme koupený. Holky z nás ještě nebudou - prej to nemá ještě zahojený, tak se v úterý nebude konat ani očkování až za měsíc. Slunečník neměli červený, ale objednají ho tak do týdne - vsadím se, že jen co slunečník přijde tak bude lejt.
Marky - až pro ten slunečník pojedu tak si nechám udělat odbornej výklad kam s ním a poptám se i na sporťák.
Ptala jsem se i na ty kelímky jestli je prodávají samostatně tak říkala, že rozdělí tu sadu, že se to sice nesmí, ale prej když to maminám nevadí... pst, nic nevíte jak to dělají.
My tu pirátku máme taky, ale pořád jí to leze do očí, tak mám pořád hlavu narvanou v kočáru a upravuju čepici. V autě je to dobrý, že jí nesvítí do očí, dneska jsem udělala z plíny stříšku - okno zahradit nemůžu, jak jí mám jako spolujezdce tak bych nikam neviděla.
30. kvě 2008 ve 12:37  • Odpověz
jo jo holky trefa našla jsem na testu // dr to potvrdil, ovšem dnes jsem skončila u dr. znova a bohužel to skončilo potratem tak mi není zrovna nejlíp.
Kájina má fotečky v miminku, máme další do sbírky ani sem nedoufala že je ještě otisknou bo jsem je tam posílala už dávno.
Kudrlenko vyřeš to jako my přinesli jsme si svůj cd přehrávač a svojí namixovanou muziku ty jejich ...no nevybrala jsem si
30. kvě 2008 v 17:31  • Odpověz
Jo Marky já mám na sportáku od Jané taky slunečník a je tam v pohodě.
30. kvě 2008 v 17:32  • Odpověz
Pavli to je mi moc líto, že to takhle skončilo :pensive: , vim, jak ti musí být, taky jsem si tím bohužel jednou prošla. Tak ti posíláme s Marečkem hodně síly, abys to co nejlíp zvládla a rychle se z toho dostala.
30. kvě 2008 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Pavli: to mě moc mrzí, že to těhu nevyšlo :frowning2:....příroda ví co dělá, tak snad brzo budeš hlásit znovu // čárky :wink:

Vladi: díky za optání na vozítko a odkaz....ještě to musím probrat s Martinem :wink:

Karolínce přejeme s Čendou vše nej a Čenda posílá jednoho oslintanýho hubana :grinning: Já jsem Čendovi nic nekupovala, kupuji průběžně.

Jinak to vedro je fakt úmorný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlíp je nakonec doma, což teda moc nepraktikujeme :grinning: Dneska jsem byla od dopoledne do večera v Táboře, dopoledne u mamky, hlídala a já si šla zaplavat do bazénu. Byla to paráda, pač tam bylo snad 10lidí celkem, tak jsem si krásně zaplavčila. A odpoledne jsem byla u ségry,šly jsme na chvilku s dětma ven, ale jinak jsme si hrály u nich doma.

Jo a venkovní bazén už je otevřený, zatím 12-18, než jim začne sezóna, vstup 55 kč, děti do 140 cm zdarma. Zatím se chodí vnitřkem, ale s kočárkem se tam dostanete, normálně se projede šatnou a sprchama a jste venku :wink:...jsem se na to dneska ptala :wink: Zítra se tam chystáme, jdme s námi tchýně, manža jede na nějakej voleybalovej turnaj z práce, tak aspoň nebudeme tvrdnout sami doma.

A byla jsem dneska v sekáči na pražáku a koupila jsem Čendovi krásnej klobouček, tepláčky a čuprácký bermudoplavky :dizzy_face: Líbilo se mi tam plno věcí, ale většinou bohužel ve vellikosti 3-6 měsíců :confounded:

My máme v říjnovkách už taky jednu těhuli...neplánovaně, termín má na začátku ledna, takže bude mít děcka o rok a čtvrt :astonished:

Se musím smát. Jsem objednávala skoro před 3 týdny jídelní židličku z www.detskyraj.cz, bylo psáno, že je skladem, pak mi odepsali asi za 3 dny, že jí skladem nemají, že do 14 dnů....pak jsem se asi po týdnu ptala emailem, že jsem si rozmyslela barvu, nikdo mi neodpověděl, tak jsem po 14 dnech napsala dost hustej email, že to ruším...pak odepsali omluvu a že ok přijímají, že ruším objednávku a dneska mi přišlo, že mi to posílají...no coment, ještě, že jsem to měla psaný na dobírku...jsem odepsala, že to nepřevezmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem si jí totiž obejdnala u AZ-baby a to je úplně jiné jednání a bude příští týden :wink:
http://www.a-zbaby.cz/good.php?goodId=2642
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já jdu zkoumat manducu a Ergo, něco chceme poříddit a když vidím ty dodací lhůty, tak sebou musím hodit, aby jsme to nosítko měli na dovču od 21.6. :wink:
30. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz
Pavli, to je škoda že to skončilo tak špatně, tak přejem ať je zase líp a příště už to určitě dopadne lépe. :wink:
Pavli a ten slunečník máš přichycený kde?

maky, ono ať má na hlavě co chce, tak jí to stejně všechno leze do očí, prostě jak leží tak si tim šoupe až to má uplně nakřivo a blbě. :grinning: Ale jak sem koupila tu kšiltovku tak ta má vzadu jakoby gumičku, takže drží líp, i když stejně upravovat jí časem musim.
Klóbrc na zavázky tak měli taky. V přízemí ale už v nové části, když tam vlezeš ze starý části, tak hned zkraje vlevo, myslim že vedle je zverimex. Má tam oblečení na prcky, čepice, ponožky a spoďáry i na dospělí. A nebo se to už bere jako první patro? Tak to nevim. :astonished:

Káje se jedničky klubou teda zdárně, už jsou venku obě. Taky si docela užíváme pláče. Dneska v noci sem kojila po třech hodinách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, to ti budu vděčná když zjistíš kam ten slunečník správně patří. :slight_smile:
30. kvě 2008 ve 20:57  • Odpověz
Nikitko, některý ty obchody jsou opruz, já už měsíc čekám na ten Avent hrneček, objednávala sem to na promimi.cz ještě s pár věcma, ale chtěla sem ten hrneček fialový a neměli ho. Takže už sem tam taky psala asi třikrát, napřed řikali že na něj čekaji, pak že bude do konce příštího týdne, to sem se nedočkala, v pondělí už sem tam psala ať mi za něj vrátí peníze a že si ho už koupim jinde že na něj nemůžu už dál čekat. Tak v pondělí večer mi napsali že moje objednávka už je komletní včetně hrnečku, no a je pátek a zásilku stále nemám. A teprv včera mi napsali že zásilka je na cestě ke mně. Kdybych to neplatila předem tak už si to taky koupim jinde a zásilku nepřevezmu. Fakt mně štvou, jestli tu v pondělí nebude, tak bude hustej mejl taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zato pani z mimibazaru, kde jsem objednala ve středu ty variabilní dudlíky, mi dnes už psala že to dnes odeslala, takže to je jiný kafe. :slight_smile:
Ta židlička co jsi objednala je pěkná a ani ne drahá.
30. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz
Marky mě nejvíc naštvalo, že když odepsali, že není skladem, tak na netu stále dalších 14 svítilo skladem :angry: Taky jsem jim to do toho hustýho emailu napsala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad bude ta židlička dobrá :wink: Az-baby mají kamenný obchod v Praze, takže to manža vyzvedne a bude to i lepší kvůli případné reklamaci :wink: Tak pak poreferuji,jak jsme s ní spokojený
:wink:
30. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahojk holky :slight_smile:

Pavli- s tím těhu je mi to líto :frowning2: Ale na podruhý to určitě vyjde.Přijde mi to teď jako nějaká civilizační nemoc.Já to mám za sebou před oběma dětmi.Byla jsem dokonce na vyšetření na genetice v Budějkách.Jsem zdravá a stejně to nevyšlo.Už máš Karolínku,tak to je veliká útěcha.Horší je to před prvním dítětem.Tak ať je brzy líp.

