• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Kudrlenko-je tam napsáno.... kukuřičné chrumky nesolené Classic.To najdeš,je to v takových velkých koších hned napravo jak tam vlezeš.Ty pytlíky jsou taky velký :slight_smile:

Já jdu chrnět,měli jsme tu zedníka na výměnu těch dlaždic.Přesně jak jsem předpokládala,dvě dlaždice a bordel všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do teď jsem uklízela.Když byl zedník na odchodu,tak manžovi zavolal kolega,že zapomněl na schůzi,takže jsem tu zůstala sama :angry: Před chvílí přišel a jen zasadil dveře.Tak taková práce by se mi taky líbila :sunglasses:
23. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že žiju... :wink: (že nestíhám, to psát nebudu, to je jasný)
Musím říct, že mi koník zlobí, zvlášť když si najdu na internet vůbec čas, sednu... a on nefunguje, případně mi nejde jen "kůň", to by mně čert vzal.
Zběžně jsem Vás přelítla, něco písnu a letím žehlit, dovolená se blíží a já zjistila, co všechno ještě musím stihnout. Vsadím se, že zas budu balit hodinu před odjezdem, manžel už nastartované auto a já tady budu ještě dohledávat, co vzít. Já jsem v tomhle hrozná, všechno na poslední chvíli.
Jinak Klárka se plazí rychlostí blesku, občas tam hodí kolínka, občas zhoupnutí na kolínkách... je fakt rychlá. Jak tu byl na návštěvě ten klučík, tak se šel večer koupat a v koupelně ječel, Klárka za ním vyrazila z obýváku přes kuchyň, chodbu až do koupelny, kde se zasekla pod WC a dál to nešlo :slight_smile: Pořád někde krámuje, rozhazuje časopisy, cupuje je, otevírá šuplíky, přivírá si tam prsty, čelíčko neustále omlácené od rohů... no, je veselo. A nechce spát. U nás bylo usínání taková pohoda a teď je to hrůza. Ječí, nemůže zabrat, přetáčí se na břicho... večer tam jdu třeba 20x jí obrátit, než usne, někdy, jako třeba dnes do toho ještě řev. V noci se teď obrací míň, takže vstáváme mezi 4-5 hodinou poprvé. Nebo se otočí a spí na bříšku, což nemám šanci zjistit, když nepláče.
Chtěla jsem se zeptat, nevíte, jak mají děti mít zádíčka, když začínají lézt? Mně se zdá, že je má Klárka tak nějak nepřirozeně zkroucená. Dřív jsem si jí třeba posadila na kolena a ona seděla, záda jak pravítko. Teď je má hrozně do oblouku v oblasti beder. Když leze, tak je má kolem lopatek prohnutá dovnitř a bedra naopak vystčená nahoru, vypadá to divně. To nám zas na rehábce určitě přidají cvik. Já se přiznám, že teď těch 14 dní, co se tak pěkně plazí, cvičení hodně flákám. Já nevím, kam jí dál hnát, ruce pochopila, ty si dává dobře, ale ta zádíčka nám holt ještě nedrží.
23. črc 2008 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz
Jsem si to odklikla nějak brzy....
Klárka taky odkoukala do chlapečka mluvení, takže teď celý den jede : be,be, bebe, be, bebebe- to je zatím všechno :wink: Dneska jsem byly na plavču, to se jí hrozně líbí, takže budeme do září chodit i do Juklíku. Přidáte se k nám některá? Doufám, že bude místo.
Musím běžet, ještě jsem ani nevyndala věci z auta, chvátala jsem domů, Klárka měla malá očka, dala jem jí kaši a ona procitla a řádila tu do 21,30 hod. Zatímco já už jsem totálně vyšťavená, ona má energie na rozdávání.
V sobotu odjíždím, nevím, jestli se mi podaří ještě nakouknout, kdyžtak se zatím mějte, pa V.
23. črc 2008 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
Tak Moni se sem nemůže prý stále dostat, nejde jí to prý ani na beremese. :unamused:
Tak admini čim to může být?

Zítra už se nám taťka přiblíží k domovu, přijedou do baru kde budou ještě přes noc a domu přijede v sobotu. No mohla bych se na něj jet podivat je to kousek odtud ale uvidim. :slight_smile: Dneska skončili prolitý v pekelných dolech.
V úterý jedu do Ta na gyndu po půl roce na kontrolu, tak se zajdu podivat do sekáče, chtěla bych na ty křupky, ale nevim jestli se mi tam bude chtít zajíždět, protože chci jet ještě do tesca. Káju nechám u našich ať jsem rychlejší.
Kája furt leze dozadu, zkusila sem jí i po Maky vzoru postavit věž a když na ní nedošahla tak se otočila a nebo začala couvat k jinym hračkám. Vždycky jí připravim deku a pak jí stejně lovim na studený plovoučce. Nejvíc jí baví tahat za listy u jedný kytky, tak vždycky na ní Kájo nesmíš, tak se zarazí a za chvíli znova. Je už ale čim dál víc neposednější, že už jí ani nemůžu oblíct protože se mi furt chce otáček na břicho tak je to taková přetahovaná než jí něco oblíknu. Když jí přebaluju tak si bere do ruky rybilku a dneska sem se nějak zamyslela a koukám a ona si jí cpe otevřenou do pusy a kolem pusy má krém. Naštěstí v puse jí ještě vymáčknutou neměla. :grinning:
Kaše už papá pěkně a noci se už snad ťuky ťuk zase vrací do normálu, a nebo jsem už byla tak unavená že sem jí neslyšela to nevim, ale snad ne. Včera dostala kaši v sedm, pak sem jí kojila po jedenáctý a pak až po pátý ráno.
24. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz
Sem si to odklikla dřív než sem chtěla.
Seri, tak to se Mareček asi chová podobně jako Kája, že každýho oslní jak je hodná a doma mně pak pozlobí. Teď se naučila tak pěkně vztekat a na mně hulákat. Mně to teda zatim příde spíš k smíchu když jí slyšim.
Taky chceme udělat dětský pokoj, teď tu máme počítač, starý nábytek a psi tu dost vegetili takže je to znát, takže to pude komplet vše pryč, a dá se nový koberec, nově vymalovat a nový nábytek. Chtěla sem to do konce roku udělat, ale uvidíme jak se to povede. Teď děláme přední plot, tak záleží jak budou pak peníze. Zatim sem radši když spí Kája u nás že jí mam víc na očích, takže zatim to tak nehoří, spíš kvůli hračkám a jejím věcem že příbívaji a už to nemam kam dávat, protože kvůli psum to musíme na noc vše sklidit, takhle by se to uklidilo do děcáku a byl by klid.
To je zas hodin, vždycky mi to tak rychle uteče jak Kája usne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz
Tak já ještě nespim, jsem myslela dneska, že si uděláme s manžou hezkej večer, načneme lahvinku vína... :slight_smile: Jenže...asi v 9 někdo zvoní, kámoši, nevim, co chtěli, no šel za nima a ještě se nevrátil, sedí v garáži a popíjejí pivo. Fakt nechápu, co tak důležitýho tam probírají, že netáhnou domů :angry:. Takže z večera nic nebylo, načla jsem si víno sama a piju asi třetí sklenku :wink: .
Právě jsem pročítala únorovky a koukala jsem, že většina holek, co má děti stejně starý jako my, už přikrmuje. My pořád ne, chci to oddálit co to půjde, já myslim, že mu mlíko ještě stačí. Večer teda už dávam tu kašičku, ale příkrmy asi až mu bude 6 měsíců.

