• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Niky - Šmrha je tam od 13h

Vladi kdy budete chodit na to plavání?
17. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
holky no nic proti ale my včera při plavání poprvé plakali a to končíme třetí kurz, včera prostě neměla svůj den.
Makyb au au jo a umrtvování znám to já ještě na doktora jestli to myslí vážně že to tam chce dostat celý a že už asi vím jak se cítí telata když je očkuju.Koukali na mě divně
17. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz
Marky-už jsem v klidu,klidně se směj :grinning:
Ono pláčem a hekáním si nepomůžu.Jen mě teda sejří,že jsem trochu neschopná :angry: To fakt nesnáším,chodit za někým a prosit o to a to.Ale taťka se snaží.Teď mi sem nasypal misku brambůrku :grinning: Zatím jsem jen v poledne vzala jeden prášek a zatím to jde.A tu zakrvácenou kuchyň jsem si i vytřela,s pytlíkem na ruce :sunglasses: Manža si mě i fotil,já měla strach,že by to udělal špatně :sunglasses:
A děkuju holky za foukání,hned to bolí míň. :slight_smile:

Moni-to králičí/jedno jaké maso / jsem uvařila s kapkou oliv.oleje,scedila a rozmydlila tím slavným mixérem :grinning: A pak jsem to nandala do těch tvořítek a dala do mrazáku.A dnes jsem jí jen dvě kostky vymáčkla do zeleninky.Dnes měla prvně masíko a šmakovalo jí to.
No a nevím ,jestli po dnešku radši nebudu dávat přesnídávky :sunglasses:

Vladi-tak ať ty okna máte rychle za sebou.Tyhle akce taky nemusím,hlavně to uklízení po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase to budete mít pěkný :slight_smile:

No tak u nás to na lezení nevypadá,i když mudra říkala,že je čilá :sweat_smile: Občas zvedá prdku a strká pod sebe kolínka,ale toť vše.A když jí vyndavám s postýlky,tak se mě chytá a hodně se přitahuje.U Toma to bylo pořád nic a pak jsem ho nestačila honit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale určitě je na všechno čas.Já třeba nejdřív chodila okolo nábytku a pak až jsem si sedala ze stoje.Měla jsem ten vývoj trochu naruby.Ale až na vyjímky a ty stejně netýkají lezení,sezení atd.,jsem vcelku normální :grinning: Nebo to dobře hraju :wink:
17. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
v pátek odjíždíme na dovču, tak jsem v jednom kole :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čenda se rozhodl, že maminka pojede na dovču s kruhy pod očima, dneska jsme měli snad nejhorší noc od narození. Usínání hrůza, usnul až v 9 a v půl jedné siréna, byl pročůranej, takže převlíkačka, nakojila jsem ho, za 2 hoďky opět budíček a řičel a řičel, jsem si říkala, že hlad mít nemůže, takže jsem se ho chovala a hladila, po půl hoďce jsem udělala pokus a dala ho do postýlky a začal řičet na novo :pensive: Takto to dopadlo ještě 2x, po hodině jsem to vzdala a nakojila ho, jenže on po kojení zase řičák, gelík na zoubky jsem dala, na míči s ním hopsala, odsála rýmu....a skoro po 2 hoďkách vysílením usnul. Fakt síla, obdivuji mamky, co toto absolvují noc co noc. Já jsem z toho ko celej den. Dopoledne spal jen půl hoďky, takže jsem neměla šanci si jít lehnout :confounded: Odpoledne sice vozila tchýně, ale měla jsem tu tolik práce, kterou za mě nikdo neudělá, takže teď už lezu fakt po 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím co ho trápilo jestli zubiska nebo ta alergie :confused: Jsem zvědavá na dnešek, jestli zase bude řičet, tak zapojím manžu, zítra dělá z domova.

Jinak jsem v pondělí po plavču jela k doktorce, ale nikdo tam nebyl,tak to zkusím zítra. Dneska už měl očíčka dobrá, ale pořád si je mne :confounded:
Jo a na plavču jsme se fotili pod vodou, tak jsem zvědavá na fotky. Čenda je taky na plavču jak kdy naladěnej, v pondělí třeba vůbec nechtěl plavat záda a řičel jak protrženej. Pavli možná jsme se tam potkali, ale jak nemáš pořádnou fotku sebe v albíčku a na srazu jsi nebyla, tak bych Tě asi nepoznala. já tam přijela po 10 hodině, chvilku jsem byli v herně,plaveme od 11. Od září budeme chodit zase pondělky, ale od 9:30, ta 11 už je na nás dlouho kvůli spaní.

