• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
ahoj holky, moc se omlouvám, že Vám sem lezu, ale chtěla sem se zeptat, jestli nevíte, dá- li se v Táboře jít na nějaký tehotenský kurz, těhotensjké plavání apod. bydlím mezi Pelhřimopvem a Táborem, je to pro mě zhruba stejná cesta, ale v Táboře se orientuju trochu líp, a tak bych byla ráda, kdybych mohla jezdit spíš tam. děkuju moc předem, pokud o něčem takovém víte a podělíte se o zkušenosti. dík, Bára
27. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
Vladi - to bude spíš jen nějaký období, tohle vstávání , snad, nepřeju ti to co mám doma já, je to šílený. Já mám druhou směnu mezi 22:00- 23 .00 a to už asi 5 měsíců, pak to jedem po 2 hoďkách na dnešek po hoďce a zubama to neni. Určitě to malou přejde. Já taky ještě nedávám jogurt, o tom doktor nic neřikal, nebo spíš já se asi zapoměla zeptat. Je pravda, že by se měli v těch názorech trochu shodovat. Kamarádka třeba balí pořád 2 látk. pleny + pampers, i když má krásný kyčle, takhle to dělaji v Pelhřimově.

Moni - tak ať se koleno brzy zahojí, musí to dost bolet :frowning2:

Barag - nemáš se proč omlouvat :wink: Já na žádný teda nechodila, ale holky přímo z Tábora Ti určitě poradí, něco dělá Olga Havlíčková na Sojčáku a plavání pro těhotný, nebo cvičení si myslim, že by mohlo být v Juklíkovi, kam chodíme plavat. Tak to bydlíme asi kousek od sebe :wink:
27. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz
sojčák a juklík? :sweat_smile: pomoc, mě to nic neříká :slight_smile: :grinning: ale aspoň že tam něco je, však zatím je čas a kdo si počká, ten se dočká, určitě se tu nějaké táborandy objeví a poradí, že jo? prosím prosím :sweat_smile: :dizzy_face:
27. srp 2008 v 19:56  • Odpověz
¨kudrlenko máš krásnýho okatýho rošťáčka, moc hezký fotky :wink:
27. srp 2008 v 19:58  • Odpověz
barag - děkuju za pochvalu foteček i Daníka, určitě tam něco je, holky ti řeknou víc, už sme to i asi někde probírali, ale kdo se tim má prokousávat co? :slight_smile: Sojčák je tam jak je Baumax apod. :wink:
27. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz
sme - jsme :sweat_smile: to dělá ta MD
27. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz
jé seš hodná, ale já vim stejně prd...sem uplně všudezdejší a tady v tom kraji bydlím rok as zatim nebylo potřeba se vydávat směrem jako baumax apod :grinning: a pokud je tam třeba¨i nějakej hypermarket, tak na to nás taky neužije, můj manžel nenávidí nákupy a navíc mám bezlepkovou dietu, takže stejně téměř veškerý nákupy obstarávám přes lékárnu nebo bioobc¨hod a kvůli mlíku si dojedu do menšího města poblíž vësnice kde bydlím :grinning:

takže v táboře zatim bezpečně trefim jen do centra a nemocnice :grinning:
27. srp 2008 ve 20:37  • Odpověz
ale mySLÍM, Že manžel bude vědět, on je místní tak bude asi vědět, protože v táboře studoval, tak se ho poptám. jo a s tím psaním si zrovna přede mnou nemusíš dělat těžkou hlavu, j¨á píšu jak čunče ke své ostudě a nebaví mě to pak zase přepisovat :sweat_smile:
27. srp 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky,
jak jste psali o tom jogurtu tak mě dr. teď řekl, že můžeme už i jogurt smíchaný s ovocem. tak si z těch názorů a rad vyber :confused: .
Jinak na výletě bylo parádně, ale přijela jsem domů a jsem docela nas...., budeme měnit okna a včera jsem se domlouvala s bývalým předsedou výboru kvůli žaluziím a že si lidi mají vybrat barvu a bylo by lepší na jeden byt jedna barva. Ještě jsem mu říkala, že jsme to měli udělat všem na jednu barvu, tak jsem to ráno oběhávala a všichni v pohodě jenom dvě rodiny byli proti, že chtějí různý barvy, Tak budu chodit jak ten debil znova a vysvětlovat, že teda si můžou vybrat jinou barvu :angry: . Blbce najdeš všude.

