• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holčiny, tak jsem tady zase po dlouhé době, měla jsem minulý týden dovču, takže to byl týden bez netu.

moni77 - to víš, že se můžeš přidat, koukám, že máš stejný termín, myslím teda stejný měsíc, jako já :slight_smile: . Budeš chodit taky někam na kurzy? Ale ty to asi vlastně nepotřebuješ, když už máš doma takovou slečnu. To už asi víš, co a jak.

vladimuraz - tu paní ze sezimáku neznám, ale v tý prodejně, jak je vedle fotbalovky, tak tam jsem zahlídka na skle přilepený inzerát paní, co pořádá taky kurzy, cvičení, atd..., už ale nevim, jak se jmenovala, ale určitě to tam bude vyvěšený

Jo a jak jste se bavily o pohybech mimča, tak k tomu zatím nic nevím, protože to moje je na pohyby ještě moc malinký, ale snad se taky brzy dočkám

Holky, byli jste některá na plodový vodě? Já na ní bohužel jdu - už příští pondělí. Vyšly mi pozitivní tripple testy, tak jsem z toho celkem hotová :frowning2: . Bojim se, aby to dobře dopadlo, tak mi prosím držte palce. Nejhorší ale bude to čekání na výsledky, to nevim, jak přežiju.
27. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky,
minulý týden jsme jezdili po výletech,tak zbývalo méně času.
Docela jsem málo pila,abych nemusela všude honit WC a teď mě pořádně bolí ledviny.Doháním to zatím urologickým čajem,ale zatím nic moc výsledky.Zítra jdu k mudr.,tak se na to optám.Nikdy mě totiž záda nebolely,tak je to taková moje diagnóza
seri- na plodovce jsem nebyla,ale mám kamarádky které na ní byly a podle nich samotný zákrok není tak hrozný,jako právě pak to čekání.Nevím však o nikom,komu by vyšla plodovka pozitivní.Asi tohle pro Tebe není útěcha,ale pak zase budeš mít jistotu,že je vše tak jak má být./a to určitě bude/ V pondělí Ti budu držet pěstičky. :wink:
moni77-tak ať se Kristýnce líbí ve škole.Nás to čeká za rok,tak jsem na to zvědavá.Vlatně ani nevím jak pochodíme u zápisu.Tom je totiž srpnový a ještě k tomu dost divoch.Ale zas si myslím,že je šikula.Tak uvidíme. :slight_smile:
27. srp 2007 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj těhulky,
ráno jsme byli kupovat bačkory a cvičky - neúspěšně.
seri - třeba se v porodnici potkáme. Jinak o kurzu nepřemýšlím, ale chtěla bych chodit na plavání nebo cvičení, ale nemysli si možná mám větší strach než při prvním - tam se to seběhlo nějak rychle a nakonec jsem rodila císařským řezem, protože porod nepostupoval a malá pootočila.
Na plodovce jsem nebyla a taky o nikom nevím, ale určitě Ti to vyjde dobře. :wink:
makyb78 - na školu jsem taky zvědavá, protože Kristýna chvíli neposedí tak nevím jak to zvládne ve škole. Jestli je Tomášek srpnový tak mu ještě o ten jeden rok prodluž bezstarostnost :slight_smile: , ale p. uč. ve školce Ti určitě v tomhle směru poradí - my měli ve školce bezvadné učitelky. Odchod ze školky jsem obrečela.
28. srp 2007 v 16:18  • Odpověz
Dobré ránko,
nějak už nemůžu spát.Místo abych chrněla,neboť od příštího týdne vstávám v půl šesté,tak tady staršim.
Holky já jsem nějaká lenivá.Mám naplánováno spoustu činností,ale jsem jak zpomalenej film.Přitom normálně jsem spíš takový chaotik,který zvládá víc věcí najednou.Tak si říkám,že začnu teď v září,až půjde Tomášek do školky.Jsem teda na sebe zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni77-tak takovouhle školku Ti závidím.U nás veškerá komunikace s učitelkami funguje převážně přes nástěnku.A když jsem se na něco ptala,tak se na mě dívaly jako že otravuju.Po rozhovorech s ostatními maminkami jsem se ujistila,že to tak nevidím jen já.Teď tam ale budou nějaké personální změny,tak doufám,že k lepšímu. :slight_smile:
Jinak já se těším i na září,protože otevřou vnitřní bazén a zase začnu chodit plavat.Dělalo mi to moc dobře,tak doufám,že tam tu lenost rozhýbu. :wink:
29. srp 2007 v 06:53  • Odpověz
Ahojíííík, jsem se sem dlouho nedostala.Ńapřed mi koník nešel otevřít a pak nebyl čas.

