• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
ona s ní = ona sní :wink:
16. říj 2008 v 06:59  • Odpověz
Maky - já to nemyslela nijak zle :sweat_smile:. Ale v souvislosti s tím úklidem mě právě napadla ta tchyňka, tak proto jsem to psala. Je to každýho věc, jak uklízí. Tuhle jsem byla na návštěvě u jedný holky, má dva kluky asi 4 a 7 let. No a to co jsem doma viděla, mě až šokovalo, to bylo fakt sterilno, tak šíleně naklizeno jsem v životě snad neviděla, provedla mě po celym bytě a až se mi to nelíbilo, bylo to jako by tam nikdo nebydlel. Je možný, že uklízela před tím, než jsem tam přišla, ale až takhle moc, to bylo fakt divný. A zase na druhou stanu, jednou jsem byla u holky vedle ve vsi a ta je až šíleně nepořádná, vzala nás po bytě a opravdu se mi až z toho zvedal kufr. Schody do patra byly obložený hadrama a to fakt na každym schodu, v místnostech taky všude hadry, a když měla malý děti, tak holky, co k ní chodily, říkaly, že jim prý dala třeba něco ke kafi na stůl a vedle toho byl nočník s hov... a ona to tam nechala po celou návštěvu. Tak tohle taky nemusim. Já teda teď musim do neděle taky pořádně vysmejčit, protože zveme naše a manžovo rodiče, všechny ségry, protože slavíme narozky. Děláme to tak každý rok, protože je máme s manžou skoro nastejno, takže budou chlebíčky, pití, jídlo,....už se těšim, teda ne na to vaření, ale to posezení je pak supr. A letos nám vlastně přibyly dvě děti, tak nás bude 12.
Jo a včera jsem byla u tý mudry, takže máme 9,36 kg a 72 cm. Už můžeme těstoviny a prý i ochucený jogurty, dáváte je některá? Jinak jsme v pořádku. Dneska ráno jsem zkusila dát kousek chleba, tak to jedl, teda samotný nenamazaný, ale asi mu to chutnalo. Dokonce to zapíjel čajíkem. Takže holky mažete lučinou nebo i taveňákem? A dáváte to i s kůrkou? A třeba tvrdý sýr, ten se může? Zase řešim jídlo, já vim, ale mě přijde, že taky dělám pořád to samý. Ale teď to rozšíříme o ty těstoviny, tak bude zase něco jinýho. Já teda dala už i rajče a neosypal se.
Jo a co doma klohnim? Mně se zdá, že to pořád točim, prostě pár jídel, nebaví mě pořád něco vymejšlet, kolikrát vařim to, co chce manža. Minulý týden jsme měli houbovou omáčku, měla jsem ještě pár hub v mrazáku, tak abych je sdělala. Dneska dělám francouzský brambory, ty mám moc ráda.
Jo a moje další zkušenost s MMB - koupila jsem Marečkovi capáčky na zimu, byly na fotkách moc hezký, dokonce napsáno nenošený, ale přišly a je na nich vidět, že jsou jakoby trochu sešmajdaný. Jako když je dám na nohu, tak se to sešmajdaný narovná, ale ta ženská mě naštvala, proč to tam píše, když to není pravda. A když jsem si znova prohlížela fotky, tak to tam má opravdu tak narafičený, že to není vidět. Takhle se obchoduje :angry: Měla bych jí napsat negativní ohodnocení, co?
Marky - mně taky stačí pár minut ve městě a už mám něco nakoupeno. Včera jsem chvilku jezdila po Táboře a sháněla pro sebe a manžu dárek jako od tchyňky, tak jsem si koupila fen, pač ten můj se mi rozbil. A Marečkovi jsem koupila aspoň pěnu do koupele, já jí doteď nepoužívala, tak jsem zvědavá, jak se mu to dneska bude líbit.
Takže anglina dobrá, jo? Tak to je fajn. Já se chystám od příštího týdne, že začnu chodit na aerobik, jen nevim, jak to bude s tou holčinou, co předcvičuje, protože je prý těhotná. Tak uvidíme, ale už fakt musim se sebou něco dělat.
16. říj 2008 v 07:51  • Odpověz
Seri-já to zle ani nepochopila.Jsem fakt vcelku normální :wink: A jak říkáš o té sterilitě,to taky nemám ráda,vážně to vypadá,jako když se tam nebydlí.A na druhé straně jsem taky byla u kámošky v bytě.Všechno nový a nechutný bordel,tak to mi přišlo až líto.Všechno nový,pěkný a ten stav :unamused: A seděla jsem u stolu a vedle na židli byl odpaďák-otevřený,na vrchu nějaký skrojky.No to kafe mi nejelo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sice ho... to nebylo,ale i tak jsem měla dost.

Chleba dávám bez kůrky a hodně mažu lučinou.Taveňák mi taky řekla mudra,že jo.Ale dávám ho málo,je v něm sůl. A v tvrdým sýru taky. Ale já už to jídlo přetsávám řešit.Spíš koukám na to,aby jí to dělalo dobře.Včera jsem zkusila i kapustu a dobrý.Bála jsem se nadýmání.
Mareček je teda kus chlapa,to jsem fakt na nás zvědavá.

A kam budeš chodit cvičit? Do Jistebnice? A kdo tam předcvičuje?

Užijte si oslavu a všechno nejlepší k narozkám :wink:

Tak jsem zvědavá,jaký ty džíny přijdou :confused: asi bude synátor chodit v teplákách a hotovo :grinning:
16. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
Jo a ochucený jogurt občas zkusím,ale opatrně.Po jahodovým se mi osypala.Je k tomu asi náchylnější.Tomovi to bylo šumák,hlavně,že měl plný břicho :grinning:
16. říj 2008 v 10:10  • Odpověz
Seri, cože přes devět kilo? Vy mi tady dáváte s těma vašema váhama, ještě že aspoň Čenda patří k těm drobnějším aby jsme tu nebyli samy. Mně včera máma řiká že bratránkova holčička má v půl roce sedm kilo že řikala že za chvíli dožene Káju, jenže si neuvědomuje že Kája měla v půl roce asi 7,2 kilo že prostě do půl roku se přibírá víc a pak už to jde pomalejc. Vždycky mně tohle trochu nakrkne to srovnání a přitom Kája na tom byla stejně.
Jste teda chlapáci. Já se musela v sobotu smát když sem byla u našich a zašli jsme tam za jednou pani a ta mi řikala že její dcera moje kámoška měla v roce 12,5 kilo. Tak to až s ní budu mluvit to jí musim říct jak mně to pobavilo že to byl takový napucánek. :grinning:
To Kája si drží těch svých osm kilo a devět bude mít tak někdy v roce a půl :slight_smile:
Já dávám chleba bez kůrky, krájim ho na malý kostičky a mažu lučinou nebo žerve. Taveňák jsem taky nedávala kvůli tý soli a plátkový už by asi taky mohla ale nevim který by byl nejlepší. Stejně tak by už snad mohla i kvalitní šunku jenže jak poznat která je fakt kvalitní, některý jsou taky slaný až hrůza.
Ochucený jogurty dávám ale kupuju jen activie jinou značku jsem nezkoušela.
A vaření pro nás to je furt vymýšlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hodně koukám na recepty na MMB ale hodně ty jídla taky točim. Na víkend jsem koupila maso na guláš tak se na něj těšim, budu dělat klasiku, koukala jsem na Babicovy dobroty tak sem na něj dostala chuť. Jinak dneska to vidim asi jen na chleba ve vajíčku. A včera jsem dělala játra s rýží, před tim file, před tim kuřecí křídla s kaší, jinak dělám často rizoto, zapečený brambory, zapečený špagety, kupuju sekanou apod.
Seri, nekterý ženská docela podváději v tom prodeji, taky sem nebyla vždy spokojená a místo toho abych jí napsala blbý hodnocení tak sem radši nenapsala žádný, no ale možná by potřebovali občas spražit. :angry:
Maky, Kája by vstávala asi dřív ale překecám jí tak do devíti do půl desátý :grinning: To dneska vstala asi po sedmý a chodila tam po postýlce, tak jsme si chvíli povídali a pak jsem jí ještě překecala že mně vzbudila až v deset :grinning:
To brečení v noci občas takhle má, že zabrečí a spí dál. jinak to jedno kojení sem ani odbourat nemusela, tak nějak si to protahla sama, takže teď už jí kojim jen v půlnoci a pak až kolem sedmý hodiny, takže dobrý.
Musim končit někdo tu podemnou skučí. :grinning:
16. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
Tak jsme tady tuhle to počasí asi přechváliy :angry: Takže půjdem ven až se odpol. Michalka vyspí.Vždycky když je takhle,tak se děsně těšim na Toma,ale to se těšim i jindy,hned je tady veselejc.

Tak koukám,že točíme všechny podobný jídla. :wink: na MMB taky kouknu,mimochodem Marky díky za tip na řízečky.Už jsem taky po tom koukala,může to být dobrý.Zkoušela jsi to? Já jsem tuhle pekla vepřový v masoxu,k tomu špenát a barmbory a jak si mlaskali. :wink: Dneska máme segoš,ale já jsem o housce neboť to já neé.Ale stejně to flákám jak se dá.Občas teda peču buchtu,ale už to taky není co bývavalo.Teď se chystám na jahodovku,protože nám jahody tečou z mrazáku.A včera jsem konečně po roce odmrazila mrazák.Vůbec se mi teda nechtělo,ale už šel i špatně otvírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky-vy si teda pospáváte :grinning: To já bych to ani tak nemohla praktikovat vzhledem k tomu,že tu mám školáka.A taky to moje ranní vstávání,no co si budem povídat.Já jak vidím,že Michalka přetahuje sedmou hodinu,tak jdu budit.Ale většinou vstává v těch sedm až čtvrt na osm.Jsem zvědavá,jak to bude až bude mít ten jeden spánek přes den.
A my taky nevážíme tolik,vzhledem k tomu s jakou váhou jsme se narodily. :sweat_smile: Když bych to měla srovnávat,tak vy jste přibraly do teď víc jak my.Ale taky poslouchám,že kluk od neteře Michalku dožene.No přijde mi to fakt nejapný :stuck_out_tongue_closed_eyes: A devět kilo budete mít dřív :wink:

Tak Drahuš mi teď rozcupovala denní tisk,který jsem měla v plánu si večer přečíst.Teda byly to noviny ze dvou dní.Tak zase zůstanu blbá. Možná si skočím zaplavat,ale to se uvidí,jak moc večer budu ko.