Barag - www.studio-brisko.com, cvičení i předporodní kurzy (chodila jsem a spokojenost) Olina tu byla i na poporodní péči. Nemůžu jinak než chválit.
27. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
no vypadá to moc hezky moni děkuju moc :wink:
28. srp 2008 v 08:57  • Odpověz
Moni - tak já se v těch jogurtech taky nevyznám, tuhle jsem mu dala tu malou dobrou mámu a chutnalo mu to, no tak je mu taky 10. měsíců tak ublížit mu to nemůže :confounded: Asi to občas moc řešim, to jídlo. Okna budete měnit normálně za provozu ?

To sudio bříško je hezký, něco takovýho jsem loni hledala a nenašla :unamused: tak jsem místo toho chodila po houbách a s manžou na fotbal :slight_smile: Tu poporodní návštěvu jsem měla taky a byla jsem spokojená.

Barag - tak když budeš chodit třeba někym cvičit, tak alespoň obhlídneš táborský kraj :wink: Budeš rodit v Táboře nebo Pelhřimově ?
28. srp 2008 ve 13:18  • Odpověz
asi spíš v táboře,ale ještě přemýšlíme i o jiných alternativách...na to sem se vás taky chtěla časem poptat, kde ste rodily, jaký to tam bylo a tak...ale nechtěla sem otravovat s další věcí. j¨á vím, jaký to je na gyndě v táboře, protože sem tam loni ležela, ale z toho vím prdlajs jaká je tam porodnice, hlavně bych teda nechtěla někam, kde pustěj tatínka až na posledních pár minut těsně před vytlačením miminka - to se mi stalo když sem kámošce byla u porodu u apolináře..a její přítel u prvního to měl zrovna tak, taky ho tam pustily až ve chvíli, kdy to tu ženu ani moc nezajímá, aspoň sem přesvědčená, že ten druhej u porodu funguje jako největší podpora během těch x hodin bolestí... tak na to si teď při výběru porodnice dám vážně majzla :slight_smile:
28. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz
Já si teda nemůžu stěžovat na táborskou, možná mi mohli říct víc informací o tom co se dělo, ale kdoví, jestli by mi to jinde řekli. Byly tam dobrý a hodný sestřičky. Prostě já fakt byla spokojená. U porodu manža byl úplně od začátku, celou dobu jsme byli spolu a na sál šel taky. Už se myslim staví nová porodnice, tak ty by jsi to možná stihla do hezčího prostředí :wink: V Pelhřimově vím, že píchají epidural, to v Táboře ne, a taky si na ní kamarádky nestěžujou.
28. srp 2008 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím.
Tak včera jsme byly s Klárkou na posledním plavání, potápěla se jak kachna, tak jsem měla radost, že to zvládla, na rozdíl od některých větších dětí. Pak jsme vyřídily nějaké návštěvy, takže celý den nespala, jen asi 2x 1/2 hodiny a v noci paráda. Probuzení až ráno v 6 a to ještě na manželovo budíka. Chvíli jsem si hrály a pak spaly až do 9. hodin (Kudrlenko, promiň). Přes den taky spala a teď už je v posteli a chrupe, ťuk, ťuk.

