• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem myslela,jak tady budu pečená vařená a já nestíhám.Celé odpol jsem byla s kámoškou ve městě,koupila jsem si tríčo,Tomovi traktůrek a Michalce novou savičku :grinning: Bylo to bájo.I počasí bylo dobrý.A teď jsem na icq s tou samou kámoškou a za chvíli jdu skypařit s další. :wink: Na zítra i neděli už mám taky naplánovaný návštěvy,tak snad to uteče.Nejhorší jsou pro mě večery.V obýváku i v kuchyni mám televizi jako kulisu,v každé místnosti svítím.V kuchyni bodovky až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža mi dnes 4 krát volal ,tak nevím jestli se mu taky stýská nebo jsou to spíš výčitky svědomí :confused:
Jinak Michalka se už vylupuje,takže máme neštovice definitivně za sebou :slight_smile: :slight_smile: Teda manža je neměl,tak doufám,že se nevrátí puntíkatej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niky-fotky jsou fakt hezký a jak psala Marky,plavky se mi taky líbí.Taky mě zajímá značka a kde jsi je pořídila? A Čenda už není žádné mimnko,ale správné batole.Já si vůbec nedokážu představit,že tak hrozně se mi Michalka za chvíli změní taky.

Marky-Miška taky byla dnes nějak dobře naložená,v Táboře zlatá :dizzy_face: Třeba je to tím,že dnes byla lepší bio zátěž :grinning:
4. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz
Holky, dneska musela být bio zátěž jako prase, my měli doma teda pořádnou bouřku :cry: . Kvůli Vojtovce.... nejradši bych se na to vykašlala, manžovi se zdá, že u toho malá moc ječí, ale sám to zkusit nechce. Mám toho plný zuby.

Nikitko, moc hezký fotky, Čenda už je hrozně šikovnej. A Ty taky, já už se vidím, jak se pod vodou usmívám do objektivu :slight_smile: .Ještě se chci zeptat na tu manducu, jaké s ní máš zkušenosti.

Marky, já si plavky objednala z MMB, jsou to Nextky vcelku, khaki jednobarevné a docela dobře sedí, hlavně nemají zadní část jak kapesník, ale pokryjí mi skvěle celé velké širé rodné lány.... :grinning: . Koupila jsem je za 150,- i s poštovným, na to plavání budou sakra dobrý. Loni jsem si kvůli lázním a dovče koupila dvoje plavky drahý jak prase a nakonec si je díky svému znetvořenému břichu po císaři nevezmu na sebe.

Makyb, vidíš, nakonec ještě nestihneš všechno, co sis na to volno napalánovala a ještě budeš mrzutá, že se taťka vrací tak brzy :grinning: :grinning: (ne, to byl vtip)

Jdu žehlit, nějak mně nic nebaví... zatím pa.
4. črc 2008 ve 22:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Děkuji za chválu foteček :dizzy_face:
Plavky mám Litexky, já ani jiné poslední roky nekupuji, jak chodím hodně plavat, tak se mi za necelý rok rozpadnou stejně Arény i Litexky, takže vede cena. Stály tuším něco okolo 800 kč a jsou koupení na www.litex.cz :wink: Kupuju je na netu už dlouho, v obchodě většinou nemají ty co chci a pokud jo, tak ne mojí velikost :wink:

Jinak je Čenda marod, po dopoledním spaní se mi zdál nějakej horkej a byl dost ukňouranej, tak jsem mu změřila teplotu a měl 38,6°C po odečtění. Dala jsem mu paralenový čípek, odpoledne hodně spinkal, teď na večer mu zase začala lézt nahoru, tak jsem mu dala Nurofen sirup. jiné příznaky nemá, žádná rýma, kašel, průjem....tak jsem zvědavá co se z toho vyklube, jestli třeba zoubek, či nějaká ta páta nebo šestá nemoc. Uvidíme, zítra poreferuji.

Vladi : Manduka je super. Čendovi se v ní líbí a já jsem nadšená, že mám volné ruce. na Šumavě jsme jí hodně používali, ale používám jí prakticky denně, třeba když jedu autem, potřebuji skáknout do obchodu. Večer, když u je třeba hodně unavenej a bečí, tak s ním vařím kaši atd. Móc doporučuji :wink: Kdyby jsi chtěla, tak se můžeme někdy sejít nebo můžete přijet k nám ozkoušet si jí, jestli o ní uvažuješ. Zkusím odchytit v týdnu manžu, aby Čendu v ní vyfotil :wink:

Zítra máme večer "kolaudační grilovačku" pro sousedy-kamarády, tak jsme teď donaložili s manžou masíčko, to bude zase žranice a já bych tak potřeboval spíš nějaké kilo dolu než nahoru. Ze Šumavy jsem si přivezla 1,5 kg a ne a ne dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou a držte nám palečky, aby z té teplůtky nebylo něco vážného :frowning2:
4. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Vladi,tak to je mi Vás líto s tou Vojtovkou.Švagrová cvičeji taky a čím je malá větší,tím je to horší.Viděla jsem to jen dvakrát a stačilo mi to :unamused: Podle čeho se to určuje jak dlouho se cvičí? Švagrová má holčičku o dva měsíce dřív,taky byly v Budějkách.Teď jsou jí tři měsíce a kousek a už má dvě brady.Aby taky ne,někdy kojí po hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak mají snad vše v pořádku,jenom nosily pásek na pupíček.A docela maji problémy s bříškem a pořád jí kadí,jak prý nemá dovyvinutou trávicí soustavu.Takže je dost zapruzená :confounded: Dnes tam zrovna jedu,ale tuhle mi říkala,že už to bříško mají lepší.Švagrová toho má taky teď dost,mají ještě 6letou holčinu.Ta se narodila v pohodě donošená.
Jo a já myslela,že jizva po císaři je pod kalhotkami,že není vidět.Tedy kámoška má dva císaře a oba v jednom místě a má je schované. :confused:
No když byl už Tom větší a manža odjel na hory,tak jsem si ten klid užila.Teď fakt trpim,asi ještě rozházený hormony nebo co :grinning:
A hlavně,že jsem říkala,že budu chodit brzy spát,aby jsem něco nahnala.A ponocuju víc ,než když je drahý choť doma :sweat_smile:

Niky-tak ať je nemoc rychle pryč, tak jak se objevila.Jestli to bude zoubek,tak teda chudáci děti,co kvůli tomu vytrpí a pak jim to zase vypadá :unamused:
Ty plavky jsem si uložila a možná si je tam objednám. :wink:
Tak ať se žranice povede.A neboj,kilčo z dovolený shodíš co nevidět.Ty rychle vypapaný kila jdou taky rychle dolu.Mě se teď tři dny daří už večer nehonit nic do huby.Hlavně aby mi to vydrželo :grinning:
Ta kámoška,jak jsem s ní včera byla je cvičitelka aerobiku a taiba.Tak mě docela nabudila a to triko co jsem si včera koupila mám na cvičení.Tak opráším asi co nevidět svaly.No svaly,ty tam teď moc nejsou :sunglasses:
5. črc 2008 v 06:35  • Odpověz
Ahojky,
maky ty strašáku ty už tady strašíš od rána od půl sedmý? :grinning: To se ještě snažim Káju překecat aby mně nechala ještě spát. Je na mně zatim docela hodná, hraje si v postýlce je zticha a já můžu aspoň tak do devíti spát, i když občas je to sem tam s probuzenim, kdy se jí něco nelíbí a tak se ozve. No doufám že mně pak takhle jednou neprobudí nějaký pád z postýlky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dneska sem perlila, sem vařila Káje příkrmy a že teda jako už dám i rýži, jenže sem zkusila tu natura, no tak sem to udělala a bylo to jak lepidlo, Káje to samozřejmě nechutnalo a začal se jí z toho zvedat žaludek a začala se vztekat a řvát a nechtěla to už ani polknout. S tou rýží to mam asi na tři dny a pak sem udělala ještě s bramborem, tak sem jí místo toho dala s bramborem a to s rýží jsem vyhodila, sem se tady s tim patlala skoro hodinu než sem to vše uvařila a dala dohromady a nakonec to můžu vyhodit. Jednu s tou rýží jsem ještě nechala tak zítra zkusim ještě uvařit třeba víc mrkve a nějak to smíchat jestli by to jedla, mam tam tý rýže asi hodně. Takhle dopadaji ty moje experimenty :angry:
Včera jsme byli večer na kámošovo narozkách, tak sem měla aspoň na tři hodiny nějakou změnu. Dneska u nás hraje Brutus, tak chtěl manža taky jít, no docela bych i šla, ale nechtělo se mi zase hned další večer otravovat tchýni. Hlavně hrají až od devíti takže jít tam jen na dvě hodiny mi příde skoro zbytečný, Kája se kolem půlnoci budí na jídlo takže na dýl by to nešlo, včera jsme to měli taky akorát jsme přijeli a ona se vzbudila.
NIky, tak Litex to je dobrá značka, mám Litex dvoudílný. Už sem tam na ty plavky koukala a nevim jaký jednodílný si vybrat a mam strach že netrefim tu velikost. No zkusim se zítra přeměřit a snad něco vyberu i když fakt nevim který.
A co Čenda, vyklubalo se s toho něco?
Já jak včera psala že je Kája v pohodě tak odpol už zase docela kňourala a hlavně navečer brečela, furt si něco rvala do pusy, sem nevěděla co s ní namazala sem jí zuby Babydentem a nakonec dala i Nurofen. Naštěstí pak usnula v pohodě a spala dobře. Dneska to chvílema bylo taky ukňouraný, ale někdy mi to spíš příde že chce abych byla furt u ní. Když sem vařila ty příkrmy tak mi do toho taky skučela, pak se nemůžu divit že to neni k jídlu. :grinning:
5. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz
tak jenom koukám,poslední noc přede mnou. :dizzy_face: Tak jen přeju dobrou noc.Já tu postraším zase ráno :grinning:
Marky to právě Michalka spí a Tom jak kdy,takže vychutnávám ranní klídek a kávičku :wink: Já ty klidný rána mám fakt ráda,ale kdyby jsem si pospala,tak udělám líp :wink:
5. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Včera jsem vůbec nestíhala sem zatím, plno uklízení, vaření, chystání občerstvení na večer, do toho ukňučenej Čenda...

Včera měl Čenda ještě teploty, ráno 39.2 a po obědě mu to zase vylítlo na 38,7°C, tak jsem čekala, že mu zase večer vyleze a nevylezla, v noci taky ne a ráno taky ne, takže doufám, že jsme to už zažehnali :slight_smile: Akorát jsem zvědavá, jestlii se vyklube nějaký zoubek, pač jinak nevím k čemu ta teplota byla, když neměl jiné příznaky.

jinak večerní "kolaudační" grilovačka se vyvedla, pěkně jsme si zase nacpalli pupky. Já si včera prvně dala víc jak jednu sklenku vína, ale ráno jsem normálně kojila a Čenda se mi nezdá opilej :grinning:

Dneska po obědě jedeme za našima na chatu, mají ve vsi pouť a ve čtyři nám mají přijít ještě na návštěvu jedni kamarádi. Takže zase nabitej den :grinning:

Tak si užijte pěkně neděli. Papa :slight_smile:
6. črc 2008 v 10:46  • Odpověz
tak asi za hodinku mi končí samota :dizzy_face: Jenom jsem zvědavá co mě čeká.Manža tam byli někde v jeskyni a nešikovně tam spadl a má sešitou bradu :cry: Už jsem to skousla,ale byla jsem z toho nějak mimo.Vím to od včera.Tak nevím,jestli náhodou ty děti nemám tři :grinning: Bych se picla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Příště ho zase někam pustím.

Marky s tou rýží jsme to taky tuhle měli podobné.Bylo to hustý jako prase,prostě příště to chce jiný množství.A dnes jsem jí namíchala kupovanou a dělanou doma.Samotnej květák mi přijde jako děsnej humus.Ale jak to bylo dohromady,tak si mlaskala.
Michalka teď taky dlouho sama nevydrží.Ale já to zase až tak nepociťuju,protože když jsou spolu s Tomem v pokojíku,tak je klid.To s Tomem to bylo v tomhle horší,protože se kolem něj toho moc nedělo.Ale zase s jedním dítětem je cestování,hlídání atd snažší.No je to jen o zvyku,jsou dny,kdy toho mám tak akorát.Ale musím přiznat,že jsem z toho celkově měla obavy a je to dobrý :wink: Teda zatím,uvidím až bude Miška šmejdit kde se dá :grinning:

Niky-taky jsem zvědavá jestli budete mít zoubky,měl ty teploty docela dost :confused:
Počítám,že dnes si dám taky skleničku vína,na oslavu toho,že manža bude vypadat jak kriminálník :rolling_eyes:
6. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz
No Maky myslim že si nemáte s manžou co vyčítat, ty sešitý prst a on bradu :grinning: Tak teď už jste si to snad všichni vybrali, děti neštovice, vy úrazy, tak snad už budete mít klid. :wink:
Příště rýže určitě míň, dneska sem vzala co sem měla s bramborem a do toho zamíchala trochu s tou rýží a ještě k tomu uvařlia trochu mrkve a jedla to uplně v pohodě. Akorát se mi málem udávila, já tu mrkev jen nožem nasekala a měla sem tam asi jeden větší kousek a Káje zustal v krku, tak se začala dávit tak sem jí rychle vzala obrátila a drcla jí do zad a ten kus z ní vypadl. Já jí dávám kapky s tim jídlem, jednou se to nedá jíst a po druhý jí to málem udusí :confused: Ke sváče dneska měla nektarinku s mrkví, bylo to trochu kyselejší, tak sem jí do toho pak nastrouhala ještě ty dvě sušenky Sunarky a to si pak mlaskala. :slight_smile:
To máš dobrý že máš Toma a on Míšu aspoň na chvíli zabaví, někdo takový by mi taky už docela bodnul. Jak sem s ní furt a pak na chvíli potřebuju si něco udělat, tak mi tu brečí a po chvíli už toho mam plnou hlavu a je to docela unavující. Dneska hlavně strašila v postýlce už od šesti od rána, tak sem vždycky tak na deset minut zabrala a zase mně vzbudila. A včera sem šla spát až v půl jedný takže dneska se musim donutit zalehnout dřív.
Už mi tam zase brečí na dece achich ochich. :confounded: Manža ten celý víkend maká, tak je to už docela dlouhý.
Niky, a nemá Čenda třeba ve předu už vidět nějaký prosvítající zoubek?
Koukala sem co mam dvoudílný plavky Litex, tak spodní díl mám velikost 36 a horní 38, tak nevim kterou velikost mam vzít ty jednodílný. :rolling_eyes:
6. črc 2008 v 16:29  • Odpověz
Jééé, Marky, ty jsi mně zase hodila do depky s těma mírama plavek :cry: :cry: :cry: Já jsem se vypracovala na dolní díl 38 (40) a horní tak 34, bééé. Chtěla jsem původně začít psát něco jiného, ale tohle mně teda totálně rozhodilo :grinning:
No nic, já stejně půjdu do jednodílných, já mám tu jizvu totiž od pupíku dolů a jak mi vyndavali stehy, tak jim to prasklo a oni mi to na 3 místech roztrhli, už mi to pak nerostlo, takže tu jizvu mám tak 1 cm širokou, tmavě fialovou a prostě hnusnou. Nejdřív jsem byla hrdinka a dělala, že mi to nevadí, ale když vidím, jak se na to každý ptá, když mi náhodou povyleze tričko... to taky, mám plnou skříň triček k pupíku, páč kdysi jsem mívala břicho výstavní, teď tu vedle mně stojí obří taška naplněná těmito výstřelky :confounded:

Makyb, Vy jste dvojka :wink: , manžel Tě v tom určitě nechtěl nechat, tak si taky hodil pár stehů. Ne, doufám, že je v pohodě. Prosím Tě, ten pásek na pupík dala Tvé švagrové naše doktorka? My ho dostaly taky, ale vůbec jsem to nedávala, Klárce to stejně hned slezlo. Rehábka mi řekla, že nejlíp ten pupík zaleze cvičením. Nám zalez hodně, ale pořád to není ono. Ale rozestoupené svaly máme pořád. S tím jídlem my to měly naopak, Klárka nekadila vůbec. V nemocnici v pohodě tak 2x denně, doma tak 14 dní dobrý a pak snad jednou týdně, tak co je lepší? Protože když byl pak "kakací den", tak byl řev a bolení bříška od rána. Jinak s tím cvičením - záleží, ke komu se chodí. My chodíme do Budějek, takže budeme cvičit minimálně než začne Klárka chodit, ale spíš dýl, obvyklé je tak do tří let. Tady v Táboře se často necvičí vůbec, neboť neurolog MUDr. T. neuznává Vojtovku. Neuroložka K. prý tak do roka, pokud to dítě potřebuje.

Marky, akci s rýží znám, ještě mám v mrazáku několik sklenic, ve kterých je zelenina s rýží a je to takový beton, že to nejde z těch sklenic ani vydolovat :slight_smile: . Bohužel jsem to dřív nepoznala, to, co jsem krmila hned po vyrobení, vypadalo docela normálně. Ale ten proces mrazení s tím teda udělal divy. Dneska jsem vyrobila brokolici s mrkví a hráškem, vyrostla mi na zahrádce jedna obří brokolice, že jsem z toho měla 6 těch velkých sklenic od přesnídávky :slight_smile: . Jo, k tomu vstávání, mohly by si holky spolu skypovat a nás nechat aspoň do půl osmý, co? :grinning: Klárka taky vstává čím dál dřív, dneska kolem 6 hod., obvykle v půl sedmé :unamused: .

Nikitko, tak co, klube se zoubek??? My taky nepřišli na příčinu té horečky, co Klárka měla, měla jí jen jeden den, v noci nic a druhý den ráno zase. Pak už vůbec nic. A zub nikde. Je už Čendovi dobře? S tou manducou bys byla moc hodná, já už takhle koupila docela drahou klokanku od Red castle a Klárka se v ní zrovna šťastně netváří. Ne že by plakala, ale je mrzutá a kňourá. A musím říct, že se do ní hrozně špatně dítě dává a vyndat nejde téměř vůbec :unamused: Je to pak takový ježek v kleci . Takže budu za odzkoušení moc ráda. Písni, prosím, jak se Vám to hodí, buď přijeďte ( já něco upeču, dělala jsem teď pár super moučníků z MMB s jahodami) nebo se zastavíme my. Akorát ve středu celý den nemůžu, jinak je mi to jedno.

Jdu spát, jsem hin. V sobotu jsme celý den dělali dřevo na zimu, brrr, bolí mně záda jak prasátko. Dneska žádná velká akce nebyla, ale odpočinek taky ne. Zítra jsem měla jít s Klárkou na to očkování, ale ještě počkám, měla dneska lehce zvýšenou teplotu a byla ukňouraná. Jo a ještě Vám musím říct, že se začala plazit. Moc jí to nebaví, ale když jí někam položím ovladač od televize, tak je u něj hned :wink: Ale zase, odráží se nožičkou, ale jen jednou. Tu druhou si tam dává, ale neumí se od ní odrazit, ach jo. Tak zatím pa.
6. črc 2008 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak manža je fakt fešák,čekala jsem to teda míň,ale má to sešitý pěkně,prý tam narazil na plastického chirurga.A neměl ani kartičku pojištťovny,tak to platil a ještě dala doktorovi litr bokem a doktor si to spokojeně vzal.fakt boží výlet.Má dokonce stehy i v puse,může být rád,že má zuby.Vypadá fakt exoticky :angry: Nuchápu jak to dokázal.Dnes jdeme spolu k mudrovi,jsme prostě páreček.

Vladi-švagrová jezdí do Budějek,ale asi bude chodit sem k mudr K.,ty zkratky jsou mi jasný :grinning: Poukaz na ten pásek do zdravotnických potřeb jí napsla mudr. V.Prý jí to pomohlo.Dávala jí to přes plenu.Včera jsem se jí ptala do kdy budou cvičit,do roka je to prý standart,pak se uvidí.Jinak já osobně mám zkušenost s mudr K.,Tom jednou upadl do bezvědomí a chodili jsme pak k ní.A fakt je super.Tedy na mě tak zapůsobila.Doktora T. osobně neznám.
Vladi v chytré knížce mám psáno,že je normální,že děti používají víc jednu nožku :wink: Tak Klárka se plazí,to je šikulka :slight_smile: My zatím pouze vystrkujem kotel do výšin :slight_smile: A je děsně chtivá,když Tom okolo ní jezdí autem,to se po něm šponuje jak blázen :grinning:
No ta jizva Ti určitě vybledne.A laser nechceš zkusit? Není to až tak drahé,manža taky teď bude chodit.Takovýho bezdomovce doma nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já aniž bych chtěla,mám taky trika krátký a to jsou to ty,co pro normální holky jsou dlouhý.Ty krátký mám jak bolerko :grinning: A spodek plavek mám tak 40 a vršek tak 36-38.A jestli 38,tak to nedělají prsa,ale to že jsem vysoká a mám širší knstrukci než holky co měří 165cm. :grinning: Takže jsem na tom taky bídně.Jo Marky je na tom dobře :grinning: A to mi vykládala kámoška,že jí po druhém děcku ty prsa zůstaly větší.Já mám prostě lentilky na celý život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2008 v 06:43  • Odpověz
Maky, to se manža teda má, vy jste fakt dvojka :grinning:

Tak sem koupila Káje rýžovo mléčnou kaši s banáni od Hami, doufám že se tahle může dávat na noc. Sem tam stála před těma kašema a nějak nevěděla a pani magistra řikala že tuhle hodně berou. Tak nevim jestli jí mam už dneska zkusit. A jak zjišťujete tu správnou teplotu kterou už může to dítě vypít?
7. črc 2008 v 15:44  • Odpověz
Ahoj při pondělku :slight_smile:

Čenda je bez teplot, v noci se nějak víc budil, tak že by fakt ty zuby? Do pusinky mě moc nechce pustit,ale pohmatem tam nic necítím. bílí čárečky už tam má dlouho. Ráno v půl sedmé budíček, vypil prsa a mlíko, přebalila jsem ho, pač byl pokaděněj a spinkali jsme skoro až do 10 :sweat_smile:

Holky s tou konfekční velikostí jsem na tom podobně :grinning: Makyb přidávám se do spolku lentilkářek...i když až úplně dokojím, tak bych moje prsa nazvala spíš jak uši psa jezevčíka :grinning: :grinning: :grinning: Vladi, zrovna minulý týden jsem uklízela ve skříni a vytřídila hodně věcí, takových těch moc na tělo a krátkých :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já sice nemám nevzhlednou jizvu, za to mi zůstaly solidní pneumatiky (říkám někdo tam má buchty a někdo štrůdly :grinning: :grinning: :grinning: ). Jak jsem si koupila minulý týden ty nové hadry, tak v tom HMku to mají divně číslované, pač ty sukně jsou 36, kalhoty 38, normálně bych určo kupovala 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aty plavky mám Marky 40, jestli Ti to pomůže v rozhodování velikosti pro Tebe :wink:

Vladi: s tou Manducou...jestli jí chceš ozkoušet tento týden (pač pak jsme 14 dní pryč), tak já můžu ve čtvrtek nebo v pátek. Zítra jedeme zase do Prahy. Ve čtvrtek nemám auto, v pátek snad jo. A ty jsi pojízdná???? kdyby jsi měla auto, tak můžete přijet ve čtvrtek. Tak písni, ju :wink:

Makyb. vy jste teda fakt dvojka s manžou :grinning: :grinning: :grinning: Si říkám, že si musej na té chíře myslet, že máte italskou domácnost, že on má zásek od tebe talířem a on ti naoplátku umixoval prst :grinning: :grinning: :grinning:

Teď tu byla moje kamarádka,TP má za 14 dní, má fakt hódně velký břicho,nohy nateklý, říkala, že už přibrala 22 kg. Už se těší, až malou "vyprdne", ale zároveň se děsí, pač jí říkaly, že bude velká. Ona i její přítel se totiž narodili jako 4 kg mimča, takže ten předpoklad tam je. Jsem na ní zvědavá. Nechce rodit v Táboře, pojede do Benešova.

Jdu za Čendou než zase něco rozmontuje nebo sní :grinning: :grinning: :grinning:
7. črc 2008 v 15:45  • Odpověz
Makyb, Vy jste se prostě hledali, viď... Laser určitě zkusím, ale až na podzim, teď už s tím stejně nic neudělám.
Mně kdysi sestřenka taky vyprávěla, jak jí narostly po dítěti z nulek trojky. No nevím, myslím, že tak za 60 000,- Kč :grinning:, možná obětovala měsíční kapesné od manžela.

Nikitko, my pojízdné jsme, auto jsem měla vždycky a nehodlám se ho vzdát :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jestli můžeme ve čtvrtek zajet na vyzkoušení, budeš moc hodná. Kdyžtak mi písni do IP, jak se k Vám dostaneme nebo číslo telefonu, abych Ti mohla zavolat. Písni mi ještě, kdy se vám to nejlépe hodí, abychom moc neoběžovaly.
Koukám, že chodím do špatných obchodů, já nedávno dost utrácela v Terranově a tam jsem si vzala kalhoty i trička M (hrůůůza, doma mám hodně XS :unamused: ) .

Jinak dneska máme den!!! Klárka od probuzení odpoledne plakala až doteď. Neustále má ruce v puse, tak snad už se nám nějaké zoubky taky vyklubou. Předávali jsme si jí s manželem jak bramboru, ale nedokázali jsme jí zabavit na dýl jak pár minut. Dostala maličko Nurofenu a už spinká. Já bych šla nejradši taky, třeší mi lebka. Ale jsem tvrdá a jdu vytírat, pes tady dneska způsobil kalamitu, packy od bahna všude... zatím pa.
7. črc 2008 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Hmmm, ještě že jsem dnes CTRL+V použila, poprvé jsem psala už před hodinou a teď koukám, že se to neuložilo...
7. črc 2008 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
no jsme skutečně dvojka.Já tady večer máchám prst v řepíku a manža si řepíkuje ksichtík :grinning: Má to nateklé,takže vypadá jako kdyby mu tvářičku napíchali nějakým vyhlazovacím zázrakem :grinning: Včera jsme zajeli od doktora do Tesca,potkali jsme několik známých,manža byl odvázaný.Kámoška si neodpustila řeči,že jsem manžu zmlátila :grinning: Má to sešitý od koutku dolu na bradu,i v puse to má šitý.On si prostě urval ret,musel vypadat děsně.Ještě,že jsem ho viděla už sešitého.No hlavně,že má zuby.A může si za to sám.On totiž loni prodělal dost vážný zanět ucha a zasáhlo mu to rovnovážné ústrojí.Dlouho tenkrát marodil,pořád se motal.No a u vstupu té jeskyně je varovali před výkyvy tlaku atd.Takže kdyby měl rozum,tak by tam nelezl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chytl toho svého motáka a už to bylo.No a je jasný,že večer před tím pili.Sice manža se nikdy nestříská do němoty,ale bylo to jedno s druhým.Když jsem si představila všelikjaké scénáře,tak to asi dobře dopadlo.

Niky-taky mám kámošku a ta rodí za necelých 14 dní.Vůbec těm těhulím nezávidím.Hlavně vím, co to obnáší rodit v létě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatej prosinec.
A já už teda nezávidím žádným těhulím.Dvě děti mi naprosto vyhovují.Včera jsem zjistila,že potřebuju umýt okna,uklidit vnitřky kuchyňské linky,špajz,dětský pokoj,přebrat skříně,začít nakupovat Tomovi do školy a věnovat se Tomovi.Máme tady různé sešity pro předškoláky a je docela umění ho u toho udržet.Máme naplánované nějaké výlety.A to nemluvím o tom,že čas pro sebe moc nemám.Hlavně,že dřepákuju u PC.Prostě teď se to nějak valí,dala jsem si závazek PC zapínat jen ráno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: A ten blbej prst je sice už pěkňoučkej,ale pořád mi překáží a jak o něco zavadím,tak šílím :confounded:

Marky-já kaši kápnu seshora na ruku a už ani to ne,prostě nějak to odhadnu,zatím jsem Michalku nespálila.My máme Hami,Sunarku a včera jsem dodělala ten Sinlac.Chtěla jsem si včera koupit další a nikde to není.I posledně mi to paní v lékarně musela objednat.

