• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky :slight_smile:

Seri-dohromady brambory,mrkev a další zeleninu,pak maso atd.Ale třeba hovězí vařím zvlášť,protože to trvá dýl.Vařím ve vodě.Asi tak 20minut,zkouším to vidličkou.A pak jen rozmixuju.Brambory nemám bio,ale kupujeme je od soukromníka.Měla jsem je i ze supermarketu.Bio už jsem přestala řešit :wink:
Mě teda Miška sní i kupovaný,ale dávám jí to fakt vyjímečně,jen když jsme mimo domov.I když jedem k někomu na návštěvu,tak si beru domácí.Taky mi to přijde chuťově lepší.Ty kupovaný mi přijdou jak konzerva :confused:
Bazén by se na zahradě hodil,ale já si potřebuju zaplavat,tak by to musel být nějaký mega a to nehrozí.Ty davy lidí taky nemusím,ale Tom se tam od mala vyblbne.A já taky :wink: To brouzdaliště pro ty prcky je fakt super.Když byl Tom menší,tak si tam pořád přelíval kelímky a já se tam pěkně vyvalila.A hlavně jsme celá rodina ujetý na vodní atrakce,sice ten tobogán je tam jeden ,ale alespoň něco.Já si užila v aquaparku v Řecku a Itálii,adrenalin moc nemusím,ale ten vodní jo.A když si vzpomenu na čem Tom jako tříletý jel,tak si říkám,že jsem blázen.Už jsem opatrnější. :wink: Tady v Táboře jezdí se mnou,ale třeba v té Itálii tam jsem s ním vylezla na atrakci a nahoře mi plavčík řekl,že se musí jednotlivě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za mnou fronta až dolu,tak jsem ho musela pustit dolu manžovi.A to teda tobogán nic proti tomu nebyl.Někdy si říkám,že by bylo lepší, aby se víc bál.Je to hroznej nezmar.
A pak ještě nemám ráda v bazéně vyhřátou vodu.Zbožňuju když mě po těle píchaj jehličky ze studený.Já se i doma sprchuju ledovou.Jenom hlavu ne,už takhle jsem blbá dost :grinning: Ve vnitřním bazénu se napařím a lezu do té ledové vany a tam si hovím :sunglasses: Jenom ženský když prochází kolem,tak nevěřícně koukají :sweat_smile: Dala bych si i saunu,ježíš já se tak rozvášnila,že tu slintám.Moc toho času na sebe nemám a kdo ví jestli kdy ještě budu mít :unamused:
S tím zavařováním Tě teda obdivuju,já jsem ráda,že máme letos alespoň okurky.Na víc se nezmůžu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky-ono i v jiných měsích je mezi těma dětma rozdíl,taky se dočkáme.Ale u té Janičky jsem to teda taky nečekala :confused: A je jich tam ještě dost,který jsou spíš jako ty naše cácorky,jenom tam moc nechodí. :wink:
Já jsem teda zvědavá,kdy nám vyrostou další zuby a hlavně jak to bude probíhat.Zatím je klid,ale ty dásně má naběhlý až běda.Ale to už má asi měsíc :sweat_smile: A toho Nurofenu dáváš celou dávku?
Jo a včera jsem přes den nekojila,ona mi na to kašle.Přitom tuhle u toho bazénu se tak krásně napila.Nevím jestli prostě nemá hlad a nebo jí to kojení jen nebaví :unamused: Sice jsme byli na návštěvě,tak třeba že neměla klid,no uvidím dneska.Jestli by to takhle mělo pokračovat,tak jí asi budu muset dát UM,aby toho mlíka měla dost.Ještě,že mi jí jogurty a tu kaši.
9. srp 2008 v 06:59  • Odpověz
Seri, tak odkaz na návleky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=182988
Je to made in Turkey tak uvidim ja dlouho vydrží, ale tak jsou skoro zadarmo tak to nebude tak žrát když dlouho nevydrží. Zatim vypadaji ale v pohodě. :wink:
Nurofen jako sirup a dala jsem ho na bolest zubů, teplotu sem ani neměřila tu myslim neměla. Moc se mi to nechce dávat tyhle léky, ale když už vidim že ani ten Babydent moc nezabírá a že je furt taková jak v křeči jak jí to bolí tak tohle jí aspoň uleví. Včera sem dala dávku 2,5ml jednou za den a dneska taky.
Zeleninu bio nedávám protože tady jí neseženu a abych pro ní jezdila až někam do Tábora na to fakt kašlu to bych se nedoplatila. Tuhle jak sem byla v Táboře tak sem jí koupila aspoň bio mrkev, to ostatní mi přišlo dost drahý. Prostě se snažim vybírat jen pěkný zdraví plody, kupuju jí nejvíc tady u nás v zelenině. Já většinou vařim brambory na kostičky společně s mrkví na půlkolečka. Pak maso zvlášť a květák nebo brokolici taky zvlášť. To časem vychytáš kolik množství abys to měla třeba na víc dní, mně to napřed taky vycházelo třeba jen na čtyři dny a teď už dělám dávky třeba na osm dní. Takže zeleninu uvaříš, sleješ a umixuješ já ro různě kombinuju, že třeba dám pár brambůrek, mrkve, brokolice a květáku naleju tam trochu vody z masa to umixnu dohromady, rozdělim do kelímků, vyjde mi to vždycky tak do dvou a pak zase znova a uvařený maso to sekám braunem, ne tim ponornym ale v tom jak je tam ta sekací část, a maso to přidávám do kelímků nakonec. No a dělám si vždycky jeden kelímek bez masa a k tomu pak ten den uvařim čerstvý žloutek.
Jinak to nevařim v páře ale ve vodě.
Se zavařovánim tě taky obdivuju, to já nejsem schopná zavařit ani skleničku, už sem letos měla plány že zavařim aspoň ty třešně ale pak se mi do toho tak nechtělo že sem to zase nechala na tchýni.

Maky tak můžete vzít Toma někdy do toho Aquaparku v Čestlicích, tam by se asi vyřádil. :slight_smile:
Já jí kojim 4x denně, tak snad to stačí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď chci už zase najet na tu dopolední svačinu že jí budu dávat ten jogurt tak to pak jedno kojení zase odpadne, tak 3x už to moc nebude. Holky na tu dopolední svačinu dáváte ten jogurt celý nebo jen půlku? Já jí ho teď dávala do toho odpoledního ovoce a to sem dávala jen půlku.