Docela zase taky koukám na MMB a různě.Vánoce bych tak chtěla z větší části vyřešit.Jenže chtít a udělat je rozdíl,já jsem tak blbě nerozhodná.Vše musím vidět,ale už nejsem tak nedůvěřivá jako dřív.A navíc některý věci se na netu líp seženou než lítat po obchodech a nic.
16. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz
Počasí je humus, asi bych taky měla koupit tu pláštěnku na sporťáka aby jsme nemuseli furt sedět doma když prší.
Tak sem nad regálem s jogurtama zjistila jaký vám sem píšu blbosti :grinning: Ovocný jogurty nedávám jen activie ale i dobrá máma, sem na ní nějak zapomněla. :slight_smile:
Maky, ty řízečky jsem ani pořádně neprohlídla přišlo mi to mejlem, ale uložila jsem si to do mé složky recepty, tak někdy nakouknu a vyzkoušim, ale většinu těch receptů už jsem na MMB viděla. To vepřové v masoxu chci taky někdy zkusit, jsou to mňamky, špenát mam zrovna v mrazáku tak to dík za tip že to můžu udělat s tim.
No já buchty už peču hodně málo, po svatbě sem pekla na každý víkend, jenže když sem pak viděla jak začínáme přibírat tak jsem to nějak omezila. Člověk to tady pak furt žere. :grinning:
Kája dneska šla spát zase až v půl třetí, ale spala až do čtyř, tak je možný že už to bude taky jen jeden spánek přes den.
Já už taky koukám po dárkách na vánoce a na káji narozky a nějak taky furt nevim co. Chtěla bych něco na hraní co by jí fakt hodně bavilo, nemáte nějaký tip? To oblečení co jsem jí teď objednala jí asi dám už k narozkám.
16. říj 2008 v 17:24  • Odpověz
Tak počasí fakt děs,velý den zavřený :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě z toho jebne. Já jsem fakt ráda,že mě obveselí Tom,no ale i nas.... :grinning:
Marky-já pláštěnku na golfky jako na sporťák s tím okýnkem mám,ale Michalka mi v tom řvala,dokud jsem to nesundala :unamused: Ale zkusím to znova,musí si prostě zvyknout :sunglasses: Dnes jsem trávila čas u lednice,tak nevím jak po té zimě dopadnu.Takže to plavčo asi dám.
16. říj 2008 v 18:34  • Odpověz
celý den :wink:
16. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
Maky - díky, my jsme s manžou totiž stejně starý, tak si vždycky užívám těch 24 dní, co jsem jakoby o rok mladší. Za pár dní mi to skončí. A dárky už máme vybraný, koupili jsme si konečně po letech manželskou postel, takže máme vybráno i na vánoce :grinning:, to si tu postel vyfotim a dám si pod stromek fotku.
Jo jo, chodila jsem do Jist., předcvičuje Lucka Rechtoriků, nevim, jestli jí znáš, zrovna v sobotu se vdává, tak se asi půjdeme podívat, její přítel je manžovo kámoš. Musim to ještě vyzjistit, jestli to cvičení fakt je a jestli ne, tak budu muset začít doma. A co ten orbitrac, jaký to je? Už vidíš nějaký výsledky? Já mám doma rotoped, tak ho budu muset asi zajet, jen se tu na něj práší a překáží :sweat_smile:.
Jinak kapustu už jsem taky v jídle zkusila a v pohodě. Dneska byl pokus s těstovinama, ale měla jsem k tomu málo zeleinky, no moc se mi to nepovedlo. Takže toho ani moc nesnědl. Já s těma jogurtama nebudu zatim moc experimentovat, ten bílej mu jede a když se do toho dá ovoce, tak je to dobrý. A jahody už jsme taky měli v přesnídávce a neosypal se.

Marky - já už byla víckrát na MMB nespokojená, ale ne zase tak často. A negativní ohodnocení jsem fakt zatím nenapsala, to radši nepíšu žádný a je to. I když jednou mě paní fakt nas...., měla jsem zaplaceno a ona asi 14 dní nic neposílala, na maily neodpovídala, tak jsem jí napsala, že jí napíšu neg. hodnocení a najednou byl doma balík.

No už musim končit, manžovi prej vadí, že mi tu hučí počítač, takže snad zítra.
16. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz
Tak jsem se vyplavila a vypařila :dizzy_face:

Seri-tak tu cvičitelku neznám.Orbitrac je dobrej,výsledky určitě jsou :wink: Je to sice opruz šlapat v obýváku,ale lepší než nic.Já na tohle mám docela vůli.A hlavně to má větší záběr než rotoped.Myslím tím,že zapojíš víc svalů :wink: A není to tak jednotvárný pohyb jako na rotopedu.Při Tomovi jsem se dost vypasila a to jsem šlapala na rotopedu.A taky to šlo dolu.Chce to ale pravidelnost.Já šlapu půll hoďky a lezu z toho splavená jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak ještě chvíli posiluju,ale to mě samotnou fakt neba.Ale to břicho alespoň. Kdyby jsem se umírnila v jídle,tak jsem spokojená.Jenže ja jsem rozežraná,že to není možný :angry: :angry: Hlavně teď v poslední době.
Jo a já myslela,že se jahody do roka nesmí?Je to alergen snad. No ale když jste v poho.Musím přestat číst ty moudra nebo už mě picne. Takže já bych jí mohla dávat ty jahody z mrazáku ne?
To jste si dali pěkný dáreček,tak aby Mára neměl sourozence :grinning:
Jdu, jsem tu dnes nějak často.Musím dát voraz :sunglasses:
Dobrou :slight_smile:
16. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj maminy :wink:
Tentokrát pod správným nickem :grinning: Ale uvědomila jsem si, až když chtěla začít psát :grinning:
Manžu jsem vyslala na velkej nákup, před chvílí dorazit,vypadal nějak znaveně, tak byl rád, že jsem si ten nákup aspoň uklidila. Teď se pustil do vaření pikantních fazolí se slaninkou. Tohle já nevařím, on fazole miluje a je pravda, že je fakt umí perfektně, myslím, že jestli zítra spořádá půlku toho hrnce, tak ho na noc vystěhuji do obýváku :grinning: :grinning: :grinning:

O cvičení mi holky nemluvte :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma se nedokopu, maximálně pár cviků na záda, když mě hodně bolí. Na cvíčo se dostanu teď tak 1x za 14 dní, chodím v neděli večer na Mareďák na základku, bazén taky teď moc nezvládám, tak 1x za 14 dní, zrovna zítra se tam chystám. Nejvíc mě deptá to břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Seri: Lucku Rechtorikovu asi znám. Je ze Sudoměřic??? Jestli jo, tak její taťka dělal mistra mojí mamče v Brisku, trošku se známe z dětsví, když jsme jezdili na podnikové rekreace na hory :wink:.

Já jsem jahody do roka nedávala, max v přesnídávce, kde byli sterilizované. Já jsem vůbec opatrnější, jak jsme s manžou oba alergici. Ale třeba teď po roce jsme zkusili mandarinky a kiwi a zatím dobrý. S jahodami se bud asi bát i příští rok, já jsme se po nich v dětství hodně osypávala. Jogurty jsem do roku dávala jen bílé, někdy jsem mu do toho přidala banán, v létě borůvky, meruňky, broskve. Teď mu občas dám Lipánka a nebo ochucený tvaroh, do jogurtu lžičku borůvkové marmelády.