A ještě kdyby jsem věděla,co mám pořád vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně aby to bylo hned a bez práce :grinning:
8. črc 2008 v 06:49  • Odpověz
Ahoj,
když tu píšeš o tom řepíku, Káje se udělalo za krkem takový červený kolečko a vzadu za kolenem v tom záhybu taky takový červený jak odřený místo. Doktorka řikala že to je asi ze spocení že jí to mam mazat Bephantenem, no jenže ten jí na to nepomáhá, ani Lipobase a zkusila sem jí to omýt i heřmánkem a má to snad ještě horší, nevíte co by na to mohlo zabrat?

Jinak je tu teda mrtvolno, já byla dnes s Kájou u našich, máma byla dopoledne na borůvkách tak mi dala nějaký do krabičky, tak sem Káje udělala ke sváče banán s borůvkama a mlaskala si moc, dokonce když sem šla misku umýt že už to snědla tak začala brečet že chce ještě. :slight_smile:
Dneska nám pes rozkousal ovladač od digi tv, uplně na kousíčky, tak se na digi asi nebudem moct koukat. :angry:
Včera mi zas vyrval tůji z květináče na terase, likviduje to tu neskutečně potřeboval by pořádně zapřáhnout, jenže na to nejsou lidi, manža ten teď jezdí z práce až když už dávám Káju spát, víkend taky celý makal, tak psiska řádí jenom na zahradě.

Ta kaše Sinlac to je nějaká speciální ne? U nás v lékárně jí maji. Já zatim tu kaši nedávám, spí mi furt docela dobře, včera sem kojila než šla spát v 19.15 pak ve 23.45 a pak v 5.15 tak to jde. :slight_smile:
9. črc 2008 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím návrat, přijeli jsme sice už minulé úterý i když jsme to plánovali na celý týden, ale i tak to stačilo. Středa byla regenerační a uklízecí, ve čtvrtek výlet na Konopiště v pátek doma protože to počasí nevypadalo moc vábně v sobotu jsme jeli na výlet do Zoo v Praze neděli jsme strávili u babičky, v pondělí přítel šupal do práce a my si užíváme prázdnin. Ještě se chceme jet někam podívat, ale to už přítel nebude mít klasickou dovču, ale tak jeden dva dny náhr. volna, moc tý dovolený nemá a v září snad budeme měnit okna tak chce zůstat doma. Jinak Andrejka byla při cestování zlatíčko, cestu na Slovensko jsme zvládli na jednu zastávku pak začala brečet, ale to už jsme byli skoro na místě tak jsme se hned zastavili na první seznamovací, návštěvu nakrmili a jelo se dál. Holky, bejt tam celý týden tak jsou z nás alkoholici :grinning: . Před cestou se ještě vyskytli menší nepříjemnosti, Andrejka dostala moučnivku a Kristýna přinesla ze školy vši - už jsem myslela, že nikam nepojedeme, ale moučnivka se do soboty vyléčila a vší jsme se taky zbavili.

Včera jsme byli na 4,5 měsíční kontrole - 7,77kg a 68cm. Konečně malou naočkoval a příští týden jdeme na náušnice, bral jí krev a zítra si jdeme pro recept je chudokrevná tak bude muset brát železo. Máme začít s příkrmama takl zítra dojedu nakoupit suroviny a začneme vařit. Mám tady něco koupeného ve skleničkách, ale musíme vyzkoušet i něco domácího. Makyb, Marky dávaly jste ze začátku po těch dvou lžičkách? Nebo jste holky nechaly kolik spapají sami?

Makyb - snad jste si tu smůlu vybrali všichni hned na začátku prázdnin a už to bude jenom v pohodě. Manža Ti asi záviděl co? :grinning: Ještě, že to dopadlo "jenom" sešitou bradou jak jsi psala mohlo to dopadnout hůř. Taky potřebuju udělat Kristýnce v pokoji pořádek a pomalu nakupovat věci do 2.třídy, ale už se vidím ajk to honím týden před koncem prázdnin. Teď jí dávám ještě oraz, ale v srpnu bude počítat, psát a číst aby si zase zvykla na nějaký řád. S tím vařením je to unás podobný - nejhorší je kolikrát vymyslet co se bude vařit.

Vladi - Andrejka se točí taky jenom na jednu stranu. Zatím jí to jde jenom na bok, ještě neumí přehodit kopýtka, ale statečně "trénuje". Někdy má den kdy se nepřetočí vůbec a někdy je na boku pořád. Teď začala hodně slintat a pořád honí prsty v puse.
9. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz

Marky-když byl Tom mimino,tak švagrová měla na malou přímo nějaký krém pro baculatá mimina,bylo to i tak na tom napsáno a tím jí právě mazala tyhle zapocený místa.Tím nechci říct,že jste tlustí :grinning: jen zkouším,co by Vám třeba pomohlo.Jinak já heřmánek moc nepoužívám.Už víc doktorů/zubař,děstká a teď na chíře/ mi právě víc radili ten řepík,ten je i dezinfekční a hojí.Kdežto heřmánek jen rychle uzavírá a hodně vysušuje.A i jsem o tom četla na netu.A taky je dobrý obyčejný černý čaj.Ten sice asi nehojí,ale hodně zklidňuje podráždění.Víc Ti asi neporadím. Zrovna dnes manža pořád dorážel,čím že si to má mazat,tak jsem mu řekla,že nejsem doktor.A on mi řekl,že si myslel,že jsem víc jak doktor :grinning: :grinning: Vtipné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Michalka se sice po jídle ještě nerozbrečela,že chce ještě,ale tak jako pohekává,že došlo :sweat_smile: Ten Sinlac je na alergie a na přibírání dětí,co moc neprospívají.To druhé jsme prý my :unamused: Tak to teda koukám,že u Vás jí mají.Mě jí paní objednala u nemocnice a ve městě na hlavní třídě na mě čučela jak na blázna,co to po ní chci :confused:
Tyjo ti psi Vám teda dělaji :angry: Ty máš vlastně tři děti :sweat_smile:

Moni-to je dobře,že jste cestování zvládli. Vám už je 4,5 měsíce? :confused: No to letí.A míry máte teda pěkný :wink:
Jak manža byl na tom Slovensku,tak oni tam jezdí ob rok a loni byli Slováci tady.A fakt teda chlastají neskutečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě,že jsem byla těhotná,bych jinak špatně dopadla.
A jak Kristýnka zvládala první třídu? Hlavně ty začátky? Já jsem na nás teda zvědavá.Hlavně na mě,jsem děsnej cholerik.Já už normálně i přemýšlím o nějakém kursu sebeovládání.Zrovna dnes jsem zase měla výlev,ale na manžu teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já mu jdu máčet řepíkové obklady,ať si ho udobřím :grinning:
9. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky z výletu a jsme úplně nadšený. Po dvou dnech neskutečného řevu a vlastně ještě prořvaném dnešním dopoledni, Klárka přistála v bazénu a zapomněla na všechny neduhy. Byla hrozně šťastná, pořád se sápala na děti, výskala, plácala ručkama do vody, prostě paráda. Akorát bylo vidět, že při některých těch pohybech je hodně zaťatá, ale snad to časem povolí. Když nepomáhá cvičení, tak třeba ta voda. Pak jsme ještě absolvovaly dvě návštěvy, všude děti a nové hračky, takže nadšení neznalo mezí. Takovýhle zlatíčko jako dneska už dlouho nebyla. Akorát za celý den vypila pouze 240 ml mléka, 100 ml kaše a 100 ml příkrmu - docela málo, co??? Asi vyrazím pro Sinlac jako Makyb - Makyb mají ho běžně v prodeji v Intersparu. Klárka přibrala za měsíc jen 15 dkg, má 6,25 kg. Jo a zuby stále nikde. Včera měla trošku krvavé dásně, tak jsem si říkala - UŽ, a ono houby.