Moni77 zdravím :slight_smile:

Teda doufám že paní Havlíčková kurz pořádat bude jinak nevím... :frowning2: Určitě písnu až se něco dozvím.

Dneska jsme byli v Dětském době zamluvit kočárek,juuu,už se na něj moc těšíme.
29. srp 2007 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem celá nějaká vyplašená.Včera jsem byla na kontrole,vše v pohodě,ale mám měkké děložní hrdlo,pak mě měřila ultrazvukem a řekla,že hodnoty jsou ještě v normě,ale mám snížit pohybovou aktivitu-žádné tůry,plavání.Ale já naposledy plaval skoro před měsícem a to pak kontrola byla v pořádku.Ptala jsem se jestli musim ležet a to prý ne a kdyby k tomu došlo,tak mi dá včas vědět.Tak jsem z toho jelen.Vlastně nemám na mimčo nic připravené,i když většinu budu mít po Tomáškovi.Někdo to ale musí vyprat a vyžehlit,nehledě na to,že mě čeká gruntování,vánoční nákupy a tak.Tak nevím jestli chůze po městě je tůra.Dost mě to včera rozhodilo,vyplula jsem z ordinace a až teď se mi rozleželo spousty dotazů v hlavě.Nebo jestli to je tím,že jsem druhorodička,Toma jsem přenášela 12dní,takže porod ani nezačínal nějakými bolestmi či kontrakcemi,jen mě trochu pobolíval podbřišek.Do teď jsem byla v pohodě a teď mi došlo,že třeba ani ten porod nepoznám :astonished: Cca tři měsíce utečou jak voda.No musím vydržet 14dní do příští kontroly.Něco jsem hledala na internetu,ale tam se ty informace dost rozcházejí a jsem z toho ještě zmatenější.Moje blbost,doktorka mě už dřív před tím varovala,že studování na internetu někdy škodí.No tak jsem se vypsala,snad vás neotravuju.Krom manžela nechci nic nikomu říkat,ale někde jsem si ulevit musela.Teď valim ke kadeřnici,tak si alespoń udělám radost.Tak se mějte pěkně.
30. srp 2007 v 07:17  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Maky78 - to jsou věci!Do práce ještě chodíš nebo už ne?Snad to nebude nic vážnýho,když na kontrolu jdeš až za 14 dnů.Držíme packy.Jo a lítání po nákupech a městě je tůra, pač mě to poslední dobou dost zmáhá :slight_smile: :slight_smile: S gruntováním ti určitě rodina pomůže ne?Přece tě v tom nechají těhulku samotinkou :wink:
30. srp 2007 v 08:58  • Odpověz
makyb78 - snaž se šetřit, ať je všechno v pořádku. Je mi jasný, že když už máš doma Tomáška, že to nejde jen tak se natáhnout a nic nedělat. S úklidem to holt taky bude muset počkat :slight_smile: . Já taky počítám s tím, že tyhle vánoce budou co se týče úklidu jiné, taky se budu snažit šetřit. Včera mi holky dělalo problém umýt i koupelnu, byla to makačka a to ještě nemám pupek :slight_smile: .
Tak dej maky pak vědět po další kontrole, jak jsi dopadla.

