• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky, nějak se za Vámi nemůžu dostat, nestíhááám. Včer ajsem Vám začala psát tohle:

Ahóóóoj, u nás se taky kouká na fotbal, tak jdu za Vámi na kus řeči, už se mi stýskalo. :wink:
Děkujeme všem za přání a pusinky k mininarozeninám, jste moc hodný!!!
My s Klárkou pořád někde lítáme, ale snad příští týden budeme konečně jen a jen doma. Jo, houby, to už nám asi přijdou dělat ta okna, takže se zas nezastavím... V pátek jsme byli s Klarískem zas v ČB na oslavě kamarádky narozenin, další kámoška tam měla taky děti a mně vstávaly vlasy hrůzou. ještě že je ta Klárka taková pohodářka. Tříletá holka nesnesla, aby si Klárka s něčím hrála a všechno jí brala, ona si chudinka vždycky vzala něco dalšího a ta čůza jí to zas vyrvala z rukou, já byla naštvaná. zkoušela jsem jí totiž domluvit, ale ona mi docela drze odsekla, její mamce to nevadilo, jak se tam chová... no já budu asi hrozná matka, u nás bude za hodného tatínek. Kdyby tam za pár let předváděla to, co ta holčička, už by měla zadek zmalovanej :slight_smile: . V sobotu se nám nikam nechtělo, tady taky šíleně lilo, vyjímečně jsme byly doma, takže jsem i večer po dlouhatáááánské době viděla film, to už se mi nestalo ani nepamatuju. Gejša byla super, moc se mi to líbilo.

Dneska byla Klárka skoro celý den u babičky, já uklízela sklep a odskočila si k holiči. A jsem zase naštvaná. Vypadám oškubaně, zaplatila jsem za melír a mám hlavu celou hnědou, no děs. Já se tady v Táboře nechytám, už jsem vyzkoušela mrak kadeřnic a vždycky jsem nasr... V Budějkách mám ženskou, chodila jsem k ní asi 3 roky a vždycky spokojenost, super střih, co stačí rozdrbat rukama a jít. A barvy mi od ní drží až do dalšího stříhání. A v neposlední řadě cena, vejdu se u ní i s melírem do 500,-, tady 700,- a málem jsem brečela. Navíc mi vadí, když řeknu, že chci jednoduchý střih, vlasy se mi vlní, takže nepotřebují nějak složitě upravovat a ona mi pak hlavu půl hodiny suší přes několik velikostí kartáčů. Zabít. Je pravda, že poté, co mi ustřihla asi 8 cm už se mi teda vlasy nevlní :frowning2: .

Co se týče chlapů, mám taky zážitky. S bývalým jsme si postavili barák a když už bylo po 2 letech všechno hotovo, přišla nějaká studentka... já mám svoji hrdost, odešla jsem sama a když mu došlo, co se stalo,
žádal mně o ruku každý týden aspoň rok a půl :sweat_smile: . Ale jsme kamarádi, co bylo, to bylo.
Je fakt, že ty vztahy kolem mně taky moc nefungují, je to asi taková doba, lidi se s věrností bohužel moc hlavu nedělají .

Tak dneska pokračuju :
Já jsem dneska nějaká přiblblá, doufám, že nemám úpal. Dala jsem si s kamarádkou sraz ve městě a málem jsem padla vedrem. Já to sluníčko tak nemám ráda!!! Klárka mi nechce moc pít, bojujeme s každou kapkou, už nevím, co bych jí dávala. V neděli jsem jí uvařila kotel jídla, zeleninu s rýží, když jí krmila babička, snědla to bez "řečí", tak jsem měla radost, že konečně bude jíst domácí... houby. dneska jsem jí krmila já a opět nechtěla, prskala, plakala... zase jsem vytáhla skelnici kupované mrkve, obarvila to na oranžovo a snědla skoro celou velkou skleničku. A přitom v tom domácím je tak mrkev, fakt nevím, kde je problém. Taky jsme stihli prohlídku v 8 měsících, Klárka váží 6080g a měří 64,5 cm. Akorát mně zaráží, že jí za měsíc a půl nevyrostla hlava ani o milimetr, je to v pořádku, co myslíte?

Nikitko, gratuluju k úspěšné kolaudaci!!!

Makyb, gratuluju k zoubku. Tak co si pořídíš na sebe nového? Jinak lituju Toma, že má neštovice zrovna v takovém vedru, už aby to přešlo. To ho musí strašně svědit, ten pudr. Maže se to ještě vůbec pudrem nebo už vynalezli něco jiného?

Připojuju se ke všem, komu se děti v postýlce točí a vystrkujou nohy ven skrz šprcle, u nás je to pořád. Když spávala v pytli, byl klid, ale teď je na pytel moc horko. A taky ke všem, jejichž manžel je vášnivý sportovec. A když nesportuje, aspoň na sport kouká v televizi. Můj hraje hokej, fotbal, občas jde na tenis, sqash... a sleduje snad všechno. Já fotbal nemám ráda, takže se teď moc nevídáme :slight_smile: , máme každý svou TV.

Marky, taky jím jak prasátko, nějak jsem si vytvořila závislost na čokoládě, takže jsem měla dnes k snídani pytlík Milánské směsi, k večeři perník... já to vedu. Kája je moc šikovná, když nejste zapatlaný. Klárka je pořád jak čuně, teď jí to baví prskat, takže máme puntíkaté lehátko, puntíkatou maminku... :slight_smile:

Jo, vítě, že zavřeli pizzerku Caesara? Prý tam bude banka nebo co. Škoda, ta terasa byla pro srazíky jak dělaná.
A v DM mají slevy 15% na VŠECHNY dětské výživy, akorát už jsou ty regály poloprázdné.

Dneska jsem se taky ptala doktorky na koupání v bazénu a ta si myslela, že si dělám legraci. My jedeme na Slovensko, takže jsme se chystali nějaké termály navštívit, ale Klárka má koupání zakázáno, prý jedině svůj bazének. Tak nevím, všimla jsem si, že jste se tu bavily o plovárně...

Lenkjane, nemá Lucinka dneska mininarozeniny? Kdyžtak všechno nej!