Kudrlenko: byla jsi krásná nevěsta :dizzy_face: Doufám, že přihodíš další fotečky :wink:

Čenda si od včerejška začal nějak víc klekat až sedat a z této pozice stoupat a drápat se na výše uložené věci, začíná to být docela náročný, pač neudrží balanc, takž ho pořád chytám. Definitivně končí období klidu, teď už ho fakt nemůžu nechat bez dozoru ani chvilku :sweat_smile:

Makyb: ty teda řádíš,nejsi tak trochu masochistka :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať se ti prstík brzy zahojí. jinak já měla te´d jednu bradavici mezi prsty na noze a zlikvidovala jsem to takovým tím "lakem", za týden už po ní nebylo ani památky :slight_smile: Sněžení dusíkem jsem si taky užila, už je to dost let zpátky, ale živě si na to pamatuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu hodit šipku do postele, než se ten náš terorista vzbudí :confounded: Dobrou
17. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz
Tak u nás je fotbal a spí se u toho :pensive:

Kudrlenko já to jablko jen spařila horkou vodou a nastrouhala.Jenže mi to pořád nepřišlo dost jemný,tak jsem to chtěla na jemnějc no. :slight_smile: Já ani u Toma nevařila ovoce.A co vy už vše baštíte?Teď to bude dobrý v létě na ovoce.My míváme z Moravy meruňky a broskve,sama se těším :slight_smile:

Jo a odpol. jsem byli ještě všichni u zubáka na preventivní,jenom Michalce ty dva prcky nechal na pokoji. :sweat_smile: Mě jen zabrousil uštípnutou plombu.Když viděl Toma s tím silničním lišejem,tak ho máme hlídat,aby si ty nový nevyrazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a taťka jako obvykle v pohodě.A už jsme objednaní na další v prosinci,to už bude Michalce rok :confused: To je neskutečný

No se tu vykecávám,tak jdu asi číst knížku,už jí čtu měsíce a už mi přišla z knihovny upomínka.Mám toho tu půjčeno víc,takže to jen opráším a vrátím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz
Nikitko tak to jsme spolu byly v herně byla jsem tam já a jedna maminka se mnou u stolku s holčičkou a pak samý návštěvy na kukandu. My tam byli asi tak do půl 11.
Nic jdu najít nějakou svoji fotku a hodím ji do albíčka :unamused:
17. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz
Niki zjistila jsem že žádnou pořádnou fotku nemám, bo všechno fotím já. Musí ti stačit tohle a jo ted mám ofinu...asi po 10 letech
17. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz
Holky, tak mě Daneček na plavání naštěstí ještě neřval, ale klidně se to může zítra změnit. V tý poloze na zádech mám co dělat, abych ho udržela. Občas si lokne a jede se dál :slight_smile:

Prý je důležitý a začátek lezení to, že když je dáte na bříško tak strkají kolínka k sobě. Tim to vlastně u nás všechno začalo. Špulil zadeček nahoru a začínal se šoupat, většinou pro něco co ho hrozně zajímalo. Třeba bude po tatínkovi, ten prý chodil v 9-10 měsíci. Asi se mu díky tý délce drží líp balanc.
Ale je fakt, jak píše Nikitka, že tim končí období klidu. Všude teď vidim místa, kde se může praštit,nebo vysmejčit kytku apod. Takže ho nemůžu nikde nechat samotnýho.

Nikit - tyhle noci znám :pensive: takže ti přeju, aby se to dneska neopakovalo, určitě je to jen nárazový
18. čer 2008 v 16:23  • Odpověz
Zdraví Vás invalida :slight_smile:
tak včera jsem byla docela hrdinka a dnes je všechno jinak :frowning2: Né že by to bolelo víc jak včera,to je podobný.Ale jak dám ruku níž než je rameno,tak je to děs.A existovat s rukou v téhle poloze ja machrovina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu na převaz a mám strach co uvidím

Niky -tak masochistka trochu jsem :grinning: Jen tak něco mě nerozhodí,ale vím teda o lepších věcech než strkat ruce do mixéru :grinning:
Tak si to užijte na dovče a to spaní se Vám se určitě zase vrátí do normálu. :slight_smile:

Jo a dnes jsem opět mixla Mišce zeleninku a nemusíme škrábat prsty ze stropu :sweat_smile:

No já se loučím ,to ťukání s jednou prackou nahoře mě nebaví :unamused:
18. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Kde jste dneska všechny? Včera se toho nakecalo a dneska je tu mrtvo :astonished: Že já začnu rozdávat černé puntíky :angry: :grinning:

Dnešní noc byla úplný opak předchozí, vůbec se nevzbudil a vstával v půl osmé :astonished: jsem se nádherně vyspala, jak to bylo v kuse. Možná na to mělo vliv, že jsem mu večer dala Nurofen, jsem si říkala jestli ho trápí ty zoubky. Dneska jsem ho nedala, tak uvidíme :wink:

Dopoledne jsem jela k doktorkce, chtěla jsem se s ní poradit ohledně tý Čendy alergie, ale bohužel dr. má dovču, byla tam jen sestřička, zastupuje jí Veselý, tak k tomu fakt nejdu, úplně si umím živě představit, jak by to probíhalo, dostala bych sprduňk, že jdu až teď, neviděl by na něm nic, pač nemá teď žádné příznaky. Takže to snad na té Šumavě zvládneme, budu mít v pohotovosti fensitilové kapky a kapky do očiček :confounded: a k mudře naklušeme po dovče.

A taky jsme byli dneska na těch kyčlích a pořád nemáme jadírka, takže jdeme za měsíc zase na ko. Měla by se mu do 10. měsíce vytvořit. Ptala jsem se ho, jak je to s případným stavěním na nožky, když nemá ty jadírka, tak když se prej "staví spontálně sám, tak by to vadit nemělo (dělá jakoby střechu, prdku nahoru a opírá se o celá chodidla), ale nemáme ho stavět sami, žádná chodítka atd.

