• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Jo tak to věřim že byla Míša unavená, ono to pro ně ještě moc neni, já to vždycky na Káje poznám na očičkách že je unavená. My tam včera vydrželi taky skoro do sedmy, ale bylo vidět že se jí chce spinkat a nemohla tam usnout protože tam byl kravál, takže sem pak už jela domu a to mi usnula hned v autě a doma pak brečela, že sem jí hned vykoupala nakrmila a šla o chvíli dřív spát.

No já kdybych dávala na noc kaše tak to ovoce dávám taky dopoledne, já právě nevim až jí nebudu dávat ovoce ze skleničky abych jí dala dost aby neměla hlad, mně jako dneska i trochu přišlo jestli nemá po tý skleničce ještě hlad. Dneska měla meruňkovou a nějak se šklebila, přitom jí měla i včera a to sem pomalu nestačila nabírat. :slight_smile:

Tak sem dneska chtěla až Kája usne vytřít a vyžehlit, no ale udělala sem tu chybu že sem si sedla k počítači, takže teď už na to vše prdim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra snad už konečně pojedu odpoledne za tou kámoškou, doufám že to ráno zase nezruší.
22. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
Marky - mně se taky ten Forrest strašně líbí, každou chvíli si to pouštim.
A ty dáváš teda ovoce ve skleničkách? To jsem ani nevěděla, že to taky dělají. Já to totiž ještě moc nezkoumala, ale dneska se chystám do DM, tak to tam projdu, co tam maji a možná koupim do zásoby už nějakou kaši. Když jsem se ptala mudry, jestli máme začít s příkrmy dřív, když nekojíme, tak prý zatím ne, že mi řekne v 5 měsících.
Maky a ty ovocný šťávy, co to je za značku a kde je prodávají? Abych věděla, nebo ty si je děláš doma?
Já zkoušela v parnech dávat Márovi fenyklovej čaj, ale ten mu vůbec nejel. A obyčejnou vodu, tý vypil za den tak 20 ml. Asi to zatím nepotřebuje.

Jak jsme byli na tý has. soutěži tak jsem přišla domů zase ve 3 ráno, spala jsem do 6, pak krmení a naštěstí malej ještě usnul, tak mě nechal asi do 9 hodin spát. Ale stejně jsem byla celej den vyřízená, chtělo se mi spát, no a taky jsem si tam dala pár panáčků, když už teda můžu, ale nějak mi to ještě nedělá dobře, holt ještě nejsem zvyklá na alkohol po tolika měsících abstinence :grinning:.
23. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
Seri-tak to Tě obdivuju,takovouhle akci se čtyřměsíčním prckem nych nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: O snášenlivosti alkoholu ani nemluvím :grinning: Ale manža říká,že v rodině může pít jen jeden :sunglasses: Za mě fakt není velká útrata,já jsem hned veselá :sweat_smile: Já vlastně pít nemusím,jsem taková cáklá pořád :sweat_smile:
Ty šťávičky mám Hami.Tuhle jsem jí zkusila ošidit a dávala jsem jí čaj a ani když jsem jí tam trochu té šťávy kápla,tak jsem se nechytala.A vodu s tou šťávičkou to jo. :grinning: Ale tu čistou vodu budu zkoušet pořád.Třeba se časem chytne.
Já tady mám obr hromadu žehlení,jenom nejsou lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc mi teď pračka při praní nebere aviváž,takže je to prádlo prkený až hrůza.Záruka u pračky skončila 9.5.,což je pech.Volala jsem opraváře a dává si dost na čas :angry: Asi ho dnes telefonem zkusim popohnat :wink:
23. čer 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky,
samozřejmě, že na poslední chvíli sháníme dárečky, tak jsem nějaká zmožená. Nejvíc se bojím toho balení a cesty, ale snad to zvládneme. V pátek ještě musíme na kalmetizaci aby jsme to měli zkontrolovaný než půjdeme k dr. a po návratu to nestíháme protože se budeme vracet až v pondělí.