Tak já jdu spát, manža spí u fotbalu, já tvdnu tady, my jsme rodinka :wink:
10. čer 2008 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak neštovice jsou opruz.Je mi malýho líto.Je teda statečnej,ale má to všude-v uších,ve vlasech,po těle.No děs.Teď ty horka,kruci kde je to slibovaný ochlazení :angry: Mě mudra řekla,že se pudr nedává,že se to hojí líp bez něj.Na svědění máme dithiaden,je po tom unavenej.A na mazání jen desinfekci.Takže to neškrbe/zatím/ a má i teploty.Včera byl manža do večera v Praze,tak už mi tady slušně hrabalo.

Tak to jsme ten sraz v pizzerce stihli jen tak tak.

Vladi,já myslím,že ta hlavička je v pohodě.Koukala jsem Tomovi do očkováku a mezi 6 a 8 měsícem mu taky nepovyrostla a pak o 1 cm do 10 měsíce :wink:
Kadeřnice jsem taky zkoušela,ale právě kvůli střihu jsem se vždy vrátila pokorně ke svojí,chodím k ní asi 10let.Ale melír si taky představuju jinak.Už se ale přibližuje a drahota je to pěkná. :confounded:
Jinak já vychovala Toma k Tomu,aby hračky půjčoval a spíš ustoupil.A dnes nevím,jestli to bylo dobře.Je to až moc velký dobrák a zse ho učím,že se musí postavit.Ve školce mají kluka,který jim tam dělá vedoucího a v Tomovi cítí konkurenci,tak ho šikanuje.A to jako opravdu.Včera jsem volala známé,která dělá družinářku a radila jsem se sní.Ty kluky zná,tak mi moje domněnky i potvrdila.Ve školce to s nima řešit nebudu,někdy mám pocit,že když se na něco ptám,tak jako kdyby jsem otravovala. :unamused: Takže na jednu stranu se nám neštovice hodí,situace se snad uklidní.A to s tímhle klukem byli největší kamarádi.Ale já jsem ráda,že s ním nakonec vztahy ochladly.Sedět s ním ve škole,to by asi byl očistec.Dělali spolu jak koně.
Každopádně znám holku,která než aby hračku půjčila,bude si hrát se vším najednou :angry: To je pak na zabití.Ale mám pocit,že tohle dělají spíš holky.Klukům je to putna,ale spíš se předhání zase v tom,kdo je větší machr.Mě ve škole docela bavila sociologie a ostatní s tím spojené/a zajímá mě to do teď/,ale na výchovu dětí univerzální recept není a pořád mám pocit,že něco dělám špatně a jako rodič nějak selhávám :cry: Navíc já vše řeším do detailu a ze zkušenosti vím,že ty maminy,co to mají na háku,mají i dítka v pohodě.Alespoň od prvního pohledu.Ony ty děti se mimo domácí půdu chovají úplně jinak.
Včera jsem měla totální krizi,odpol. jsem vytuhla v pokojíku na zemi.Holka se vedle mě šmrdolila na břiše,Tom mě střídavě česal/spíš škubal vlasy/ a jezdil po mě traktorem a já vůbec nevěděla o světě.Probral mě až manža,když se tady zastavil než jel do té Prahy.Potřebuju osobní renovaci :sweat_smile:
Vladi na sebe jsem si pořídila už minulý pátek,ale to nemělo spojitost ze zoubkem.Moc si na to nehrajem,ale určitě si ještě něco pořídím,pořád něco potřebuju :grinning:
Když mám Toma doma,tak to má výhodu.Malá ho má jak divadlo a čučí na něj jak na obrázek.Jen teda trnu hrůzou,kdy u ní najdu pupínky :rolling_eyes:

Kudrlenko-tak to je Daneček drak :wink: Musím vyšťourat chytré zápisky o Tomovi,aby jsem si zavzpomínala.Ale takhle brzy se mi nepostavil.To už máš teda co hlídat.

Marky-tak o nalití prsou se mi může zdát.Ale jak jsem vynechala to kojení po obědě,tak pak Michalka líp pije,má asi víc co pít.Se švagrovou jsme se shodly,že u druhého dítěte to nalívání prsou je fakt bída.Nevím čím to je a asi je to individuální.Ale já už jsem fakt delší dobu vycucaná,tak jsem za ty příkrmy ráda.A večer nebýt té kaše,tak nevím co bych jí dala.Já prostě nemám. :unamused: Michalka taky není moc zatlepaná,ale když si pšíkne s plnou tlamkou,tak to je teda šrumec.To se musíme převlíct a já jdu vytřít :grinning: Ale zatím to udělala jen dvakrát :wink: Tak to budete slavní,když Vás zase pozvali na slávu a Kája už tam bude za mazáka. :wink:

Tak se mi probudila drahunka,tak se loučím.A jdu mazat pupínky,zase se nám přes noc rozmnožily. :cry: Hlavně ať zaleze už někam to sluníčko.Ty horka a dusna taky nesnáším.Spíš ty dusna a pichlavý slunce.A to mám pocit,že je pořád. :angry:
11. čer 2008 v 07:20  • Odpověz
Zdravim po ránu, nějak zase nestíhám, tak mám jen tak prolítnuto, co probíráte.

Marky - tak bude další akce v Bn? Třeba budete zase v TV a v novinách, tak dej vědět.

Vladi - já to taky slyšela o tý pizzošce, že jí zavřou, ale že už teď, to jsem nevěděla. Je to škoda, my do ní s manžou docela často chodili.

Včera ráno jsem naposledy kojila, večer jsem se prostě rozhodla, že už to nemá fakt cenu. Takže ode dneška jen na UM. Zkoušela jsem, co z prsu vymáčknu, ale byla tam jen jedna dvě kapky, takže to stejně už za nic nestálo. Je mi z toho ale takový smutno :cry: .

Dneska k nám přijede p. Tichá na druhý plavčo ve vaně, tak jsem zvědavá, co nás bude dneska učit. Včera s Marečkem plaval taťka, docela jim to šlo. Pořád nevim, jestli pak začít chodit na to plavčo od září nebo ne.

Jo a taky mi psala Olina H., v pátek máme sraz s holkama z kurzu, bude povídání o výživě batolat,.....tak jsem na to zvědavá. Zase ráda uvidim ty holčiny a doufám, že všechny budou mít prcky s sebou, bude to asi zajímavý, podle mě se tam ale asi nevejdeme :sweat_smile:

Kudrlenko - nevim, jestli se sem do soboty ještě dostanu, kdyby ne, tak ti přeju, aby se vám svatba vyvedla tak, jak si přejete, abyste měli hezký počasí a s Danečkem abyste to zvládli. A taky hodně štěstíčka :slight_smile:

Makyb - tak to už jseš fakt vyřízená, když jsi usnula v pokojíku, škoda, že si nejde nějak odpočinout od těch dětí, viď?

