• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Marky-jojo,do toho místa pro děti :wink: Ale my měli s sebou i kočár.Šli jsme fakt jen pro pečivo,být to na větší nákup,tak by byla v kočáru.I když sedí,tak se mi to v tom košíku na delší dobu ještě nezdá.Ale byla z toho úplně happy :grinning:

Moni-no tak já nevím s tím tělískem.Teď si nechám napsat prášky,kdyby jsem náhodou dokojila,tak ať nemusím hned na gyndu.Nebojím se bolesti při zavádění,spíš aby to potom nedělalo neplechu.Známá to měla a nějak jí to nesedlo a muselo to ven.Jak je to veliký? Se ptám jak debil,ale já si nějak nedokážu představit,že něco v sobě nosim :grinning: S vyšší cenou počítám,ono když se pak sečtou prachy za prášky,tak to je taky slušná pálka.Ještě prý se dává něco pod kůži,ale to vůbec teda nevím co je :confused:
8. zář 2008 ve 13:46  • Odpověz
Marky - to je jasný s tím plaváním, že když to máš napůl a můžeš si vybírat tak vybereš to co je výhodnější. Nemyslela jsem to nijak zle, ale možná to blbě vyznělo tak se omlouvám.

Makyb - dr. mi vysvětlovala, že když to nesedne do půl roku tak se to vyndá a vrátí peníze asi 4500Kč, abych nekecala nevím přesně. Já se taky ptala všude možně p známých, kamarádka mi to doporučovala, mamka mě zrazovala pak v práci se ptala ženských a když jí řekly, že v tom nic závadnýho nevidí tak jsem do toho šla. Zatím spokojenost mám to od dubna. Viděla jsem to jenom na obrázku a není to moc velký. Je fakt, že za prášky to dáš postupně a když jsem to počítala tak je to celkem slušná sumička.
8. zář 2008 v 15:56  • Odpověz
Moni, v pohodě to já vim žes to nemyslela zle a vůbec to nevyznělo blbě :slight_smile:

Hele holky budou mít vaše děti na zimu i kombinézy? Kája má zimní bundu a nevim jestli mam ještě koupit kombinézu. Teď sem čuměla na MMB a nějak se opět neumim rozhodnout, hlavně si taky nejsem jistá velikostí, jestli koupit číslo 80. No ale ze který tu uchcávám, tak je eňo ňůňo :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9252610&tab=2
až na tu cenu teda :confused:

Tak tělísko nevim jestli bych si nechala dát, mam s toho taky takový divný pocity mít něco v sobě zastrčenýho několik let. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Maky, ten podkožní implantát se zavádí do vnitřní strany paže ruky a je to asi na 3 roky a stojí to asi taky 5 tisíc.
Pak jsou taky nějaký náplasti a nebo injekce do hýždě, ta injekce se dává asi jednou za tři měsíce a stojí něco přes stovku tak ta cena docela jde. Určitě se podivej na net a něco vybereš. :wink:
8. zář 2008 v 16:09  • Odpověz
Jo a na kožní nás objednali až na 29.9. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tam u tý polikliniky parkoviště?
8. zář 2008 v 16:12  • Odpověz
Myslim u polikliniky na Budějovický :grinning:
8. zář 2008 v 16:13  • Odpověz
Marky-já chci kombinézu určitě.Podle mě je to praktičtější.Dětem se to nevysouká a mají schovaný záda.Vybrala jsi pěknou,ale ta cena,no :unamused: A třeba i budou ťapat,tak se ta kombinéza šikne,i kdyby sněhu bylo pomálu.Jen teda 80 se mi zdá na zimu málo. Já dnes malý koupila šáteček a čapku,v tý čapce vám jí musím vyfotit,z toho zase uchcávám já :grinning: Jo přidala jsem do alba fotky.Jiný jak stojí Miška ještě nemám,vypadá trochu po ránu jak po opici :sweat_smile:
Holky tak já nevím co s tím tělískem.Moc se mi na netu honit nechce,já jsem na tohle děsná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale budu muset.

Moni,Marky-to vypadá,že jen my dnes nemáme co na práci :grinning: :wink:

U polikliniky parkoviště je,dají Ti lísteček a ten si necháš potvrdit u té kožní. :wink:
8. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj matky :grinning:
Hektický víkend jsme zdárně zvládli, brambor byli 3 valníky, bylo to dost šílený v tom vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsme se přesunuli na to svatební mecheche do Doubí, bylo to moc fajn, lidí měli teda hodně, určitě přes 100vku, peklo se prase, měli tam děsně jídla, takže jsem se nechutně přežrala (odpusťte mi ten výraz, ale jinak se to napsat nedá :grinning: ), hrálo se na kytary, pak nastoupil DJ, tak jsme slušně zapařili. Čendu jsme měli sebou, byl hodnej, v sedm jsem mu dala kaši a v půl osmé byl tuhoň a vůbec ho nevzbudil ten řev a muzika a to jsme spali nad tím :sweat_smile: Vzbudil se až v 5 na mlíko a pak jsme chrupkali do 7. Já vydržela pařid do 2, manža do 4. Byli jsme slušně zmačkaný, já ani moc nepila, přeci jen musela fungovat, když jsme tam měli Čendu, ale jak jsme se přejedla, tak mi bylo děsně těžko a nemohla jsem spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsme se dopoledne vrátili,tak jsme to v 11 zalomili s Čendou a náš hodný chlapec spinkal skoro do 2, takže jsme si pěkně dáchli :slight_smile:

Dneska jsme byli zase na plavču, voda byla teplejší než minule, ale Čenda je prostě profesionální drkotálek, dneska měli plovat s rukávky a opět se to Čendovi moc nelíbilo, ale byl tam jeden chlapeček, kterýmu se nelíbilo nic pořád řičel, tak jsme tolik nevyčnívali :grinning: Pak jsme z herny mávali Klárce a Vlaďce do vody. Po plavču jsme se došli zapsat do Kaňky na cvičení, budeme chodit v pátek v 8:30. A pak jsme vyrazili s kamarádkou a její 7týdení Aničkou na prochajdu, strávili jsme zase hodně času v Paďousích na hřišti, Čenda prostě miluje houpačku :slight_smile:.ů Na dlouhé procházky už to moc není, sedění v kočárku ho dost nebaví :confounded: Začíná být hodně živej,se docela děsím, až začne sám chodit, ale aspoň shodím nějaké to kilčo :grinning:

To je dilema s tím tělískem Makyb. Já do něj asi půjdu po druhým dítěti. Si myslím, že už jsou ta tělíska hodně kvalitní, než dříve. Dříve tam vadilo ženským hlavně konec toho drátku, co čouhal do pochvy, ale teď ho zkracují na minimml...co jsem slyšela :wink: Být tebou, tak do toho jdu, když další mimo nechcete. Ta HA je přeci jen míň spolehlivá, občas zapomeneš atd :wink:

Kombinézu ještě zvážím. Mám jednu od ségry, není teda nic moc, ale na nějaké bobování na zahradě poslouží. Možná spíš než celou kombinézu bych pořídila Čendovi oteplováky.