mar23tinka - jaký jste vybrali kočárek? A ten Dětský dům je v Táboře?
31. srp 2007 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj,
Dětský dům je na Sezimáku hned vedle Mountfieldu, taky tam máme zamluvený kočárek. :wink:
31. srp 2007 ve 14:57  • Odpověz
Jj,přesně tam jak psala marky24 a jsou tam hodný a ochotný pani prodavačky :slight_smile:
31. srp 2007 v 18:37  • Odpověz
Dobý den :slight_smile: Kde všechny lítáte? Na jiný diskusi jsem četla,že maminy dostaly nějaký formulář o jménu dítěte či co...a některý už když dostali těhu průkazku.Já nic nedostala... Co vy?Neměla bych se o topřihlásit :confused: ?
3. zář 2007 v 11:30  • Odpověz
Ahojky,
já nikde nelítám,ale poctivě se věnuji domácím pracem.Malej je ve školce,takže trocha klidu.
marti-žádný papír jsem nedostala.Při Tomáškovi jsem to dostala asi tak měsíc před porodem,možná o něco dřív,už si to moc nepamatuju :wink: Ten formulář máš mít s sebou do porodnice.Kromě těch jmen si nepamatuju co tam bylo.Určitě to není nic životně důležitého.Zeptat se své/ho/ mudr. můžeš.Já myslím,že jsem to dostala až v porodnici při prvním monitoru.
seri-nejsi dnes náhodou na plodovce?Tak na tebe myslím ať vše dobře dopadne.
3. zář 2007 ve 12:26  • Odpověz
holky ještě jsem se chtěla zeptat-cítíte pohyby spíš v dolní či horní části bříška?Já teda spíš v té dolní,nahoru moc mimi nešplhá.Když jsem čekala Toma,ten cestoval všude.Nějaké kopance pod žebra,jak tady píšou v jiné diskusi prosincovky,to mi teda nic neříká.Tak snad je to normální. :confounded:
3. zář 2007 ve 12:36  • Odpověz
Makyb - zrovna dneska jsem ty kopance probírala s kamarádkou :slight_smile: Mě totiž asi před týdnem mrňous začal šťouchat pod žebrama-specielně vpravo a asi ho to hrozně baví,pač je to skoro pořád :wink: Takže si počkej cca 3týdny a taky budeš podžebrovaná :grinning: A taky se mi chvílema zdá,že je mám v břiše dva-natahuje se mi břicho do všech stran,že to snad jeden človíček nemůže zvládat :slight_smile:
Ten formulář teda řešit nebudu...
3. zář 2007 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme lítali ve škole :slight_smile: , sehnat obaly a už jsem podepsala milion prohlášení, příkazů,zákazů,že mi z toho jde hlava kolem. Snad to všechno zvládnem. Minulý týden na mě skočil nějaký bacil :frowning2: , doufám, že bude vše v pořádku - řešila jsem to čajem s medem, léků jsem se bála.
marti - formulář rozhodně neřeš, kdyby to bylo životně důležité, jak říká makyb, tak už ten papír dávno máš.Pokud si ještě vzpomínám je to prohlášení, že jste se s manželem dohodli na jménu dítěte, ale myslím, že to ještě po porodu můžeš změnit. Nevím to určitě. Marti prosím tě nevíš jestli paní Havlíčková nebude dělat plavání pro těhulky?
3. zář 2007 v 15:39  • Odpověz
Moni77 -díky,mno tak už na ten formulář nemyslím :slight_smile:
O plavání nevím...když jsem s ní po telefonu mluvila o předporodním kurzu pro listopadovky/prosincovky,tak mi jen říkala že každý pondělí je v Kaňce těhu cvičení,ale o plavání nic.Chceš na ní dát tel. číslo?
3. zář 2007 v 16:19  • Odpověz
Marti-číslo by bylo skvělé,díky předem.
3. zář 2007 v 19:26  • Odpověz
Dobré ráno,
Moni - tady je to číslo 603 904 934.Tak pak písni co jsi se dozvěděla :wink:
4. zář 2007 v 09:49  • Odpověz
Ahojky,
Marti - ještě jednou dík.Paní Havlíčkové jsem volala,dělá jenom cvičení - plavání dělala do loňského roku a letos prý není kde bazén je drahej a v dětském centru jsou nějaké nesrovnalosti v provozovateli nebo co.Cvičení je pondělí, čtvrtek večer a ve středu dopoledne - zítra jdu k Mudr., ale hned příští týden to zkusím.
