• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky,už nejaký čas vás pročítám,mohla bych se občas přidat? momentálně jsem na MD se svým tříměsíčním synem,příště napíšu o sobě víc jestli teda budete chtít.
2. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz
Makyb - já bych tam osobně taky asi šla. Takhle jako Tom, jsem na tom byla i já. Jsem 29. srpna a byla jsem vždycky nejmladší. Určitě se to srovná. Pokud se bude dobře učit (což určitě bude :wink: ) tak na to zlobení potom koukaji úči jinak. To je případ mojí kamarádky. Její syn od první chvíle měl ve škole tyhle problémy a bohužel mu přetrvávají dodnes (3. třída), ale je jedničkář a tím si myslim, že to má snažší :slight_smile: Pak je tu jeden, který zlobí o hodně víc a moc dobře se neučí a s nim už je to horší :unamused: .
Já taky jen pořád žehlím, vařím a uklízím, takže v tom nejsi sama, ale opět úděsná noc, takže na všechno kašlu a jdu si snad poprvý lehnout dopoledne. Už normálně nemůžu, kruhy mám až snad pod nos a dneska si užije noční představení tatínek :wink: , já odcházim spát jinam.

Anezh - vítej, to víš, že se můžeš přidat :wink: ,alespoň se to tady rozrůstá. Jsi z Tábora?
3. říj 2008 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,
právě jsme přišly od dr., Andrejka má opět zánět průdušek. V pondělí jdeme na ko a vypadá to, že asi dostane inhalátor pokud to nebude lepší. Zrovna tohle si ode mě brát nemusela.

Makyb - já jdu s Kristýnkou k psycholožce :unamused: . První třída byla až na nějaké vyjímky v pohodě, ale s nástupem do druhé třídy je to horší nemůžu říct, že je hloupá to vůbec ne, ale je pomalá, začala si plést písmenka a nechce dělat nic navíc. Zkoušela jsem to po dobrém po zlém, ale nic nezabírá a přijde mi, že čím víc se rozčiluju tak se zabejčí a pak s ní tuplem nehnu. Ze začátku jsem z toho byla dost špatná a dokonce jsem se i styděla, ale Vám to říct můžu, snad mě neodsoudíte jako neschopnou matku, která nezvládá dítě. Jo, ještě mi přijde, že začala žárlit na Andrejku. Kyž jsem byla na konzultačních hodinách tak mi učitelka říkala, že děti mají úkol splněný a Kristýnka teprve začíná, že ho udělá, ale dýl jí všechno trvá. Tak uvidím co mi řekne na té psychologii.
Toho prádla u nás taky neubývá - vyprat není problém, ale to žehlení :sweat_smile: .

Kudrlenko zrovna včera mi bylo v bazénu docela teplo.
3. říj 2008 v 10:26  • Odpověz
Moni-vůbec není zač se stydět.Já mám někdy pocit,že jako máma jsem selhla :unamused: no nemám ho někdy,ale často.A o poradně jsem přemýšlela a přemýšlím taky,spíš s Tomem občas nezvládám komunikaci.Ale já to asi hodně řeším ,tolik holek má děti grázly a jsou happy.Taky zkouším po dobrém po zlém :unamused: výsledek žádný.
Jsem zvědavá co Ti ta psycholožka řekne,kdy jdete? Taky sem nevěděla jestli to sem psát,nemám z toho vůbec dobrý pocit.Né kvůli holkám co jsme tady,to vůbec ne.Ale když to člověk po sobě přečte, je to ještě horší.
Kristýnka bude určitě v poho,má třeba blbý období.Je i dost možný,že to má souvislost s tím žárlením.Andrejce přeju brzký uzdravení :slight_smile:
Kudrlenko-pořádně se vyspi,Daneček je teda pěknej pacholek. :confounded:

Tak jsem si sedla a dítě si mě žádá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anezh-je dobře,že nás tu bude víc :slight_smile:
3. říj 2008 v 11:40  • Odpověz
Jo a Moni-jdeš s Kristýnkou z vlastní iniciativy nebo Ti to doporučila ta učitelky?A kam jdete,do J.Univerzity?Jestli se teda můžu ptát?
Nějaký chameleon mi tu tahá za káblík od klávesnice :grinning: A kouká jestli jako může.Člověk by si řekl,že absolutně nerozumí,ale moc dobře to ty dětičky s námi umí :sweat_smile:
Jdu,šteluje tu video :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky, tak taky něco napíšu jestli mně Kája nechá. Tenhle týden je nějaký náročný, co si začala stoupat tak se začíná pěkně projevovat. Visi mi furt za nohavice, když si chvíli sednu tak je hned pode mnou a řve že chce nahoru. A co dělá když jíme, to jsou hysterický výstupy, stoupne si k nám a řve a řve, vzteká se fakt děs. Dneska když jsem obědvali tak při tomhle hysteráku přepadla dozadu a dala si pěknou pecku do hlavy. Manža byl nakonec doma celý týden a léčil se, léčil se v pohodě, ležel u televize nebo u počítače a já mu tu vařila a uklízela po nich ten bordel. No a mně včera začalo bolet pěkně v krku a dneska mam rýmu a neni mi dobře, takže sem to asi zase chytla od něj. Akorát že já si nemůžu dovolit abych si šla lehnout a odpočinula si protože za mně tu práci nikdo neudělá a Káju nepohlídá. Mam už toho po těch pěti dnech docela plný zuby. Kája se teď i hodně budí v noci a dost při tom brečí, sice jí stačí podat dudlíka, ale prostě mně vzbudí takže to spaní mam hrozně spřetrhaný.
Teď tu sedí na dece a žulí se na mně a vypadá to že by si chvíli i snad sama hrála. Sem zvědavá jak dlouho u toho vydrží.
Byli jsme dneska plavat tak to bylo fajn, akorát ta cesta tam a zpátky mně zase docela odrovnala.
Jak vás tady ale holky čtu, tak nás časem čekaji ještě horší věci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Maky, to se ti ani nedivim že si se na to šla do tý školy zeptat, asi bych s toho měla stejný pocity.
Moni, ty to taky nemáš lehký, no ty kudrlenko taky s tim nevyspánim. Každý má něco, důležitý je se s toho nezbláznit :grinning: I když Kadel mi tu opět řve pod stolem jak protržená :rolling_eyes:
3. říj 2008 v 17:02  • Odpověz
Maky - jdu z vlastní iniciativy, učitelka mi řekla, že je pomalá, má těžkou ruku ( psaný projev fakt děs obzvlášť ve škole ) jinak v pohodě a drruhej den jí napaří trojku. Nechci se Kristýny nijak zastávat, teď jsem přešla do fáze kdy se jí snažím hodně chválit a motivovat, ale učitelka mi v tom moc nepomáhá - třeba za psaní který mi přišlo docela dobrý jí nedala třeba ani hvězdičku nebo v první třídě razítko - Kristýnka z toho občas byla smutná. Máme to domluvený přes známou v nemocnici. Prej je i nějakej psycholog na Sojčáku. Chci se s ní ještě poradit jak to máme Kristýnce říct o tátovi. Klidně se ptej. Mluvila jsems kamarádkou a ta mi říkala, že zná ještě horší případy než je Kristýna a mamči jsou v pohodě.
Ty prckové to s náma umějí koulet, Andrejka se doplazí k poličce, zkusí co tam je na půjčení, když jí řeknu, že ne tak se po mě přes rameno otočí usměje se a rabuje vesele dál.

Marky s nemocnejma chlapama je veselo, ten můj nastupuje v neděli do nemocnice na to koleno v úterý ho snad pustí domů, ale bude doma ještě asi 3 měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Přesně důležitý je nezbláznit se, a ještě nebylo tak zle aby nemohlo bejt ještě hůř :wink: .

