• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Marky-myslím,že bude hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to sranda,zatím.A to teď řešíme koho jsem ve škole milovala,proč né jako taťku :sweat_smile: A dnes jsem zase nadávala u skříně/skoro pořád/,že nemám co na sebe a Tom mi povídá,to si jako žebrák? A já říkám,jo úplnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža pak za mnou šel,že to někde bude povídat :grinning: A mladej to dovršil,že prej žebrák nejsem.Tak jsem čekala co z něj vypadne,který to titul mi jako přiřknul :confused: A jsem teda žebračka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Situace je alarmující,musím si pořídit něco na sebe :wink: S děsnou nechutí :grinning:
5. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz
Čus kočky a snad už spící dětičky :slight_smile:

tak jsem vás taky dočítala, nadrbaly jste toho dost :slight_smile:

seri,moni: s těma příkrmama bych klidně začla od toho 4 nebo 5 měsíce, to je akorár, když jsou na umělém mléku, tak se může takhle dřív,právě hlavně proto aby pak přibíraly...
my taky začínaly mrkvičkou a dávala jsem jí vždy třeba 3-4 dny jeden druh zeleniny a pak zkoušela nocé, taky hned první den mi snědla asi půl skleničky té malé, a druhý den hned celou, takže pohodička, zeleninka jí chutná, a pak jsem jí třeba až za hoďku dala ještě mlíko, protože hned po jídle ho nechtěla...no a po měsíci jsme najely na ovoce, a to jí ze začátku moc nešmakovalo, takže jsem víc dávaly zeleninku,a přídávali masíko, no vybírala jsem tak podle těch přesnídávek, ono od těch 4 měsíců toho moc se masem není, až tak od 6, a pak od 8 měsíce o už je výběr...a musím se přiznat, že teda nevařím,ale chci už začít, protože ty skleničky jsou dost drahý, aleono když koupím bio mrkev a další zeleninu, tak to možná vyjde nastejno, brambory mám od babičky, takže ty klidně použiju...

vladi: KLárka je moc šikovná holčička, a ještě budeš ráda za to že ji ještě teď najdeš na jednom místě, až poleze tak nebudeš stíhat :slight_smile: :grinning:
jinak s tím kojením v Čb porodnici, mě se snažila jedna sestřička celkem pomoct, měla jsem na začátku prsa nalitý, ale pak ubývalo a ubývalo až tam toho moc nezbylo, a Lucinka navíc ještě měla žloutenku, takže byla spavá lenivá, a ještě k tomu moje vpáčené bradavky, no nic moc...až jsem z toho tlaku na kojení byla po třech několika dnech psycho že není a prostě jsem jim řekla že se nehodláme trápit když to nejde a dostaly jsme flašku a za dva ndy jsme šly domů :slight_smile:
jo ty homeopatika na mě taky nezabíraly, ale kamarádka říkala, že jí zabraly třeba až za 3-4 dny...

niki: vy už asi máte zkolaudováno a zapíjíte, tiše závidím, ale manža už dělá dveře a most na terasu, takže snad do konce června podáme žádost a taky se dočkáme oficiálního bydlení

kdyby ještě někdo chtěl ty mističky, tak to nechávám do konce týdne otevřené

kudrlenko: kdy mátě tu svatbu už teď o víkendu? kvůli těm krásným svatbením šatům bych se klidně vdávala znova, ale nevím jak bych přesvědčila manžu, s tím by to asi šlehlo :slight_smile: :grinning:
5. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsem si konečně od pondělka sedla na zadek,jsem fakt ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakecaly jste toho stranšně moc, tak snad dočtu později, teď na to nemám sílu.

V úterý jsme byli celý den v Praze, zase to dopadlo stejně, Čendovi jsem koupila prďáckou košili a dvě pěkná bodíčka v CAčku a sobě nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer jsme přejeli ke známým, bydlí kousek za Prahou a mají ročního Tomáška, spali jsme u nich, manža ráno jel do práce a my si udělaly pěknej den matek s dětmi, přijela ještě jedna kamarádka s dětma, bylo to moc fajn (hodila jsem jednu fotku do alba :wink:

Včera nám přišli na kolaudaci, proběhlo to bez problémů, akorát si máme dodělat zábradlí na schodiště na půdu, do týdne budeme mít od nic papír zkolaudováno a můžeme naklusat na město pro číslo popisné a přihlásit popelnici. jupí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Odpoledne ještě přišli montovat žaluzie.

No a dneska jsem byla na melírku a u mamky, takže zase celodenní výlet. Teď jsem dovařila Čendovi příkrmy a vyšůrovala aspoň koupelnu a záchod,abych toho zítra neměla moc....ale to budu mít stejně, vaření, uklízení a po obědě jsem slíbila tchýni, že jí přijedu pomoc s mytím oken, sama to nezvládne.

Tak jsem se vykecala a jdu si uklidit nákup, manža se právě vrátil :wink:
Papa a dobrou noc :slight_smile:
6. čer 2008 ve 23:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak tady prší :angry: Díky tomu mám neustále nakročeno k lednici,potřebuju ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malej s velkým uklízí půdu,podle zvuků čekám,že je za chvíli mám na hlavě.

Já jsem ode dneška slaměná vdova,po večerech myslím,začíná totiž fotbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kvůli té atmosféře bych taky šla fandit do hospůdky,ale někdo musí hlídat děti.A tak nějak jsem to i čekala,že to budu já :grinning:
A to ještě v červenci jede manža na asi tři dny na Slovensko.Jsem z toho nějaká mimo,fakt smekám přede všema holkama,co jim chlapi jezdí za prací pryč.Jenže manža tam nejede za prací,ale za sportem.Tak asi proto jsem z toho paf,taky chci vypadnout.

