• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Máme za sebou nějakou horší noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Každou chvíli kvíkání,asi nějaký děsy či co.Navíc se mi zdá,že i víc poprdala a zuby bych řekla máme na spadnutí.Snad to nemá spojitost s tím prvním příkrmem.Mě u těch nocí vyčerpává spíš to,že nikdy nevím co mě čeká :rolling_eyes:

Lenkjane-já jsem si tuhle koupila takový uzavíratelný mističky v Tescu a stejně se chci dojet podívat do dětského domu,takže díky za nabídku.Ale je to nějaký levný,v tom odkaze jsem nevyčetla velikost,nevíš jak jsou veliký?

Vladi-je jasný,že Ty to pozorování u Klárky máš složitější,ale i tak si myslím,že leccos by se mohlo projevit i teď.Věřím,že jste v pořádku :slight_smile: Ono ani u donošeného dítěte člověk nikdy neví.Já pozoruju taky a dokonce i Toma.Někdy si říkám,že normální nejsem spíš já.
A kojení jste zvládly super. :wink: Tři měsíce jen odstříkávat je záhul.Já si u kluka kojení docela vychutnala,teď už míň.A to právě díky tomu,že to nebylo úplně bez problémů.Ale co si teda užívám,jak už je větší,tak si mě přidržuje pacinkou a to mám vždy splašený hormony :dizzy_face:
Mě teda opalování nevadí,ale v pohybu a u vody.Cíleně to taky nemusím.Tlak mám taky nízký a ty dusna jsou fakt děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsi si mohla pobyt u moře prodloužit,když tě nechtěli vzít domů :grinning:
A pocit,že už nikdy nebudu mít hotovo co potřebuju a pokládám za důležitý,tak ten mám pernamentně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc by neškodilo mít víc času na sebe .No taky na to snad dojde,tedy pevně doufám.

Marky-o krásných míchaných vajíčkách mi něco povídej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ty mi už nemáme dávno,tím že nekadíme denně.A teď po té kaši a do toho ta mrkev... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mě to až tak nevadí.Co teda mě vadí,je odsávání rýmy.I u Toma nesnáším,když má nudli a popotahuje.Vlastně i u jiných mi to hrozně vadí.To mám husinu a žaludek na vodě :rolling_eyes: Fobie z rýmy :sweat_smile:
A ještě dokojuješ?A co už jste vše vyzkoušely? Kája asi baští dobře,ne?Za ten týden už je víc kámoška se lžičkou?
A jestli Tě můžu poprosit,mohla by jsi mi taky poslat fotky?Sice mám hezký od Seri,ale jsem zvědavka :wink: Napíšu Ti do IP mail.

Niky-ať kolaudace proběhne v pořádku můžet začít oficiálně bydlet :wink:
3. čer 2008 v 07:00  • Odpověz
Přidala jsem nějaké fotečky,ta v kočárku je od Seri ze srazu :wink:
3. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
Holky všem , co jste chtěly, jsem poslala fotky. Pokud se to někomu z vás nepodaří stáhnout, tak to můžu rozdělit do víc mailů, jo? :slight_smile:
3. čer 2008 v 07:43  • Odpověz
Holky, fotky vám pošlu ale vydržte až pude líp ten internet, sice to jde, ale furt to leze děsně pomalu tak si myslim že když budu chtít poslat větší soubor že to nepude. Mam jich ale málo a Seri má hezčí.
Musim vám sem hodit odkaz, našla sem na MMB Via pohárky kde jdou koupit i samostatně. http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=165420
Jdou teda použít na to zamrazování i opakovaně?
A ještě se zeptám když budu chtít koupit flašku na mlíko, tak jaký obsah bude stačit? Budu muset asi stejně ještě jednu koupit, mi dnes přišel ten kouzelný hrneček a nevim jestli se dá použít i na mlíko. Sice ty jednotlivý Avent části jdou různě kombinovat, ale nevim. Hlavně pitomci na těch stránkách psali že je ten hrneček od půl roku, ale přitom je s tou zelenou hubičkou, na který píšou že je až od 12ti měsíců, tak stejně budu muset ještě dokoupit tu bílou hubičku.
Maky, já vždycky myslela že mi to vytahování rýmy bude taky hrozně vadit, jen když sem si na to vzpomněla tak se mi zvedal žaludek, proto sem si taky hned koupila odsavačku na vysavač abych to nemusela tahat pusou. No a ono mi to zas tak nevadí sem zjistila, klidně jí šahnu rukou do nosu a vyndám jí holuba když ho má někde na kraji. :grinning: No ale včera s toho obsahu plíny sem taky měla trochu žaludek na vodě.
Káju furt dokojuju, zatim sem jí dávala jen po půlce malý skleničky, dneska chci zkusit jestli už s ní celou. Zatim dostala mrkev a brokolici a dneska dostane květák. Na brokolici se chvílema šklebila, se ani nedivim když to smrdí jak posraný trencle. Jinak včera se v půlce krmení začala vztekat a nechtěla sedět na tom lehátku, taky asi bude spíš problém udržet u ní pozornost, protože pak už si začne sahat do pusy a šít sebou.
Vladi, za 14 dní na žádný narozky nejdeme, to jdeme na svatbu. :wink:
Odkaz na tu deku je http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10763153
je teda krapet dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jí včera zrovna rozprostřela na zahradě že si na ní s Kájou sedneme a starší pes si na ní hned lehnul a na záda packy nahoře a začal se po ní válet. :grinning:
3. čer 2008 ve 12:25  • Odpověz
Čau holky, vy jste toho zase nakecaly :slight_smile: Já maluju strop na terase tak si jen tak odskočim no a už to tu čtu asi 15 min.