Na MMB jsem taky trošku teď brouzdala, sháním pro Čendu ještě jednu zimní bundičku,mám jen jednu, takže abych měla náhradní, až se zmaže nebo promočí. Mám zálusk i na oteplovačky a našla jsem jednu soupravu, děsně se mi líbí ( i když cena o něco míň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ), ale nejsem si jistá velikostí, tak jsem paní napsala, jestli by mi to nepřeměřila. uvidím. Tady je odkaz:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17138468

Add vaření... přes týden se dost odbývám, vždycky do úterka dojídám z víkendu, pak buď tahám nějaké zamrazené jídla a nebo takové rychlovky jako brambor a sekačka nebo file, rizoto atd. O víkendu je to horší, ale naučila jsem si vařit na sobotu v pátek večer, manža chodí na nohejbal a do hospody, tak jsem stejně sama doma. Ono to ani přes den moc nejde s Čendou vařit, třeba včera jsme dělala k večeři palačinky a po druhé palačince se mi pověsil na nohu a řičel celou dobu než jsem to dodělala, fakt bezva :grinning: Bečel jen proto, že jsem se mu nevěnovala, pak když jsme si šli hrát , tak byl rázem v pohodě.

Hele, vy už strašíte s Vánocemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale máte pravdu, taky si říkám každý rok, jak začnu nakupovat už v září a skutek utek. Ale zase nejsem ten typ, že bych dárky honila pár dní před vánocemi. Letos teda nějak nemám noc nápady. Hlavně našim vůbec netuším, musím se zítra poradit se ségrou, dáváme jim společně dárky. Pro Čendu už mám kyblík dřevěných barevných kostek, pro neteř doktorský kufřík. Manža má ještě v listopadu svátek a v lednu narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže si jdu zavařit mozek :grinning:

Čenda tam nějak pobékává, tak se jdu na něj mrknout. Jestli mu nepolezou další zoubky, před chvilkou jsem mu musela dát mlíko a už zase bečí.

Jsem se dneska slušně vykecala. Tak dobrou a pokud možno klidnou noc. Papa
16. říj 2008 ve 23:29  • Odpověz
Ahoj po ránu :wink:,
já ty jahody dala taky jen v přesnídávce. Vim, že by se u alergiků neměli, ale jednou jsem byla u našich a mamka že mi koupila přesnídávku, ať si nic nevozim, no a byla to jahodová. Tak proto jsem to zkusila a neosypal se, tak od tý doby jí měl ještě asi jednou.

Niki - jo to bude ona, myslim, že je ze Sudo. Prosim tě jak jsi psala o těch fazolích, nehodila bys mi recept? Manža je má strašně rád a já mu z nich dělám jen takovej salát a to už je okoukaný. Tak že bych udělala něco novýho :wink:

Maky já tak pevnou vůli bohužel nemám, nikdy jsem nevydržela dlouho cvičit, jsem hrozná. Ale fakt ráda bych to změnila, tak snad se mi to povede.

marky - ta dobrá máma je i jako bílý jogurt? A dáváte holky třeba i máslo a případně jaký?

Tak už zase končim, prcek se budí, dneska si spánek nějak protáhnul. Musim nás ještě sbalit a jedeme zase k našim, mají dovču, tak aby si nás užili, pak jdeme na plavčo a šup domů.
17. říj 2008 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem zpět z města.Mě tak někam pustit. :grinning: Michalkce jsem koupila navlíkací kroužky,páč má v neděli svátek.Ale koupila bych je stejně,ty co mám po Tomovi mají tak malý otvor,že to bude navlíkat tak ve třech letech.Tomovi jsem koupila manšestráky a triko,mám z toho radost,bude mít co trhat :sunglasses: Taky písanku,z toho bede mít mlaďas radost menší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lítala jsem po Táboře jako furie a to s Michalkou na ruce,neboť já trubka zapomněla kočár.Zjistila jsem to u mudry a nechtělo se mi vracet.Ruce mám jak opičák.
Naše míry jsou 9410g a 77 cm. :wink: I doktorka se divila jak přibrala :confused: A mám jí přidat dávku mléka,ale spíš proto,aby mi ho později neodmítala.A taky už můžeme opatrně ochutnávat naše jídlo.Ale nechvátám s tím.
Jinak já jí tam na váhu rvala na ležato a sestřčka mi řekla,ať jí klidně posadím.Nějak mi to nedochází,že sedí :sweat_smile: Na ležato jí fakt byla ta váha malá.Ještě jsme zajeli za taťkou do práce.No stihla jsem toho dost :wink:

Seri-máslo normoš mi mudra řekla,že můžem,ale špatně se to maže.
Ještě k tomu cvičení,doma se nutím.Ale jít do tělocvičny ,to jdu s radostí.Mám v tom výhodu,že mě to baví.Kromě běhání mi nevadí snad žádný sport. Taky tě to bude bavit,budeš ráda,že půjdeš mezi lidi.Já ty večery musím nejdřív vyladit,s Tomem škola atd.Pak snad vyrazím.Do toho bázenu můžu kdykoliv.To je výhoda.Jinak cvičení kam chci chodit začíná v 18:30 :unamused:
Tak se jdu konečně najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Niky ta souprava je krásná.Já hnědou můžu.No ta cena je horší :unamused: Na ty citrusy po roce jsem se právě chtěla zeptat,tak uvidím jestli nám to něco udělá.Přeci jen v zimě se ty citrusy jí víc.
17. říj 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky,
konečně jsem se k Vám dostala :slight_smile: . Taťka mi začíná docela slušně cloumat nervíkem :wink: , belhá se tu o berlích a radí co bych měla udělat :wink: Volala jsem dr. a přeobjednávala se na 8.měsíční, měli jsme jít v úterý, ale to jsme byli v nemocnici. Byl docela v pohodě (asi tam nebyla sestra) a ochotně mě přeobjednal a ještě říkal, že by jí stejně nemohl očkovat když je po nemoci. Jen doufám, že to vydržíme bez nemoci.
Příští týden nám budou dělat okna, docela se na to netěším, ale už budu mít napůl vánoční úklid. Vánoce taky ještě neřeším, už to vidím jak lítám na poslední chvíli, nejhorší je, že nemám žádnou inspiraci.

Seri jídlo dávám pořád stejný. Bílý jogurt, přesnídávku, masozeleninku a večer dělám kaši do flašky, pečivo ještě nedávám. Počkám až mi řekne dr.

Makyb s vařením mám taky problémy hlavně s vymýšlením. Segedín jsme měli ve středu taky, na řízky mi přišel recept mailem tak jsem je zkoušela a jsou fak výborný. Dělala jsem je s br. kaší.

Jinak přejeme všem oslavencům jak velkým tak malým a Michalce vše nej k svátku.