Niky-gratulace ke kolaudaci. :slight_smile: Taky jdu hodně často za nákupy v dobré víře,že to bude pro mě a maji to pak děti.Ale včera jsem si konečně po dlouhé době koupila kalhoty a triko,taťka kraťasy a kalhoty,Tom sandále a brýle,Michalka má chudák jen ponožky :sweat_smile: Ale vypadala spokojeně. :wink: A já jsem taky,fakt mě to bavilo :grinning: Mě jinak totiž nákupy hadrů vyčerpávají.
Ale jedno negativum to mělo,koupila jsem si pak celozrný rohlík,dvakrát jsem kousla,narazila jsem na něco tvrdýho a uštípla se mi plomba vzadu.Takže musím k zubákovi a to jsem nedavno byla na prohlídce. :confounded: Manža když v tu chvíli viděl můj výraz,tak si myslel,že mi snad ty zuby vypadly všechny. :grinning: Prý mi uvolní poličku v koupelně na protézu,vtipálek. :sunglasses:
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. čer 2008 v 15:09  • Odpověz
Vladi-vše nej Klárce k pidi narozeninám,hlavně zdravíčko a pohodu :slight_smile:
7. čer 2008 v 15:15  • Odpověz
Vladi, taky Klárce gratuluji a posílám pusinku. :slight_smile:

Počasí teda síla, tady se strhlo krupobití, teď už jen prší ale docela dost, máme terasu plnou vody a před barákem cestu taky. Já dneska chtěla jít s Kájou na den dětí kilometr od vesnice kde sem bydlela, jenže sem nějak nesehnala nikoho kdo by šel s náma a samotný se mi nechtělo, ale stejně je to nakonec jedno protože to mělo být od dvou a ve dvě se strhla tahle šílená čina, tak ještě dobře že jsme doma. No ale mezi lidi už bych docela taky někam vypadla, sem doma taky dost sama, takže je to už docela vyčerpávající. Manža byl sice včera doma, dopoledne sekal trávu a dělal něco venku a odpoledne se tu vrtal v počítači co maji v baru a nemohl přijít na to proč tam nefungujou videa, takže u toho seděl celý odpoledne a chytal nerva. Pak k někomu na chvíli jel a chytře si dal peněženku s mobilem na střechu auta a nechal jí tam, takže pak tu jezdil a hledal mobila, peněženku tu někde našel a mobila nakonec taky sice na několik dílů a baterku z něj tu nenašel vůbec, no ale aspoň že toho mobila se simkou má, už sem myslela že zase přišel o mobila nebylo by to totiž poprvý. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a dneska maká a zítra taky a dneska večer jde na štando a tam bude asi do rána, takže si ho zase fakt užijem. Kája tak ja ho vidí, tak si může hlavu ukroutit a je uplně vidět jak je celá šťastná když vidí tatínka, jenže ho vidí vždycky tak na chvíli. No a všechny červnové víkendy jsou nějaký akce, takže to se doma taky neohřeje a koncem července pojedou s klukama zase na motorkách na 14 dní na dovolenou. :frowning2:
Tak jsme na tom Maky nějak podobně. :wink:
Jinak teda nakročeno k lednici mam taky furt a nebo do skříňky kde jsou poslední zbytky sušenek a sladkostí. :grinning:
Tak nákupy ti závidim, musíme už taky někam akutně vyrazit, nebo manža za chvíli bude chodit nahatej. Bude to stát ale asi trochu nervů ho donutit chodit po krámech a ještě to tam s nim vydržet.
Niki, tak gratuluji ke kolaudaci :slight_smile:
Maky, Míša už teda papá vařený? A co jí všechno zatim dáváš? A jaký množství?
Kája teď měla dva dny mrkev s rýží, tak včera to papala uplně krásně sem skoro ani nestačila nabírat a dneska mi nějak nechtěla otvírat pusu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2008 v 15:50  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsme byli u babičky, sušilo se seno - pořád klídek, pohoda pak začalo hřmít zatáhlo se tak jsme to fofrem uklidili a nic se nedělo. Jen co se vytáhlo ohniště na buřty tak začalo jen tak nevinně krápat, zalezli jsme s tím do stodoly a během chvilky kroupy. Já inteligentně doma nechala otevřenej balkon - nastěstí nikam nenapršelo - to by bylo keců :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Makyb, Leni - příkrmy zatím čekám až mi řekne dr., já jen, že už o tom říkal teď, ale nic konkrétně jenom poznamenal, že už by mohla. Myslím, že na další kontrole už mi k tomu řekne víc. Včera jsme byli v Tescu tak jsem tam koukala na příkrmy a jde mi z toho hlava kolem. Co jste kupovali? Nějak už jsem zapomněla jak jsem to praktikovala s Kristýnou.

Marky vykoumala jsi ten slunečník? My ho zatím nemáme, ale neboj myslím na Tebe, přeptám se. Máš origoš X lander?
7. čer 2008 v 19:57  • Odpověz
Chtěla jsem se ještě zeptat plaváčků jaký jste používali plavací kalhotky? Chceme jet o prázdninách na Slovensko a podívat se do termálů tak aby jsme byli vybavený. V úterý jdeme plavat do vaničky a chci se rovnou dohodnout, že by jsme od září chodily plavčit.
7. čer 2008 ve 20:08  • Odpověz
Tak ženský,kdo neskáče není Čech.No Vás fotbal asi nebere,ale Češi vyhráli. :wink: Dívala jsem se i na zahájení a skoro jsem brečela :sweat_smile: No jestli to není tím,že dřepákuju doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělala jsem si trochu vinného střiku,ale je to tak decentně naředěné,že toho Muškátu je na to škoda a já z toho nic nemám. :grinning:
Tom mi teď večer usnul v křesle při žehlení,to ani nepamatuju,že udělal :confused: Tak jsem přerostlé miminko donesla na záchod a převlíkla a pokračuje ve spaní :wink: Ještě,že byl vysprchovaný.Kdyby to tak bylo jednoduchý s Miškou :wink: Měla jsem teda pocit,že táhnu metrák.To fakt není pravda,že byl miminko.

