• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
jo a michalka je kočka :wink: a zase provokuješ se sponkama :slight_smile:
7. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj,
tak sem včera napsala příspěvek a potom se mi to povedlo smazat ,tak začnu znovu.
Makyb,do té poradny dojdeme začátkem září na celé dopoledne,Kristýnka tam píše diktát,počítá a pod.,oni pak doporučí učební plán a tak po dvou měsících chodíme na krátké kontroly.

Jinak poslední týden je na zbláznění,nejdřív se rozbilo těleso v troubě,takže peče jenom jako klasická,dneska nám vypadla elektrika, :confounded: elektrikář celý odpoledne hledal čím to je,nakonec to provizorně opravil a snad to do konce týdne přijede udělat načisto.No ještě že děti mám fakt docela hodný. :slight_smile:

no dneska už toho mám dost ,jdu spát :grinning:
7. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz
Makyb, k nám taky, k nám taky, k nám taky vygruntovat, prosím :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj holky, zdravím. Pobavila mně Marky, jak se hned chytla na Makybinu uklízecí mánii. Já jsem teda na pořádek taky pes, ale jaksi není síla mít to tu pořád nablýskaný. Takže nakonec jsem dobrovolně za prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď je to tu tedy lepší, fena nám hárá, tak jsem jí za odměnu vyhodila ven. Ze začátku byla naštvaná, ale už si zvykla, nevím,jestli se mi bude chtít brát jí zas domů :slight_smile:. Co jí venku chybí, má pěknou zateplenou boudičku s vydlážděnou teráskou, ve které vůbec nespí, protože má ještě jednu ve sklepě. Od té doby, co jsme jí v zimě udělali tu sklepní boudu, která je bídná jak vzhledově tak funkčně (má zateplení jen na 3 stěnách, nezbylo...), té venkovní vily si nevšimne, mrcha. A stejně je jí nejlíp doma v pelíšku. Panička pak pořád chodí a vytírá nebo vysává psí chlupy.
Holky, jestli můžu radit - nikdy si nekupujte tmavý nábytek. Já měla s předchozím partnerem nový dům zařízený v takovém tom Ikea světlém stylu, tak jsem teď chtěla něco jiného. To jsem si dala, pokoj je sice pěkný, ale utřu prach a tak za půl hodiny ho můžu jít utírat znova, je to perpetum mobile :confused: A taky světlé spáry v koupelně na podlaze jsou bájo, po roce vypadají pořád špinavě, takže jednou za čas nastoupí zubní kartáček, já na kolena a jedu... A víc takových vychytávek tady máme, musela bych se zbláznit, tak jsem radši rezignovala, je to pohodlnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska byla u našich nějaká paní a předváděla parní kachnu, to bys Makyb určitě potřebovala, ta umí zázraky :wink: . Ne, vážně, je to docela dobrý, musím si to u našich půjčit minimálně na ty spáry a na troubu.

Jinak jsem zakřikla to, že Klárka druhou hexu přestála bez úhony, houby, už zase nespí. Včera tady sřídavě řvala a dováděla skoro do půlnoci, vstávala v 7hod a celý den spala 2x půl hodiny. Nic nového neumíme, jsem z toho taková rozvrnělá, zdá se mi, že je to naopak třeba s tím stáním horší. Nožičky jí nějak přestaly poslouchat, sice stojí, ale tak nějak vratce, pořád se jí kolínka podlamujou... Včera po cvičení chudinka 2 hodiny plakala a vůbec ke mně nechtěla, mám zase myšlenky se na to vyprdnout. Potřebovala bych někoho nezávislého, kdo neví, co máme za sebou, aby jí prohlédl a řekl, jestli to potřebuje. Ale nevím, kam jít.
Taky jsme dneska s manželem potřásli Klárce ručičkou k narozkám, dostala bazének s míčkama, ze kterého byla úplně nadšená (já moc ne, je zbytečně velký a míčků se zdá málo, i když jich je 300) a pak malé chodítko, které se tlačí před sebou. Oslavu budeme mít až o víkendu, dneska jsem jí udělala takový pididortík z jogurtu, z marcipánu jsem tam vyrobila berunku a jméno, manžel vymodeloval našeho psa, takže byl dort docela veselý, hlavně když se mi blbě vyklopil a už od začátku vypadal jak šikmá věž v Pise. V neděli to napravím.

Makyb, Klárce je rok dneska a naše krize doma nějak nemizí, fakt jste jí měli jen do roka??? :grinning: :grinning:
Michalka je kočka, já dneska sháněla sponečku s beruškou a nikde nesehnala, my už bychom taky mohli :wink:
7. říj 2008 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz
Jé Vladi vy máte dneska rok, tak to moc moc gratulujeme a přejeme Klárce strášně moc zdravíčka a štěstíčka ať roste a prospívá a ať to všem donošeňátkum jednou v tom životě natře. :slight_smile:
7. říj 2008 ve 23:08  • Odpověz
Marky, děkujeme moc! Dala jsem aspoň dvě fotky z naší "obří" oslavy do alba.
7. říj 2008 ve 23:45  •  2 děti  • Odpověz
Holky-já Vás zklamu,musíte si uklidit samy :grinning: Fakt bych ráda,ale jsem kantare :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono to vypadá možná legračně,ale žít s tím je fakt šílený.Mám k tomu rodinné indispozice,tak to často mamče připomínám. :wink: Teď jsem jí v neděli řekla,že tu kytku by si mohla v kuchyni osprchovat a ona odvětila,že už je stará a kašle na to,že je vlastně spokojená.No a já to teď musím vyžrat :sweat_smile: No vánoční úklid asi u nás ani nebude a napeče mi snad maminka,když už je jí úklid putna :grinning:

Vladi-taky se přidávám ke gratulantům.Hlavně zdravíčko a to mateřství ,aby jste si užili společeně pokud možno bez stresů :slight_smile: Klárka je na fotkách princezna,má nevinný výraz :wink: Sponečky pidi pidi mají u Dvořáka v přízemí naproti novinám.
To že Klárka teď nic jiného neumí neřeš.Já někde četla,že děti jsou jednokanálové,takže když se učí lezt,stát atd. nic jiného nezvládají.Takže až bude mít jistější nožičky,tak Ti i zamává a zaštěká :wink:
A přidávám se k Tobě se zkušeností,že né vše hezké se dobře udržuje.Nábytek sice máme olši,ale je plno věcí ,které bych už nikdy nechtěla.Ale než vybourat dlažbu v kuchyni a chidbě,to radši budu pořád vytírat.A kartáček na spáry,to mám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám kámošku a ta mi parní kachnu taky doporučovala,dokonce dala nějaký paní na mě kontakt a ta mi pak pořád chtěla domů jezdit uklízet.Jenže né zadarmo,ale za to,že si tu mašinku koupím.
Marky-vždyť vy jste v novém,tak to musíte mít pěkný.Já mám pocit,že s tím starým barákem je to nekonečný běh a stejně se mi to nebude líbit.A hlavně,nějaký tučný utajený konto nikde nemáme.Teda já o něm alespoň nevím. :rolling_eyes:
Marky-to kojení odbourat zkus,jestli se na to cítíš.Ale nesmíš se nechat zlomit,jak se jednou rozhodneš,tak už nesmíš dát.Ty děti jsou děsně chytrý a vyčůraný. :confounded:
A se sponečkami fakt neprovokuju,u nás je to nutnost,jinak totiž Miška vypada,jako když jí sjela přehazovačka :grinning:

Jo a chlapi jsou fakt stejný,já ani nevěřím,že bych si tou výměnou pomohla.Možná bych byla pubertálně chvíli zaláskovaná a pak by to bylo stejný a třeba i horší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ta krize u nás úpně neodezněla,ale pak to bylo mnohem a mnohem lepší.A zanechá to trvalý následky :grinning: Já mám kámošku/40let/ a může být vdaná tak 17 let,nevím přesně.Ta mě vždy tak uklidní a rozesměje.My jsme s manžou 10let,další desitku nepřežiju buď já nebo on.Ale i přesto si troufám říct,že máme spokojený manželství.Já si vážím toho,že jsme super kamarádi,když jako milenci už to není co bývávalo :grinning:
A těm vztahů,kde na veřejnosti je to miláčku sem a miláčku tam,tak těm já nevěřím.Všude je něco,jenom neztratit nervy a ty já mám v pr... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2008 v 06:58  • Odpověz
Ahojky,opět nějak nestíhám,v pondělí jsme byli na nožičkách a dostali jsme široké balení,vypadá to jak dečka,malá v tom pořád řve a za měsíc jdeme opět na kontrolu,mám tu bordel ani nemluvim,včera jsem to tad y trochu setřela aby se neřeklo,ale koš s vypranym prádlem už taky čeká na žehličku,nestačim Vás ani dočítat až budu mít chvilku tak si k tomu musim sednout.Jinak konečně přibíráme,tak jsem ráda,ale stále dokrmuju a myslim že lepší už to nebude.
Makyb. to já to mám se školákem naprd,manžel už je dávno v práci tak ho musim vypravit sama do toho začne řvát malá no naprd,tak musim už jít taky něco vařit mám v plánu bramborový guláš to je rychlý tak zatím se měkte pa pa
8. říj 2008 v 09:46  • Odpověz
Ahoj ženský :slight_smile:
Hlásí se další nestíhačka :grinning: Omlouvám se, nemám čas dočítat a tudíž reagovat. Po víkendu to napravím.

Klárce od Vlaďky opožděně vše nej k prvnímu ročku, hlavně zdravíčko a lásku :slight_smile:

Já zítra odjíždím večer směr Praha, v pátek mám první šichtu. Tak mám trošku hoňky, něco navařit, ještě plno prádla jsem likvidovala, trošku uklidit atd.

Musím se pochlubit, jaké Čenda dělá pokroky, jsem včera z něj nestáhala. Máme nová slova auto a kyti, pořád vykřikuje áťa, což je hopupačka, vidí na ní přes balkonovky, máme jí na terase. Bába, děda a táta, to mele pořád dokola. Nejvíc ho baví hra na schovku, už pěkně říká baf. Včera se naučil hrozit prstíkem tytyty a dělat ručičkama šiju boty do roboty a dělat nám nyny,když mu řeknu udělěj mi mazli mazli, tak se opravdu mazlí a nebo plyšákovi taky dělá mazli mazli. je to kouzelný.. Chůze je už opravdu na spadnutí, teda možná už by to někdo jako chůzi bral, prostě udělá tak 4-5 kroků a pak padá na kolínka a pokračuje po 4 :grinning: A včera jsem cinkla třetí zoubek, dvojka vpravo nahoře :slight_smile: A taky máme pokrok, vydrží sedět na nočníku, když u toho máme knížky a prohlížíme :dizzy_face: Jsem z něj fakt naměkko, o to víc si uvědomuju, že už fakt nemám doma žádné mimino :sweat_smile:

Holky, mizím, mám ještě něnjakou práci, tak ať nejdu spát v půlnoci. Dočtu Vás po víkendu a napíšu zážitky z rachoty. Papa a všem už dopředu pěkný víkendík, má být pěkné počasí, tak si to náležitě užijte :slight_smile: Papa
8. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz
A už zase koukám, že píšu pod blbým nickem, sorry :fearful: Dělám totiž novou tabulku, tak se pořád přehlašuju sem a tam. Máme tam i srovnávací fotečky, tak kdyžtak jukněte do alba.Niktka :slight_smile:
8. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz
Tak ty srovnávací fotky jsou hustý, je to síla jak se za ten rok ty děti změní :slight_smile: V jakym jsi to dělala programu?
Tak ty jdeš o víkendu do rachoty, tak ať nemáš moc frmol a máš klidnou směnu. Jak často v měsíci budeš teda chodit?
Čenda dělá teda pěkný pokroky :slight_smile:

Maky, tak s těma chlapama máš naprostou pravdu, že když ho vyměníš tak ze začátku budeš z novýho zaláskovaná a pak se s to stejně dostane všechno do stejný roviny jako s tim předešlim. No jo no ale člověk má stejně někdy chvilky kdy si někoho jinýho trochu idealizuje na úkor toho co má doma. :sweat_smile:
V novém sice jsme ale už čtyři roky tak už to tu mam trochu okoukaný a hlavně nábytek máme trochu splácaný, protože nebyli hned peníze na vše nové tak něco máme ještě co jsme měli za svobodna. A tak nějak zjišťujem že některý věci by jsme prostě už udělali jinak aby to bylo víc praktický. No a taky už tu máme 3,5 roku jednoho psa a rok a půl druhýho psa, takže ty nám to tu devastují taky slušně. Hlavně ty zdi máme od nich špinavý jak čuňata, a to jsme dva roky po nastěhování znova malovali. Malovat budem v zimě asi znova, ale je otázka jak dlouho to tu vydrží čistý. Mam představu co bych ještě chtěla koupit a vyměnit, ale chtělo by to nějakou finanční injekci. :slight_smile:

Dneska sem Káju pořádně vyvenčila když bylo tak pěkně. Moje máma vždycky takhle na podzim chodí brigádně sbírat na kombajn brambory a dneska sbírali kousek od nás tak jsme si tam udělali procházku a ještě sem to protáhla na hřbitov kde leží moje babička s dědou, sem totiž ostuda a nebyla jsem tam už roky, tak sem jim aspoň ukázala jejich pravnučku. Tak sem kočárek protahla takovýma polníma cestama. Moc do terénu neni, ale docela se to dalo, Kája se i chvíli prospala. Dneska mi spala i dobře před obědem.

No nic jdu se chystat do postele.
8. říj 2008 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně chvíle klidu, tenhle týden mám rozlítáno. Přítel byl v nemocnici, s Andrejkou jezdím každý den k dr. na inhalaci (snad už to bude v pořádku) pak škola s Kristýnkou něco podělat :grinning: je večer a já KO.

Marky - ten nánožník jsem dala na tu šedivou vložku, jenom jsem provlíkla pás mezi nožičkama. Nánožník jsme měli 14 dní na reklamaci, začal se mi ve švu párat a ta podšívka se třepila. No prostě, bylo to na h...o sešitý a začištěný. Včera jsem pro to jela a paní mi k tomu čte, že vada vznikla nesprávným používáním :astonished: , ale bezplatně to opravili.
Ten kočár opravdu moc do terénu není i když všude psali jak je výbornej, taky už jsem na něm pár much našla.

Vladi - Klárce opožděně přejeme všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka. Černej nábytek mám taky :angry: a je to teda děs běs, ještě jak tam každej den vláčíme peřiny a bydlíme u silnice tak je to fakt na utírání prachu co půl hodiny. Ještě je super řepka na poli.

Holky, pamatujete jak jsme tady seděly před rokem hladily bříška a "děsily" se vánoc a úklidů? Vánoční úklid neřeším protože 22 k nám mají přijít dělat okna, takže vánoční úklid budu mít hotový. Před vánocema ještě uklidím, ale už to nebude s mytím oken a sundaváním záclon, protože to bude nové.

Makyb - my chcem taky berušky :cry: a bodýčka s dlouhým rukávem na každý den :wink: . Mišce to na fotkách moc sluší.

Niky - přejeme klidnou službu.
9. říj 2008 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak takovýhle počasí,když by bylo pořád,tak by jsem se vůbec nezlobila :wink: Je to paráda.

Marky-no sednout si ke kafi a dát řeč o chlapech,tak jim pěkně zvoní v uších :grinning:
Finanční injekci by bodla,to je fakt.My jsme malovalo předloni a loni obývák a chodbu a schodiště.Jenže jsme letos vyklízeli půdu a to schodiště jsme kapánek oťukali.Nějak se nemůžu dokopat k tomu ty vady na kráse zatřít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice nám to tady neničí psi,ale roh do koupelny a kuchyně ošmatává Tom.Pokoj máme taky splácaný,teď vše omakáva a oslintává Miška.Dřív mi vadil každý pidiflíček,ale už jsem rezignovala a to i navzdory mé představě o pořádku :grinning: Loni jsme vybourali dole chodbu,tu samou dlažbu máme koupenou i do verandy.A když si představím ten bordel,tak se do dalšího bourání nehrnu.Nicméně se tomu stejně nevyhnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty předělávky stejně nikdy neskončí.

Niky-tak ty už asi makáš,tak ať se Ti po pauze líbí. :wink: Čenda je šikula,tak hezky jsi to popsala,že snad budu závidět. :sweat_smile:

I když já si teď Mišku užívám.Je s ní prča.Nejvíc mě dostávají ty její pohledy,když se něčemu diví a to je teď pořád.Vyvalí kukadla,semkne rty a čučí jak stará babka :grinning: Hodiny už doma najde,na hromadě hraček najde i krávu,na zdi v pokojí ví kde je medvěd.Prostě začíná jinak komunikovat.Kolikrát jen tak ležím a pozoruju jí,nechápu kde mám miminko :confused:
A z Toma je šílený klacek.Tuhle jsem něco dělala v kuchyni,on kolem prošel,já musela vyjít za ním a zírala jsem za ním ,jak je veliký.Přes prázdniny se vytáhl a i celkově vypadá starší.
Včera přišel ze školy s tím,že Patrik říká Natálce ty pí.. Jako počítám s tím,že nějaký hovno a prdel stejně pochytí,ale tohle mě u prvňáka docela šokovalo.Naštěstí to jen řekl,já jsem ani moc nevysvětlovala a dělala,že nic.Už mám vyzkoušené,že je lepší to přejít,to si to ta hlavinka tak nezafixuje. :wink: Těch učitelek je mi fakt líto.

Moni-nevzpomínám na bříško,ale na břicho :grinning: A jsem ráda,že jsem mobilní,můžu si lehnout na břicho,nic mě netlačí atd. :wink: Ale je fakt hrozný,jak to uteklo.Ten vánoční úklid díky výměně oken Ti závidím.
A to bodýčko co má na sobě Miška je po Tomovi a myslím,že je to PO jako podzim,vzhledem k tomu listu a kupovala jsem ho na podzim. :wink: A sponeček se taky dočkáte.