A abych neměla málo rozlítaný den, tak jsme ještě stihli dojít s manžou na matriku a přehlásili si TP do Plané a zažádali o nové občanky. Takže teď už jsme oficiálně Plaňáci :sweat_smile:

Pavli: ty jo, tak my v té herně seděli půl hoďky vedle sebe, to je dobrý. Jsi na mě měla houknout...ale asi si si taky nebyla jistá :wink: Tak příště. Budete chodit i od září??? Jestli jo, tak by jsme se měli potkávat, když budeme chodit od 9:30 :wink:

Makyb: hele zase to má jednu výhodu, že jsi chromá, nemusíš nic dělat :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň si taky manža zkusí jaké to je všechno zastat :wink: Já tento týden jedu jak namydlená fretka, tolik praní, žehlení, abych měla dost věcí sebou na dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a jinak Čenda si dneska prvně sám sedl, nejdříve seděl klečmo a pak si nožičky přesunul dopředu. Ale moc se mu sedět takto nechce, on je spokojený v tom kleku :wink: A co on teď vyvádí, pořád má potřebu lézt na vyvýšené věci, v pokojíku jsem mu musela vyndat balík plínek, dala jsem mu je ke zdi a on na ně pořád drápe, dělá komín a má u toho velké proslovy, se fakt bavím :grinning:

Zítra mě čeká balení věcí, se fakt těším, musím se zabalit na víkend a asi si i připravím věci na tu Šumavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já to balení tak nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jste se bavili o ovoci. Já ho nevařím ani nespařím. Banán rozmačkám vidličkou, jablíčko strouhám na jemno :wink:

tak jsem se vykecala a jdu chrnět. Dobrou :slight_smile:
18. čer 2008 ve 22:51  • Odpověz
Holky dnes jdu na ten převaz.Bojim,bojim víc jak toho šití :cry:

Niky-Tom taky dlouho neměl jadýrka.Doktorka mi jen řekla co Tobě,hlavně nestavět,dokud to sám neumí.A do chodítka bych stejně dítě nedala,já ani za ruce nevodila.Musel pěkně sám :slight_smile:
To balení Ti nezávidím,ale zase když jedete po Čechách tak případně dokoupíte :wink:

No já oficiálně nic dělat nemusím,ale dělám.Hlavně po manžovi opravuju :grinning: Ještě,že je to takový pohodář,já bych za to už vraždila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera jsem vzala do ruky žehličku a jak si tou jednou pomáhám a mám jí dole,tak to nejde.Takže nevím v čem budem chodit.Už se to tady slušně kupí a to to mám dva dny.Teď si jdu jednoruč umýt hlavu,ať se panu doktorovi líbím :wink:

No účast je slabá,to je pravda.Jenže já jak datlíkuju,tak je to na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nemám co dočítat.

Já jsem si od ovoce teď dala na chvíli pauzu, :grinning: včera jsem si objednala v lékarně tu Sinlac kaši,jsem zvědavá jestli mi to bude,prý to nemá moc chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Když tak to Tomovi budu dělat z banánem.Padaji mu kalhoty,tak klidně může přibrat.
19. čer 2008 v 06:45  • Odpověz
ahoj holky tak já i Kája máme od noci průjem no děs já lítám každou chvíli a to dopiju kafe a odjíždím k našim no snad bude líp, ale přemýšlím po čem to máme :cry:
Niki jo jo já si nebyla jistá a nechtěla jsem ze sebe dělat trotla :grinning: jinak od září my budeme vylézat z bazénu a vy do něj půjdete :grinning:
Nic jdu to tady trochu uklidit at večer nepadnem
19. čer 2008 v 07:47  • Odpověz
ahoj holky, tak aby si Maky měla co načtení tak taky něco napíšu :slight_smile: akorát to teda tukám taky jednou rukou a to se moc nedá. Mám tu Káju na klíně. My měli včerejší noc taky docela na prd, furt kňourala, sem jí kojila po třech hodinách a mezi tim manža k ní vstával asi dvakrát a já jednou. No ale dnešní noc byla zase pravý opak a měla zatim nejldelší interval mezi kojenim. Kojila sem v osm večer a pak až v pět ráno. Nevim jistě jestli se v noci vzbudila jestli sem to nezaspala, ale tak snad by si řekla hlasítějc kdyby měla velký hlad. Akorát teda ráno mi levý prso málem prasklo po takový pauze :sweat_smile:
Ovoce už taky dávám, dávám ho zatim jako odpolední svačinu a zatim jen půlku skleničky a dokojuju. Tak týden to vidim na skleničky a pak taky začnu domácí. Akorát nějak moc nevim to množství jaký jí dávat aby měla dost.
Jinak teda je Kája už čim dál živější, je už většinu dne na břiše, na rukou už stojí a taky dělá hodně letadlo že je na břiše a má nohy i ruce ve vzduchu. Jsou tam už i náznaky lezení, snaží se za chvíli jí to pude. :wink:
Nevim jestli jí už nemám dávat na zem, mam jí furt na rozložený sedačce v obýváku. Včera sem s ní byla chvíli venku na dece, tak s toho byla nějaká rozhozená že je na zemi a moc se jí to nelíbilo.
Dneska sem měla jet za kámoškou z práce co má 4 měsíčního Tomáška, jenže to ráno zrušila že jí do toho něco vlezlo, tak mně to docela štve sem se těšila. Doufejme že to zase bude furt rušit a dávat jiný termín jako má ve zvyku. :unamused: Takovýhle domlouvání nemám ráda.
kudrlenko, tak to malej asi bude čilejší po tatínkovi. To já prý začala chodit až ve 14iti měsících, tak to doufám že Kája nepodědí. I když zase bych si užila delší dobu klidu, pak už se asi nebudu moct hnout na krok.