Jdu Káje ohřát obýdek, na zítra už mám předpřipravenou svíčkovou, tak snad se mi povede.
9. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase jsem nějak ve skluzu, ale tenhle týden budu mít počítač jen pro sebe, tak to snad bude lepší. Dneska odjel taťka ze ségrou do Chorvat. tak tady budu celý týden sama :frowning2: jsem z toho nějaká špatná. Teď si manža ještě došel na dvě, tak je mi úplně nějak ouvej, tak jsem rychle letěla sem, abych zahnala splín.

Marky - to víš, že žádný mindráky kvůli prosincovkám neměj. Já už tohle nějak neřešim.

Mě se teď zas každý ptá, jestli už chodí, a že jejich děti chodí, jenže jsou o 3 měsíce starší, ale i kdyby nechodil za tři měsíce tak je mi to putna. Všude si doleze a asi chodit nepotřebuje, i tak si myslim, že by stejně ještě bylo brzy. Pak nechce vůbec řikat máma :slight_smile: Velikostně asi fakt vypadá starší, ale rozumově si myslim, že jsme v pořádku :wink:
9. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
Jsem to nechtíc poslala, to je z toho smutku :cry:

Makyb - tak to Ti závidim,že to máte do Tábora kousek a chodíte se takhle čvachtat, já tam nikdy nebyla. V tom horku se mi totiž ani nikam nechce, kort do Tábora. Ale zase máme doma saunu, to ale konečně využiju já spíš až v zime. V létě mě to neláká, ale v zimě paráda, chodíme odsud hned ven, do sněhu (když teda je), nebo do kádě. S břichem jsem tam nechodila, ale teď už se těšim. Na zahradě máme klasiku bazén ten kulatý pr. asi 3 m, ale jsem za něj ráda. Už ho máme 14 let, by mě zajímalo komu dneska vydrží tolik let :slight_smile:
Letos jsem nezavařila ani pecku, vůbec nic, jsem normálně zmordovaná víc než jsem chodila do práce.

Seri - já brambory teď taky beru od soukromníka, ale předtim jsem je kupovala normálně v obchodě. Bio nekupuju. Taky už vařim všechno dohromady (maso jinde, nebo dřív) a pak zkoušim vidličkou nebo ochutnám. Vařim ve vodě. Když ty zoubky joo trápí, tak dávám Nurofen, hlavně na noc, přes den Babydent. Jídlo už teď jen rozmačkám vidličkou, prý už má kousat :wink:
9. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
taky tenhle týden nějak nestíhám. Já mám zavařený meruňky a kukuřici, jestli budou nebo nebudou okurky neřeším. Z meruněk jsem dělala i dřeň a přesnídávku. Dneska si Kristýnka s taťkou udělali výlet na koně tak to byla příjemná změna se mnou je pořád a maminka už jí moc nebere a má poslední dobou nějaké pubertální záchvěvy. Vrátili se unešený oba dva.

Marky - vůbec neřeš jestli Kája dělá tohle nebo ono, hlavně, že jste zdraví a lezení chození atd. přijde samo v tu pravou chvíli. Ono jestli vůbec u těch prosincovek to tak je - jestli se jenom nepředhánějí co jejich děti dělají a co všechno už nejedí :wink:

Příkrmy už docela zvládám - tročku se mi to oživilo a zbytek jste poradily. Dneska byla mrkev s rýží, docela jsem i odhadla množství rýže. První pokus s bramborama byl děsnej - chudák Andrejka to měla jak lepidlo, ale baštila statečně. Zeleninu taky kupuju normální nebo koupím mraženou - každý den nakupovat nejezdím a tady u nás moc velký výběr zeleniny není nebo se to tu válí dlouho a dokážete si představit "čerstvou" zeleninu koncem týdne :astonished: . Vařím taky všechno dohromady, tu rýži jsem dala zvlášť a když už byla vařená tak jsem jí přidala do mrkve na už vypnutou plotýnku.

Kudrlenko - Daneček vypadá s tím obvazem statečně. Hlavně ty děti rychle zapomínají. Kristýnka když byla ve 2letech na pupeční kýle tak druhej den už lítala po chodbě v nemocnici jako blázen, já si naivne myslela, že si lehne asoň po obědě - marně. Ono je to lepší když pak byla nemocná a ležela jak mrtvolky tak jsem si přála ať radši lítá a nemarodí.

Jdu spát mám to samej překlep, protože pc máme v pokojíku a píšu potmě. Tak dobrou noc
9. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz
jak tak na to koukám tak jsem ty překlepy všechny nevychytala
9. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
to dnes bylo aprílový počasí,co? Mě picne,jestli z toho zase bude nějaká rýma.Byli jsme odpol na fotbale na takovém srandazápase,malá sice byla navlečená,ale foukalo to pořádně. :angry: A mě se táák nechtělo domu,teď už tam někde pařeji :unamused: Ale i to odpol. bylo dobrý.Miška čučela na hřiště jako uhranutá,si asi říkala,co to tam běhá za blázny. :grinning:

Marky-tak my měly do teď tři kojení a dnes odpol. my opět odmítla,když jí to pak nutím,tak řve.Dala jsem jí napít čaje /z hrnečku :dizzy_face: / a chrněla.Budu to pořád zkoušet,ale už teda ve dne druhý den nekojím.V pátek jdu k mudře,tak se jí zeptám,jestli jí mám něco přidat.Oproti Tomovi mi to přijde děsně brzy :confused: Myslím nekojit ve dne.Tak Vám závidím,že kojíte v pohodě :confounded: A to jsme mladší a máme toho mlíka míň :confused: Radši ani nikde nebudu číst,že ho má málo.Počkám až na ten pátek.Stránky o kojení jsem si výslovně zakázala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jogurt dávám celý,někdy samotný,někdy v tom má sunarky nebo ovoce.Já dávám jogurt odpol.,když vím,že půjdem pryč,tak jí ho dám dopol a pak má přesnídávku :wink:
Dík za typ na další aqupark,těch není nikdy málo :grinning:
A do těch návleků asi taky půjdu :grinning:

Kudrlenko-teda Ty to teď máš těžký,pořád sama :cry: Tak to aby už Daneček mluvil,aby tě pobavil alespoň nějaký chlap :wink: A na chození má moře času :slight_smile: I tak je to šikula na to jak je veliký,o to je to vše větší dřina :slight_smile: Ještě Ti spí přes den dvakrát? To ještě asi jo.Se zeptám a pak si odpovím :grinning:
Já Vám zase závidím tu saunu.A manža by se k Vám nastěhoval hned.Já chodila saunovat ještě než jsme se poznali,ale jen se ženskýma.A manža mě několikrát donutil na společnou,to teda fakt nemusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem stydlín.A jednou se mi stal teda trapas.Si nenápadně sauním,zabalená až po krk v osušce,dělám, že nic nevidím.A přitom opět "nenápadně" koukám,kdo v té sauně je :grinning: A najednou se na celou saunu ozve "nazdar Kraťaska" /přezdívka ze základky/.Tak se kouknu výš a tam sedí rozvalen můj tělocvikář,rozkrok nepatrně zahalen :grinning: No ještě,že v té sauně nebylo poznat jak jsem rudá.Koktala jsem jak mentál,tělocvikář byl děsně hovorný :grinning: A děsně se pobavil i manža,protože to jsou kamarádi a to já nevěděla.Teď po letech to vypadá jako děsná prdel,ale tenkrát to byl horor :rolling_eyes: No a tím taky společné saunování skončilo,zase chodím na ženy :sweat_smile:
9. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
Aquaparku není nikdy dost a né málo,jaksi moje psaní postrádá už i smysl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2008 ve 21:46  • Odpověz
Makyb - teď jsem se dost povabila tim saunováním :grinning: My přesto, že jí máme doma, tak taťka chodí ještě jednou týdně do Tábora taky do společný sauny, už tam prostě maji svojí partu. No mě tam přemluvil asi 2 x, ale mě ta společná taky nic neřiká :sweat_smile: Vždycky jsem se u moře třeba opalovala nahoře bez, ale tady jsem dosti zakřiknutá a asi mi vadí tý chlapi či co, já nevim. Daneček spí přes den 2x, ale v noci, je to pořád stejný :sweat_smile: . ,

Moni - řekni mi jak to děláš, že ještě stíháš zavařovat a to má děti dvě :slight_smile: Já na to prostě nemám sílu, pomáhaji Ti třeba babičky ?

Teď odjela kamarádka co má 2 měs. krásnýho kloučka, je to ještě hodňoučký, jak to leží, ale jsem ráda, že už jsem to trochu vypiplala :slight_smile: Já byla ze začátku docela mimo a nějak extra báječně mi nebylo. To teď si to docela užívám, když nepočítám noci :sunglasses:
10. srp 2008 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,
musim vás pochválit že jste toho moc nenakecali. :slight_smile:
Já včera neměla na počítač vůbec čas, dopoledne sem dodělávala tu svíčkovou a dělala polivku, pak přijeli naši a brácha s přítelkyní na oběd, tak jsme poseděli a odpoledne jsme šli pak s manžou na pouť. Po cestě domu jsme se ještě zastavili u jeho rodičů. Večer pak nám tchýně přišla Káju pohlídat, tak jsme mohli vyrazit do parku na zábavku.
V sobotu jsme zase po obědě šli taky ke tchánovcum, měli tam ty příbuzný, tchýně s nima byla v Egyptě a v pátek vlastně přiletěli. Tak Kája od nich dostala od Fisher Price mluvící hrnec. Já pak večer jela kámošum na to štando a manža hlídal. Po jedenáctý sem valila domu a před Libenicema sem trefila srnku. No auto vypadá celkem v pohodě, je trochu škráblí ale plechy pomačkaný naštěstí nejsou. Srnka to dostala na zadek a utekla, tak nevim jestli to přežije. :confounded: Štando bylo fajn, docela mi to zase dodalo dobrou náladu a včera zábavka taky, prostě to chce občas někam vypadnout.
Dneska sem teda zas byla jak bez energie, šla jsem v tom vedru pověsit prádlo a udělalo se mi nějak blbě a teď mně docela třeští hlava.
Seri, byli jste se podivat v Prčici? My tam moc známých ani nepotkali, od vás nikoho jen Aleše s Janou, Jana už má pěkný břicho, byli to tam samý těhule. :sunglasses:
11. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
Kde sou? Kde sou ? :grinning:
12. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz
Tady! :grinning:
12. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Nějak nestíhám,takže i já chválím,že tu nekecáte :sweat_smile:

Včera jsme byli opět na plovce a dnes na návštěvě.Pomalu a jistě finišují prázdniny a já na tu školu s Tomem vůbec nejsem připravená :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá kdy se dokopu na nákupy a uklidit ten pokoj,já teď nejsem schopná ničeho :unamused:
A o víkendu tu máme pouť,tak mě čeká pečení a vaření.Mám-li být upřímná,moc radosti z toho nemám.To jsem teda hostitelka :sunglasses: Jenže s mojí povahou to je těžký.Všechno se musí blýskat a být super,aby mě nepomluvili :grinning: Asi zatáhnu žaluzie a koláčky koupím :sunglasses:
A z malý jsem docela vyfluslá,hlavně z toho kojení.Od pátku už se přes den pořádně nepřicucla.Prostě se se řevem odvrací,případně mě vzteky kousne :angry: Kojíme tedy dvakrát ráno a dnes dělala vyrvál i u toho kojení v půl osmý.Nakonec se napila,ale to už jsem skoro bulela.Jestli tohle je nějaký rychlý odstav,tak mě picne.Už jsem koupila UM a přídávám jí to do dopoledního ovoce.Tak nevím jak si to mateřství užívat :sweat_smile: Tom by měl nejradši v puse pořád prso/teda teď už né/ a malá když prso vidí,tal vypadá,že hodí šavli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jo a taky jsem se dnes u kamarádky kochala měsíčním mimi a jsem ráda,že tohle už máme za sebou.Sice to malinký je nádherný,ale to naše skoro batole je veselejší :slight_smile:
Jdu se kouknout Tomovi po nějaký teplákovce,asi to nakoupím vše z obýváku ať mám pokoj :sunglasses:
12. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz
No já zrovna koukala po zubařích kdo by měl ještě brát nový pacoše a v Táboře sem našla jen jednu, jinak v dalekém okolí už nikoho. Tak nevim jestli se k ní nepřihlásit a nebo čekat až ta naše pude do důchodu a pak už třeba nebude brát ani tahle. Ta naše už pude určitě brzo, mi k ní přešli od jejího manžela který šel do důchodu a příde mi že ona na to už docela kašle. Dneska sehnat zubaře je nadlidský úkol. Já bych hlavně pro Káju chtěla nějakýho schopnýho aby pak neměla celý život se zubama trable jako já, aby měla dobrou péči už od začátku. :confounded:

Maky, to je divný že Míša to prso odmítá :unamused: Třeba už jí z toho nic neteče, těžko říct. Když to už nepude tak to asi nemá cenu nějak hrotit, kojila si 8 měsíců a to je docela dlouho co by za to jiný maminy dali. Na kojeni.net něco podobnýho neřešili?
Já před poutí taky gruntovala ještě v neděli dopoledne sem vytírala a finišovala že sem to vše dodělala akorát než přijeli naši a to sem napřed myslela že by jsme se ještě dopoledne mohli jít podivat na pouť ale to fakt nehrozilo.
Naštěstí koláčky mi v pátek napekla máma s babičkou a houskový knedlíky ke svíčkový mi máma taky udělala, tak sem vlastně dělala jen svíčkovou a polivku.
12. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
Marky-mlíko mi teče,to jsem zkoušela.I bych řekla,že prsa mám před kojením nalitý.Piju meltu,teplý čaje před kojením atd.V tomhle horku je teplej čaj výýýbornej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na kojení nelezu,prortože mě to stresuje a byla by jsem hotová.Asi bych tam šla šmejdit,ale v pátek jdem k mudře,tak se zeptám tam.Co jsem ale četla dřív,tak takhle nějak se děti odstavují.A nějaký boje s kojením už máme za sebou,právě s tím odmítáním.Takže si říkám,že už jsme to dotáhly daleko,vím že osm měsíců není málo,ale Toma jsem kojlia rok a to přijde ideální doba.Ale ještě neházím flintu do žita.
Zubaře Ti asi neporadím,já chodím odjakživa do Jistebnice.Přešel tam i manža,tomu zachránil zubák zub,který jeho bývalá zubařka chtěla vytrhnout už před pěti lety :rolling_eyes: Já jsem nad míru spokojená.Jezdí k němu i lidi z Tábora,jako jeden z mála dělá nějaký zákroky při paradentoze.Moje kadeřnice tvrdí,že dokonce jediný.Její zubák jí právě dal na výběr,že musí na ten zákrok buď do Jist. nebo do Písku.A sehnat dobrého zubáka je fakt nadlidský úkol.My k němu chodíme celá rodina.A jednou o víkendu mě bolel zub,na pohotovosti mi s tím nic neudělala,protože jí nešlo chlazení,tak mi to nemohla odvrtat.Chvíli to vrtala na sucho a to byl zážitek.A pak mi ještě řekla,že se diví,že jsem to vydržela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nicméně zůstal zub zavřený.Navečer jsem bolestí šílela,tak jsem zavolala normálně svýho zubaře na pevnou,číslo jsem si našla v seznamu.Bydlí na Horkách a dojel do Jistebnice mi to odvrtat.A nevzal si ani korunu :slight_smile: Pak dostal jen takovou maličkost od nás.To jsem čuměla.Nechci nikoho vynášet,ale je to prostě pravda a čekárna mu praská ve švech :slight_smile:
12. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak už třetí noc jdu uléhat sama v baráku. Přes den to jde, ale v k večeru se docela i chvílema bojim, ani nevim čeho asi aby tady nebyl někdo zavřený :wink: Dneska mi vlít do bytu pták velkym oknem na terase, jenže snad vlítnul kocourovi přímo do huby, protože ten ho během 5 vteřin odnášel v hubě a všude kapala krev. Tak jsem ho chtěla ještě nějak zachránit, ale kocour zalez ke mě pod postel a když jsem to tam šla s hrůzou uklidit, tak jsem našla jen 5 peříček :confused: a to se samozřejmě může stát, jen když jsem sama doma. Já tyhle zvířeci pudy nesnášim. Každý ráno jezdim ke koníkovi a seču trávu, pro Danečka je to zábava čumí na mě z auta :unamused: No je lepší, když jsou doma. Samou nudou jsem dneska zkoušla banáno-jablečný přesnídávky, tak jsem zvědavá jestli to bude papat.

Makyb - já taky řešila pouť, pekla jsem jak nikdy a jsem ráda, že máme po. Snad lepší, když nikdo nepřijede :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když kojíš ráno, v kolik jí pak dáváš dopol. přesnídávku nebo ovoce ? Já totiž po tom nočním maratonu i vlastně ranním, mu pak dopoledne nic nedávám, až normálně oběd. Třeba už fakt to prso nechce, a nebo prostě jenom nějaký bojkot a zase začne. Přeju ti, aby začala, ale když ne, tak je fakt, že i 8 měsíců je dlouhá doba. Já mám problém opačný, ale mrzelo by mě, kdybych kojit nemohla.
12. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz
A jak se jmenuje? Ten už asi nový pacoše taky brát nebude co? Do jistebnice to nemáme daleko.
Tak uvidíš co ti mudra řekne. Já už meltu ani čaje na kojení nepiju, radši. :slight_smile:
Mně zas drtí ten Káji ekzém, ta mastička locoid jí docela zabrala ale mudra řekla že jí to tim mam mazat maximálně týden a po týdnu to měla docela dobrý ale furt jí to tam prosvítalo že by to chtělo ještě asi mazat. No tak sem to nemazala a dneska už jí to zase pod tim kolenem začalo červenat že to má zpátky, tak nevim co s tim jestli znova tim locoidem, nevim co je to za driják když mi řikala ať jí to tim nemažu víc jak týden. :unamused:
12. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz
Kudrlenko-tak s ptákem je to zážitek,taky tohle nemusím :unamused:
Ráno v těch asi půl osmý kojim a pak má asi v 9:45 sváču-ovoce.Pak jde spát a kolem poledne má oběd.Asi ve dvě zkoušíme kojit,ale většinou má teď čaj,pak jogurt a večer kaši.Na tu sváču dopol se vyloženě třese,takže hlad asi má.To musí být Daneček teda pěkně nacucaný z noci,když dopol. nic nemá :confused: Asi máš plnotučný :sweat_smile: Já to u sebe vidím spíš na odstřeďák :confounded:

Marky-jmenuje se Černý.Jestli bere další,to nevím.Manžu a Toma vzal jaksi automaticky jako rodinný příslušníky.
No jestli ten Locoid je třeba kortikoid,tak to svinstvo je.Zrovna tuhle jsem narazila na článek o novorozeneckém ekzému a tam psali,že se to ztratí samo.Známý kluk to měl a dnes je v pohodě.
Piju jen meltu,ty čaje normální.To jsem někde vyčetla,že teplý nápoj způsobí lepší spuštění mlíka.Teď ho do sebe leju a je mi nějak teploučko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli to pomáhá nevím,netuším co víc pro to udělat :unamused:

Tady je zataženo,to zase budu celý den jako když mě praští palicí :confounded:
13. srp 2008 v 06:48  • Odpověz
Ahoj holky,
měla bych se chopit žehlení - šla jsem jenom nakouknout, no, a dřepákuju tady. Chceme jet do měste vyřídit nějaké nákupy do školy a koupit svatební dar, doufám, že nebude pršet, ale zase kdyby bylo vedra tak je to horší.

