• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Bych se nato.....

teď jsem sem napsla příspěvek jak román, a ono mě to odhlásilo :angry:

Peťo Manducu jsem zkoušela jen 2x a ješte večer, takže A. docela protestovala, ale mě přišla hned pohodlná.
S tím kašlem vám přeju ať už to máte z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co ty homeopatika, já bych je zkusila, za pokus nic nedáš. A co bylinky? už jste asi zkoušeli všechno možné,viď? :sweat_smile: My uvažujeme o vlhčovači vzduchu, i když máme vypnuté topení, tak tady v paneláku je hrozně suchej vzduch, i mě škrábe v krku.
Jo, a manducu ozkoušimterénu ve středu, jdu k Olině na kurz vázání šátků, tak abych nemusela na těch pár metrů vytahovat kočár.

Anička je fakt rak. Leze tady pozadu po hrací dece a už je na koberci, normálně než se otočim, tak se přesune o pár metrů dál :grinning: Může začít lézt, teda plazit se , když se neumí otočit zpátky z bříška na záda? Já se jí tu chechtám, jaký je to torpédo.
30. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
autor
ahoj holky!
my se z těch nemocí nevyhrabeme. nejdřív škrkavky - dostali jsme tři prášky a měli by je zabít.
v sobotu odpo jsem si všimla, že má Pavlík nateklého pindíka, večer už ho měl zarudlýho a ráno jsme jeli na pohotovost. dostal zánět, tak mu ho museli propláchnout. co nás ještě nepotká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niki: já už dávám taky hodně naše jídlo. snažim se málo solit a nepepřim. když jto jde jí s náma, jinak mu vařim zvlášť. ale to pak musí jíst dřív než my, protože vždycky koukne co máme a když má něco jiného, tak to svoje nechce a dožaduje se jíst to naše. v pondělí měl k snídani dokonce 3 škvarky :grinning:
30. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz
autor
chtěla jsem se zeptat, nevíte v kolika letech se dětem dělá obřízka? my na ní asi určitě půjdeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz
Ahojky maminy,opět zase nestíhám ,takže Vás ani nemám přečtený,jsem pěkně nakřáplá a to jsem dneska chtěla mýt okna ale když vidim je fujavec tak na ně prdim a ještě mi je naprd,jo v pátek jsme byli na naušničkách tak už jsme oficiálně holčičky,řvala chudinka malá až jsem brečela skoro s ní,jinak u nás asi nic novýho,dárek nemám ani jeden,ale o víkendu se chystám tak snad mi to vyjde,taky jsem konečně po dlouhý době někam vyrazili,švára měl 40,tak jsme slavili a malou hlídali naši,honzula ten byl s náma ten vydrží víc jak já :grinning: .Jo leno27,my se určitě známe,už o tobě vím delší dobu,ale tady už si tu pěkně dlouho nebyla :wink: ,my jsme na obřízce teda nebyli,ale taky měl honzík jednou zánět,ale ono mu to prasklo a už mu to nepřirostlo,jedný známý to klukovi dělali asi kolem třetího roku,ale od kdy to měl srostlý to už si nepamatuju.Tak se mějte všechny krásně a já se snad polepšim,a děkuju všem za info na bazén,budeme chodit asi od konce ledna tak pa pa
1. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak už pečete :slight_smile: už tady fakt dlouho nebyla Makyb

my jsme taky pořád nachcípaný, teď se to snad zase zhoršilo, naštěstí tedy bez horeček.

