• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky,
já mám teda ne černej puntík, ale přímo kouli:slight_smile:
Nějak jsem vůbec neměla čas, hlavně nebyla nálada, po tý operaci se zubama. To by vyšlo na román, co jsem všechno zažila. A ještě si užiju, protože to zkonili, a mám udělanou díru do čelisti, takže budu muset znova pod kudlu, ale do Prahy už nejdu, tam jsem vůbec nebyla spokojená a ještě jsem poslala stížnost na jednu sestru. Takže v pondělí jedu do Budějic na stomatochirurgii a tam mi teprve řeknou co dál, nejspíš to budou muset rozříznout, najít díru a zalepit nebo co se stím dělá. Doufám, že už jsem si to vybrala všechno, a do konce života nechci zubaře vidět:slight_smile: A to všechno kvůli rovnátkům, už jsem takhle přišla o osm zubů. Teda, ty moudráky by asi stejně jednou museli ven. Ale stávaj se i horší věci. Tak dost bylo nemocnic a doktorů.
Zítra jdeme s Aničkou na roční prohlídku, jsem zvědavá na míry. Je to čahoun. S předstihem dostala k narozeninám autíčko, a moc se jí líbí .
http://www.e-alex.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=109_135&products_id=1554
Ještě sama nechodí, na to, že se postavila v 7 měsících, jsem si myslela, že bude brzo chodit, ale zatím se jí nechce.
Za ručičky se nechá vodit, ale sama se nepustí. Taky už pěkně řekne auto, to je její první slovo:slight_smile: táta, ham,pápá, houpi. Taky řeším plavání, chtěla jsem chodit do normálního bazénu,ale přece jenom je asi ještě malinká, a jak píše Nikitka, v Juklíku je zázemí. Taky jsme rozjeli stavbu domečku, už se to rýsuje, tento víkend by měla být střecha. Dám nějaké fotečky.
hezký víkend, i když má pršet, ale po těch vedrech to bude osvěžení.
dobrou
16. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky, chci se optat, neznate nahodou z Tabora (Mesic) Jakuba Masilka a jeho rodinu... ja jsem se nedavno dozvedela, co se mu loni stalo a nemuzu na to prestat myslet... :frowning2:
Pokud ho nekdo znate muzete mi napsat prosim do IP
Diky Pavlina
27. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
tady se nic neděje