Marky - já taky ten pokojík nechci proto, že by tam Mareček spal, to ještě ne, to bude pořád s náma, taky je to z toho důvodu co píšeš ty. Už bych chtěla někam dávat ty jeho věci, hračky... a taky aby mohl na koberci ležet. V obýváku máme plovoučku a docela nám tam táhne, takže na zem ho moc nedávám, to už fakt musejí být horka, jinak má pod sebou tři deky a stejně to není ono. My totiž máme z bytu lítačky a tudy táhne zima z chodby a z balkonu. Já chtěla taky pokojík co nejdřív, ale manža se do toho nehrne, protože už mu lezou krkem ty předělávky v bytě, jeden rok koupelna, další kuchyň, pak jsme předělávali vchod mezi obývákem a kuchyní, nedávno střecha, okna, no každý rok něco a jeho to už nebaví. Ale nějak šikovně ho k tomu musim dokopat :wink:
Já už musim taky z Marečkovi blízkosti dávat věci pryč, protože ho všechno zajímá. V postýlce teď hlavně mantinel, ten mi pořád rozvazuje, teď ho začínají zajímat i nebesa, stahuje si tu látku na sebe, tak to asi budu muset sundat. Když ho mám na lehátku v kuchyni na lince u okna (tam ještě vydrží), tak ho tuhlens zajímal závěs, tak jsem se zděsila, když jsem to uviděla, kdyby na něj spadla garnyž :sweat_smile:. Už ho budu muset začít víc hlídat.

Vladi - to ti neporadim, jak mají mít děti zádíčka když lezou, já vždycky všechno řešim až dýl, jak jsme mladší, třeba ti holky řeknou. To je Klárka teda pěkná čiperka, já jsem na to zvědavá, jaký to bude u nás, kdy začneme lézt, chodit,.... :slight_smile:
24. črc 2008 ve 23:45  • Odpověz
Holky,včera jsem koukala na to Postav si svůj sen,nevím kde jsem přišla na to,že to bude dětský pokoj.Byla to herna pro děti z Klokánku.Udělali jí teda suprovou,ale já to ořvala.Nejmladší dítě tam v době natáčení bylo pětidenní miminko.A vůbec ,když jsem ty děti viděla,měli z toho radost.Hlavně jsem říkala,proč když dítě někdo nechce,tak mu ublíží,vždyť v Klokánku by mu bylo dobře.Sice to není rodina,ale lepší než když někdo ítě týrá.Jsem myslela,že už mám hormony v cajku,ale nějak mě tyhle věci vždy rozhodí :unamused:
A tuhle mě dostalo,jak někdo ukradl auto i s dítětem-9letým klukem :rolling_eyes: Když jsem sama s Michalkou a odvážím na parkovišti košík,tak zamknu,ale Toma jsem nechávala takhle většího už v autě.Tak teď budu zamykat snad i když v tom autě budu i já.
My v pokoji máme udělaný skříně na míru a Tom tam má provizorní postel a stůl.A právě chci ten pokoj řešit kvůli tomu stolu,když jde do školy.A hlavně chci vyměnit koberec.Já blbec se tenkrát nechala při výběru ukecat manžou a to jsem neměla dělat.Tvrdil mi,že vše tu máme do hněda/podlahy a nábytek/,tak ten koberec je vínový.A já tam denně vysávám.Je na tom vše vidět. :angry: Manža to nevysává,tak to nechápe.Teď budem pořizovat to auto,tak uvidím.Ale ukecávám ho pořádně :grinning: Ten stůl bude asi na míru,pochybuju,že narazíme tak,aby se nám tam hodil.Chci rohový dvojstůl.Nechápu kdo tenhle dům vymýšlel..V pokoji máme dvoje dveře a dvě okna.Sice super světlá místnost,ale koupit tam nábytek je prostě horor.A třeba v obýváku máme tři okna a dveře.Takže tenhle problém máme všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: A třeba dodneška nemáme ani věšák,potřebujeme nějak doladit i chodbu.
No a přesně jak Seri píšeš,manžu ty moje výmysly už taky štvou :grinning: Ale pak je rád.Ale to přesvědčování :sweat_smile:

Vladi-já si Klárku s těma zádíčkama moc nedokážu představit.Michalka,když se někdy vyhrabe na kolínka,tak je to ještě taková žabička,takže to nemůžu asi srovnávat.U Toma si to nepamatuju,ale každý dítě má asi svojí specifickou polohu,jak mu to vyhovuje.Ale jestli se Ti to fakt zdá nepřirozený,tak se zeptej mudry.Podle mě až se pořádně rozleze,tak i ty zádíčka si srovná. :slight_smile:

Marky-když by se měla Michalka plazit za svojí hračkou,tak mi na to hodí bobek :grinning: A včera jsem před chudinkou posunovala mobil a plazila se jak divá.Občas zapéruje na kolínkách,ale mě to teda moc nepřijde,ža by měla třeba už lézt :sweat_smile: Oblíkání a přebalování je i u nás zážitek.A jednou jsem jí nechala na lavici v kuchyni v lehátku a ona na sebe z poliičky za ní za kabel strhla sluchátko od telefonu.Bečela spíš,že se lekla.A z lehátka mám někdy pocit,že vyskočí :grinning: Když jí něco spadne,tak si to loví a vykloní se tak,že hlavou šoupe po zemi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jí nechávám na zemi už jen v pokoji,všude jinde je buď dlažba nebo plovoucí a je to studený.A ted je ještě počásí,že kdyby mi to v létě nebylo blbý,tak bych zatopila :grinning: No ale dnes už hlásí líp.
Včera jsme tu na návštěvě měli 5týdnů staré miminko.Je to bobísek,ale nějak si už Michalku takovou ani nevybavuju.Ještě,že jsou ty fotky.Což mi připomnělo,že už bych mohla nějaký dát udělat.Jsou stále v PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to už ostuda.Chudák babička má fotku vyjetou jen s tiskárny,naštěstí barevnou.
Já na gyndu jdu až v září,dřív neměla volno,pokud to není akutní.A to já nevím jestli je nebo není.Sice po tom Canestenu je to lepší,ale uplně ok to asi není.Odvázaná z toho teda nejsem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2008 v 07:04  • Odpověz
No tady adminy asi nezajímá,že někomu nejede kůň,ale třeba kdyby jsme se tady pořádně pohádaly a pomluvily,tak by sem zavítali :grinning:
25. črc 2008 v 07:09  • Odpověz
Tak taťku už máme 5 km od baráku a zítra dopoledne už bude doma. Bývali by jsme se za nim zajeli podivat kdyby mi nevolal až v šest hodin že jsou už v baru. To už nemělo cenu se tam vláčet, když Kája v sedm večeří. Měla sem v plánu že v neděli upeču kachnu a volala mi máma jestli nechcem přijet v neděli na oběd že bude dělat svíčkovou. Hmm tak tu si asi nenecháme ujít a kachnu nechám na příště. Dneska sem taky koupila maso na svíčkovou, za 14 dní je u nás posvícení tak zase budu dělat svíčkovou a pozvu naše a bráchu. Ze začátku jsme chodili na oběd ke tchýni, jenže jim tam každý rok jezdí jedny příbuzný na celý víkend tak tam bylo dost lidí, tak jsme si začali dělat svoje posvícení.
Docela se těšim, akorát letos nevim jak ze zábavkama, chtěla bych vyrazit aspoň na jednu, jenže jak tam maji ty příbuzný tak asi nebude moct tchýně pohlídat. :unamused:
Vladi, to taky nevim jak maji mít děti zádička při lezení.
Káju furt trápí nějaký ten ekzém nebo co to je, už sem jí zkusila napatlat všim možnym a má to furt stejný. Kámoška jak dělá u Hartmann Rico tak mi dala krém Menalind derm, tak jí to ti ted mažu a pod tim kolínkem je to možná lepší ale stále nic moc. Hlavně mam pocit že se jí to začalo dělat zase i na jiných místech. A za tim krkem ty červený fleky už má dva.
Maky, kdy začneš dávat Mišce lepek? Dneska sem kupovala kaši a řikám že chci tu hami hruškovou a když to namarkovala tak sem si všimla že je to obilná kaše, tak mi jí vyměnila za rýžovou s jahodama. V 8 měsíci už se lepek může ne?
Mně se někdy u Káji stane že když jí nemam v lehátku nebo v kočárku připoutanou že se mi začne obracet na záda a pak tam visí že skoro spadne že ji musim rychle chytat, tak už taky dávám víc bacha. V tom lehátku při krmení taky furt dělá kravinky tak už jí teď taky poutám aby seděla aspoň trochu způsobně :grinning: Teď si skoro po každym soustě strčí prsty do pusy, a pak tou umatlanou rukou si maže kalhoty, lehátko, takže to tu je jak od prasátka. :slight_smile:
Dneska sem si koupila Betynku a tam to pěkně vyšlo že je tam každý měsíc zrovna psáno o měsíci ve kterym bude Kája a co to dítě jako už bude umět apod. Tak teď je tam osmý měsíc, tak že už většina dětí sama sedí, tak sem na to zvědavá jestli si třeba Kája sama sedne, zatim to teda vůbec nevypadá že by se o to nějak snažila.
Včera sem koukala na prosincovky, na fotky janickybez a ta její holčina snad už stojí a sedí, přitom je stejně stará jako Kája. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz
Tady bude nějaká buřina :unamused:

Marky-mě mudra řekla,že už lepek můžem.Prý teď jsou zase jiná doporučení atd.U Toma to bylo dýl.Každý říká něco jiného.Já chodím na rady sem

http://www.babybaby.cz/odborna-lekarska-poradna.html?poradna=27&start=30

Na tu holčičku janičkybez jsem taky čučela a ještě klučík je tam,co už leze a sedí.No já se nestačím divit.Neboj máme děti v normě,oni mají rychlíky.A musím teda říct,že u Toma jsem měla jen jednu knížku o dětech a po jiných info jsem se nesháněla.A tam je to popsané taky nějak dopředu,takže jsem pořád čekala.Teď už ani nečekám,vím že to přijde.V tom je to první dítě jedinečný.Neříkám,že teď si to neužívám.Užívám a moc,ale zase jinak.Holt poprvé je poprvé :wink: A tak za měsíc počítám,možná dýl se ty děti vůbec začnou měnit před očima.Budou pryč miminka a přijdou batolátka.Začínají boží časy.Ovšem jak v čem :grinning:

Teda Marky svíčková,kachnička.To ten návrat manži bude veliký viď? :grinning: Ale je to asi úleva,vědět že už je skoro doma.