Mareček se mni teď rozčiluje v postýlce, začíná bejt někdy takovej vzteklej, nevim, kde se to naučil. Jo a tenhle týden při pasení se 3x za sebou otočil na záda, nevim, jestli to byla náhoda, nebo to plánoval :wink:. Od tý doby to už zase neudělal, tak nevim.
V ponděl jdeme na 4m kontrolu, tak musim zase sepsat dotazy hlavně ohledně toho krmení, pití, atd. Taky jdeme na kalmetizaci, tak snad už bude naočkovaný. Řikám si, jestli mu nepřestává to UM mlíko stačit, protože se teď začíná budit na pití čím dál tím dřív, včera ve 4, dneska v půl pátý. Jindy vydržel do 6 hodin. Jo a Moni, jak jsi se ptala, jestli ještě usne, tak jak kdy. Někdy třeba na půl hoďky nebo hodinku, někdy ne. To pak usne třeba dopoledne, ale to už si já lehnout nejdu.
11. čer 2008 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Teda vy píšete hotové romány :grinning: ...ale je pravda, když tu pár dní nejsem, tak taky píšu román :wink:
Makyb: to ti teda nezávidím, že má Tom neštovice v tomhle horku,ale teď už prší a ochladilo se. Bych řekla, že je Michalka nedostane, takto malá miminka jsou ještě dost imunní. A gratuluji k prvnímu zubáku. koukám, že nás všechni předběhnou,než nám se nějaký zoubek vyklube :sweat_smile:

jinak s tou mojí "aktivitou" je to tak, že když se nic neděje a "sedím" doma, tak si ztěžuji, když je hodně lítání, tak si taky ztěžuji, manža ze mě občas nemůže. Prej klasická ženská, věčně nespokojená. Ale je pravda, že jsem byla vždycky hodně akční, i vtěhu,ještě 2 dny před porodem jsem šla plavat a dala si 1500 m kraulem a prsa v kondiční dráze, to jste měly vidět, ty pohledy, když jsem ala velryba vylézala z té dráhy :slight_smile:

Takže "naší" picošku zavřeli jo :confounded: Tak to budeme muset najít jiné místečko.

Seri: úplně tě chápu s tím kojením....já už si říkám dopředu, až skončím, že mi to bude líto, že přijdu o ten kontakt. Ale je super, že jsi kojila přes 3 měsíce, jiné to štěstí nemají :wink:
Jinak s tím plavčem...určo bych do toho šla...pokud Ti nebude líto dát za to 4 tisíce...ale pokud by jsi byla u pojištovny ministerstva vnitra, tak by jsi dostala 1000,- příspěvek. My už jsme na září zapsaní.

Jo a ještě k tomu plavču, v pondělí nás cvičitelka dostala, šly jsme prvně pod vodu i my maminy :sweat_smile: A vůbec jsme se hodně potápěli, zrovna byl s námi martin, tak něco nafotil, teď ho jen dokopat k tomu, aby ty fotky upravil, převedl do jpg a přesypal je ze svého notebooku do velkého PC...to je vždycky boj :angry:

Vladi: Čendovi teď hlavička taky roste málo, teď už prostě se ten růst hodně zpomalí, bych si z toho nedělala hlavu, kdyby něco bylo špatně, tak to bude mudra řešit :wink:

Lucince od Léni přeji vše nej ke včerejším 9.měsíčninám :wink:

Kudrlenko: Daneček je teda pěkný šídlo :grinning: A už ti sedí sám???? Čenda začíná přecházet z plazení na lezení, se fakt s manžou bavíme, to jsou pózy. Včera se mu podařilo vlézt do sprcáče, když jsem věšela prádlo, do teď u něj klečel a ňahňal si tam ruce ve zbytku vody a už se mu podařilo tam vlézt :sweat_smile: Takže moje chvilka nepozornosti mě stála komplet převlíkačku :grinning: A dneska si oblíbil další místo, leze do koše na dřevo u krbu a tam si hraje :grinning: V postýlce taky pěkně cestuje, nohy ven mezi šprcle, pak nemůže zpátky a řve :angry: Naštěstí toto robí jen přes den, na noc je ve spacím pytli,tak tolik necestuje.

Tak jsem nakonec taky napsala román :grinning:
11. čer 2008 v 11:19  • Odpověz
Jo a ještě ke kadeřnici....já chodím asi 4 roky k Soně Bičišťové, sídlí na starém městě za kostelem a melíry umí perfektně,kdyby jste chtěli někdo kontakt, tak písněte :wink: Má teda dost narváno, objednávám se na melír tak měsíc půl dopředu. Jsem dříve chodila k jiné, ale ta vůbec nechtěla experimentovat, pořád jen světlý melír, až ze mě byla skoro čistá bloncka a taky jsem ten melír neměla na všech vlasech,dělala to jen ve vrstvách. Soňa mi doporučila oživit to měděnkovou, občas tam šmrncnem ještě i hnedou, takže dělá 3 barvičky :wink: Teď jsem byla v pátek a platila jsem 620,- :wink:
11. čer 2008 v 11:25  • Odpověz
čau maminy a mimiňátka :slight_smile:

děkujem za gratulace ke včerejším mininarozkám, docela už se těším, až Lucince bude rok, jsem zvědavá jak bude koukat na dortík a tak, ale asi ty první narozeniny, z toho asi ještě nemají moc rozum, takže si to asi spíš užijeme mi rodiče a prarodiče :slight_smile:

taky se přidáváme k cestování v postýlce, někdy je to před usnutím hrůza pořád se otáčí a minulý týden se jí podařilo se i stoupnout, takže ji teď dávám spát už jen po obědě, a pak večer je to usínání rychlejší, protože je po celém dni uondaná :slight_smile:

chtěla jsem se zeptat jak jste na tom s přebalováním, u nás je to teď hrůza děs, přebalit ucinku to je um, pořád se někam otáčí, dvakrát mi někam odleze a to ještě nechodí :grinning: , takže na ní dělám zkouším jak dělá žabička apejsek, to někd zabere, ale někdy teda vůbec, a je u přebalování řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zoubyk nám už taky lezou,včera jsem objevila třetí, teď nahoře, tak se jednu noc budila, a ráno byl výsledek :slight_smile:

kudrlenko užijte si svatbičku, snad budete mít krásný počasí, pak se doufám pochlubíš s fotečkama

s jídlem u sebe jsem na tom někdy podobně, ale kvůli manžovi se sanžím aspoň obden něo uvařit, dneska jsem udělala jahodový knedlíky, a láduju se tady u PC :slight_smile: manža má rád sladký jídla tak se po nich zapráší...a včera jsem taky nakoupila zeleninku pro Lucinku, tak se cystám to hodit do hrnce a svařit, jsem zvědavá jestli jí tobude chutnat, je dost zvyklá na skleničky, no jsem si jí rozmazlila :slight_smile:, a dávate do toho ještě nějaký ochucovadlo, nebo jen zeleninu, brambory?