přidala jsem fotečky
4. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky,
no to teda....tady chcíp pes
Já dneska byla na vyndávaní stehů po operaci, tak snad už to mám všechno vybrané s těma zubama a už budu mít klid. Anička oslavila rok a je to šikulka. Má 81cm a 9990g :grinning: Je to čahoun hubenej, ale celej den se nezastaví. Už se pouští na pár kroků, když ví, že dojde někam, kde se chytne. Vytáhla jsem nočník, že začneme pomalu s chozením na nočník, ale nějak nevím, jak na to. Taky jsem začla Anině ráno dělat k snídani chlebík namazanej máslem nebo žervé, ale spíš to popatlá všude kolem než to doputuje do pusy. Má už 8 zubů, tak kousání by neměl být problém.
Napište co u vás, co dovolenky a tak.
4. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj děvčata, koukám, že Táboračky se sem moc nehrnou. To mě mrzí, protože jsem tu téměř 25 let nebydlela a již nikoho neznám. A byla bych i ráda, kdyby se malá měla s kým kamarádit, i když je zatim maličká a nerozumí tomu.
12. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
ahojky holky,
tady to opravdu nějak vázne,asi je to tim,že jsou ty prázdniny či co??!!Ale na druhou stranu,je venku hezky tak co by se dělalo doma že?
Ahojky izina, vítáme tě na stránkách,ono se to určitě zlepší,jen se neboj
Zatim se holky mějte a zase někdy papa :grinning:
12. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj děvčata,
já zkoušim volat do Juklíka, abych nás objednala na vanu, protože jsme ještě malé, ale zatim nic :(. Holt jsou prázdniny. V září bychom měli jít i na výtání občánků, snad nás nezapomenou pozvat. Když bylo v červnu, zrovna jsme byly na kontrole kyčlí v Plzni. Tam pojedeme zase poslední týden v srpnu. 1.hexavakcínu nám málem nedali, protože vážila míň, ale na štěstí má silnější stehýnka. Příští pátek jdeme na druhou. Jsem zvědavá, zda bude mít zase horečku. Náš taťka bydlí v Plzni, byl za náma na dovče. Navštívili jsme Budějice, Bechyni a hlavně se mu líbilo na táborském koupališti. Už nám odjel, takže jsme zase samotné :cry:
12. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
ahoj izina, také tě vítám mezi námi. neboj ono so to po prázdninách zlepší, že pak nestíhám ani dočítat :grinning:
u nás nic nového asi není, jsme pořád venku,
13. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Pavlík se vzbudil, dostal mlíko a pije ho spokojeně u pohádky. žádné pokroky v mluvení nemáme, jen chodíme po schodech bez držení.
u nás vlastně jedna novinka je. jestli vše dobře dopadne tak bude mít Pavlík na Velikonoce bráchu nebo ségru.
všichni máme kašel, já už skoro měsíc. od pondělí mám antibiotika tak snad pomůžou.
až budeme všichni zdraví tak chceme jet do Jihlavy do aquaparku. Pavlík je vodní živel jako já tak se mu snad bude líbit.
izina jesli jsem to dobře pochopila tak ty bydlíš v táboře a manžel v Plzni? a kde v Táboře?
omlouvám se za chyby, ale už to po sobě číst nebudu.
mějte se krásně a užijte si sluneční víkend
13. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
len, pochopila jsi to dobře. Bydlim na Sojčáku v Táboře a přítel v Plzni. Bydlela jsem v pronájmu v Plzni, ale s mimi bych tam být nemohla. Přítel má pro změnu nemocnou mami, takže tam také ne. A navíc tam má práci a tady se nic moc nesežene. Já mám tady bydlení a až začnu shánět práci, také bude veselo :frowning2: . Chtěla bych malé ještě pořídit sourozence, když to půjde, tak snad nebudu muset hledat tak brzy :grinning:. Pinďa je pořád hrozně drobná. Příští pátek jdeme k dr, tak jsem zvědavá, jestli už má aspoň 5 kilo.
15. srp 2009 v 00:25  • Odpověz
Ahoj holky,
to sem tu zas pěkně dlouho nebyla koukám :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale byli jsme měsíc bez internetu tak mám omluvenku :grinning:
Ani nevim co psát protože je toho moc a mně se tu zas nechce sedět hodinu než něco vyplodim.
Leno, gratuluji k těhotenství a přeji ať všechno dobře dopadne. :wink:
Já dneska zkusila zavolat do Juklíka jestli třeba by ještě bylo nějaký místo jestli už neni pozdě a mám pani prý zavolat zítra dopoledne, tak uvidíme, třeba nás ještě někam nacpe. Jak jsme neměli net tak sem neměla na ně číslo a furt sem se nemohla rozhodnout jestli tam teda chci jezdit, tak to honim zas na poslední chvíli. Ale tak uvidíme kdyby to nešlo tak se nezbláznim. Jinak izino nevim na jaký číslo voláš ale jestli voláš na pevnou tak to ti asi nikdo do konce srpna nevezme. Teď se má volat na tohle číslo 777 719 951 a když ti to nevezmou tak prý se budou snažit ti co nejdřív zavolat zpátky píšou na stránkách. :wink:
Ještě bych chtěla najít nějakou krátkou dovču pro nás někde po Čechách a nějak nevim kam se mi vlastně chce. Ve čtvrtek mi manža udělal obr radost a koupil mi nový kolo, bylo to krásný překvápko, přijel řekl že na mně venku někdo čeká a tam stálo. Je to docela rozdíl oproti tomu starýmu nějak se na něm jezdí lehčejc :grinning: No tak by bylo nejlepší jet někam kde by jsme jezdili na kolech.
Tuhle jsme se byli podivat v Jihlavě v Zoo, tak to celkem ušlo. Já měla tuhle taky angínu, to manžel odjel s kámošema na 10 dní na motorkách na dovolenou, odjel ve čtvrtek a v pátek buřiny a přestal jít ten internet, do toho se mi tu 2x porvali psi, mně začalo bolet v krku, v neděli už sem jela do Tábora na pohotovost protože sem nemohla vydržet a hned antibiotika. Takže sem si těch 10 dní bez něj tady vyloženě užívala. Fakt pakárna. :angry:
alejusko, to si moc neumim představit kdyby mi trhali ty moudráky všechny najednou. To si se nemohla ani vůbec najíst ne? Mně když brali jednu stranu a pak druhou tak sem aspoň mohla kousat vždycky na tu druhou a i tak to nebylo nic moc. Sem ráda že už to mám taky z krku. Taky mi kdysi trhali čtyřky kvůli rovnátkům tak už mám jen 24 zubů a konečně se mi tam všechny v pohodě vejdou. A proč si nešla do Tábora ke Kropíkovi? Ten je skvělej a udělal by ti to určitě líp než v tý Praze.
Jinak Kája to je rarach neskutečnej, kdyby mi tak mohla trochu energie přidat to bych brala. :slight_smile: Ta mi tu někdy dává kapky, ale je s ní sranda. :slight_smile: Vymýšlí už takový kulišárny a neustále mele pantem, hezky po nás opakuje, to jí jde dobře. Zato s nočníkem jsme moc nepokročili. :unamused:
No nic musim končit, manža dorazil z práce tak jdu dodělat večeři. Tak užívejte zbytek léta v pohodě. papa.
17. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Hlásím se ve svém pravidelném měsíčním intervalu :grinning: Nějak toho bylo v poslední době hodně,,takže na net čas nezbýval.