Teda holky vy máte věci s tím nakupováním přes net :angry: Má to svoje výhody i nevýhody,ale je to k vzteku.Já se pořád považuju za začátečníka,takže až mě něco takovýho potká,tak mě to asi odradí.I když na MMB se to zdá být v pohodě.I když jak jsem objednávala pro sebe ty kalhoty,tak mi paní volala,že v té barvě co chci nemají mojí velikost.A v nabídce to taky pořád měli :confounded:

Marky-tak v tom obchodě v přízemí jsem kupovala tu čepičku s včelkou a šáteček.A Tomovi kupuju čepice jen tam a bundy taky.Snad teda myslíme ten samý obchod.A v prvním patře tam je obchod jen na čepice a klobouky,i pro dospělý.
Ty zuby tedy berete hopem.Tomovi vylezly ani nevím jak :slight_smile: Tak teď jsem zvědavá.

Niky-tak si dnes užijte čvachtačku :slight_smile: Taťka jde dnes na tenisový turnaj,my tam za ním pojedem.Mají tam bazén,tak chudák Tom už je vyspalej :sweat_smile: Se mu nedivím,taky bych hodila koupačku.Ale před asi dvaceti chlapama se nevysleču :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když tam z kurtu není vidět.Ale plavky si vezmu,třeba se jiný maminy taky budou koupat,moc tomu nevěřím.

Pařáky jsou teda fakt děsný,při představě,že takhle bude celý léto ,je mi špatně.Na ten dětský den bude zítra taky hic.A hlásí i nějaký buřiny,tak jsem zvědavá
31. kvě 2008 v 06:35  • Odpověz
Marky mám ho přichycený jako by na boku kde má ruku ale musela jsem kupovat jiný než jsem měla na hlubokým kočáru bo tam byly trubky kulaté tady jsou oválné. Jestli blbě popisuju klidně napiš vyfotím a ukážu.
31. kvě 2008 ve 12:55  • Odpověz
Tak dnešní akci máme za sebou.Vedro teda děsný,ale i tak jsme si to užili,ani se mi nechtělo domů.Tom je dostatečně vycákanej,malá tam v tom rachotu chrněla :slight_smile: Byla tam nejmladší,pak 10měsíční holčička a další už starší.Největší diskuse probíhaly okolo barvy vlásků Mišky :grinning: Ty jo už to na mě začíná vrhat špatný světlo,ale fakt je to manžela :grinning: A ta 10 měsíční holčička co tam byla,tak má oba rodiče tmavý,vlasy,oči,pokožku-a výsledek je modrooká blondýnečeka taky s nepatrným nádechem do zrz.Tak jsem to tam nemusela obhajovat sama.Asi se obarvím na zrz a budu říkat,že to má po mamince :sweat_smile:
Tak to asi balím a jdu chrnět,jsem nějaká uondaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dobrou a klidnou :pensive:
31. kvě 2008 ve 21:29  • Odpověz
tak my byli dneska v Jihlavě v zoo, první výlet s Kájou a pohodička byla ze zvířátek celá paf akorád největší úspěch teda měli kozičky v ohradě hladila je a hejkala na ně no pohodička super odreagování to jsem potřebovala.
Makyb v pohodě Kája má taky modré oči a my oba tmavě hnědý. :grinning: Přeskočila generaci
1. čer 2008 v 17:19  • Odpověz
čau kočky, tak vás zdravím po parném víkendu :slight_smile:
my byli taky výjimečně celkem akční, v sobotu jsme jeli blahopřát ke tchánovcům a byl tam i dětský den, tak jsem půl dne strávili tam, hlavně spoustu známých, který tak často nevídáme, takže pohoda, jen už se těším až příští rok, bude Lucinka akčnější na tom dětským dnu, celé to totiž prospala :grinning: a taky jsme tam byli jedni z nejmladších...no a dneska byl akční zase manžel, konečně se dal do výroby dveří do domu, takže snad tak za 14 dní už budem mít dveře, hurááá :slight_smile:

jinak jak řešíte ten slunečník ke kočárku, tak já jsem po něm taky pokukovala, ale naštěstí můžu tu boudičku dost stáhnout dolu, takže naní nesvítí a když jí odstavím na zahradě, tak vždycky tak aby byla ve stínu, takže to je snad jedna z mála věcí, kterou mít nemusím :sweat_smile:

pavli: s tím tvým těhu, je mi to líto, víc už se asi nedá říct, hokly už vše napsaly, tak snad se to brzy podaří znovu...
1. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
Čau holky,
tak jsem si teď pěkně pobrečela - četla jsem o holčině, která přišla tenhle týden o dvojčátka ve 24 tt (Helisek84), někdo založil i diskuzi na její podporu. Má to popsaný v albíčku, je to strašný, že se něco takovýho může stát, fakt mě to úplně dostalo :cry:. Je ten život stejně nespravedlivej....