Kudrlenko zavařování jsem zvládla na úkor toho, že jinak jsem nezvládala nic jiného a pak dávala týden dohromady byt a prádlo. To je můj největší problém - nejdřív se mi ho zdá na žehlení málo a když je 5 praček tak se mi do toho nechce, ale to už nic jinýho nezbývá než se na to vrhnout. To je normální, že vždycky něco nepříjemného stane když si doma sama.

Makyb my jsme včera začali počítat a psát samozřejmě se to neobešlo bez scén typu jako, že když jsou prázdiny tak se to nemusí - pak to měla během chvíle spočítaný a napsaný a před tím půl hodiny bordel.
Makyb rýži dáváš do jakékoliv zeleniny? Já zatím zkoušela jenom s mrkví.

Marky zubaře který jsou volný taky nevím. To mi připomíná, že jsem tam po šestinedělí měla být taky

:sweat_smile: . S tou mastičkou je to jak psala Makyb jestli je to kortikoid tak je to svinstvo. Kristýnka měla taky problémy s kůží pořád jsme chodili pro nějaký mazadla a tohle vyhovovalo a tohle ne. Zkoušela jsi konopný mýdlo? Nám pak docela pomohlo, nějaký čas jsme ho používali. Teď je Kristýnky bez problémů - ťuk ťuk - žádný vyrážky nemá ztratilo se jí to samo od sebe, ale když byla mimčo tak to bylo hrozný.
http://www.cannaderm.cz/cs/scripts/katalog?stranka[]=46&kat[]=01_prikos

Holky ještě se chci zeptat - ovoce jste dávaly hned syrové nebo přesnídávku a za čas ovoce? Přijde mi škoda dávat jí přesnídávku když je teď plno čerstvého ovoce.
13. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Marky - kamarádka měla taky problémy s holčičkou něco podobnýho asi jako u vás, nakonec se objednala k doktorce homeopatičce na Sojčáku, myslim, že Rafajová, je tam tedy vstupní poplatek asi 700 Kč , pak další kontroly už se neplatí a hrozně jí to pomohlo, už nemá vůbec nic, mast od doktora nezabrala, taky i ona sama musela na čas změnit trochu jídelníček

Makyb - on by možná tu sváču taky sněd, ale pak by nechtěl oběd, hlavně ten můj doma vařený. Jaký maso vaříš pro Míšu ? Já bych ti poslala toho našeho pacholka, ten by ti prsa rozpumpoval, to je normální savice :slight_smile: to kousání bolí viď? Já kolikrát kňučim bolestí.

Moni - rýži dávám i k masu a ostaní zelenině, třeba místo brambor a tuhle jsem udělala rýži + mrkev + žloutek a chutnalo mu to. Jo tak se žehlenim jsme na tom stejně, teď se právě chystám pustit se asi do 5 praček :rolling_eyes:

Taky mu občas vařim vločky a taky mu chutnaji. Holky nám rostou zase zuby, asi nějaký vzadu, nemůžu se tam dostat abych to okoukla, ale včera skoro celý odpoledne prořval, což nebývá zvykem, tak jsem na noc dala Nurofen a byl klid.
13. srp 2008 v 11:02  • Odpověz
Taky mně napadlo jestli to třeba nesouvisí s nějakym jídlem, jenže jak zjistit ze kterýho jídla by to mohla mít. Tohle má prostě dvě ložiska jedno za krkem a jedno pod kolenem a má to červený a pak jí to i svědilo a nechtělo to vůbec zmizet. Jinak má sem tam sušší kůži třeba kolem loktů a teď jí mažu zase excipialem. Ten locoid myslim je kortikoidní.
Moni, to mýdlo bych taky mohla zkusit, dík za tip. :wink:

Před chvíli mi psala kámoška že jí vyšli pozitivní triplle testy, tak sem s toho nějaká přešlá. Ale co sem tak koukala na koníkovi na diskusi na tohle téma, tak těch falešně pozitivních testů vychází docela hodně, tak snad bude i ona ten případ. V pondělí jde prý do Gennetu a asi pude na plodovku. Chudák ty nervy jí teda nepřeju. :confounded:

Moni, já Káje dávala přesnídávku prvních pár dní a pak už sem jí dělala taky ovoce. Máš pravdu že teď je všude čerstvýho ovoce tak proč toho nevyužít.

Kudrlenko, takhle jednou vlítnul pták bráchovi do pokoje když ještě bydlel u našich a měl pokoj nahoře v patře. My dole jen slyšeli šílenej řev :grinning:
Tak ať ti ta samota rychle uteče a máš je zase brzo doma :wink:
13. srp 2008 ve 14:48  • Odpověz
kudrlenko, tady sem našla něco co by ti třeba pomohlo, podpůrný vápník
http://www.edenshop.cz/weleda/weleda-podpurny-vapnik-i--prod_310.html

a taky tam maji ty kukuřičné křupky http://www.edenshop.cz/country-life/country-life-krupky-kukuricne-bio-prod_2182.html

tak sem myslela že Káje objednám od toho cannadermu rovnou mycí emulzi a šampon a teď mam strach abych nevyhodila pět stovek a ono to k něčemu bylo. Možná bych asi napřed měla zkusit jen to mýdlo co?
13. srp 2008 v 16:15  • Odpověz
Teď jsme se vrátili z Tábora, zajeli jsme nakoupit do Tesca když jsem sebou měla celou rodinu proč nevyužít ruce navíc a jsem hotová.

Marky nejdřív asi vyzkoušej mýdlo a když bude vyhovovat jdi do dalších výrobků. Jinak prodávají to v Táboře ve Farského ulici (tuším) je to ta ulice pod KB, je tam i Racio prodejna.
13. srp 2008 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky,
už jste mi scházely, nějak jsem opět nestíhala :sweat_smile:.
Moc díky za rady jak na ty příkrmy, tak jsem asi před dvěma dny udělala první pokus, uvařila jsem mrkvičku, bramboru a cuketu, rozmixovala a dala do skleniček. Sice mi z toho množství vznikly jenom dvě malý, ale byl to úspěch, že se mi to povedlo. Dělala jsem to v papiňáku a bylo to za 5 minutek hotový. Tak jsem z toho měla radost, že jsem dneska nakoupila zeleninku a už se docela těšim až zase něco uvařim. Koupila jsem i nějakou mraženou, tak to z ní taky zkusim. Nedávno jsem si koupila olivový olej za studena lisovaný, byl i BIO, no nestál zrovna málo a pak mě naštvalo, že jsem doma zjistila, že má spotřebu jen do konce srpna :angry:

Já dneska strávila den u našich, měli dovolenou, tak jsme tam byli celý den. Já zase oblítala krámy, no hlavně drogerku, lékárnu, peněz jsem utratila docela dost, pak jídlo, no a pro sebe nic. A to jsem původně chtěla sehnat na sebe něco na svatbu, na kterou jdeme příští pátek. Ale asi to vyřešim něčim ve skříni, nechce se mi zase strkat peníze do hadříků na svatbu, která není pro mě až tak důležitá, je to jen bratranec manžela a bude tam hafo lidí, pač mají velkou rodinu, takže se tam snad nějak ztratim a nikdo mě nebude okukovat, v čem tam jsem :wink:

Makyb - v pátek tam dr. není, má dovolenou, bude tam až v pondělí 18., to tam jdeme taky na 6-ti měsíční prohlídku. Ale jdu až odpoledne, sestřička (Lenka) mi říkala, že dopoledne bude asi šíleně narvaný. Jo a ten zubař, zrovna včera u něj byl manža, už několik měsíců ho pobolíval zub, měl ho strašně citlivý, někdy na jaře byl u Černýho, měl prý rozpadlou plombu, tak mu jí udělal znova. Jenže bolelo ho to pořád a tenhle týden už to nemohl vydržet, od pondělí do sebe pral Ibalgin, aby vydržel tu bolest. V noci nespal, tak jsem mu na to dala i Marečkovo mastičku na zoubky :wink:. Nakonec včera ho zubař vzal a plombu mu zase vyvrtal a prý že mu odumírá zub. Ani nevim, jestli mu nějak pomohl, protože jsem manžu ještě dneska pořádně neviděla. No zaplatil za to stovku a v září jde znova na kontrolu. Já sama chodim k zubařce do Milevska a jsem maximálně spokojená, takže ani měnit nechci. Marečka pak asi přihlásim k ní (doufám, že bere děti).

My si udělali s manžou v pondělí výlet na kolech, jeli jsme do hospůdky na Cunkově, je to od nás asi 5 km, já se tak těšila, no ale když jsme tam dojeli, tak měli zavřeno :unamused:, nevim, kdo to vymyslel, že se v pondělí v hospodách zavírá (prý je to častý, já o tom ani nevěděla). Tak jsme to zase vzali nazpátek a směrem do Jistebky, dali jsme si v kulturáku pivčo a pak jsme jeli domů. Mareček byl u tetky na hlídání. Byl to jediný den, kdy měl být manža v týdnu doma, po zbytek týdne jezdí zase po melouchách.

Marky - na pouti jsme byli v neděli asi od 11 do 13 hod., potkali jsme spoustu známých, ale Janinu s Alešem ne, máš pravdu, už má bříško pěkný, já jí viděla v pátek. Řekla bych, že jí to moc sluší. No za dva měsíce mají termín, tak jsem zvědavá, co budou mít. Já jsem taky ráda, že je už Mareček takhle větší, protože co má švagrovka malýho kloučka, tomu jsou necelý 2 měsíce, tak to je fakt malý mimi, s kterým není taková sranda, jen spinká, jí, spinká, jí,.... :wink:

Kudrlenko - teda ptáka bych doma mít nechtěla, nám takhle jednou vlítnul do baráku netopýr, bylo to v noci a my měli ještě starý okna a měli jsme přes noc otevřeno, bylo to někdy v létě. Byla to taková rána, když dopadnul na zem, že nás to oba vzbudilo a já se úplně bála rozsvítit, co uvidim. Pak jsem radši utekla pryč, já se jich bojim :sweat_smile: a manža ho vyhodil ven. Od tý doby jsem se bála otevřít okno, tak manža radši udělal síť, abysme se přes léto neupekli.
A vy bydlíte s manžou sami v RD nebo s rodičema? My s tchánovcema, takže se v noci nebojim, protože tu vždycky někdo je. Ale když byli v červenci na dovče a manža šel jednou do hospůdky a já byla asi do půlnoci doma sama, tak jsem měla pěkně nahnáno, kolikrát jsem slyšela divný zvuky, byl to docela nepříjemnej pocit, že tu někdo mohl být, no naštěstí to nic nebylo, ale pak jsem byla šťastná, když manža přišel. Já nemohla ani usnout, jak mi to vadilo.

Holky to jste dobrý, že děláte poutě, u nás jí dělá tchyňka, my jí teda pomáháme, ale já bych to takhle asi nedělala. Oni jak mají velký příbuzenstvo, tak se u nás sejde třeba 20 lidí a já bych pro tolik lidí neuměla uvařit :sweat_smile:. Manža pořád říká, že bysme se v tý pouti mohly s jeho mamčou střídat, ale já se k tomu moc nemám. Neřeknu až bude pouť, kdy bysme se scházeli jen my s rodiči a ségrama s rodinami, to jo, ale hostit veškerý tetičky, strejčky, bratrance, sestřenice, to není nic pro mě. Já na to ani nebyla z domova zvyklá, ani jsem nevěděla, že se na vsi takhle pouti slaví. Tenkrát před 10 lety, když mě manža vzal na první pouť, tak jsem z toho byla taková vyplesklá. Všichni tenkrát přišli načančaný, já měla normální kraťasy a tričko, tenkrát jsem se asi jeho mamince nezdála, že si jdu na pouť oblečená jako někam ven, ale já to fakt neznala. No tak jsem manžu zpucovala, proč mi to tenkrát neřekl, že se to tady takhle slaví. Od tý doby jsem ty poutě neměla moc ráda, my totiž doma ani nebyli zvyklý na óbr rodinný akce.

Ad žehlení - to mi vyprávějte, já tu mám asi taky 5 praček a nechávám to až na dobu, kdy na to budu mít náladu. Já žehlení úplně nesnášim, ale pak mám chvilky, kdy mi to nevadí a to pak toho vyžehlim hodně. Ale tyhle poslední dny tahle chvilka ne a ne přijít :grinning:, to pak když už manža nařiká, že nemá ponožky a slipy, tak se do toho musim pustit.

Moni - už začínáš ovoce? My jedeme pořád jen zeleninku, dneska mi teda snědl asi jen 2 lžičky, pak se křenil a už nechtěl. Dostal brokolici s rýží a nějak mu to nejelo. Tuhle jsem měla choutky, že udělám přesnídávky z jablek, co máme na zahradě, ale dneska už mě to přešlo. Pořád nadávám na zavařování a tak se na to asi vyprd... Já dělala taky kukuřičky jako ty, my je s manžou milujeme. Ale když jsem na nich byla, tak jsem to odnesla pěknýma štípancema, který si už asi týden léčim. Já mám na tohle strašně citlivou kůži, takže mně kolikrát štípnutí od komára tak nateče, no neni to nic příjemnýho.

