• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Koukám že tu teda zdárně marodíte :confounded:

alejuska, tak dvouhodinovu uspávačku jsme včera měli taky, ale ne hned večer ale v noci. Večer usnula v pohodě a spala do půl jedenáctý, pak řev a řev a palec furt narvaný na horních dásních. Tak sem jí nosila a nebo když sem jí tu nechala lést po bytě tak byla taky celkem v klidu, ale jak sem jí dala do postýlky tak zase řev a nebo hekala a kopala nožičkama až s toho začala řvát. Dala sem jí Nurofen, potřela zuby Babydentem a furt to samý. V půlnoci manža že jde už spát, tak sem chtěla jít taky, tak sem jí zkusila dát do postýlky a znova. Pak sem jí už nakojila, spát zase nechtěla, tak ještě chvíli lezla po posteli, no nakonec v půl jedný teda usnula, ale na břiše na peřině, ale nechala sem jí tak. Ona teď takhle spíš často, dám jí vždycky na záda a stejně si pak přeleze na břicho. Nakonec spala pěkně do rána, tak nevim co to bylo jestli ty zuby, ale asi jo, akorát mi přišlo dívný že by jí ten Nurofen nezabral. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
alejuska, první většinou lezou asi ty dolní jedničky, kája začala hekat kvůli zubum už taky ve 4 měsíci, ale vylezli jí až v půl roce a hned obě dolní jedničky najednou. A za další měsíc zase obě horní jedničky najednou.

Dneska sem po cestě z nákupu našlápla na pření kolečko u kočáru pěkný ho*no, fakt sr*čku :grinning: Sem se zas pěkně vyzuřila než sem to venku trochu umyla, manža před chvíli dorazil tak to ještě pořádně umyl. :sweat_smile:
18. lis 2008 v 15:36  • Odpověz
Ahoj holky moc díky za tipy na ty obchody :slight_smile:
O Honzíkovi už jsem slyšela, ale ráda bych se vypravila do toho Sezimáku jak jste tu psaly :wink:
Můžete mě teda nasměrovat??? Vím jen kde je apollo a pak ta vila. :unamused:
Bydlím na tom Sojčáku na začátku sídliště. Z okna vidíme i tu vilu a pak hned rodinné baráčky a zahrádky (prý se tomu říká v Paďousích) a bydlíme hned u řeky. :slight_smile:
18. lis 2008 v 17:37  • Odpověz
ahoj milísku,
nejjednodušší je jít po hlavní silnici v paďousích, projdeš kolem Benešovy vily, do kopce, tam pořád po hlavní, zatáčí to trochu doleva a pak rovně kolem rodinných domků až ke státovce a tam už to uvidíš. Je to tak 20min.
18. lis 2008 v 18:40  • Odpověz
Miluško jestli chceš, teda nechci se nějak cpát, můžem jít spolu :wink: Bydlím taky na sojčáku nad poliklinikou. Tak jestli budeš chtít, písni do IP. Já bych z toho byla na budku ,stěhovat se měsíc před porodem :slight_smile: Jak si to zvládla? No my ženský vydržíme hodně,že :grinning: A co dětského, vybrala jsi? Myslím, že je dobrý mít ho někde poblíž, pak běhat s nemocným dítětem přes půlku města... Já vemu Aničku do ruky, přejdu ulici a jsem u Dr. :sunglasses: kdyby nebyla zima, tak se ani nemusím oblíkat a jdu v pantoflích :grinning:
18. lis 2008 v 18:50  • Odpověz
Čauves mamči :wink:
Tak u nás mizérie největší, 2 nemocný chlapy na krku :grinning: Čenda děsně krchlá, rýma taky děs, odsávání je v tomhle věku 100x hoší, už se děsně brání, kope, štípe a řve jak tur, odsáváme s manžou, já držím a on luxuje a jsme z toho zpocený všichni tři. Čenda už křičí nenenene, když vidí, že tu soupravu montujeme na vysavač a zdrhá. Dneska mu vylezla i teplota na 37,7°C, tak jsem mu dala odpoledne Nurofen. V lékárně nechala pětikilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nakoupila čaje, mořskou vodu, pro sebe Preventan...Teď večer po kaši, jsem ho ještě držela na klíně čelem k sobě, on zakašlal a nablindil mi do výstřihu. To bylo maso, musela jsem si jít dát komplet sprchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak na dnešek noc nakonec byla vcelku dobrá, sice jsme taky šli spát asi okolo jedné, pak nemohl ještě zabrat, tak zase šup do naší postele, po 2 hodině jsem ho nesla zpátky do postýlky a pak mi to vynahradil ráno, to vstával až po 8 hodině. Dnes jsem to konzultovala po telefonu s doktorkou, tak jsme domluvení, že zkusíme 2 dny vydržet, jestli se to nezačne lepšit.