Tak na dnešek mám zbytky od včera,nevařím,tak mám vcelku vegáč.Odpol možná pojedu do Tábora,koupit si plavky vcelku.Nutí mě manža,protože někam chodit už prý musím a plavání není omezené časově jako cvičení.Má mě totiž už asi plný zuby :grinning: No ani se mu nedivím.Jsem zvědavá co koupim,oblíkání a hlavně ty pohledy do zrcadla v kabince je dost vysilující :sweat_smile:
10. říj 2008 v 06:52  • Odpověz
Ahoj holky, jen vás chci pozdravit, nějak se nám poslední dobou nedaří v kruhu rodinném, tak nemám moc náladu, ale až to přejde zase budu na příjmu. Koukám, že je tady nějaký tichoučko, tak jdu žehlit.
13. říj 2008 v 17:03  • Odpověz
Ahojky,
no já před chvíli taky dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kudrlenko, copak copak, doufám že to neni nějaký vážný :unamused:
Maky, počásko je fakt super, to je přesně to počasí o kterym jsem psala že ho miluju. My jsme si včera udělali super procházku v nádherný barevný přírodě a doslova mně to tam nabíjelo energiií potřebovala bych tam chodit denně, škoda že to nemáme hned za městem. Dala jsem nějaký fotky na stránky jak do Karolínky tak do Bladea a Vikyho, fakt krásný podzimní barvičky.
Taky jsem dala do Karolínky fotky z pátečního plavání, manža přijel z práce dřív tak jel s náma a něco vyfotil.

Já jsem byla dneska na info schůzce na anglinu a mam s toho docela dobrý pocit. No myslela sem že budu mít nějakýho fešnýho spolužáka ale bohužel jsme tam samý baby. :grinning: A pančelka je starší pani ale přišla mi docela sympatická. Tak se budu už asi po stý učit základy. :o)) Sem na to zvědavá, ale aspoň jednou týdně vypadnu s toho stereotipu a budu se na Káju těšit. Blbý je že kurz skončí někdy na jaře a pak můžu navázat až zase na podzim, tak nevim jestli do tý doby zase všechno nezapomenu. Je to v sedlčanech jak je gympl a ekonomka, myslela sem že teď už jsou ty školy teda jinak vybavený na lepší úrovni a oni přitom pamatujou ještě rodiče těch dětí co tam ted chodí. Prostě ty starý počmáraný lavice, starý dřevěný židle. Docela sranda si do toho zase po 13 letech sednout. Takže ve středu už mně čekají první dvě hodiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak co Maky koupila jsi si nějaký plavky? Já mám z Litexu objednaný přes net a jsou docela dobrý i tu velikost sem trefila, akorát napřed sem měla objednaný jiný a ty se mi nelíbili tak sem je poslala zpátky a vyměnila za tyhle.
Já měla dneska v Sedlčanech asi 15 minut čas, tak jsem si stihla koupit od Giny dobrý kalhoty na cvičení, já je budu mít na doma, ale měli je zlevněný na čtyři stovky, takže dobrý, kvalita a příjemný matroš a dokonce se vejdu do velikosti S, se tomu docela divim. Jak už totiž kojim jen asi dvakrát tak mi příde že sem trochu přibrala a vůbec se mi ta moje váha nelíbí, hlavně to břicho to je děs.

Tak fakt nevim co s tim Káji ekzémem, návštěva u kožní a její mastička jí nepomohli a má to stejný ne-li horší. Má to na obou ramínkách a pod jednym kolenem a příde mi že se jí to začíná zvětšovat. Doma už máme tolik mastiček že by jsem je mohli začít prodávat a nepomáhá nic. :unamused:

Moni, tak ten nánožník jsem měla blbě daný a dala jsem ho jako ty. No šitý je to všechno pofidérně, to víš pět dětí by jsi v tom asi neodvozila, by se ti to po třetim všechno rozpadlo :grinning: Ale docela jsem ho ten minulý týden zajela v několika terénech a nakonec to s nim docela jde, že to nebylo tak hrozný. :slight_smile:
13. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz
teda já jsem dnes totál hotová,zdál se mi šílený sen,jsem ráda,že jsem se probudila.Ve snu jsme s manžou byli pěkný smažky :grinning: Hulili jsme trávu a napráskala nás švagřina.Hádali jsme se manžou,kdo bude řídit,oba zhulený pod obraz. :grinning: No nechápu,jak jsem k tomu přišla,trávu jsme s manžou nikdy nehulili, ani jsem to nikdy neměla v hubě :sweat_smile: Ale bylo to tak živý,že jsem po probuzení nevěděla která bije :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kudrlenko,tak ať se to urovná a zase se daří :wink: jsou to starosti v tom životě :unamused:

Marky-fotky jsou paráda.Kája má super kukadla,jednou budete odhánět chlapi :wink: A vypadá tak nějak noblesně.Miška jak má to číro,tak vypadá jak čáryfuk a uličník dohromady :sweat_smile:
Taky tenhle podzim miluju,nemá to chybu.Hlavně neřešim,jestli je Michalce teplo atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc si rve z hlavy šátek,takže čepice na zavázky to jistí.A máš Káju pěkně vyparáděnou,zase mě přepadla depka,že Miška má vše tak nějak napůl s věcmi po Tomovi,ale přece to nevyhodim a nebudu vše kupovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Plavky jsem si koupila Areny,jsou super,ale ta cena ty voe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já před tím měla taky drahý a měla jsem je snad sto let.Takže se to vyplatí.A včera jsem je prubla a byla si zaplavat.No bomba.Takový relax,budu chodit častěji.Potkala jsem kámoše,napařila jsem se jak prasátko a nechala jsem tam plavky :grinning: Vracela jsem se pro ně z parkoviště,naštěstí tam byly.To by mě piclo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a ty plavky mají dvojitý přední díl.Což je dobrý,mám v tom docela ucházející přicho,ale zase žádný prsa :grinning: Manža se mě ptal,jestli neprodávají plavky s prsama,sprosťák jeden :angry:

Jo je fajn,že se po té anglině cítíš dobře.