Makyb, až nějaký kurz najdeš, vezmi mně s sebou, já jsem nervák šílený. A jestli to Klárce ve škole nepůjde, to bude pro mně hrůza. Mně doma pérovali, jiné děti doma četli článek 3x, já vždycky aspoň 10x. Ostatní měli ve čtenářském deníku povinnou četbu, já tak 20 knížek navíc a u každého referátu ještě obrázek :slight_smile: . Písanku na výstavě na školní chodbě a všech 5 prvních tříd mělo exkurzi k nástěnce, aby se podívali, jak se má hezky psát :grinning:. My jsme měli prvňáčka loni a já byla na mrtvici, i když to není moje dítě. Já musela vždycky napsat úkol nejdřív nanečisto, když se to mamce nelíbilo, tak znova nanečisto a pak teprve přepsat. A kolikrát mi to ještě škrtla a musela jsem to přepisovat i v písance znova, já měla doma teror. Manželovo dcela přišla, vytáhla úkoly, za 5 minut to měla nahrabané a sklizené. Já šílela, ale nemohla nic říct, ona to takto doma dělá... A pak nám pošle z dovolené, kde má chybu i ve svém jméně :confounded: . Úplně už vidím, jaký bude Klárka pod mým vedením chudák :wink: . Makyb, kdybyste třeba kupovali penál, tak my máme doma asi 2 navíc, sešlo se jich do 1. třídy nějak moc :wink: , ale ten už u Vás určitě přinesl Ježíšek.
Jinak musím říct, že manža dopadl docela dobře, jak to popisuješ, myslím, že může být rád, že to odnesla jen brada. Snad už máte pro letošek smůlu vybranou, všichni.

Moni, vy jste teda výletníci, zvládli jste toho dost. A váhu máte taky pěknou, jen co je pravda. S těmi příkrmy - já nechala Klárku, ať sní, co chce. Napoprvé snědla půl malé skleničky, třetí den už celou. To je dva měsíce a pořád jí jen tu malou skleničku.... S tím otáčení - zdá se, že Klárka poslechla doktorku a teď se hodně snaží montovat i na druhou stranu, ale zatím nic moc úspěchy.

Jdu poklidit věci, my když jedem někam na jeden den, tak vždycky táhnem věcí jak na týden....
Ovšem pozor, moje brokolice ze zahrádky měla úspěch, Klárka snědla celou VELKOU skleničku, a to je co říct.
9. črc 2008 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz
Vladi-no tak my za poslední měsíc přibraly 140g,takže jsme na tom podobně.Manža jde v pátek na stehy k Balíkovi,tak asi skočím nahoru k mudře ať mi malou převáží.No já teda nevím kolik vypije mlíka.Ale dopol má banán plus nějaký jiný ovoce a sunarky jí do toho míchám.K obědu má tak 200g zeleniny,odpol. dvakrát kojím a večer má 250ml kaše,takže podle mě sní dost,ale kam to dává,to fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a ráno kojím
No vidíš jak jí brokolice chutná.Já teď mám na zahrádce kedlubny a tak jí je taky přidávám a ono to dělá takovou jakoby sladkou chuť,tedy mě to tak přijde.A to nestíhám nabírat :wink:
A je super,že Klárka je šťasná ve vodě :dizzy_face: :dizzy_face: Ono až se jí bude chtít,tak se rozhýbe na všechny strany,uvidíš :wink:
Tak takový teror co se týče učení jsem doma neměla,já neměla žádné problémy,takže si mě nikdo moc nevšímal.Bráchové jak byli starší,tak to měli horší.A mamka říká,že s nima taky byla větší práce.Ale jakmile jsem měla horší známku jak dvoku/myslím na základce/,tak byl šrumec.Krize přišla v sedmé třídě s pubertou,to začala trochu drezura :grinning: A na střední to byla docela prdel,hlavně po rodičáku.Teda dnes se tomu směju,ale tenkrát mi do smíchu nebylo.A co se týče Toma,ten mi s oblibou dělá to,že něco schválně nechápe,ale já prostě vím,že tak blbej není.Jen ho baví to divadlo kolem toho.Odhalila jsem ho totiž u zápisu.Tam jeho odpovědi předcházely otázkám učitelky :grinning: A to co mi doma tvrdil,že prostě neumí,tak u zápisu automatika,zmetek jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a za penály díky,už máme jeden a počítám,že teď k narozeninám od někoho dostane další. :wink:

Moni-taky jsemto nedávala po lžičkách,skoro rovnou jedla,jenmty druhy zeleniny jsem přidávala postupně.A teď už si s tím moc hlavu nelámu. :confused:
9. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz
Makyb, se mnou taky nebyla ve škole žádná práce, to jen mami mi naložila úkoly a byl ode mne celé odpoledne klid :grinning:, já měla na základce samý, jen občas mi to v pololetí zkazila dvojka z tělocviku :grinning: . Ovšem na gymplu byla mamka v takovém šoku, když jsem přinesla na výzo dvě trojky, že se mnou nemluvila snad celý prázdniny.... což mi tenkrát moc nevadilo :wink: .
9. črc 2008 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem konečně tady.
Nějak nestíhám, o víkendu jsme makali u našich a tenhle týden máme návštěvní. Včera jsem byla za kámoškou v porodce a večer přijela další kámoška k nám. Dnes jsem byla zase já u jiný kámošky v Jist. a zítra jedu za další, která přiletěla z Anglie s 3měs. holčičkou. V pátek čekáme manželovo příbuzné, přijdou do kouta a bude jich asi 6, v sobotu se hlásí další jeho tetičky, takže se nám to teď opravdu kupí. Mám návštěvy sice ráda, ale co je moc, je moc.
Moni - to jste fakt veliký, takže už začneš s příkrmy? My jdeme v pondělí k dr. na 5m. prohlídku, tak uvidim, co mi řekne. Mareček se taky otáčí na jednu stranu, někdy to vypadá, že se už přetočí, ale zatím se to nestalo. Já vždycky když už to vypadá, že jo, sedim nastražená s kamerou, abych to zachytila :wink: . Vsadim se ale, že až k tomu dojde, že to třeba ani neuvidim :sweat_smile: . Jo a včera se Mareček poprvé tak hlasitě smál, ještě jsem to u něj neslyšela, bylo to nádherný, tak jsem se zase snažila natočit ho, ale bohužel se mi to moc nepovedlo, předvedl mi do kamery už jen takovej obyčejnej (ale taky hezoučkej) smích. Jinak teď se mu nějak poslední dny nedaří usnout, nemůže prostě zabrat, i když je unavenej, dřív vždycky usínal sám a teď ho kolikrát musíme opravdu unosit na rukách. V sobotu mi třeba usnul až v půl 11, nevim, co se s nim teď děje. Ráno vstáváme kolem tý půl 6 a pak už mi moc nechce spát.
Já právě před chvilkou dodělala rybíz ala brusinky, už mě to nebavilo, ale musela jsem to udělat, jinak by se mi rybízek asi zkazil. Tuhle jsem zase zavařovala pár skleniček třešní, nám s manžou stačí od všeho pár skleniček, jak ovoce, tak zeleninka, to u tchyně to je jiná, ta dělá všechno ve velkým, nechápu pro koho, když má sklípek narvanej sklenicema z roku XY. Jo a taky miluju zavařený malý kukuřičky, musim na ně vyrazit až budou, rostou nám za barákem.
Manža přišel teprve před chvilkou domu, byl zabíjet prase, na který jdeme v sobotu. Tchyňka bude snad hlídat, tak tam taky zajdu. A od příštího pondělí budeme s manžou v celym baráku sami, to bude pohodička, tchánovci se švagrovkou jedou na 14 dní na dovču, jo to bude bájo, fakt se těšim. Manža má taky dovču, tak snad budeme podnikat nějaký výlety.