Alčo: ten pátek to nevidím,neradi bychom Vás nakazili, ale jestli budeš mít cestu, tak se stav pro tu manducu. V pondělí plavčit nepůjdem. To už je 4 hodina na nahrazování. když jsem tam dneska volala, tak mi paní řekla, že s námi teď nebude počítat, abych pořád nemusela volat, mám se prej ozvat, až plavat půjdeme :sweat_smile: A něco plácla, že se když tak domluvíme a přesuneme to na po novým roce. To by bylo fajn, jsem myslela, že to nejde. Uvidíme.

Jo a ktěm zoubkům, Alčo....první většinou rostou dolní jedničky, ale občas lezou první horní jedničky. Nám dr říkala na půlroční ko, že už polezou co nevidět a dočkali jsme se těsně před 11 měsícem :grinning: :sweat_smile: A já mu od toho půlroku patlala dásničky babydentem a čekala na ty zoubky i Nurofen občas dala a ono to vůbec nebylo od zubů :sweat_smile:

Pavluso: kde jsi prosím Tě koupila ten čaj z hojichy??? Na mě dneska koukali v lákárně u Kaufu a v Hypernově jak na magora, co to jako chci :sweat_smile:

Marky: Čenda spí taky většinou na břiše, no spíš to vypadá jako když klečí :grinning: On spí ve spacím pytli,takže peřinku moc neřeším. Teď jsme mu koupila na MMB pěknej teploučkej, tak ,mu určo není zima.
Jinak je holky super Eukasol, takhle , když se maroduje. Mi ho koupila ségra, když se malej narodil a vždycky, když se rýmuje, tak ho stříkám. Krásně se pak dýchá. Tady je odkaz:
http://www.just.sk/produkty/speciality_just/k5139

No nic, jdu na kutě, kdo ví jaká bude dneska noc. Dobrou :slight_smile:
18. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak včera dopoledne byla Michalka lepší.I jedla,ale s pitím to bylo špatný.Pak mi vyvrátila oběd a i po nurofenu měla skoro 39.Takže na kontrolu jsme měly jít až ve středu,ale já s ní šla už včera.Bylo tam děsně lidí.Michalka má nějakou heparginu/já si nepamatuju název/ :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vím,že Tom to měl kdysi taky.Je to horší jak angína.Puchýře v puse a vysoký horečky.A znovu jí tam udělala krevní obraz,tentokrát přesnější a má v sobě nějaký zánět.Takže ho má právě i v těch uších,ale není to prý tak hrozný.Takže máme ATB.Tak snad co nejdřív zaberou.Na dnešek neklidně spala.Včera byla chuděra úplně apatická.
:cry: Ještě musím dodat,že mi v pondělí písla Vlaďka,že taky jednou byla s Klárkou na pohotovosti,taky tam byl ten samý doktor,řekl jim,že je to zánět středouší a pak jim na ušním řekli,že to zánět uší nebyl. :confused: Takže o to víc jsem Mišku sledovala a šla s ní radši už včera.Jinak bych asi čekala na tu středu.Takže jsem moc ráda,že mi Vlaďka dala echo. :wink: nějak teď nestíhají,ale všechny Vás pozdravuje.
Jo a k tomu nám rostou ty stoličky :unamused:
Při spaní Michalka taky klečí.Přijde mi to roztomilý,ale jestli je to phodlný...No asi jo. :sweat_smile:

Niky-no taky si užíváte.Na odsávání většího dítěte mám taky ne zrovna hezký vzpomínky.A i když už pak Tom smrkal,tak jsem měla balonkovou odsávačku a tou jsem ho vždy dosmrkala.A asi taky díky tomu,že se mu to nelíbilo,naučil se pěkně frkat. :grinning:
V lékarně jsem taky tenhle měsíc nechala dost :confounded: Na ten Eukasol juknu. :wink: My jsme měli ten Olynth do zásuvky a řekla bych,že to fakt pomáhá.

Marky-kočárek s lejnem je ještě dobrej,Tom když pak běhal,tak často něco vyšlápl :angry: A odstraňovat to ve městě,aby jsme nesmrděli jako když lezem z kravína,no paráda.
19. lis 2008 v 06:43  • Odpověz
ahoj maminy,dneska jdu jen na skok,včera jsem byla na nákupech a pak na rodičáku,tak se dneska musim polepšit,mám tady toho hromadu,mám prosbičku,nemáte nějaká telefon na to plavání pro mimča nebo jestli maji nějaký stránky a jak to bývá dopo nebo odpo.Pískněte,budu ráda ani nevim pořádně kde to je.Díky moc
19. lis 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky, :wink: teda vy tady jedete.