Já musím jít zavřít okna,vypadá to tu fakt děsně.
25. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz
Tady to zatim nevypadá že by se něco hnalo.
No já si načnula bonbonieru a už mam v sobě 8 kousků, sem holt prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chvíli sem čučela na mimibazar a už je asi znát že beru jen socku protože se držim dost při zemi a dost váhám jestli něco objednat. Mam objednaný jedny džíny a triko a zatim asi počkám a uvidim jestli něco ulovim v úterý v sekáči. Jestli mi tam Seri něco nechala jestli tam dneska byla. :grinning:
Řikáš začínaji boží časy? No je fakt že je furt se na co těšit a těšim se co zas Kája dokáže další měsíc, každý měsíc je prostě jiný a je to fajn. Ono prostě každý to období je něčim krásný. :slight_smile:
Ještě jak si psala k tomu týrání, tak teď zas jak ukazovali ty rodiče co zavírali svoje děti do komory a sociální pracovnice je tam našla zavšivený, špinavý ve zvratkách, děti umí jíst jen ze země umí jen vydávat skřeky. To je něco šílenýho a ta ženská je zase těhotná a čeká holčičku, doufám že jí jí hned vezmou a nebudou zase čekat jestli náhodou se o ní nezačne starat. Jak tam mluvila tak to je ichtylka neskutečná, takovýhle svině maji děti hned a normální holky který by dali dítěti první poslední nemůžou otěhotnět a že jich ve svym okolí mám. :angry:
25. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz
Dneska píšu jen tak v rychlosti, opět nestíháme. Dneska jsem byli dopo u našich na návštěvě a odpoledne byl generální úklid baráku, protože se měli vrátit tchánovci z dovolený. Tak jsme si pěkně mákli, manža sekal trávu asi 3 hodiny, já myla okna, pekla buchtu na pouť (recept Makyb :slight_smile: ), zavařovala okurky, trochu jsem musela vyplejt zahrádku, protože to tam bylo už jako v džungli, tak aby si tchyňka neřekla, že se o to nestarám :sweat_smile:. No za tu dobu co tu nebyli nám jen - chcípli 2 králici, přibyla odněkud slepice a ve skleníku máme mšice a nějak nám trošinku uschly její tři truhlíky s muškáty :grinning:. No jsem zvědavá, co na to bude říkat :sweat_smile:. Ale jinak barák stojí, tak je to OK :wink:
Včera jsme byli v Táboře a jak jsem tu psala, že nám byli ve čt zaměřit okna, tak v pátek mi volá pani z tý firmy, že se jim stala taková věc....no prostě tu barvu, co máme všechny okna v baráku, tak přestali vyrábět :angry:. Já myslela, že mě trefí, když mi to říkala. Tak jsme hned k nim dojeli a zrušili smlouvu, vyzvedli si zaplacenou zálohu a jsme opět bez oken. Já bych se na to fakt nejradši vyprd.. My máme totiž takovou debilní barvu, kterou jen tak někdo nevyrábí a ty okna jsou taky drahý jako prase :angry: :angry:
Marky - já ten sekáč nestihla, takže ti tam něco určitě zůstalo :wink:
Jo taky mi psala kámoška, co má mimčo o 3 týdny mladší, taky nekojí a že už přikrmuje a strašně se divila, že já ne. No tak jsem zase nevěděla, jestli dělám dobře nebo ne :sweat_smile:
A teď máme mít o víkendu pouť, akorát se bohužel v Jistebnici stalo, že jim nepřijedou komedianti, takže to bude taková divná pouť. Makyb možná se tam uvidíme, jestli tam taky jedeš. Aspoň nějaký stánky by tam mohly bejt.
Taky jsem slyšela o tý rodině, jak zavírala svý děti, když něco takovýho vždycky slyšim, tak je mi z toho fakt na zvracení, nedokážu to pochopit, jak někdo může být taková hyena, opravdu sebrat jim děti a zavřít je až zčernaj :angry:
26. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak to vypadá,že začalo léto.Jenom je otázka jak dlouho to vydrží.

Seri-to jste teda hospodáři,ale snad to tchyňka přežije :grinning:
S tím,že kámoška už přikrmuje si nelam hlavu.Mudra Ti řekla,že nemusíš,tak je to v pohodě.A já fakt někde četla,že i nekojený děti na tom mlíku můžou být do půl roku,když jim to stačí.A Vám je půl roku za chvíli,to to uteklo.
Na pouti jsme nebyli,necháme to na příští neděli,to tam prý kolotoče mají být.Já stánky nemusím a Tom taky ne :grinning: My právě potřebujem ty kolotoče.A je to divná pouť,to máš pravdu.Každý si jí dělá kdy chce.

Marky-je fakt,že každý období je něčím vyjímečný,ale tohle období mi přijde takový veseleješí.Každý to má jinak,známá ta mi pořád vykládá jak to utíká a pořád by chtěla miminko.Ale já jí trochu podezdřívám,že si třetí dítě pořídila kvůli tomu,aby nemusela do práce a proto by ten čas nejraději zastavila :sweat_smile:

My jsme včera návšťěvovali,Michalka odpoledne spala snad jen půl hodiny a k večeru už byla chudinka hotová.Ale každý jí chválil,je jí jedno kdo si jí pochová,rozdává na každýho úsměvy :slight_smile: Snad jí to vydrží.
Plazí se už pořádně,je jak raněný vojáček :grinning: A strašně se nasměju,když se vyhoupne na čtyři,houpe se sem a tam,pak se rozplácne jak žába. :grinning:
28. črc 2008 v 06:34  • Odpověz
Ahoj,
léto snad aspoň ten týden vydrží :wink: Zítra musim do Tábora tak se mi tam v tom vedru ani nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera mi Kája zase spadla z postele a byla to docela pecka, měli jsme jet k našim na oběd a já si jí dala na postel a jen sem se otočila ke komodě abych jí vybrala oblečení a během chvíle rána a ona dole, byl to mžik a tentokrát sem viděla jak dopadla a v tu chvíli sem myslela že si snad zlomila vaz, naštěstí to zase přestála v pořádku jen měla menší bouli na čele a trochu odřený nosík. Boule už dneska neni vidět. Jsou to ale šoky, já samozřejmě hned bulela, byla to moje chyba, sem v tu chvíli prostě nějak vypnula. Ona od brzkýho rána docela zlobila tak sem byla i nevyspalá. No tak hlavně že se nic nestalo ale musim dávat už pořádnýho bacha, protože se hrozně rychle otáčí. Na kolínkách už začíná taky pérovat. Co se taky naučila, co měla nad postýlkou kolotoč, tak ten sem jí už zbalila a dala pryč a nechala sem jí jen na zdi sluníčko který taky hraje a ona zjistila že za tu šňůrku když zatahne tak to hraje, tak teď si sama pouští hudbu :slight_smile:
Seri, tak co řikala tchýně na vaše hospodaření? :grinning:
Moje tchýně dnes odletěla do Egypta, tak doufám že se tady zas něco nestane, protože už dvakrát po sobě když odjela na dovolenou se něco semlelo, napřed měl bouračku její bratranec a další rok jí zrovna co odjela na dovču umřela maminka, tak s toho mam trochu nejistej pocit.
Manža ten v sobotu dorazil v pořádku, tak sem si na něj musela zase trochu zvyknout, je fakt že se tu líp udržoval pořádek když tu nebyl. :grinning:
28. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz
Marky-no je fakt,že bez toho chlapa je doma naklizeno a míň práce.Já to nechápu,vždyť je v práci :grinning: A Tom už taky slušně bordelaří.Ale toho mám co se týče uklízení docela vycepovanýho,holt manža už tak tvárný není :grinning: Ale nestěžuju si,mám po téhle stránce chlapa v pohodě a neřeším to.Hlavně,že Ti dorazil v pořádku a ne šitej jako ten náš.
Tak vy už máte za sebou pád z postele.Ono se něco podobnýho stane snad každýmu,hlavně,když to dobře dpadne.Já teď uvažuju o takový pidi ohrádce od kámošky.Až poleze,tak alespoň na WC by jsem si mohla skáknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se Ti nedivím,že jsi bulela,to si člověk pak říká,že není schopný to dítě uhlídat. :unamused: Jenže ona je to makačka 24 hodin denně a tohle jsou fakt mžiky.
Kája je šikulka,sama si pouští hudbu a paří sama v postýlce :slight_smile:
A chtěla jsem se Tě zeptat,jak teď kojíš přes den? Já po tom jogurtu ještě to kojení nezrušila,si říkám aby toho mlíka měla dost a já vlastně pro ní taky.Ale stává se mi teď,že si ublinkne,asi je dost nacpaná nebo co.Dřív se jí to nestávalo.
A ještě nedavno se mi po té sunarce nadavovala a dnes to krásně ukusovala.I když má jen dva tesáčky,tak jí to jde.A dnes jsme grilovali a chudinka tak koukala,že jsem jí dala žužlat chleba.Ale ten teda jen žužlala,s jídlem to nemělo nic společnýho.Taky si začínám říkat,že to její jídlo je pořád to samý.Ale v tomhle věku moc na výběr stejně moc není.Ale třeba se pletu.Takový buchtičky se šodou by jí možná jely :grinning:
28. črc 2008 ve 20:56  • Odpověz
Což buchtičky se šodou, ale taková rajská jak by jí jela :grinning: :grinning:
Hele přes den, já totiž zatim ještě nedávám tu jednu svačinu, ten jogurt dávám s tim ovocem, buď jako odpol nebo dopol svačinu podle toho jak mi to zrovna vyhovuje. Takže když to dám jako odpolední svačnu tak jako dopolední zatim ještě jen kojim. Takže kojim v noci a dopoledne, časy cca 23.30, 4.30, 7.30, 10.30 kojení a pak 13.30 oběd masozelenina, 16.30 svačina bílý jogurt ovoce nebo jen samotný ovoce a 19.30 večeře kaše. A někdy prostě v těch 10.30 dám svačinu a kolem čtvrtý odpoledne jí nakojim. Nějak sem prostě ještě nenajela na tu druhou svačinu že bych už taky nekojila. Jak sem teď vlastně začala dávat na večeři ty kaše, tak nevim jestli nemam počkat zase měsíc abych pak najela na tu druhou svačinu. Podle těch papírů co mam vyjetý z kojeni.net tak by to tak cca asi mělo být. Takže papá 7x denně a s toho jí 4x kojim.
Mně Kája zas příde nacpaná po tý kaši, to je jak žok vždycky si tak pěkně ukrkne že z ní je cítit ta kaše :grinning:
Tak to jídlo je trochu to samý, ale dá se to taky měnit. Já jí včera vařila zase maso zeleninu, tak sem jí tentokrát udělala hovězí maso a tu zeleninu zase trochu jinak nakombinovala i když vesměs tam měla stejnou zeleninu jako minule akorát prostě v jinym poměru že to bylo trochu jinak barevný. A to ovoce to jí asi nejčastějc dávám banán a k němu pak ještě třeba něco jinýho.
28. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz
No tak já kojim cca mezi 4-5 ,v 7:30,v 10 má ovoce,ve 12 masozeleninu, ve 14 kojim ,v 16 jogurt,kolem 17 kojim,a cca v 18:30má kaši.Mě přijde,že odpol. jí pořád,bez toho posledního kojení by to zvládla,ale to budu mít velkou pauzu v kojení :confused: I když je to odpol. jen takový cucání.Nejvíc se napije ráno.Toho ovoce i zeleniny sní dost.Taky dávám banán a k tomu jablko,broskev,meruňku.Podle toho co je to měním.A tu zeleninu vařím taky různě.Už takhle se divím,že z těch prsou něco vytáhne, se bojím,že pak nebude co a budu muset ráno dělat UM a to se mi teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak to takhle doklepu do osmého měsíce a pak se zeptám asi mudry.
My vlastně s kaší začaly cca v pátém měsíci.
A když dojí a zjistí,že není,tak se i někdy rozbrečí.Musím jí rychle strčit do ruky lžičku a schovat misku. :grinning: By možná ty knedle potřebovala :grinning: Po tom ovoci jde spát a když se probudí,tak hned musí mít další žvanec.Jsem zkoušela jí to dát dýl,že bych v těch 14 nekojila a kojila teda až dýl,ale to jsem nepochodila.jak se probudí ,tak cca v poledne to musí mít.A né že né. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2008 v 06:43  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem tu zas po dlouhatánské době. už máme za sebou rok - uběhlo to hrozně. ještě sami nechodíme, jen asi šest krůčků. před 14dni jsme měli salmonelu. chudinka se teď bojí vody jak jsme ho pořád koupali :frowning2:
29. črc 2008 v 16:22  • Odpověz
autor
přidala jsem fotky
29. črc 2008 v 16:28  • Odpověz
Čau holky,
tak jsem ráno napsala tak dlouhej příspěvek a blbá jsem ho zapomněla zkopírovat, no samo že se mi vymazal :angry:. No a přes den jsem měla vyplý PC, takže píšu až teď.
Holky vy mi děláte chutě s těma buchtičkama, já je miluju, ale doma jsem je nikdy nedělala.
My včera zkusili poprvé mrkvičku, dala jsem mu tu první lžičku od Hami, no a ta opravdu první lžička byl pěknej škleb, ale pak to Márovi asi zachutnalo a krásně jedl. Včera dostal asi 2 lžičky, dneska 4 a zítra ten zbytek.
My jdeme za chvilku grilovat, mám připravenou rybičku, tak se na to těšim. Musim jít rozdělat do krbu, protože to děláme na kameni a tam trochu dýl trvá než se nahřeje ale pak to stojí za to.