Marky, Makyb dík za podporu, ale mě ta lidská blbost vždycky dostane. Nejhorší je to vždycky od lidí od kterých to nejmíň čekám. A přesně jak píše Marky - doma si pořádek neudělají a starají se o ostatní.

Marky už máme slunečník a je teda na dvě věci, snad ho využiju u sporťáku.

Seri s tím pitím jsme taky bojovali, ze začátku nechtěla vůbec pít, ale teď v těch parnech se už docela chytá. Čaj pije od začátku v pohodě, máme fenyklovej ten už dodělávám a koupila jsem jablo-meduňka, je sice od 4.měsíce, ale to už máme za pár tak jí ho přidávám do toho fenyklovýho.

Tady jedna mamina říkala, že do koj. vody rozředí trochu přesnídávky - má to od známý a tý to poradil dr., že jí dítě taky nechtělo nic pít a tohle prý pije jen mlaská.
23. čer 2008 v 16:15  • Odpověz
Moni-tak ať tu cestu zvládnete.Jak dlouho pojedete?

No ta šťávička má vlastně takovou přesnídávkovou chuť,takže na tom něco bude.Mišce to fakt jede.Jen té šťávičky dávám co nejméně,má to jen šmrnclý.Ať si na to moc nezvyká :wink:

Už dlouho jsem nebyla na MMB,tak jsem dnes nakoukla a hned jsem Michalce objednala spojovací řetěz :sunglasses: Už se těším a asi se tam ještě podívám :grinning:

Holky,já mám jít ve čvrtek na převaz a už dva dny koketuju s myšlenkou,že si ten prst rozvážu a prohlídnu si to.Tak jsem to dnes odpoledne udělala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsem to viděla,tak jsem manžu vyhnala z koupelny.Musela jsem se uklidnit,dokonce jsem bulela. :frowning2: Mám z prstu fašírku.Manža mi pak přišel vynadat,že můžu být ráda,že prst mám a hýbu s ním.Já vím,že má pravdu,ale ten pohled byl fakt děsnej.Ono teď je to ještě hrozný,že z toho čuměji ty nitě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nehet mám,nahoře mám takový dva škrábance,až když ten prst nahnu,tak to je jako když zaštupujou ponožku :rolling_eyes: Snad tady na to nejste hajsavý a nehejbu Vám s žaludkem.Ale musela jsem se vykecat.Manža pro muj estetický handicap nemá jaksi pochopení :sweat_smile:
23. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz
Maky, to musí být asi pěkný pohled, radši na to nekoukat :confounded: No ale snad to prst přežije bez následků a budeš s nim zase moct fungovat.
Od MMB si taky dávám oddych, akorát sem teda měla pocit že by se Káje ještě šikla džínová sukně a jednu sem objednala, dneska přišla. Docela mně ale namíchli, protože sem zjistila podle knoflíků kde je napsáno ben hao že to je nejspíš sukně od vietnamců. Taky to tam mohli napsat, to bych si jí asi neobjednala, protože kdybych chtěla něco od vietnamců tak si to nemusim objednávat přes net ale můžu si to koupit tady. No ale je nejspíš uplně nová, pani to tam psala je to vlastně sukně s kšandama, jakoby šatičky. Naštěstí byla docela levná tak mně to zase až tolik neštve. :angry:
Moni, no nechci tě nějak strašit, ale sem zvědavá jestli ten deštník využijete u sporťáku, aby jste nedopadli jako my. :grinning: A dostala jsi instrukce kam ho u sporťáku připevnit? A máte ten hranatý nebo kulatý?
Musim taky koupit Káje nějaký čaj zatim jí dávám jen vodu tak aby měla nějakou změnu.
Seri, ovoce dávám zatim ve skleničkách jsou to prostě ovocný příkrmy jako prodávaji zeleninový. No ale chci jí to začít dělat taky doma jako to dělá maky.