Jo a jsem nakvačená na jednu paní z MMB,našla jsem tam Tomovi džíny.Nejdřív mi psala,že se na ně ptala už jedna paní a když se neozve,že mi dá vědět.Pak psala,že jsou volný,já si u ní vybrala ještě jedny,tak jsem jí požádala ať mi pošle č.ú. Vykašlala se na mě.A to jsem jí střídavě žádala ať mi je přeměří atd.Prostě jí uháním už přes týden.Nejradši bych se na ní vybodla,ale pořádný džíny nemůžu Tomovi sehnat a tyhle jsou dobrý.Už jsem jí psala,jestli můj mail dostala a jestli teda nějaký obchůdek nakonec vůbec bude :confounded: Ještě neodpověděla.Marky,Ty jsi taková nákupčí,mám jí poslat k šípku? Má myslím jednu hvězdičku a v hodnocení je v pohodě.Nejvíc mě štve,že budu muset honit jiný,tahle velikost je špatná,ty kluci ty věci už dost zničí.K ťamanům pro ně nejdu a nový ani omylem,když má věčně zelený kolena :angry:

Marky-tak s tím ekzémem fakt nevím,když ani ty masti od kožní nezabraly.Ale je to třeba asi zkoušet.Mamka má taky ekzém,vždy jednou za čas se jí to zhorší a to pak nosí ty léky v nákupní tašce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hned jí to nezabere,tak zase jiný atd.Ale horší se jí to tak jednou za tři roky,přibližně.A nejvíc jí pomahá sluníčko.
14. říj 2008 v 06:52  • Odpověz
Ahoj,
maky, tak s tou pani těžko říct třeba jen teď nemůže na mejl že neodpovídá, když má dobrý hodnocení tak třeba neni špatná, no to fakt nevim kde je jádro pudla :grinning: To záleží jak dlouho dokážeš být trpělivá a jak na ně chvátáš, bych vydržela asi maximálně 14 dní a zkusila bych mezi tim hledat jinde. :wink:
To já se teď zase trochu urvala ze řetězu a u jedný pani sem Káje objednala zimní kabátek s kožíškem, pak mikču s kožíškem a zateplený svetr a levandulový manžestráčky. Věcičky ale vypadaji moc pěkně tak jestli budou i takový ve skutečnosti, tak to bude fajn. Objednávám už to velikost 86 tak doufám že to zas nebude nějaký větší a nebude jí to až po zimě :slight_smile:
maky, Káju vyparáděnou mám jen když někam jdeme, doma to jistí punčocháče nebo tepláky, stejně je s toho lezení věčně zaprasená. A minulý týden mi přišli pro káju manžestrový lacláče, tak sem jí v nich vyfotila a pak ještě džínový lacláče ty mam pro bráchovýho potomka který se má narodit koncem roku, tak mi v nich Kája taky zapózovala.
Plavky jsi koupila dobře, Arena je skvělá značka, taky sem na ně v Táboře koupila ale tolik se mi za ně dávat nechtělo. Normálně spíš používám jednodílný ty dvoudílný sem chtěla jen na to plavání s Kájou.
No a prsa v jednodílných plavkách se nám s malýma prsama poněkud někam ztrácí. :grinning: A tvuj manža je teda drzej :grinning:
Šátek si Kája z hlavy ta rve a i tu kšiltovku, ta kšiltovka ale byla naše nejoblíbenější pokrývka hlavy, koupila jsem jí jí tenkrát u Dvořáka jak jsme měli ten sraz v pizerce tak od tý doby jí nosila skoro furt.

Ten tvuj sen teda dobrý :grinning: To já trávu hulit zkusila ale jelikož neumim šlukovat tak to se mnou nic nedělalo, ale už jsem taky zkusila trávu v bramboráku to byla docela sranda a jednou sem měla koláček z trávy a to byl docela děs, protože sem měla děsný stav který trval čtyři hodiny a taky mi strašně bušilo srdce a od tý doby mam to že když jsem v nějakym stresu tak to u toho srdce cítim. No už nikdy více. :confused:
14. říj 2008 ve 13:18  • Odpověz
v Táboře sem na ně koukala ne koupila :grinning:
14. říj 2008 ve 13:19  • Odpověz
ty woe já sem debil teď to po sobě čtu a normálně používám dvoudílný a na plavání s Kájou sem chtěla jednodílný sem to napsala obráceně. :grinning:
14. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
Tak hlásím, že jsem přežila první pracovní dny. V pátek tam byl pěknej fofr, takže jsem se rozkoukala děsně rychle, ani mi nic jiného nezbylo :grinning: Všechno jsem vydolovala z toho mýho mozku, ten rok a půl, co jsem pryč, tak není asi moc, abych to zapomněla. Jsem ráda, že jsem do toho šla, byl to pro mě takovej relax :wink: Zatím budu chodit ob týden na víkend, so-ne, ten pátek teď byl výjmečně. Takže cca 4 služby do měsíce. když mi Martin nechá auto, tak budu jezdit až v so ráno a neděli se dostanu líp domu.
Doma to zvládli dobře, Čenda je prostě zlaté dítě, říkaly babičky. Když jsem v neděli přijela, tak ještě nespinkal, to bylo vítáníčko :dizzy_face: A měl pro mě překvapení - UŽ CHODÍME!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už to není 4-5 nejistých krůčků, ale přejde celej obývák jak mazák :wink:

Manža s tátou o víkendu dobrousili fasádu, tak jsem se včera pustila konečně do mytí oken, jsou fakt jak hnůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jenže s Čendou se to moc nedá, tak se na to vždycky vrhnu, když usne, umeju 1-2 okna, podle toho jak dlouho spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tímto tempem je budu mít 14 dní. A to jsme ještě začala mýt jen z venku, ta pevná, neovírací,jak máme přízemní baráček, tak na ně dosáhnu ze židličky.

jo a ještě musím písnout jednu vtipnou vec, jak se Čenda naučil dělat prstíkem tytyty, tak on moc dobře ví, že to znamená, že danou věc nesmí. Takže to teď vypadá tak, že tahá např. za řetízek žaluzii u balkonovek, koukne na mě a dělá tytyty :grinning: :grinning: :grinning:

no nic, Čenda se probudil, tak se jdeme napapkat a razíme s kamarádkou ven. Dočtu Vás večer. papa :slight_smile:
14. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz
...a zase pod blbým nickem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz
Niky-už si na nový nick pomalu zvykám :wink: Já to říkala,že Ti tu práci nakonec budem závidět.Tak ty čtyři dny v měsíci to je dobrý,ne?
A Čendovi gratulujeme k chození :slight_smile: A já už chci taky tytyty apod. :grinning: Musí to být skvělý,takhle jsou ty děti děsně roztomilý.