Barag, zdravím a přeju pohodový zbytek těhotenství. Já tedy k Olině nechodila, jaksi jsem to nestihla, ale kamarádka s ní moc spokojená nebyla. Na ten kurz se chodí tak po 30.tt a Olina tam první dvě hodiny probírala stravování těhotných - což se mi zdá trošku pozdě... Kamarádka byla z těch kurzů hodně znuděná, každé sezení trvá 3 hodiny, člověk už asi neví, jak si s tím bříškem pohovět. Já si myslím, že nějaká příprava potřeba je a tady zrovna moc možností není, takže co jiného než Olina, že? Ještě je nějaká dula na Kováku (nebo Sojčáku?), ta na to jde spíš přes duchovno a esoteriku, to už vůbec není nic pro mně :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem chtěla chodit spíš proto, že bych se seznámila s jinýma maminama, vrátila jsem se sem po x letech a kamarádek tu moc nemám. Nakonec jsem našla spřízněné duše na kecání tady :wink:
28. srp 2008 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky

Kudrlenko - okna se budou dělat za provozu. Stěhuju se s dětma k našim a mamka mi pak bude hlídat na úklid protože si to teda neumím přestavit. Jogurty mi už dr. říkal minulý týden, ale ještě jsem jí ho nedala, asi ho zkusím příští týden. Já se snažím už to moc neřešit a když nevím tak se poptám tady a nějak se zařídím :wink:
Holky ještě se zeptám od kdy jste nahradily druhou svačinu? My teď krmíme jenom 5x denně a v chytré knížce jsem napočítala 6x denně krmení, ale zase si myslím, že když jí to stačí tak jí nebudu zbytečne nacpávat.
Náš režim : 6.30 - 7.00 mlíčko
9.30 - 10.00 mlíčko
12.00 - 12.30 masozelenina
15.30 - 16.00 ovoce
18.30 - 19.00 slabá kaše
Ještě si dávala svačinku okolo 14h, ale tu úplně vypustila.

Vladi - budete chodit do Juklíka od září?

Barag já si na táborskou porodnici taky stěžovat nemůžu, sestry na sále byly bezvadný dost mi pomohly. Jenom se mi nelíbil pokoj, ale ten týden jsem to přežila. Poprvé jsem rodila v Natalisu. Přítel byl u porodu od začátku sice na sál jít nechtěl, ale nakonec šel se mnou i tam - povídal, že toho vůbec nelituje a šel by znova. Je pravda, že na kurzech se probírá nejdřív výživa těhotné a na to je v 30. týdnu docela pozdě. Na kurzu si můžeš udělat pohodlí jak ti vyhovuje (lehnout, sednout na míč atd.). Každý má jiný názor a já jen za sebe říkám, že se mi to líbilo třeba ty řekneš, že Ti to vůbec nevyhovuje.
28. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz
Vladi - tak vám závidim, že už zase takhle hezky spinkáte :frowning2: Tohle se mi asi nikdy nestane.

Moni - já krmim úplně jinak, prostě tak nějak podle jeho potřeby. Jak v noci hodně kojim tak dopoledne nesní vůbec nic. Takže náš režim :
6.00 - 9 . 00 - min. 2 x kojení
12.00 - 13.00 - oběd
15.00-16.00 - ovoce nebo přesnídávka
18:30 - kaše max. 100 ml + kojení
no a pak do těch 6.00 - 5 x kojení (jak kdy)

V sobotu vyrážíme na týden na Lipno, už se hrozně těšim, tak musim zavolat do Juklíka a přehlásit jednu hodinu, myslíte že tam jsou už teď přes prázdniny ???
28. srp 2008 ve 20:20  • Odpověz
Kudrlenko, nejsou. Já tam včera zajížděla, protože mi do mailu napsali, že mám přijít poslední týden v srpnu osobně. Byla jsem dost naštvaná, páč jsem to nemohla najít a pak zavřeno... Zavolej si na č. 777 71 99 51, tam Tě paní objedná. Ale mají už málo termínu, volno je spíš odpoledne, což nám vůbec nevyhovuje.
Nakonec termín máme - pondělky od 11 hodin. Moni, Vy chodíte kdy? S Nikitkou jsme se už nevešly, tak třeba budeme chodit s Vámi.