Vladi - asi je lepší mít mlíka víc než míň, ale už mi to taky leze na mozek. Zrovna v pátek jsem si pochvalovala jak se mi to srovnalo no a teď už v tom zase lítám :slight_smile: U Tebe to chápu, ještě, když vás takhle strašili, ale ono to klidně může mít opačný efekt. Čim víc se člověk snaží, tak to jít nemusí. Kdybych bydlela blízko nemocnice, tak bych ho tam s radostí nosila. Hudbu jsem ještě nevybrala, pořád se nemůžu rozhodnout, ale tam by asi ani nešlo vzít svýho pianistu, ale to by bylo asi nejhezčí, jelikož já klavír zbožňuju, vlastně zatim co jsem vybrala, tak skoro všude je klavír. :slight_smile:

Příkrmy jsou u nás už děs. Já jsem poplivaná, Daneček do toho matlá rukama přes pusu, po židličce, no úděs. Na každý den máme jedno oblečení. Je u nás taky těžký udržet pozornost, nejlepší je nechat je fakt vyhládnout pak nestačim nabírat :grinning:

Joo a na plavání taky budu chodit, přesto, že jsem nejdřív řikala, že ne, ale nějak mi to nedalo a je to jediná aktivita na kterou budeme chodit a já si stejně ještě nakoupim a před vánocema budu jezdit pro dárky a jsem vlastně ráda, když jeden den opustím naší vesničku :slight_smile: Takže stále ve čtvrtek, nepřidáte se někdo ????

Tak já to jdu domalovat a pak musim začít mýt okna :confounded:
3. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz
Marky-já myslím,že v těch kelímkách opakovaně zamrazovat můžeš.Akorát teda ten plast zůstane oranžový od mrkve,na to by zase byly lepší barevný,to by nešlo tak vidět
Lahev jsem koupila 260ml,paní mi v obchodě řekla,že její holka v roce a půl tu větší ještě nepotřebovala.To je ta 330ml.Tak jsem jí poslechla,za jedno se v tom taky nevyznám a za druhý mi ta 330ml přijde neprakticky veliká.Já dávám Mišce tu zeleninu ,když se vyspí a to je docela v klidu.Večer u tý kaše to bylo horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co já vím co bude za týden :sweat_smile: Hlavně musím koupit nějaký brindák.Co mám po Tomovi,tak jsou k ničemu.Ten umělohmotnej jsem vyhodila,byl už tenkrát nepoužitelnej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a na holuby mám ještě balónkovou odsávačku,ta mi taky nevadí.Ale na pořádnou rýmu to moc není.Zlatý vysavač :wink:
A zdá se Ti,že po té zelenině vypije míň? Na svatbu jdete s Kájou?Jsem zvědavá,no :sweat_smile:

Kudrlenko-koukám,že svatební přípravy finišují :slight_smile:Jak to děláš,že při Tvém kojícím maratonu jsi tak akční? U nás hudbu vybral manža a já jen schválila.A přiznám se,že už si nepamatuju co to bylo.Asi nějaký pořádný oblbovák,když jsem nakonec řekla "ano" :grinning:
Jinak nalitý prsa bych taky brala,jsem totál vycuclá.Tohle jsem u kluka teda nezažila.Už jsem vyhrabala ty homeopatika pro kojící.Přeci jen na ně došlo. :unamused:

Tady je tma tmoucí,bude nějaká buřina a to mám jet za kamarádkou.Jinak špatná noc pokračuje i ve dne :confounded: Spíš než protivka je malá taková smutná,ruce pořád v pusině a když jí po té dásni jezdím,tak to má jakoby zhrublý.Ale ono to může být i tím počasím.Alespoň,že dnes to tak nepere.
3. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
ahoj holky!
hodně dlouho jsem tu nebyla. S jídlem to máme pořád stejné. Pavlík sní tak tu malou skleničku, někdy víc. už kojím jen večer, v noci a ráno. to je 3x - 5x. jak kdY
3. čer 2008 v 18:45  • Odpověz
Makyb - já totiž odpočívám právě u toho kojení :grinning: a to je docela často, normálně zalehnu a usínám, ale zas ne moc, aby mi nespadnul z postele,
Dělám si srandu, ale vážně je to únavný, hlavně cítim, že jsem taky vysátá, sice jen na chvilku, ale ráno se probudim a jak kdyby na mě celou noc ležel upír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já nechat muziku na chlapovi, tak si vůbec nedokážu představit co by nám tak hrálo. :confused: Nej nej nej slušnější tak Tři sestry.
Co to máš za homeopatika ??
Já používám ty bryndáky přes hlavu, už jsem si na ně dost zvykla.
U nás taky byla buřina, zmoklo nám seno, což je každý rok, chudák koník ani jednou mu neusušíme pořádný.
3. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, to byl zas dneska den co? Vzduch jak v pařníku :unamused:
My tu měli na návštěvě kamarádku s dvojčátkama, to bylo pískotu, 3 malý myšičky...

Marky, díky za odkaz na deku, vypadá dobře, ještě popřemýšlím. Písni mi pak, jestli to fakt funguje. Věřím, že psům se bude líbit i na vlhké, hlavně když je to deka. Naše blbka si klidně stahuje prádlo ze šňůry a lehá si na to, hlavně na prostěradla a takové ty větší věci. Občas se to toho dobře zamotá a pak lítá po zahradě navlečená v povlaku od peřiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: My máme taky lahvičky 260 ml, myslím, že to stačí. Asi nejlevnější mají ve Schleckeru - za 149,- i s dudlíkem č.2.

Kudrlenko, Tři sestry dobrý :grinning: , ty by daly obřadu tu správnou váhu a důležitost :grinning: :grinning: :grinning:

Homeopatik na kojení (pro Kudrlenku- Ricinnus Comunnis 5CH) mi doma zbyla spousta, ke konci už mi nebyly nic platný, já se snad i stavěla na uši a nic. Kdyby měl někdo zájem, písněte, určitě se domluvíme.

Jo a Seri i Marky děkuju moc za fotečky, jsou super. Bohužel jsou tam dost vidět ty moje příkopy pod očima, je to hnus :sunglasses: Musím zakoupit nějaký hyperkrém proti vráskám, abych nevypadala za chvíli jak Klárky babička :confounded: (ta vypadá možná mladší než já).
Zatím pa, zítra nebudu, jedeme na cvičení, brrrrrr
3. čer 2008 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz
Holky a meltu nepijete? Mně teda na to kojení zabírá spolehlivě. Ze začátku sem si jí dělala v pytlíkách ale to je taková slabší a pak sem si koupila normálně pytel sypaný a dělám si jí v kávovaru překapanou a to je pořádně silná a prsa se mi po ní docela nalívaji, takže se s ní spíš musim krotit. :dizzy_face:
Tak sem dneska do Káji narvala celou skleničku květáku a pak mi po něm zvracela, až po dvou hodinách po jídle, tak nevim jestli jí mam zítra dát to samý a nebo radši něco jinýho. Taky byl problém že se za chvíli začala vztekat v lehátku a nechtěla v něm být, tak sem jí přendala do kočárku, tam vydržela taky chvíli tak v závěru sem jí krmila u mně na klíně a to papala asi nejlíp. Ale je to dost nepohodlný, takhle jí krmit teda nechci. Já bryndáky zatim ani nepoužívám, dávám jí kolem krku plínu a po krmení jí vždycky přemáchnu a další den použiju znova.
Vladi, příkopy pod očima s toho si nic nedělej, já když se vidim v zrcadle tak bych ho nejradši rozbila, hlavně že mam krém od Avonu který by měl dělat zázraky, ale žádný zázraky po jeho používání teda nevidim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo tak věci ze šňůry nám pejskové taky rádi strhávaji. Manža se teď koupe v děravých plavkách, protože si je pes vypučil. :sweat_smile:
kudrlenko, tak aby tě mladej nechal vyspat aspoň tu noc před svatbou, jinak v ten svatební den budeš padat únavou. :fearful:
4. čer 2008 v 00:05  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Marky je vidět,že jsi přespalá,když tu paříš o půlnoci :grinning: Meltu piju,teď teda míň v těch vedrech.Dřív to zabíralo,teď mi to nepřijde :confounded: Kávovar nemáme,takže mám tu sáčkovou.Ale po těch homeo se to zdálo být včera lepší.Jsou to ty jak psala Vlaďka.Na klíně se špatně krmí,hlavně teď jak ještě nesedí pořádně.A zvracela Ti hodně Kája? Nebo si jen ublinkla? Michalka si taky tu mrkev lehce ublinkla až za dýl.Ale je to taky tím,že se prcci přetáčí a v těch bříškách to namixují.Já jsem u Toma ty příkrmy dělala jinak,začala jsem mrkví a postupně jsem k tomu přidávala,takže to jedl vše dohromady.Teď se chystám taky už začít vařit,aby se nanmlsala a nechtěla pak jen skleničky. :confused:
A díky za fotečky,naštěstí tam nejsem moc vidět :wink: Teda na té jedné fotce od Seri jsem vidět pořádně. :sweat_smile:

Co se týče povadlosti pleti a vůbec dalších partiií to je téma pro mě :grinning: Ale teď bych řekla,že konečně po té návštěvě kožařky se mi ten ksichtík začíná srovnávat.Snad jsem to nezakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na ty zázraky moc nevěřím,to by každá byla jak mladice. :grinning: Ale pro ten pocit,že zázračně omládnu...proč do toho nejít :wink:

Vladi buď v klidu ,do babičky máš ještě daleko :slight_smile:

Tak malá se probudila,mám takovýho tucha,že bude mít rýmu.To se z toho po..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2008 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Kudrllenko co to slyším o třech segrach..... víš co jsem vybrala já Rammstein a pohodička a krása. A tý jo vy máte doma koníka? Co máte ČT?
Makyb meltu uvař normo v hrnci a pak přeced takhle ji dělala moje babička a dělám i já pro lepší chut do ní svařím krapet mlíka, nechám vychladnout a pak na osvěžení super. Ale já už moc ne já už ji na kojení nepotřebuju jen občas na chut.
ůže neřeším já jsem takový ten nezmar co je mu to jdedno
4. čer 2008 v 07:47  • Odpověz
Ahoj,
Maky, zvracela když sem jí měla u počítače na klíně tak si ublinkla a pak sem jí dala na deku a ona se přetočila na břicho a to si ublinkla docela hodně a pak ještě jednou. Možná se dost nacpala, protože mi přišlo že vypila na ten květák i dost mlíka. Dneska jí dám asi mrkev s bramborem. Asi bych měla taky občas uvařit,akorát musim koupit nějaký pořádný brambory, protože manža přivezl pytlík a v něm byla čtvrtina schnilá a jsou celkově takový povadlý, takže to jí dávat nebudu. A nemam furt žádný ty misky na zamrazování.
Jo ještě k tý svatbě, my nejdem jako klasicky na svatbu, ale jdem se podivat na obřad a pak jsme pozvaný odpoledne kde budou mít na nějaký louce pod lesem párty, budou grilovat pašíka a jehňátko atd. To jsou ty co budou mít obřad v Táboře někde venku na náměstí snad prý u Žižky, ani si teď nevybavuju kde tam ten Žižka je.
4. čer 2008 v 10:49  • Odpověz
Pavlus - tak to by nám půlka příbuzenstva omdlela a druhá začala pařit :grinning: Kterou jste měli skladbu ?
Já mám teď horkýho favorita Hapku - Panna a netvor, fakt hezká skladba
Koníka máme , ne ČT, ale něco mezi. V kohoutku má asi 160 cm a nechá se na něm jezdit i s nim jít do lesa, ale je to zmetek, protože kouše :angry: po mamince. Až bude Daneček velkej a snad bude mít taky rád zvířata, tak mu ho taky pořídim, jestli teda radši nebude hulit a popíjet :slight_smile:

Marky - tak tu noc před svatbou budu asi vzhůru celou, protože nervozitou neusnu, jak se znám :sweat_smile: fakt mám dobrý vyhlídky, nevyspalá, nestihnem to a ještě nalitý prsa
Mě se Daneček taky pozvracel po prvnim příkrmu, tak jsem mu asi den dala voraz a pak znova a už to bylo dobrý.
Vladi - tak ať vám cvíčo uteče a vypadáš dobře, žádná babička :wink:

Příšly my svat. vývazky tak jdu roztrhnout krabici a pokochat se
4. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
Tak jsem koupila brambůrky a mrkvičku a mohla bych začít vařit, akorát chybí ty mističky. našla jsem ještě tyhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11504576&tab=1 a teď se nedokážu rozhodnout který mam teda objednat, jestli ty avent kelímky, nebo tyhle a nebo ty the first years mističky. Asi vezmu ty na tom odkaze, akorát nevim jaký maji obsah a ještě k tomu vezmu nějaký avent kelímek a u tý samý pani chci objednat i avent flašku, tak ať to mam za jedno poštovný.
Dneska Kája dostala celou skleničku mrkve s bramborem a dobrý, ublinkla si jen když sem jí dávala odříhnout a jinak už ne, hlavně mi i dobře papala, pusu krásně otvírala a i na lehátku vydržela celou dobu. Tak to vypadá že tohle jí snad chutnat bude.
Včera sem posílala do BN porodnice mejla, s tim jak jsme byli ty tisící, tak že sem jim napsala jak se Káje daří a poslala fotky jak vypadá po půl roce, tak mi dnes přišla od vrchní sestry moc hezká odpověď. :slight_smile:
Taky mi psala kámoška že je v 16. týdnu, čeká po šesti letech druhý. A ani nevim jestli sem se pochlubila že muj brácha taky čekaji s přítelkyní mímo, někdy v lednu, tak bude mít Kája aspoň mrňavýho bratrance nebo sestřenici, protože z manžovi strany už jsou děti velký.
4. čer 2008 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně jsem se sem dostala, koukám, že dopoledne mi to příspěvek neuložilo. Včera jsme byly na 3. měsíční tak Andrejka váží 6420g a měří 65cm, dr. se zdála nějaká bledá tak za měsíc bude brát krev na železo. Něco brblal i o příkrmech, že když nekojíme tak může příkrmy dřív - na netu jsem se očetla, že už od ukončeného 4.měsíce, ale počkám až mi ředne dr. co a jak, jdeme na další prohlídku ve 4,5měsících. Tak musím koupit kelímky, koupím je u Renty až pojedu pro ten slunečník. Budu k vám chodit na rady.
Dneska jsme byly na kyčlích a už nikam nemusíme, jenom kdyby se nám něco nezdálo.

Marky taky myslím, že 260ml lahvička by Ti měla stačit - známá si koupila 330ml a prý do toho vaří jenom čaj. Z těch hubiček jsem taky div živa, mám teda bílou i zelenou, ale už jsem četla, že bílá je od 3m pak jsem zase četla, že až od 6m. Našla jsem na netu fotky kam připnout slunečník na X landera - pošlu Ti je do IP, jedna fotka je z diskuze a druhá přímo ze stránek kde prodávají slunečníky. Koukni na to, ale ještě se určo zeptám až si pojedu pro slunečník. Pošlu Ti i mail jetli mi přepošleš fotky ze srazíku. Předem děkuji.

Seri taky poprosím o fotečky, adresu pošlu do IP, taky předem děkuji.

Makyb ať se Michalky brzo zbaví té rýmy, nám se k tomu přidává kašel. Přijde mi, že přes den je to dobrý, ale v noci a k ránu je to nejhorší.
4. čer 2008 v 19:53  • Odpověz
Marky - tyhle kelímky vypadaji dobře, asi o nich budu přemýšlet . Moje kamarádka, je taky těhotná, ale řeknu vám, já jsem ráda, že už to mám malinko odrostlý, teď bych nechtěla úplně mrňouse, kort nespavýho

Moni - to je pěkná váha, mě se zdá zase Daneček nějak moc červený, ale spíš to má odřený z toho jeho šmrdlání po postýlce

Dneska jsme šlapaly 2 km s kočárem v dešti, tak doufám, že nás taky nečeká rýma a kašel :confounded:
4. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz
Holky tady jsou docela dobrý receptíky podle měsíců
http://www.varime-detem.cz/recepty?ctg=24&evt=ctgswidget.sel
4. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
Čau holky,
tak jsem zase konečně tady. Nějak nestíhám a je to snad čím dál tím horší. Spoustu častu totiž trávíme venku, takže když jsem na chvilku doma, tak se snažim něco poklidit, uvařit, hrát si s malým,.... a na koníka mi nezbývá moc času.
Taky začínám uvažovat o nějakých těch mističkách, ale vy jste sem daly už tolik odkazů, že nevim, který si vybrat :sweat_smile:

Moni - tak to jste už veliký, my měli ve 3m. 58 cm a 5,8 kg. A to vás budou očkovat tedy až ve 4,5 měsících, jo? A ty tedy začneš s příkrmy dřív? To bych tedy mohla taky, ne? Nebo mám počkat až do 6m, no nevim, co je lepší. Já teda kojim ještě jednou ráno, ale to je spíš jen takový ucucnutí, stejně pak musim Máru dokrmit, takže vlastně skoro nekojim. Teď mi došlo, že bych vlastně až půjdu na gyndu, nemusela už dostat tu injekci Depo Provera, pač ta je jen pro kojící a mezi ně už se asi nemusim počítat :unamused:

Holky já mám z těch příkrmů taky strach, musim vás pořádně ještě jednou pročíst, když jste to tu probírali... Marky a Makyb - vy to dáváte zatím ze skleniček? Anebo už vaříte? A taky se chystám nakouknout do tý diskuze První příkrmy, ale musim si na to udělat dost času, protože to už má X stran.