Lena - ty škrkavky, mě teda pěkně zarazily :confused: jak se to dá chytnou od psů ono vlastně i od koček. My teda kocoura odčervujem, ale člověk nikdy neví. Mě by asi trefil šlak. A s tim pindíkem jsi mě taky vystrašila. Sousedovic kloučkovi dělali obřízku myslim asi ve 3 - 4 letech. Je to pech s těmahle pindíkama, já to taky nepřetahuju asi tak často jak bych měla.
1. pro 2008 v 11:35  • Odpověz
Ahoj mamky,
my teda naštěstí ještě nemarodily, ani si to neumim představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle brzo chytnout nějakou breberu.
Mám teda připravenou odsávačku na vysavač,ale ještě jsem ji ani nezkoušela, a asi bych měla, až to přijde, abych věděla co kam mám strčit :grinning: A dneska na masážích kojenců nám Olina radila co a jak při rýmě, tak do toho zvlhčovače půjdeme a koupíme. My naušničky nebudeme dávat, holky v okolí maj snad všechny naušničky, tak my budeme bez. Snad nám to Anička nevyčte, až bude větší :slight_smile:
V sobotu jsem byla ve městě, a už to začíná, všude hromada lidí, budu muset vyhmátnout nějakou šikovnou hodinu na nákupy, protože prodírat se s kočárkem davem bezohlednejch lidí, na to nemám nervy. Jela jsem podruhý busem ,a už jsem se pustila do jednoho staršího pána, jestli by mohl uhnout ze dveří, že vystupuju, a on mi s úsměvem odpověděl, milá slečno, nebo mladá paní, já jsem rád, že jsem vůbec nastoupil, a motal se tam před dveřma. Bych ho nejradši vytlačila ven :angry: .

tak se všichni vykurýrujte, ať jste na vánoce fit :slight_smile:
já teda nepeču ani negruntuju, letos na to prdím ( jako každej rok :grinning: )
1. pro 2008 v 15:19  • Odpověz
ahoj holky, zdravím Tábor a mám na vás dotaz
máte někdo zkušenost s panem doktorem Pospíšilem? právě totiž hledáme pediatra a tenhle je nejblíž nebo s kým máte doborou zkušenost, radši do IP :slight_smile:
díky moc :slight_smile:
3. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Co je nového?
moc Vás všechny zdravím.Nešel nám net a když už šel nebyl čas.Zjistila jsem,že je to pěkný užírač času,ale i tak jsem ráda,že ho máme.Jen nám ještě nejde pošta :unamused: Zlikvidovala nám ho tuhle ta vánice.

Moc jsem Vás zatím nedočetla,jen marodům přeju brzké uzdravení.my jsme teď naštěstí dobrý,tak doufám,že to vydrží.
Udělala jsem si docela vánoční úklid,ale ne jen vánoční.Přes okna už jsem bídně koukala a o zašedlých záclonách ani nemluvím.Takže to byla nutnost a jinak na to kašlu.Nějaké dárky už máme a včera jsem odpo byla v T8boře a to byla šílenost.Město ucpaný,štosovalo se to v křižovatce. :angry: Všude lidí jak opic,no měla jsem po chuti.Jenže já mám hlídání jen odpol.Ale pojedu radši s Miškou dopol.,bude to muset chvíli vydržet.Já to stejně nehrotím.Po vánocích přijdou slevy a stejně si během roku co potřebujem pořídíme.
No říkala jsem,že pect nebudu,ale začínám uvažovat,že jo.Alespoň něco málo kvůli Tomovi.

Marky-Vás jsem propásla.Přeju Káje do "dalších let" hodně zdraví ,štěstí a samé radosti.Prostě ať jí ten svět baví a dají jí pokoj ty zubiska :wink: Před rokem jsme tady řešily,že jsi tu nějak dlouho nebyla a Ty jsi si klidně rodila a přitom jsem chtěla já,už mě to těhu vůbec nebavilo :grinning:

Až bude čas,tak Vás pročtu.Ale po internetoové absenci jsem si dala trochu zákaz.Jestli to vydržím. :sweat_smile: A času je méně.Michalka spí jednou denně a šmejdí kde se dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2008 v 06:30  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nejprve bych chtěla popřát Káje k ročku, hodně zdravíčka, štěstíčka a ať dělá rodičům jen a jen radost. Marky jakej budete mít dortík? U nás to bude sice až za dva měsíce, ale už přemejšlim, co bych vytvořila nebo příp. koupila.
U nás - když jsme se nedávno vylízali z jedný nemoci (nějakej bacil - zvracení, průjem, všechno to trvalo asi týden a celá zbylá rodina to taky chytla), tak od včera večer horečky, srážim co to jde, má i docela kašel, tak asi dneska skákneme k dr. Holky chci se zeptat, děláte některá zábaly při horečce nebo třeba koupete ve studenější vodě nebo sprchujete? Já včera narychlo hledala nějaký info, abych to nezvorala, protože se prý nemají dávat zábaly, když jsou studený nohy a ruce.... no ale jak jsem chvátala, tak jsem našla spoustu typů, jak na to, že jsem nevěděla, co vybrat, tak jsem ho jen utírala vlažnější žínkou. Tak snad se z toho brzy vylížeme.

Takže vás opět nemám dočtený a je mi to až blbý sem psát, když vždycky napíšu po týdnu a nevim, o čem drbete, tak se fakt omlouvám.
Maky - já byla taky včera odpo v Táboře, tak tam malej asi nastydnul, teda ne že bych ho měla málo navlečenýho, ale ty přechody z krámu ven a naopak, to asi nedělá moc dobře.
Taky jsem se rozhlížela po dárkách, já už je mám všechny vybraný, jen je stačí koupit. Chystám se příští týden i balit dárečky, abych to měla už připravený a pak jen měla čas na malý úklid a pečení. Letos jsem se rozhodla, že budu péct fakt jen pár kousků a to asi po večerech až Mára usne, jinak s ním to fakt nejde. Strašně ho zajímá trouba, tak je u ní pořád. Jeho vůbec zajímají všechny možný spotřebiče, jeho velkým kamarádem je vysavač, s tím si vyhraje víc jak s hračkou :grinning: , no a pak mikrovlnka ho taky dost baví. No tak já zas musim, jdeme měřit teplotu, tak pa.
4. pro 2008 v 09:15  • Odpověz
Ahojky tak taky něčím přispěju, i když dneska mam v tý hlavě zase nějak prázdno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem pěkně nevyspalá, protože jsme včera navečer měli Bladea na kastraci, tak v noci trošku cestoval takže sotva jsem zabrala už sem byla vzbuzená. Snad to bude vše v pohodě, včera jsem to pěkně obrečela, manžel s toho byla taky celý špatný, ale prostě být to tak asi muselo snad ty rvačky přestanou.
Jsem na tom s tim časem taky čim dál hůř. Hlavně jak si sednu k počítači tak Kája jak naschvál začne lést do květináčů a dělat to co jí zakazuju a dělá to opakovaně že mně vždycky docela slušně vytočí. Skouší mojí trpělivost docela pěkně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Díky za přání, narozky se docela vyvedli, sice sem tu dva dny ani nezastavila, v sobotu dopoledne manža hlídal a já si sjela do Sedlčan něco nakoupit, dárky pro nás a pro Káju už mám nakoupený, akorát ještě nějak doladit ty ostatní. A po pravdě se mi do města vůbec nikam nechce.
Okna ty sem myla tuhle ale včera jak mi sem posvítilo sluníčko tak teda by docela nějaký umytí zase zvládli. Nejradši bych si sem pozvala nějakou úklidovou firmu aby my to tu všechno pořádně vyleštili. Sem teď nějak poslední dny už tak unavená, Kája dostala k narozkám odstrkovadlo s chodítkem v jednom, takovýho tygra od Fisher Price, tak teď za tim lítá jako blázen, tlačí to před sebou a jde, ale docela rychle. Ten první den jsem tu z ní byla mrtvá smíchy, vypadá u toho docela komicky. Taky dostala bačkůrky, ale furt si je rozvazuje a sundavá, takže stejně furt chodí bez nich. V neděli po tý oslavě sem si řikala jak je utahaná že bude určitě spát jak zabitá a ona jak byla nadšená s toho aktivního stolečku a furt tu u něj stála a hrála na něm, tak mi nechtěla usnout, tak tu nakonec strašila do půl desátý přitom na ní bylo hrozně vidět jak je ospalá. :grinning: Teď už ale usíná zase v pohodě.
Hm tak koukám že si vytahuje odstkovadlo tak budu muset se zase zapojit, neumí ho zatim moc otáčet, takže jak do něčeho narazí musim jí ho otočit.n
Seri ten dort sem si nechala dělat tady v cukrárně, byl jahodovo tvarohový a moc dobrý. Mam ho na fotce v galerii a nebo víc fotek je na našich stránkách. Ty máslový moc nemusíme tak tenhle tvarohový byl moc dobrý, dělali nám ho už jako svatební, akorát to byl dvoupatrák a jinak ozdobený ale jinak stejný. A pak ještě tchýně upekla nějaký ořechový a ten taky chutnal dobře.
S horečkou zatim zkušenost nemám tak asi neporadím. Ale četla sem taky dělat zábaly.

