• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj kočky :wink:
Jé Moni, ty žiješ???? :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ráda, že jsi se ukázala :wink: Hele na nočník ještě máte spoustu času, Čenda v roce a půl absolutně nočník ignoroval, teprve v roce a 3/4 si to začal uvědomovat a pak to šlo nějak samo. Přes den jsme bez plíny včetně spoledního spaní a cestování autem, na noc ještě jo.
Čenda děkuje za gratulace. Nadělil si nepěknej dáreček, v den svých narozenin se nepěkně vyflákal na motorce, rozjel se z kopce dost rychle a já ho nestihla doběhnout, takže krve teklo, pusa sedřená, naštěstí zuby vydržely, ale vypadá k politování :confounded: Oslavička bude až v neděli, jak už jsem psala.

Orliku, vítej, jsem ráda, že jsou tu nové tváře, aspoň se to tady zase trochu rozjede. koukla jsme Ti na fotky, jsi mě povědomá :wink: S tím cvičením, pondělky se nechytám, v 15 máme s Čendou plavání, to se mi měnit nechce a ta středa, relaxační cvičení a masáže, no nevím, já spíš potřebuju trošku makat než se relaxovat :confounded: Uvidím. A kolik Vás na tom cvičení zhruba je, není to hlava na hlavě????

A jinak jak jsem psala, že Čenda na plavču hrozný, tak teď v pondělí to bylo vcelku dobrý, spolupracoval a nebečel, obrat o 100°. Tak uvidíme. Možná mu pomohlo,že jsme byli v bazénu v pátek (byli jsme na jedné farmě u Rožmitálu na firemní akci od manži z práce), měli tam slušnej hotelovej bazén a jak viděl ostatní děti jak řáděj, tak se taky odvázal :sweat_smile: a vůbec mu nevadilo, že půl desátý večer.

add. cvíčo s dětma, my zase budeme chodit do kaňky pátky 10 hodin. Začínáme zítra, ale uvidím jestli půjdeme, Čenda začíná trochu nudlit a pokašlávat. Asi to na něj plivnul manža, ten se kulíruje od neděle :confounded: Já se zatím držím. Jsem se na ten podzim netešila už kvůli tomu věčnýmu marození, ach jo, už to začíná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co kdybyjsme holky udělaly nějakej srazík. Třeba v človíčkově u Dvořáka??
http://www.clovickov.cz/images/gallery/PB280048.jpg
Já tam teda ještě nebyla,ale reference jsem slyšela dobré. Zaplatí se 40 kč za vstup, dětičky můžou řádit a my si dát kafíčko. Nějaké dopoledne by jsme to snad daly dohromady ne? Písněte mi do IP telef. číslo.

Tak já musím letět, Čendauž se silně rozčiluje, že se mu nevěnuju a brzo asi zboří pracovnu. papa
17. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky, po sto letech koukám...no, řekla bych, že já si těch černých puntíků zasloužím nejvíc :zipper_mouth:
Vašík pomalinku roste a hlavně už je úžasně akční. Teď nově se začal převalovat na břicho.
My jsme teď docela dost v presu, otavy už máme za sebou, nicméně stavíme stodolu, abychom měli seno kam uklidit a hlavně aby měli koně v zimě kam složit hlavu, když budou chtít...takže je to takové veselé.
Ani zatím nestíhám udělat nové fotogalerie, takže bohužel...jediná fotečka Vašíka z konce července je v aktualitách na našich stránkách (www.statekurezku.cz). Ale snad se časem polepším.

Add plavání. My byli na začátku sprna na plavacím pobytu s Plaváčkem a bylo to super. Teď trochu váhám, jestli jít do Juklíka, bojím se, že se mi ten trochu odlišný přístup nebude líbit. Nevíte, je možnost přijít do Juklíka podívat se na jednu hodinu a podle toho se pak rozhodnout? Zase si říkám "lepší jiné plavání než žádné"...
a jak je to tam časově, kdy plavou nejmenší děti? Koukám, že jste tady všechny přímo táboračky, tak to máte v pohodě. My máme jenom jedno auto a tím jezdí manžel do práce, takže na mě zbývá autobus, který jede jen 4x za den a v takový pitomý časy (4:30, 7:30, 13:30 a pak někdy po 16h)...proto by mě zajímalo, jak je to v Juklíku časově, jestli bych vůbec měla šanci se tam nějak dostat.

Jaj, to jsem se poněkud rozepsala...radši půjdu spát, jsem urvaná jak kotě. Mějte se krásně :slight_smile:
17. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz
leno,
sice je Kája ještě pinďa, ale pěkné klíště. Když nejsme u našich, jsem s ní sama i u poče. A protože nechce být na jednom místě a sama ještě neleze a nechodí, je to na mne. Ale je s ní sranda, i když se začne kroutit.