V pondělí se začalo na baráku s oknama na nás by mělo dojít 22.10. - nechám tady našeho "pajdu" a s dětma se stěhuju k našim. Už se těším na ten bordel, ale aspoň budu mít část vánočního úklidu za sebou.
Musím jít krotit z obýváku se ozývají podezřelý zvuky a ten malej rarach od půl čtvrtý nespí, ale aspoň už přestala kašlat.
3. říj 2008 v 18:20  • Odpověz
Jo jo holky nezbláznit :grinning: Ale jak to udělat,já už mám slušně našlápnuto do Bohnic.A Moni,teda mít chlapa doma tři měsíce,tak se jdu pověsit rovnou.Ať se zbytečně netrápím :grinning:
Písnu víc asi zítra,to bude manža na fočusu.Teď ho jdu probudit a kousek odvalit ze sedačky,ať mám taky místo :sweat_smile:
3. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz
No mít ho doma tři měsíce tak bych ho tu asi povraždila :grinning: Mně totiž hrozně sere když se tu válí a já musim makat. :grinning:
Musela sem to psaní utnout to se nedalo, nevim kam se poděla ta moje hodná holčička. Opět scéna u naší večeře až sem to nevydržela a jídlo sem dala na linku s tim že si to dojim až na to budu mít klid. Tak pak sem jí udělala kaši a dala jí manžovi ať jí nakrmí a já to dojedla. Pak mi nechtěla usnout, zlobení, řev. Přes den taky vůbec nespala jen v autě. Je mi čim dál hůř tak asi pudu dneska dřív spát.
Vždycky si řikám co vám sem napíšu a pak když tu sedim tak si nemůžu vzpomenout.
Si furt řikám jestli vůbec jít ještě do druhýho dítěte, že na to nemam už energii a nervy. Někdy tu fakt slušně vypěnim, do toho ještě ty psiska, dneska se nám servali hned u Káji a trochu na ní šlápli, tady člověk fakt nemůže ani na chvíli vypnout. Ona hlavně je taky začíná docela pošťuchovat a Blade na ní už několikrát zavrčel.
Mam trochu strach s tý neděle jak jí tu bude hlídat máma, snad jí uhlídá a snad nebude Kája řvát, příde mi teď trošku jako závisláček. Aspoň že tu nebudou psi, tak na ty pozor nebude muset dávat.
Tak nám v lékárně udělali ty mastičky na ten Káji ekzém a teda ta jedna to je hrozný utrejch, strašně smrdí, má si jí mazat jen 2x denně tři dny a pak jen tři noci a vysadit. A ta druhá to je před plaváním že ji tim mam namazat a ono to na ní udělá takový ochranný film, sem na to zvědavá jestli to pomůže. jinak jí meju furt tim konopnym mýdlem, už jsem koupila další. A po koupeli jí mažu mlíkem A-Derma Exomega Lait

anezh, klidně se přidej :wink:

Maky, budeš kupovat Mišce na zimu už chodící botičky? Kája má zatim do kočáru jen takový na parádu aby na tý noze něco měla, tak nevim jestli pak už nekoupit normální boty, nebo jestli mam čekat až bude chodit.
3. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
Makyb byl doma od středy a už mi leze na nervy. Mám rezervaci v Jihlavě o prázdninách jsem si to byla omrknout :grinning: .
3. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky holky,

tak se jdu na vás podívat. Ještě pořád moc nestíhám, ale už to je lepší a lepší. Pořád mám ještě co vybalovat, ale snad už to bude dobrý.

A mám na vás dotázek. Nevíte, jestli se tady někde v okolí (Tábor, Písek) dá chodit na plavání kojenců? Ta moje prdelka naprosto zbožňuje vodu a myslím, že tohle by bylo pro ní to pravé.

Až budu mít čas, tak si vás musím trošku počíst, abych byla v obraze.
3. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj,bydlím na okraji tábora,mám už víc dětí,se školou mám taky podobnou zkušenost,naše Kristýnka v první a druhé třídě neměla potíže, potom dostala jinou učitelku a teď chodí už druhý rok do pedagogické poradny je ve čtvrté třídě,učí se celkem dobře ale jen potřebuje víc času než ostatní děti.ono se vkaždým věku něco najde a čím větší děti tím větší starosti.
3. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj maminy :wink:
Se omlouvám, za ten poslední příspěvek, jsem to asi neměla psát, jsem byla plná emocí :pensive:

Já jsem od včerejška marod. Večer jsme byli s manžou na Sezimáku ve Spektráči na divadelním představení (od Moliera "Chudák manžel" :grinning: ), bylo to vtipné, takové fajn odreagování. Po přestávce se do mě pustila děsná zimnice a když jsme přijeli domu, tak jsem si naměřila 38°C. Ráno mi bylo ještě hůř, bolel mě celej člověk. tak jsem se nadopovala Coxtralem a normálně fungovala (to je tak nespravedlivé, když je nemocnej chlap, tak si zaleze do postele a "umírá" a když je nemocná ženská, tak musí normálně fungovat. V poledne jsem si lehla s Čendou, tak mi odpo bylo o dost líp. Manža, když viděl, že mi je líp, tak zdrhnul v 17 hodin na nohejbal, pak sem jen hodil tašku a šel s chlapama do hospody. Mě docela naštval :angry:

Jo a včera jsme byli s Čendou kupovat první botičky, už zimní. Měli tam zatím dost velkej výběr, trošku byl oříšek jestli mu vzít 20ky nebo 21 velikost. Prodavačky tam jsou super, celou dobu se nám věnovala a nakonec jsme se domluvili, že bude lepší vzít ty 20, aby se mu v tom dobře chodilo :slight_smile:

Jinak vítám nově příchodí Anezh a Andy :wink:

Makry: a nepolezou Káje zoubky, když je takto protivná?