Marky-je to práce s těma chlapama,neboj já Tě v tom nenechám.Ale teď v tom dalším půlroce se Kája hodně změní a vůbec to bude takový veselejší.A to kroucení hlavy za tátou znám taky.Ale zase je fakt,že je manža hodně s Tomem.Trochu na ně teď žárlím :unamused:
No na ty nákupy jsme se dostaly náhodou.Jeli jsme Tomovi pro sandále,s tím,že je koupíme u sociálky v tom dětským.To jsme taky udělali.Pak jsme tam došli pro nějaký tablety do studny a že dojedem k bankomatu u spořky a domu.Jenže je tam obchod Uncle Sam a tam jsme se pěkně unechali.Odešli jsme odsud bez peněz a to jsme to pomalu počítali na korunu,aby jsme na to měli.Nepočítali jsme s tím a bankomat až na konci města :grinning: Ale jsem ráda,že to tak dopadlo,protože přesně jak píšeš,dostat se s chlapem společně na hadry je makačka.Triko mu ještě zvládnu koupit sama,ale to je tak všechno.A to nemluvím o tom,že potřebuje boty atd.Prostě teď jaksi nestíháme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Michalka měla tři dny mrkev,pak mrkev a bramboru a od zítra přidám brokolici.Pak asi květák a hrášek.Nandala jsem si to do skleniček od těch větších přesnídávek/190g/ a teď ty dva dny to snědla.Dnes i pak míň pila,tak asi už je to dost.Ty první dny bylo to krmení jak šťouchání do husy :grinning: ale už je vidět,že ví kam s tím.Zatím to neprská,neplive,tak alespoň,že tak.Navíc konečně kadíme a i má víc načůraný pleny,takže už to asi fakt potřebovala.A pusu zatím taky moc neotvírá,spíš jí to tam náhodně šoupnu :grinning: Ale nevím do kdy dokojovat,asi by už to možná nepotřebovala,nijak razantně se teda nehlásí,ale to je u ní normální.Možná po neděli to zkusím.Až půjdem na půlroční,tak se zeptám na maso a ovoce a vůbec co dál :confused:
A k lednici jsem dnes chodila,protože v ní je buchta PEŘINA :wink: :wink: Tentokrát jsem jí udělala s karamelovým pudingem a nemá chybu.Ale já s karamelem můžu všechno,moje úchylka :slight_smile: Takže nebýt buchta v lednici,tak mám hlavu narvanou ve skřínce se sladkostmi taky :sunglasses:

Moni-taky jsem všechno zapomněla,ale začínám si pomalu vybavovat :slight_smile: Já koupila od Hami první lžičku mrkev,mrkev s bramborem,brokolici.Ale dávala jsem jen mrkev a vařím si to.Skleničky budu využívat spíš příležitostně,na cestování a aby byla nějaká změna.
Jinak u Toma jsem měla rovnou plavky,to mu bylo skoro půl roku.A pokud půjdu s Michalkou,tak taky plavky.Ale v DM jsem viděla kalhotky,tuším Babylove,tak se na ně možná taky mrknu
7. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
oprava-"dostaly náhodou" s měkkým :wink: asi mi to učení s Tomem prospěje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz
Maky a když přidáš brokolici a květák a hrášek to jako smícháš všechno dohromady a nebo budeš mít zvlášť květák s bramborem, brokolici s bramborem atd? Asi se ptám jak debil, ale chci si to ujasnit ať to pak nějak blbě nepatlám. Jo a tu brokolici s květákem budeš vařit normálně ve vodě?
Zítra už možná taky něco uvařim, jestli se mi teda bude chtít ale asi jo.
Kája ta teď po příkrmech kadí v docela pravidelnou dobu, dneska tam ale teda zase měla hromadu jak od koně, řikám si že snad ani s toho nic nezpracuje. :grinning:
Hmm tak buchtu peřinu bych si dala, ale to bych jí tu žrala sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni, ten slunečník jsem znova nevyzkoušela, takže zatim nevim. Mám originál x-lander ale ten hranatý. :slight_smile:
7. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holky,
Mareček konečně spinká, usnul až v 9 večer, tak mám chvilku klidu. Manža je v hospůdce na fotbale, prý bude koukat ještě na další, který končí kolem 12 a pak přijde domů. Já jsem taky většinou doma sama a někdy mě to fakt štve :confounded:, takže holky nejste samy.
Makyb - jsem se nasmála, jak jsi popisovala Tomův francouzák :grinning:. A prosim tě s těma příkrmama - jak jsi psala, že budeš přidávat tu zeleninku, tak to prostě budeš mít vždycky základ - mrkev a brambora a pak přidáš např. tu brokolici a další bude místo brokolice ten hrášek a tak dále? Anebo to budeš mít tak, že bude třeba mrkev-brambora-brokolice, pak mrkev-brambora-brokolice-hrášek,...

Dneska jsme opět plavali ve vaně, ale bylo to spíš takový divadlo - přišla se na nás podívat tchyně, švagrovka s přítelem a druhá švagrová taky. Mačkali jsme se všichni v koupelně, no naštěstí se to dneska Marečkovi celkem líbillo. Jen se divim, že ho to dneska tak neunavilo, jindy usne hned u krmeni po koupání, ale dneska až v těch 9h.

Já už taky dělala buchtu Peřinu a hned jsem musela rozdat i recepty. Takže Makyb říkáš s karamelovým pudinkem? To musí být dobrý, já taky karamel zbožňuju. Určitě to někdy vyzkoušim.

Niki - gratulace ke kolaudaci

Vladimuraz - všechno nej Klárce, posíláme hubana od Marečka

Na ty příkrmy se musim dr. zeptat, kdy máme podle ní začít. Já si teda myslim, že mu zatím mlíko stačí, ale uvidíme. A jaký jste prosim vás kupovaly ty kaše? Nějak se mi to nechce hledat na předchozích stránkách, tak kdybyste některá poradila, co mám koupit do zásoby, dík.