Jo včera mi přišel hrozně hezký dopis od ředitele BN nemocnice, jak se jim posílala ty Káji fotky tak jako poděkování.

Holky maji se už takovým prckům jako máme už nějak čistit zoubky?
19. čer 2008 ve 12:37  • Odpověz
Tak ahoj koníkovky,
jdu teda taky něco dopsat, aby si Maky měla co číst :grinning:

Holky díky moc za uklidnění s tou hlavičkou, hned ten den jsem se u dr. zase ptala a prý se to, až začne lézt, srovná.
No a dostali jsme první včeličku do stehýnka (já myslela, že se to dává do zadečku). Naštěstí nebyla žádná teplota, jen byl odpoledne spavější. A ve 4m vážíme 6,95 kg a měříme 64,5 cm.

No a od pondělí jsem konečně teta, švagrovka porodila ve 4 hodiny ráno a to měla ten den nastupovat na vyvolání. Prcek, teda Adámek má pěkný míry - 53 cm a 3,80kg. Když jsme se za ní byli podívat, tak mi přišel tak malinkatej, je to až neuvěřitelný, já si vůbec nepamatuju, že by Mára byl takhle malej a vlastně ještě menší o půl kila. No je krásnej, zítra se u nás koná velká akce, jde se zapíjet, aby byl Adámek zdravej. Bude u nás celý příbuzenstvo, teda jen tetičky a strejčkové, žádný bratranci ani sestřenice, ale i tak to dělá kolem 30 lidí, no mazec. Holt velká rodina.

Makyb - cos to proboha dělala s tim mixerem? Tak přeju pěkný uzdravení, rozmixovanej prstík to musí pěkně bolet. Tak řekni manžovi ať vyžehlí, abys měla v čem chodit :wink:. A co Tom s neštovicema, jak dlouho to vlastně trvá? Vůbec nemám představu o těchhle nemocech. Jo a taky jsem se pobavila, jak jsi popisovala tu historku s autem, ty máš vůbec takový zážitky, to jen tak někdo nemá.

Marky - to je hezký, že ti z Bn napsali. A nebude už teda žádná akce, jak ti tenkrát volal od nich ten chlap? Jo a řeknu ti, byla jsem v tý Táb. porodce, a tím prostředim se to opravdu s Bn nedá srovnat. Ne že by tam byli špatný lidi, švagrovka byla max. spokojená, ale ty pokoje, to je úplně něco jinýho.
A s těma zoubkama, jak jsme měly u Oliny před týdnem to sezení, tak nám tam vyprávěla jedna holčina (ona je buď sestra u zubařky nebo přímo sama zubařka, teď nevim jistě), že jakmile má mimi už ten první zoubek, že se má čistit. Kolovaly tam nějaký obrázky různých kartáčků nebo takovej ten náprsek nebo jak se to přesně jmenuje, ale určitě bys to sehnala v lékárně. Já se na to chci taky zeptat, protože se mi zdá, i když je možná ještě brzo, že Mareček si teď strašně strká ruce do pusy, i mudra říkala, jestli už mu nerosotu zoubky. A vy používáte ten Babydent nebo nějakou jinou mastičku? Nám říkali ještě nějaký Jakoubek, že to je taky mastička nebo vodička na zoubky.

Niki - gratulace k prvnímu sezení. Jo a užijte si dovču, taky bych někam vyrazila, ale letos nic neplánujem, i když....každý rok jezdíváme na chatu mojí kamarádky, je to u Orlíku a je tam klídek, ta chatička je schovaná v lese, kolem jen pár sousedních chatiček rybářů. No ale nevim, jestli bysme to s Márou zvládli, ale snad jo. Musel by spinkat mezi náma, no nějak by to snad šlo, teď jak o tom píšu, tak o tom opravdu snad začnu i uvažovat :slight_smile:.

kudrlenko - já neviděla žádnou fotku s tvým manžou, jak tu psali holky, že je jak mlaďas, nedala jsi jí pryč? Jinak tobě a Danečkovi to opravdu moc slušelo.
19. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se jen rozloučit před dovčou :wink:

Seri: Čenda má taky trochu slíhanou hlavičku, ale ne nějak moc, ale nevím jestli se to úplně srovná, teď jak má víc vlásků,tak to nějak nevnímám. A máte pěkné míry,Čenda měl 7 kg v půl roce.