Moni: koukám, že opravdu platí, že malé dítě malé starosti, velké velké starosti :pensive: Tak snad se Kristýnka srovná :wink:

Se mi nechtělo spát, jak jsem chrupčila v poledne s Čendou, ale už to na mě začíná padat...tak já padám do postele. papa :slight_smile:
3. říj 2008 ve 22:45  • Odpověz
teď koukám, že píšu pod jiným nickem...to jsem já NIKITKA :grinning:
3. říj 2008 ve 22:46  • Odpověz
Ahoj holky,
jesli se dřív nezblázním až přijde z tý nemocnice tak ho asi zastřelím :angry: ještě se ani nestačil vrátit a už mi leze na nervy. Že mi budete nosit buchty? :wink:
4. říj 2008 ve 13:09  • Odpověz
tady je známka, že už mi začíná hrabat - melo tam být "nestačil odejít" :slight_smile:
4. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mám pocit, že nás všechny zasáhla taková asi podzimní depka :wink: , já jsem na tom dosti podobně. Manža mě štve s hospodou, dítě mi celý týden v noci řve a když si ho vzal dneska na jednu noc, tak se vzbudil jednou, tak mi povězte, je to normální ??? Já tomu nerozumim :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem si tak škodolibě přála, aby s nim taky byl do 3 vzhůru a ono nic. Ráno slyšim smích z kuchyně, už byli po snídani a pohodička.
Jsem poslední dny utahaná jako pes, bolí mě žaludek a ještě k tomu, mám opět zánět prsu, takže včera jsem skoro celý večer prořvala, bylo mi zle a dostavila se horečka. Vždycky jsem si myslela, že se to stává pouze na začátku kojení a ne po roce :confused: . Radši snad ale přestanu kojit, než tohle.

Marky - drž se a pevné nervy, jak s manžou tak s malou, protože Daník, je sice celkem hodný dítě, ale když má občas den D, tak jsem z něho na prášky.

Andy 80 - my chodíme do Juklíka v Táboře na Sojčáku http://www.juklik.cz/slozka-3 :wink:

Makyb - jsi prostě starostlivá maminka :wink: a vůbec si nemyslim, že by jsi jako máma selhala, je to změna a určitě se to časem srovná :wink:
Tak holky držte se a jestli máte někdo protekci třeba v Bohnicích, dejte vědět :sweat_smile:
4. říj 2008 v 19:04  • Odpověz
Kudrlenko, děkuji za tip na plavčo. Tý jo, to je mi tě upřímně líto, že takhle trpíš. Celý noci brečící dítě, zánět prsu a štvací manžel, to je trojkombinace jak noha. Já mám naštěstí těžkou pohodu. Obě děti mi odmalička celou noc spí. Jiřík se budil na jídlo v noci do šesti týdnů a to jen jednou za noc. Potom spával od 19:00 - 9:00. A Anežka se mi první tři týdny budila v noci na jídlo po třech hodinách, pak začala spát celou noc. Jedla vždycky kolem 23:00 a pak v 5:00 ráno. A asi od třetího měsíce mi spí od 19:30 - 7:30, takže je mi líto, že ti malej celý noci prořve. Nedovedu si to představit, protože já když se nevyspím, tak jsem strašně protivná. Takže držím palečky, ať se to zlepší a je ti líp.
4. říj 2008 ve 20:39  • Odpověz
No podzimní depka jak vyšitá :unamused: Ale holky my se nedáme. :wink: Tolik jsem toho chtěla napsat,ale dostala jsem se sem až teď a chci koukat na Bestiáře.Já to ale určitě napravím. :wink:
Chlap mě prudí snad pořád,no vždyť to znáte.Ale na výměnu už se cítím kapánek opotřebovaná,takže si ho nechám :grinning:
Malá se dnes zbláznila :sweat_smile: Spala jen jednou dopoledne a pak už ani ťuk.Spala teda přes dvě hoďky,ale ani tak tomu nerozumim.Ani nebyla protivka.Takže se bojim i noci.U Toma vždy vím,že čím míň spal ve dne tím horší v noci :unamused: Je to divný,ale je to tak.
Tak dobrou :pensive:
4. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky, hlásí se další chodící depka. Jsem totálně nevyspalá a ještě víc nasraná, že to tak musím říct. Celý týden byl u nás se spaním díky rýmě na prd, odsávali jsme pořád snad po 2-3 hodinách ve dne, v noci. Teda já odsávala. Včera jsme měli ten třídíní sraz, tak jsem se chtěla přes den trochu dospat. To jaksi nešlo, manžel byl unaven, přitáhl z Apolla někdy k ránu, pak zmizel na hokej. Jak jsem zvyklá nespat, tak jsem to docela protáhla, spala jsem na dnešek 3 hodiny. A můj drahý je opět celý den na hokeji, buď hraje nebo píská, ale prostě není doma. Klárka je uječená a protivná, za celý den spala hodinu. Ale kam se má přijít najíst, to manžel věděl dobře....Na rozdíl od Makyb, já tu výměnu ještě zvážím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2008 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
Vladi-ty mě bavíš :grinning: Né určitě si z Tebe nedělám legraci,ale umíš to pěkně podat.A naprosto Tě chápu ,manža měl tenhle víkend včera fotbal a dnes tenis,dnes jsem tu dala sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prej proč pořád reju . :rolling_eyes: Dnes jsme byli na návštěvě,usadila jsem se tak šikovně,aby jsem v žádném případě nemohla vstávat k malý :grinning: Pořád si plánuju,jak se tady vypíšu a nějak se sem nedostávám.