Moni - vy jdete do vaničky do toho Juklíku? Já bych taky pak od září ráda někam chodila, ale musim to ještě doma probrat s manžou, pač to není nejlevnější záležitost, možná kdyby nám babičky přispěly :wink:

Marky - ještě že manža tu peněženku a mobil našel, to by byl pech, kdyby to ztratil. My takhle jednou jeli s peněženou na autě (manželovo samozřejmě), naštěstí jsme nejeli nikam daleko a když jsme pak zastavili, tak ona naštěstí na střeše pořád ležela :slight_smile:. A ještě jsem se tě chtěla zeptat, jaký jste si kupovali ten bazén? Máte nadzemní nebo zapuštěný? My totiž taky o něčem uvažujeme, ale spíš jen nějaký obyčejný prostě jen tak na ochlazení v horku, protože kolem nás není pořádnej rybník, kde by se dalo koupat :angry:
7. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz
Jé Marky, koukám že máš stejnou otázku ohledně těch příkrmů :wink: Já to taky potřebuju vysvětlit jak pro blbce :grinning:
7. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz
Seri, ten bazén máme myslim tenhle http://www.mountfield.cz/bazeny-azuro-de-luxe/3BNA1056-bazen-azuro-400-dl.html
může se zapustit a nemusí, my jsem ho do země nedávali kvůli psum a dětem. Tyhlety už maji z venku design v barvě dřeva, takže to vypadá líp než ty klasický modrý. Daji se v něm udělat skoro tři tempa tak si i zaplaveš :grinning:
Cena za samotný bazén je levná ale když k tomu dokoupíš všechny ty věci který prostě mít musíš aby si se v tom mohla koupat tak to těch 30 tisíc dá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sem teď pročítala tady na koníkovi téma zavádění příkrmů a lepší to snad nečíst, protože sem s toho akorát zase zblbnutá :rolling_eyes:
7. čer 2008 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holčičky,
nějak nestíhám a jsem udřená jak kůň, malovali jsme a před chvilkou jsem skončila s úklidem a zítra znova :frowning2: . Fotbal jsme vyhráli, ale bylo mi řečíno, že naši hráli špatně tak nevim :wink:
Dočtu vás asi až zítra, protože už skoro spim. Tak zatim papa snad se brzo ozvu.
7. čer 2008 ve 23:16  • Odpověz
No a já ještě nespim, nějak se mi nechce. Manža pořád není doma, tak surfuju po netu. Teď jsem taky probrala dvě tašky hadrů, co mi dala kámoška po klukovi, jsou to krásný hadříky, ani nevim, který si mám vybrat.
A taky jsem vyhrála pár aukcí na aukru, takže příští týden opět čekám balíčky. Jo a konečně jsem taky sehnala termoobal na avent flašky, v pátek mi přišel a je moc hezkej.
No asi půjdu spát, protože ráno v pět bude budíček a pak už si celý den nelehnu.
8. čer 2008 v 00:11  • Odpověz
No tak to se můžu divit,že Tom večer odpadne únavou,když už v šest na mě volá ze záchodu,že je vykaděnej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Seri-koukám,že s těma chlapama je to všude stejný :unamused:
Marky-pěknej bazének,no já se prozatím musím spokojit z hadicí a malým nafukovacím bazénem. :sunglasses: Ale nějak mě to nevadí,asi proto,že jsem si na koupačku doma neměla možnost zvyknout.
Marky,Seri-se klidně ptejte,taky kolikrát nemám inteligentní otázky :grinning: Já už si to čtení o příkrmech zakázala číst,prostě tady mám ten průvodce od mudry,něco si pamatuju a zeptám se doktorky.Nebo se zeptám tady Vás.Vařit to budu dohromady.Ale u Toma jsem pak dělala,že měl třeba bramboru,brokolici.Když už jsme měli vyzkoušenou všechnu zeleninu,tak na tý kombinaci nezáleží.Nic dobrýho se z toho stejně nedá uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera nám známý donesl králíka,takže kus uvařím a nandám do dávkovače na led,pak to budu přidávat do té zeleniny.
Vařim to ve vodě,ale né moc.Mám titanový hrnec a tam není třeba moc vody.Dávám jí tolik,aby to nebylo úplně hustý.
Včera v Táborsku v té příloze o dětech,byl zajímavý rozhovor s nějakým pediatrem.Sice se tam o jídle mluvilo okrajově,ale třeba lepek se všeobecně doporučuje zavádět co nejdýl.Ale prý je lepší s ním začít, když se ještě kojí.Takže klidně do toho roka jo.Jestli to máte někdo doma,tak mrkněte.Zrovna o tom lepku jsem to už někde četla.Ale jinak už toho studivání příkrmů fakt nechávám. :wink:
Kaše mám od Hami banánovou a meruňkovou a Sunarku banánovou.

Tak jízdu s peněženkou taky znám.Ale mě zachránilo,že jsem na střeše nechala i celý bochník chleba,takže když slítl,tak jsem to cítila a peněženku jsem našla.Tenkrát bych se asi po....Jela jsem z pošty a měla jsem tam vybranou celou pojisku :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by se někdo měl.Brácha jednou před dovolenou vytrousil u benzíny peněženku s 20000Kč,už to nikdy nenašel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na dovolenou nakonec jeli,ale nálada byla ze začátku na bodu mrazu :angry:

Dnes nás přijdou fotit jako rodinu do nějakého občasníku.Bude ze mě mediální hvězda,tak to aby jsem ze sebou něco udělala.Hlavně s tím vrabčím hnízdem na hlavě :sweat_smile: Nevýhody kratších vlasů,po ránu jsem jak Rákosníček.