Makyb - tak ať se Míša brzo uzdraví, je mi z toho ouvej, když to čtu, protože já se hrozně bojim zánětu uší, taky proto,že chodíme na to plavání apod. Chudinka, je mi jí líto. Nás položí chřipka a tyhle mrňouskové, ani nemůžou říct, co je vlastně bolí.

Niky - u vás je to koukám taky nějaký nemocný. Ještě k tomu oba dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: S odsáváním je to u nás stejný. Já jelikož jsem sama doma, tak to dělám tak, že si sednu. Daníka si dám mezi nohy, těma mu držim ruce a hlavu aby se neškubal a odsávám. On u toho řve, stačí zapnout vysavač, ale jak mu to dám do ruky tak se hned směje a odsával by mě :slight_smile: nebo si to strká na tváře a přisává se. To se Čendovi v tom pytli líbí ? To u nás by nehrozilo, všechno ihned stahuje, kromě overalu.

Marky 29 - http://www.juklik.cz/slozka-3/nabizene-sluzby :wink: určitě to tam najdeš

Tak já jdu uklízet, marůdkové, ať jste brzy všichni zdravoučký a vy mamky to vydržte. :wink:
19. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
ahojky,
tak očkování máme úspěšně za sebou. Anča ani nevěděla, že dostává ďobanec do zadečku :slight_smile: A já z toho měla strach, že tam bude brečet. Ale v tomhle věku z toho ještě nemá rozum. Uvidíme jak proběhne noc.

Marky 29 tel. číslo do Juklíka je : 381 252 392, tam se dá všechno domluvit.

V pátek jedu autem poprvé sama s Aničkou dál než po městě, tak snad nebude ledovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Větší strach než já z toho má taťka, nechce mě samotnou moc pouštět na silnici.
19. lis 2008 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky

Makyb - přejeme Mišce brzké uzdravení. Určitě jsi udělala dobře, že si s ní šla už včera když se nezlepšila. Víš co je divný? kde to ty mrňouskové chytnou, ale to určitě my na ně naprskáme bacily a oni pak zmutujou :angry: .

Marky - ho*no na kolečku je dobrý :grinning: . Kristýnka nosila do auta na botech slepičince když jsme jeli od babičky. Potom než nastupovala tak nejdřív čistila boty :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Marky29 - plavání ve vaně dělá taky p. Tichá, ta jezdí plavat domů, ale nemám kontakt. myslím, že Seri s ní plavala.

Všem malým i velkým marodům přeji brzké uzdravení.
19. lis 2008 v 19:48  • Odpověz
Jsem tu zase, v televizi je fotbal a hokej, tak neví an co dřív koukat.

Marky29 - tady jsem něco našla, jen nevím jak je to aktuální http://www.plaveckaskolatabor.cz/kontakty.html

Doma už si lezeme zdárně na nervy, teď dostal vycházky tak je to lepší, ale někdy si říkám: svatej klid když je v práci. Nikdo mi do ničeho nekrafe a nevymejšlí ptákoviny - včera vymyslel akci šlapání zelí. Akce dobrá jen ne v 2+1 s 8,5 měsíčním prckem, kterej všechno musí vidět a do všeho strčit nos, ale zvládli jsme to.
Za měsíc vánoce, nemám vůbec žádnou inspiraci a chuť někam chodit a něco kupovat. S cukrovím taky nevím jak to bude nejradši bych se na to vyflákla, protože to pak vozíme slepicím. udělám asi jenom linecký, Kristýnka se dohodla s mamkou a sestřenicí na pečení perníčků ( tak třeba něco přiveze :sweat_smile: )
19. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz

Teda dnes je tak hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alespoň mi nemusí být líto,že nemůžem ven.I když teda být zavřená ,no nepůsobí to na mě dobře.
Miška už se zlepšuje,už začíná jíst i pít.Dnes jsem jí číhala do pusiny a už tam těch puchýřků má málo.Teploty už taky nemá.Dnes jsem odchytávala moč do laborky a byl to teda zážitek.Prvně jsem ten pytlík přilepila blbě,takže všechno bylo mimo a na další pokus už to lepilo málo,takže jsem toho chytla poskrovnu.Tak jsem volala do laborky jestli to stačí.No a nestačí,ale prý se budou snažit.Zítra si mám volat mudře,tak doufám,že mi neřekne ať si dojdu pro další pytlík :rolling_eyes: Jak měla ty teploty,tak se oprudila a to docela dost.Mazala jsem to sudocremem a má to ještě horší :unamused: Tak dnes přišel na řadu imazol,tak jsem zvědavá.Jak jsem jí lepila ten pytlík,tak jsem jí to nemohla namazat a ještě jsem jí to podráždila :cry: Nechci prostě žádný pytlík už vidět,na tohle jsou dobrý klucí,strčí se jim do toho pinďa a hotovo. :sweat_smile:

Moni-ani já nemám chuť kupovat něco na Vánoce.Už to vidím,jak z toho budu šílet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak mě to prostě nebere.Dnes jsem malý vybrala clemmy farmu.Chystám se k Dubovi do hraček.To je moje záchrana. A nějaký cukroví,fakt nevim.... :unamused:
Jinak akce zelí,to mě docela pobavila,bych to manžovi hodila na hlavu. :grinning: My to děláme v kotelně a nikam jinam bych to nechtěla.Určitě ne do 2+1,to už manža fakt neví,co by roupama vymýšlel.Jak dlouho ještě bude marodit?

Alejuska-tak ať zítra dobře dojedete :wink:
20. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz
Niki já mámhojichu přímo od léčitelky mám ji doma tak ti ji kdyžtak anechám jestli chceš. Písni mi na 774599903 a já ti ji někam dovezu,
20. lis 2008 v 18:33  • Odpověz
autor
ahoj holky, neskutečně dlouho jsem tu zas nebyla. s tím naším raubířem se nedá nic dělat. jsem ráda když po obědě usne a umyji nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: spí mi jen něco málo přes hodinu.
už asi 14 dní máme 16 zoubků :grinning:
marky29: to ti teda trvalo než jsi to našla. my se známe co?
20. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
přidala jsem pár fotek
20. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky,
leno ty jsi tu fakt nebyla pěkně dlouho. Pavlík je už pořádný chlapák a 16 zoubků to je pěkný :slight_smile:

Maky, ta clemmy farma vypadá pěkně, přemýšlim jestli jí ještě taky nekoupim, ale nevim už toho dostane asi dost.
Já už mam vánoce co se týče Káji a manžela docela vyřešený, tak nějak sem postupně vše nakoupila. Pro ně se nakupuje docela dobře protože s nima bydlim a vim co potřebují, ale horší to bude s těma ostatníma. Oni taky neporaděj to je s nima těžký :unamused:

Ve středu byl manža doma, tak sem jela na anglinu už ve dvě, v Sedlčanech byli trhy tak sem to tam aspoň prošla a něco si v krámkách pokoupila. Než začala angličtina tak píšu manžovi jak to doma vypadá a přišla mi sms kde bylo napsáno jen: Hovno veliký a smardlavý. Tak to mně pobavilo :grinning: Na to že už bude Káje rok tak jí prvně přebaloval a zrovna chytil hovňajse. Tak si to aspoň užil :grinning:
No Moni uplně tě chápu že ti už přítel leze na nervy jak je furt doma. Já sem taky tak nějak radši když je manža v práci, protože jak je doma tak musim vymýšlet i obědy a příde mi pak že nedělám nic jinýho než že stojim u plotny. Tenhle týden byl doma taky víc než obvykle, tak mi to tu zase trochu narušoval. :slight_smile:

Maky, tak to je mi Mišky líto že tak marodí, ale snad už to bude dobrý, člověku to pak trhá srdce když vidí toho svýho mazlíka že mu něco je. Já teda zatim musim zaťukat že Kája za ten rok zatim měla jen dvakrát rýmu a nic jinýho. No ale zase si užíváme s těma zubama a s tim ekzémem. Fakt lituju ty mámy a jejich děti který ten ekzém maji na větších částech těla a nebo i na obličeji, ty si asi teprv museji užívat. Kája to naštěstí má jen na pár menších místech na zádech, ale stejně je to furt boj, kterej nekončí, prostě se toho nejde zbavit.

Niky, Čenda si to taky vyžírá, je blbý že se mu to takhle brzo vrátilo, tak se pěkně kulírujte ať je vám zase všem líp.

Počasí je teda hnus :rolling_eyes:
20. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz
ahoj holky,
Makyb78 dík , páteční jízdu do Veselí jsem zvládla bez úhony,i přes hnusné počasí.

Marky tak to přítel přebaluje od porodnice,jen oblíkání je potíž, a teď v zimě je to úplně na mě :slight_smile:
Když vidí, do čeho všeho jí nabaluju, tak to po první vrtsvě vzdává :grinning:
Anička má taky kolem pusinky vyrážku, ale zatím to neřeším, nevim, jestli to neni z toho, jak teď všechno strká do pusy.