Tak včera si prvně sednul a dneska si prvně stoupnul :astonished: Pořád chci nějaké pokroky a když jdou pak rychle po sobě, tak jsem z toho vykolejená :sweat_smile: našla sjem ho stojícího v postýlce po dopoledním spaní, řehnil se na mě jak sluníčko a lomcoval celou postýlkou :grinning:

Nevíte, kdy se bude otvírat ta nová porodnice, co se teď staví???? jen abych si dobře naplánovala druhé dítko :grinning: :grinning: :grinning: Kamarádka, co má termín za měsíc, pojede taky do Benešova, prej do Tábora ani za nic :confused:

Tak já jdu asi do hajan, nevím jaká bude dneska noc. na dnešek jsme si zase střihli jednu hodinku bdění, nějak měl vyspáno nebo co a když jsem ho dala do postýlky, tak děsnej řičák, nakonec usnul shoulenej u mě na zemi.

Tak se tu mějte bájo, až se vrátíme ze Šumavy, tak poreferuji. papa :slight_smile:
19. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky,
takhle se mi to líbí,mám co číst :slight_smile:

Seri-já se byla taky podívat na miminko v porodce,to jsme se minuly.Byla jsem tam v st.A taky nechápu jak ty mimčA jsou po narození malinký. :sweat_smile: A hlavně jsem si zavzpomínala,do té nové porodnice už se nechystám,jenom na návštěvu :wink: Tak Adámka pořádně zapijte.
No neštovičky už máme vylouplý,už to v pondělí bude 14 dní.A má zatím jizvičky :unamused: Tak mu to mažu a doufám,že to vybledne.
A máš pravdu,já mám fakt takový trhlý zážitky.Včera mi to povídala i nejlepší kamarádka ze školy :grinning: Lecos už se mnou zažila a na některý věci nezapomněla. :wink: Já jsem děsnej plašan a nějak okolo sebe mám pořád takovou auru neklidu :sweat_smile:
Zrovna jsem Ti chtěla napsat,že i třetí hexu jsme ustály v pohodě.Na zoubky máme babydent.A sice na zoubky je to možná brzy,ale je plno dětí,který se se zubákama skoro narodí :grinning:

Marky já ty zoubky čistila kapesníkem a vodou,to mi poradil zubař.A někdy kolem roka,možná dřív,jsem čistila kartáčkem.I v drogerce je toho plno na výběr.Já jsem v tomhle docela poctivá,protože já sama mám zuby nic moc,tak aby ty děti je měly lepší.Na šestkách mám plomby jak dlažební kostky :grinning: :grinning:
Jinak já už mám malou jen na zemi,nikde jinde už si to nelajznu.A i na zemi jí hlídám,tuhle se mi zakulila prdkou pod postel a šprajcla se :sweat_smile: Včera jsem jí vozila v kočíku na břichu a vypadalo to,že vyskočí.Já si to teď užívám,je s ní prča.V tom dalším půlroce ten vývoj je úplně jiný.A taky už máme delší intervaly v noci.Já vlastně kojím v 16hod,pak má kaši po 18hod a tuhle jsem kojila až před 4hod.No ale někdy se probudí na dudla a víc procitne,rve mantinel a čučí na mě do postele.Tak si hážu peřinu na hlavu a dělám,že tam nejsem :sunglasses:

Niky-tak Vám na to dovolenkování snad vyjde počasí.To je Čenda pašák,teď už z něho opravdu nemůžeš spustit oči.Kdy se otvírá porodka to nevím.Ale před týdnem tam rodila příbuzná první dítě a cituju její slova: Na porodnici to byl úplný nadstandart a i tady jsou děsně hodný/myšleno šestinedělí/.Já tam taky byla spokojená,záleží jak kdo.A příbuzná nakonec měla císaře a fakt neřekla nic negativního. :slight_smile:

Moni-jak dlouho měla Krystýnka vidět ty fleky po neštovicích?My ještě ten fek po silničním lišeji,vypadá děsně. :confounded:

Já včera byla na převazu,no když mi to strhli,tak jsem měla mžitky před očima,moc jsem si to neprohlídla,protože po tom strhnutí se hned valila krev.Ale těch stehů je tam požehnaně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taťka si mateřskou užívá,vřera jsme společnými silami uklidili,já vyžehlila.Sice to cítím,ale čekala jsem to možná ještě horší.Spíš mi vadí,že ten prst vyčnívá a všude s ním narážím.Včera jsem vyndavala malou z lehátka a špatně jsem jí vzala,ten prst jsem si nějak přimáčkla a málem jsem se pos.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopol jsme se courali ve městě a mlsali v Campanile.Byla tam holka,která se mnou byla v porodce.Nakojila,dítě dala tátovi a zapálila si :rolling_eyes: Já čuměla jak blázen,bych zvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak holky,pěkně pište,to Vaše komentování dětí a mateřské mě baví :slight_smile:
20. čer 2008 v 07:01  • Odpověz
Čištění zoubků, čistili jsme od prvního zoubku ale já nekupovala ten prsťáček,ale koupila jsem rovnou kartáček od 6 měsíců. Od asi 13 měsíců občas čistím dětskou pastou elmex a je to prča,hlavně pasta jí asi chutná bo ji vždy sežere a ení co vyplacjovat,i když nevím jak bych vyplachovala :grinning:
MAkyb kouřící maminky no nic pro mě. Nějak se mi to nelíbí.
Já tady v Táboře rodila taky a nemůžu si stěžovat, akorád paní doktorka u porodu byla taková nemilá,a lr možná se mi to zdálo, nelíbilo se jí pár věcí, které mi přijdou přirozené a le sestry i dětské v pohodě. Až na paní doktorku Bláhovou, kterou teda silně nemusím a řekla jsem že se nesmí přiblížit k mému dítěti.
Niki hezky si užijte dovolenou, normálně vám závidím. Já jdu o víkendu do práce a hlídat bude tatka tak jsem zvědavá.Bude to můj první pracovní víkend
20. čer 2008 v 08:12  • Odpověz
Teď jsem sem jukla a stydím se :pensive: Moni promiň-Kristýnka s měkkým no :slight_smile:
20. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
Maky, dík za ten tip namočenýho kapesníku, to by mně ani nenapadlo. Já se dnes u nás v lékárně ptala na prsťáček a oni že ho nemaji ani neměli, že ho jednou snad scháněli a nesehnali, to mi příde krapet ujetý v dnešní době že by ho nesehnali. Objednala bych ho přes net, ale nechce se mi kvůli takový mrňavý věci platit zase poštovný. Tak se po něm podivám asi jinde až s prdýlky dostanu do nějaký drogerky a do tý doby to budu dělat tim kapesníčkem. A nebo případně koupim nějaký ten kartáček.
Dneska sem Káje dala pocucat kousek melouna, no pěkně si mlaskala. :slight_smile:
Niky, tak si to na dovče užijte a ať Čenda neni rozhozenej a pěkně v noci spinká.
Seri, Kája dostala očkování do zadečku, nevim jestli to bylo tim že dostala hexu s Prevenarem nebo jestli to tak dělá naše dr. normálně. Dostala vždycky hexu do jedný půlky a Prevenar do druhý.
Jinak nějaká akce v porodnice asi snad bude, protože i v tom dopise psali že bude ještě příležitost aby nás pozvali.
20. čer 2008 v 15:39  • Odpověz
Marky tý jo z vás budou uplně mediální hvězdy :grinning: dej echo a t tě zkoukneme
20. čer 2008 v 18:25  • Odpověz
Nikit - hezkou dovolenou a krásný počásko, já jen nepostřehla kam vlastně vyrážíte, jsem ještě nějak pozadu

Seri - mám tam zatim jen tu jednu fotku :slight_smile: ten ženich to je on, dodám jich určitě víc, ale musim to probrat a ještě na nějaký čekám

Zoubky my teda čistíme - nečistíme. Sice mu tam jezdim kartáčkem, ale nevim jakou pastu používat. Jestli třeba normálně dětskou nebo je nějaká extra pro nejmenší ??

Dneska v noci jsem vstávala po 2 hodinkách, tak čekám kdy odstartuje další kojící maraton a teda nikdo s kym bych čekala :fearful:
20. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky,
si to marození pěkně užívám.Doma nuda, jak nic nedělám.Teda snažim se,ale je to o ničem.Včera jsme opět byli v Campanile,tentokrát na drbanci s kámoškou a jejím přítelem :slight_smile: Pak jsme dojeli Toma povozit na pouť,dělal jak zmámenej :grinning: Dala jsem s ním jednu jízdu a nějak se mi klepal žaludek.A to jsem ještě pře druhým těhu s neteří vlezla na všechno a nic mi to nedělalo,asi stárnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Michalce už dávám tu Sinlac kaši a pije jí,ale teda chuť to má takovou prapodivnou.Tak hlavně aby to k něčemu bylo.Včera měla přesnídávku a naškrábala jsem jí kousek banánu.Meloun taky máme v lednici,tak že by? :wink: A včera co snědla tý zeleniny,jsem až měla strach,aby jí nebylo šoufl.Jí ty příkrmy jedou.
Včera ráno,když jsem kojila,tak jsem po "krátkém" kojení zmačkla prso a ani kapka :confounded: Já to nechápu.Fakt je,že teď když tahá,tak nebrečí,ale tak jako nadává pod vousy.Nevím jak bych to popsala.Ani po tý dlouhý puze se mi prsa nenalejou.Si říkám,jestli má toho mlíka dost :unamused: Nevím co s tím,u kluka tohle neznám.Doktorce volat nechci,když jsem tam byla v pondělí.Aby jsem nevypadala jak blbka.