Kudrlenko-jo vyhráli jsme,ale nebyl to atraktivní fotbal :wink: Až tak mi to nevadilo,stejně se mi nejvíc líbilo to zahájení.Teda vy to gruntování na svatbu berete vážně.Ale my taky před svatbou šíleli,jenže to jsem neměla děti a vzala jsem si dovolenou.Musíš být fakt unavená :confounded: Určitě se Vám svatba vyvede.
Já včera šla spát už před desátou a nějak jsem nemohla zabrat :angry: Ale několik dní před tím jsem ponocovala a už mě včera bolela hlava.Nějak zatím nezvládám chodit spát dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

tak je neděle večer a kolik času myslíte s námi strávil náš milý tatínek? no samozřejmě asi tak hoďku a to včera večer, dneska ještě není doma, dělají někde krov, takže to je nadlouho :frowning2:, tak to jen k tomu, že jsme tady na tom všechny dost podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: naše Lucinka je z tatínka taky celá pryč, když přijde to by jste měly vidět tu rychlost lezení, to je u dveří natotata :slight_smile: :grinning:
tak si tu náladu aspoň spravuju tady u PC maminčinou vynikající svíčkovou, je fakt dobrá :slight_smile:

niki: gratulace ke kolaudaci, jsme nějak pozadu, musíme vás dohnat, do konce června chceme podat žádost, tak snad se taky brzy dočkáme

a příští víkend je akce fasáda, tak náš baráček bude už vypadat k světu i z venku :slight_smile:

moni: já jsem koupila Lucince taky plavečky, ale viděla jsem v DM jednorázové plenky do vody,ale nevímkolik stály, my jedeme taky v létě na dovču, takže palvky už máme, a ty plenky taky možná vyzkouším, ale jedem až koncem léta,tak snad je ještě použijem :slight_smile:

já se jdu teď naložit do vany a jdu si asi číst, v televizi jako vždycky nic není, tak se dám zase na to čtení...ikdyž včera Gejša byla super, koukaly jste se?
8. čer 2008 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás se koná fotbal doma, ale mě to neva už jsem si na to zvykla - buď sedím u PC nebo u toho čtu, luštím a jedním okem sleduji.

Seri - já zatím vyčkám až mi za měsíc řekne dr. co a jak, ale jak o tom mluvil už teď tak mě to překvapilo jak to strašně uteklo. Kaši začnu až po zelenince, zatím myslím, že mlíko zatím stačí, prospívá dobře a celou noc spí. Ty jsi fakt od těch pěti vzhůru? Mareček potom už neusne? Andrejka se většinou budí mězi 4-5h ráno, tak jí nakrmím a do těch půl sedmý než budím Kristýnku do školy, spí. Do vaničky jdeme do Juklíku, potřebuju trošku oživit co se s těma dětma dělá, ale zkoušíme polívat hlavu a docela v pohodě. Taky jsem to rozmýšlela, ale v práci máme osobní fond a v něm penízky které můžeme využít.

Makyb s tím ponocováním jsme na tom stejně, většínou vytuhnu u televize. Zjistila jsem, že hranice je půl desátá - půl desáty a pět minut a můžou v televizi ukazovat nahé p....e.
8. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz
Leni až pojedu do města tak to musím okouknout. Kvůli těm termálům chci koupit jednorázovky, pak je využiju na plavání. Musím ještě kouknout do věcí po Kristýně tam nějaké plavky určitě budou. Snad budou ještě použitelné, hlavně aby držely gumičky.
8. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Zdravím po náročném víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Děkujeme za gratulace ke kolaudaci....ještě nemáme teda papír v ruce,ale už je snad formalita :wink:
Leni: sice nemáte zkolaudováno, ale budete mít fasádu dříve jak my, takže nás zase předběhnete :grinning: Jakou jste vybrali barvičku???? My jsme se shodli s Martinem na nějaké barvě ala bílá káva či do hněda :wink: Ale možná se letos jen nahodí a pasta se bude dělat příští rok, uvidíme.

Včera jsem si pěkně mákla, slíbila jsem tchýni, že jí pomůžu umýt okna, má 3+1, ještě jsme je rozebíraly, přišlo mi, že se tam nemyly snad 100 roků, to byla špína :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyprat a pověsit všechny záclony a závěsy,jsem ráda, že je to hotové :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska jsme dělali na oběd kachnu s nádivkou, červené zelí se švestkami a bramborové knedlíky, pozvali jsme naše známé, byli jsme u nich na kachně před pár lety, tak jsme jim to oplatili. moc se nám to povedlo, já dělala kachnu a manža zelí a knedle. Musím říct, že jsme v kuchyni docela sehraná dvojka. Martina baví vařit a vaří dobře :slight_smile:. A odpoledne přišli další kamarádi a grilovali jsme masíčko :slight_smile: To se zase budu bát stoupnout na váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak, když tady čtu, jak pořád nemáte chlapi doma, tak si říkám, že jsem na tom ještě docela dobře. Pondělky a pátky dělá z domova, víkendy taky většinou trávíme spolu, út,st, čt sice jezdí do Prahy, ale vrací se okolo 19 hodiny. Úterky chodí na florball a pátky občas na nohejbal a pak do hospody. Tak to není tak děsný :wink:

Holky, s těma příkrmama si nedělejte takovu hlavu, časem se zajedete. mě už to teď ani nepřijde. V pátek jsem naházela mrkev, brabory, květák, petržel, hrášek do papiňáku, vařila 5 minut, pak to rozmačkala vidličkou, smíchala s masem, 1x se žloutkem přidala mražený kopr a mám vaříno na týden :wink:
Jinak my začínali nemléčnýma kašema, buď jsem do toho odstříkala svoje mlíčko a nebo přidala HA Nutrilon. Ochucený ani nevím, kdy jsme začali, možná tak po měsíci, do té doby jsme jeli jen rýžová/ kukuřičná. A teď kupuji pořád jen rýžové a nebo jogurtové, obilné zatím ne, i když je tam psáno od 6 měsíce. S lepkem chci ještě počkat.