Marky - to je dobře, že se Káje nic nestalo při pádu, jakou máte podlahu? My v ložnici parkety, tak jestli se nám tohle někdy stane, tak to bude tvrdý přistání. Jo a tchyňka nic neříkala, prý jí taky občas chcípne králík a tohle byli mladý a to se stává (nevim, nerozumim tomu). No ale jasně, že první, co udělali, když přijeli z dovči, bylo, že šli všechno zkontrolovat, jak to tu vypadá. Marky u vás je to posvícení příští týden, viď? Já se těšim celý rok až tam půjdeme na zábavku a teď o pouti nás pozval skoro-švára na třicetiny a zrovna to slaví v sobotu 9.8. Takže je to asi v pytli a zábavka se konat nebude :cry:

Jé teď koukám Leni čau, to je dost že jsi se taky objevila, musim na ty fotečky mrknout.
29. črc 2008 v 16:47  • Odpověz
Ahoj,
Leni to už je teda pořádný chlapák. Kolik teď má kilo?
Salmonela teda nic moc, to vám nezávidim. :unamused:
Seri, v ložnici máme koberec takže to tak do tvrdýho nebylo, ale i tak to byla šlupa. Posvícení je už příští víkend, dneska už do Prčice přijeli první kolotoče. :slight_smile: Na zábavku můžete v neděli, v sobotu tam hraje Parkán ale v neděli Matyas a Argema, po dlouhý době nebudou vůbec Keksáci. My jsme v sobotu zvaný zase na štando, tak uvidim co na to manža a jestli seženem nějaký hlídání, protože tchýně tam bude mít na celý víkend příbuzný.
Maky, ty jí krmíš nějak často ne? :grinning: Já se držim už dlouho těch tří hodinovích rozestupů a docela to funguje, docela si na to zvykla a dřív ani jídlo nevyžaduje. Sem zvědavá kolik bude zítra vážit na prohlídce.

Dneska sem byla na gyndě na prevenci, tak vše v pořádku a příště stačí když přídu až za rok. Skákla sem do sekáče na Pražáku a teda nic moc tam na naší velikost neměli. Pak sem zajela to Tesca a tam sem docela skejsla dlouho než sem to celý projela, no nechala sem tam zase celý jmění :sweat_smile: Měli tam slevy na hadříky tak sem Káje koupila už něco na příští léto :grinning:
Káju hlídala máma, prvně takhle delší dobu, zvládla to dobře, akorát v závěru když už sem tam byla Káju píchla vosa. Měla jí zalezlou u tý nohavičky u plíny. Píchla jí ze zadu do nohy, ale alergik naštěstí asi neni protože to má docela v pohodě. V sobotu možná bude hlídat znova, protože tady mladý motorkáři dělaji sraz a maji vyjížďku tak chce manža abych jela s nim na motorce, abych se zase po roce a půl svezla. Tak asi pojedu ať se letos taky svezu. Mam furt nějak strach co máme Káju na to vlést aby se nám něco nestalo a nezustala sirotek, ale tohle bude vyjížďka a pojede se snad rozumně tak snad to dopadne dobře. Pojede se od nás někam do Písku, tam oběd a dál nevim.
29. črc 2008 v 17:25  • Odpověz

Leni-rok fakt uběhl.Jak tam stojí Pavlík u toho traktoru ,tak jsem si zavzpomínala na Toma.To snad ani už není pravda.Ale ten traktor by klidně bral i teď :grinning:
Se salmonelou jste nebyli v nemocnici?Chudák malej. :confounded: A kojíš ještě?

Tady se plánujou zábavky,oslavy,to se někdo má :wink:

Seri- a vy teda teď už na pouť nejdete? Taky bych nejradši nešla,ale Tomovi to nevymluvím,tomu je jedno,že je horko.

Marky-taky když jsme venku pořád odháním vosy,potvory jedny :angry: Nákupy na příští léto,jo? :grinning: No taky jsem takhle střelená,hlavně si to musím pak pamatovat,aby jsem nezapomněla,že ty věci máme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No asi Michalku krmím často,ale u nás podle mě to kojení moc o jídle není.Kromě toho rána je to fakt cucání.A včera navečer jsem jí nekojila,ona spíš vyžaduje to jídlo :sweat_smile: A asi jí budu muset dávat víc pít,hlavně v těhle vedrech.Jeden čas to vypadalo,že zvládne hrneček a pak na to hodila bobek,s flašky to jde líp.Ale fakt je,že to flákám a moc ten hrneček nezkouším.