Leni gratuluji k těhu, tak se zadařilo vcelku rychle :wink: No já jsem Tě trochu neplánovaně předběhla :grinning: Čenda bude mít taky sourozence. Původně jsme chtěli až po létě, ale nějak si k nám mimčo našlo cestu dřív, ale jsme moc rádi.Teď jsem ještě dosloužila služby v srpnu a v práci končím. Vcelku jsem hodně unavená, žaludek pořád na vodě, takže jsem ráda, že mám ty služby za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty to zvládáš dobře?
Vzpomínám jaká to byla při prvním těhu, když jsem byla doma na PN a mohla odpočívat, kdy se mi chtělo. S Čendou to moc nejde, aspoň si s ním občas jdu lehnout po o, když to jde.

Ještě se chystáme v pátek na týden na dovču, jedeme 4 rodiny s dětma, tady po Čechách k Jindřichovu Hradci na kola. Žádné výkony na kolech moc neplánujeme, jen tak lážo plážo, uvidím jak to budu zvládat.
Docela se už těším, že bude po létě, že zase najedeme do normálních kolejí, pač sice jsme měli léto krásně royplánovaný, doma jsme moc neseděli, ale jsem urvaná jak kůň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marky: myslím, že se nemusíš bát, že by Vás v Juklíku někam neupíchli. Určitě nemají zdaleka naplníno, když podzimní kurz stojí 4 tisíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: My pokračujeme, snad budu mít všechno ok a dr. mi nezakáže bazén.