Dneska sem s ní jela odpoledne za tou kámoškou, tak to bylo moc fajn, konečně sem mluvila s někym normálnim (tim nechci říct že vy normální nejste) a postěžovali si na chlapi, asi sem to potřebovala. Dětičky jsem vedle sebe vyfotili dala sem něco na stránky. Kája si opět pobrečela, chvíli byla dobrá a pak vedle něj brečela, tak nevim proč se jí ty malý děti nelíbí. No ale pokukovali po sobě, ještě párkrát se uvidí a bude snad v pohodě. Chceme spolu jezdit do Benešova na to plavání, tak aby mi tam pak neřvala až uvidí malý děti.

Jinak teda dneska vedro k padnutí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz
Maky - až budeš mít stehy pryč, uvidíš, že ten prst už bude vypadat líp. Hlavní je, abys s ním hýbala jako dřív.

Tak já se včera do DM vůbec nedostala, ale snad dneska, jedu k našim do Milevska, tak tam zajdu. Mám teď i 10% slevu, tak udělám větší nákup, abych to nějak využila :wink:.

Ty horka jsou strašný, já to tak nemám ráda. A to včera ráno byla u nás buřina, tak jsem si říkala, jak bude krásnej vzdoušek a ono prd. Dneska po ránu taky sprchlo, ale bude to asi to samý, vedřinec.

Dneska se chystám na oční, zdá se mi, že už zase hůř vidim a jestli mi to dr. potvrdí, že mi přibyly dioptrie, tak mě asi šlehne. Přestože nosim čočky, tak mi při změně dioptrií musí napsat předpis i na brýle. Jsem na to zvědavá, to bude zase peněz :angry:

Moni - zajímavej nápad s tou přesnídávkou. Ale asi to chce jen trošku, aby to nebylo moc sladký, viď?
Jo a užijte si dovču na Slovensku, nejhorší bude asi ta cesta, jestli bude pařák. Ale to určitě zvládnete :slight_smile:
A řeknu ti, že já jsem taky důvěřivej člověk nebo spíš jsem byla, ale taky jsem se kollikrát spálila a to hlavně u lidí, u kterých bych to nikdy nečekala.

Marky - já mám taky strach, aby mi Mára odněkud nespadl, přebalovák máme dost vysoko, to by byla šlupka. Už ho tam nesmim nechávaat samotnýho. Když ho mám na posteli, tak ho taky radši obkládám polštářema. A co Kája, nemá nějaký následky, snad ne, když už jsi o tom pak nepsala.
24. čer 2008 v 08:32  • Odpověz
No tak koukám,že tady ty vedra nemiluje nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopol když jsem větrala,tak byl docela příjemný průvan a už to zase pere :sunglasses: Mě teda vedro nevadí,pokud jsem naložená ve vodě. :sunglasses: Což je poněkud nereálné.

Marky-fotečky hezký,Kája má teda už i ženicha :grinning: A má správně vyvalenej kukuč.Ono to společné nadávání na chlapi pomáhá :wink: Když už nic jinýho,tak si člověk uleví.

No to jsem tady dlouho nebyla,Miška se probudila. :sweat_smile:
24. čer 2008 v 11:33  • Odpověz
Marky - tohle se mi stalo už asi 3 x , že mi spadnul z postele, poprvý jsem skoro brečela a pak jsem taky usnula a už byl dole. Je to hrozný fofr, ale naštěstí nemáme postel moc vysokou. Teď už se jen hrozim, kdy se bouchne do hlavy o nějakou stěnu nebo roh. Tohle už je hrozný a bude hůř.