Tady ten vzduch stojí,i když je všude otevřeno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 v 06:39  • Odpověz
Marky-Káje přejeme vše nej k pidi narozkám,hlavně zdravíčko :slight_smile: A už žádný pády a vosy :wink:
Taky jste mi připomněly,že za čtyři měsíce jsou vánoce na krku :confused:
30. črc 2008 v 06:52  • Odpověz
autor
ahoj všem.
my jsme ještě na roční prohlídce nebyli, protože jsme v té době měli salmošku. kolem roka měl asi 10,5kg, pak se trochu zhubl a včera jsem ho vážila a úplně jsem koukala. měl 10,8 ale je vysoký.
s tou salmonelou to bylo hrozný. v sobotu po obědě mu nic nebylo a šel spát. když se probudil měl 39,5 a furt spal a chtěl jenom mě.přes noc se nám to nepovedlo srazit. ráno jsem mu chtěla dát ještě Nurofen, ale manža mi řekl ať mu ho nedávám, že mu na pohotovosti dají něco silnějšího. když jsme zvonili na pohotovosti (asi v 7.15), od vrátnice na nás volala, že dětská pohotovost je až od 10, že máme jít na dětské. tam jsme dostali vynadáno od sester úplně za všechno. že jsme mu ráno nic nedali (nic silnějšího pro děti není), že jsem mu vnoci neměřila teplptu, že nevíme kdyje pohotovost, když máme malé dítě, že je moc oblečený. to měl jen horečku a nic jiného mu nebylo. prý to jsou zuby - a to jsem tam tvrdila, že zuby nějak neprožíváme (máme jich 12) :grinning: . poslali nás domů, že si v pondělí mám dojít ke svojí dětský. přijeli jsme domů a asi za 2 hodiny začal mít průjem. kakal tak 7 za den. bylo to hrozný. u dětský nám dělala výtěr a mysleli jsme, že to bude virový. nakonec teda salmonela. vůbec ale nevíme jak jí dostal. jí jen hovězí a králíka.kuřecí mu nedělám. a jí skoro všechno jiné než mi. manžel měl taky průjem a já měla křeče v břiše. takže si myslíme, že to máme všichni. my na výtěr nemuseli. Pavlík jde v září, prý to v sobě bude mít minimálně 6 týdnů, ale nic mu není, jen to může přenést, když nebudem dodržovat hygienu.
kojila jsem přesně rok. malej nechtěl pít sunar.naučili jsme ho rovnou na pítko.nakonec jsem mu koupila klasickou flašku a chce z ní pořád jen mlíčko :grinning:
my jíme nejdýl po 2 hodiných, spíš dřív
v sobotu jdeme na svatbu a Pavlík jde za mládence. po obřadě pojede hned domů
omlouvám se za chyby, už to nebudu kontrolovat
30. črc 2008 v 16:41  • Odpověz
Ahojky,
to máme krásný počásko co. :slight_smile: Já než se vždycky dohrabu k tomu abych se taky trochu opálila tak se buď zatahne, nebo už je pozdě odpoledne a nebo dneska když sem po obědě čekala až Káje usne a ono se jí zrovna nějak nechtělo a když pak usnula tak sem se akorát stačila vykoupat a volal brácha že se s přítelkyní zastaví. A teď už je nějak pod mrakem. Jak ještě nesedí tak je to takový na prd, protože v kočárku se jí pak už nelíbí a na dece na zahradě v leže taky moc nechce být se tam asi necíti bezpečně. Ono hlavně přes den máme stín jen pod pergolou jinak nikde, takže jí stejně nemůžu nechat někde ležet na slunci. Za rok už to bude na tohle takový lepčejší, teda snad ...... :slight_smile:
Včera jsme byli na 8 měsíční prohlídce, Kája začala řvát hned jak jí sestřička začala měřit hlavu a přestala až sem jí po prohlídce oblíkla. Takže když sem jí dala na váhu tak jak řvala a mrskala sebou, tak čísla furt lítala a nezastavilo se to. Tak vážila odhadem něco přes 7,4 kilo takže za měsíc přibrala zase jen něco přes 200 gramů. Když sem jí vážila doma po večeři tak měla 7,8 kilo. Taky jí doktorka dala něco na ten ekzém, týden ty místa mam mazat dvakrát denně mastí Locoid, tělo jí mam mazat zase Excipialem a do koupele jí mam dávat tu Linolu. Tak uvidíme, doufám že už jí to na to zabere. Za tim krkem už to vypadá trošku líp. A pod tim kolenem si to vždycky když jí krmim v lehátku škrábe, tak na to musim dávat bacha aby to nedrápala. Dneska má na sobě nějaký červený tečky, ale asi je poštípaná od komára, protože já se ráno probudila a svědili mně ruce a byla sem taky poštípaná.
Maky, Kája pije vodu nebo čaj s toho hrnečku avent s pítkem od půl roku. A naučila se s toho pěkně tahat, takže s tim problém nemá.
No jinak to kojení, taky by mně docela zajímalo kolik toho ze mně vytahne, mam ty prsa už dost zvadlí, že to vypadá že už tak ani nic neni. Ale když pije tak snad s toho něco vytahne, protože si nestěžuje že by nic neteklo :sweat_smile:
Leni, tak to vám doktoři dávali docela kapky, já nevim si myslí že při prvnim dítěti asi budeme všechno vědět, když pak k něčemu dojde tak je s toho člověk vykulenej, má strach aby domácí léčbou dítěti ještě víc neublížil a od toho by tu měli být oni aby poradili a pomohli. To je hrozný jednání. :angry:
31. črc 2008 v 16:42  • Odpověz
Jdu se na Vás taky podívat. Dočítat nebudu, vůbec nestíhám.
V sobotu jsme se vrátili z letního tábora, bylo tam fajn, ale to počasí nebylo nic moc a o to to bylo pro mě náročnější, když jsem nemohla Čendu vypustit na trávu...ale zvládli jsme to. Se tam pěkně rozkecal, jak byl neustále obklopen lidmi. Užili jsme si borůvek a malin a vůbec to tam zase byla pěkná výkrmna, takže jsem si přivezla 2 kg navíc , takže budu mít co dělat to shodit .

Už jsme úplně skončili s kojením, Čenda se odstavil přesně v 10.měsících Taky jsme byli před 14 dny na kyčlích a pořád nemáme jadírka, se z toho picnu, teda dr. říkal, že tam snad už vidí náznak, že by se měly tvořit....Čenda nedělá celý den nic jiného, než si k něčemu stoupá, ale zatím to nevypadá na chůzi, což jsem ráda kvůli těm jadírkům...ale třeba se nám za těch 14 dní už udělaly. A dneska jsme byli opožděně na 10.měsíční prohlídce, váží 8,3 kg a měří 70 cm . Jo a zuby u nás pořád nic.

Tento týden peru jak divá, pač v sobotu odjíždíme ještě na týden na Slovensko k příbuzným. Manža nás tam s tchýní odveze a další víkend pro nás zase dojede. Snad bude pokračovat pěkné počasí, mají u domečku bazén a pěknou travičku, tak budu moci Čendu vypustit (což u nás doma zatím nejde jak tam máme po stavbě ještě "měsíční krajinu")

Jo a na těch kyčlík jsem se potkala s Léňou (Lenkjane), mám Vás pozdravovat, nemá teď přístup na net, jak jim dělají fasádu na baráčku, tak je odstřižená.