4. zář 2007 v 17:29  • Odpověz
Taky jsem chtěla zajít na to cvičení.Od kolika to je?Od pěti?Jsem zapomněla jak mi to paní Havlíčková říkala :sweat_smile:
4. zář 2007 v 18:04  • Odpověz
Po,Čt od pěti a st od 9.30. :wink:
4. zář 2007 v 19:07  • Odpověz
Kuju,to já bych šla Po nebo Čt ,pač by se mi ve středu nechtělo vstávat :grinning:
4. zář 2007 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holčiny, náhodou jsem se dostala k netu. Odběr plodový vody mám za sebou, bylo to v pohodě, ani mě to nebolelo. To horší byla injekce do zadku (protilátky). Manža tam byl se mnou a držel mě za ruku, tak jsem byla ráda. Takže teď mám neschopenku a čekám na výsledky. Tak jsem zvědavá. Pak se určitě ozvu, ale nevim, kdy to bude. Tak se mějte a drbejte dál :slight_smile:
8. zář 2007 ve 14:15  • Odpověz
Ajoj Seri,tak to je bezva že jsi zvládla ten odběr.Písni ještě co výsledky,ale to bude taky snad v poho :wink:
10. zář 2007 ve 14:51  • Odpověz
Dobré ráno,
minulý týden jsem nějak nestíhala, škola nám dává zabrat. Ve středu jsem byla u Mudr. a už teď ve čtvrtek jdu na plodovou vodu - bojím, bojím. Mudr. mě uklidňovala, že je to jenom pro jistotu, ale stejně mám strach :confounded:
Hned ve čtvrtek jsem se jela podívat na kočárky - nevím, ale asi vyhraje X-lander. Chci ještě juknout do Honzíka, byla jsem v Dětském domě na Sezimáku -je tam opravdu strašně ochotná paní. Tak zatím se mějte a prosím držte nám palce.
11. zář 2007 v 07:21  • Odpověz
autor
ahoj holky, nemám čas sem vůbec chodit
v dětském domě to mají hrozně předražený
11. zář 2007 v 10:05  • Odpověz
autor
náš cvalík měl dnes 6,40 kg :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2007 v 10:06  • Odpověz
Ajoj Moni,ve čttvrtek na tebe budeme myslet-Seri psala že to nebylo tak strašný,tak snad né :wink: Určitě pak písni.
12. zář 2007 v 07:31  • Odpověz
Souhlasím s Lenou Dětskej svět néé...A o příjemným personálu tam teda taky nevím-byla jsem tam dvakrtá a ten přístup,no hrůza. Chtěla jsem,ještě když jsem byla těhu a myslela si,že budu používat ke konci jen látkovky,aby mi nabídla jaký mají plenkový kalhotky. Slečna na mě nejdřív koukala,jak kdybych slezla ze stromu, a jemně mi naznačila,že chudák dítě a že to už není in,pak mi teda laskavě vyndala asi tucet plenkovejch kalhotek s tím,že když už teda chci používat látkovky,tak jedině s těma nejlepšíma,nejdražšíma...plenkovejma kalhotkama,který mají "výhodu" ,že jsou na sucháč a né jako za starejch časů...Přičemž když to tak vemu,tak měl Honzík capáčky na suchej zip a už v půl roce si ten zip uměl rozdělat. Takže určitě moc praktický!
U Honzíka jsem byla jednou a byla tam fakt příjemná a ochotná paní. byla jsem se podívat na cestovní postýllku,tak byla ochotná,ukázat,předvést. složila,rozložila,zabaila,vybalila,ještě to dala nám,aby jsme si to zkusili,že to není nic těžkýcho. Nic mi nevnucovala,ba sama přiznala,že čím dražší nemusí vždycky znamenat tím lepší!
12. zář 2007 v 08:14  • Odpověz
Ahoj,
samozřejmě na to má každý svoj názor. V Dětském domě jsem se byla pouze podívat i když s ním mám dobré zkušenosti a rozhodbě jsem tam byla více než dvakrát. Rozhodně nepojedu pro kočár někam do tramtárie jenom z toho důvodu, že je levnější - protože ho pojedeš vybrat a pak pro něj pojedeš a benzín taky není nejlevnější, že? :cry: Taky netvrdím, že nejdražší je nejlepší.
Marti - dík za podporu určitě se ozvu. Jak psala Seri asi nejhorší bude čekání na výsledky. Pa pa :wink:
12. zář 2007 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.