Holky já mu včera rozvařila jablko (bez mixéru Makyb :wink: ) s meruňkou a vůbec mu to nejelo, skoro se pozvracel a to jsem si myslela, co mu nedávám za dobrůtku. Dáváte jim večer tu kaši z flašky, nebo na lžičku ???
24. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
24. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak konečně jsem zase ve spojení s civilizací, huráááááá.
Ale už je hrozně pozdě, takže Vám něco písnu asi až zítra, jsem hin... ten úklid nějak nebere konce, umyla jsem okna zatím jen v patře, dneska přišel malíř dodělat mi to, co poškodili a můžu mýt znova. Okna jsem si pěkně zabalila do igelitu a on mi to všechno strhal, že musí větrat, aby malba dobře schla, bééé. V ložnici už je zapatlal nosíkem pes, jak se dobýval na balkon. Musela jsem se smát, když jsem tam našla nalepenou psí granuli, i když je to spíš k vzteku. V obýváku mi okno umatlal tchán, když šel na balkon... děs, běs. Jinak jsem naštvaná, ti dělníci byli hrozní patlalové, zničili mi fungl nový koberec v obýváku. Já přijela domů, řvala jsem jak siréna na manžela, co že to jako je... položili balkonové dveře místo na zem tak na ten koberec a ještě to zastříkli montážní pěnou - zevnitř. Reklamovat to asi nepůjde, páč manžel jim napsal do papírů : JSEM SPOKOJEN :angry: . No jo, ale on neví, kolik ten koberec stál, to by zas tak spokojen nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Spíš by byl šíleně naštvanej, ale možná že i na mně :wink:
Klárka se ještě po té své zdravotní indispozici nesrovnala, je uječená až hanba. Ale ne že by jí něco bylo, je vzteklá, když jí položím, chce pozornost. Noci už jsou lepší, už naštěstí nekrmím po 3 hodinách, což jsem si užila minulý týden. A taky už v noci nepláče, zato přes den je to hrůůůza. A nechce mi vůbec spát, vstáváme tak kolem 7 hodiny, pak před 9 hod. usne tak na půl hodiny až hodinu a třeba včera pak už nic, až v 6 večer na půl hoďky, jenže to už byla samozřejmě přetažená a řvala jak tur. A to jsem jí odpoledne 3 hodny vyvážela v kočárku a nezabrala. Pořád se mi točila na bříško, tak jsem sklopila boudičku, aby viděla dopředu, Klárka se zakousla do nohy té natahovací mouchy a jely jsme... :slight_smile: Ale byla spokojená, i když jsme vypadaly jak blbky. Dneska pro změnu po obědě 2 hodiny spala, jenže se probudila s úplně blbou náladou a zbytek odpoledne řvala a řvala. Půjdu zkusit koupit tu mastičku na zoubky, jak o ní píšete, třeba to zabere.
Jdu spát, říkala jsem, že nic nenapíšu a ejhle... ale padají mi víka. Zítra budu reagovat na Vaše písání, tak zatím pa.
25. čer 2008 v 00:33  •  2 děti  • Odpověz
Kudrlenko-moc Vám to slušelo.Fakt jsi byla nevěsta k pohledání. :slight_smile: Nepřeplácaná,jednoduchá.To se mi líbí.
Jinak kaši dávám z flašky.

Vladi-tak to se Ti nedívím,že jsi na dělníky naštvaná.Moc dobře vím,že vybavení bytu je jim fuk.No jinak hodnocení JSEM SPOKOJEN mě pobavilo,i když Tobě do smíchu nebylo.To jsou chlapi. :sunglasses:
Klárka se zase určitě srovná,ty vedra jí asi nedělají dobře :unamused:
25. čer 2008 v 06:22  • Odpověz
Ahojky,
kudrlenko, hezký fotečky slušelo ti to. Tvuj manža má vzadu dredy? :slight_smile:
Já dneska taky spařila jablko a nastrouhala sem ho s rozmačkanym banánem a Káje to taky zrovna moc nejelo, tak nevim jak to ovoce podávat. Zeleninu doma udělanou tu mi baští krásně a ovocný příkrmy ze skleničky taky pěkně baštila. Taky sem jí koupila nějaký ty sušenky od Sunarky, tak sem jí jednu zkusila dát, tak hned věděla co s tim, akorát od toho byla pěkně zapatlaná. :slight_smile:
Jinak už jí mám teda danou na podlaze, radši nebudu riskovat že se zase rozhodne prozkoumat okolí a někam spadne. V postýlce tam teda taky cvičí zdárně, věčně jí čuměj nohy ven.
Dneska se se mnou Kája prvně koupala ve velkym bazénu, docela dobrý, sice byla furt taková zatnutá, ale určitě si brzo zvykne. :slight_smile:
Sem zas nějaká znavená tu zívám ani nevim co psát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz
Děkuji za pochavlu :sweat_smile: na to, že mi šaty byly velký a 8 měsíců jsem nespala tak to neni ani moc vidět :slight_smile:

Vladi - my jezdíme dost podobně, nejdřív jsme jezdili na bříšku a teď jak starosta, stojí a čumí dopředu, vůbec mi to nejde ukšírovat, asi jsou mu ještě velký :unamused:

Tak to mi holky poraďte jak ho mám naučit pít tu kaši z flašky ??? Vodu to normálně pije, čaj taky a kaši vůbec, to jedině na lžičku, ale je už u toho unavený a dost zapatlaný.
25. čer 2008 ve 22:01  • Odpověz
Tak jsem do teď uklízela po návštěvě.Tři děti/nepočítám Michalku / nadělají pořádný brajgl :grinning: Ale zase byla legrace :wink: A Michalka dostala tríčo a sukýnku :dizzy_face: :dizzy_face:
Marky-mě se ze začátku na to ovoce taky Michalka pěkně šklebila,prvně jsem do ní dostala dvě lžičky. :confounded: A jak si teď mlaská :wink:
Já myslím,že na těch Sunarkách se dá naučit kousat.Dnes měla Michalka tři a je z nich docela natřesená.Si nepamatuju,že při Tomovi tohle bylo :confused:
Marky-jak máte teplý bazén? Káje teda studenější voda než při koupání nevadí?

Tady byla večer buřina,ale dusno je pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Relativně nejlíp máme naštěstí v ložnici.Malá spí jen v plíně a v pytli.Myslím,že je jí akorát.Za to já pojdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jdu na převaz,docela slušně s tím hejbu,už to ani necítím,jenom když o něco zavadím.Potřebuju Tomovi dojet koupit nějaký tílka,má nám přijít opravář na pračku a Tom má odpol.loučení se školkou :pensive: Takovej poklidnej den to bude. :sweat_smile: Kdyby alespoň nebyl ten pařas :angry:

Tak já jdu asi spát,v televizi opět fočus. :wink:
25. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz
Kudrlenko-to se těžko radí,mě to taky malá nechtěla.Už jsem to chtěla vzdát.Zkrátka jsem si jí dala jako při kojení,já si jí podkládám takovým polštářem ,chvílema jsem i držela ručičky,ona mi to odstrkovala.A pak se chytla.A dnes po obědě jsem jí zkusila vodu,měla to na háku,rukama do toho bušila.Tak jsem kápla trochu té šťávy a už sosala. :grinning: Potvora jedna.Ale říkám si,hlavně že teď přes léto alespoň něco vypije.

Nebylo vidět,že ty šaty jsou Ti větší. :slight_smile: Dokonalost sama :wink:
25. čer 2008 ve 22:10  • Odpověz
Hmm,tady to teda žije :grinning: :grinning:
26. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz
Tak jsem přidala nějaké fotečky :slight_smile:
26. čer 2008 ve 22:02  • Odpověz
No sem zrovna chtěla dát zase nějaký fotky na stránky a nějak blbne net, tak to nechám na jindy. Sem s tim focenim už ujetá, nevim jestli někdy bude mít Kája čas si to množstí fotek co bude mít vůbec prohlídnout.
Sem dneska fotila jak mladší pes ležel u Káji, je skvělý jak na ně reaguje a snaží se jich dotknout a vejská u toho.
No a v pět jsme jeli k bráchovi, zítra bude mít svátek tak ogrilovali nějaký maso a posedělo se, tak mně jeho přítelkyně vyfotila s Kájou, no jenže já opět nespokojená sem si teď opět na těch fotkách žehlila ksicht, vrásky, pihy prostě všechno šlo pryč :grinning: :grinning:

Tenhle týden mně chytla nějaká uklízecí , asi potom jak sem byla v pondělí u tý kámošky, maji to doma hrozně hezký, tak tu teď každý den něco uklízim a snažim se to tu nějak víc udržovat a nejradši bych tu udělala nějaký změny, i když je to furt takový boj dokola, prostě s těma psama to tu nejde mít vypíglovaný, to sem vytřela a za chvíli koukám kousky hlíny a on zase něco hrabal na zahradě a na ťapkách mi to přinesl domu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych fakt musela s nima udělat nějaký rázný omezení a to zase nechci.
Taky sem dneska Káje i když teda mam ještě pro ní navařeno v mrazáku jí uvařila na dva dny, dostali jsme od tchýně domácí okurky a od včera tu byl kousek květáku, tak sem jí udělala pyré z brambory, květáku a okurky. No takovou hnusnou zelenkavou barvičku to mělo, ale Kája to snědla. :sweat_smile: A ke sváče sem jí rozmixla meloun jenže to bylo hrozně tekutý takže jí to teklo všude a nechtěla mi moc otevírat pusu, tak sem jí nakonec ještě nakojila aby neměla hlad. Ty ovocný přesnídávky se mi zatim nějak nedaří. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maky, jsem proto aby jsi tu fotku rozmixovanýho prstu ukázala i holkám ať s toho taky něco maji a neni s toho špatně jen mně. :grinning:
Maky, bazén máme teplý jak kdy od těch 22 - 28 stupňů, včera jak sem koupala Káju tak tam bylo 26 to už šlo. Poprvý bylo o něco míň, ale těch 26 jí už tak nevadilo. Dneska sem jí tam nedávala, já se vykoupala jednou a zrovna tu byl hrozně veliký mrak a sluníčko furt za nim až když sem vylezla a převlíkla se tak vylezlo. :sunglasses:
26. čer 2008 ve 22:16  • Odpověz
Holky nějak nestíhám, dneska jsme strávili celý den venku, jak bylo krásně. Večer jsme šli ještě pěšky do hospůdky do vedlejší vesnice, byla to konečně další rodinná procházka po dlouhé době.
Zítra máme lítání po Táboře a pak budu zabitá na několik dní u našich, jelikož předělávají celý obývák, strháváme ještě původní nejmíň 25 let starý tapety, nábytek jde pryč, tak to teď se ségrou postupně vyklízíme. Ve středu přijde zedník štukovat, naštěstí je to náš příbuzný, tak jim tam snad neudělá svinčík jako u Vlaďky :sweat_smile:, teda doufám. Pak budeme s manžou bílit, dále přijdou podlaháři a budou dělat stěrku a pokládat něco mezi linem a plovoučkou. Pak budeme sestavovat nábytek,.....no máme toho dost na práci, ale budeme to muset s manžou zvládnout. Takže na net mi teď asi nezbyde moc času :frowning2: .

kudrlenko - super fotečky, moc vám to na svatbě slušelo. A jak si zvykáš na nový příjmení?

Marky - prosim tě mam zase otázku k příkrmum :sweat_smile:, ty jsi dávala Káje třeba i samotnou okurku nebo jsi jí dala rovnou do toho pyré s bramborou?
26. čer 2008 ve 23:22  • Odpověz
Dobré ránko, :slight_smile:

Marky-s tou fotkou,no uvidím. :grinning: Už tam nemám stehy.Tak třeba teď už to nebude děsný jako ta první fotka.Ale zatím to nerozbaluju,protože mám jiný rozměr obvazu a nezavážu to tak dobře jako sestra a pak mi to vadí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V úterý jdu na další převaz,tak se těším,že už to třeba nebudu mít zamotaný.