Teda teď koukám, že jsem se nějak rozepsala, no jdu asi něco ještě dělat, jsem doma sama, tak na to bude klid.
13. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Jste se nějak vykecaly :grinning:
Jen jsem to prolítla,dočtu důkladněji později :wink:

Marky-zrovna dnes jsem mluvila s kámoškou a čeká druhý.U obou měla falešně pozitivní testy a plodovka ok. Ale to víš,jsou to nervy.Kamarádce to taky určitě dobře dopadne.taky bych nejdřív zkusila to mýdlo,co Ti radí Moni.Přeci jen pětikilo je dost a nevíš jestli to pomůže :confounded:

Seri-díky,že jsi mi dala vědět,že tam mudra není.Taky asi pojedem odpol.,to tam potřebuje někam i manža.Akorát si o dva dny zkrátím nervy s tím naším kojením :unamused: No nevím jestli má cenu jí to po týdnu ještě nutit.Stejně nechce a mě je z toho pak akorát docela smutno :cry:
Jo výletík na kole a pivčo bych si taky dala :wink: Mě štípnutí taky vadí,jednou jsem z toho měla zánět jako prase,museli mi otevřít nohu,dali mi tam dren a tři týdny jsem měla dlahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na včelu a vosu jsem alergická,takže u mě něco zabzučí a začínám šílet :rolling_eyes:
A k té pouti,na Jistebnickou se scházíme opravdu jen nejbližší rodina.A žádnou vědu z toho neděláme.Je to normoš návštěva,jenom je to s obědem a mamka peče stejně vždycky,když máme zajet.Halenky a sukýnky nenosíme :wink: To asi záleží jak to která rodina má zažité.Já teda ty rodinné akce taky nemusím.Posledních pět let je nesnáším.Manžova rodina i ta vzdálená slaví s prominutím každé hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mi to už zrušili,rodina se rozrůstá a to by jme z těch oslav nevyšli a museli začít krást.A mě to přijde i falešný,je to předhánění v tom,kdo koho víc pohostí atd.Takže já si letos fakt prvně vychutnala Tomovi narozky bez stresu :grinning:

Moni-taky s Tomem najíždíme na nějaký režim.Ale on měl vlastně takový prázdniny do teď pořád,teprve si na vše to nové bude muset zvyknout.A já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak rýži přidávám do všeho.Dnes jsem udělal kuřecí,mrkev,brambory,cuketu,brokolici,hrášek a rýži.Takhle to dělám nějak pořád,jen měním suroviny a poměr.A z tou cuketou to chutnalo i mě. :wink:
Ovoce dávám od začátku čerstvé.Jen to první jsem spařila horkou vodou a to stejně ani neochutnala,protože to jsem si mixla ten prst :grinning: A u Toma jsem taky jela hned čerstvé.Tam se podle mě jedná spíš o tu ostrou nepoznanou chuť,jinak to snad nevadí.A teď je to vážně škoda to ovoce ještě vařit.

Kudrlenko-vařím kuřecí,krůtí,králičí a hovězí.A nejčastěji kuřecí.Králičí a krůtí došlo.My si vždy na zimu berem krůty a jako správní kulaci plníme mrazáky :grinning:

Dnes v 12:40 mi manža zavolal,ať jsem v 13:00 hodin připravená,že se jedem mrknout na auto.No nevím jakou má představu o vypravování s dvěma dětmi :rolling_eyes: Ještě,že jsem měla umytou alespoň hlavu,jinak bych dělala ostudu.Nevím jak jsem to dokázala,ale v 13:05 jsem seděla v autě. :sunglasses:
Pak jsme byli ještě ve městě,konečně jsem udělala větší nákup Tomovi do školy.A někdo mi vyměnil dítě.Michalka kvičela jak prasátko,když ho popíchnou.Byla jsem z ní docela na palici.Byla jsem ráda,když šla spát.Jestli zuby a nebo v tomhle duchu teď budem trávit společný čas :unamused: Radši bych ty zuby :grinning:
Manža šel na tenis,já si navařila zásoby pro Michalku,uklidila koupelnu a vytřela.A jak tady píšete o tom žehlení,tak na to jsem se vyprdla :sunglasses: Manža než šel na tenis,tak se sháněl po věcech.Odkázala jsem ho na koš s prádlem.Má to alespoň vyprané.A stejně to hned zpotí a domu to doveze v klubíčku,tak co by jsem se namáhala :grinning:
No a přitom všem jsem zjistila,že jsem nejedla a teď do sebe tlačím tyčky a mám obavy,že u toho nezůstane :sweat_smile:
13. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz
Ale my/i/ to už zrušili.... :grinning: Fakt mi ta škola s Tomem prospěje,pardón :pensive:
To je zajímavý,že když píšu,tak to nějak nevidím a přitom to tluče do očí.A kdo ví co tam ještě mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2008 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky,
nikde nikdo - asi se sluníte venku. Dneska jsem namixovala jablíčko a v letáčku co mi dal dr. jsou nějaké recepty tak jsem jí do toho přidala Nutrilon - měli jsme to karpátko :sweat_smile: řidší, ale baštila dobře. Snědla 1,5 jablíčka. K obědu jsem zkusila namixovat bramboru, brokolici, malinko květáku a mrkve, ale toho opravdu nepatrně - taky jsem uspěla. Andrejka si vynechala jedno jídlo takže když si to spočítám tak jí 5x denně, vždycky tak za 1,5-2h po zelenině chtěla ještě mlíko to úplně zrušila dá si až svačinku okolo 15-15.30 a pak vydrží až do večeře 18.45.

Seri ovoce už začínáme od soboty, zeleninu už máme měsíc tak podle té "chytré brožurky" co mi dal dr. by jsme měli začít ovoce. V úterý jdeme na půlroční prohlídku tak se ještě poptám na masíčko a ten žloutek, ale myslím si, že už by ho mohla také. Zatím počkám tím ničemu neublížím.

S těma štípancema jsem na tom podobně minulý týden jsem nabrala včelu do pantofle tři dny jsem to měla nateklý jako blázen. Zespoda jsem měla žihadlo a zezhora mě do toho saměho prstu štípnul asi komár. Měl málo na výběr tak si musel zobnout. Loni mě štíplp něco v lese do kotníku, vůbec nevím co, do večera mi to začalo otékat tak jsem ráno nelenila a vypravila se k dr. protože jsem byla těhu tak pro jistotu - ledujte - ledování nepomohlo a v sobotu valila na pohotovost. Nakonec z toho byl zánět a já skončila na penicilínu. Docela jsem měla strach.