Jinak s autosedačkou už se Čenda zžil,je šťastnej, že konečně něco vidí :grinning:

A ještě jedna věc, Čenda si začíná odbourávat odpolední spaní, takže spinká už jen okolo poledne. Večer sice je ko už v 7, ale zase budu mít teda pěknej záhul, když bude řádit celej den.

Vladi: jak to vypadá s tím dětským centrem?

Tak já mizím, musím ještě poklidit v kuchyni. Dobrou :slight_smile:
8. zář 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím.
Tak my máme dneska zase uplakanej den a já jsem celá nějaká mrzutá. Začalo to ráno, kdy mi zavolala Olina H., že si myslí, že Klárka na to cvičení, co jsme se přihlásily, nebude stačit, páč je nedonošená a nebudeme jí zatěžovat mozeček....a že jí přihlásíme na jiný s mnohem mladšíma dětma... Nevím, z čeho tak usoudila, viděla Klárku asi 3 minuty u mně v náručí, asi potřebovalal uvolnit místo v tom kurzu, ale mně to teda hodně mrzelo. Zvlášť, když jsme se tam přihlásily s kamarádkou, která má stejně narozená dvojčata a všechny tři děti jsou na tom pohybově stejně. Byla jsem fakt naštvaná a bylo mi to líto. Nejradši bych tam nešla vůbec.
Pak jsme byly na plavču, plavání nuda, nuda, Klárka po 10 minutách modrá zimou, klepala se jak ratlík, to se nám v Budějkách nikdy nestalo, tam byli děti pořád v pohybu už od první lekce. Tady nám pořád ukazujou, jak děti držet, to sice chápu, ale chodit pořád dokola kolem bazénu děti moc nezahřeje. Klárka už pak ke konci plakala, v herně pak už vysloveně řvala, byla samozřejmě nevyspalá a unavená...
Pak jsem jí byla nechat na akupunktuře proměřit ouška, doktorka měla udělat po vyšetření tečku na tom nej, nej místě... ha, ha, změřila jí ucho pravítkem, udělala kříž přes celé ucho, páč se Klárka trochu cukala, vyplázly jsme stovku a šly domů. To jsem taky byla hotová, kamarádky holce to proměřila nějakým přístrojem a nám pravítkem... Do telefonu mi říkala, že to stojí 200,- Kč, to bych jí za pravítko fakt nedala. Paní ve zlatnictví to pak stejně umyla a nastřelila podle sebe, protože se to jinak nedalo. Při nastřelování Klárka neplakala, ale pak v autě hysterčila, bylo mi jí líto, vyváděla jak blázen. Ale doma už pohoda, sice spinká neklidně, ale nepláče, tak snad dobrý. Celé odpoledne si na to nevzpomněla, ale v postýlce se otáčí pořád.
Takže dneska zas den jak vyšitej... přes den spala 2x 30 minut :confounded:

Na zimu jsem taky pořídila kombinézu, ale hned na jaře, vyšlo to líp. Koupila jsem takovou tu pěknou nexťáckou s kočičkou vpředu i vzadu asi za 300,- i s poštou :wink: . Ale má ťapky, tak jsem pořídila i bundičku, tu teda 80, ale kombinéza nám bohatě stačí 74 :slight_smile: . A v sobotu jsem u nás v sekáči sehnala naprosto dokonalý oteplovačky, fakt úžasný. Takže doufám, že Klarísek začne do zimy chodit, abychom to užily.

Makyb, kolik toho Miška vypila :grinning: :grinning: :grinning: . Je úžasná, jak tam vrávorá.
Hele, teta, Ty nic nebereš? Kamarádka otěhotněla při kojení hned 3 měsíce po porodu, má krásný holky rok od sebe. Já teda antokoncepci řešit nemusím, aspoň za něco ušetřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale pár let jsem jí taky brala, než jsem zjistila, že to byly vyhozené peníze a ještě mi bylo pořád blbě. No ale kdyby se přeje jen stal zázrak, vůbec bych se nezlobila :wink: .

Jdu poklidit a do pelechu, zatím se mějte, pa.
Ráno jdeme na neurologii, tak na nás myslete, díky.
8. zář 2008 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
Nikitko, Ty jsi mi dala brouka do hlavy, doteď jsem hledala nějaké www stránky té Radosti a nic jsem nenašla. Zítra jdeme k doktorce kolem, tak to konečně zjistím a dám vědět.
8. zář 2008 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
Maky, Michalka jí má teda jak z praku :grinning: No ale sponečky stále závidim, na ty si budeme muset ještě dlouho počkat. :slight_smile:

Tak Kája už to chytila ode mně a dneska dostala rýmu a před chvíli se mi zdála nějaká horká a má teplotu. Tak sem jí dala čípek a uvidíme. Doufám že se to nerozjede nějak hodně. Takže odsávám, nejradši bych si koupila nový vysavač, protože ten náš krám řve jako kráva a Káje to vyloženě trhá uši. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hm tak teda kombinézu asi taky pořídim, ale tu velikost teda nevim jaká bude lepší. To je těžký co značka to jiný číslování. No ale tu drahou asi nekoupim to už je docela dost, kdyby jí to aspoň vydrželo na dvě zimy.
Dneska sem dala na MMB kombinézu po Káje, tak sem zvědavá jestli se někdo ozve. Cenu sem možná natahla, i když ještě furt je o stovku levnější než sem jí koupila já loni taky na MMB.