Jinak Kája měla na roční prohlídce 8100 gramů a 72 cm, no ale vzhledem k tomu jak je furt v pohybu tak už se ani nedivim. :slight_smile: Dostala 4 hexavakcínu ani neměla žádnou reakci tak v pohodě.
Tak já musim.....
4. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
ahoj holky,
seri: když jsme měli horečku tak nám bylo řečeno: dát nurofen sirup, za 3 hodiny paralen čípek 500, pak zase siruppo 3 hodinách.a střídat to prostě po 3 hoďkách. hlavně moc nenavlíkat! měli jsme 40 a o zábalech nám nikdo neříkal. ale my jsme to za den srazili. nic jiného ti nemůžou ani v nemocnici dát. hlavně se z toho rychle dostaňte.
já razím do města dneska po 4 hodině až dorazí děda z práce.
cukrovího už mám 4 druhy.
na vánoční úklid prdím, jsem ráda, že stačim uklidit přes týden. týden před vánocemi budeme malovat pokojíček a dávat plovoucí podlahu tak si zauklízím dost.
marky: toho času bude čím dál míň. když byl Pavlík malý a mohla jsem sedět u počítače půl dne, tak sem skoro nikdo nechodil. a když byl větší tak jste za tři dny napsali snad pět stránek a to mě časem odradilo. teď Pavlík spí po obědě hodinu, tak toho času moc není. už je vzhůru
4. pro 2008 ve 13:33  • Odpověz
4. pro 2008 v 16:23  • Odpověz
Marky Karolínka je šikula a pěkně si to užívá :slight_smile: a ať máte Bladea v pořádku a pejsani jsou v klidu :wink:

S těma zábalama jsem si dneska koupila Maminku a je tam příručka jak na horečku. A o zábalech píšou, dávat osušku namočenou ve vlažné vodě, vyždímanou a pouze na hrudník a břicho, končetiny nechat volné. Dítě se má nechat v zábalu 10-15min. Nebo přikládat ledové kostky v igeliťáku a tenké látce do třísel. anebo sprchovat dítě vlažnou vodou 2 min. Tak nevím co bych zvolila, doufám, že to nebudu muset ještě dlouho řešit :unamused:

A mě čeká zase usínací maraton, poslední dny zase Anča stávkuje a vymejšlí všechno možný, jen ne usnout.

dobrou...
4. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
Kremrolka s Pospíšilem nemám zkušenost, ani nevím o nikom kdo by k němu chodil. Vím jen, že to byl žák mojí tchýně :slight_smile: Ale to Ti asi moc nepomůže :slight_smile: .
4. pro 2008 v 19:06  • Odpověz
Ahojky,
dala jsem nějaký nový fotky do galerie. :slight_smile:
Zatim teda v plavání pokračujem i když dneska opět to tam Kája docela prokňourala. Dneska nás vedla přímo pani která ty kurzy zařizuje, tak sem s ní o tom mluvila a řikala že by byla škoda to hned vzdát, že to je často taky o trpělivosti maminek a že teda Káju nebudem zatim potápět a že mam vydržet třeba do vánoc a pak uvidim. Zatim to ani nemusim platit a pak to kdyštak zaplatim celý a nebo jen tu část kterou jsem chodili. Tak budu trpělivá i když si tam připadám trochu jak blb, protože všichni se potápí a mi to vynecháváme tak si tam připadám trochu zbytečně a občas nemam daleko do brekk. Nevim co tý Káje vadí, doma řádí jak černá ruka a tam je taková zaprdnutá a ufňukaná, jestli to prostředí jí nesedí těžko říct. Přitom do třičtvrtě kurzu to bylo docela v pohodě až teď posledních pár hodin takhle pobrekává, nemůžu jí ani dávát do nějakých pomůcek protože to hned začne brečet. :unamused:

A co u vás kdo máte větší děti jak proběhl Mikuláš? :slight_smile:
5. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,

Marky-trpělivost je hezká viď? Lehce se to říká :unamused: Já vím,že švagrový holka taky na plavču nesnášela potápění a fňukala,ale chodily . Co já si pamatuju,tak jsme ve skupince měli kňourajících dětí víc.Jsi zrovna natrefila,že ostatní to snášejí.Ale třeba ta paní má pravdu a zlomí se to. :wink:
Chodící Kíja je správná.My tlačíme všechno,chodítko nemáme,to na tlačení myslím.A když u něčeho stojí a já jí říkám pojď ke mě,tak udělá asi tři opilecké krůčky :grinning:
A je to pěkná žárlivka,když si na mě Tom třeba položí hlavu,tak ječí jak siréna.Pořád se teď chodí tulit a musí mě mít na očích.To je důsledek té nemoci. :confounded:
No a aby jsem si to vyžrala,tak Tom má od včera angínu.Ale snáší to v pohodě.Jen jsem si myslela,že příští týden dojedu něco dopol koupit a zabalim dárky a to takhle nemůžu.
Mrzelo ho,že nemůže na čerty do školy,ale večer mu to pak stačilo :grinning: Měli jsme hodný čerty.Moc nestrašiili a měli i roztomilý masky,dokonce i s andělem,toho jsme neměli nikdy a Tom ho chtěl.
Jenom mě totálně nas**la tchyně.Málem to prokecla,naštěstí jsem to pak uhájila šílenou povídačkou.A nejvíc mě dostalo,že když jí to vyčetl manža,tak prohlásila něco ve smyslu,že toho naděláme.,že je velikej. :angry: Prostě jen aby nemusela přiznat chybu.Ale to je nadlouho a hlavně zbytečný :confounded:

Já jsem než nám vypadl ten net objednala tu clemmy farmu a kostky,i jíný věci a ani nevím co mi pak paní napsala.No a teď už nám pošta jde a ta farma není :angry: Tak mě to štve.Včera byla prý paní ve skladu ,tak uvidíme.Zas aby jsem to honila jinde a čas už tlačí.

Jo a holky v tom novém bytovém domě vedle Dovořáka mají nahoře v patře obrovský hračkářství.Já to tuhle jen prolítla,ale zajdu tam ještě. :wink:

Tak pěkný víkend.
6. pro 2008 v 06:39  • Odpověz
omlovam se ze sem lezu ale koukam ze tady sou same zkusene maminy :slight_smile: jsem ve 30tt a chtela bych jit rodit do Tabora nevite tak priblizne co si sebou mam vzit a co mi v nemocnici pučí?dekuju za vase odpovedi
6. pro 2008 v 10:45  • Odpověz
Maky, já nakonec tu Clemmy farmu objednala taky a měla sem ten samý problém co ty. Jedna mi napsala že je beznadějně vyprodaná a druhá že pojede do skladu a pak mi psala že už není. Oni jsou totiž dvě verze a já chtěla tu s pejskem je v ní asi víc dílků a je o něco dražší, jako vim kde možná ještě je ale tam je snad o stovku dražší než byla na MMB a to už se mi za ní zase dávat nechce, protože s poštovnym by vyšla asi na sedm stovek, tak sem nakonec na MMB objednala tu menší kde jsou jiný zvířátka je tam kuřátko a nevim co ještě. taky sem se na ní ptala v Sedlčanech ve dvou hračkářstvích a nikde jí neměli.
O tou novym hračkářtsví v Táboře mi řikala kadeřnice.
Tak ať je marodovi brzo líp, dvě děti dvojitý starosti :slight_smile:

rybka, já rodila v Benešově, tak ti s Táborem neporadím. :wink:
6. pro 2008 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky ve spolek,tak jsem také zavítala na tuto stránku,jsem moc ráda,že jsou tyto stránky.Chtěla jsem se optat,kdy je nejlep´ší začít chodit na předporodní kurzy???
6. pro 2008 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky,

makyb já mám doma taky maroda, přítel má nějakou virózu, ale je na umření ( no chlap,že :slight_smile: ). Takže neobsluhuju jen Aninu :grinning: Na mě to zatím neskočilo a doufám, že odolám.

rybka, já taky rodila v Benešově, ale zkus stránky nemocnice, třeba tam něco píšou, co vzít sebou. I když v Benešově taky psali vložky sebou a dostaly jsme pytel vložek na celej pobyt. Já po zkušenosti, bych si vzala nejnutnější věci na porodní sál a zbytek si nechala donést na šestinedělí.

memphis, v Táboře dělá kurzy Olina www.studio-brisko.com a pak ještě u Šmrhové v čekárně jsem viděla na nástěnce informace o pořádání kurzů, myslím, že je dělá paní Štěchová, ale s tou nemám zkušenosti. Já byla s Olinou moc spokojená.

A do toho hračkářství musím zajít, vůbec jsem si nevšimla, že je něco v patře :sweat_smile:
A dneska jsem koupila zvlhčovač vzduchu, tak uvidíme po první noci, jak to bude fungovat.
6. pro 2008 ve 20:28  • Odpověz
rybka-na stránkách Táborské nemocnice najdeš co si sebou máš vzít,také jsem se tam trošičku informovala,kamarádka tam před nedávnem rodila a byla spokojená,já se tam také chxstám,doufám že stihneme už tu novou porodnici.

alejuska-mockrát děkuji za tu adresu,vůbec jsem nelenila a hned jsem se podle toho zařídila,ještě jednou díky,mimo jiné to hračkářství je super,seženou se tam nejen hračky,ale i vše potřebné pro mimi,ale nevim jestli se to zdá jen mě,ale je tam trošku draho,ale zase záleží co tam nakupuješ :grinning: :sweat_smile:
6. pro 2008 ve 21:23  • Odpověz
autor
ahoj holky!

rybka: co si máš vzít do porodnice - měla bys dostat seznam od svého lékaře na gyndě.mě ho dali s mateřskou, takže 6týdnů před porodem.

memphis: já taky chodila na kurzy k Olině, trvají asi 2 měsíce, máš nejvyšší čas se přihlásit. na těch stránkách najdeš vše
8. pro 2008 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky tak já jsem zase zde, trošku nás skolila nemoc asi chřipka a ted anic moc, Kajdule už je docela v pohodě a já zatím moc ne pořád rýma a kašel a tatka na toho to vlezlo teprve včera tak snad si to nebudeme předávat pořpád dokola.
jj mě dali co do porodky když jsem se tambyla nahlásit a jsem zvědavá na tu novou. Memphis musíš nás informovat jestli tostihneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Koukám, že neflákám MK v posledních dnech jenom já. Asi všechny uklízíte, pečete a sháníte dárky, co?