Makyb - přeju rychlý uzdravení i pro manžu

Už musim zase končit, manža jde spát, tak mu tady nechci hučet s PC. Snad se sem zase brzy dostanu, tak dobrou.
9. črc 2008 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
My jsme tento týden samá návštěva, po večerech šiju kostýmy na letní tábor, takže na net není čas :wink:

V úterý jsme byli celý den v Praze, stavila jsem se juknout v práci, nakoupila zásobu příkrmů v lékárně v práci, pak vyrazila na Čerňák juknout do obchodů s kočárky, pokukuji po nějakých golfách, abych pořád nemusela rvát ten obr kočár do auta a z auta. Ale že bych si nějak ujasnila, co chci to ne, měli jich tam děsně moc oproti Táboru,ale zase ty co se mi líbili, tak už stáli třeba 8 tisíc a to fakt za golfáče dát nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě se chci zítra podívat v Honzíkovi na Blaňáku, až pojedu za našima.
Včera tu byla celý den ségra s malou, tak jsme si pěkně užili den :wink:

moni: vítej z dovči :slight_smile: Koukám, že nás Andrejka s mírami dohnala :grinning: Čenda měl 7,5 kg a 68 cm v 8 měsících, příští týden jdeme na 10měsíční a ještě na ko s kyčlema, jestli se mu už udělali ta jadírka-se toho trošku děsím, pač jestli je mít nebude...on poslední dny nedělá nic jiného, než si k něčemu stoupá :confounded:

Seri: ty jsi dobrá, že ještě stíháš zavařovat :sweat_smile: Manža přinesl v úterý třešně, tak jsme se zmohla aspoň na bublaninu, ale zavařování nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Makyb. můžu vám přidat mého manžu do klubu zraněných??? Jak byl na těch třešních...šel ke kamarádovi, ale oni mají docela ostrého psa, si ho nevšiml, když vešel na dvůr, pes vystartoval, sice byl na provazu, ale manža netušil, jak ho má dlouhý ten provaz, tak začla zdrhat a při tom hodil děsnou tlamu, takže má sedřenou ruku, nohu a břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se docela zděsila, když přišel z těch třešní, sedřenej, od krve, rozervaný kraťasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky: ty červené fleky za krčkema pod kolenem jsou suchá a nebo to spíš mokvá???, kdyby to bylo spíš mokvavé, tak bych to zkusila poťukat buď genciánkou nebo lihem, aby se to vysušilo. Pokud suché, tak docela dobrá mastička je i calciovka (Calcium pantothenicum, myslím, že je volně prodejná) a docela dobrou zkušenost mám i se Sudocrémem, ten je antiseptický, mazala jsem tím Čendovi opruzenou prdelku, nic nezabíralo, nechtěla jsem hned mazat Imazolem a ten Sudocrem pomohl.

Tak já jdu něco dělat, Čenda usnul :wink: Papa
10. črc 2008 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, no co to čítám ? Samá odřenina a zranění manželé, tak ten můj je snad v pořádku, doufám, nemůžu se mu dovolat.

Makyb a Nikitko, tak ať se vám ty chlapíci brzy vyloupou. Joo prázdniny začaly.
Já taky nestíhám zavařovat, letos nějak nestíhám vůbec nic a to nechodim do práce, ale to dítko mi zabere nějak moc času a nemám čas už ani pořádně na sebe. Včera jsme si ale udělali výlet do Č. Budějovic, tak jsem si konečně zas koupila něco na sebe a reklamovala boty, který jsem měla pouze na svatbu a byly K.O. , tak mi snad vrátí peníze, je to dneska fakt kvalita. Pak jsme šla po městě a do kočárku mi narazily dvě holčičky, asi tak 3 - 4 roky. Přilítla pani a hned je sjela a dala na zadek, pak mi řikala, že porodila a hned po 6-ti nedělí otěhotněla znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to si nedokážu představit, teď a za měsíc rodit, tak jsem jí teda obdivovala.
V noci pořád nespíme, takže nic nového, ale už to každý bere úplně normálně :sweat_smile: ten kdo to nezažil tak to nikdy nepochopí. Je to na šišku. Už máme taky za sebou první úrazy, boule na hlavině apod. Myslim, že je to ale teprve začátek.
Moni- tak doufám, že se vám dovča vyvedla a chtěla jsem se zeptat, jak jste řešili spaní, měli jste cestovní postýlku ??
10. črc 2008 v 17:18  • Odpověz
Ahojky,
to se vás tu najednou sešlo :grinning:

Já sem byla dnes odpoledne u kamarádky, má kluka 5 let a čeká druhý je ve 21. týdnu. Před vánoci se nastěhovali do svýho baráčku tak jsem to teprv byla omrknout. Přijela sem domu a manža mi hlásí že Bladeovi něco je. No bylo to na něm znát, furt lítal po zahradě a kadil průjem s příměsí krve. Pak i zvracel. Tak s nim jel před hodinou k veterináři a prý asi zase nějaká alergická reakce, dostal tři injekce a zatim docela jde, ale do zítřka má být na dietě.
Teď sem vytřela a nejradši bych si šla lehnout. Manžel zítra prý bude doma, tak že prý by jsme mohli jet někam na výlet, tak musim něco vymyslet, ale mam v hlavě nějak prázdno. :pensive:

Niky, to pod tim kolenem má teď spíš do sucha.
Niky, tak manžel asi po vzoru kdo uteče vyhraje vzal nohy na ramena a nakonec byl možná víc dorvanej než kdyby ho ten pes dohonil :grinning: Uplně si tu situaci živě představuju :grinning:
Moni, Andrejka je teda pořádný mímo :slight_smile: Kája tam bude mít v 8. měsíci asi uplně stejně jako Čenda :wink:
10. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz
Marky - tak ať je psíkovi líp, tohle já znám velice dobře. Zvířátka jsou krásný, my jich tu máme hafo, ale když je něco trápí tak to stojí za prd.
10. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz
tak dnes mě docela dostal ten pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Seri-tak gratuluji k hlasitému řehtání.To jsou okamžiky,kdy se člověku chce brečet,viď? :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem taky hotová,když se malá směje a teď už vůbec je s ní prča.
Jsi dobrá,že zavařuješ.Já na to pedím.Jestli něco dá mamka,tak dá.A když ne,tak nebude.Okurky mám od loňska a ještě zavařuju takovou zeleninovou směs z cukety na těstoviny.Naketu jsem letos nějak zapomněla,tak z tohho asi nic nebude.Už takhle nestíhám.