Kudrlenko, já myslím, že je to zas jen přechodné, stále nemáme ty zatracený zubiska :confounded:
28. srp 2008 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Kudrlenko taky ji dávám jíst když má hlad. My zase nejíme v noci, ale nebudu to řešit prospívá dobře, hlady nebrečí tak to nechám takhle docela my to i vyhovuje.

Vladi my budeme chodit ve čtvrtek od 9h. Hm, tak to zase nikoho nepotkám :frowning2: .
28. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz
Kdepak máme Makyb??? Naše ranní ptáče má nějaké absence :slight_smile: .

Moni, to je škoda, že ani s Vámi. Já než jsem se rozhoupala k přihlášení, tak málem místo ani není. Teď zase řeším ty náušnice, myslela jsem, že je dáme po ukončení plavání v Budějkách a před plaváním v Táboře, jenže plavčo začíná hned v pondělí, tak jsem to nestihla. Holky, nevíte, jak dlouho by se píchnutá ouška neměla máčet?

Jinak u nás spaní dneska docela v pohodě, pouze jednou otáčení a dudlík a ve 4 mlíčko. To jde. Kudrlenko, už Ti kojení vůbec nezávidím, když vidím, kolikrát za den, spíš hlavně za noc to provozujete. Fakt Tě lituju. Hlavně, aby si Daneček po odstavení rychle zvykl spát celou noc, abys taky trochu nabrala síly Ty.
29. srp 2008 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz
Naposled Maky psala že jedou na návštěvu do J.Hradce, tak snad se jim nic nestalo. Od tý doby tu nebyla. :unamused:

My začnem jezdit na plavčo do Benešova, měli by jsme snad ve středu ve 13,30 ten čas taky nic moc zrovna mi tak vychází Káji oběd a taky spaní, ono nebylo moc z čeho vybírat. Dopoledne tam byla jedině sobota a v sobotu se mi nechtělo aby jsme si taky užili taťku. Taky tam byl jeden čas v 18 hodin což mi příde docela dost dlouho.

Moni, já krmim 7x denně,
kolem sedmé ráno kojení,
kolem desáté kojení, to už chci brzo nahradit svačinou,
kolem jedné oběd masozelenina,
kolem čtvrté svačina ovoce bílý jogurt
po sedmé kaše cca 250 ml
a pak se budí kolem půlnoci na kojení a pak se budila ještě kolem třetí a tenhle týden co jí dávám tu kaši Sinlac mi po ní líp spí a to kojení kolem třetí vynechává a budí se až na snídani.

Kudrlenko, ovocný jogurt už asi můžete a ty knedlíky co mam vytištěný papíry z kojeni.net tak tam je píšou až od roka. :wink:
Ale myslim že ve věku 10ti měsíců už nad tim nemá cenu tak přemýšlet. :wink:
Dáváš už i jako přílohu těstoviny? V těch papírech píšou že od 9ti měsíců se můžou dávat jako příloha bezvaječné těstoviny. Tak od pířštího týdne asi taky začnu občas dávat ať má taky nějakou změnu.

barag, já rodila v Benešově a taky naprostá spokojenost. :slight_smile:
29. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Vladi - díky za číslo, zkusim tam zavolat až v pondělí, tak snad mě někam šoupnou :wink: Myslíš, že se budí, když jí rostou zoubky ? U nás by teda rostly nonstop každou noc :slight_smile:

Moni - tak jsem se běžela kouknout jak to vlastně máme my no a mám to ve čtvrtek od 10 :00 tak na nás budeš možná tak mávat přes sklo :wink:

Marky - jako přílohu dávám, bezv. těstoviny, nebo nudle, ovesné a jáhlové vločky, rýže, může se prý už zahustit jíškou, tak ono já knedlíky tak často nedělám, takže si na nich moc často nepošmákne :slight_smile: On mi to fakt jíst moc nechce, taky bych už radši nějakou změnu, je namlsanej, když ochutná kupovaný a tohle mu pak přijde bez chuti.
S tou Makyb je to divný, to už je vážně dlouho, tak snad jsou v pořádku a jen prostě nemá čas zasednout, nebo maji rozbitý počítač. :frowning2:

Dneska jsme sháněli první botičky :slight_smile: docela mě zarazily ceny. Máme velikost 22. Proběhli jsme celý Tábor a nakonec mi jedna pani poradila tam pod sociálkou v těch domečkách (je na nich oblouk) , řekla bych největší výběr a slušný ceny. Tak už je máme :slight_smile: a pak se mi hrozně líbil obchůdek na Budějovický, dřív to byl Hrošík, teď je to skoro na stejnym místě, ale přejmenovali se a tam maji moc hezký věcičky. Pani mi ukazovala nádherný oblek, takový jsem sháněla na svatbu a nikde nesehnala asi za 600 Kč. Tak škoda no :pensive:
29. srp 2008 v 16:02  • Odpověz
Ahoj ženský :grinning:
já žiju,jen nestíhám a nešel nám net :wink: Doufám,že jste všechny i mimísci ok,já Vás dočtu později.Tak už moc nekecejte,ať toho nemám hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2008 v 19:43  • Odpověz
Tak to je fajn, že je vše OK Makyb :wink: Jsem už jak moje babička :slight_smile: Tak holky, jdu se rozloučit, zítra ráno valíme, teď jsem dobalila, je to fuška. Kde jsou ty časy když jsem balila všechny možný krémy apod. a teď hlavně pleny, papání a zbytek, vždyť to znáte. Tak papa a za týden si vás zase počtu. :wink:
29. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
Manža dělal včera a dnes z domova, tak jsem se na net nedostala :wink:

Ahoj Barag, klidně zajdi častěji, rádi se podělíme o zkušenosti. Já rodila v Praze u Apolináře (stěhovali jsme sem až v únoru) a nemůžu si na Apolináře stěžovat. Sice jsem manžu nakonec u porodu neměla, pač to nestihnul, ale jinak super. Tvoje kamarádka asi taky ležela na tom předpokoji a na box šla ke konci, jinak si neumím vysvětlit, proč by tam jejího manžela nepustili. Těhoteské cvičení je taky na zubatce před nemocnicí v prostorách gynekologické ordinace dr. Šmrhové, jsem to četla na nástěnce. Těhu plavání asi jen v Juklíku a nebo prostě chodit do bazénu, optimální čas je středa a pátek okolo poledne, to tam plave tak 5 lidí (mám ozkoušeno). Plavčo moc doporučuji, já chodila celé těhu 2x týdně a dost jsem makala a porod jsem měla rychlej a malého vyprdla jak nic.

Marky: Vy jste měli fakt svatbu taky 28.8.2004? :sweat_smile: A kde jste měli obřad? My v Táboře na úřadě :wink: Zítra si chceme udělat výlet na Borkovická blata, tam jsme měli vzal Martin na první rande po letním táboře, tak trošku nostalgie po 9 letech :grinning: A večer jdeme do letňáku. Jinak výročí nijak neslavíme, žádné dárky, jen mi Martin donese kytku (vždycky se zpožděním, pač mám ještě ve váze jednu ze svátku a on věčně nic nestíhá).

Jé, taky jsem si říkala, že už tu dlouho nebyla Makyb, jsem si myslela, že je někde na dovče.

Moni: tak jsme se vrhla na zavařování. Ségra dodala další várku broskví, tak jsme včera zase dělala přesnídávky :wink: A před chvilkou jsem dopekla broskvový koláč a ještě jich tam je pořád kupa, tak nevím jestli nebudu muset udělat ještě jednu várku přesnídávek :sweat_smile:
Vařila jsem Čendovi hovězí masíko, aby měl taky změnu a z vývaru udělala pro něj polívčičku,nastrouhala jsem tam jen ¨vařenou mrkev a přidala pár mrkví, jsem zvědavá,jestli to bude zítra papat. Mám pocit, že okolo roku se má najíždět na dva chody oběda, tak to zítra zkusíme. on mi te´d bojkotuje moje vařené jídlo, ale je všechno jedna várka, včera jsem vzala poslední z mrazáku, tak uvařím novou várku a uvidíme. kupované sní celou skleničku, mrška jeden :angry:

Vladi: s tím mateřským centrem je to dobrý nápad, určo se tam někdy srazíme :wink: My snad budeme ještě chodit na cvičení do Kaňky, ségra nás tam předběžně napsala v červnu, ale teď bude někdy zápis.