Jinak můžu prohlásit, že Čenda je už přes měsíc přes den nefalšovanej bezplínkáč, už mu nedávám ani plínu na kratší cestování a polední spaní. Po noci máme taky dost často suchou plínku, někdy se v noci vybudí a žádá si vyčůrat. Kakání na nočník je taky bez problému, prostě si řekne. A když jsme někde pryč, tak to většinou jako správný hospodář doveze domu a hned se po příjezdu hlásí, že bude hovínko :sweat_smile:
S mluvením jsme zase poskočili, mluví krásně ve větách, skloňuje, hodně si zpívá. Děsně mě to bere za srdce, když vidím, jak mi roste před očima a dělá pokroky, už fakt nemáme doma žádné miminko.
Včera jsme ho zase po delší době ostříhali mašinkou, tak vypadá jako velkej kluk :slight_smile:

Tak já budu končit, mějte se krásně, užívejte poslední týdny prázdnin. Já se po dovče zase ozvu. Papa :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahojky všem. :slight_smile:
Mohla bych poprosit o radu? Neporadil by mi někdo kde koupit v Táboře křupky natural pro děti? My byli o prázdninách pryč a tam jsem na to narazila v lékárně a tady je nemůžu sehnat. A Lubíkovi přitom tak chutnají :dizzy_face:
A ještě pokud by se tu našla nějaká maminka z Táborska se stejně starým dítkem nebo přibližně starým na procházky a povídání a hraní byla bych moc ráda. Bydlíme na Sojčáku a mám chlapečka. Narodil se 1. prosince 2008. Takže teď nám je 9 měsíců. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc děkuji Miluška :slight_smile:
kdyžtak můj mail milisek17@seznam.cz
3. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
Milísku, já je kupuji v Raciu, je v táborské sokolovně.
3. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
Marky,
děkuji. O prázdninách jsem tam už zavolat nestačila. Odjely jsme s malou za taťkou do Plzně a místo za týden jsme se vrátily za 14 dnů. Bylo fajn, ale neměla jsem žádný přístup k netu, tam poč neni. Protože máme Juklíka kousek, asi tam rovnou zajdu. Ale před víkendem měla pinďulka teploty, tak nevim.
8. zář 2009 ve 02:32  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem ostuda,pěkně dlouho jsem tu nebyla.O prázdninách jsem net ani nezapínala ,byli jsme pořád venku nebo u vody a teď nám opět začala škola a nestačím se divit co nás ve 2.třídě ZŠ čeká,nároky hrůza,tohle za nás snad nebylo.Jinak jsme byli na roční prohlídce,měříme 73 cm a vážíme 7,30kg,no stále drobci,ale jíme ostošest i v noci :frowning2: Jsem z toho totálně kaput,do 9 měsíců spala celou noc a teď už se minimálně 3 měsíce budí tak 2x v noci na mlíko,když je hodně dobře tak jednou. Sami stále ještě nechodíme,jenom za ručičku,doma se už teda pustí udělá pár kroků a spadne a prdku. JInak o prázdninách jsme byli i s malou na Hluboký ,bála jsem se jak to zvládne ,ale byla v pohodě a pak jsme byli jenom s Honzíkem ve Vyškově v Dinoparku,pro mě zážitek nic moc,hezčí teda zoologická,ale Honzis byl nadšenej.Dovolenku jsme letos odložili ,protože to by se dovolenou ani nedalo pak nazvat,malá neposedí,stále v pohybu a já za ní,za rok to snad bude lepší a konečně vyrazíme. Taky jsme si konečně pořídili novou autosedačku,vajíčko už bylo Adélce malé, www.babypoint.cz,je to ten Fénix,objednávala jsem jí z krtečka a je moc hezká tak doufám,že bude i dobře sloužit. Tak papa snad se sem zase dostanu napsat pár řádků,musím běžet malá se ozývá. Vítám nové maminy. :slight_smile:
8. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuze, ale chtěla bych se zeptat, jestli se někde v Táboře pořádá plavání nebo cvičení pro těhotné? díky
8. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
kendy- cvičení i plavání dělá pí. Štěchová ve spolupráci s mudr.Šmrhovou na Pražs.síd., plavání v hotelu Dvořák, cvičení je pak ještě na Sojčáku ve studiu Bříško. Pokud budeš chtít telefon, napiš IP.