Marky s tím uklízením tě chápu.Psi tady sice nemáme.Ale pořád tu někde s Toma padá písek,roztahaný věci a já ke všemu chromá,tak nějak si přijdu,že uklízím pořád :sweat_smile: A není to vidět.Myslela jsem,že až Tom nakluše do školky,tak to tady vygruntuju než budou prázdniny ,ale s tou rukou jsem jak poleno.A než něco udělám v kuchyni,tak je večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím jestli z toho bordelu ještě někdy vyjdem.
A když jsem tě viděla na tom srazu,tak nevím co si na tom ksichtě pořád žehlíš :grinning: Jaký vrásky?

Včera měl Tom loučení se školkou,měli to venku.Bylo to hezký.Hráli takovou pohádku.Hrozně mě potěšilo,že Tom mě při Tom vystoupení pořád hledal očima mezi ostatníma rodičema :dizzy_face: :dizzy_face: Pak jsme ještě zajeli do restaurace na pohár a večer jsem si s Tomem hrozně dlouho povídala v posteli.Vůbec nechápu kam se mi podělo to miminko :pensive: Je to fakt děsný jak to letí.Michalka je teď taková mazlinka a Tom je už takový parťák :wink: A učitelka ve školce mi včera říkala,jak je Tom z malý unešený,že o ní hodně povídá.Kdyby tak všechny dny byly takový jako včera.No to si povíme až mě dnes něčím vytočí. :grinning:

Tady se pořád něco předělává a buduje :slight_smile: Tak ať to Seri zmáknete. :wink:

Jo a už mi funguje aviváž v pračce.Včera tu na to byl takový mlaďas.20 minut se v tom šťoural.Všechno v pořádku,jenom zanesený nějaký filtr.Nedával žádnou novou součástku a pěkně jsem vyplázla 600Kč.Jenom 200Kč cesta.A to jel odněkud z Nadějkova,takže nás měl stejně při cestě :angry: Zloději jsou to.Ale zase lepší dát 600Kč ,než žehlit ty prkna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2008 v 07:05  • Odpověz
Tak mám teda fotku prstu v albu,ale brzo jí smažu.Marky máš slabší žaludky na svědomí :grinning: Ale v tom mailu to vypadalo hrozivěji,tady to je trochu zezdál :wink:
27. čer 2008 v 07:10  • Odpověz
Makyb - prstík je docela hrůzostrašný :unamused: snad se Ti to brzy vrátí do normálu. Michalka je správná :wink: hlavně s tou beruškou má fakt krásný vlásky.

Seri - děkuju, na příjmení jsem si ještě vůbec nezvykla, byla jsem nechat fotky v Kodaku no a samozřejmě na Kučerová :slight_smile: Bude mi to trvat dýl, stejně tak asi kdyby se mě někdo rychle zeptal, jestli mám děti tak bych řekla, že ne :slight_smile:

Daneček má rád taky melouna, teď mu dávám broskev. Nejvíc mě štve s tou kaší večer, už třetí večer mu dávám z flašky, ale je to hrozný boj.
Joo přidám fotky z plavča.
27. čer 2008 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak odjezd jsme přehodnotili a jedeme až v neděli ráno, jo, ještě stále nemám sbaleno. Asi budu balit až zítra. No, v neděli ráno taky času dost.
Máme za sebou zdárně první třídu, teda holky, ten čas tak strašně letí. Ve středu měli na MÚ "Pasování prvňáčků na čtenáře" bylo to mooc pěkný, starosta dělal písmenkového krále i slzička ukápla :cry: ( přítel pak přiznal, že i jemu). Dneska byli na MÚ na loučení s deváťákama.
Dneska jsme byli na kalmetizaci tak už to má dobrý, tak snad za 14 dní nás dr. naočkuje a chci se domluvit na naušnice.