Vladi, tak to by mně asi taky hodně zamrzelo kdyby mi někdo zavolal že moje dítě na to nestačí aniž by pořádně to dítě znala. Ani se ti nedivim že už nemáš chuť tam chodit.

Niky, u tý autosedačky jak tam je ta noha vepředu tak ta se jako jen opře v autě do sedačky nebo do podlahy? A nebo na ní taky musí být nějaký zvlášť držáky jako třeba na ten isofix? Teď nevim jestli si mně pochopila na co se ptám :sweat_smile: Sem jí dneska ukazovala manžovi, stejně budem muset zajet někam do krámu aby jsme jí přímo vyzkoušeli v autě jak tam pasuje.
Ty bláho Čendovi už bude za týden rok :sunglasses:
8. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Niky-máte štěstí,že máte hodné dítě.Ještě Vás nechá po pařbě vyspat,no holt ho máte vychovaného :grinning: S tím tělískem to musím teda promyslet,ale pořád se mi do toho nechce.Ale denně myslet na pilulku taky nic moc.
Mě teda jeden spánek moc vadit nebude.Je to sice fajn,že spěji ,ale je to i takový omezující,když někam jedem.
Ale zase je fakt,že ten den je pak dlouhý.No Ty si budeš chodit relaxovat do práce. :wink: Nemyslím,že tam budeš ležet,ale odfrkneš si od Čendy a každodenního kolotoče.

Vladi-je mi až hanba,že kolikrát jsem mimo z takových blbostí.To Ty máš opravdu starosti.Taky by mě teda namíchlo,kdyby mě někdo odpálkoval.Ale zkusím tě trochu uklidnit.Moje setřenice je narozená o dva měsíce dřív.Tenkrát před téměř 40lety to bylo něco jiného než dnes.Ta věda a poznatky jsou přeci jen někde jinde.A nepoznáš to na ní a má vysokou.Klárka to ostatním ještě jednou natře,neboj. :wink: Teď je to těžky,ale jednou se od toho,že je Klárka dříve narozená ,taky odpoutáš.
No a nic neberu :grinning: Mám v šuplíku antikoncepci pro kojící,kterou jsem ani nerozbalila.Mě chvíli trvalo než jsem byla těhu,pak jsem potratila,tak se mi nechtělo na chvíli něco brát.takže už jsem zvyklá.Teda manža je zvyklej
No a nás ta frekvence není nic závratného.Manža občas pronese něco v tom smyslu,že si tady žijeme v poklidu jako bartr se sestrou :grinning: No další dítě rok od toho druhého,to bych se šla asi houpat.
Tuhle mi kamarádka vyprávěla o své jiné kamarádce.První dítě jim nešlo,nakonec byla na umělém a teď mají po roce naprosto nečekaně další mimi :confused: Takže zázraky se dějí a Tobě taky přeju,aby to ještě vyšlo.

Jinak holky,Michalka jak mi bojkotuje to kojení,tak do ní peru ferneta,proto má po ránu takového motáka :grinning: Teď už bojujeme i s tím kojením ráno,tuhle se mi při pohledu na prsa rozeřvala,jako kdyby jsem je měla prašivý.A dnes jsem taky ráno nekojila.Snažím se to neřešit,je mi to líto,ale po těch bojích,kdy se mi odstavuje už dlouho,si možná i oddychnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Marky-taky se sponeček dočkáš .Zas Kája nevypadá jako Čáryfuk,to Miška pořád. :grinning:

Ještě hodím do alba našeho uvědomělého prvňáka. :wink:
9. zář 2008 v 06:51  • Odpověz
Tak už tam je,pizizubka jeden :wink:
9. zář 2008 v 06:55  • Odpověz
Jo Marky-to je teda pech,že to Kája chytla taky.Tak ať je brzy fit.My máme zrovna vysavač v opravně,mám půjčený takový starý a tím bych teda nechtěla odsávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten náš máme dva roky a minulý týden v něm zahučelo,zasmrádlo a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi moc uklízím :grinning:
9. zář 2008 v 06:58  • Odpověz
Hlavně,že jsem chtěla po ránu vyžehlit a místo toho dřepim tady :angry: Tak Vám přeju pěkný den :wink:
9. zář 2008 v 06:59  • Odpověz
Čau holky,
tak jsme doma z výletu, teda přijeli jsme už v neděli, ale nebyl moc čas se sem dostat.
Tak jsme si ten víkend opravdu pěkně užili, přišlo mi, že jsme tam byli snad týden a myslim, že jsme si oba odpočinuli. Počasí vyšlo nádherně, takže si nemám na co stěžovat. Chodili jsme po houbách, v sobotu jsme jeli do Písku, kde jsme si udělali procházku kolem řeky, pak jsme zašli do kavárny. Taky jsem okoukla školu, kam jsem rok chodila na jazykovku, tak jsem si připomněla starý dobrý časy. Tam u Červený jsme taky dvakrát zašli do hospůdky, po večerech jsme grilovali, Mareček to zvládal dobře, ani zoubky ho moc netrápily, jen se nám vyjímečně každý den vzbudil v půl 4 ráno, ale dostal najíst a pak spinkal do 9. Jo a měla jsem sebou skleničky s jídlem, bylo na nich od ukončeného 6m., no ale byli v tom kousky, no samozřejmě že to nemohl sníst, skoro se zase dávil, tak jsem hned v sobotu v Písku nakoupila rozmixovaný jídlo a to spapal hezky.
Jo a Makyb - žádnej sud jsem tam neviděla :grinning: , já totiž ani k vodě nešla, my na ní sice viděli z chaty, ale je tam dost blbý přístup a na koupání to ani nebylo, byl to hnus zelenej.

Jo holky v tom Takku jsem byla a tu slevu 30% jsem taky měla, takže jsem pěkně pokoupila - oteplený kalhoty, tričko, mikču, čepičku, no fakt tam měli krásný věci, ale těch lidí, to byl děs.