no koukám, že taky pěkněj román
:grinning:

jo a ještě teda abych se vyjádřila ke kadeřnicím, já nechodím v Táboře, ale v BN, je to kamarádka se kterou se známe od dětství a stříhá mě téměř celý život, jo občas jsem zašla jinam, ale vždycky s hrozným výsledkem, takže už neměním...ikdyž někdy řeknu že chci ostříhat jen kousek, a pak se mi to zdá dost krátký, ale za dva dny si na to zvyknu a jsem ráda za krátké vlasy, ono to zas dýl vydrží :slight_smile:a jak se říká o kadeřnicích, že když začnou stříhat ak nevědí kde mají skončit, a na melír nechodím, barvu vždycky nějak zmáknu sama...

kdyby jste ale chtěly jít v Táboře,tak bych vám doporučila Matrix, u Palcátu v tom podloubíčku, stříhají pěkně,a ale i ceny myslím s melírem cca 1000,-Kč :grinning:
11. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz
tak nakukuji,obě děti spí :slight_smile:

Lenkjane-taky jsme měli dnes jahodové knedlíky. :slight_smile: Ale u mě je potíž,že když uvařim,tak na to nemám chuť a plácám co se dá.Dneska chlaba s tuňákem :rolling_eyes: A jeden čas jsem pořád jedla rýži s tuňákem.A cornflakes a různý semena smíchaný.No nic jako zdravý jídelníček neznám.Ale když je doma Toma,tak to se snažím nějak jíst s ním,aby to jednou nebyl nějaký bulimik :grinning: Mě chutná,když mi to někdo uvaří a strčí až pod nos.Třeba maminka :grinning:
My zatím přebalujeme v pohodě,jenom občas strhne lampičku na přebalováku.Ale taky už to není co bývalo a bude hůř.
Zeleninu nijak nedochucuju,jen kápnu olivový olej.Myslím,že tak to dělá i Kudlenka.A dnes toho teda Michalka snědla kopec,až jsem měla strach,ale jak jsem to odložila,tak po tom smutně koukala a otvírala zobáček.Už je to krmení lepší,přeci jen je každý den znát. :slight_smile:

Niky-díky za uklidnění,taky doufám,že to malá nechytne.Nicméně mě mudra upozornila,že v tom půl roce už by to mohla mít :confounded: Tak pak hoď fotečky z plavání ať se pokocháme.
K té Tvojí kadeřnici asi chodí kamarádka.

Jenže já jsem nezmar,věčně nespokojená.Ale u té mojí mi fakt sedí to stříhaní,už jsem na ní zvyklá a ona na mě taky.Vím co chci.Jen ten melír bych chtěla bělejší,ale on se pak vymeje a je to v pohodě.A hlavně i s barvou jdu za hodinu odsud,jen stříhání 30min.A melír mě stojí taky přes 600Kč.Dlouhé vlasy někdy závidím,ale už bych do nich nešla.Nechala jsem se ostříhat před maturákem a od tý doby mám krátký,maximálně takový odrostlejší.

Tak já valim sepsat manžovi nákup,když tu sedím teď s marodem na zadku :unamused:
11. čer 2008 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska je teda den :unamused: - sedl na mě smutek a vzpomínky :cry: . Pak jem jela pro Kristýnu do školy, kolona stála až u Renty tak jsem to otočila a jela přes pole, jenže včera jak bylo pěkně tak se jelo dobře, ale dneska jsem měla docela nahnáno. Zpátky jsem jela přes Košice tam se nějak zamotala a udělala si docela zkratku asi 30 km :slight_smile: . Nakonec jsem domů dojely, frajerka sem si vyrazila bez mobilu. Přijedeme domů a že jdeme psát úkoly - slečna neví co mají za úkol - měla dopsat ještě včerejší protože to měla špatně, no a myslíte si, že si ty zvířata co jí chyběli opsaný z tabule dopsala? Ne, asi mě zachvíli klepne Pepina. Tak lítost a smutek plynule přešli do vzteku. Jo, a ještě volal přítel z práce, že asi přijde dlouho, ale neví kdy. Od včerejška se nevaří mrkev, ale mrkef Kristýna při úkolu perlila - já když to viděla tak mě omývali.

Makyb - chudák Tom, ale zase to bude mít za sebou, Kristýnka je měla předloni a docela dobře to probíhalo ani jich neměla tolik. Dithiaden dostala taky aby spala a nedrbala se, i přesto něco v nestřeženém okamžiku rozdrbala. S tím půjčováním nepůjčováním věcí - my tady máme klučinu jsou mu tři roky a to je teda dílo - neříkám, že je Kristýna vzorná není a nikdy nebude, ale tohle dělat tak má p...l modrou. Rodiče mu přinesou ven pískoviště - nevšímá si ho, ale jen co vyleze z baráku clapeček je mu rok a šel bysi hrát tak je zle. Míč se tam bude válet hodinu nevšimne si ho, ale jen co si ho půjčí tenhle menší tak mu ho hned jde brát, ale když je to obráceně tak je to v pořádku - podle něj. Docela chvílema rostu když se s nima sejdeme. Taky jsem spíš Kristýnku učila aby se dělila a ustupovala. I když dneska jsme šly do školy a chodí s náma jedna holčina o rok starší, to je spíš kluk, a hodně vyrůstala mezi dospělejma tak má i takový řeči, u školy mi pak Kristýnky řekla, že jí bouchla do břicha. Tak jí říkám to asi nechtíc, ne, prej schválně tak jsem jí řekla aby jí příště flákla jednu taky, ale nesjsem zastánce nějakého oplácení, ale s tou to jinak nejde.
jsem se nějak rozjela.