Holky mám z vás mindrák- cvičíte jako divý - já se k tomu prostě nedokopu :sweat_smile: , ale Kristýnka chodí ve středu plavčit a zrovna je i veřejný plavání tak chodím s ní než abych courala hodinu po městě.
Citrusy jsem už zkusila taky měla dva měsíčky mandarinky a měsíček pomeranče, vycucala šťávu a ani se moc nešklebila. Jahody jsme měli taky v přesnídávce a nic jí to nedělalo ani ty citrusy.
Jdu připravit koupání mám tady jednu protivku protivnou a jednoho protivu na kontrole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Vás zdravím po víkendu :slight_smile:
Začínáme týden asi s rýmou,takže už mám připravený vysavač :unamused: Už je to tady,zima hnusná.Tom taky trochu chrchlá,ale jde to.Miška spala v noci špatně,nemohla si ani podudlat,protože se jí špatně dýchá nosíkem,ještě nic neodsaju,teprve začínáme.
V pátek jsme byli u voleb a pak s Tomem na tréninku a myslím,že tam Michalka vymrzla.Né že by nebyla oblečená,ale bylo tak hnusně,že jsem nějakou odezvu v podobě nemoci i čekala.
Dnes koupím ten Olynth do zásuvky,tak doufám,že to k něčemu bude.

Moni-se Ti nedivím,že Ti nemocný chlap hýbe s nervy. :unamused: Tak až tě hodně naštve,tak ho někam zavři a schovej mu ty berle :grinning:
A Michalka děkuje za přání. :wink:

Dnes mám o práci postaráno,peru Tomovi dresy a likviduju dva kapry.Včera už jsme měli řízky a zbytek dám do mrazáku.Bohatě by nám stačila ta ryba jedna,ale manža je hamoun nebo co,hlavně ať máme dost.Tak dotáhl dva. :angry: A já s tím mám práci.

Tak zatím a ať se Vám ty nemoci vyhýbají :wink:
20. říj 2008 v 06:41  • Odpověz
Ahojky maminy,my začínáme týden taky nemocí ,malá má rýmu i kašel a připadá mi i průjem,tak jsem hned volala HAvlíčkovi a ten říkal že je toho teď hodně,tak za chvíli s malou jedu,to je fakt už hrůza,Honzík ten je taky nakřáplej ale zatim se taky drží .To já brala minulej týden antibiotika a po nich jsem dostala taky běhavku,ještě teĎ mi nesedí břicho,ale doktor řikal že se to během týdne upraví,nějak se z těch nemocí nemůžeme dostat,holky co dáváte mimčum na rýmu ,když byl HOnzík mimčo tak vim že jsem kupovala nějaký kapičky a pak jsem mu tim vytírala nosík,teď jsou od narození nějaký kapky Liberal nebo tak nějak se to jmenuje nemáte s tím nějaká zkušenosti,odsavačku na nosík doma mám,ale zatím taky nic nevytáhnem.Opět Vás nedočítám,musim se polepšit,tak já jdu malou obléct a za chvíli vyrážíme tak zatím pa
20. říj 2008 v 08:25  • Odpověz
Marky29-je to pech s nemocema. Adélka už může třeba Nasivin. Libenar podle mě jen zvlhčuje sliznici,nám to teda nic nedělalo.Tak ať jste brzy fit :slight_smile:
20. říj 2008 v 09:12  • Odpověz
ahoj holky, doufám že vám nevadí když se trošku přidám do tohoto tématu ... chtěla bych se zeptat, jestli jste některá v rodila v táborské nemocnici císařským řezem, a zda jste byly v celkové narkóze ... možná mě to čeká :confounded: . Díky moc
20. říj 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se k vám konečně taky dostala :wink: ,

oslava velkýho chlapáka už je za námi :slight_smile: , vůbec tomu nemůžu uvěřit, že už je to rok. Až je zmenšim, tak přidám nějaký fotečky. Daník dostal dva dorty a takový docela praktický hračky a penízky tak jsem ráda, že tu nemáme nějaký blbůstky.
Musim se taky pochlubit,už přešel celý obývák a ťape když se mu chce. Teď mi začal zpívat a dělá spoustu blbostí. Jak dělá pejsek, kravička a volá na kocoura. Vařila myška, ošklivý dítě apod. Fakt se s nim nasmějem. Když ho při nečem nachytám co nesmí, tak se začně usmívat, jako, že je hodný děťátko. Ale v noci je to pořád stejný :sweat_smile: , občas i horší. Ve středu jdem na roční prohlídku, tak jsem zvědavá na výsledky. Taky jsme byli nachcípaný, ale už je to snad za námi (ťuk ťuk ťuk) je to otrava to odsávání.

Snad najdu zastání alespoň u vás. Většina lidí v okolí si myslí, že přehánim stravu. Prý od roka už maji jíst děti všechno, jsem už z toho na mrtvici. Já si stejně stojim za svym a ráda mu vařim a jsem šťastná, že mi to jí. Pak, že mu nedávám sladký, ale přesnídávky a sušenky jsou sladký a ty mu dávám. No prostě děs běs.
Časem si vás dočtu.
Moni - tak co focení, proběhlo ?
Makyb - taky snad budu chodit na cvičení, tak mám radost. Míša už je pořádná slečna
Smajlík - v Táboře jsem rodila, ale ne císařem, takže neporadim :unamused:
20. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz
Kudrlenko-to mám radost,že jsi se ukázala :slight_smile: :slight_smile:
Daneček je šikula,já žasnu co vše umí.Já si nějak nedokážu představit,že by Michalka za dva měsíce prodělala takovou změnu :confused: Tak jsem radši při zemi :wink: Ale jinak mi roste před očima ,to je fakt.
Tak to je dobře,že budeš cvičit,odreaguješ se.
No a ke stravě,u Toma jsem to poslouchala často,že to a to už může.Teď se o tom moc nebavím a nikdo neví co jí dávám. :sweat_smile: Bavím se o tom tady s Vámi a jsem za to ráda.Jsem asi benevolentnější než u Toma,ale stejně pořád jíme tak, jak se má.Mě to nevadí,já si nedokážu představit,že bych najednou Michalce dala svíčkovou s knedlíkem a jako dezert lízatko :grinning: Dělej si to jako Ti to vyhovuje :wink: a na ostatní kašli.