Niky-my máme golfky Baby pointe a jsem nad míru spokojená :slight_smile: Stály 4 tisíce.
Jo a calciovka je fakt dobrá.My jí máme doma pořád a hlavně teď,když se hojíme,tak ji fakt spotřebujem dost :grinning: Manžu mezi poválečné hrdiny klidně berem :grinning: Hlavně,že to dobře dopadlo a dosnesl třešně.

Kudrlenko-tak mít děti cca po roce,to byla moje noční můra.A dokonce jsem po Tomovi plašila,že jsem těhu,ale byla to jen nepravidelnost MS.To už bych se někde bimbala :grinning: A teď nic neberu,takže si zahrávám,ale věřím,že manža je šikovnej :grinning: Hlavně,že mám doma antikoncepci,ale vůbec jsem jí nebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale někomu to tak vyhovuje,děti vypiplá a pak už je v pohodě.Ale já si je chtěla užít obě a takhle jsem spokojená,možná o rok to mohlo být dřív.Ale to se nedá naplánovat.
Jo ty urázy ještě fakt přijdou,ale Tom byl divoch a byl otlučenej v normě.Horší budou servaný kolínka a ty prostě budou,u nás teda až příští rok.
Já to spaní nespaní teda moc normálně neberu.Asi právě proto,že jsem si to zažila s Tomem :confounded: A je to fakt hrůza,nejhorší je,že člověk prostě únavu jen tak za hlavu neodhodí :cry: Ale noční kojná taky nemůžeš být do nekonečna.

Holky-nevíte tedy o někom,kdo užívá Cerazette? Mám doma netknuté balení za 580 Kč na tři měsíce.Odprodám to se slevou.Už to asi neužiju :sweat_smile:

Marky-co pesan? Je to lepší? A to jako alergickou reakci na co? On už něco takovýho měl?Ani nevím,že jsi to sem psala :confused: Náš huňáč má teď pořád klíšťáky :unamused:

Jo a dnes jsme byly na převážení a Michalka má 7620g,takže za necelý měsíc přibrala 400g :dizzy_face: Se mi ulevilo,teď už ani ten Sinlac nebudu dávat,pojedem normální kaše.Manža si do mě hned rýpl,že mám řídké mléko.To je totiž oblíbený slogan tchyně :grinning: A při Tomovi mě to fakt dostávalo,zejména když v půl roce měl přes deset kilo :rolling_eyes: A už můžem zkoušet jogurty.A prý je čilá a brzy poleze.Tomu tedy nevěřím,nechám se překvapit a je mi to vcelku jedno.Ale manža už asi 14 dní tvrdí,že Miška brzy poleze.Je to odborník pediatr :grinning:
11. črc 2008 v 15:05  • Odpověz
Píšu jak negramot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska jsem zapla PC až teď abych něco udělala a hned jak se Andrejka ráno najedla tak jsem vylezla z postele protože jinak bych vstávala v půl devátý a neudělala taky nic. Mám vyžehlený resty z minulého týdne a ještě jsem stihla vyžehlit pračku co jsem vyprala ráno, na druhou se nedostalo ta se jenom vyprala. Dokonale jsem pohnojila večeři - dělala jsem sýrové smaženky a nejak jsem neodhadla přídavek podravky ( aby to bylo lepší ) no a smaženky skončili v koši :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Makyb školu jsme zvládli s jednou dvojkou z češtiny (bojovali jsme se psaním). Někdy jsem se za svoje hlasité proslovy a nadávání styděla, říkala jsem si, že musím být klidnější, ale předsevzetí vydrželo 5 min. čím víc jsem křičela tím víc se Kristýnka zabejčila a prostě to dělat nebude pak jsem i domlouvala, vyhrožovala a nakonec jsem ráda, že to zvládla takhle. Nakoupila jsem písanky a psali jsme nanečisto. Jenže doma to napsala pěkně a ve škole to načmárala, přeškrtala, vyzmizíkovala ....... :angry: . Na kursu nám Olina H. říkala, že řídké mlíko je blbost.

Marky tak ať se z toho psík v pořádku vylíže (nemá to z toho ovladače? nebo to rozkousal ten druhý?). Naši měli předtím vlčáka a museli ho nechat utratit - selhávali mu játra a srdce. Byla jsem tam den předtím a ten jeho pohled do smrti nezapomenu, když se na mě naposledy podíval a věděl to :cry: ještě si tak odevzdaně položil čumák do mojí ruky (brečím jen o tom píšu). Tak na veselejší téma - Andrejka je teda kus ženský - Kristýnka měla její váhu a míru v 6.měsících. Na tu vyrážku taky nevím, ale jak psala Makyb heřmánek vysušuje a náš dr. doporučuje na všechno černý čaj.

Seri - s příkrmama začnu asi od pondělka, už mi moc to mlíko nechce. Pila 180ml a někdy nechala 40ml, někdy 20, ale hlad asi nemá protože spát vydrží celou noc. Chodí spát okolo 19h a ráno vstává tak v půl šestý, šest někdy vydrží až do půl sedmý.

Niky koukla jsem do albíčka fotky z plavání jsou super, nevím jak zvládnu potápění s brýlema to nebude nic moc (čočky nesnáším) a ještě nevím kdo mi bude držet nos :grinning: . Vaše babička Marta je mi povědomá i když je možné, že si jí s někým pletu.

Kudrlenko boulí a odřenin ještě bude :wink: . Kristýnka spadla z lavičky a sedřela si půl obličeje, ale byla statečná ani moc nebrečela. Já jí k tomu nikdy nedala moc příležitostí a moc jsem nelitovala (teda nahlas). Cestovní postýlku jsme neměli protože neteř má 1,5letého chlapečka :grinning: tak mi dala k dispozici postýlku i kočárek, jinak by jsme se nevešli do auta :grinning: .

Vladi uvidíš, že se Klárce ve vodě bude líbit a rozhýbe se na obě strany. Když jsme teď chodili plavčit tak Andrejka byla ve velké vaně a vodě taky zaťatá, ale plavčice říkala, že si na tu hlubokou vodu musí nejdřív zvyknout.

Teda hloky to je román než se vykecám. My se zatím přetáčíme jenom na bok a zvedá hlavu a nohy takže vypadá jako želva když jí přavrátíte na záda. Taky se řehtá nahlas, ale vždycky musíme přijít čím jí rozesmát každý den je to něco jiného a je lechtivá.
11. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.