Marky-jen narychlo,jsem si vzpomněla.Zatím máme capáčky a koupím na doma bačkurky.Botičky nechám fakt až to chození bude na spadnutí.A to není :wink:
5. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky, tak já se přidávám jako další depkující :sweat_smile: Sem tu před hodinou už solidně vypěnila tim stylem že sem se rozeřvala na manžela až sem u toho brečela, fakt idylka. No prostě sem nachcípaná a je mi blbě, dneska jsme vstávali před šestou protože jsme jeli se psama na tu výstavu, byli jsme tam asi do jedný a docela jsme tam vymrznuli takže sem se asi dodělala. No a Kája mi nechtěla usnout, tatínek ten si tu dal sluchátka na uši a hrál si na počítači nějakou střílečku a mně tu Kája řvala přes půl hodiny a nechtěla spát. Pak jsem jí šla odstát nos a potom sem jí nechala lést a šla sem umýt odsávačku a milá Kája se doplazila ke psí misce s vodou a tam dělala cáky cáky že byla celá mokrá. Tak už sem vybouchla a odsral to manža. No prostě sem mu řekla že mi tu s ničim nepomůže a že když jemu bylo blbě tak si tu ležel a nic nedělal a já nemam šanci a on že jak to má vědět když nic neřeknu, tak já že se ho snad nemusim furt doprošovat, že snad to vidí že kdyby nedřepěl u debilních her tak by taky trochu vnímal. Prostě štastný manželství, poslední dobou si taky fakt řikám jestli by mi bez chlapa nebylo líp. Mně prostě přídou uplně natvrdlí. :angry: V některých věcech mi prostě příde absolutně nesamostatný že abych mu furt řikala co tu má udělat. Jako co se týče jeho zaměstnání a vydělání peněz tak to se o rodinu umí postarat abych si zas furt nestěžovala a dělat něco kolem baráku to docela taky, ale doma aby ho napadlo se tý Káje taky věnovat a třeba si jí vzít abych si trochu od ní odfrkla to ne. Asi bych toho chtěla po něm moc co. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže já už pak prostě nemam vůbec náladu a sílu se taky nějak věnovat jemu.
Kája ta vypadá že bude mít zase rýmu a i kašel, uvidim jak zítra a kdyštak s ní budu muset k doktorovi, nejradši bych šla i sama se sebou jestli to neni na antibiotika. Cpala jsem tu do sebe oscillococcinum to jsem dobrala a teď asi najedu na Paralen.

andy, ty máš teda super spací děti. :slight_smile:

Maky a jak se pozná že je to chození na spadnutí? Kája už trochu popolejzá když se třeba drží stolu tak kolem něho. Možná nakonec v tomhle bude fakt po tatínkovi jak napřed lezla dozadu tak tchýně řikala že manžel lezl napřed taky dozadu a že pak brzo chodil už v deseti měsících tak třeba to samý bude u Káji.
Dneska jak jí u nás hlídala máma tak docela dobrý, akorát ráno když jsme odjížděli tak sem jí nakojila a dala sem jí ještě spát a ona to asi vycítila že si sedla v postýlce a začala brečet a nechtěla jít spinkat, tak se mi zase těžce odjíždělo a pak když sem volala mámě, tak řikala že pak ještě usnula a jak byla v obýváku tak napřed furt nakukovala do kuchyně a občas nabírala, ale jinak dobrý zvládli to dobře. :slight_smile:

No nic jdu se umýt a jdu dřív spát ať to trochu vyležim, manža aspoň bude moct jít zase na ty svoje střílečky, jak sem ho tu vyprudila tak k tomu počítači radši už nešel. :grinning:
5. říj 2008 ve 21:38  • Odpověz
Holky, hoďte chmury za hlavu, příští týden bude krásně, tak si užívejte krásných dnů. Mě můj chlap dneska taky pěkně na..al, tak s ním prostě nemluvím a užívala jsem si dětiček. Taky jsem na něj křičela asi poprvé od svatby. Nj, jednou to přijít muselo. Jsem zvědavá, kdy mě to přejde. Ale měnit bych ho asi neměnila, už je vyměněnej a znovu měnit nebudu. Stejně bych si nepomohla. Na každým chlapovi je něco a každej je občas na zabití :grinning:
5. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
Jo ještě Moni sem se tě chtěla zeptat, máš už toho x-landera na sporťáka? A dávala jsi tam už ten nánožník? Prosim tě jak sedí to dítě na tom šedivom tak když tam dáš ten nánožník tak to šedivý prostrčíš dovnitř toho nánožníku a nebo to necháš pod tim nánožníkem? Já to prostrčila dovnitř ale nejsem si jistá jestli je to tak dobře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad si pochopila na co se tě ptám vysvětlování mi moc nejde. :grinning:
5. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Marky -chození na spadnutí,no to se těžko pozná.Může to vypadat,že už a skutek utekl.Já to beru podle Toma,ten chodil okolo nábytku slušně docela dlouho,ale sám se pustil ve 13 měsících.Já ho za ruku nevodila,ale počkala jsem.Takže to bylo na podzim.To jsem koupila takový obyč botičky,bylo to na chvilku a venku toho moc nenachodil,spíš doma.A koupila jsem pořádný zimní.Pozor,obyč boty nemyslím,že jsem je koupila u rákosáků :grinning: Normálně na dětským s kotníčkem,ale nejlevnější.Ono za ty boty je to palba.Já mám třeba teď letní levnější než Tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se Ti teda nedivím,že jsi manžovi vynadala.Oni ty chlapi to mají prostě jinak.O co jim neřekneš,to nevidí. :angry: Tak se s Kájou vymaroďte.

Kudrlenko-Daneček to cítí,že máš mlíkárny.Proto se manžovi tak nebudí.Vím to podle sebe a jednou jsem se na to ptala i ne www.kojení a paní mi to napsala taky.To by chtělo to udělat víc nocí po sobě bez Tebe.Jenže to je těžký,když manža je pryč. :unamused:
Snad už je Ti líp,švagrová taky měla zánět prsu snad po roce.Je to hnus.

Ty jo,já mám strach ze zimy až ty nemoci fakt udeří.A člověk musí fungovat dál..

Andy-jak jsi k těm spícím dětem přišla? To je zázrak. :grinning: Se Ti nedivím,že měnit chlapa už nechceš,když už máš vyměníno :wink: Taky doufám,že předpověď se neplete a bude hezky.