Já byla o víkendu v praci a tento víkend jdu zase, takže toho mám docela dost.
Čenda už byl týden dobrej a včerejška zase rýma a kašel. Takže jsme zase tam, kde jsme byli :frowning2:. Odsáváme, převlíkám a peru poblinkané věci. Holky, tohle už je fakt na palici, přece to nemůže trvat celou zimu :frowning2:
Pavlí: nebyla jsi pro tu hojichu? Vařim mu teda ten Lotosový kořen,ale mám problém to do něj dostat, i když se to snažím dávat do jídla, mlíka. On zase málo papá a pití no coment.
Asi jsme to chytli v pátek,byli jsme na Mikuláši v dětském centru v Plané, dětí tam bylo dost, některým tekla nudle a některé pokašlávaly :confounded: Takže to asi vypadá, že budeme celou zimu sedět na zadku, jinak budeme pořád chcípat
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Začínám chytat depku z Vánoc, dárky ještě nemám úplně dopořešené, o úklidu ani nemluvím a ta představa, že si stejně zase vůbec o svátcích v klidu nesedneme, mě fakt dere. 25 a 26 máme obědy u rodičů, jedeme za babičkama a 27 odjíždíme na týden na Šumavu. Takže si nasadím vrtulku do zadku,a bych měla všechno vyprané, pěkně to zabalit, dojet ještě na nákup, pořešit jídlo Čendovi na týden.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a dokopala jsem se k pečení. Už mám tatrankovo-rumové nepečené kuličky v čokoládě, kakaové sádelníky, skořicové vykrajovánky (zbývá ještě promazat) a ještě mám připravené těsto na rohlíčky a pak ještě z bílků asi kokosky.

Čenda už spinká skoro 3 hodiny, jsem upekla a ještě stihla napsat sem :slight_smile: No zase půjde večer díl spát, což už tak super není, pač toho mám ještě dost v plánu.

To hračkářství vedle v Dvořáka v tom novém je obrovské, už jsem tam byla, ale přijde mi, že teda dost předražené.

Rybka: taky moc neporadím, jak to chodí v táborské porodce, rodila jsem v Praze. Seznam co sebou jsem dostala na kurzu, což u mě bylo cca 3 týdny před porodem. Ale já jsem si seznam sehnala už dřív, mám ho ještě uloženej v PC, tak když mi písneš do IP email, tak Ti ho přepošlu. V porodnici, co jsme rodila byli k dispozici vložky, noční košile, pleny pro mimi (sice asi 5 na den, ale když jsme si došly, tak dali i víc), oblečení na mimi, zavinovačky.

Tak Čendík asi už vstává, tak já mizím. papa
10. pro 2008 v 16:12  • Odpověz
Nazdárek ženský
Podám informace o nové porodnici,jen doufám,že se to opravdu stihne otevřít,píše se sice že už od poloviny ledna,ale jsou i zprávy že až od poloviny února,ale i tak bych to mohla stihnout,pokud se otevírání nové porodnice neopozdí.

Jinak co se týče vánočních shonů,tak jsem zabodovala jen na poli pečení,dárky mám vymyšlené,ale ještě je zrealizovat.

Už musim pádit,tak se tady mějte a zase někdy

Jináč jsem se už přihlásila na ty předporodní kurzy a začínám 6.ledna,jsem vážně moc zvědavá jak to bude vše probíhat,a ještě jednou díky za tip na Olinu,po tel. se zdá velmi příjemná,tak uvidim

mějte se
10. pro 2008 v 19:54  • Odpověz
Ahoj Táboračky, protože jsem se v po vrátila z víkendového pobytu v nemocnici, píšu info od sestřiček. 5.1. by se za plného provozu stěhovat a od 10.1. by porodnice měla plně fungovat. Na druhou stranu, ale to je z neověřeného zdroje se říká, že těch pár stěhovacích dní, by porodnice měla posílat maminky do porodnic v okolí, kde to budou mít nasmlouvané. Ale jak říkám, ta první verze je od personálu nemocnice, tak snad to tak bude.
10. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky.
Jojo Hojichu mám vezmu ji na plavčo ju????
I78 děkujeme za info no a jak to vidíš ty? Stihneš do nového :wink:
13. pro 2008 v 17:05  • Odpověz
Ahoj Pavluso, vzhledem k vypočítanému termínu bych to měla stihnout, ale spíš si myslím, že to bude dřív anebo mě do nového budou stěhovat. Uvidíme, necháme se překvapit.
13. pro 2008 v 17:09  • Odpověz
I78 tak at ti to vyjde. :sunglasses: Kajdule byla o 3 týdny dřív
14. pro 2008 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.