Tak já zase mizím, snad po tom Slovensku bude zase víc klidu, teď je to fakt jeden velkej blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Papa
31. črc 2008 ve 22:25  • Odpověz

Niky-tak ať Vám teď už vyjde počasí a doudělají se jadýrka :slight_smile:

Leni-no tak to jste si na pohotovosti užili :cry: Já teda naštěstí můžu dětský docela chválit.Každopádně je lepší,když tam člověk nemusí,ale když není vyhnutí,tak by si tohle chování mohli odpustit. :angry: A máte nějak hodně zubů ,ne? :sweat_smile:

Marky-to pítko k těm Avent lahvičkám je nekapající? No Michalka s toho hrnečku umí tahat,ale z lahve je to asi pohodlnější :sunglasses:
O zvadlosti prsou mi něco povídej,hlavně po druhém dítěti je to fakt už na pováženou :grinning: Pořád si říkám,jestli toho mlíka má malá dost :confused:
To jste přibraly dost, v tomhle věku to stačí.Já jsem zvědavá,kolik Michalka měří.Posledně jí neměřila a mě přijde dlouhá jak žirafa :sweat_smile: Mele sebou jak kapr,takže domácí měření neřeším.
Jinak já letos o opalovačce ani nepřemýšlím,sice je teď super letní počasí,ale pro Michalku to není,naštěstí navečer máme na zahradě nějaký stín.Jenže Michalka se ráda vozí a to jaksi v tomhle počasí nejde.Za rok to bude fakt lepší.A já nechci moc vystavovat ani Toma,má ty jizvičky po neštovicích.Takže mažu padesátkou :slight_smile:

Včera večer,když malá usnula,tak jsem si dojela do Tesca.Musel se mnou teda Tom :grinning: Jsem si říkala,ža tam bude málo lidí.A narváno,u kasy fronty jak na vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijeli jsme domů asi v půl devátý.A z čeho jsem teda nechápala,kolik tam bylo mimin,i mladších než Michalka :confused: Já chápu,že každý má jiný režim,někomu je to jedno a nemá žádný,každýho věc.Ale já to nějak nemůžu pobrat.Což ty mimča to ještě zvládaly dobře,ale byly tam i batolata a chodící děti a ty už teda tak spokojený nebyly,evidentně by radši spaly.A co jsem tak občas koukla na rodiče,tak na nutný nákup to nevypadalo.Zkoušely se hadříky,všechno se vybíralo věčnost.Jedni pak už to dítě nosili,protože řvalo jako tur a na rameni stejně usínalo.Tak takhle by jsem si teda v klidu nenakoupila :sweat_smile:
1. srp 2008 v 06:43  • Odpověz
Ahojky,
tak mi máme za sebou vyjížďku na motorce, jelo cca třicet motorek neumim to moc odhadnout, jeli jsme do Písku trochu obklikou aby jsme se projeli a na obýdek jsme byli ve středověký krčmě http://www.krcmapisek.cz/ doporučuju se tam zajít podivat, je to sranda, obsluha tam na vás totiž mluví jako se mluvilo ve středověku, prostě jako zdar holoto a co budete chlastat a nealko pivu řikaj kozí chcanky a při odchodu tak už táhnete domu a ženskejm ochechule, už si nepamatuju všechno ale je to hrozná sranda :slight_smile: Akorát teda osvětlení tam maji svíčkama takže je tam docela šero. Zpátky jsme pak jeli kolem Temelína a na Tábor. No moje starý tělo je docela rozlámaný, ale dala jsem si pár temp v bazénu a trochu si ty záda srovnala. :grinning: Manža ten ještě odjel na tu akci, je to asi tři kiláky od nás tak jel na kole že se jako v noci vrátí. Tak sem mu aspoň odmontovala z mýho kola světlo a dala na jeho aby byl aspoň trochu vidět a někdo ho nesrazil.
Káju hlídala pět hodin máma, vypadali obě spokojeně :slight_smile: No já stejně celou dobu myslela na ní, jsem bez ní uplně v pytli.
Maky, to pítko je nekapající. To bude mít Michalka už k 80 cm ne? Kája má 68. :slight_smile:
Kája se dožaduje pozornosti, to mi jí zas máma namlsala :slight_smile: tak jí pudu pomalu připravovat na spaní. tak zatim hezký večer
2. srp 2008 v 18:02  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes bylo super počásko,ty hice nemusím.Odpol jsem malou nechala manžovi a jela se s Tomem projet na kole.No něco jsme najeli,ale pořád mu šlapu na paty a kibicuju ho,aby přidal :grinning: Navíc pořádně neumí přehazovat,tak se docela nadřel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá manžovi spala,když jsme dorazili,byla teprv 10min vzhůru,to je hlídáníčko :sunglasses:
Marky-Ty ochechule jedna, :grinning: taky každý hlídání těžce nesu,byť je to i chvilka :unamused: U Toma jsem ořvala i nástup do školky.A jemu to bylo jedno,byl šťastnej v kolektivu.Je lepší,když ty děti jsou bez mámy taky zvyklý.Představa,že při každým vzdálení mi dítě řve,je teda na nic.
To má tady sousedka a je to šílený.Ale kdo jim za to může,když ho ve 3,5 letech vozí v kočáru a má flašku se sunarem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vy jste si to užili,tak to je super.Ta hospůdka vypadá zajímavě :slight_smile:
Zítra razíme na pouť a slavit Tomovi narozky,tak jdu žehlit,ať máme co na sebe. :grinning:
2. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky,
tak jak bylo na pouti? Jestli to Tomovi nestačilo tak se přijeďte podivat příští neděli do Prčice, bývá tu taky hezká pouť a kolotoče a stánky a smradlaví poníci a hafo lidí :slight_smile:

Tak sem si teď po dlouhý době zase trochu pročetla téma jaký byl porod a jelikož už tu u toho začínám skoro slzet, tak sem šla radši sem. :grinning:
Strašně mně tu žerou komáři, havěť jedna nenažraná, sem už tak zeštípaná to je děs.

Dneska sem Káje na MMB objednala takový ty návleky na nohy něco jako babylegs, i když ty babylegs jsou docela dost drahý stojí kolem tří stovek a tyhlety stojí jen 45 kč, tak sem zvědavá jaký budou. Teď jak jsou ty tepla tak jí mam doma buď jen v bodýčku nebo v kraťasech a ona mi věčně leze z deky na studenou plovoučku, tak sem myslela že bych jí dala na nohy tohle aby jí nestudili kolena. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky mam pro ní objednaný plavečky, snad teda od září začnem jezdit do toho Benešova.

Maky, tak ten nástup do školky asi taky ořvu, už sem nad tim totiž přemýšlela že to bude možná pro mně horší než pro ní. :grinning:
Jo a teď koukám že Tom má dneska 6 let. Tak to strašně moc gratulujem a přejeme mu hodně štěstíčka a zdravíčka ať ho rodiče a Michalka nezlobí a prostě ať je to stále spokojený dítě. Tak to už je chlapák. A do školy jde teda až za rok?
Ty máš ty děti přesně jako moje kámoška. Ta má kluka kterýmu bude šest let v lednu a teď čeká v listopadu druhý a doufá že to bude holčička, říct si to ale nenechali. :slight_smile:
3. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.