Ještě ke kadeřnici - jezdím do Soběslavi, chodila jsem k jedný v Táboře a docela dlouho ( od 15 ), ale po dvouhodinovém barvení hlavy s tím, že jsem přišla domů a sousedka se mě ptala co že mi na té hlavě dělala ( cena 1000kč) . Teď mám dvojbarevný melír za 350kč, vydrží mi 2měsíce a jsem tam i s cestou hodinu a kousek. Předtím jsem po třech umytích neměla na hlavě nic teď to fakt drží dokud neodroste.

Včera jsme byly plavat ve vaničce - paráda, jdeme ještě příští tyden a už jsme objednaný na září. Budeme chodit čtvrtky od 9h. Docela už se na to těším.
11. čer 2008 v 15:05  • Odpověz
Tada tohle je taky síla :cry: ale snad to pašák zvládne
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=146087&vReferer=
11. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
tak jsemještě nakoukal a dala jsem se do čtení toho odkazu co tu hodila marky, no je to síla, ale dneska doktoři dokážou zachránit hodně malá miminka, tak hodně štěstí Jakoubkovi, on to určo dožene...

jsem už dneska nějaká utahaná, tak valím do sprchy a pak možná ještě přečtu pár stánek knížky, když u toho neusnu :slight_smile:

tak dobrou
11. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
Jinak jste teda pěkný drbálistky, já se dneska u počítače moc nechytala, protože mi před polednem volal manža jestli vařim oběd že už jede domu, tak sem tu měla zmrazenou sekanou kterou sem rychle upekla a udělala brambory. Pak sem nakrmila Káju a využila sem toho že byl manža tak brzo doma a dojela sem si do Sedlčan nakoupit. No mimo jídla sem si koupila i jedno tričko, to prostě muselo být když už sem se zase po dlouhý době dostala do města. :grinning: Jinak teda mně tam chytla šílená průtrž, spíš už na cestě domu a po silnici se valili docela proudy vody. Počasí jak vyšitý. A v sobotu to asi nebude moc lepší, takže ty svatby budou možná krapet na vodě, no doufám že se to třeba ještě trochu změní a nebude aspoň pršet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky mi dneska přišli ty kelímky od Tommi Tippe a dva Avent pohárky a ještě flaška od Aventu a dudlík. Sem si blbka měla těch Avent pohárků objednat víc a vykašlat se na ty kelímky od Tommi, protože ty kelímky jsou jen na 100ml takže prťavci prťaví. Pani to tam jaksi neměla napsaný jak jsou velký. No tak holt jedna dávka bude na dva kelímky.
Lenko, přebalování už začíná být taky zajímavý, Kája se mi furt otáčí dozadu a snaží se došahnout na Rybilku, tak tu jí vždycky podám a ona si jí prohlíží a nebo mi taky šahá na věci co tam mam položený vedle, někdy i na čistý plíny a tu si pak rve do pusy.
Teda docela tu brutálně zívám, dneska mně ráno zase nas*ali psi. většinou jim ráno otevřu dveře do ložnice a oni si lehnou u postele a dneska zase a usnula sem a jeden z nich ukradnul Káje z postýlky růžovou plyšovou opici, měla jí danou nahoře na rohu postýlky a nohy měla kolem bočnice, no tak jí vzali a na zahradě roškubali. Takže o další hračku míň, tuhle dostala od švagrovců k vánocum. :frowning2:
11. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz
Tak já už na Jakoubka narazila někdy minulý týden a je to fakt děs. :cry: To si pak člověk dokola říká "proč" a "co kdyby".naštěstí dnes je fakt ta medicína už vymakaná,určitě to klučík zvládne.Ale běhal mi mráz po zádech.

Já valím spát,před chvílí tu byl Tom,že ho vše svědí,tak dostal ještě prášek,snad to zaspí a nebudem ponocovat.Tak dobrou :pensive:
11. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím. Tak včera jsem si stěžovala, že je moc horko, dneska mně zase štve ten liják, já jsem prostě věčně nespokojená :unamused: . Ne, jak se takhle rychle mění počasí, tak já jsem na zabití, mám nízký tlak a motá se mi hlava. Měla jsem dneska v plánu srazík s další kamarádkou ve městě, to jsem kvůli lijáku vzdala a nakonec jsem zmokla kousek do baráku, když jsem šla z nákupu. K vzteku.

Marky, nakoukla jsem do albíka, na který jsi dala odkaz. Je to jako když ta paní píše o Klárce. Hrůza. Akorát jsem nepochopila, proč odpojili chlapečka tak brzy od dýchacího přístroje, když pak měl problémy s dýcháním a nakonec zkolaboval. To je šílený. Klárka byla na přístroji měsíc a další měsíc měla kyslík v inkubátoru, nezvládala dýchat sama. Dokonce i když jsem si jí chovala, měla u nosíku hadici s kyslíkem, v inkubátoru jsem jí i myla a cvičila s ní, venku prostě dýchat nezvládala. Já jsem ty Klárky začátky raději nefotila, ten pohled opravdu nebyl pěkný, kostřička, na které byly vidět všechny žíly. V nejhubenějším období měla 827g, to je jako když si chováte koťátko. Jinak náš pes stále žere Klárce dudlíky a hračky jí bere taky. Ráno zrovna ležela v obýváku a žvýkala její oblíbenou ikeáckou krysu. Už je vypraná, naštěstí jsem přišla včas.

Lenkjane, Klárka se taky nechce dát přebalit, neustále se mi otáčí a sahá do košíku, kde má krémy, mastičky apod. Už to vyndavá ven, jak najde lžičku na léky, dá si jí do pusy a i s tou lžičkou v puse se stejně obrací. Je to děs. A to neleze, až poleze, tak jí budu s plenkou honit po bytě.

Holky, díky za uklidnění ohledně té hlavy, to víte, já jsem plašan!!!

Nikitko, Soňa jako kadeřnice mi byla taky doporučená, já jí i volala, ale chtěla mně objednat za 2 měsíce, ale to už bych nevydržela. Zkusím jí brnknout tak za měsíc a objednám se na září :wink: . Kamarádky k ní chodí a jsou moc spokojené.