Děvčata,
co se tak kupuje k vánocům 8mi měsíčním holčičkám kromě oblečení? Pořád mě nic nenapadá. Ono to přijde, až něco pěkného uvidim
19. zář 2009 v 01:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak já radši ani nekoukám, kdy jsemse ukázala naposled :sweat_smile:
Nově příchozí zdravím, taky bydlím na sojčáku, takse možná potkáváme s kočárama. I když mi s Aninkou už spíš jezdíme na hřiště ( nejradši do Paďous za vilu)
Marky24, jsem se přesně viděla já, kdxž jsem četla tvůj přípěvek ohledně zimních věcí v Dětském domě :grinning: Paní nabízela, kupte, kupte ono to za chvíli nebude, oteplováky a bunda fakt mov pěkné, ale když jsem viděla ty cedulky s cenama,se mě protočily panenky. Na ty boty goretexový taky došlo, a taky jsem neměla odvahu ptát se na cenu. Nakonec jsem koupila v Intersparu bundu s oteplovákama a rukavice od Tchiba za 1200,-.
Na plavání jsme se přihlásily první týden v září, a ještě nás šouply do skupinky. Chodíme ve čtvrtek od 9:00.
Na cvičení chodíme k Olině v pondělí od 9:00. Zatím se to Anince líbí, ani neprotestuje, ve vodě teda ještě ani jednou nezaplakala, hned to ťukám 3x :slight_smile: Je nás 6, ale doufám, že pokaždý někdo vypadne, takže se tam nepotlučeme. Aninka už pěkně ťape, leze d schodů, to jí baví nejvíc, překážky. A taky jí lezou stoličky, vypadá to, že všechny 4 najednou. Nechce moc jíst, dneska jsem do ní ještě pořádně nic nedostala. A taky je pěkná protiva, ale já to mám v čerstvé paměti, co ty zuby jsou za bolest. Jo, MArky, ke Kropíkovi jsem nešla, páč jsem byla srab, a chtěla jsem se nechat uspat, a to tady nikdo neudělá. Bych to věděla, co mě čeká, tak to vydržim na tom křesle :confounded:
Peťo na sraz bych ráda dorazila, už jsme 2 :grinning: Taky jsem v človíčkově nebyla, ale koukám tam, když jdu okolo.
Kouknu jak tam mají otevřeno.
letím pověsit pračku a kouknout na Aninu, nějak dlouho spí
21. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
ahoj holky, jen v rychlosti
my jsme kupovali zimní boty gorotex loni u Bati asi kolem 600,-. hrozná spokojenost, jestli budou mít něco podobného letos tak do nich jdeme.
já na zimu musím koupit jen kombinézu, bundu máme ještě z loňska (snad půl zimy vydrží) a pak jsem kupovala loni manžestrovou s kožíškem a ta už mu snad bude, loni byla veliká. hodně nakupuji na mimiaukcích.
21. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
Leni dík za tip, já chtěla koupit sněhule v Bílkově ulici, o jiných zimních botách jsem ani neuvažovala. Až jak na mě vybalila v tom Dětským domě ty goráče. Jen mi přišli docela nízké, jen kotníčkové. Nenapadá do nich sníh?
A taky jsem koupila kombinézu na mimibazaru, škoda, že jsem dřív nevlezla na Koníka, v předchozích příspěvcích jste někdo nabízel kombinézu. Tak už jen ty boty, čepici a může sněžit a mrznout :grinning:
21. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
mi jsme měli normální sněhule, Pavlík se rád válí takže kotníčkové nepřipadají v úvahu
21. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
my kupujeme většinu bot u Bati, v Bílkově mají dost přemrštěné ceny
21. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj,

Nikito, na cvičení je nás různě, někdy jen pár holek někdy jak píšeš hlava na hlavě. Já teď spíš chodím na to relaxační cvičení, docela mě to už zmáhá.
22. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
Tak my jsme si dneska udělali fajn výlet do pražské zoo, počasí nemělo chybu a moc jsme si to užili :dizzy_face: Čenda má zase zážitků, že jsme zvědavá jak bude spát :sweat_smile:

V neděli jsme oslavili Čendy narozky,myslím, že se to povedlo. Počasí vyšlo, tak jsme seděli na terase a grilovali. Dort mašinka s dvěma vagonky měl taky úspěch a o dárcích ani nemluvím. A v pondělí manža dokončil pískoviště, takže už Čendovi nechybí nic ke spokojenosti :slight_smile: Ještě aby počasí chvilku vydrželo a stihl si to trochu užít.

Já už se na zimu taky chystám, už jsme Čendovi koupila zimní bundu, kupovala jsem jako loni přes MMB Topolino, loni jsme byla moc spokojená. Stála 500,-, možná ještě dokoupím oteplovačky. Po ségry malé mám kombinézu, tak to budeme střídat. Botky jsem loni kupovala v Bílkovce. Říkáš Leni u Bati? Tam jsem na dětské boty ještě nekoukala. Když vy určitě už máte nožku větší a máte aspoň 25 velikost. To už se asi líp vybírá. Čenda má teď 21 ťip ťop, tak to možná dopadne, že zimní budeme mít 23.