Kudrlenko: v tom obchůdku na Budějárně jsem byla před 14 dny a nechala tam litr :sweat_smile: Mají do konce srpna 20% slevy, tak jsem nakoupila plno hraček a věcí, ale ani ne moc pro nás, narodilo se nám v okolí plno miminek, tak až půjdeme do kouta, tak už mám dárečky. Neteři jsem tam koupila takovej doktorskej kufřík, Čendovi válec na lezení atd. Mají tam fakt pěkný věci :wink: A ten obchůdek s botičkama pod sociálkou je dobrej, já tam kupovala zatím bačkůrky, ale jinam bych pro dětské botičky nešla, jsou tak dobré prodavačky a opravdu ti poradí, aby ta botička tomu děcku sedla a mají tam jen certifikované botky se žirafou.

Jo a ženský máme velký pokrok, Čenda začal chodit za ručičky :dizzy_face: Jen doufám, že má ty jadírka, za 3 týdny jdeme na ko. A umí se pěkně vztekat. Dneska jsme byli s kamarádkou na prochajdě a v Paďousích za restaurací u Vily udělali krásný hřiště, tak jsme tam na chvíli zašli, Čenda by na houpačce asi 10 minut, pak jsem ho sundala, dala do kočárku, že budeme pokračovat v prochajdě a řičel vzteky až na Soukeník :sweat_smile:

Jestli někdo používáte Huggiesky, tak je mají teď v Tescu v akci za 289,- balík :wink: A taky Persil Sensitiv 4,5l za 439,-. :slight_smile:

Jsem se vykecala,tak mizím. Papa :slight_smile:
29. srp 2008 ve 22:33  • Odpověz
tak ještě drobná oprava, jsem si to po sobě přečetla a děsím se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
do polívky jsem přidala pár nudlí a ne mrkví :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 ve 22:36  • Odpověz
Kudrlenko, krásně si to užijte a šťastnou cestu!!!

Makyb, no to je dost.. :wink: Jak jste se měli?

Nikitko, gratulace Čendovi k prvním krůčkům, je to šilkulka. Do té Kaňky jsme se taky hlásily, ale jen po SMS, jak je to psáno na netu a zatím žádná reakce, tak uvidím. Ale my chceme chodit spíš s mladšími dětmi, abychom stíhaly. Huggiesky jsem zrovna kupovala v Globusu, měli je o 10,- Kč dražší, ale byla k nim docela pěkná veliká taška na přebalování, pro nás spíš na věci, když jezdíme do ČB na celý den. Jo, děkuji za IP, už jsem adresy přeposlala oprávněné osobě :wink: .

Holky, co ty náušnice, jak dlouho se to hojí??? Makyb, Marky, Moni... Vy jste už holkám dávaly, ne? Díky za odpověď.
29. srp 2008 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz
Vladi:http://www.kanka.info/index.php?tudy=aktuality
29. srp 2008 ve 23:24  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak jsem Vás letem světem dočetla :wink:

Kudrlenko-užijte si dovču a přeju Ti aby třeba na Danečka změna prostředí zapůsobila ohledně toho nočního kojení.Kamarádka taky měla napsaná homeopatika na noc,ale oni spíš řvali,nekojili.Moc jim nepomohly,ale když malýmu byl rok,tak na dovče se to právě zlepšilo.