Marky kdy si předělala Káje sporťák? Už o tom docela uvažuju, hluboká korba nám začíná pomalu být trošičku malá a těsná :astonished: .

Makyb s tím vypravováním to je docela sranda. Přítel většinou stojí s Kristýnkou připravený u dvěří ( no Kristýnka až na nějaké drobnosti) a já lítám v podprdě po bytě a oblíkám malou a nejvíc mě dorazí věta: " Tak já jdu napřed a počkám v autě." To docela pěním. Už si zvyknul a čeká aspoň než obleču Andrejku a vyráží s holkama a čekají na mě.
14. srp 2008 v 17:08  • Odpověz
Nazdar kecalky , vždycky když tu jsem tak nikde nikdo a teď mám co dočítat :wink:

Stále tady válčím, na dnešek tu spala kamarádku, tak to docela šlo, ale dneska v noci, už budu asi zase strašpytel :fearful: . Mám zase další zážitek, už jsem z toho celá paf. My máme asi 2 km od nás statek a na něm jednoho koníka, na docela opuštěnym místě. No a já ho jezdim ráno pouštět a večer my ho zavířá jedna místní holčična. Včera ráno jsem mu sekla za barákem trávu a zdálo se mi, že je tam hrozně ušlapáno pod okny, je tam docela vysoká tráva, tak jsem nadávala, že tam lezou místní parchanti, no jenže dneska ještě víc ušlapáno, tak tam kouknu a takový starodávný šicí stroj v tahu. Nějaký milánkové ho vytáhly oknem, vlekli přes celou louku a museli naložit na nějakou káru. Vjel do mě hrozný vztek, protože to neni první věc co se tam ztratila. Myslim si, že někdo využil situace, protože jinak každý večer tam jezdí můj taťka. Tak mi volal z dovči ať to nahlásim v Chýnově policajtum, že se alespoň ukážou po vsi a trochu to tam očíhnou. Jenže milej zlatej policajt se nedostavil a nevim s kterym jsem v telefonu mluvila, takže si nemám na koho stěžovat :unamused:

Seri - ještě k tomu netopýr a stěhuju se z baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: My máme velký barák, kde nahoře máme spojený dva byty v jeden a tady bydlím já, Daneček, můj taťka, ségra a o víkendu manža. Dole jsou ještě dva byty zvlášť a tam máme podnájemníky a druhý si předěláváme. Jenže taťka se ségrou jsou na dovče a manža v práci a já se tady krapet bojim :sweat_smile: , alespoň, že jsou občas dole ty sousedi, jenže ty teď jsou pořád někde fuč.

Makyb - to budou určitě zoubky :wink: já teď měla takový 3 odpoledne , lezou mu asi stoličky, mít ale tohle pořád, tak mě brzy taky odvezou. Stačí mi to v noci. Dneska od půl 5 byl vzhůru a řičel. Normálně jsem mu dala prso mezi šprcle u postýlky, on se přicuc a spali jsme dál :slight_smile: Tak to si dobrá, že vaříš i králičí, to já radši koupim králičí příkrm :slight_smile:

Marky - moc díky za odkazy jdu to prostudovat :wink:

Máme přísný zákaz zalévání, tak čekám až se setmí a jdu na to :grinning:
14. srp 2008 v 19:57  • Odpověz
Tak sem si řikala že až Kája zalehne tak musim vytřít a taky vyžehlit ten koš prádla který tu na mně kouká už skoro 14 dní a jak to dopadlo jste asi pochopili když sedim tady. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla sem objednat to mýdlo a štve mně všude to poštovný který je minimálně 90 kč a to ještě skoro všude chtěji objednávku větší než dvě stovky. Tak napřed zajdu zítra do lékárny a zeptám se jestli ho náhodou nemaji tam. To sem napřed vyplnila nákupní košík na tom odkaze jak sem sem dala že má i ty křupky, dala sem tam mýdlo a dvoje křupky a najednou hláška že objednávka musí být minimálně tři stovky a já to měla jen asi za 140 kč. Kdybych měla cestu do Tábora tak to koupim v tý racio prodejně ale teď se tam nechystám.
Vy jste toho nakecali to je děsný :slight_smile:
Já sem dneska Káje uvařila rýži s mrkví a hráškem a žloutkem tak to konečně bylo s tou rýží docela i poživatelný. Zítra musim zase navařit zásoby aspoň na týden.
Kudrlenko, tak to bydlíte v pěkný haluzně, to bych se tam asi taky bála a ten statek jestli je to někde na samotě tak to víš to bude přitahovat nějaký zlodějíčky. Aby tě tam ještě nepraštil někdo po hlavě. :astonished: Tim tě teda nechci strašit :grinning:
Moni, sporťák sem Káje dala už v 5,5 měsíci, ta hluboká korba už mně nějak nebavila a Kája už chtěla koukat ven. Tak už klidně můžeš jít do toho. :wink:
Marky, kámošce ten test vyšel prý 1:12 tak nevim jak moc je to špatný. Oni hlavně maji postižení v rodině její starší sestra byla postižená a nedožila se ani 30ti let. :frowning2:
Seri, taky sem ráda že je Kája už takhle větší už je s ní čim dál větší sranda. Už hodně brebentí a dneska sem jí pěkně rozesmála ve vaně, se řechtala na celý kolo. Sem nad ní prděla pusou a jí to přišlo hrozně vtipný.:grinning: Akorát mi už příde že se za chvíli nebudu umět pořádně vyjadřovat a chovat, protože co doma dělám za kraviny s Kájou i se psama, až pak pudu někam do společnosti tak se budu muset asi hodně hlídat abych nějak neujela :grinning:
Dneska nás muj kámoš pozval na konci srpna na třicetiny, tak už se hrozně těšim, protože to je kámoš z mojí starý partičky a budou tam určitě všichni z tý partičky a taky je to ve vesnici kde bydlí naši, takže budu moct nechat Káju u nich a pak jí třeba dojít v noci nakojit a ještě třeba pokračovat na oslavě, akorát to pití je na prd že ještě nemůžu, už bych se docela ráda zdunila :sweat_smile: No uvidíme jak to dopadne, ale aspoň je zase se na co těšit. :slight_smile:
ad. vypravování u nás vypravování taky děs, než vypravim Káju pak sebe, pobalim všechny věci co bude Kája potřebovat, my ženský musíme myslet na tisíc věcí, to manža na sebe jen natahne svoje oblečení a jinak žádná starost a ještě mi dává při odchodu blbý otázky jestli má udělat to a to, to bych vždycky vraždila. :grinning:
Ježiš to je zas hodin a tu podlahu za mně nikdo nevytřel. :unamused:
14. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.