Marky-já tě s těma plavkama pochopila,taky mám lehce vytěhulenej a vykojenej mozek. :grinning: Tím se tě ovšem nechci nijak dotknout :wink:
Já si zkoušela i Litexi,ale mají víc vykrojený ten spodní díl a já se v tom necítím,nesedí mi ani spodek u dvoudílných Litexů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já chodím plavat dost /teď teda méně/,takže nemám strach,že je neužiju.Když plavu v dvoudílných,tak se mi odchlipuje podprda,jak v ní nic nemám :grinning: Dvoudílný mám jen v létě.No ale ty prachy stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou to zloději :angry:
No já jsem ochotná počkat na ty ryfle,jen prostě,aby mi ta paní vůbec odpověděla,tak jsem jí musela urgovat a pak se ozvala.Z čehož ususzuji,že pošta jí asi funguje.Tohle se mi fakt ještě nestalo,ale já takovou zkušenost zase nemám.Na druhou stranu chápu,že není čas pořád sedět u PC,ale když to tam paní prodává,tak s tím asi musí počítat.No nevím.Tyhle ryfle byly jako nový.Oni se dají sehnat pěkný,ale mají třeba hodně šíslý kolena,sešlapaný nohavice atd. :unamused:
A pro Káju nakupuješ u těch samých nebo tě něco zaujme i u cizích,tak to prubneš? No ještě aby jste byly naparáděný i doma,to bych měla jóó mindrák :grinning: Já ten šátek koupila nedavno,tak si myslím,že jí bude i na jaře.Teď už jim ty kebulky tak neporostou.Já jí teď na podzim koupila dvě čepice a obě jí lezou,padají do očí atd.takže mi nosíme skoro pořád tu naší s včeličkou :sweat_smile: už to začíná být blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a ještě,co s Kájou už jíte,co mi ještě nemůžem? :grinning: Říkala Ti mudra něco o jídle ,když jste byly na desetiměsíční? My jdem tenhle týden ,nějak nevim kdy se vyhrabu.
14. říj 2008 ve 14:32  • Odpověz
Tak tady paní pomlouvám a už mi napsala :sunglasses:
14. říj 2008 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky všechny zdravim,zase Vás ve spěchu dočítám,u mě stále stejné pořád nestíhám,ale snad se to zlepší,jinak u nás vcelku nic novýho,malá je už úplně na umělej výživě,mlíko ode mě jí naprosto přestalo chutnat a já už jsem ho stejně moc neměla.JInak mě potřetí po porodu chytnul močák a už z toho začínám být zoufalá,tak už musím zase pádit ,čeká nás ještě čtení asi počtvrtý už dneska,doufám že už mu to půjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Všem přeju krásný večer.Až budu mít delší chvilku napíšu víc.
14. říj 2008 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky,
od minulého týdne nějak nestíhám, pořád jsme u nějakéo dr. buď ortopeda nebo dětského a dneska jsme ještě přidali psychologa a já za chvíli psychiatra. Jelikož přítel nechodí tak na všechny pochůzky a Kristýnino plavání (kdy jsem se těšila, že budu chodit plavat taky a byla jen jednou) tahám Andrejku sebou. Někdy je to docela na bednu.
Navíc Andrejka začala bojkotovat spaní přes den :frowning2: .

Makyb s oblečením jsme na tom u nás stejně, používám po Kristýně a zjišťuju, že co bylo před 8 lety bráno jako "lepší na svátek" teď dávám na doma. Teď jsem měla problém sehnat bodýčka s dlouhým rukávem (i v sekáči), ale natrefila jsem na ně na MMB. Nějaké oblečení na zimu mi půjčila známá. Potřebuju sehnat ještě něco pro Kristýnku, ale od oka nic nekoupím, protože pak se jí to nelíbí nebo jí to dře v rozkroku. Dneska jsme byly u té psycholožky a má problémy soustředit se a řekla mi, že i přesto, že je fyzicky vyspělá tak je hodně dětská. O tátovy jsme jí prý už měli říct dávno.

Marky teď už se nedělají věci na to abys ta odvozila všechny děti :grinning:, na každé dítě novej kočár a vůbec všechno.

Ještě se pochlubím - Andrejka zjistila, že se dá na kolínkách nejenom pérovat, ale že se může pochybovat a začala si "sedat" ještě je to takové všelijaké. Začala hhodně komunikovat všem hračkám "vynadá".
Tak naše dvacetiminutovka skončila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2008 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky,
od minulého týdne také vůbec nic nestíhám,opravovali jsme elektriku,už to snad zas na nějaký čas máme za sebou.
Včera jsme byli na kontrole s nožičkama,malej je v pořádku,už tam nemusíme.
No ,já musím malýho přikrmovat od narození,byl tři dny na vyhřívanom lůžku kvůli dýchání a nesměla jsem ho kojit aby ho to moc nenamáhalo a už se mi nezačako dělat tolik mléka kolik by potřeboval.
No pudu pomalu spát ,zítra mám zase docela náročnej den :unamused:
14. říj 2008 ve 22:19  • Odpověz

Kudrlenko-přejeme Danýskovi vše nejlepší k ročku.Hlavně zdravíčko a pokojnější noci :slight_smile:

Nějak se to tu začíná těmi ročními děti hemžit :wink: Jó čas nezastavíme.

Tak já jdu,mám tady průzkumníka.Teď se se mnou pere o dvířka od skřňky,uvidíme kdo z koho :grinning:
15. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zase konečně tady. Nejdřív nám nešel PC, pak nebyl čas na net, proto taková dlouhá pauza.
My se chystáme dneska na 8m kontrolu. Půjdeme asi odpo, to by tam mohlo být míň lidí. Jsem zvědavá, kolik Mára váží, je z něj kus chlapa. Maky nejdete taky dneska?