Jo a holky, mám konečně přehraný fotky ze srazíku v PC, asi je nebudu dávat do albíčka, ale kdybyste některá chtěla, tak vám je můžu poslat mailem.
1. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Seri-můj mail máš,tak když budeš tak hodná a fotky pošleš,budu ráda :wink: O těch dvojčátkách jsem taky četla a taky jsem bulela.Já mám kamarádku,která někdy po tom 20týdnu musela mimčo normálně porodit,protože mělo hodně vývojových vad.Přitom v rodině nic takového neměli.Už o tom mímu věděla,kopalo,těšili se.....Ale měla už starší holčičku,tak se upnula na ní.A teď mají zdravého klučíka. :dizzy_face: Ale hodně se rozmýšlela,jestli nezůstanou u jedináčka.Měla děsný strach a ten vyvolaný porod byl otřesný :cry: Člověk si kolikrát říká co vše v životě musí vydržet. :unamused:
1. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz
Teda o těch dvojčátkách to je síla, taky tu pěkně bulim, ani nějak nemam sílu něco jinýho psát. :cry:
1. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
tak mi to nedalo,a taky jsem si to vyhledala a přečetla, je to fakt smutný, taky mám slzy na krajíčku a husí kůži :frowning2:((
1. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky, dočítám, ale nic moc veselýho tady nečtu :fearful:

Pavlus, to je mi líto a držim palce ať se vám to brzy povede, jestli to plánujete, ale hlavní je, že se máte z koho radovat

My máme za sebou víkend veselý, měli jsme "štando" a myslim, že se to vyvedlo. Táhlli jsme to do včerejška do 15:00 odpol. i když já s vodou a čajem :slight_smile: ,ale ani mi to nevadilo. Alespoň mi nebylo špatně.

Jsem teď už zase blázen z kojení, mám to jak v prvnim měsíci. Kojim opět 10-14 x denně, i když mu dám příkrm a vodu na pití a prsa se mi nalévají po 1,5 hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mám strach se kouknout na ty dvojčátka :fearful: , ale asi mi to taky nedá.
Mojí sestřenici se narodili takdy dvojčátka brzy a oba dva kloučkové jsou postižený. Jeden vinnou zdravotní sestry :frowning2: Ani jeden nechodí. Dneska jsou ve školním věku. Asi ten kdo to nezažil, si tohle starání nedokáže představit, já teda ne. Třetí mimčo už nechtějí, nejspíš ze strachu, že by se to opakovalo. Jo je to tak, život je nespravedlivej. Pak je někdo, kdo dítě nechce, odloží ho, nebo mu ubližuje a to většinou jsou ty, který maji děti zdravoučký.
2. čer 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky,
s těma dvojčátkama je to smutný, četla jsem to nadvakrát protože poprvé jsem to přes slzy nemohla dočíst. Nic takového jsem neprožila ani nemám nikoho v okolí, vlastně jo, neteř - musela na interupci protože mimčo nebylo v pořádku. Teď má skoro 2letého kloučka. Já měla strach když jsem musela na testy do ČB a pak než přišli výsledky ještě tam měli nějakou aktivní setru která volala, tenkrát ve mě hrklo když se ohlásila jenom mi hlavou probějlo, že je něco špatně když volají pak jsem se dvakrát ujišťovala, že je vše v pořádku.

Pavli - holky už tu všechno napsaly, tak se k nim přidávám a držím palečky ať se to brzy povede a je vše O.K.

Tohle počasi mě pěkně zmáhá, Andrejka má rýmu, tak odsáváme, nejhorší je to vždycky když se vzbudí ráno na krmení. V sobotu ráno se i pozvracela. Zítra jdeme k dr. na 3.měsíční projhlídku tak jsem zvědavá kolik přibrala, to zas bude mít dr. keců jestli to nebude podle tabulek.
2. čer 2008 v 10:46  • Odpověz
Moni tak ať zítra dopadnete dobře. Nás taky ve 3 měs. neočkovali, dr. na kalmetizaci se nelíbilo ramínko, takže dostane včeličku asi až ve 4 měs.