My už jsme na plavčo na září napsaní, zase budeme chodit pondělky, ještě mi upřesní čas, ale musím to šoupnout do předu. Teď chodíme v 11 a už nám to moc nesedí se spaním. A ségra nás zapsala na cvíčo do Kaňky, tak budeme od září chodit i cvičit :slight_smile:

Marky: máte pěknej bazének :dizzy_face: To se to bude cachtat...budu tiše závidět :sunglasses:

Tak já jdu chrnět,zítra máme zase náročný den, ráno nám přijdout vyměnt dveře a seštelovat v chodové, pak si jdeme nechat zapsat Čendu do pasů, v 11 plavčo (taťka jde prvně s námi, tak pak hodím nějaké fotečky), po plavču srázek s kamarádkou a domu pojedu sockou, pač martin má jen půl dne volna, takže po plavču odjede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou :slight_smile:
8. čer 2008 ve 22:45  • Odpověz
Ahojky,
Niky, my bydlíme už 3,5 roku a zatim máme jen nahozeno a barvu na baráčku ještě taky ne. Furt se dělaji jiný věci a tu barvičku nějak odsouváme. No sem zvědavá jakou jednou dáme, protože zatim jsem se na ní moc nemohli schodnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Niky, ty si správně akční, každý den nějaký program. To já doma asi brzo schniju.

Tak sem dneska Káje taky uvařila, mrkev s bramborem, zatim teda jen porci na jeden den, sem teda myslela že to bude na dva, ale bylo toho málo. No napřed se teda netvářila, v půlce skleničky už sem myslela že to vzdám protože to vypadalo že se poblinká jaký dělala ksichtíky, přitom mně to docela chutnalo :grinning:, ale pak se rozjedla a tu skleničku snědla. Když jí zeleninu 14 dní, tak už bych jí mohla přidat jeden den to maso ne?
Dneska ráno řádila v postýlce, sem jí nakojila a dala do postýlky a z postele sem jí pozorovala, byla to sranda, hlavně se tam točila že za chvíli měla hlavu tam kde před tim nohy a pak zase napříč se snažila otočit na břicho, jenže se tam blbě vešla, tak to furt zkoušela a pak se jí to povedlo a přes příčky se na mně smála. Kolikrát se mi tam už otočí na šířku že jí nohy koukaji přes příčky ven. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2008 ve 23:39  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak i my si nakonec užili pěknou neděli.Dopol byl Tom s taťkou na tenise,pak nás teda vyfotili.Odjeli jsme na návštěvu a když jsme se vraceli,manža potřeboval za někým dojet do Tábora,tak jsme jeli taky.Courli jsme se do cukrárny a na Starý město,domů jsme si dovezli teplou,výbornou pizzu.Konečně jsem se taky po městě prošla jen tak a né ve chvatu,že musím tam a ještě tam.Pohoda :wink:

Niky fakt jsi akční a docela to obdivuju.Ale já má ráda svůj klid.Nemyslím tím nudu.Prostě vždy když máme rozlítáno a je víc akcí po sobě,tak musí přijít nějaký klid.Jsem pak z toho rozhozená :grinning: I manža mi říká,že musím mít vše naplánovaný a jak se dostanu mimo harmonogram,tak je to na mě vidět :grinning:
Bíla kává a něco do hněda je dobrá volba,taky se mi líbí :slight_smile: My se docela v takovýhle věcech s manžou shodnem.Naštěstí.

Příkrmy už nějak neřeším,stačilo týden vařit a je to dobrý :wink:
Marky s tím masem přesně nevím.Já v tom průvodci od mudry mám,že v třetím týdnu už se maso může přidat.Já až půjdu na kontrolu tak se na to právě chci zeptat mudry.Nedělám to totiž přesně podle té brožury.
Kaše jsem dala rovnou mléčný,mudra mi řekla,že pokud nemáme indispozice na nějakou alergii,tak to nevadí.
Jo cestování po postýlce je sranda,hlavně to šprajcnutí nožiček mezi šprcle :grinning: Ale mě to dělá ve dne.Na noc je v pytli,tak je omezená :grinning: A ještě teda po příkrmu dokojuješ?Já uvidím kolik toho dnes sní a možná to zkusím bez a dám jí napít za dýl.Včera toho snědla docela dost-cca 200g.Ale zase nic jinýho nepije,voda a čaj jí nejede a ovocný šťávy jí nechci dávat,když nemáme ovoce vyzkoušený.Tak uvidím.

Lenkjane-Gejšu jsem neviděla,zapomněla jsem na to a k televizi jsem se dostala až dýl.A od půlky mě filmy nebaví.A ani tak moc mě televize nebere,nic tam skoro nedávají. :angry: Takže pokud mi nepadají oči,tak čtu.To mi připomíná,že teď čtu pěkně pomalu a musím do knihovny.To zase bude upomínka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tak jsem si tu postěžovala,že manža trajdá a zase to přehodnocuji.O víkendu jsem se o dvouch rodinách dozvěděla,že se rozvádí.Dokonce už žijí odděleně.Ty jedny jsou jen známý a už jsem to slyšela ,ale myslela jsem si,že je to drb.A je to pravda.Nikdy bych to do nich neřekla.A druhá je kamarádka ze školy a s tou si píšu a vůbec se mi nezmínila.Psaly jsme si o dětech o její práci atd.Vůbec by mě to nenapadlo.A včera otevřu mail a oni jsou od března od sebe.Měla jsem z toho husinu.Takže včera jsem byla na manžu hodná.Ať už mě kdykoliv naštval jakkoliv,tak tohle mě ještě nenapadlo a doufám,že ani nenapadne.Myslím,že v obouch těch vztazích zaúřadoval někdo třetí,ale jsou to jen mé domněnky :unamused: Nikoho neodsuzuju,člověk nikdy neví co ho potká.Ale jsem z toho teda paf,hlavně z té kamarádky.A obě ty rodiny mají malé děti.No musela jsem se z toho vykecat.
9. čer 2008 v 07:19  • Odpověz
Ahojky,
no Maky to je život a poslední dobou mam někdy pocit že snad světem vládne nevěra, valí se to na nás ze všech stran z televize ze seriálů tam je toho hafo a politici apod. No a v okolí je to něco podobného jen se to člověk dozví sem tam zničeho nic. Taky s toho nemám dobrý pocity že to tak chodí. Mně se tohle bohužel osobně taky stalo, že mi skončil 9,5 letý vztah kvůli jiné holce. A řeknu ti že znova už bych to zažít nechtěla, prožila sem si tenkrát snad nejhorší půl rok ve svym životě, protože přítel se nedokázal rozhodnout se kterou teda chce být, tenkrát sem s toho zhubla na 43 kilo. No ale na druhou stranu něco špatný bylo pro něco dobrý, teď mam manžu, baráček, pejsky a Karolínku :slight_smile: I když kdyby se mi to stalo teď tak by to vše bylo ještě složitější, fakt doufám že se nám tohle vyhne a nebudem to muset nikdy řešit. :wink: Ale známe ženský jaký jsou to potvory a chlapi jak si někdy nechaji zblbnout hlavy.