Rýmu zatím nemáme dramatickou,ale stejně,to odsávání je fakt na pytel.A jak je starší,tak už to jinak vnímá.Hůř :unamused: Teď mám v zásuvce ten olynth,řekla bych,že je to lepší.Určitě ale nespí klidným spánkem,tak uvidím co bude.Dnes bylo i hezky,tak jsme byli i venku,to jí taky prospělo.
Dnes mě pobavil Tom,prý mu mám prohlédnout hlavu,jestli nemá "šmi". No žádný vši jsem snad nenašla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Smajlík-vítej :wink: Já rodila normálně,takže nemůžu říct.Ale už jsem tu psala,že kámoška měla obě děti císařem.Jednou celkovou narkózu a jednou epidurál a vyhovoval jí víc císař v celkové narkóze. Ale to jsem Ti toho moc neřekla :unamused:
20. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se na Vás podívat, teď nevím jak se sem dostanu, zítra bude příprava na okna a stěhujem se k našim. Doufám, že to pojede podle plánu, protože se to začíná nějak s... a tahle firma mi začíná čím dál víc nesedět. Nikdy není nic jak má být, dostali jsme rozpisy s termíny prací a s rozpisama si můžeme leda tak vytřít cosi. Jinak nachcípaný jsme zase mě bolí v krku a Andrejka byla týden v pohodě, od soboty má znova rýmu, ale zdá se že te´to má lepší průběh než minule.

Kudrlenko focení proběhlo v pohodě i děti docela spolupracovaly, jen Andrejka všem na konci "vynadala". Ona má i s hračkama takový vzteklý rozhovory. Na každýho se vyprdni a dělej to podle svýho.

Makyb držíme palce ať nemáte "šmi", je to s nima docela boj, taky jsme je měli během první třídy několikrát, když jsem je objevila poprvé tak jsem se styděla za nás to byla ostuda teď je to nemoc. Normálně nám pak učitelka poslala lístek, že když je dě tem objevíme tak je máme nechat doma.

Smajlík - rodila jsem císařem v celkové narkóze (ještě v Natalisu) teď jsem rodila normálně, tak Ti taky moc neporadím.

Zatím se mějte, snad mě bráška pustí na net abych k Vám nakoukla. Pa pa
20. říj 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj holky,

Makyb - už se mi po vás taky stýskalo :wink: Ono za dva měsíce se toho ty děti hodně naučí, takže uvidíš sama, jak to bude válet Míša v roce :slight_smile: Najednou z něj padaji slůvka a něco jako ve smyslu "co to je" tomu se musim pořád smát. Je fakt asi lepší se o tom stravování nikde nebavit. Vlastně se mě ptali, co mu dávám za sladkosti a já řekla, že nic. Pak jsem to probírala s kamarádkou a je fakt, že přesnídávky i ovoce je dost sladký, jenže to mě v tu chvíli nenepadlo :unamused: Prostě si ho budu krmit jak uznám za vhodný sama.
Jéé "šmi" to je hezoučký :slight_smile:

Moni - tak to jsi dobrá, že jsi vlezla zase do mokrých plavek, to už by se mi asi nechtělo. Nás fotili normálně při hodině a ta cvičitelka, jinak extra fotografka tam nebyla, tak ať se fotečky povedou, pak nám nějakou ukaž :wink:
Ať máte práci a úklid rychle za sebou, tohle předělávání je šílený, já to úplně nesnášim, to bych snad radši stavěla nový barák. My už se v tom plácáme hrozně dlouho, no teď nikam nechvátáme, tak je nám to jedno.

Jdu krmit zvířátko, dostane kaši. Na dnešek jsme byli vzhůru každou hoďku, tak jsem zvědavá co nás čeká dnes. :rolling_eyes:
21. říj 2008 v 17:58  • Odpověz

Kudrlenko-jo ony se ty děti děsně mění,jen si to nedokážu představit.Já to úplně zapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jsem mluvila s jednou chytrou známou o stravě dětí.Má 20měsíčního kluka.Já jí nechala jen vypovídat.Mě to přijde šílený.Má třetí dítě a nedokáže se o ničem jiném bavit.Byla jsem ráda,že přišel manža a vysvobodil mě. :grinning: Ty vaše noci mě mrzí,ale taky na to Daneček přijde,že nemusí mít v noci napuclý bříško.Člověk by kojil pořád,ale ta ta únava co :confounded:
Holky "šmi " zatím nevidím :grinning: jako přesně jak píše Moni-ostuda.Ale už z dřívějška vím od kámošky,že je to normální,tak to beru.A Tom má výhodu,protože má účes alá anglický trávník.

Jinak Tom už má dva dny čistý kolena,tak to asi oslavím :sunglasses: Dnes mu přišli dvoje džíny a jsou dobrý.Jedny nextový,ty mu padnou super a ty druhý jsou mu větší.Ale to neva,protože je to ta slabší ryflovina,tak je užije dýl.teď by na ně stejně byla zima.
Rýmu má Michalka tak nějak normální,i jí teče.nemá jí hustou,teda zatím.A máme další zubisko :wink:

Moni-tak ať to předělávání máte rychle za sebou.Ale má to výhodu,budete to mít a hezký a uklizený na vánoce :slight_smile: Já chci taky :grinning:

Holky já mám takovou radost.Vám popíšu moje lapálie se zuby.Už asi šest let mám na čtyřce odhalený krček.Jednou za čas mi ho zubař přetře impregnací.A já si ho i kontroluju.A to jsem udělala teď v sobotu.A zjistila jsem,že ze spodu mám na zubech snad čtyři kazy.Já byla hotová,i jsem to obulela.Hned v pondělí jsem volala zubaři,jako že ten krček zlobí.A dnes jsem tam byla,takže mi prohlídl i ostatní zuby a dobrý.Já říkám,ale to není možný,já tam mám kazy.A on na to,ale nemáte,to jsou pigmentový skvrny.Mě se tak ulevilo.Jako představa,že mi obě jedničky rozvrtá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ono to není vidět,jsou to takový pidi tečky.Jsem nechápala jak je to možný,zuby si čistím víc jak 2krát denně.Jsem kafař,tak proto.I v práci jsem měla kartáček :grinning: Sice jako těhu a kojící to kafe nebylo,ale stačí i čaj atd.A já zuby nemám extra,tak si je hlídám.A dokonce mi dnes zubař zuby pochváli,teda samo v rámci možností,říkám,už je mám opotřebovaný.Ale ta radost. :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem blbá,já vím. :grinning: Jenže hnusný účes apod . jde opravit,ale zkažený zuby :rolling_eyes: No tak jsem se vykecala a asi to zapiju :grinning: Manža ,když pozoruje mojí náladu,tak prohlásil,že zubaře by jsem měla navštěvovat častěji :sunglasses:

Jo a asi budem chodit plavat.Známá zjistila,že když si pronajmeme dětský bazén,tak to vyjde levnějí než plavčo. Je to ale na maminkách,co tam s dětmi budou dělat.Když by jste se nějaká chtěli přidat,stačí říct.Zatím ale nevím kdy ani nic podrobnějšího.
21. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám za sebou docela náročný týden,byli jsme na vítání občánků,ve čtvrtek na kontrole u mudr.,tak máme docela obra a to jsou mu dneska čtyři měsíce má už 6900g a 61cm,to u starších dětí neznám.
Taky jsem koupila dětem nějaký oblečení,tak to bylo náročnější i finančně.
Kunderlenko-já jsem nedávala dětem naše jídlo snad do roka a půl,možná i dýl ,přišlo mi samozřejmý že jim vařím zvlášť.Ale je to samozřejmě každýho věc,ale docela mi šel mráz po zádech když jsem viděla jak neteři od osmi měsíců dávali knedlí ky s omáčkou a dokonce i snad uzený.to bych teda v životě neudělala.
Taky máme jednoho maroda ,malá nemohla do školky,měla teplotu a zvracela ale snad už to bude dobrý ,dneska už normálně jedla a je vpoho.
tak se zatím mějte, :slight_smile:
21. říj 2008 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se z azylu u našich, byt jsme ráno předali i s klíčema a zítra se tam jedu podívat. Dneska už je to dobrý, ale včera jsem to viděla hodně tragicky. Pán nás pochválil, že to máme dobře připravené tak snad to nebude tak strašný, ale děti budou u mamky tak bude klid, uklidím ten největší bordel a prach, pak už se to s nima zvládne. Jen se asi podělala myčka takže jak jsem se těšila, že do ní narvu všechny serepetičky ze stěny, tak houby a budu je muset vzít růčo :unamused: .

Makyb Tvojí radost u zubaře chápu, když jsem tam byla naposled tak mě taky potěšil - v těhu jsem měla problémy s dásněma a teď mi řekl, že je to dobrý ani jsem neměla žádnej kaz. "Šmi" jsou teď fakt úplně normální, já byla na prášky a zralá na psychiatrii, nejhorší je, že na ty potvory nic nezabírá. Nejhorší bylo když jsme je vyhubili a Týna je přitáhla za 14 dní znova :angry: . Jo, a Kristýna chodí z venku ze všech dětí nejšpinavější o prázdninách chodila ven s kámoškou a ta byla vždycky čistá a náš expert jak když jde ze stavby. Hrabaly díru - no na co bude sedět na bobku když si může kleknou, no ne?

Kudrleno - vlézt zpátky do těch mokrejch plavek bylo nejhorší. Bylo to focení úchopů pro instruktorky - držely jsme děti dobře a pak jsme musely ukázat jak je to špatně. Fotky snad dostaneme, uvidím zítra.

Náš akrobat bude muset v postýlce do nižších pater, začala si klekat a včera se tam mordovala a vypadalo to, že chce vstát - nevím co to melo být jednou rukou se držela postýlky a druhou lampy. Musím už dát taky nějaký fotky do alba, ale s fotkama je to na pytel, když byla malá Týnka tak jsme měli plno fotek teď jsou ve foťáku.
22. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
teď koukám, že už je to zase týden co jsem psala, to není možný, že to tak letí :astonished:

Koukám, že tu má každé dítě nudly u nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle počasí je na to jak dělané,jeden den máme zimní bundu a čepici a druhej se paří v tenké mikince. Čenda začal od noci dost kašlat, tak doufám, že to ustojí, pač jdu o víkendu do práce, tak abych nenechala manžovi na krku maroda :confounded:

Moni: "šmi" jsou super záležitost, jsme s nimi bojovali na letním táboře, ke konci jsme se drbali snad všichni a pořád si prohlíželi navzájem hlavy.Nejlepší je, že ta holčina, co to tam dotáhla s nima musela už přijet, byla nechutně zavšivená, žádné hnidy, běhalo jí to tam jak na Václaváku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když to zdravotnice při vracení dětí oznamovala té matce, tak žádná rekace, takže ta máma to dobře věděla, že jí tim poslala, jinak by určitě reagovala zděšením, úlekem atd. My to stříkali Difusilem, prej zabírá i obarvit hlavu (což zase u malých dětí asi není ten správný nápad :grinning: ) a známá je polikvidovala,tak, že si nalila na vlasy slivovici :grinning:
Ať máte brzo okna vyměněná, to bude najednou úspora tepla a doma teplíčko, se těž :slight_smile:.

Kudrlenko: já taky pořád vařím pro Čendu zvlášť a myslím si, že do toho roku a půl budu. Ptala jsem sena to zrovna minulý týden ségry a řekla mi to samé, že do roka a půl vařila zvlášť, že taky nějak nevěděla, jak začít s vařením, aby to mohla i malá. Mě to zatím nevadí, jsem ráda, že mi čenda zase začal jíst ty moje výtvory. Včera jsem mu zrovna dělala něco jiného, orestovala jsem na másle trošku cibule, pak na to hodila kostičky vepřové panenky,přidala trokšu červené mleté papriky, podusila s troškou vody do měkka, pak rozmixovala, přidala do toho masa nasekanou brokolici a k tomu brambory a dneska snědl plnou misku, tak jsem z toho měla radost. jinak vařím hodně husté polévky, vývary, to mu taky jede, nebo kedlubnovou polévku.