A poslední 2 dny mi Anička pláče víc než dřív, hlavně večer, musím jí dát během 2 hodin i 3x napít, tak už mi zase straší v hlavě, že jí nestačí mlíko. I doktorka se moc netvářila na váhu, přibrala 300g za měsíc. Ve 4 měsících má 6,5 kg a 67cm. A není žádný faldíkatec. Ale je to živel, doktorce jsem říkala,že to vysportuje :sunglasses: Tak nevím, jestli to mám řešit, a začít dávat večer kupovaný dlabanec. No ráda bych jen kojila do těch 6 měsíců. Ale hlady jí taky trápit nechci. ach jo, babo raď. Zítra jdeme na první lekci masáží, tak se tam poptam ostatních.
Tak a padla osmá večerní, a já to jdu zalomit k Aničce :wink:
23. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,
doufám, že nejsou další marodi a marodi už jsou vykurýrovaný. Tohle počasí je na pytel. V sobotu jsme vyrazili na nákup a k tchánovi, samozřejmě v té největší chumelenici :angry: . Jinak po akci zelí proběhla akce barvení kalhot, ale ne v pračce, ale ve vaně ( pro lepší zážitek ). Takovej bordel si nedokážete představit - barva úplně všude, ale uklidil si to po sobě ( to měl taky jediný štěstí ). Ve čtvrtek kalhoty obarvil a v sobotu zjistil, že se do nich nevejde :grinning: , přestal kouřit no a to se někde projevit muselo. Ale ne, abych jenom nehaněla - ve středu vyžehlil, pomáhá s vařením, ale přece jenom už se doma nudí. Počítám tak do vánoc, že to oba budeme muset přežít.
Naše Andrejka je naprosto "nepůjčovací" dítě :frowning2: dostali jsme lístky do kina a hlídala babička a říkala, že skoro celou dobu bulela. Je fakt, že s Kristýnkou jsem u nich byla častěji a na naše si zvykla, že nebyl problém, ale to bylo nějak víc času. Teď jsme vázaný školou.

Holky od kdy jste začaly dávat těstoviny? Přijde mi, že vařím pořád jedno a to samý buď bramory nebo rýži se zeleninou a masem. Kousky nám pořád ještě nejdou když jí dám kůrku chleba tak kouše, ale jakmile nechám kousky v zelenině tak by si obrátila žaludek.

Jdu připravit něco k obědu, ale dochází inspirace - je tady ještě zbytek guláše tak to dojíme, ale k večeři nevím co bude :unamused:
25. lis 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
moni: těstoviny už od 8 měsíců, to už můžou skoro všechno, i lepek
25. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
autor
o víkendu jsme byli s Pavlíkem poprvé sáňkovat a ze sněhu nadšený.
25. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
alejusko: zkus ještě chvíli počkat, třeba má jen takové období. my jsme teď měli asi 10 dní, kdy se budil v noci snad 15x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dostal dudlíka zas spal. ale musela jsem k němu v stát. a teď se zas budí jen 1-2x.
25. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme taky od pondělka marodný. Naštěstí tedy bez horeček, ale rýma a kašel bohatě stačí. Každou noc naspíme tak 3 - 4 hoďky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni já taky dávala těstoviny po 8 měsíci.

Taky jsme Daníka v neděli vzali na sáňky, manža ho lehce překlopil :slight_smile: , ale úplně do sněhu nezahučel. Tak já jdu taky něco uvařit marodovi k obídku.
27. lis 2008 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak koukám další oběti nemoci :unamused: . Dlouho se neozvala Makyb a Marky :unamused: snad je všechno v pořádku.
Konečně už jsem začala řešit vánoce, zatím jenom nákupama, ale musím se pustit do výzdoby a tak.

Kudrlenko tak ať jste brzo v pořádku. Když jsem Tě nepotkala na plavání tak jsem si říkala, že se něco děje. Moc maminek tam dneska nebylo. Těstoviny teda zkusím a dávaly jste vaječný nebo bez?
27. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj,
je tu teda nějak mrtvolno. :wink:
Moni, těstoviny dáváme bezvaječný. Už je Andrejce můžeš klidně dát. :slight_smile:
My marodný ťuky ťuk zatim nejsme, akorát teda ten ekzém, s toho už zešedivim a taky si poslední dobou všímám že Kája dělá tak nějak divně s očima, dneska sem se o tom bavila s tchýni tak řikala že si toho taky všimla. Tak to musim v pondělí na roční prohlídce doktorce všechno přednést. Doufám že s těma očima nebude nic mít, moc se mi to nelíbí. :unamused:
Jinak teda chodí furt kolem nábytku a tuhle šla se mnou i kousek za ručičku, nesmí se ale u toho začít vztekat, jinak jí to ale jde dobře. No ale necháme to na ní až začne chodit tak začne.
Už se těšim na neděli až oslavíme první rok. Přišla mi ta kombinéza od Topolina a velikost jsme trefili teda uplně perfektně, sedí jí skvěle tak sem ráda.