Tak, jdu poklidit, manža se za chvíli vrátí z fotbalu (no, spíš už asi z hospody, kde po svém výkonu sledovali výkony našich :slight_smile: ), tak ať to tu nějak vypadá. Zatím pa.
11. čer 2008 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
když si něco takovýho přečtu tak si uvědomím, že ty moje stesky a problémy jsou nicotné proti tomuhle, že jsem v podstatě šťastnej člověk. Jakoubek to určitě zvládne - je to bojovník.

Dneska jsem si byla nechat udělat novou hlavu - už jsem to měla hodně odrostlý a melír už žádnej. To cestování od nás to je děs a hrůza, do Soběslavi jsem jela 45 min., dřív jsem to zvládala za 15-20min.

U nás je přebalování zatím v pohodě, ale už zjistila, že jde přetočit se trošku na bok - je u toho prohnutá jak luk, ale myslím že správným tréninkem to vypiluje k dokonalosti a začala se odrážed nohama takže po dece cestuje.

Jdu nahnat Kristýnu domů - ještě je venku. Tak zatím
12. čer 2008 v 19:59  • Odpověz
Ahoj kočky,
mám na vás takovej dotaz, Lucinka má rýmu a ikdyž jí stříknu sterimar, nebo něco na zvlhčení nosíku, tak jí skoro vůbec nic nevysaju, mám odsávačku na vysavač, a ani s ní nemám šanci...slyšela jsem něco o zadní rýmě, nemáte s tím některá zkušenosti, jak se to léčí, nebo se to časem zpustí?
12. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem Vás dočetla znovu,protože ze včera si nic nepamatuju,ale efekt to nemá.Zase vím kulový :grinning: Jsem nějaká vygumovaná.Ale zase teď to můžu svádět na mateřskou :wink:

Vladi-já vím,že Ti to pořád každej říká,jak jste statečný atd.,ale stejně mi to nedá.Opravdu jsi musela projít peklem. :cry: Ale působíte s Klárkou pohodovým dojmem.Sice z jednoho setkání se toho nedá tolik usuzovat,ale opravdu čupr mamka,která si užívá mateřství :wink: A že někdy plašíš,to je normální.Já jsem taky plašan.A dost mě stresuje net a přiznávám,že i Modrý Koník.Ale stejně mi to nedá :grinning:

Marky-tak já kelímky neobjednala a jsem ráda,že jsi sem napsala ty velikosti.Takže já půjdu do těch Avent.Ty psí děti Ti tedy dávají zabrat :confounded: Oni taky chtějí hračky :sunglasses: Ale věřím,že někdy to je k vzteku.

Moni-taky nejsem pro oplácení uštědřených ran,ale jinak to prostě nejde.Když mi Tom řekne,že kluk ho kope pod koleno a mačká mu ohryzek,aby nemohl dýchat,tak mu taky říkám,že hned mu to musí vrátit.To by z něj byl otloukánek.Vím,že taky má svoje mouchy.Já mám trochu výhodu v družinářce,která tam dělá,tak si udělám obrázek.Ono to vyprávění v podání dítěte je dost zavádějící,takže podle toho se řídím,ale s rezervou.Nejsem ten typ,který hned vše za dítě řeší a oroduje,musí se prostě naučit sám.Ale je mi to pak líto.Hlavně já mám pocit,že on je pořád ještě dětský,v určitém slova smyslu.A ve třídě bude nejmladší.Na druhou stranu jsou tam děti s odkladem a jsou třeba o rok starší.A takovej jeden mazák si ho vybral jako terč. :angry: Já si ze svého dětství pamatuju, jak tyhle ústrky děti bolí a trápí,tak proto to asi prožívám s ním.A to si nemyslím,že je nějak málo průbojný,ale dnes je opravdu potřeba mít ostré lokty. :unamused:

Jinak z puchýřků už máme stroupky,teď se jen vyloupnout.V noci měl totální svědící krizi,myslela jsem že prokopne zeď,co tam dělal.Dnes je to už dobrý.Říkám mu pupínku. :grinning: V to pondělí to ve školce položilo 10 dětí,zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A malá začíná baštit přímo ukázkově,tak z toho mám radost a hlavně doufám,že jí to vydrží. :slight_smile:
Tak já sem jdu pustit manžu,pořád honí ty auta.
12. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak zítra nám držte palce ať nám vyjde počasí.
Příště už se přihlásim jako "vdaná" pani.
13. čer 2008 v 19:54  • Odpověz
Leni tak ještě jednou ti přeju ať to vyjde. Dobře se na to vyspi, je to posední noc za svobodna :slight_smile:.
Už se těšim na fotečky.
13. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz
Kudrlenko, my s Klárkou už palčáky na zítra držíme, tak snad to počasí vyjde. A kdyby náhodou přece jen pršelo, tak se přece říká, že prší štěstí, což je taky dobrý :wink:

PS: Nebyla jsi náhodou včera v Campanille? Byla tam holčina, co Ti byla strašně podobná.

Makyb, díky. Já se přiznám, že jsem vším prošla překvapivě dobře, brečela jsem poprvé, když jsem Klárku viděla a pak, když mi doktor ukazoval krvácení do mozku. Jinak jsem si řekla, že jsem tam pro ní a musím být silná,pláčem jí určitě nepomůžu a jak jsem řekla, tak jsem udělala. Člověk v sobě kolikrát najde naprosto netušenou sílu. V pohodě jsem, ale občas tady taky "nastuduju" věci, ze kterých mi jde hlava kolem, případně mi to tam nasadí brouka na hodně dlouho. Nejlepší je kolikrát nic nevědět :slight_smile: . Co se týče výchovy, tak toho se děsím už teď. Já vždycky stála v koutě a nechala si všechno líbit, celý život žiju s pocitem, že jsem blbá a neschopná, který ve mně vypěstovali naši :confounded: . Doufám, že budu umět vést Klárku k něčemu jinému.
13. čer 2008 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Kudrlenko-tak ať Vám počásko vyjde :slight_smile: To není možný jak to uteklo,nedavno jste měli oznámení.