Seri: recept na fazole hodím, jen musím vysondovat od manži,jak je dělá :wink:

Smajlik: taky neporadím s tím císařem a anestezií, rodila jsem normálně a ještě v Praze. Moje jedna známá rodila teda v Praze, ale císařem v epidurálu a chválila si to, hlavně, že jí hned malého ukázali, byl tam s ní partner a byla rychle fit. Po té celkové narkóze Ti může být pár hodin nevolno,než to vyprchá. Ale určitě Ti zase někdo jiný řekne, že by se nechal radši uspat. A proč Ti hrozí císař, vždyť jsi teprve 29tt, mimčo má ještě čas se otočit, jestli myslíš kvůli poloze.

Jinak hlásím, že nám během dvou dnů vylezly další 2 zuby,jedničky horní, takže už máme 5 zubáku, ještě druhá horní dvojka se chystá. Docela to zvládá v pohodě,tentokrát žádná teplota, řídké kadění. Jen noci jsou trošku horší, je víc ukňouranej, tak si ho občas vezmu k ránu do postele a spí s námi. A máme další nová slova BAF a BA, což znamená bác, když spadne a ukazuje na láhev s pitím a říká BU, jako bumbání asi :grinning:

Tak Čenda pořád chrní :confused: Dneska spí netradičně v tuto dobu, jak v noci kašlal, tak se vzbudil už po šesté a měl vyspáno, pak si schrupnul ještě hned v půl deváté a tím se nám šouplo polední spaní na teď. To jsem zvědavá jak půjde večer spát, takto odpoledne mi nespal snad už 2 měsíce.
Já jsem umyla další okna, už se blížím do finiše, zbývá mi jen pracovna a kotelna zevnitř. Kdybych věděla, že bude tak dlouho spát, tak jsem to dodělala....ale aspoň jsem Vám zase napsala :grinning:

Tak jsme se vykecala a mizím,jsem zjistila, že jsem ještě neobedvala :sweat_smile: :grinning: Papa
22. říj 2008 v 16:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , tak se nám pěkně ochladilo co? Už to bude brzo na kombinézky :wink: jen tedy nevim, jak to u nás bude letos s rukavicema, Daneček je nemá ani 10 vteřin, asi přilepit :wink:

Makyb - já bych taky měla náramnou radost ze zubáků, když je všechno v pořádku, takže se Ti nedivim. Zuby jsou potvory a co víc, dědičný :stuck_out_tongue_closed_eyes: potvory. Jak to budete mít s tim bazénkem v Táboře na plavečáku nebo v tom Juklíku ?

Moni - tak to máte už pěknýho šplhounka, to je docela rychlík. Tak o tomhle focení jsem ještě neslyšela. Už taky lovíte snad 10 minut hračky ???

Nikit - ještě jsem nepročítala zpět, ale co práce dobrý ??? Já si sama sebe vůbec nedokážu představit ještě chodit do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky ráda vařim a docela i mě občas něco osvítí a něco zkoušim a zatim to papá, teď chci zkusit dělat kaši na noc, tak uvidíme, třeba bude spát až do oběda :sweat_smile: . Já mu nechávám už pořádný kousky a banán mu dám třeba celý do ruky a on ho zbaští.

Včera jsme byli na roční prohlídce. Tak váhy 12,2 kg a 83 cm, nějak se nám ho tam nedařilo měřit :slight_smile: . Jinak všechno v pořádku, probírali jsme kojení a taky jsem se ptala na Prevenar. Prý od roka jen jedna změna a to, že můžu vařit rybu, to nevim, ale jak, protože já je úplně nenávidim, takže to asi zbyde na manžovi. :slight_smile:
23. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
počasí se fakt přibližuje zimě. :unamused: Nad kombinézou už pomalu uvažuju.Přeci jen sedí malá v kočáru,pořád řeším,že se nehýbe a je jí tam zima.Rukavičky zatím nesundavá,ale to může přijít.A i když je nabalená,i nožičky,tak ty nožičky ,když se vrátíme teplý nemá :confused: Prý mají být děti teplý na zátylku,ale nevím jestli to platí i pro tyhle větší..

Mě vaření pro Mišku taky nevadí.Spíš si nedkoážu představit,že by jedla co my a já musela hlídat,jestli to může či ne.Kousky taky docela zvládá.
Ryby mi nevadí,ale moc jich nemáme.Hlavně umím jen zapečený file či tresku,obalit kapra a různě ho upect.Ta různost spočívá ale jen v jiném koření :grinning: Co mě vadí,sedět nad tím hodinu a přebírat kosti.Takže ryby teď moc nejím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kudrlenko-Daneček je ještě větší jak Tom :slight_smile: Ale né o moc.No Tvůj manža je čahoun,tak by bylo divný,kdyby byl "malej" malej :grinning: Jo a spíte pořád 2krát denně?

Tak já jdu nacpat pračku.Nějak se mi dnes nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No jenže koho to zajímá :grinning:
S bazénem je to takhle.Je to normálně na plavečáku.Jenže dětem musí být rok :unamused: Takže to bude až od příštího září.Až i ostatní mimiňáci budou batolata.Už jsem se těšila,no co se dá dělat.Budem dávat dohromady tak 15 mamin.Takže když by jsi chtěla nebo i někdo jinej,budu na to pamatovat.Snad tu za rok budem.Ono je to sice za dlouho,ale uteče to jako voda.

Já si včera byla zaplavat.Sice ze začátku bylo dost lidí,ale pak se to rychle uvolnilo.Teď je tam super pára,ani na krok tam není vidět.Jenom s mým nízkým tlakem jsem pak měla trochu motáka.Ale já jsem na to zvyklá.
24. říj 2008 v 06:43  • Odpověz
Čau holky :slight_smile: ,

Maky-spíme většinou 2 x denně, někdy 1,5 h dopoledne a odpoledne taky tak. Když máme rozlítáno tak je to samozřejmě kratší a občas jen jednou. Pak ho dám v 18 :30 spát a usne bez problémů (pokud nespíme jinde) a v kolik dáváš spát Míšu ?
Taťku máme někde na jihu Itálie a má rozbitý auto :fearful: tak vůbec nevim kdy se nám vrátí domu. Dneska jdu cvičit, ale myslim, že už to dneska neucvičim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2008 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.