Kudrlenko - to jste si teda dali, 2 km v dešti, snad z toho nic nebude. Byla by škoda, abyste na svatbu marodili. A jak se vlastně těšíš? A jseš nervozní? S tou hudbou - my měli živou hudbu, hrála nám jedna holčina na varhany, ale tu jsme si ani nevybírali a naštěstí hrála moc dobře. Ale co jsem si vybírala, byly písničky na DVD. A nejvíc jsem hotová z písničky z Forresta Gumpa (teď zrovna nevim, jak se jmenuje), je taková pomalá beze slov, fakt nádherná. A vždycky, když jí v tom DVD slyšim, tak mi běhá úplně mráz po zádech, jak je krásná a ve spojení s tou svatbou, prostě vždycky když si to pouštim, tak bych u toho brečela :wink:

Holky to máte dobrý, že vám melta pomáhala na kojení, mně absolutně ne. Ani ty homeopatika, prostě nic :angry:

My teď čekáme každým dnem, že porodí švagrová. Termín má za 2 dny, tak už by to mohlo přijít. Tchán už se těší, až bude zapíjet dalšího prcka :grinning:, tak doma ladíme ještě poslední úpravy u nový pergoly, spolu s druhou švagrovou už jí celý týden natíráme, aby to bylo hotovo a mohlo se slavit s příbuznýma venku :grinning:.
4. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz
Seri - moje kamarádka má taky termín za dva dny, je mi jí chuděrky líto, je celá oteklá, tak na ní taky myslim
Já se těšim, ale jsem i nervózní :sunglasses: Snad se nám nic nepokazí. Tak to je škoda, že nevíš jak se jmenuje ta písnička, tak jedině, že bych si pustila Forresta, je to můj oblíbený. Já jsem se příkrmů taky bála a je to v pohodě, to zvládnete. :wink: Jen je všude bordel, mrkev a banán .

Ty jo o tý meltě jsem nikdy neslyšela a co pivo to nepomáhá ? Nebo ty kojenecký čaje.
4. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
Dneska tady straším podezřele dlouho :wink: to zase budu ráno jak praštěná než se proberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Kudrlenko receptíky dobrý, hned to musím uložit. Já s meltou, homeo a kojícím čajem moc úspěchu neměla. Hlavně mi pak říkali, abych dávala pozor na zánět když nebudu kojit - nic se nekonalo ani se mi nenalily.

Seri počkám co mi řekne příště, ale přijde mi to nějaký moc rychlý. Spíš se zeptej dr. až tam půjdeš, co Ti řekne.
Očkovat jí bude až se jí zahojí ramínko, moc se mu to nezdálo. Má tam ještě pořád stroupek, na tý kalmetizaci říkala, že za ten měsíc by se jí to mělo vyloupnout, tak uvidím snad to bude dobrý taky hlavně kvůli naušničkám.
4. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
Moni - já měla zánět asi 2 x a docela děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla to bolest jako blázen a ještě mi to působilo snad i na hlavu
Danečka očkovali taky až mezi 4-5 měs a byla jsem na kalmetizaci 2 x . Už máš vybraný naušničky ? jéé a máte novou fotečku že jo?
4. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
Kdepak Leni, u mě nic nepomáhalo. Kojenecký čaje jsem pila po litrech, černý pivo jsem si taky občas dala. Odstříkávala jsem, krmila ze začátku každý 2 hodinky, jedla vývary a nevim co ještě. Jo taky jsem měla vojtěškový tabletky, to prý je taky dobrý. Nalitý prsa jsem taky nikdy nezažila, ani jsem nemusela nosit vložky do podprdy. Na mě fakt nic nepůsobilo :unamused:
A není ta tvoje kamarádka třeba ta moje švagrová? :slight_smile:
Už jsem našla tu písničku - jmenuje se The Feather Theme a když nakoukneš ke mně do albíčka, tak se ti spustí.
4. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpátky ze cvičení, vzali jsme to oklikou přes nákupy, obídek atd..... takže docela příjemný den, akorát jsem utratila mrak peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Klárku docela pochválili, donošené děti teda zatím nedoháníme, ale 5 měsícům korigovaného věku odpovídáme, takže u mně spokojenost. Kamarádce se teprve teď začal otáčet její donošený kluk, je stejně starý jak K., a jejich doktorka je z něj nadšená. Po nás už by pomalu chtěli, aby lezla. To se zatím nechystá, ale komíny už dělá statečný :slight_smile: .