kudrlenko, ty noce ti teda nezávidim, my měli teď taky docela blbý noci ale to byli vyloženě zoubky, Kája se vzbudila a třeba pak hodinu a půl nespala. No ale teď už spí zase pěkně. Manža teď koupil do zásuvky takovýho medvídka jako světýlko a příde mi že se jí přitom krásně usíná, že za chvíli hned usne.

Moni, kdyby se mi tu manža pustil do barvení kalhot tak bych tu asi vraždila, ten bordel si umim představit. :grinning:
Vánoční výzdobu už jsem trochu udělala a v sobotu se chystám na nákup aspoň do Sedlčan, tak uvidim co tam pořídim, nějaký dárky už mám.

alejuska, a kolik měla Anička porodní váhu? Kája měla ve 4 měsících míry 6,2 kg a 60 cm. Ale teda za ten měsíc přibrala 600 gramů. Tak nevim no jestli to stačí, tak chvíli vydrž a uvidíš.
Sem zvědavá kolik budeme mít my v roce, doufám že aspoň těch 8 kilo jo.

Nám se v sobotu dvakrát dost drsně porvali psi, byli celý od krve. Jednou odpoledne, my jsme chtěli jít večer na Keksáky, tak sme měli strach je tu nechat s tchýní, ale to naštěstí prý leželi a byli docela v klidu, ale pak v noci mi přijeli a já jí ještě odvezla domu a když sem přijela tak mi letěli na proti a během vteřiny byli v sobě, v půl jedný ráno. Nešli od sebe. káju naštěstí nevzbudili. Tak už sem to v pondělí řešila se několika známýma co maji chovatelský stanice boxerů a většina z nich mi poradila kastraci, tak sem včera zajela za veterinářem zeptat se i na jeho názor, tak se máme rozmyslet a že by ve středu jsme tomu mladšímu nechali kastraci udělat. A pak by se vidělo a kdyštak by na ní šel i ten starší. Prostě by se potom měl zklidnit a nedělat tu dusno, tak doufám že to zabere, protože jinak nevim. Nejsme s toho moc nadšený, manža je s toho špatnej, ale prostě jiný řešení u nás asi neni možný. :confounded:

No nic, jdu asi do hajan, zítra nás čeká na plavání natáčení a focení, tak s toho mam trochu nervíka, snad nebude Kája protivka a nebude po mně nikdo chtít abych se taky potopila.

Jo makyb, tu dlouho nebyla to je fakt, tak snad jsou všichni zdrávy. A Nikitka a spol. taky. :wink:
27. lis 2008 ve 23:19  • Odpověz
ahoj holky,

tak s Aničkou je to jak na houpačce, předevčírem usla ve svojí obvyklou hodinu ( v 7 ), v půl devátý hroznej řev, tak jsem jí chvíli nosila, přebalila ,dala napít, nosila a usla až v jedenáct. A pak až do rána buzení po 2 hodkách. Ráno jsem byla jak zpráskanej pes :unamused: a včera byla tuhoš v půl sedmý, usla u prsa, pak byla bašta až v jednu, ve 4 a chrněla do půl osmý :grinning:
Marky porod.váhu měla 4080g, prvních 6 týdnů přibývala dost, až jsem se lekla kam to půjde, ale pak se to seklo. Hlavně, že je zdravá a nic jí netrápí. Jen když mi takhle občas vyvádí, tak hned pátrám po příčině, a první čeho se chytám, je, že má hlad :sweat_smile: Ale asi to moc řeším, prostě občas nemá svůj den, ona je jinak moc hodná, tak pak mě to rozhodí.
A k plavání, včera jsem zaplatila zálohu 1500,- dostali jsme kartičku, jen mě zaujaly podmínky storna, maj docela přísný. Peníze nevrátí ani ze zdravotních důvodů. Tak to jsou přísný obchodníci :stuck_out_tongue_closed_eyes: A potápění se bojim taky, nejsem žádnej plavec, tak snad tam Aničce neudělam ostudu :grinning:
dárky jsou u nás jasný, kupujem si takový pěkný věci jako ytong, prkýnko na záchod, maltu.... jen se to blbě balí a většinou to nevydrží do 24.12. :slight_smile:
Marky nám se boxeři líbí, chtěli jsme si je pořídit k domečku, ale nemáme s nima zkušenosti. A co tu píšeš, já bych to špatně nesla, když by se mi psi rvali. Ale asi nejsou spolu od mala, nebo jo? Nejsem teda žádnej odborník :sweat_smile:
tak já mizim, vaří se mi brambory, ať z nich nemusim dělat kaši
28. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak alespoň nějaký příspěvečky :wink:

Moni - plavání mi ale chybí, vždycky alespoň jednou za týden někam vypadnu a teď jsem byla zavřená doma celý týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dost mi to leze na mozek. Upekla jsem perníčky a 4 nohy štrůdlu. Já dávala taky nejdřív bezvaječný.

Marky - ten medvídek by se mi taky líbil, na usínání ho ani nepotřebuju, to je u nás bez problémů, ale spíš v noci když se plazim k postýlce a nebo když si Daník v noci hraje. Ty jo ty pesani to je mazec. My máme doma kocoura a ten mi docela stačí na hlídání kvůli Danečkovi , aby ho neškrábnul. Hafany máme venku a teď možná budeme mít štěňátka, takže budu mít o zábavu postaráno. V sobotu zrovna bylo v pořadu Psí svět, nebo jak se to jmenuje, jak měli taky doma boxera a dávali ho pryč. My tedy bereme zvířata taky jako členy rodiny, ale tohle bylo na mě docela silný kafe, jak pes olizoval dítěti hrnek, nebo rukou krmila dítě a další sousto dala psovi.

Ajejuska - my už takhle nespíme od 3 měsíců, ale neni to bohužel ani jako na houpačce, je to pořád stejný :sweat_smile: Potápění zvládneš :wink: ono jde spíš o ty děti, a ty se potopíš třeba jednou nebo dvakrát. Já se to naučila dokonce bez zacpanýho nosu a to jsem se takhle nikdy nepotápěla.

Já už mám taky nějaký dárky nakoupený, ale potřebuju nějakou chůvu abych ještě párkrát vyrazila. Výzdobu taky lehce vytvořim, sousedce už blikaji okna a má věnec :confused:
28. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
autor
ahoj holky, koukám, že jste se pěkně rozepsaly.
po obědě jsem šla Pavlíka přebalit a úplně jsem se lekla. vykoukla na mě škrkavka asi 10cm dlouhá. Hned jsem volala mudr co s tím. tak jsem si byla pro recept a doufám, že ty prášky pomůžou. a to jsme chtěli jít ve středu poprvé do bazénu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . asi jsme to chytli od psa :angry: .
28. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
ještě snad na chvilku usnul.
a to jsme před víc jak měsícem měli v noci stavy, že se vzbudil a nepřetržitě brečel třeba půl hodiny až hodinu. všichni říkali, že má nějaký parazity. mudr to vyloučila, že to budou noční děsy. poslala nás sice do nemocnice na všechny možný vyšetření (pro jistotu), ale tam taky nic nezjistili. je mi divný, že to nenašli ve stolici. mudr říkala, že se to v testech na parazity nezjistí a přitom máme za tři týdny přinést vzorek stolice, jestli jsme v pořádku. tak to si trochu protiřečí. Chudinka už to měl v sobě tak dlouho a nikdo mu nepomohl :cry:
28. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz
ahojky,
akorát sem dorazila z plavání a musela sem se jít uklidnit k počítači. Kája skoro celou lekci probrečela. Už takhle bečí asai čtvrtou lekci ale vždycky to bylo spíš až ke konci a teď skoro od začátku. Prostě od tý doby co jsme se začali potápět tak se jí to nelíbí. Takže natáčení bylo ale my tam asi moc nebudem a nebo jak Kája protestuje. Trochu mně to rozhodilo a bylo mi tam skoro až do breku. Nevim proč se jí to nelíbí, protože dneska byla vlastně poslední hodina prvního kurzu, tak se musim do příště rozhodnout jestli budem pokračovat, nevim jestli to má cenu když se jí to nelíbí. Kdybych věděla že to je třeba jen přechodný období tak bych to nějak vydržela ale nerada bych jí nějak trápila. :unamused:

Leni, teda škrkavka to zní docela hrůzostrašně. :confounded: Chudák Pavlík, se divim že na to doktoři nepřišli když mu zkoumali tu stolici. Jak se tohle léčí?
Já se snažim psi pravidelně odčervovat ale kdo ví, Káje toho olížou taky dost.
kudrlenko, na ten psí život s boxerem jsem koukala dneska opakovali to na dvojce. Sem u toho brečela, sem si to představovala jak u nás kdyby jsme ho museli dát pryč, blbá situace. No ale myslim že mu našli zlatou pani, že se u ní bude mít dobře. :slight_smile: Jo to jak tomu dítěti olizoval hrnek zrovna tu část jak strká do pusy, na to sem taky trochu koukala, náš Blade Káje taky olíže všechno možný ale když je to něco takovýho tak to jdu většinou omýt i když vždycky to asi taky nepodchytim. :slight_smile:
alejuska, ten mladší boxer k nám přišel když tomu staršímu byli dva roky, snášeli se v pohodě, ale teď jak ten mladší dospívá je mu vlastně rok a třičtvrtě tak tu chce šéfovat on, takže tu teď probíhá takový boj o to kdo bude první, kdo bude ten boss. No je to prostě příroda, ten starší sice mu často ustupuje ale vždycky taky nechce, takže pak vznikaji ty rvačky a ten mladší je prostě takový větší nervák, takže vrčí a projevuje se timhle způsobem.
alejuska, tak to nevim když se ti takhle často budí jestli to neni z hladu, no příčin může být víc. No kudrlenka by ti mohla vyprávět ta má roční dítě a stále se ještě pořádně nevyspala :grinning:
28. lis 2008 v 15:39  • Odpověz
Tak jsem tu zase chvilku nebyla, opět nestíhačka :grinning:
Vždycky mám trošku hoňky před tím pracovním víkendem a pak zase po, do toho Čenda pořád není ještě úplně zdravej, takže mamánek největší, takže PC puštěnej jen tak nehrozí. Po večerech doháním co neudělám s Čendou přes den, hlavně vaření, v poslední době mě vůbec nesnese v kuchyní, hned mi visí na noze a řve, takže vaření přes den jsem vzdala a vařím po večerech. V posledních dvou týdnech jsme dost zavřený doma, takže mi z toho už fakt slušně hrabe. Ta práce mě zachraňuje od Bohnic :grinning:

Pavlí, děkuji za nabídlku té hojichy,už jsem si tvé čísílko uložila do mobilu, určo se ozvu. Kdyby jsme šli v pondělí plavat, tak v neděli písnu, jestli by jsi mi jí vzala na plavčo. Moje mamka říkala, že jsem prokašlala skoro celé dětství, takže možná bude Čendík po mě.

Kudrlenko: Čenda je zvyklej na spací pytel od malinka, co jsme dali pryč zavinovačku, tak od té doby spí v pytli, jsme za to ráda, pač dost v postýlce cestuje a byl by věčně nepřikrytej.

Dneska jsem vyrazila po děsně dlouhé době do Tábora do města. A měla jsem úspěšný nákupovací den. Koupila jsem si zimní bundokabát, zimní botky, Marťasovi dvě košile už k vánocům, neteři pěnové obrázky k svátku. Tak jsem měla radost. mamka mi Čendu pohlídala, tak jsem na to měla klídek.

Jinak jsem tak trochu už začala dávat Čendovi i naše jídlo, o víkendu měl řízek naruby zapečený s cibulí a brambory a v týdnu od mamky knedlo-vepřo-zelo a jak si chrochtal. Zase mi přijde, ale že jí méně a s pitím je to teda taky boj.
jo a Martin byl dneska u zubaře, tak se ptal jestli by vzala i Čendu, tak prej jo a prej se tam do něj slušně (v dobrym) pustila, a strašila ho, aby jsme mu nedávali slazené čaje, šťávy, nejlépe čistiti zuby po každym jídle a že jsme už dávno měli přijít. Tak tam musím příští týden zavolat a objednat nás. už teď z toho mám osypky, ta představa, jak tam bude řičet a bránit se.

Zjistila jsem, že v Plané funguje taky mateřské centrum, úterky dopoledne, tak jsem tam psala email, abych trošku vysondovala situaci a asi se tam v úterý půjdeme podívat. Už jsme se tam přihlásili na Mikuláše.

ALčo, tak jak s Manducou? Líbí se v ní Aničce?

Moni: kdybych věděla, že manža barví rifle, tak jsem k Vám pár Martinových taky donesla :grinning: :grinning: :grinning: Taky se mi pořád nějak do toho nechce si tady dělat bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prej si se tuhle bavila s mojí tchýní :sweat_smile:

Leni: škrkavka :astonished: Bych měla teda dobrej šok, kdybych jí našla v plíně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať se toho rychle zbavite.

Tak jsem se zase vykecala a jdu si dát spršku a šup do pelíšku :slight_smile:
28. lis 2008 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.