My jsme teď doma ve stínu, protože venku je hrozně. Já do toho ještě musim sušit seno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože nikdo není doma, takže je to na mě. Byla jsem to dopoledne rozhodit a pak jednou odpo tam dojdu to otočit, jinak na to prdim. Nejhorší, že jak mám alergii, tak u toho kejchám a smrkám, takže si to opravdu užívám :angry:
2. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz
Kudrlenko-to je smutný,co potkalo Tvojí sestřenici :cry: A je fakt,že ten kdo to neprožije,to nedokáže pochopit.Já jsem v tomhle srab,já bych to asi neustála :unamused: Já třeba nechápu holky,který odmítají jít na plodovku,přestože jim to bylo doporučeno na základě špatných výsledků z krve.Vůbec totiž neví co se může stát a do čeho pak jdou. :cry:
Moni-chuděra Andrejka,takovýhle parna a rýmu k tomu.Tak ať jste brzy fit a dobře pochodíte na kontrole. :slight_smile: Já teda naštěstí dětskou mudru tabulkovou nemám.Tedy alespoň se mi tak jeví. :wink:

Seri-tak seno Ti teda nezávidím.Když si na to vzpomenu,tak mi vyskáčou půchýře na rukách.Ale zase u toho se člověk nejlíp opalí.Letos asi zůstanu jako ředitel Madety :unamused: V tomhle počasí je fakt lepší být doma.
Já mám ze včera vypálený tílko :grinning: Říkám tomu jezeďácká barva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my máme dnes za sebou první mrkvičku :slight_smile: Docela toho snědla skoro až dost :sweat_smile:
2. čer 2008 v 15:08  • Odpověz
tak vás taky zdravím v dalším parném dnu, my jsem taky střídavě venku a doma, ikdyž doma už je taky pěkná výheň, chtělo by to klimatizaci :slight_smile:

holky budu objednávat ty mističky co jste se tu tuhle bavily, tak kdyby jste některá chtěla tak vám je taky objednám a o pošotvné se rozdělíme, nebo při nákupu nad 3000 je pošta zdarma...tady je odkaz, je to značka first year...http://www.zlatarybka.eu/detail.php?zbozi=359063
kdyžtak mi písněte do IP, nechám to do konce týdne a pak to objednám...

my jdem taky na mrkvičku, ale už i s masíkem, to bude zase všude, už mi do toho strká ručičky, takže už to vidím, že za chvíli budem papat nahatý :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2008 v 16:07  • Odpověz
holky tak teda ten článek já ted nedám na to nemám to se musím přiznat.
2. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
nakukuji zase po pár dnech :wink:

O těch dvojčátkách jsem četla, je to smutný, taky si to neumím představit. loni se to samé stalo v květnovkách.
Taky to vždycky ořvu, když něco takového čtu a hned jdu Čendu postiskat a opusinkovat.

V sobotu na plovče bylo fajn, chytli jsme dobré místo ve stínu pod stromem hned u dětského bazénku. Čendovi se koul¨pání moc nelíbilo, bylo to na něj studené, ale jinak byl na dece spokojenej. přišla tam pak i moje mamča se ségry malou, tak jsme se s Julinkou pěkně vyřádili ve vodě.

Dneska jsme byli na plavču, potápíme se jak velký machři a krásně už nechává otevřené oči pod vodou. A přihlásili jsme se už na září...sice jsem psala, že asi chodit nebudeme, ale naskytla se možnost, že se to bude dát zaplatit ze sport clubu od manži z práce, teď jim změnili podmínky, že to můžou čerpat i rodinný příslušníci a je to 6000 na půl roku, tak to aspoň využijeme na to :wink:

Leni: díky za nabídku na mističky,ale nevyužiji ji, pač jsem si dneska v dětském domě na Sezimáku koupila 4 Via pohárky ty 240 ml :wink:

Jinak zítra se chystáme do Prahy, zase navštívíme kamarádky, koukneme se po obchodech a večer jedeme za známýma, co bydlejí za Prahou a budeme tam spát. Ve středu se u nich sejdeme maminy s dětma s naší bandy, tak si uděláme pěknej dvoudenní výlet :wink:

A ve čtvrtek ráno nám přijdou na kolaudaci...bojím, bojím, ale snad to bude v pohodě. Spadáme pod Sezimák a tak jsou docela v pohodě,milý a vstřícný...když slyším o stavebním úřadě v Táboře, jací jsou tam prudiči :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a abych toho neměla tento týden málo, tak v pátek jdu na melír, jenže asi nebudu mít auto, tak se zase povleču sockou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsem objednala tu Manducu, tak jsem zvědavá,jak se nám v ní bude nosit. Včera jsme udělali zkoušku a vzali Čendu do klokanky na nákup do Tesca a byl v pohodě, takže jsem tu manducu objednala. některá mimča v tom nechtějí být, tak snad to nebude náš případ. Až dorazí a ozkoušíme, poreferuji.

No nic, jsem se zase rozjela. Jdu balit věci, Čenda už usnul, ani to dneska nebylo tak zlé, to usínání, byl nějakej hotovej, moc toho dneska přes den nenaspal.

Tak papa a ve čtvrtek se ozvu, jak jsme dopadli s kolaudací :wink:
2. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky,
jsem teď trošku bez spojení, jde nám strašně pomalu net, takže se na něm nedá nic dělat. Snad do dvou dnů by to mělo být v cajku. Doufám že jo jinak už mi hrábne. :confounded:
Seri, díky za fotky, ale ani sem si je nemohla stahnout do outlooku, bylo to moc veliký a při týhle rychlosti se to nedalo. Tak sem to párkrát otevřela v seznamu a postupně uložila. Pošlu ti ty moje, ale měj prosim pár dní strpení až to pude zase normálně. :pensive:
Včera jsme tu měli pár kámošů, manža je pozval na bazén párty, tak jsme něco ogrilovali a kluci se koupali v bazénu a popíjeli přitom šampaňský s malinama. Manža tu totiž měl už pěkně dlouho třílitrovou flašku šampáňa tak s ní potřeboval pomoct. Pak ještě už se skoro stmívalo tam vlezli znova a dělali tam takový kraviny jak malý smradi, že se bazén pomalu vyvalil z boků a voda cákala dva metry do dálky. :grinning: Tak se chlapci skoro pětatřicetiletý vydováděli :grinning:
Lenkjane, já bych ty mističky brala, ale vzhledem k tomu že nejsem z Tábora tak bude asi lepší když si je objednám sama, protože jak by jsme si je předali. To by si mi je musela poslat stejně poštou a to by vyšlo na stejno.
Niky, kolaudace určitě proběhne v klidu. My taky čekali kdo ví co a proběhlo to strašně jednoduše. Záleží na lidech, tak držim pěsti ať to máte taky v pořádku.
Včera Kája skoro nekadila a dneska to měla za dva dny, plný brokolice, zlatý míchaný vajíčka, ty vypadali vábnějc. Teď se ale zase podle plín pozná co den před tim obědvala. :grinning:
S těma dvojčátkama je to fakt hrozný, taky znám holčinu co čekala zdraví holčičky a podělali to nějak při porodu, že ta jedna umřela a ta druhá je postižená. To je taky pak neštěstí. :frowning2:
2. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny. Já nějak nestíhám, jsem zvědavá, jestli budu mít jednou všechno hotovo a hodím si nohy na stůl (asi ne.) Kupodivu je mi v těhle vedrech fajn, já mám hodně nízký tlak, takže nesnáším takové to dusno a teplo po dešti, ale vedra jsou super.
Klárce jsem konečně pořídila opalovací krém, nakonec jsem ty drahé z lékárny vzdala a koupila Garnier s faktorem 50, snad bude dobrý. Jinak Klárka je teď pěkně zpruzená, u ničeho nevydrží dýl jak pár minut a pak kňourá. Snad 1000x za den se otočí na břicho a zkouší lézt, ale jak jí to nejde, je hrozně vzteklá. Bohužel se otáčí i v noci, začala spát na boku, občas se překulí víc, ale na bříšku nespí - poloha na bříšku je jasný povel k pasení - takže paseme klidně ve 2hod ráno :rolling_eyes: Ona se u toho pasení probudí, pak se dožaduje jídla... je to koloběh, já už nočnímu vstávání odvykla (to šlo fakt samo :grinning: ). Ale co bych pro ní neudělala. V sobotu jsme taky byli na dětském dnu u nás ve vsi, Klárka půlku prospala. Za účast dostala pěkný míč s Mickey Mousem, tak si ho v kočárku vzala do rukou, objala ho chodidlama a začala si ho jakoby nadhazovat, všichni se jí smáli, jaký je to artista.