Vladi-nám se ty naušničky zahojily rychle.Malá je má od 6 týdnů.I jsem normálně koupala,hlavu jsem jí sice pod vodu nestrkala,ale při mytí jsem jí to namočila.Akorát za delší dobu se jí u jednoho ouška udělal boláček,ten jsem vymáčkla a byl klid.Mateřské centrum je fajn nápad,jen teď absolutně nestíhám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niky-gratulujem k prvním krůčkům a hlavně ať už Vás ty zuby nezlobí.A manža ať je zdravý.Já si sice v tomhle směru nemůžu na manžu stěžovat,s kýchnutím neumírá :grinning: Ale od té doby co si natrhl ten čumák ,je pořád u doktora.Teda on teď jezdil na laser a už jezdí zase kvůli ramenu.Ma ho taky nějaký bloklý nebo co.A tuhle ráno prohlásil,že se po ránu nemůže ani otočit.Tak mu říkám....ale nakonec jsi se otočil,ne?...... :grinning: Jo ty jejich sporty a klouby :unamused:
Jo a náš Tom přijal dav chody na oběd až ve školce.Pokud měl polévku,nechtěl druhý a obráceně.Udělá to někdy i teď.Teď přes prázdniny přibral 4 kila a hrozně vyrostl :confused: Už mám normálního klacka.
Obuv u sociálky Vám schvaluji,já chodím kupovat boty jedině tam :wink: Na tu Budějárnu se asi mrknu,taky potřebuju něco do kouta.

Marky-gratuluju Káje k narozkám,to už je měsíc zase v trapu? :confused:
Jinak my stále plazíme,je sice pořád na čtyřech,teď si i kleká,když chce někam kam nemá :grinning: Ale jakmile někam potřebuje,lehne k zemi a plazí.Ta by mohla klidně na vojnu :grinning: nahoře nám lezou všechny zuby,dvojka už je venku.Ale jedničky se ještě neukázaly.Miška mi začíná bojkotovat i to ranní kojení,uvidíme co bude dál :unamused:

Barag-vítám Tě tady.Přeju Ti pohodový těhu.Já chodila plavat,ale někdy mezi 20 a 30 týdnem mi to mudra zakázala.Jinak jsem rodila v Táboře a maximální spokojenost.Moc ráda na to vzpomínám.Ale je fakt,že epidurál tu nedávají.Kamarádka rodila první dítko v J.Hradci a nic moc.Druhý pak už v Pelhřimově a tam byla spokojená :wink:

Tak se mi probudilo dítě,jdu jí tedy nutit prso :confounded: Později napíšu víc :wink:
30. srp 2008 v 06:44  • Odpověz
Ahoj,
maky, to sem ráda že žiješ už to bylo trochu podezřelí když si tu dlouho nebyla :grinning: Aspoň vidíš jaký tu máme o tebe strach. :slight_smile:
Tak ty obchůdky si musim teda zapamatovat abych věděla kam příště jít. Stejně se vás pak ještě zeptám kde to přesně je. Botičky už asi budou za pár měsíců aktuální.

Vladi, naušničky se Káje myslim zahojili brzo, jedno ucho měla chvíli červenější, ale pak už dobrý. Víš co já jak si něco nenapíšu tak pak už si nepamatuju jak to přesně bylo a v tom prvnim roce je to takových změn a zážitků že mi to hlava všechno nepobírá, tak co si zapíšu na to si pak vzpomenu ale jinak mam smůlu. Hned sem jí to asi taky nemáčela aby to měla ponořený ve vodě, jen tak lehce. Tak to nějak naplánuj aby jí to píchli hned po tom
plavání a pak budete mít do dalšího plavání týden na zhojení.