Vladi-psaný projev není všechno,ale já třeba na něj dám.Takže z toho usuzuji,že rozhodně nejsi blbá a neschopná.Naši sice ve mě tyhle pocity nevzbuzovali,ale extra sebevědomí nemám,spíš taky naopak.Ale u mě je to daný asi tím,že nemám ctižádost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale v tomhle mám podporu v manžovi,ten má právě ctižádosti a sebevědomí na rozdávání.
A výchova je fakt dřina a zvládne to každý.Jen se odlišuje to,co si kdo pod tou výchovou představuje.Některý moje předsevzetí a hlavně představy jsou dávno v prd...A dnes mám opět krizi,zase jsem nezvládla zachovat chladnou hlavu.Né že bych Toma mlátila,ale teda vzteklinu jsem měla pořádnou.Jediný štěstí bylo,že šel spát,tak jsem ty nadávky pak plivala sama pro sebe.A jako obvykle,když se něco semele,tatínka nemáme doma.Mají firemní akci,měla jsem jít odpoledne taky,těšila jsem se jak se odreaguju a neštovice nám překazily plány :cry: Takže tady teď tvrdu a přemýšlím nad tím,jak to udělat,aby jsem byla lepší máma.Ale pořád snad mám s Tomem kamarádský vztah,svěří se mi se vším.Kdyby alespoň to nám vydrželo. :unamused:
13. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
Makyb, já taky občas nadávám a hodně. Hlavně tedy zatím psovi, slovník mám velmi nevybíravý. Po 10 letech práce v čistě mužském kolektivu se není co divit :slight_smile: . Doufám, že se budu krotit, až mi bude Klárka rozumět. Kamarádský vztah bych ráda měla taky, ale opravdu se bojím toho, abych to tak zvládla. Z domova to rozhodně neznám. Naši byli hodně přísní a já ač nerada shledávám, že v něčem jsem po nich :confounded: .
Makyb, ale Ty určitě dobrá máma jsi, je to cítit z toho, jak tady o Tomovi hezky píšeš, jak s ním prožíváš ty problémy ve školce, jak se Ti svěřuje atd., atd. Zítra tu dnešní akci určitě uvidíš jinak, neboj. Dej si něco dobrého a koukej zahnat chmury!!!
13. čer 2008 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, já mám dneska den, jsem šílená hrůzou. Dopoledne jsem byla s Klárkou ve městě a ona z ničeho nic začala být dost mrzutá, pořád kňourala, pobrekávala, nechtěla ani jíst, pít, nic. Místo svých 120 ml vypila jen 40 a dost. Došly jsme domů, zdála se mi teplá, tak jí změřím a ona chudinka měla 39,1. Hnala jsem na pohotovost, tam mi dědek vynadal, že jsem jí hned něco nedala. Jenže já si říkala ať se na ní raději nejdřív někdo koukne, než jí začnu něco rvát sama. Navíc bydlíme 5 minut od pohotovosti, takže by holt měla ten čípek o 5 minut dřív. No nic, doktor mi řekl, že má zánět středního ucha, což je zvláštní, vůbec si na ouška nesahá, normálně si na nich leží... teplota jí klesla, ale mně panika neopouští, pořád mám v hlavě ty různé pneumokoky, meningokoky... no snad to nic nebude. Než usnula, tak si hrála s hračkama, smála se, tak to snad bude dobrý. Ale stejně nejsem schopná nic dělat, pořád jí kontroluju. V nemocnici na tom byla hůř a já byla v klidu, bylo kolem nás spousta doktorů, ale tady jsem na to sama a šílím. Taťku nemáme jako na potvoru celý víkend doma :rolling_eyes:

Kudrlenko, tak Vám počasí vyšlo super, ani horko ani zima, prostě ideál, viď?
14. čer 2008 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, :slight_smile:

Vladi to bude určitě dobrý.Já jsem teď taky šílená hrůzou z různých nemocí.Při Tomovi jsem o nějakém pneumokokovi ani nevěděla.Nevím jestli jsem byla mladší nebo že jsme neměli net.Ty čípky Klárce zaberou,srazí teplotu a i od případné bolesti uleví.Tihle malý drobci se s nemocí poperou lépe než ti větší.A přišli jste na to relativně brzy.Vím,že tím tě asi neuklidním a stejně budeš Klárku hlídat.Fakt to bude dobrý :wink: A na dědka se vykašli,já s Tomem byla na pohotovosti v sedmi týdnech,měl stafilokoka.Doktor,že si ho poslechne.Tak já mu šla sundavat dupky a pak bodýko a doktor mi vynadal proč ho slíkám celého,když ho bude poslouchat na hrudníku a co to má ze nemožné oblečení.Já byla hrůzou celá zpocená a ještě takový vůl.Jako doktor prý není špatný,ale jednání s lidmi moc neovládá.Je to dětský doktor z Planý,takový starší.Tak jste třeba narazily na stejného. :cry: A mě se u Toma na teplotu osvědčilo střídat čípek a sirup a ty čípky,aby mi vyšly spíš na noc.Přijde mi,že mají rychlejší nástup účinku.To mi takhle poradila mudra.
Taky jsem sama doma,v příbuzenstvu se nám narodilo další mimi,tak manža šel zapíjet.A díky za včerejší podporu.Jsem ráda,že alespoň v očích druhých se nejevím jako neschopná máma,když už propadám sebekritice.Většinou po něčem takovém mladej vstává a nic si nepamatuje.Ale dnes si byl moc dobře vědom včerejšího průšvihu,tak chvíli sekal latinu. :wink: A neštovice dnes dovršil silničním lišejem.Zakopl na rovině :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže vypadá jako kdyby se vrátil z války :sweat_smile: Naštěstí si neserval ty neštovice.
Jo a taky jsem zjistila,že věci,které jsem nemínila dělat jako mí rodiče,tak stejně dělám :wink: Prostě si to nesu z domova.Taky jsem byla docela přísně vychovávaná,ale já si myslím,že v dnešní době to neškodí.Přijde mi že ta benevolentnost a svoboda myšlení je trochu přehnaný trend.Hlavně,že když zvýším na Toma hlas,tak mamka hned ,ať ho nechám.Najednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nezasahuje mi do toho a rozhodně by si nedovolila ho utěšovat,když ho pokárám.To s tchyní to byl trochu problém,ale už si zvykla :slight_smile:

Jinak hlásím,že máme druhé zubisko :slight_smile: A když mi Miška stiskne prst,tak už nesaje a pěkně hryže :grinning:

Kudrlenko-tak zdravím mladou paní :slight_smile: snad vše dobře dopadlo a počasí jste měli fakt super.Akorát když to foukalo,tak zima docela byla.Hlavně,že nepršelo.A zítra má Daneček narozky,ne?Tedy pokud se nepletu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak vše nejlepší.A jak ten to zvládal?
14. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz
Kudrlenko vše nej nej na společné cestě snad jste vykročili oba pravou :grinning: Co Danýsek jak si to užil????
14. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
Makyb, šílím pořád, malá nemůže zabrat, pořád kňourá, teď je u ní babička. Nedali jinak, než že přijedou, tak já jsem spíš nervní ještě z nich. Díky za radu ohledně těch čípků, já ho zatím nedala, v letáku je napsáno, že je to pro děti až od 7 kg, doktor taky váhal, ale nakonec jí ho dal. Tak ho asi v noci dám taky. Musím běžet, babička uspává, takže malá pořád juchá...
14. čer 2008 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Vladi, tak ať to neni nic vážného, ani se ti nedivím že s toho máš strach, dneska člověk fakt neví a tim jak jsme furt na netu a čteme tam spoustu informací, tak jsme možná ještě víc vystrašený co všechno naše dítě může počkat.
A Maky to jak píšeš že u kluka si byla víc v klidu tak to má teď kámoška, čeká druhý skoro po šesti letech a u prvního brala vše uplně v klidu a teď už má nerva z ultrazvuku ve 20. týdnu a plno dalších obav. Hlavně že se mi smála když sem měla taky nějaký obavy. Jo prostě jak člověk stárne tak asi víc přemýšlí a má větší obavy.
Kudrlenko, tak doufám že ti svatba dobře dopadla a že jste se nakonec vzali :grinning: Počasí se nakonec taky umoudřilo, tak to byl určitě supr den.
Já dneska teda mám rozlítáno, vdávala se ta kámoška, takže v před jednáctou jsem valila do Tábora, obřad měli před sochou Žižky, byli to docela dobrý akorát teda lidi co stáli trochu dál asi nic neslyšeli. Pak se ještě zatahovalo, tak sem dorazila domu skoro ve dvě. Kája byla furt taková zakaboněná a doma se trochu rozjela jenže já spíš chtěla aby si schrupnula, protože sem po třetí chtěla jet zase pryč. Měli pak chlastačku na louce u jednoho lesíka, pekli tam prase a jehně. Škoda že kapela dorazila až v pět a začali hrát až asi v šest a to už Kája začínala být protivná, tak sem to nakonec natahla ještě skoro do sedmy, ale pak už sem musela jet domu a brečela mi skoro celou cestu v autě, tak sem musela třikrát zastavit a dát jí aspoň dudlíka. Vůbec se mi odtud nechtělo, zase jednou taková dobrá akce, kde by se mi líbilo, manža ten tam samozřejmě zustal s kámošema. Takže si zas myslim něco o nespravedlnosti, ale co nadělám, nic. :angry:
Jinak Maky, gratuluju k zoubkum, Kája už má ty jedničky asi tak do půlky vylezlý, někdy mi teda příde jestli jí nelezou další podle protivnosti, ale asi zatim ne.
A co se týče výchovy, tak na to sem taky zvědavá, naši na nás přísný nijak zvlášť nebyli akorát nás nechtěli nikam pouštět, že kámoška vždycky mohla a já ne což mně vždycky strašně štvalo. No ale po pravdě teď už to trochu začínám i chápat, obávám se abych nebyla stejná. Muj táta se o nás totiž strašně bál, hlavně o bráchu toho ještě v dospělosti kolikrát hledal po nocích když se nevracel ze zábavy. Bylo to docela pro ostudu a brácha se mu pak i schválně schovával aby ho nenašel, prostě to akorát mělo opačný efekt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lenkjane, s tou zadní rýmou ti neporadim to nevim.
Jdu se kouknout na letušku a pudu asi spát jsem nějaká hotová, manža tam bude do rána.
14. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz
Marky-no o nespravedlnosti mi něco povídej :angry: :grinning: Ale ono se to obrátí,jen vyčkat :wink: Navečer jsme zajeli do hospůdky,kde se mimčo zapíjí a taky se mi nechtělo domů :confounded:
Nahánění ze zábav znám od kámošky,dělala jí to máma a fakt je to ostuda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co, mladí jsme jen jednou :sweat_smile: Já jsem si nedovolila přijít pozdě,příště bych se totiž nikam nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě ale ta přísnost nepřišla nějak hrozná ,prostě normální na tehdejší dobu.Jenže to dávno bylo a člověk to nemůže srovnávat.Nějaký řeči...to já si v životě nemohla dovolit...to je prostě minulost.Ale já na to ráda vzpomínám.Když už nějaký ten průšvih byl/ a že byl/,tak to byla docela i prča :grinning: Teda až po vychladnutí horkých hlav. :wink:

Lenkjane-co má Tom neštovice,tak dočítám dost hekticky.Takže o tý rýmě nevím,nějak mi to uniklo :confused: ,ale o zadní jsem taky neslyšela.Malá jí má teď už docela dlouho,sice se jí spouští,ale já už zase plaším,že je to alergie. :unamused: Zajímá mě to,tak se na to někde juknu.

Vladi,co já si pamatuju různý nemoci u Toma,tak dny byly docela dobrý.Ale noci děs,to se vždy těm dětem přitíží.Dospělým vlastně taky.Tom moc nemocný nebýval,ale když už byl,tak na ty noci nezapomenu.Uvidíš,že ráno to zase bude Tvoje vysmáté sluníčko.Sice Tě babička bude třeba nervnit,ale alespoň tam nejsi sama a má Tě kdo vystřídat.Budu na Vás myslet a písni jak Vám je :wink:
14. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz
http://www.sosporodnice.cz/poradny.asp?rubrika=4&idp=32&stranka=43

Lenkjane tady je nějaká odpověď na zadní rýmu.
14. čer 2008 ve 21:53  • Odpověz
ahojky,
zadní rýma no nevím Káje když měla rýmu jsem toho až takm oc taky neodsála ale u nás se osvědčil ten homeo sprej do nosu i pro mě, tak bych možná zkusila ten.
Holky ani se vám nedivím, taky bych si docela ráda vyrazila ale spíš jen tak nějak s těma známýma. I když my si to užili minulý víkend na to praseti, akorád kdybych to nemusela všechno připravovat já tak bych si to užila ještě líp.
15. čer 2008 v 09:46  • Odpověz
Vladimůro jinak já se ti vůbec nedivím a naopak tě moc obdivuju, protože já sama si to nedovadu představit tím vším projít. Držíme palečky at to nic není.
No já jdu balit malou a jedeme na parcelu. Včera se mi z prací docela dařilo tak snad dneska taky něco málo udělám.
15. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.