Kudrlenko-nejdřív jsem čistila vodou,pak až dětskou pastou.Ty děti to stejně neumí plivat,tak to baští.Ono než ty děti trochu spolupracují,tak to je takový čištění -nečištění :wink:
21. čer 2008 v 06:40  • Odpověz
tak tak my čistili vodou do roka a až potom jsem koupila toho elmexa.
Makyb mě poslední dobou taky atrakce nedělají dobře a to už jsem nějakou dobu nikde nebyla. Ale těším se na autíčka s malou :grinning:
21. čer 2008 v 09:40  • Odpověz
kudrlenko - jé tak to jsem si asi seděla na vedení, co? Mně to vůbec nedošlo, jak to holky myslely. :grinning:
21. čer 2008 v 10:05  • Odpověz
Seri máš výmluvu jsi na MD já to často používám :grinning:
21. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz
Pavli přesně, tuhle výmluvu používám teď docela často :grinning:

Já právě přijela z hasič. soutěže, byl to tedy spíš srandamač, bylo to super, hlavně, že vyšlo počasí.
Teď jsme vykoupali a snažim se Máru nakrmit, ale usíná mi u toho. Za chvilku ho šoupnu dolů k babičce a půjdu zpátky za zábavou. Hraje tam nějaká skupina z Milevska, je to spíš 3 na 3, ale aspoň se zase někde pobavim. Mně se hlavně líbí, že je to venku a ne někde v sále. Jo a jsem zvědavá, jak dlouho tam vydržim, protože včera jsme statečně zapili synovce, já vydržela do půl 3 a v 6 byl budíček. Takže čekám, kdy mi začnou padat víčka :sweat_smile:.
21. čer 2008 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky,
dneka jsme byli u babičky, vlastně prababičky, a nějak mě to zmohlo, ten venkovskej vzduch dělá divy. Umixovala jsem jahodovou zmrzlinu, vykoupala, Andrejku poklidila bordel v kuchyni a jsem zralá zalézt do peřin. Dneska si babička Andrejku poprvé pochovala - pořád se bála a že si jí pochová až bude starší, přítel malou vyndal z kočárku a šoupnul jí Andrejku do ruky, že ani nestihla protestovat. V pátej jsem v Tescu nakoupila nějaké příkrmy, abych byla připravená až to vypukne.

Makyb ty fleky si nepamatuju, ale hodně jsme to mazali a myslím, že to měla pryč brzo, ale na zádech jí zůstali jizvy. Není to sice tak drastický, ale má tam takový bílý flíčky a nejde to ani opálit. Jo a dík za ten tip s tím masem, je to šikovný pak to máš jenom připravený do zeleninky. Až pojedu k dědovi musím ho poprosit o králíka, my ho nejíme, ale pro Andrejku ho namrazím.

Příští týden jedeme na Slovensko - přítel tam má rodinu tak jsme spojili seznamování a dovolenou v jedno. Docela z toho mám vítr, jedeme tam poprvé od té doby co jsme se seznámili - nějak se rozešli ve zlém, ale už se to spravilo. Bude se mi po Vás stýskat. Včera jsem měla docela splín a zase mě dostala lidská závist, pomluvy a blbost - u tohohle se namůže napsat ani hloupost. Myslela jsem si, že už jsem za ty léta v tomhle podniku a společnosti zvyklá na cokoli, že mě jen tak něco nepřekvapí, ale opak je pravdou. Vždycky dostanu na hubu od někoho od koho to nejméně čekám. Jenže já jsem takovej tvor důvěřivej někdy až blbej.

Jsem se vykecala a jdu něco dělat - asi zaujmout polohu ležícího střelce.
21. čer 2008 ve 20:04  • Odpověz
Pavli-no musíme ty atrakce kvůli dětem vydržet :wink: Já jednou s neteří vlezla na tu lavici jak se točí dokola nahoru dolu.No šílenost.Ty děti to mají jednoduší,nemusí na tom držet velkou váhu.Neteř měla větší zažitek ze mě než z atrakce. :grinning: Švagrová říkala,že jsem vypadala jako když rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Seri-já na tu akci u Vás zapomněla.Až když jsem dnes zajela k mamce,tak brácha nebyl doma,tak mi to došlo.Tak se pěkně bav.Ti závidím :grinning:

Moni-já si lidské blbosti užila taky dost,právě proto,že je manža starší :angry: A nejen kvůli tomu.Lidi jsou nenechavý a kdo chce tak si vždy něco najde.Já vím,že to člověka mrzí a trvá to,než to skousne.Ale špatný časy máš za sebou,tak si nekaž ty hezký chvíle .Určitě to za to nestojí.Blbec blbcem zůstane :unamused:

Holky já blb,protože mám už přerostlé vlasy,kulový mi na palici drží,tak jsem si to porovnala seřezávačem :grinning: No na to,že jsem jednoruká,tak docela dobrý.Ale kapánek víc jsem si šahla do ofiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě vždycky občas přepadne vlasová krize,přichází to z minuty na minutu,tudíž do dne kdy se objednám ke kadeřnici nevydržím.Prostě já ani s věkem ten rozum nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky,
Maky, ty sis už dlouho nic neudělala co, tak riskuješ že si jednou rukou seřezávačem uřízneš kus ucha. :grinning: :grinning: :grinning:
Seri, si tady pouštim tu tvojí melodii s Foresta, mam celý víkend nějaký splín tak tohle je takový pohlazení na duši. :slight_smile:
Tak dneska ráno mi Kája spadla z postele, sem si jí ráno po krmení dala do postele na manžovu stranu, tu stranu sem jí obložila polštářkama aby nespadla a pěkně sem usnula a najednou žucha a řev, prostě se jí to nějak povedlo, přitom než sem usnula tak byla na břiše a otočená ke mně. Naštěstí se jí snad nic nestalo, přes den byla dobrá tak snad to žádný následky nezanechalo :confused: No budu už muset fakt dávat většího bacha. Potom sem jí dala do postýlky a ona se zase přetočila že měla nohy strčený mezi příčkama a snažila se otočit na břicho, tak to sem čekala kdy si je zláme, zvířátko jedno. :slight_smile:
My máme teď ty noce jak na houpačce jedna noc blbá, další noc v pohodě. Včerejší noc zase děs se furt budila a dnešní noc zase spala uplně nádherně.
Včera kluci pořádali víceboj, tak sem tam s Kájou odpoledne byla. No další víkend jsme tim pádem byli bez taťky a to nás ještě jeden čeká, takže pět víkendů po sobě furt někde je, včera už sem s toho byla zase nějaká rozhozená.
Včera sem Káje navařila zeleninku na osm dní, už sem do některých přidala i masíčko. Holky dáváte po každý brambory? Já to mám vždycky brambor s něčim. A dáváte už někdo rýži? A dáváte obyčejnou a nebo Natura?
A kolik vám toho snědí? Já to Káje dělám zeleninu tak těch 150 ml. a ovoce tu malou skleničku, myslíte že to stačí? To je zase otázek co? Jo a ještě co k pití já zatim jí dávám jen vodu, tak nevim jestli mam koupit třeba i čaj nebo jestli jí to stačí tohle.
Už sem Káje odbourala další kojení, takže nekojim oběd a odpolední svačinu. Prsa mam docela nabouchnutý ale snad si zvyknou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo Moni s lidma je často kříž, pletou se do ostatních ale kolikrát by si měli udělat pořádek hlavně doma. No jo tomu se člověk asi nevyhne tý lidský blbosti. :wink:
ad atrakce, já měla atrakce vždycky ráda, docela sem se v tom vyžívala akorát co nemusim je obří ruský kolo, ty vejšky už mi tak dobře nedělaji. Už sem docela dlouho na žádný nebyla. Jednou sem jako dítě stála u labutí, oni zrovna už klesali dolu a někdo mně nějak strčil a já tam spadla dolu do toho kola, no naštěstí pud sebezáchovy mně nastartoval a já se vydrápala nahoru že se mi nic nestalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz
Marky,tak to ucho mě nenapadlo :grinning: :grinning: Budu si muset dávat bacha.Dnes jsme byli na pouti,tak jsem všem musela odpovídat na otázky,co mám s rukou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A štve mě ta pazoura víc a víc,jak jsem nemožná.A to to ještě není ani týden :angry:
Jinak dnes ten pařák,to byl hnus.Ještě když jsme byli od rána do 17:30 střídavě na pouti a navštěvách.Malá byla hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No já zatím dávala brambory pokaždý.Rýži mi mudra řekla,že už mám dávat.Ještě jsem jí nedávala,teď to vaření máme bídný,ještě,že mám něco v mrazákuRýži budu dávat normální,ale ne nějakou super levnou v akci.Budu koukat na kvalitu,ale v normě.Zeleniny máme tak 190ml-cca.Ovoce tu malou skleničku a tuhle celé jablko s kouskem banánu.Pijeme naředěné ovocné šťávičky,ta potvůrka mi na vodu háže bobek :grinning: Po ovoci ještě dokojuji.My ho máme dopol.,protože já vlatně kojím v 16hod,pak kaše a pak někdy v druhé půlce noci kojím.Tak si myslím,že kdyby jsem dala sváču odpol,tak tu prodlevu v kojení budu mít velikou a nalitý prsa já teda fakt nemám.Až bude mít i jogurt,tak ho budu dávat dopol a ovoce šoupnu odpol.
Jestli je Kája spokojená,tak má asi dost,každý dítě sní jinak.Já myslím,že papá pěkně :slight_smile:
Jo a včera mi sežvejkala dvě sušenky Sunarky :slight_smile: A moc jí chutnaly :dizzy_face:
Tak hlavně,ža se Káje nic nestalo,ony ty ťukance nás asi neminou.Já asi budu už přebalovat jen na zemi,na přebalováku je to jak nahánění blech :sweat_smile:
Marky mi měli krizovej minulý víkend,to měl manža taky pořádný absence :sunglasses: A včera byl na dokopný.Já Tě v tom nenechám,neboj. :wink: Akorát teď jak má manža paragraf,tak jsme s ním víc,tak mi to nepřijde.Skoro mi to přišlo včera vhod :sweat_smile:
Jo tak labutě já nemusím.Přijde mi,že je to vyrobený někdy za krále Klacka. :grinning: A jak v tom cuká a škube,tak čekám,že se ta konstrukce zřítí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak se mi líbili dřív ty klece,ale dnes bych už na ně asi nešla.Jo a dnes se Tom naučil sám na autíčku,tak už s ním nemusím. :wink: Nejdřív ,že bude jen řídit ,ať mu mačkám plyn. :grinning: Tak jsem řekla,že už teda autíčka nee.No a jak se hned naučil :slight_smile:
22. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.