Niky, jo svatbu jsme měli 28.8.2004 obřad jsme měli u nás v Sedlci. :wink: Já dostala kytičku včera a večeři mam slíbenou, včera se mi na ní nějak nechtělo a ve čtvrtek že udělám já večeři manžovi, sem našla na MMB recept na naložený kuřecí masíčko tak sem to naložila, že to opeču a udělám hranolky a manžel že je pěkně že by to mohl ogrilovat tak teda jo, no jenže jaksi odešel od grilu a já doma dělala hranolky a připravovala zeleninu a když sem s tim přišla ven tak koukám a masíčko z jedný strany černý jak uhel. Tak dostal vynadáno, jako snědli jsme ho, z jedný strany bylo normální a to černý sem oškrabala... ať žije rakovina, ale trochu mně naštval že mi to zkazil.
:sweat_smile:

Včera sem se byla s Kájou podivat na holky v práci, tak to bylo fajn. Dneska jdem kámošovi na třicetiny tak už se docela těšim. Káju necháme spát asi u našich, tak s toho mam trochu strach jestli tam bude dobře spát. Po jedenáctý ale pojedem domu.
Musim končit Kája mi tu furt leze do kabelů pod nohama a vzteká se když jí tam nechci pustit, tak přeji hezkou sobotu. :wink:
30. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak škola na krku a my jsme teď samá akce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsme grilovali prasátko,já tam byla do teď.Děti jsem měla doma na chůvičce.Musela jsem to zabalit,nandat začouzený hadry do pračky a zítra jdem na křtiny.pak jdem na oběd,ale nevím jak ho zvládne malá v kočáře.Musíme buď jezdit,jinak jí to dlouho nebaví.Je prostě už znát,že se chce hýbat.
V týdnu jsme taky pořád lítali,byli jsme i v Budějkách,udělala jsem si radost formou hadříků na sebe. :dizzy_face: Tom má tak nějak už vše,jen ten pokoj je přebraný jen zčásti.
Manža měl dovču,tak proto taky ten hektický život :grinning: Už se těším na trochu klidu a zároveň už teď smutním,že tu budem sami.V pondělí tu školu pěkně ořvu.Musím si vzít sluneční brýle. :sunglasses:
Dnes jsem si zkusila společenský kalhoty na ty křtiny,dlouuuho jsem je neměla,naposledy před těhu a jsou mi velký :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělalo mi to radost,ale nechápu to,protože mi přijde,že prdel mám furt v džínách nějak napasovanou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Michalka si začíná sedat.V kleče teda sedí,ale jinak to bere tak nějak přes bok.Dnes na tom praseti se na všechny smála,vůbec jsem o ní nevěděla.Bylo jí úplně jedno kdo jí chová.Ale všimla jsem si,že se dostává do věku,kdy si mě jistí pohledem :wink:

Jak jste tu řešily jogurty,my dáváme od sedmého ukončeného měsíce,teď už teda od osmého i snídá chleba.Pak má ovoce,oběd masozeleninu,odpol jogurt a křupky do ruky,večer kaši a ráno se snažíme kojit.Mudra mi řekla,že můžeme v podstatě vše,jen teda ne naše jídlo,knedlíky omáčky atd. taky ne.To až potom desátém měsíci postupně nekořeněné,nesolené.To že mi víc řekne na deseti měsíční kontrole.Je fakt,že ten jídelníček je takový jednotvárný,ale já někde četla,že dítě si do roka vystačí s méně chutěma.Tak doufám,že to tak je,nějak mě nenapadá moc zpestření.Já už to moc neřeším,myslím, že jí dobře.Jen to kojení mě štve,ale už se s tím nějak vyrovnávám.Co mi taky zbývá :confounded:

Marky-to víš,že jsem ráda,jak se o mě strachujete :slight_smile: Byl to pro mě dost nezvyk, jít sem po týdnu.
Je dobře,že Tvé kámošce vyšla ta plodovka dobře :slight_smile: Stejně je to zvláštní,že těch testů dopadne hodně falešně pozitivních.Ale zase je pak člověk klidnej.

Holky neviděly jste včera ve zprávách to dítě,které važilo v 11 měsících 28 kg? :confused: :confused: Já byla v šoku,fakt to byla síla.Tom má 30kg a to je na svůj věk veliký.Neviděla jsem to celý,museelo to být asi nějakou nemocí či co.

Tak já jdu asi chrnět,jsem nějaká mrtvolná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přeju Vám hezkou neděli :wink:

Moni a Vám přeju úspěšný start do druhé třídy :slight_smile:
30. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.