Pavli, mrzí mně, co Tě potkalo, moc přeju, ať je brzy líp!!!!

Marky, taky jdu na ty příkrmy hrozně vědecky - podle netu a brožury, ale jaksi se mi nedaří :unamused: . Malá jí příkrmy už skoro měsíc a zatím se nám nepodařilo mlíko nahradit. Dneska snědla 1 a 1/2 té malé skleničky, takže cca 180 g a ještě si dala 60 ml mlíka. Kdybych jí dala jen mlíko, vypije tak 125 ml, takže mnohem míň. Zkusila jsem jí to mlíko nedat, ošidit jí šťávou, ale nedá se, bez mlíka odmítá spát :confounded: . Prosím Tě, nedala bys mi sem odkaz na tu deku, co nenasává vlhkost, ta by se mi hodila. Poslala bys mi taky fotky, když Ti pošlu mail? Jo, nejdete náhodou za 14 dní na narozeniny jedný holčiny od Vás? Třeba se zrovna s manželem zná.

Šári, můžu taky poprosit o foto, pošlu Ti mail do IP.
Kudrlenko, to je neštěstí, co se stalo Tvojí sestřenici. Já vždycky, když se Klárka divně chová, tak vidím čerty na zdi. MOžná je to tím, že nemám srovnání, že třeba to samé dělají i ostatní miminka. Sakra, musím počkat nejméně do tří let, aby mi řekli, jestli je zdravá, to je šílená doba. To kojení fakt závidím! Ne že bych si to někdy nějak moc užívala, to fakt ne, ale jsem zblblá tou propagandou, v nemocnici nás drtili. Vlastně kdo to vzdal, mohl očekávat, že ho pošlou domů a nenechají ho tam sprckem, to byl takový strašák, že jsme s holkama dolovali třeba jen pár mililitrů, aby viděli tu snahu :slight_smile: Když Ti 3 měsíce x krát denně opakují, že kojení je pro nedonošené děti OBZVLÁŠŤ důležité, tak člověk pak tu ztrátu mlíčka dost řeší.... Já chcííííííí taky nalitý prsa, to jsem snad měla jen jednou :sweat_smile: . Jinak štando asi bylo velký, podle toho, kdy jste skončili, co? :slight_smile: Vybrali jste už hudbu? Já si přivedla vlastního pianistu, bylo to romantický (možná až kýčovitý :grinning: )

Nikitko, určitě písni, jak se Čendovi v Manduce líbilo. Já pořád to nošení taky řeším. Máme klokanku, docela bych řekla pohodlnou, od Red Castle - Klárka v ní nechce být. Pak máme na léto krosničku, no, doufám, že za 2 měsíce už bude sedět. Jestli ne, tak jsme zase v pasti. Šátek bych si sama nezavázala, my máme problémy i s přebalováním, Klárka se mi pořád otáčí a já jí honím s plínkou po pultu... natož jí uvázat do šátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak ať Vás úředníci při kolaudaci pochválí a užijte si pak výletík!

Makyb, já Tě v tom ředitelování Madety nenechám, neboj :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já se vůbec neopaluju, nesnáším ležet na sluníčku. Když náhodou na slunci jsem, stejně se vždycky opálím do prasátkova, takže radši nic. I od moře jezdím bílá a to je co říct. No, vlastně si ani nevzpomínám, kdy jsem se naposled opalovala... akorát vím, že mně jednou po týdnu u moře nechtěli vzít do autobusu, páč si mysleli, že jsem zrovna přijela :grinning:

Zdravím i Lenkjane, Monču... nezapomněla jsem na nikoho???
2. čer 2008 ve 23:02  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.