Vladi - já vim, že řešim jídlo :sweat_smile:, ale mě spíš zajímá, co a jakým způsobem to děláte, nechám si ráda poradit. Mně teď Mareček odmítá přesnídávky, včera jsem do něj nacpala 3 lžičky jablečno-broskvový. Na chatě měl jablečno-hruškovo-švestkovou, ta měla taky úžasnou chuť, ale on prostě ne a ne a nebude. Tak nevim, jestli nezkusim ten jogurt s čerstvym ovocem, prostě nějakou změnu, aby mi vůbec něco jedl. Jo a vůbec mi nechce nic pít kromě mlíčka. Nevim už co mu dát, zkoušim jak vodu, tak různý ovocný šťávičky, čaje (bylinkový i ovocný), ale s ničim nemám úspěch. Tak ani nevim, jak ho mám naučit pít z toho učícího hrnečku, když nic pít nechce. Tuhle jsem mluvila s holčinou, co chodila se mnou na kurz, ta má o měsíc staršího klučíka a prý že z hrnečku taky pít nechtěl, tak mu to dala bez toho víka a pije to jako dospělý. No tohle si nedovedu představit, to bysme byli asi pěkně zlitý.
9. zář 2008 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky, jdu nás zas posunout na výsluní :slight_smile: .
Dneska jsem se po dlouhé době krásně vyspala. Stalo se neuvěřitelné, Klárka si to dnes v noci nějak rozmyslela a spala od 19,30 do 6 hodin v kuse. Jenže já jak byla zvyklá na to, že dělá psí kusy, tak jsem se pořád probouzela a sledovala, jestli dýchá... Blázen, no. Ale i tak jsem se báječně vyspala. Uvidíme, co bude dál. Včera jsem byly na kontrole na té neurologii, dopadly jsem dobře. Všechno je normální. Když Vám dítě téměř nespí - normální, když nechce jíst nebo u jídla dělá ještě 50 dalších věcí - normální, nemluví - normální... atd. Takže jsme v úplném pořádku :slight_smile:

Seri, já to nemyslela nijak rýpavě, neboj :wink: , já tady samozřejmě taky hledám rady a zkušenosti ohledně jídla. Mně Klárka přesnídávky ze začátku taky nechtěla, zlomilo se to, až když jsem jí přidala borůvky, ty jí tak zachutnaly, že od té doby jí ovoce všechno. A zrovna švestkovou mi vůbec nechtěla. S tím pitím Ti neporadím, Klárka některý den nepije nic a někdy docela dost. Já ředím ty Hipp šťávičky a dávám jí to normálně z flašky jako mlíčko. Jednou jsem šťávu zapomněla doma, tak jsem jí ve městě obarvila vodu Nutrilonem a vypila to parádně, tak zkus Marečka taky takhle ošidit, třeba bude pít. Nebo moje kamarádka dává klukovi pít z té láhve Mathoni Sport, má to takový cucák jak láhve na kolo, jemu to z toho jde báječně.

Nikitko, napsala jsem minule svůj příspěvek, aniž bych četla Tvůj, a když jsem četla, jak Čenda drkotá, tak už mi je naprosto jasné, že to není tím, že by Klárka byla zimohřivá, ale opravdu asi tím programem lekce. U nás drkotali i další dva kluci. Jenže lovit 10 minut pěnová zvířata z bazénu nikoho nebaví, naše děti je stejně neumí ještě lektorce odevzdat, takže tvary sbíraly a odevzdávaly maminky s prckama v náručí... no prostě nuda. Prosím Tě, kolik lekcí jste měli v těch začátečnících? Mně překvapuje, že ty pomůcky používáte až teď, v budějkách plavali děti s kruhem už na 5. hodině, jinak jsme od začátku používali takové pěnové opasky, pěnové roury...

Makyb, ta moje kamarádka měla první dítko taky z umělého, o to víc jí překvapilo další těhotenství tak brzy po porodu :slight_smile: . Naštěstí má tu starší holčičku hrozěn šikovnou a samostatnou, říká, že kdyby se narodily obráceně, tak se z toho zblázní. Ta mladší je hodně závislá a dost zlobí. Hele, starosti jsou pořád starosti, nemůžeme porovnávat, kdo má větší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Úplně chápu, že Tě mrzí to kojení, mně to bylo taky hrozně líto, jak to malá bojkotuje.

Marky, doufám, že je Vám oběma už dobře, holky. Snad se to u Káj moc nerozjelo.

Jo, v tom mateřské centru je to každou středu myslím 9. hod do 12 hodin. Je to věková kategorie 0-1 rok, je to lepší, protože tam není moc dětí, které chodí. A i tak ty chodící zakopávají o lezoucí, případně jeden chlapeček má ve zvyku si ty lezoucí osedlat a sedět jim na zádech :confounded: Sice bude Klárka s Čendou brzy starší, ale myslím, že to nikomu vadit nebude. Tak kdybyste měly čas, můžeme se sejít. Ale příští středu my zrovna nemůžeme, jedeme do ČB na rehabilitaci.
10. zář 2008 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Nikitko, tak už sem zjistila na co je ta noha u tý autosedačky. Tak už snad konečně sem rozhodnutá že vezmeme buď Römer safefix plus a nebo Duo plus, musíme to ale vyzkoušet protože na stránkách roemer.eu jsou seznamy do kterých aut pasují a naše tam neni, přitom tam výstupy na isofix máme. Tak radši nebudem riskovat a napřed to vyzkoušíme. Našla už sem i obchod který neni od nás daleko a maji tam lepší ceny než některý jiný obchody poblíž.
Taky sem se tě chtěla zeptat jak jste spokojený s tou vaší jídelní židličkou? Máte tu baby design Pepe? Asi do ní taky pudu, nic jinýho už nevymyslim a tahle vypadá hezky a taky neni tak strašně drahá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jsou furt investice, měla jsem ještě ulitou půlku porodnýho tak to padne na tohle. Manža teď koupil nadupanej notebook, byla to taková dobrá koupě přes kámoše, že to koupili v jedný firmě pro svýho šéfa, kterej ale řekl že je velkej a že se s nim tahat nebude, tak ho prodávali o 10 tisíc levnější. My jsme chtěli notebook výhledově koupit, kvůli tomu že pokoj kde teď máme počítač chceme přes zimu předělat na dětský pokoj a tenhle velký počítač nemáme pak kam dát, takže jsme chtěli něco menšího. Notebook je teda z těch větších notebooků, ale kdy to nikam tahat nebudem a budem to mít doma na stole tak je dobrej a je fakt super. Akorát teda ta nabídka mohla přijít o nějaký měsíc dýl teď jsme potřebovali prašule strkat do jiných věcí.
:slight_smile:

Tak sem se včera docela naštvala, protože kámoška se kterou sme měli jezdit na plavčo mi to odřekla, takže opět spolehnutí jak nikdy, já nás jak blbec obě přihlašovala a ona mi to tři dny před první hodinou zruší. No nic tak budem jezdit s Kájou samy, co se dá dělat. :angry: Akorát mam teda nerva s tý první hodiny, protože sem v tomhle bazéně nikdy nebyla a vůbec nevim jak to tam chodí s tim převlíkánim a sprchovánim, teď ještě s Kájou v ruce, mam strach abych tam zase nědělala nějaký trapasy. :confused:

Kája má tu rýmu docela v normě,neni to tak hrozný ani nemusim tak často odsávat a v noci to taky jde. :slight_smile:

Vladi, tak kdyby to tak bylo každou noc takový vyspání :slight_smile:

Seri, tak když jste byli v Písku tak jste si měli zajít do tý Středověký restaurace, by jste se aspoň pobavili :grinning:

Maky, s pizizubky vám roste pěkný kluk, se o něj budou holky za chvíli rvát. :slight_smile:
10. zář 2008 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky,

o víkendu se stěhujeme do Milevska. Nevím, jestli to patří pod Táborsko nebo Písecko, ale vím, že do Tábora je to kousek. Můžu k vám občas nakuknout na pokec? Mám zatím dvě děti. 3,5 letého chlapečka a 4 měsíční holčičku a časem plánujeme ještě jedno.
10. zář 2008 ve 22:38  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Vladi-to je dobře,že jsi se vyspala,tak ať to Klárce vydrží.Ono u těch dětí se ty období pohody a méně pohody střídají jak o život.Člověk se nesmí moc namlsat,protože neví co ho čeká.A gratuluju k dobrým výsledkům z neurologie :slight_smile: Já teda můžu potvrdit,že kdyby jsem měla děti obráceně,tak se už houpu.Tom byl děsný uřvanec a nespavec. :grinning: Kamarádka měla první zlatou holčičku a teď mají raubíře.Je z toho dost rozčarovaná.I když mě klučík přijde naprosto v pohodě. :sweat_smile: Ale oni tu první fakt měli hodňoučkou,tak je to nezvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: A sousedka měla spavé hodné miminko a v roce se z princezny stal vztekloun a to jí vydrželo do pěti let.Tak to si člověk fakt nevybere :grinning: Tak jako tak,mít děti je nádhera,ale dávají zabrat :wink:

Marky-o těch investicích mi nemluv.Vysavač máme na vyhození,spálený motor.A to byl dva roky starý a nebyl to žádný křáp za dva litry ve slevě :angry: Navíc jsme koupili to auto,staré jsme teprve včera odvezli na prodej.Tak by se nám docela šiklo,aby se brzy prodalo.Když mám tisícovku v peněžence,tak je za chvíli pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi si vsadíme sportku.Ale jak se znám,vyhrajem to hnědý smradlavý :grinning:
Je to teda k vzteku,když Ti kámoška odřekla plavčo na poslední chvíli.Neboj,je to fakt o prvních dvou lekcích než se zaběhnete.Tak ať se Vám líbí :slight_smile:
Pizizubka děkuje za kompliment :grinning: Dívky ho zatím nechávají chladným :grinning: Tuhle jsem na hřišti pozorovala partu puberťáků a puberťaček.No nejsem žádný puritán,ale nevím jak to přežiju až to přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Seri-tak to je fajn,že jste si to užili.Michalka mi až tento týden vzala na milost hrnek Nuby.Kouzelnej od Aventu zatíme ne.Takže pila z lahvičky.Taky jsem jí různě šidila.Šťávičky s vodou jí docela jely.Teď vezme klidně i vodu.To přijde časem.

Andy-vítáme tě tady.Klidně nakoukni.v Milevsku to docela znám.Bydlí tam kamarádka a jako mladá/to jsem pořád :grinning: / jsem tam jezdila pařit a za první láskou :wink: Kde jsou ty časy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já včera byla na gyndě.Vůbec se mi nestýská po těhu,kdy jsem na kozu lezla pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všechno ok,mám si ještě volat na výsledky z cytologie nebo jak se to píše.Antikoncepci zatím nemám a v podstatě mi poradila tělísko.Prý se to teď hodně dává.Ty podkožní tyčinky mi meschválila,prý když se to pak vyndavá,tak ta tyčinka se pod kůží špatně honí.A náplasti jsou prý nepraktický a ani to moc ženský nechtějí.Tak si to mám rozmyslet.
Když jsem počítala levnější variantu prášků,tak s tím tělískem ještě ušetřím.
Moni v lékárně u nemocnice ho mají za 5200Kč.MS máš normálně? Nešpiníš mimo cyklus? A to jsem si říkala,že do tělíska nikdy nepůjdu :grinning:

Jo a Michalka už jenom leze,kašle na plazení :sunglasses: A taky je to teď pěknej mamánek.I když ležíme spolu na zemi,tak se na mě sápe a chce chovat.Což o to,já jí mazlím ráda.Ale ona si myslí,že s ní ještě budu chodit a to se docela pronese. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A staví se všude,občas se někde ťukne,prstíky už si taky přivřela.Ale snažím se, pokud to není hodně,dělat jako že dobrý.Ono toho ještě bude,tak ať je trochu zvyklá :wink: A má z toho lezení hroznou radost /já taky/ a děsně jí baví když jí honí.stává se z ní takový rarášek. :wink: A zub máme další.
11. zář 2008 v 07:01  • Odpověz
když jí honím já, jsem chtěla napsat :wink:

Andy-koukla jsem Ti do alba.Máte pěkný páreček.A koukám,že jsi taky rodila docela obříky :grinning: Co to,že z takové dálky se stěhujete do Milevska?
11. zář 2008 v 07:07  • Odpověz
Ahoj,
Andy, to je jasný že sem můžeš chodit, už je to potřeba aby sem taky přišel někdo nový, vypadá to že se sem všichni mezi nás bojí. :grinning:
Dětičky máš hezký a porodní váhy měli teda taky pěkný :slight_smile:
Maky, ten náš vysavač zase trochu smrdí jak kdyby měl spálený motor, ale ten řev je hrozný, Kája s toho ještě ohluchne. Už jí teď dávám na hlavu čepici aby to aspoň neslyšela tolik a snažim se jí ty uši ještě krýt rukou, ale čim víckrát jí ten nos odsávám tam tim víc se mi brání, takže teď už je to ve fázi kdy se mi hrozně mele a mam co dělat abych jí vůbec odsála. Tahám jí teď rýmu pěknou, včera se v půl dvanáctý v noci zbudila tak sem jí dala najíst a pak hodinu a půl nespala, tak sem asi 4x odsávala, měla tam toho požehnaně a stejně furt kňourala a brečela, nakonec sem jí dala nurofen a pak usnula. Tak bych si dneska docela ještě lehla. Před chvíli sem jí dala spát tak sem si lehla taky ale nemohla sem nějak usnout tak dřepim tady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No maky, až budeme mít z dětí puberťáky tak to bude asi fakt záhul, dneska už je to uplně o něčem jinym než jsme byli my. :confused:
11. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za přivítání.

markyb78 co že se stěhujeme do Milevska? Původně jsme z Prahy, po svatbě jsme koupili domek tady na Vysočině na hypotéku a teď manžel zdědil v Milevsku obr barák po babičce s velkou zahradou, která mi tady chybí. Tak se stěhujeme tam, protože děti potřebují zahradu a taky se zbavíme hypotéky, takže bude pohoda. Jinak dětičky jsou obříci asi proto, že se jim ode mě nechtělo. Jiřík je přenášenej 11 dní a Anežka 12 :sweat_smile: .
11. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj
Marky-tak snad už je Káje líp a Tobě taky.Tak já včera zjistila,že ten vysavač má záruku do 15.9. Manža se mě na to ptal,já tvrdila,že už je po.Takže včera hnal do té opravny,aby to dali dohromady.Snad to nepoznají,že to bylo rozebraný.Dnes to nesem reklamovat.Máme Zelmer asi za pět tisíc.Paní nám ho tenkrát vychválila.Sice vysávám často/skoro denně/,ale manža říká,že se vysávají pidi smítka,žádný velký bordel,takže z toho se spálit motor nemůže.Pytlíky měním včas,filtry jsem taky měnila,tak mě to docela vytočilo.Křáp jeden :angry: No manžu zase kapánek vytočilo,že jsme to do opravny dali a bylo to v záruce. :grinning: Jestli to neuznají,tedy spíš hlavně aby nepoznali,že to bylo rozebrané,tak to mě nakrknou.Všechno elektro kupujeme u Dvořáka,už si nás i pamatují,tak snad budou ochotní.
Jestli Ti vysavač smrdí po spálenině,tak tam může být shořelý nějaký kontakt.
To odsávání větších dětí je záhul,už se umí pěkně bránit.No nedělám si iluze,že se tomu vyhnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy-já jsem taky přenášečka :sweat_smile: To je paráda,že se zbavíte hypotéky a budete ve svém. :wink: A děti budou za zahradu rády.Tak ať máte stěhování za sebou,s dvěma prcky to bede asi hukot.

Nějak se nehlásí Kudrlenka :confused: Už by měli být doma z dovči.Tak snad jsou ok.
12. zář 2008 v 06:38  • Odpověz
jo holky,včera na Michalku spadl složený sušák na prádlo.Nechávám ho občas zaparkovaný na chodbě a malá se tam šmrdolila,najednou rána jako z děla a Michalka pod sušákem.Naštěsí se zachytil o radiátor,ale lekla se tedy pořádně.Já teda taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A přihodila jsem foto,na té venku je vidět jak je Miška přizrzlá.Ale teď jak jí podrůstají nový vlásky,tak je má takový slámovitý,nějakou tmavší blond.A Tom mi tuhle povídal,že se mu blondsky nelíbí a chce aby byla medová :grinning: No mě je to vcelku šumák :sunglasses:
12. zář 2008 v 06:47  • Odpověz
Jé maky, kolik cenťáků máte od sebe plaňky na tom přednim plotě? Teď to zrovna řešíme a já chci co nejmíň a manža zase tak 4 cm, to se mi zdá moc.
Dětem to moc sluší na tý fotce. Miška už se na stolek drápe pěkně. Kája mi tu zrovna taky leze po tiskárně, potřebuje něco za to by se mohla vždycky chytnou a stoupnout si u toho. Takže i k vysavači si stoupá, jinak tady takových menších věcí moc nemáme.
S tim vysavačem je to na prd, ale to si asi nevybereš u všeho se něco najde. Tak hlavně aby vám to ještě v tý záruce opravili a nic nepoznali.

My se před hodinou vrátili z plavání a bylo to fajn, akorát ta půlhodina je hrozně krátká a strašně rychle to uteklo, si řikám jestli to má cenu se tam kvůli tý chvíli hnát. Ty pátky jsou ale na prd, protože je děsný provoz, z Votic do Benešova a zpátky děs. No ale Káje se to moc líbilo, tak už se těšim na další. Kdyby jste ale viděli co tomu předcházelo já od rána stres jako prase, teď všude hrozný zdržovačky, u nás ve městě jít v pátek dopoledne nakupovat to je očistec, takže vždycky chodim až kolem oběda a nebo po to už je dobrý, no dneska sem musela teda dopoledne, takže nákup trval skoro hodinu protože všude fronty. Sem tekla. Čas hrozně letěl, teď ještě aby si šla Kája lehnouž než pojedem, pak ještě najíst, to taky měla dost času, no já už nerva. Pak jsme vyjeli a chytli jsme hned zavřený závory, pak sem jela objížďkou aniž bych musela protože to ještě nechali na značce. Ve Voticích se musí taky jinudy, pak sem chytla náklaďák a v Benešově dělali silnici takže červenou na semaforu. Takže sem přijela uplně ťip ťop že sem došla k bazénu a akorát sme začínali. :confused:
Tak doufám že takový stresy nebudu mít každý pátek :sweat_smile:

Kudrlenka, už tu fakt dlouho nebyla a taky už sem nějak přestali chodit Pavlusa a Lenkjane
12. zář 2008 v 16:31  • Odpověz
Tak jsem se konečně od rána zastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ráno jsem dojela na rychlej nákup, pak ještě doma trošku poklidit a připravit spaní pro příbuzný, pak jsem hnala ke tchýni, tam jsem nechala Čendu a frčela na melír. Kadeřnici mám za kostelem u náměstí, takže trága s parkováním,jak se chystaly táborky, takže jsem tam přilítla zplavená jak kůň. Pak zase vyzvednout Čendu, okolo 18 dorazila manželova sestřenice s manželem ze Slovenska, navečeřeli jsme se, oni odjeli do města na táborky a já do těď stála u plotny. Dělala jsem na zítřek šunkofleky, jenže pro 7 lidí, takže toho jsou dva pekáče a pak jsem upatlala Čendovi dort na nedělní oslavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať žije spravedlnost, já se honím jak debil, manža prakticky nehnul prstem :confounded: A ještě mi řekne, ať se zbytečně tolik nehoním, tolik neuklízím atd. obávám se, že kdybych na protest měsíc neuklízela, tak si toho ani nevšimne, chlapi mají ten práh pro pořádek hod jinde.Tak to jsem si jen chtěla postěžovat :confounded:

U kadeřnice jsem se rozhodla pro radikální změnu, udělala mi hnědo -měděnkový melír, takže už žádná bloncka a zkrátily jsme to asi o 5 cm. Je to dost změna, ale jsem spokojená :slight_smile:

Marky: jsi si to už našla s tou nohou u isofixové sedačky :wink: Akorát bude možná problém, kde se na ní v reálu podívat. V dětském ráji u Renty jí nemají, prej jí můžou objednat. V Honzíkovi na Blaňáku nevím, ale tipuji, že spíš ne, pač mě přijde, že tam prodávají levnější produkty.
S jídelní židličkou jsem spokojená, zatím jsem nějak neshledala nic, co by mi na ní vadilo. Ta cena je přijatelná.
Jo a stím plaváním...až pojedeš po třetí,počtrtý, tak už to budeš mít zmáklý. Pro mě to taky ze začátku byl stres.
Je pravda, že sem přestala nějak chodit Pavlusa, my jí potkáváme na plavču, plaveme hned po nich, tak jí řeknu, ať taky zajde,jestli na nás nezanevřela. A Lenkjane, tu jsem potkala před 2 měsíci na těch kyčlích a říkala, žezase nemají net, jak dělají fasádu, tak nevím, možná jí zkusím písnout smsku, stejně slibovala, že přijedou podívat s Lucinkou taky k nám, my u nich byli v dubnu.

Jinak jsem měla konečně čas kouknout Vám do albíček. Fakt to děsně letí, jak prckové rychle rostou. Kája je už velká slečna. Miška je úžasná, jak má sponečky,má pěkný číro, to je výhoda holčiček, že se jim dají sponečky. Já už se těším, až Čendu ostříháme, děsně mu to trčí a ten přední lízanec pořád někam naháním :sweat_smile:
V neděli máme rodinnou oslavu, sice narozky má až v pondělí, ale další víkend nejsme schopní se sejít, tak to slavíme před. Dort jsem udělala nepečený, piškoty, tvaroh s jogurtem a cukrem, ve 3 vrstvách, nahoru banány, kompotové mandarinky a kiwi a želatinu. Sice by bylo jednoduší nějaký objednat, ale chtěla jsem, aby to mohl jíst i Čenda :wink:

Včera byly u nás na návštěvě Vlaďka s Klárkou, Klárka pěkně vyrostla, za ty 2 měsíce, co jsme se neviděli a krásně leze :wink: Je to fakt šikulka. Vlaďka to tu určitě ještě písně, ale v tom mateřském centru by jsme se mohly občas sejít ve středu dopoledne, to je vyhrazené pro děti do 1 roku :wink:

Tak já si jdu dát sprchu a jdu spát, jsem nějaká ko....akorát nevím jestli nebudu ránoještě víc ko. Návštěvu jsme ubytovlai u nás v ložnici a my spíme u Čendy v pokojíšku na nafukovačce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak dobrou. Po víkendu písnu,jak proběhla oslavička a snad přidám nějaké fotečky.
12. zář 2008 ve 23:15  • Odpověz
tak jsem vás dočetla,ale jsem nějak mimo,tak si toho moc nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky-plaňky máme 2,5cm od sebe.Chtěli jsme aby bylo vidět ven,ale aby nebylo vidět dovnitř.Což ten rozměr splňuje.4 cm se mi taky zdá dost.Já na to dnes koukala, tak víc jak 3 cm bych nechtěla.Ale záleží jak to máte.Myslím jestli máte plot hned v ulici nebo jak.My ho máme hned u silnice,proto i ta plná zeď/díky který to bylo hnusně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: /Chtěli jsme si zajistit soukromí.
Neboj příště bude příprava na plavčo ok.Já hekticky prožívám vše co je prvně.Jak se člověk zajede,bude to v pohodě.

Niky- s těma chlapama je to všude podobný.V normálním provozu to jde.Ale jak se chystá nějaká akce,tak mám jazyk na vestě.Nejhorší je,že já to musím mít ťip ťop.A pokud je ta návštěva i s dětma a to často je,tak za 15 min. je moje snaha v čudu a čeká mě to pak znova :grinning: Tak ať se Vám víkend a oslava prvního ročku vydaří.Rovnou tedy přeji Čendovi k jeho životnímu jubileu :wink: jenom to krásný.A je pravda jak to letí.Mě teď co se Michalka staví a leze dochází,že miminka mám už jasi odrostlý :sweat_smile:
Tak ať Čendovi dortík šmakuje :slight_smile: Já teda peču docela ráda,ale dortík já asi nee.Jsi šikula.
A cítíš se v té hnědé líp?Já myslím,že to člověka jako omladí,ne? Teda né že by jsi vypadala staře :sweat_smile: Já jdu ke kadeřnici v pondělí,už se těším.Mám ráda,když se mi někdo hrabe v hlavě.Změnu bych nějaou chtěla,ale nejsem schopná vymyslet jakou.Ale já co mi přestala hlava pelíchat,tak jsem vcelku spokojená.Už mi tam občas drží i něco jiného než splih :sunglasses: Ale okoukaný už to mám,to zase jo.