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahojky,
Niki, moc vám gratuluji k těhotenství a Čendovi k tomu že už je bez plínek, je to šikula. :wink: Kája ta na plavání, se před plavánim a po plaváni taky hezky vyčurá do nočníku, ale to je asi tak všechno, doma jsme zatim nijak moc nepokročili.
Minulý týden jsme byli na dovolený v Jizerkách v Bedřichově, tak jsme docela hodně výletovali, počasí nám taky vyšlo pěkně, tak jsem ráda že jsme se ještě někam podívali. Jsem taky ráda že je tenhle týden tak pěkně, aspoň ještě využiju kolo, musim trochu něco dělat protože po tom týdnu na dovolený po stravování v restauracích mi příde že mam hrozný pupek. Pak mně každý podezřívá že sem těhotná a při tom je to jen z vyžrání :grinning:
Tak sem si dneska udělala s Kájou výlet na kole a zítra pojedem taky.
Jinak na plavání do juklíka teda chodíme, chodíme pondělky od 9,30. Jsem za tuhle hodinu docela ráda, protože napřed nás chtěli upíchnout až někdy ve čtyři nebo v půl pátý a to by mi moc nevyhovovalo, to by jsme se v zimě vraceli za tmy, takhle ráno vstanem a hned vyrazíme a máme pak celý den v klidu. Máme tu černovlasou instruktorku teď nevim jak se jmenuje, je strašně hubeňoučká, štíhlý pas a plochý břicho, to můžu jen závidět. :slight_smile: Musim teda říct jak se mi tam vůbec nechtělo, tak sem docela spokojená, je fakt že to zázemí co je tady se s Benešovem nedá vůbec srovnat. Je to tu o něčem jinym. A Káje se to líbí náramně.
marky29, a to malou furt kojíš? Nemůže se třeba budit tim že má hlad že jí to tvoje mlíko už nestačí? I když v roce to už jí asi dáváš na noc kaši ne? Já sem ráda že už Kája spí celou noc, je to vyspání pak uplně o něčem jinym. I když včera taky nějak pobrekávala, furt čekám jestli jí třeba nezačnou lést ty poslední 4 stoličky, ale tim že si tam nenechá pořádně kouknout tak to asi nepoznám. Furt si to tam masíruje, teď jí zase vyrašil v koutku opar, taky na ně nějak trpí, letos už ho má po třetí.
milisek, ty křupky jsem taky jednou koupila jak píše i78, jinak teď jí kupuju u nás ve Flosmanu kukuřičný plátky (od bratří Zátků) a je to lepší že to je větší. V tom raciu v Táboře maji ty křupky takový menší, to jsem je třeba koupila v podobný prodejně v Bystřici u Benešova a ty měli od jiný firmy a byli takový větší delší a žlutější, měli i lepší chuť.
Tak já jdu do hajan. :slight_smile:
8. zář 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
ahoj holky, zase se po nějaké době hlásím.
nikitko moc gratuluji k těhotenství. mě už je celkem dobře, snad už to bude jen lepší
my jsme křupky kupovali loni na pouti, byl toho obrovský pytel - asi 300g
kendy: http://studio-brisko.com/
10. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahojda babuchy :wink:
Tak se to tu trošku zase rozjelo, už jsem si myslela, že začnu zase dělat bububu s černýma puntíkama, i když ono to stejně nepomáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děkuji za gratulace.
Já byla dneska na kontrole, vše je ok, moje dr tam nebyla, byla tam Šmrhová, ta dělá i ultrazvuky, tak mi ho rovnou udělala, jinak bych tam musela letět zase příští týden. Bylo to nádherný, zase mi ukápla slza jako u Čendy. Mimčo se má dobře, měří necelých 7 cm, máme ručičky, nožičky, prstíčky, mělo plnej močák, takže ledviny fungují, ztluštění šíje v pořádku, pak se probudilo, začalo tam pěkně nadskakovat, drbat se na hlavičce..... Mám to nahrané na DVD, tak to před chvílí zhlídnul Martin a byl úplně úžaslej, pač u Čendy tenhle ultrazvuk prošvihnul, když byl na horách. Jinak jsme o malinko starší, podle ultrazvuku jsme už 13+1, podle PM 12+3, tak mi posunula termín z 22 na 17.3.