Makyb, Marky nechávaly jste náušnice hned s očkováním nebo jste měli odstup?

Kudrlenko fotky ze svatby jsou nádherné, moc Ti to slušelo.

Makyb s tím miminkem je to u nás stejné, teď koukám na Andrejku a říkám si, že už to není pravda když byla Kristýnka takhle malá. Dneska když jí sleduju tak se snaží být velká, vyrovnat se tady těm 14letým, ale je ještě taková dětská, nevím jak to popsat, ale určitě mě pochopíš.
27. čer 2008 v 19:40  • Odpověz
kudrlenko-super fotky s plavča :slight_smile: Musí to být super,když jsem chodila s Tomem,tak se maminy nepotápěly.Jenom dětičky,já vodu miluju,Tom taky,doufám,že Michalka bude taky.
Jo s tou beruškou jí žeru, to máš pravdu :slight_smile:

A jinak nám bombasticky začaly prázdniny,Michalka má neštovice :frowning2: :frowning2: holky já už se pos....,mě se lepí smolík na paty jako sviňa.Pardon ty výrazy.Doktorce jsem jen volala,sice mě docela uklidnila,ale jsem z toho v pr...A teď ty vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co já komu udělala.Jediná výhoda je,že tu sprostou nemoc budou mít obě děti za sebou.Potřebuju panáka,toho nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2008 v 19:44  • Odpověz
Moni-Miška měla naušničky ještě před očkováním,v šesti týdnech.každá mudra to dělá jinak :slight_smile:
27. čer 2008 v 19:47  • Odpověz
Moni - děkuju za pochvalu :wink:

Makyb - :fearful: tak to je mi vás líto, to už je asi na zbláznění viď? já nevim ,jestli bych neštovice vůbec poznala, jak dlouho to trvá, než se z toho vyléčí???

Já jsem tady dneska zase sama :fearful: už mi z toho nějak hrabe a nic mě nebaví, ani skleník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2008 ve 20:41  • Odpověz
Kudrlenko-no už mi z toho hrabe slušně :rolling_eyes:
Neštovice poznáš,nejdřív trochu zarudne kůže,takovej malej štípaneček a pak se udělá puchýřek a to už je hotovka.Než puchýřek praskne,udělá se stroupek a pak se ty stroupky musí samy sloupnout.No tak asi 14 dní než se to zahojí.Ale ta nákaza je nejhorší než se ty pupínky objeví,to vlastně nic nevíš.Až ty puchýřky popraskaji a zaschnou,tak už by dítě nemělo být infekční.Doktorka mi říkala,že od výsevu puchýřku tak pět dní jsme nosiči toho svinstva :grinning:
Ještě tu pazouru k tomu,sice už to nebolí,ale ten ukazováček chybí.A pořád hlídat,aby se to nenamočilo.Mám xxl rukavici,ale i tak jí mám malou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ještě tu být sama,to už jsem v Bohnicích :rolling_eyes:
27. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz
Teda Makyb ty si fakt užíváš, ale zase to bude mít Miška za sebou. Já měla neštovice v 16 a teda žádnej zázrak.
Hlavně se brzo uzdravte ať si užijete prázdniny.
27. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz
Makyb to je teda pech, Miška má taky neštovice, tak ať to obě co nejlíp zvládnete. A ten tvůj ukazováček je fakt drsnej, no hlavně ať to máš brzy zahojený.
Dneska jsme byli v Táboře a všude byly mraky lidí, holt vysvědčení, asi hodně rodičů mělo volno. Zavzpomínali jsme si s manžou, jaký to bylo pěkný - ten poslední den ve škole a pak 2 měsíce volna :slight_smile:

Ve středu jsme měli poslední plavání a už jsme se potápěli, Marečkovi to docela šlo, asi se naučil zadržovat dech, jak jsem ho to učila, protože se ani jednou nenapil a ustál to v pohodě. Takže teď už budeme plavčit sami.
27. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.