Moni, Andrejka je teda pěkný kousek, to my s našima 5,9 kg v 8 měsících... (vlastně v 5 :wink: ). Já mám tu hubičku na Avent bílou a píšou tam od 6 měsíců. Klárka se na ní zatím topí, takže používáme na vodu zatím normální cucáky.

Makyb, kdybys tam nenapsala tu poznámku o kožařce, tak bych si ani nevzpomněla, že jsi o tom tady mluvila, vždyť nemáš na obličeji jedinou tečku :wink: . O ostatních partiích jsem záměrně nehovořila, neboť u mně by to bylo téma na dlouho, mohla bych o povadlosti a zbytečném objemu dolních a naopak nedostatečné vyvinutosti partií horíních napsat slohovou práci o hóóódně stranách.

Seri, příkrmů se neboj, nikdo snad není problémovější s jídlem jak Klárka a zvládli jsme to v pohodě. Teda ona, já mám vždycky nervy na pochodu, viz foto v albu. Její styl je brutální, ale sní toho hodně, hned poprvé půl sklenice a další den hned celou. Začala bych od těch 4. měsíců jedním druhem zeleniny. Vystudovala jsem, že víc druhů se má dát až třeba po 14 dnech a maso přidat až tak za měsíc, měsíc a půl - při pročítání té diskuze o příkrmech jsem nebyla moc moudrá, každý tam radí něco jiného, ale průměrně je to tak, jak jsem napsala. Pak tam ještě psali, že po měsíci můžeš přidat ovoce k svačince, tak jsme na něj teď najely a taky bez problému.

Holky, já se té hexavakcíny docela bojím, zvládli to vaše děti v pohodě nebo měli nějaké reakce? Kamarádky dvojčata se z toho dostávali snad měsíc, dneska nechávala očkovat druhá kámoška dvojčata a oba mají 40-tky horečky a pořád pláčou. Ale taky chci nechat píchnout ouška, takže za měsíc už na tu hexu půjdeme.

Hele, Vy ty mističky moc řešíte, já to uvařený mrazím ve skleničkách od kupované zeleniny nebo přesnídávek a pohoda :grinning: :grinning: :grinning:

Kudrlenko, Panna a netvor??? To se budoucí manžel neurazí :grinning: Máš už všechno přichystaný, nechybí Ti nic? Mně tady spousta věcí z loňské svatby zbyla, kdybys náhodou něco potřebovala, písni, třeba to zrovna mám :wink:
4. čer 2008 ve 22:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
no teda vy jste toho nakecaly.Sice jsem dočetla,ale nějak mi ještě hlava nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Rýmu fakt máme.Ale není tak hrozná jako posledně.V noci to jde,ale jak Moni píšeš,nejhorší je to k ránu.To normálně chrápala,tak jsem jí odsála.Chudák,jen co otevře oko,já jí do nosu narvu hadici :frowning2: Už aby smrkala.
A zoubky venku nejsou,ale už je vidím :wink:
Jinak mi prvně snědly půl skleničky,pak už celou 125g.Někde jsem četla,že plná porce je 150-200g.A ode dneška začínám vařit.Zkusím přidat bramboru.Já co mám průvodce příkrmy od mudry,tak tam píšou přidávat druhy po 2-3 dnech.Všude se píše něco jinýho :confounded: Takže já to kombinuju s tím, co si pamatuju po klukovi/toho moc není :grinning: / a s tím co vyčtu.Ten průvodce od mudry je docela dobrej.

Seri-tou hudbou v albíčku jsi mi po ránu natlačila slzičky do očí.V kombinaci s čerstvě narozeným Marečkem je to nádhera :dizzy_face: Jinak mi taky čekáme přírůstek do rodiny,v sobotu.Tak třeba budou holky spolu v porodce.Myslím mamky budoucí. :wink: Brácha zase chce dodělat pergolu do července,mamka má 60ku.Ale nevidím to na to.Hlavně když vidím,jakou zase tvoří monstrózní stavbu :grinning: Je to trošku blázen :sweat_smile:
Koukni na www.kojení.net,tam jsou taky popsaný příkrmy.Ale i dítě na UM se může přikrmovat v šesti měsících,pokud mu to stačí.Takže si nemusíš zatím dělat hlavu s přidělanou prací.No uvidíš co Ti řekne dětská.