My dnes byli na tenisovém turnaji,chvílema byla pořádná kosa,nevěděla jsem jak Michalku oblíct.Nakonec měla punčošky a horko jí teda rozhodně nebylo.Bylo to i s občerstvením a už jsem musela vysvětlovat,že Miška brambůrky a křupky fakt ještě nebaští. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý a vždyť má zuby :grinning: jsem málem padla ze židle.
Dala jsem si tam grilované masíko s grilovaným ananasem a to teda nemělo chybu.Dostala jsem chuť na ananas,mám ho v lednici a jsem lína ho okrájet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak třeba zítra.

Jo a k vysavači.Ten opravář rozebral úplně jiný :grinning: takže toho našeho se ani nedotkl,což teda bylo štěstí.Došli jsme do obchodu,tam ze mě udělali totalní šmudlu :angry: Prý nemám vyměněné filtry.Ale jakým stylem mi to ten vůl řekl.Pravda vyměněné nebyly před týdnem,ale myslím si,že stav toho vysavače vypadá na dvouleté užívání super,myslím vnitřek.Z venku je totiž jak nový.A má to nějakou pojistku,jako že když je zanesený ten filtr,tak nedojde k přehřátí a proto mi to nejde.Tak já doma učinila špičkovou nápravu.A vysavač smrdí pořád jak seškvařená guma a řve jako blázen.Tak ho tam dnes manža hned ráno opět zavezl.Takže to vidím,že mi řeknou,že nesprávným užíváním jsem ten vysavač zničila. :angry: Hlavně,že podle toho co mi řekl ten prodavač a je to popsané i v návodu,je ten krám vlastně díky té pojistsce nezničitelný.Fakt jsem teda byla nasraná :angry:
13. zář 2008 ve 21:09  • Odpověz
ahoj,
maky ten náš vysavač zase smrdí jak posraný trencle a řve taky, tak snad abych ho taky někam zanesla :grinning: Chudáka Káju už odsávám v kulichu aby jí to tak nervalo uši. :grinning:
Tyhle vysavače jsou hrozný krámy, my máme bravo a dostali jsme ho jako svatební dar, řval a smrděl teda od začátku, občas koupim nějakou tu vůni do něj.
V pondělí jdu taky ke kadeřničce na melír a ostřiháni, změnu bych taky brala ale taky nějak nevim jakou.
My dneska měli celý odpoledne návštěvu, napřed že jako jen na chvilku na kafčo a pak s toho byli 4 hodiny. Chtěli jsme se jít podivat na hřiště měli tu hasiči výročí ale to jsme už nestihli. Ale dobrý přijeli známý s holčičkou 7 měsíců, holky se viděli už podruhý a byla to už změna už na sebe docela zajímavě reagovali, příště to bude ještě lepší. :slight_smile: Za 14 dní s ní letí na 10 dní Kanáry tak to nevim jestli bych si troufnula. Ale oni se tam asi domluví tak kdyby se něco stalo tak to asi nebude takový problém to my by jsme to měli horší.

Niky, s chlapama je to všude fakt stejný. My když taky čekáme nějakou návštěvu tak manžel je v klidu nehne pomalu ani prstem a já nevim co dřív. Oni ty věci prostě vidí jinak, oni to že chceme mít naklizeno a vše perfekt připraveno nechápou jim je to šumák. Mně jak dneska zavolali že by přijeli na návštěvu tak sem taky začala rychle uklízet protože tu byl docela bordel, takže vytřít, utřít prach trochu to tu poleštit, do toho uvařit oběd, obstarat Káju. No manža se zrovna teda taky neflákal protože včera přivezl 12 velkých tůjí a tak je dneska sázel takže si docela máknul. :slight_smile:
Niky, tu autosedačku vyzkoušíme,našla jsem od nás nedaleko obchod a tam je maji, psala jsem tam mejla tak mi pani psala že je maji na prodejně a že je můžeme klidně vyzkoušet, takže tak za 14 dní tam asi zajedem. A asi se tam podivám jaký tam maji jídelní židličky a kdyštak bych jí koupila tam.

Tak Kája si teď dvě noci po sobě vynechala kojení kolem třetí hodiny, takže sem kojila už jen dvakrát za den, že spala od půlnoci do šesti, tak uvidíme jestli to byla jen náhoda nebo to tak už bude mít furt. Jak tu byli ty známý tak ta jejich holčička je jak buřtík a papá po dvou hodinách, takže jí kojí docela často a i v noci se budí prý furt po dvou hodinách a nedá se ničim ošálit prostě chce mlíko, takže docela na budku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2008 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím návrat :slight_smile: :slight_smile: už se mi po vás stýskalo, ale nějak jsem vůbec nestíhala a teď budu mít konečně víc času.

Dovolená byla parádní, hrozsně rychle to uteklo, vydržela bych tam týdny alespoň dva :cry: Vyšlo nám krásně počásko, jediný co nám to kazilo byly večerní výlevy Danečka. Spal v tý cestovní postýlce a nějak se mu tam nelíbilo. Podařily se mu tam tří krásný krůčky, ale jinak sám, ještě nechodí, jen za packy. No spaní neni u nás nic novýho, všechno při starym.
Ale teď jsem zkusila koupit BIO mléko a tak si z hrnku cucne, hodí bok a spí dál, tak se můžem trochu vystřídat.

Ve čtvrtek jsem byla s Daníkem plavat a potkala jsem se s Mončou :wink: Mě to plavčo taky baví a koukala jsem, že hodně holek je opálených, tak mi řekněte jak to dělaji, já jsem po létě jak ředitel vápenek, vůbec jsem se neměla kdy opalovat. Musim si Vác dočíst, až budu mít úplný klídek. Tři dny mám rýmu jak hrom a Daníka to trápilo taky, ale odsávačka na vysavač a Mucosolvan zabraly :wink: mě bohužel nezabírá nic :unamused:
14. zář 2008 v 15:57  • Odpověz
Maky , máš fakt hezoučký dítka, ty vlásky jsou super, u nás by mi manža nevěřil, že je jeho :slight_smile:
14. zář 2008 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.