Čenda je z miminka v bříšku urvanej, pořád mi hladí a pusinkuje břicho a řiká, že miminko hajá, roste a kope :grinning:
Co Pavlík Leni?

Jinak jsem docela nešťastná z plavání, Čenda se totálně seknul a řve a nechce být ve vodě a cokoli dělat :frowning2: Zjistili jsme, že se bojí asi hloubky, pač na schůdkách si v pohodě hraje, je vysmátej a když ho vezmu do prostoru, taks e ěm drží jak klíště řve "z vody". No jsem zvědavá jak se to bude dál vyvíjet. My máte Marky tu druhou Lucku, Líbu co máte vy jsme měli poslední 4 kurzy, není špatná, ale už mě přišlo, že to chtělo změnu, ta Lucka má ty hodiny víc akčnější, vymýšlí pro ně pořád nové věci, u Líby mě přišlo, že velkou část z té půlhodiny lovíme jen zvířátka nebo míčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Kendy: taky se chystám chodit na nějaké cvičení, nejspíš na Sojčák k Olině,na těch net. stránkách to nemá aktualizované, tak jí asi zavolám a optám se. Leni, ty k ní budeš chodit taky? A cvičení těhulek ve vodě je taky organizované přes Olinu a plave se právě v Juklíku odpoledne po dětičkách. Tak uvidím, i když já asi budu chodit spíš plavat na plavečák, já potřebuju dráhu a uplavat aspoň kilák, abych byla spokojená :grinning: Na předporodní kurz tentokrát prdím, myslím, že mám ještě všechno v živé paměti a literatury mám dost, tak možná znovu trošku počtu.

Jinak Čenda má druhé narozky za dvěřmi, tak už jsme nakoupila dárky, skočila jsem na Kopeček k Dubovi a pokoupila plno věcí:

http://www.hracky-kuratko.cz/produkt/bruder-auto-popelar/
http://www.hracky-kuratko.cz/produkt/bruder-traktor-s-radlici/
http://www.hracky-kuratko.cz/produkt/bruder-valnik-sklopka/
a ještě pak plastovej vláček, dají se koupit různé vagonky a ještě auto mix.
Dohodla jsem se s babičkama, že to koupím a oni přidají korunky, což je rozumné (už vidím tchýni jak kupuje autíčka u vietnamců)
Slavit budeme asi až víkend 19-20.9., pač teď jsou Táborské slavnosti. Ono je to vcelku jedno. Ještě musím pořešit dort, letos ho péct nebudu, asi ho nechám upéct u kamarádky maminky, peče na svatby atd.