Anezh- a můžu se ptát,co v té poradně s Kristýnkou dělají? To jsi tam s ní? A prosím Tě,jak píšeš,že máš víc dětí,tak víc je kolik přesně? :grinning: Jsi to podala jako matka pluku a budeš nám tady teď radit :wink:

Niky-to je matení nepřítele,tohle to :grinning: Ale nick máš pěknej.Tak Tobě už je snad taky líp :wink:

Holky moje depka a následný výlev vzteku na manžovi pramení z toho,že nic nezvládám.Já jsem trochu úchyl na úklid,takže nic není podle mých měřítek.A mě to děsně nervuje.Jsem magor a strašně špatně se stím žije.Do toho s klukem škola,ty jeho klikyháky mi dávají zabrat.A ozvala se mi kámoška,aby jsem s ní chodila do Bolzana na anglinu jednou týdně od 18:30.Mít jedno dítě,tak to beru.Ale tohle je hodina,kdy jsem s Tomem.Jasně manža by to taky zvládl,ale já jsem i vygumovaná a přiletět někam vycuclá a dřímat v lavici,to fakt ne.Já se necítím na nic teď.Jsem si koupila i Lecithin ,ale stejně to jsou vyhozený prachy,je to únava a na to žádný prášky nejsou.Leda nějaká extáze. :grinning:
A pak tak moje závistivá povaha,že manža si jeden na fotbal a pak hospůdka a má prostě 12 hodin veget atd.On mi pomůže s dětma,to bych ho hanila.Jenže jeho hlídání je vykoupené mým vygruntováním.Protože on jen hlídá,nic kolem už nezvládne :sweat_smile: Takže to taky pak vypadá.A musím říct,že při Tomovi mě teda sral mnohem víc.Tak do roka to byla krize.Se divím,že je živej.Uklidnilo se to až když jsem i já začala trochu žít :wink:
A k dobru mu přičítám to,že já dokážu být fakt hnusná a on to někdy i přejde.Jen slyším,že si povzdechne,obrátí oči v sloup atd.Bere to,že je to stav dočasný a bude líp.Teda i já v to pevně věřím :sweat_smile:

To vše mi připomnělo,že Niky tu práci budem závidět.
Niky-já když napsala,že bych to nedala,tak jsem spíš myslela,že jsem unavená a ještě chodit do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě,když se na to cítíš,tak proč ne.Já musím konstatovat,že i když Tom byl náročnější,tak jsem snad byla míň hotová.Je to o poprvé a o zvyku.

Tak já jdu pověsit prádlo,už to zase začíná :sunglasses:
6. říj 2008 v 06:53  • Odpověz
Jo holky-vy co máte větší dětičky,jak Vám spí přes den? Mě včera zase odpol Michalka špatně usínala.Nakonec usnula,ale to jsem zase budila,protože už bylo dlouho.Na jeden spánek to nevidím,protože to dopol. nevydrží.
Snad to bylo jenom vyjímečně.Nebo Vám taky někdy nespí? To jsem celá já,jak nejedu podle plánu,tak jsem v pr.... Asi místo angliny fakt zvážím toho psychiatra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
Markyb, tak koukám, že jsme na tom stejně. Taky jsme úchyl na úklid, do toho dvě děti, vaření, praní, žehlení, takže taky kolikrát nestíhám, tak si to vyleju na manžovi. On mi pomůže tak leda vyluxovat, ale co kdyby jednou vykoupal děti? To přece chlapi dělaj ne? Ten můj teda ne. Nebo, že by si je vzal ven? Neexistuje, to musíme chodit spolu. Njn, tak jsem si postěžovala a je mi líp.
6. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
Andy-tak v tomhle si na manžu nemůžu stěžovat.Když je venku,tak jedině s Tomem.Teď už je to v pohodě,ale zase když byl menší,tak s ním okolo baráku udělal míň práce.Ale my jsme stejně venku tak nějak společně.A to já spíš vyžaduju,aby jsme ten čas stávili pohromadě,potřebuju taky s někým mluvit.A koupání,tak já koupu Toma jen občas. :sunglasses: Pánové se spolu totiž sprchují.Sice je pak šíleně rozdováděněj,ale už to takhle mají roky.A ženský neberou :grinning: A když je manža doma,tak i vykoupe malou.Ale plenu a oblíct,to už zase já.Vyluxovat po něm nechci,to stejně udělá špatně :grinning: Ty domácí práce po něm nechci,občas nádobí a stačí mi,že všude kam se podívám se neválí hadry.To se taky naučil :wink: Tak na co já si vlastně stěžuju :wink: Jako on mi v rámci možností pomůže i mě snad chápe,ale stejně si ten vztek,depku a já nevím co ještě na něm vyleju :grinning:

Moje uklízecí úchylka je horor.Není to jen o tom,že musí být vytřeno atd.Já musím mít komínky ve skříňkách.Všechno musí mít své místo.A to teď rozhodně u nás tak není.Manža mi říká,že mám fobii na bordel :confused: A taky že jsem motorová myš.Když jíme a náhodou někomu padne drobeček jinam než na talíř,tak zobu rukou.Dělám to i na návštěvách,v restauraci.Manža to nesnáší,se mu nedivím,ale je to silnější než já :grinning: Mě vadí bordel i v dílně,v garáži,v autě.No všude.Vždyť to říkám,že nejsem normální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nestíhám taky proto,protože si tady huntuju tělo na té krávě rohaté /orbitrek/ a to tak 5krát týdně.A to sedací zařízení mám stejně pořád rosolovitý :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych musela přestat večer obléhat lednici a špajz.Ale když si zašlapu,tak jsem klidnější,alespoň něco.

To teda nevím,kde je to pěkný počasí.vařím příkrmy,tak snad to nespálím jako tuhle Seri :wink: Jo a dnes jsem koukala na složení kupovaných příkrmů a už je tam i cibule,dáváte jí někdo? A taky rajčatový protlak.Já jednou zkusila rajče,bez slupky,převařený a malá se osypala..A to jsem v létě potkala známou,ta měla roční holčičku a ta baštila rajčata syrová. :confused: Tom se mi snad nikdy neosypal.Jenom jednou pozvracel z kyselých okurek,ale to už byl teda větší.Taky je dodnes nejí :grinning:
6. říj 2008 ve 14:39  • Odpověz
Jsem přidala fotečky :slight_smile:
6. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz
Ahoj,
maky, já cibuli nedávám a ani rajče sem zatim nezkoušela. Ale v těch příkrmech to asi nebude tak hrozný si myslim.
maky ty seš teda pěkný puntičkář :grinning: takhle mně to naštěstí nebere, ještě že tak protože při těch dvou psech bych se tu asi uplně zbláznila. Dneska sem byla navštívit kámošku nedavno se nastěhovali do novýho baráčku, tak zase s toho trochu mam depinu že se mi to nelíbí jak to tu máme. :slight_smile: Maji to tam fakt nádherný, hlavně ona má cit pro to si to pěkně zařídit a tak to podle toho vypadá. No já bych to tu hned překopala, jenže na to teď prostě nejsou peníze. Chci se jet někdy podivat do Prahy do Ikei na dětský pokoje, jenže to by chtělo aby jsme si sebou už vzali prašule. Včera nám známej přivezl pohon na vrata tak to byla docela pálka, už jsme taky zadali truhlářum plaňky tak snad do měsíce už bude plot komplet. Nakonec jsme ho nechali vysoký jen šest bloků a ty plaňky teda asi 2,5 cm od sebe.
Maky a nechceš přijet k nám že bys mi to tu pořádně vygruntovala? :grinning: Se zas vůbec netěšim na to předvánoční uklízení, hlavně na mytí oken a tak :angry:
No jinak s tou kámoškou dneska jsme probrali ty naše chlapy a teda jsou fakt všichni stejný jsme se až tomu museli smát jak jsme se schodovali co dělaji :grinning:
andy, muj chlap Káju taky nekoupe ani nepřebaluje, sám jí ven vzal za těch 10 měsíců asi dvakrát.
maky, mně Kája přes den teď taky moc nespí, usne před obědem tak na půl hodiny a odpoledne taky. Hlavně dřív jsem jí dala do postýlky a spala ale co si začala stoupat tak jí dám do postýlky a ona si stoupne a hraboší věci na komodě, tak jí furt dávám ležet a udělá mi to několikrát a pak teprv po nějaký době zustane ležet a usne. To samý večer, dřív sem jí položila a za chvíli spala a teď to tak jednoduchý neni.
Četla sem na prosincovkách jak odbourávaji noční kojení, tak přemýšlim jestli už taky nemam zase jedno odbourat. Kojim v půlnoci a pak kolem čtvrtý, pátý a pak ráno kolem osmý, tak třeba když se vzbudí v půlnoci že bych jí zkusila dát jen dudlíka. Nevim no.
Taky tam řešili dárky k narozkám a k vánocum, tak už taky přemýšlim co koupit a nějak nevim. :unamused:
Maky, jak píšeš že při Tomovi tě manža sral mnohem víc že do roka to byla krize, tak asi něco podobnýho prožívám. :unamused: Je to jak kdy někdy sem v pohodě a někdy je to teda krize. :slight_smile:
7. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.