Vladi-jste holky šikovný :slight_smile: Sice je Klárka drobnější,ale mě přijde v pohodě.A i donošený děti začnou lézt dýl.Počkej až jí budeš dolovat z míst, kde nemá co dělat,ještě budeš vzpomínat. :wink:
My jsme první hexu snášely dobře,u druhý bych řekla byla protivnější a usínala večer s pláčem.
Já ty mističky nechci jen na zmrazování,je to šikovný i na cestování a tak.
Jinak tečky jsi na obličeji neviděla,protože jsem měla na hubě makeup za pětikilo :grinning: A nemyslím si,že to vše zakryl.Mě se dělaly takový ty boule a kdo ví co ještě,loupala jsem se-děs.Jinak ten make-up je od Vichy a nemůžu si ho vynachválit.Mám ho rok a půl,teprve teď jsem koupila jiný.A to jsem tam ten ještě nedodělala.Takže těch peněz nelituju.A popis těch partií je jak mě šítý na míru.Nahoře téměř nic,dole všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za homeo,ale já jich mám zásobu od kamarádky,která taky dělala vše možný pro kojení a stejně to nešlo :confounded:
Teď tu chlastám meltu.Ty čaje od Lerosu mi teda nic nedělaly,žádný nalití.Ty homeo se mi zdají dobrý.Co teda na mě působilo,byl Natalactive od Hippu.Ale je dražší.

Moni-to máte pěknou váhu.Já když šla na kalmetizaci,tak tam měli dovolenou.I tak jsme rovnou dojely k dětský,tý se rameno nezdálo.Za týden na kalmetizaci mi řekli,že ho má krásně zahojený,že to málokteré dítě tak má.První hexu jsme měli ve 4měsících.Teď v půl roce jdem na třetí.

Marky-ty mističky vypadají dobře,no snad to bude 250ml.Dnes to teda nandám do těch misek z Tesca a mám tu jeden ten via pohárek. :wink:

Kudrlenko-tak zánět Ti nezávidím.Já u kluka nic a teď jsem měla jen takovou zatvrdlinku a úplně mi to stačilo.Když to malá odsála,tak to byla mega úleva.
Ty se budeš vdávat a já v těch dnech budu slavit výročí svatby-7let.K tomu tři roky co se známe.Jak jsem to mohla tak dlouho vydržet? :grinning: Ale měnit ho zatím nebudu,je vyhovující :grinning: Ono taky hlavně,kdo by vydržel se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2008 v 07:17  • Odpověz
Jo a receptíky jsem si uložila,díky za tip :wink:

Marky ty kelímky budou tak 200ml,nevím kde jsem vzala těvh 250ml :rolling_eyes: ,ten Avent co mám doma je 180ml,ty mističky jsou o něco větší.
5. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
Tak ta melodie z Foresta je moc hezká, tu bych si o svatbě klidně pustila :slight_smile:
Mně se zase líbí od Guns n Roses November Rain, mam jí taky v albíčku, ale na tu svatbu by se víc hodila ta od Foresta.
Moni, díky za ty fotky se slunečníkem, nějak se mi ty místa ale nezdaji. v těch místech je to dost silný na to připevnění a hlavně já tu šroubovací část mam rovnou a ne zahnutou jako je na tom obrázku, tak nevim. Jdu to ještě zkusit :wink:
Vladi, já sem Káju nechávala očkovat hexu rovnou s Prevenarem a měla druhý den jen trochu zvýšenou teplotu a ten den byla taková spavější, ale jinak to to zvládla uplně v klidu.
5. čer 2008 v 10:51  • Odpověz
Holky ty via pohárky jsou lepší 180 ml a nebo 240 ml?
5. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz
Marky-já bych spíš brala větší.Takový rozdíl to není a do budoucna do toho můžeš dávat cokoliv.Já mám tu 180,protože jsem jí dostala v porodce :wink: Ale nemám s tím zkušenost,Niky ví víc :slight_smile:

Jinak já jsem v šoku.Dnes mi Tom dával pusu a jaksi mi to přišlo jako francouzák :sweat_smile: Tak se ptám co to jako bylo a prej..mami to bylo štípačka,co?.... :grinning: :grinning: Na dotaz s kým to jako provozuje,mi naprosto vážně odvětil,že se setřenicí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A toho mám pořád za miminko :confused: No a neteř má samé sestřenice,tak se jí musím optat kdo to učí jí. Asi místo příkrmů budu muset nastudovat,jak potomkovi vysvětlit pohlavní život :rolling_eyes:
5. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz
Maky, chichichi to je prča, máš plnou hlavu příkrmů a druhý dítě už ti zatim provozuje líbačky :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.