Tak jsem toho napsala dosti, jdu do sprchi. Papa a pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Děvčata,
nejdete některá na vítání občánků v Táboře? Jestli už náhodou nevíte, zda se opravdu koná 23.9. a v kolik. Chtěla jsem se dnes podívat do Juklíka a oni maji něco jako návštěvní dny pondělí a úterý, takže zase nic. Škoda, že cvičení s dětma je až od 2 let, malé se líbí různé cviky nohama, rukama a tak. Táborská setkání jsou pro nás asi jen v sobotu, ale Kájula z toho stejně ještě moc mít nebude.
11. zář 2009 v 00:06  • Odpověz
autor
nikitko: k Olině na cvičení budu chodit taky, ale až tak od 5 měsíce, myslím, že se nic nezměnilo, že je pořád od 3 do 4 v pondělí. to bude trochu problém s hlídáním, ale snad se to nějak vyřeší. na kurz taky chodit nebudu a všechno mám zapsané a schované. jestli budeš Olině volat tak dej pak vědět jak to je.
já chtěla s Pavlíkem chodit v zimě normálně do bazénu tak uvidím jak nám to vyjde. vodu má rád a chceme jet do Jihlavy do toho aquaparku.
Pavlík se na mimi taky těší, ale bude asi hodně žárlit, protože je maminky mazánek. ale bude si muset zvyknout.
Čendovi předčasně gratuluji k narozkám.
já byla na kontrole minulý týden, pak jdu až za 3 týdny, to by mě měl poslat na ultrazvuk.taky se těším, protože v 6tt nebylo nic vydět. příští týden jdu na polikliniku na tu krev a pak zase za 4 týdny. docela mám z toho strach, protože od začátku těho do sebe peru samé léky.už mám třetí antibiotika a to nepočítám, to co není na předepis.
11. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Koukám, že táboračky se sem moc nehrnou. Je mi to líto :confused:
14. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Ahojky,jsem tu jen na skok,a totálně vyčerpaná,malá nespala zase skoro celou noc :frowning2: ,marky24 ,právě že nekojim už od 3 měsíců,měli jsme velký problémy,tak jsem musela přejít na umělou,tohle si s Honzíkem nepamatuju a to jsem ho kojila skoro 9 měsíců,kaše už dávám dávno od 6 měsíců,momentálně je už delší dobu bojkotuje takže dávám to co měla k obědu,kaši tak 1x za týden někdy dýl.Do 9 měsíců mi spala celou noc max. kňourla dala jsem napít čaje a spala dál. Od 10.měsíců je to ale hrůza,buzení 5x za noc i víc a taky 3x za noc mlíko čaj nechce.Jinak se musim pochlubit že už chodíme sami :slight_smile: . Tak pa já pádim. Leně a Nikitce gratulace k těhu,ať probíhá všechno v pohodě.
15. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky,
marky29 a nemůžou jí lést třeba další zuby? Pamatuju si že Káje v těch 13 měsících zrovna na vánoce lezli stoličky a to to spaní měla taky na prd, taky se několikrát za noc budila. Jinak už mně nic nenapadá. Jinak už ti asi nezbývá doufat že se to časem zase nějak srovná. :wink:
Niky, to je blbý že Čenda brečí při plavání, ale tak třeba má jen nějaký blbý období, vždyť mi to měli loni před vánoci taky jak sem sem psala, a jak mi radila instruktorka děti to občas prostě takhle mají a pak se prý většinou nějak srovnají, že mám vydržet a jak vidět tak se nám to vyplatilo, Kája je teď momentálně ve vodě jak drak. Musim teda říct že nás je ve skupině 6, s toho tři holky a tři kluci, všechny holčičky zatim naprosto v pohodě, potápí se rádi, při hodině nekňučí, nebrečí, za to kluci teda jo, potápět se moc nechtěji a pobrekávaj, kňouraj, tak nevim čim to je, to jen abys věděla že v naší skupině, kluci taky protestujou. Kája ta se potopí a jak vyplave tak řekne etěé, sem ráda že jí to zatim tak baví. :slight_smile:
No za to mně se to plavání teda vyplácí, :confused: po plavání totiž většinou jedu někam na nákupy a vždycky pěkně utratim, už si to budu muset zakázat nebo nás to zruinuje. Třeba tohle pondělí jela jsem do Sezimáku do dětskýho domu, že chci koupit Káje župánek na plavání a savičky do avent flašky, takže to jsem tam vybrala, župánek v pohodě za dvě stovky, no jenže tak maji milion dalších věcí jak jistě víte, a taky jim přišli zimní bundy a oteplovačky, tak sem jen tak jukla a pani hned mi tam vyndala Káje bundu, tu jsme zkusili Kája v tom byla bohová, tak ještě oteplovačky v těch byla taky kus, takže maminka se zase unáhlila a koupila, no jenže maminka viděla na bundě cenu 999,- a myslela že by to jako mohlo být za celý komplet, ale ouha oteplovačky ty stály 899,- bylo mi nějak v tu chvíli blbý říct že to nechci když sem před tim řekla že to beru, v peněžence sem měla něco málo přes dva tisíce, takže sem to tam všechno nechala. A to mi pani ještě cpala goretexový boty na zimu, to už jí řikám že je nebudu kupovat takhle dopředu kdyby jí vyrostla noha tak co s nima, ty ani nevim kolik stály. No leželo mi to v hlavě pěkně, za tak draho koupit Káje komplet na zimu, protože vim že na netu bych našla levnější. Manželovi sem to ukázala ale řikám mu ať se mně radši neptá na cenu, tak radši nevyzvídal. No ale komplet je to nádhernej a vypadá to všechno hodně kvalitní, že se v tom bude cítit dobře a hlavně se jí to nepromočí. Tak snad s toho rychle nevyroste, nejlepší by bylo kdyby jí to vydrželo do další zimy, ale to asi nehrozí. Tak sem včera naházela zimní kombinézu a bundy z minulýho roku na net a kdybych to prodala byla bych ráda, měli jsme kombinézu od Topolina a je furt jak nová, tak kdyby jste třeba někdo scháněl pro zhruba roční holčičku kombinézku na zimu, tak jednu máme.
Dám sem odkaz jestli se to zobrazí dobře http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=376276&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
Niky, dárečky dostane Čenda hezký, pro ty kluky je možná lepší výběr i když pro holky je toho taky hafo, už taky trochu přemýšlim co koupit Káje k narozkám a k vánocum a pořádně ještě nevim. Občas koupim nějaký oblečení a když zjistim že je ještě větší tak jí to schovávám k narozkám nebo k vánocum ale ty hračky to musim ještě vymyslet.
V pátek jdeme k zubařce, tak sem zvědavá na Káju jestli si nechá kouknout do pusy, minule moc nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Jsem přímo z Tábora. Na koníka chodím už od dubna, ale na Společný termín Listopad 2009 - na začátku listopadu čekáme 1.miminko.
Taky chodím na cvičení, plavání a teď i na předporodní kurz k Olině Havlíčkové a jsem moc spokojená. V pátek jdeme s partnerem na přípravu k porodu.
16. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
ahoj orliku, vítej mezi námi. jak má teď Olina cvičení?
izi: většina z nás má už starší děti a s těmi není jednoduché sedět u počítače, jak mi dají určitě všichni za pravdu. ve volných chvílích jsem ráda, že můžu něco poklidit. dnes jsem umyla 2 okna. zbývají mi ještě 4 z celkového počtu 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . teď čekám až se malej vzbudí
16. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Leno,

Olina cvičí v pondělí 15-16h (velké míše + overbally) a ve středu 17-18h (relaxační cvičení + masáže). Ve čtvrtek je 16.30-17.30 plavání (na to je nutné se hlásit předem, kapacita je 10 těhulek)
17. zář 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak po dlouhé době se opět hlásím abych neměla černej puntík přes celou stránku.

Těhulkám gratuluji a tiše závidím.

Marky24 u nás pokroky s nočníkem nejsou nic moc, vyčurá se ráno když se vzbudí v poledne a když jí nechám chodit s nahou prďkou tak čurá kde se dá, ale předevčírem začala čurat zarazila se, doběhla k nočníku a dočurala vestoje vedle. Už si aspoň trošku uvědomuje kam to patří. Mluvíme čínsky, ale něco už jsme sjednotili, že se alespoň trošku domluvíme. My chodíme do Juklíka ve čtvrtek od 9.30, taky máme Líbu.
Taky jsem tam koukala na to cvičení, jenže to nám jde špatně skloubit se školou ještě to promyslím.

Čendovi gratulace k nerozkám a hodně zdravíčka

Pa jdu něco dělat
17. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.