Po příkrmu zatim furt dokojuju, zatim snědla vždy jen malou skleničku tak to je asi málo na to abych jí už nedokojila.
Tenhle týden už bych to ale chtěla nějak odbourat, uvidim jak to pude. Teď mně nějak zlobí levý prso, že se mi furt nějak nalejvá a trochu mně bolí je to docela nepříjemný tak nevim co s tim.
Dneska sem chtěla koupit květák a brokolici abych teda toho víc navařila, jenže to sem zapomněla že tady jsem v Sedlci, takže nic s toho neměli, akorát mraženou brokolici tak sem jí vzala. Zítra prý přivezou zboží. Dneska teda uvařim asi mrkve s bramborem a brokolicí. A koupila sem taky asi tři skleničky s masem, aby bylo něco do zásoby a až začnu dávat maso tak napřed jí to dám asi ze skleničky.
9. čer 2008 v 11:42  • Odpověz
ahojky dopoledne, dneska mi výjimečně Lucinka spí i teď, protože v noci jsme nějak byly vzhůru, vzbudila se asi ve 2 ráno a nemohla usnout, furt se v postýlce zvedala, a bulila, nevím asi zuby, tak jsem jí přendala k nám do postele a stejně jsme usnuly asi ve 3...takže jsem šly ven aby to aspoň trošku dospala

taky jsem si udělala radost, no respektive Lucince, kooupila jsem jí krásnou vestičku na MMB, a dneska jsem jdeště objednala nějaký věci z netu, už se musím krotit, a to mi ještě volali že mám hotový záclony, takže odpo asi vyrazíme do města , už se na ně těším, konečně nám nebude dobaráku vidět...

niki: barvičku taky plánujeme nějakou přírodní, do béžova nebo tak něco, takže asi podobně jako vy...nejdřív jsme taky uvažovali o nějaké výraz+ější bravě, ale nakonec jsme od toho ustoupili, taková béžová klasika se asi nikdy neokouká, když vidím jak se tady u nás teď rozmohlo opravování fasád na stařších domech a vidím ty bravy jko je růová, rudá, fialová, tak jsem z toho hotová, vůbec se mi tonelíbí, takže mi jdeme do té klasiky...

maky: s těma rozvodama je to hustý, taky si někdy říkám, že nás to nepotká, a doufám, že to tak bude, ikdyž někdy mě traky dost naštve, ikdyž kterej by tě nenaštval :slight_smile: navíc můj manža už má jeden rozvod za sebou, a když jsme se brali tak jsem si ekli, že už je to napořád a já věřím že to tak bude...ikdyž na něj někdy nadávám, nedokážu si představit, že by jsme měly být s Lucinkou bez něj...a navíc jak píše Marky máme barák, dítě takže ty tahanice bych fakt podstupovat nechtěla :astonished:

no tak jsem se vykecala a valím něco dělat, vyfasovala jsem haldu faktur a papíru, takže jdu účtovat, zatím pa
9. čer 2008 ve 12:05  • Odpověz
Holky tak si rezervuju ozdravný pobyt v Bohnicích :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej má neštovice.Odpol. jsme naklusali k mudr a prý to už může chytit malá.Sice by to měla za sebou,ale jsem z toho teda hotová.I když jsem mluvila se známou a ta mi říkala,že tyhle prcci mají lepší průběh.Jediná výhoda je,že si to odbyde před prázdninami a před nástupem do školy.A teď hlásí ochlazení,tak to se nám taky hodí,nesmí totiž na sluníčko.Tenhle týden nikam nevylezem a na příští naplánuju nějaký výletík,ať to nějak přežijeme :rolling_eyes:
Jinak Michalka má zoubek,dnes jsem zacinkala lžičkou :slight_smile: A další se klube v závěsu za tím prvním.Dnes jsem po zelenině už nedokojovala a zvládli jsme to v pohodě.Teda doufám,že to kojení nebude chtít třeba v noci.

Marky- tak to jsi si teda užila,43 kilo to je už šílenost i při Tvé výšce.Ale teď máš Káju a spokojenou rodinku.Oni ty chlapi lepší nebudou,ale vyjít se s nima dá.I když je to teda někdy dřina a člověk aby na to měl vysokou :grinning:
Já před manžou měla tříletou známost,i parcela byla koupená a přítel by i svatbu a děti chtěl.Já se cítila na to mladá a hlavně z mé strany ten vztah byl nějak vyšumělý.Rozchod byl náročný a zdlouhavý a já v té době poznala i manžu,takže i já v té době byla vychrtlá jak nikdy v životě.Jo vlastně jsem takhle hubená byla po těch potratech.Než tohle všechno,tak to radši nějaký kilo k dobru.Vlastně i manžu jsem tenkrát poslala k vodě,potřebovala jsem si to ujasnit v makovičce.A nakonec jsme stejně k sobě cestu našli a jsem za to ráda.Dnes máme výročí svatby,tak manža vtipkuje,že jsem dostala jako dar neštovice. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak bez těch bych se klidně obešla.
Lenkjane-s manžou Vám to vyjde,už má školení z minulosti.I když né zrovna příjemné :angry: S těmi sportovci je těžké pořízení,ale zase já bych doma nesnela chlapa gaučového typu.A mě někdy ta samota přijde vhod,i já potřebuju svůj prostor.Jenže člověk si nevybere a prostě někdy je ta samota nežádoucí a když by člověk zrovna potřeboval někam zalézt,tak se všichni kolem něj kumulují :confounded: No co už,hlavně,že jsme zdraví :wink:

Tak nevím jak teď budu mít čas za Vámi chodit,bude se mi teda stýskat :grinning: Stejně musím trénovat na prázdniny,tak si to vyzkouším :grinning: Já už neštovice měla,manža ne.Tak ještě aby ten to chytl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U dospělých je to totiž mazec.Tak snad to zvládnem a já Vám přeju pěkný dny a hlavně bez nemocí :slight_smile: Jdu si uvařit meduňku na nervy :grinning:
9. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz
Neštovice? To je teda pěkný :fearful: To máš teda pěkný dárek k výročí :grinning: No aspoň se to trochu kompenzuje tim zoubkem, to je veselejší dáreček.
Tak ať to malej zvládá dobře a ať snad radši to nikdo další nechytnete.

To já sportovce naštěstí nemám, ale zase má jiný koníčky a aktivity který bohatě stačí. No ale zase je to dříč a to sem ráda že nemám žádnýho lenocha a povaleče. Teď dělaji v Brandýse nad Labem, tak zítra tam prý i přespí že už to tam dodělaji a ve čtvrtek v a pátek bude asi doma. Potřebovala bych už nějakou aktivitu, zajela bych k našim, ale máma je týden na dovolený takže to tam nemá cenu jezdit. Doufám že aspoň v tu sobotu vyjde počasí a pobavim se trochu na tý svatbě. :slight_smile:
Tak sem Káje uvařila tu mrkev s bramborem a brokolicí a musim se teda pochválit že to nakonec bylo i docela dobrý, mně to docela chutnalo a Kája taky pěkně papala. Vyšlo mi to do čtyřech malých skleniček. :slight_smile:
9. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
Tak u nás se čučí na fotbal :slight_smile:

Marky-mě ty blafy taky docela chutnaji,jak je tam ta brambora,tak už se to dá :slight_smile:
Jo oni jsou všelijaký aktivity,taky jsem ráda,že mám chlapa,který ví co je práce.Chlap,který má ruce otočený dozadu a na výměnu žárovky si musí někoho zavolat,je jaksi u baráku nepoužitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže ten sport o čas okrádá právě víkendy a to mě štve.I když teda chodí v týdnu domů tak v 15:30,takže s námi je.Jenže se toho míň udělá,za chvíli je večer.A kolem toho baráku je pořád něco.Navíc manža je perfekcionalista,takže mu to zabere víc času.jeho trpělivost by se mi hodila :sweat_smile:
Jdu se mrknout na MMB na recepty,teď budu muset víc vařit a nějak mi schází inspirace.A manža chce vědět jak se přenáší neštovice.Bojí se,bojí..... :grinning:
9. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz
Makyb - gratulujeme k prvnímu zubáku :wink: a ty neštovice to je docela síla :frowning2: tak ať to máte rychle za sebou, tohle nás teprv čeká

Holky já příkrmy většino dojíždim, mě to teda chutná, já mám ráda zeleninu. První jsem přidala kousek kuřecího a taky mu to chutnalo. Přidávám tam ještě kapku oliv. oleje. Teď už taky jedu suveréně, nejdřív jsem se toho furt bála a člověk si zvykne, když jsem doma, tak mu vařim ráda a na cesty beru skleničku. Ale ty hadry zapatlaný to mě dostává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

To lítání po postýlce velice dobře znám, já si koupila ten mantinel a dobře jsem udělala. Od minulý soboty Daneček v postýlce stojí, takže řve, stojí a čumí na mě. :slight_smile:
10. čer 2008 v 19:49  • Odpověz
kudrlenko, Daneček je taky docela čilouš. :slight_smile: Jak jsme byli v tý pizerii tak sem koukala že už pěkně sedí. Od kdy začal sedět?
Kája upatlaný oblečení ani nemá, jen trochu bryndák a pusu.
No já dneska šla do krmení s tim že Kája sní malou skleničku a půl, no tak to byl docela boj tu skleničku dala a pak už mi nechtěla otevírat pusu a ani mně nesledovala, bylo to na dlouhý lokte a nakonec to s mojí pomocí dojedla, ještě že sem si to uvařila tak dobrý jinak bych se asi poblila :grinning: No ale už sem jí potom nedokojila a v pohodě, hlady nebrečela. Akorát mně docela boleli prsa. Přestala už sem uplně pít meltu i čaje pro kojící a oni se mi snad nalejvaji víc než když sem to pila.
Teda dneska moje stravování zase děs, k obědu sem si udělala krupičnou kaši, měla sem na ní několik dní chuť a už sem jí nejedla leta, tak sem si jí dneska koupila. No a celý den sem zase tláskala všechno možný ale nic pořádnýho. K večeři sem si udělala tři volský voka a teď u Ordinace sem snědla půlku polárčáku a stejně furt mam na něco chuť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo sem si krapet naběhla :o) Sem minulý týden poslala do BN porodnice mejla s Káji fotkama že jako když byla ta tisící tak aby se podivali jak po půl roce vypadá, no tak to mi přišel odpovědí hezký mejl od vrchní sestry, no a dneska telefon a on mi volal Ballek tiskový mluvčí nemocnice, který tenkrát organizoval tu akci a že se mu dostal do ruky ten muj mejl a že ho napadlo že by mohl zase něco menšího zorganizovat a my tam přijet. :o) Tak mu řikám že rádi přijedem ale ať nedělaji žádnou mega akci. :o) Tak sem na to zvědavá.
Řikal že letos se rodí teda furt a že letos ten tisící porod bude dřív než v listopadu
:slight_smile:
10. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.