Vítám nový holčiny, to je dobře, že se takhle rozrůstáme.
Andy - já chodim na plavčo do Milevska a jsem zatím spokojená. Teď v pátek máme jít potřetí, ale nevim, jesli to nevynechám, protože jsem se teď asi týden trápili s rýmou a když půjdeme plavčit, tak aby jí zase nechytnul, ještě to musim rozmyslet.

Makyb - ty mi s tim úklidem připomínáš rodinu mýho manžela (švagrovky, tchyně), ty jsou taky na pořádek ulítlý, kdykoliv k nim přijdu, tak je doma vysmejčíno, naklizíno, nikde zrnko prachu, já tohle absolutně nedokážu pochopit. No a pak když oni přijdou k nám, tak mě vadí, že tchyňka "nenápadně" pozoruje, kde mám prach, atd. Zajímalo by mě, co jí asi přitom probíhá hlavou, co si to vzal její syn za bordelářku. Já mám ráda pořádek, ale nebaví mě ho dělat :sweat_smile:. No a teď na to hlavně není tolik času. Nejhorší z čeho se pořád nemůžu vyhrabat, jsou stohy prádla na žehlení. Ale zase abyste si nemysleli, že žijem v bordelu, samo že se taky snažim uklílzet :grinning:.

Moni - my taky krásně pérujeme, ale nic víc. Odstrkuje se dozadu pořád, ale dopředu nechce. A chci se tě zeptat, co všechno teď jíte? Už jste nahradily obě dvě svačiny ovocem? A dáváš už třeba rohlík nebo chleba?

Já se snažila tenhle týden nadělat pár přesnídávek, oloupala jsem kotel jablek, rozvařila, dala zavařit skleničky, no a když jsem je vyndala, tak se mi tři otevřely. Takže mi zbylo JEN 6 skleniček, je to fakt pakárna, příště se na to vyprdnu a asi si je koupim. Dávala jsem to do skleniček od kupovaných přesnídávek, ale nějak se mi nelíbí ty víčka, zdá se mi, že to tak netěsní.
V pondělí jsme si udělali s Marečkem a mojí ségrou výlet do ČB, po dlouhý době jsem řídila delší trasu a je to fakt nezvyk. Bála jsem se, abych neusnula, zdá se mi, že jsem teď pořád nějaká unavená. Vezla jsem ségru na zkoušky a pak jsem zajela do Globusu. Koupila jsem v CA Marečkovi ťapky na zimu do kočáru.

Anezh - já přikrmovala asi od 14 dnů, taky jsem měla málo mlíka, ale nějak jsme to pytlíkovali až do 4 měsíce, to už jsem teda kojila jen ráno a asi 3 minuty a pak řev. To mlíko už mi snad ani nemohlo téct. Takže jsme odmalička na Nutrilonu, dávám HA a chci se zeptat mudry, jestli by nestačil obyč. Niki vy jste jeli taky hypoalergenní, že jo? A dáváš ho pořád?

Jo holky jak jsem tu řešila jednou tu cest. postýlku versus ohrádku, tak jsem na MMB sehnala pěknou velkou ohrádku, byla dost levná, protože tý paní jí prokousalo na jednom rohu štěně. Tak jsem si říkala, že to zašiju a bude to OK. Máme jí asi týden doma a je fakt super, u tý síťky je to prokousání tak malinký, že to skoro není vidět. Paní jí měla v garáži a asi ani nemohla být přikrytá, takže jsme jí dostali opravdu dost špinavou, tak jsem to pořádně vydrbala a je to opravdu jak nový. A pak mi ještě pani slevila, že mi jí dala tak špinavou, takže vyšla asi na 400. Řekla bych, že se tam Marečkovi líbí, tak jsem ráda.
Niki - to je dobře, že se ti v práci líbí :wink:
Vladi - opožděně gratulujeme k roku, přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka. Jak jsem koukala na ty tvý fotečky, tak přesně ten aktivní stoleček, co má Klárka, jsem sehnala u jedný pani. Odkdy jste ho začaly používat?
Marky - ty chlapy jsou někdy fakt na ránu, ale já si teď poslední dobou nemůžu moc stěžovat. Je pravda, že je manža často pryč, ale když přijde, tak hned k malýmu, připraví mu jídlo, nakrmí, jen ho nekoupe a nepřebaluje, to dělal asi jednou, ale taky by to určitě zvládnul.

No nic, musim, už se budíme.
15. říj 2008 v 08:40  • Odpověz
Jé to jsem si nevšimla, takže taky velikánská gratulace Danečkovi :slight_smile:
Už bych si to taky kurňa mohla zapamatovat, že je taky narozenej patnáctýho.
15. říj 2008 v 08:41  • Odpověz
Ahoj,
Danečkovi přeji taky vše nejlepší, hlavně zdravíčko a krásný život. :wink:
Marečkovi taky k malému výročí a Mišce k zítřejšímu menšímu výročí také. Rostou nám ty děti nějak zběsile. :slight_smile:
Niky, vám gratuluji k chození :slight_smile:

Kája už chodí ručkuje kolem sedačky a kolem stolku apod. Dneska v noci se vzbudila ve dvě s hroznym pláčem a brečela přes hodinu, vůbec nevim co jí bylo. A přes den sem jí zas dávala několikrát spát a furt mi vstávala a hrabošila věci na komodě, tak až v půl třetí na několikrátý pokus teprv od rána usnula. Já musela odjet na angličtinu, tak po probuzení měla asi trošku šok že nevidí mně ale tchyni. :slight_smile:
Na anglině docela dobrý, učim se už asi po stý základy, tak se mi to docela oživilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V sedlčanech byli dneska na náměstí trhy, tak sem tam stačila Káje koupit pěkný overálek na spaní. To bude zas něco mně takhle pouštět do města, ač mam vždycky jen tak 15 minut čas tak stejně stačim něco koupit :slight_smile:

Maky, tak jak to dopadlo s džínama pro Toma? Já nenakupuju furt u těch samých, ale tam kde se mi líbili hodně věci, tak je mam uložený v oblíbených a pravidelně tak koukám takže u některých už jsem nakupovala vícekrát. A většinou je to zboží že si to asi nechávaji posílat odněkud jako sekáč nebo outlet nebo si to někam jezdí vybírat a vybíraji si fakt docela hezký věci a pak to takhle prodávaji že to třeba neni přímo po jejich dětech. Tuhle poslední pani sem včera našla tak že sem si jen tak zkusila zadat jednotlivý značky a velikost 86 a myslim že u george se mi líbil ten svetřík tak sem se přímo podivala na celou stránku k tý pani a tam se mi líbilo víc věcí. Tak už sem si jí taky uložila a budu tam asi taky koukat častějc.
Mudra mi o jídle na desetiměsíční nic neřikala, já nevim mně příde že jíme furt to samý :grinning: Akorát jí už nedělám z jídla pyré jako ze začátku a nedělám to třeba na osm dní jako před tim, ale dělám spíš hustší polivky, že dám maso, zeleninu a střídám přílohy jako brambory, rýži a těstoviny a dělám to tak na dva dny nebo maximálně na tři. No a ke svačinám dávám třeba i housku nebo chleba s lučinou a pak ovoce a jogurty. Točim to tak nějak furt dokola. V pondělí sem zase po nějaký době zkusila jestli by přeci jenom nesnědla kupovaný příkrm,měla sem tu těstoviny se zeleninou a sýrem, tak to nechtěla a zvedal se jí chvílema žaludek, nakonec to teda snědla ale už sem myslela že jí budu na rychlo něco vařit. Takže ty kupovaný u nás fakt nemá cenu kupovat.
15. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz

Marky-ryfle budou :wink: A potřebujeme je jako sůl.Tom má jedny slušný od George a druhý jsou mu už krátký.A předevčírem jsem myslela,že ho roztrhnu jak hada.Ty pěkný ryfle roztrhl.A ty byly fakt suprový.Jako půjde tam dát záplata,ale vytočená jsem byla řádně.No a včera měla ty krátký a opět zelený kolena,já ho asi přerazim.Pak bulí a je mu to líto.My s těma kolenama děsně bojujeme.Už ve školce měly děti kalhoty v pohodě a naše dítě zasraný jak jetel :angry: Vůbec nevím jak ho to odnaučit.Vždy něčím pohrozim a je chvíli klid,ale fakt jen chvíli.Dnes jsem mu dala takový pláťáky,ale ty jsou mu zase delší.Jdou do divadla,tak doufám,že tam nemá kde lézt po kolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to má v družině tepláky na převlečení.Já to nechápu.Takže počítám,že někdy příští týden kalhoty přijdou a jsem ráda,že hned dvoje.Snad mu to na chvíli bude stačit. :sweat_smile:
No my jíme podobně jako vy,Michalka jí i kupovaný,ale má je fakt málo.Ona s ní všechno a pořád vařím na víc dnů,ale už ne jako dřív.Sní tak těch 200 ml,nevím jestli už by měla víc.Vypadá to,že jí to stačí.Rohlík jí většinou dávám do kočáru,je to pěkná čuňárna :grinning: A hlavně se tím v kočáru zabaví a já něco stihnu udělat i venku. :wink:
V kolik Kája ráno vstává,že vydrží až do odpoledne? :confused: Ale nám se ten spánek přes den taky zhoršuje,nevidím to na dlouho a pojedeme spánek jen jednou denně.A ty polohy v kterých je schopná usnout :grinning:
Kája je šikovná,že ručkuje.Michalka má už kolikrát nakročeno,ale pak si kycne na zadek a doleze si.Ale trochu taky do stran krokuje.
A ten noční pláč,prý to děti dělají,že když se učí něco nového,tak v noci to teprve zpracovávají a tohle s tím souvisí.Co já vím,tak Tom pofňukával dost dlouho,ale to bylo normálně ze spaní.Já vždy vylítla a on chrněl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A děkujeme za přáníčko :wink:

Seri-Marečkovi taky gratulace k měsíčninám.My jdem na prohlídku v pátek a taky jsem zvědavá kolik Miška váží,přijde mi,že má snad metrák :grinning: Mám ruce jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes: A i tak mi přijde,že se opravila,ale třeba se mi to jen zdá.
A musím teda obhájit mou uklízecí mánii.Jako Tvá tchyňka nejsem a moje mamča ani tchyně naštěstí taky ne.Na návštěvy nechodím v bílých ponožkách a rukavicích :grinning: Já mám prostě ráda ve věcech řád a útulno kolem sebe.Asi úchyl trochu jsem.Ale bordel by jsi u nás s klidem našla.A prach taky.Já nemám ráda takový ten mega bordel,všude krámy a hadry a po podlaze chuchvalce prachu.Prostě někde to bije do očí a nejde si toho nevšimnout.Ale jinak je mi putna co kdo doma má.Spíš si prohlížím zařízení a doplňky a nesleduju jestli je čerstvě vytřeno.Já to stejně nikomu uklízet nebudu,takže ať si to každý má jak chce.A nějaký velký úklidy moc nedělám,uklízím průběžně.Já si pamatuju,že taťka vždy říkával,že není umění uklidit,ale ten pořádek udržovat.A je to pravda a docela makačka.A já do toho počítám i skříně atd.Samozřejmě nedělám komínky každý týden. :grinning: Ale určitě neuznávám a ani tady nemám sterilno,ten provozní bordel s dětma prostě je a bude. A na tchyňku se vykašli,ať si smejčí :grinning: Nevěřím,že při třech dětech měla vždy naklizeno :wink: Tak jsem se vykecala :sunglasses:
Jo a my tu ohrádku nakonec nemáme.Když je nejhůř,tak si dotáhnu postýlku,ale to jsou fakt chvilky.Teď už je stabilnější,tak je to lepší.Nějak vše zvládnu,jen to vaření flákám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já hlavně nevím co furt,aby jsem nestála celý dopoledne u sporáku.
Holky poraďte,co vy pořád klohníte?
16. říj 2008 v 06:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.