A musím napsat, že v pondělí na plavču zase obrat, tentokrát snad o 500°. Jsme se nestíhali s Luckou divit, Čenda skákal sám i když nemusel, krásně spolupracoval, vysmátej jak lečo, pořád se chechtal, dokonce zvládnul i potápění. Jsem fakt nechápa :sweat_smile: V pondělí je svátek, tak to nejdeme, ale ještě máme jednu náhradu z června,t ak jsem se napsala na úterý, nechci aby měl Čedna 14 dní pauzu, když se tak rozplaval

Terez, myslím, že když příjdeš do Juklík a řekneš, jestli se můžeš podívat, že uvažuješ, že by jste začali chodit, tak Tě tam pustí. Ono je z herny do bazénu vidět, celá stěna je prosklená :wink: A není to rozdělelný, kdy plavou malý a větší. každý den plavou tak i tak. Akorát tuším, že ve středu dopoledne se neplave, aspoň loni to tak bylo, ale nevím jak letos. Možná bude nejjednoduší si tam zavolat a domluvit se :wink: My už tam jedeme pátý kurz a jsme tam spokojený :wink: Ale je pravda,že všude je jiný přístup, kamarádka chodily s malou přes léto do Budějek a prej 100x lepší Budějky :wink:

Tak já jdu hodit spršu a jdu do hajan, jsem pěkně uťapkaná z té zoo. A do toho Čenda poslední dny mizerně spí, dneska měl pěknej hysterák v noci, jsme nespali snad hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukala jsem mu do pusinky a vypadá to, že se nám klubou dole trojky a nebo konečně ty zatoulaný dvojky :sweat_smile:

Dobrou :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky,
niky tak to jste si to v zoo užili, zoo jsou pro ty děti takový vděčný, vy už jste letos v Praze ale byli ne? My tam byli na jaře a to jsme zrovna chytli před 20 tisíc návštěvníků takže to bylo docela děsný, tak si to musíme někdy taky zopakovat. Docela sem se chtěla jet podivat příští víkend na veletrh hraček do Prahy, chtěla jem tam na vlastní oči vidět ten firstbike jestli jste o tom šlyšeli, jak je to velký apod. Ale uvidíme, v sobotu pojedem se psem na sraz bílých boxerů na výstavu, tak to by jsem tam museli leda v pátek nebo v neděli.
Já sem ještě pořešila nějaký oblečeníčko, koupila jsem v Tescu zateplený džíny a ještě nějaký triko, maji tam na ty trička s dlouhym rukávem ještě furt pěkný slevy. Taky sem jí objednala od Topolina Mikču, ještě sem objednávala od Topolina komplet čepice a šály ale pani mi pak psala že je to nějaký menší, že by to Káje bylo asi moc tip ťop. No já právě Niky když teď vidim na MMB ty pěkný kombinézy a věcičky třeba od toho Topolina za docela rozumný ceny, tak mně furt docela žere že sem se nechala v tom dětskym domě zase tak ukecat. Už tam fakt nevlezu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Boty ty pořešim až nakonec, zkusim kouknout teda taky k baťovi, ale třeba když sem Káje tam chtěla koupit sandály, tak výběr nebyl nic moc, ale tak třeba ve větší velikosti už to bude lepší, no uvidíme.
Já snad už taky prodám tu kombinézu z loňska a ještě si pani vezme k tomu kozajdy co měla Kája loni, tak sem ráda že se něčeho zbavim, že mi to tu nebude zabírat místo.

terirez, já myslim že tě do Juklíka pustí se podivat, teď si nejsem jistá jestli sem dokonce nečetla na nástěnce že maji některý den určený hodiny kdy se tam můžete právě jít takhle podivat. Tak si tam brnkni a oni ti řeknou.
Táboračky tu zas uplně všichni nejsme, já to mam do Tábora přes 30 km. Ale jezdim autem, protože jinak by se to od nás nedalo. Tak mi máme s manžou každý svoje auto, takže tohle je bez problémů.

Niky a ty teda v prosinci s plavánim končíš, když jsi těhu? Já mam totiž taky novinku, že jsme taky těhotný :slight_smile: Ale moc se mi to zatim nechce nikde řikat, protože jsme byla v úterý na ultrazvuku a byla tam zatim jen tečka a ani nebylo srdíčko a na další mám jít až za měsíc, takže já teď měsíc nebudu vědět jestli to mimi je v pořádku, docela takový na prd. :unamused: Měla bych být asi v 6. týdnu. No uvidíme jak se to vyvrbí. S čeho mam taky trochu vítr, že jsme byli v pátek u zubařky a ona mi dělala takový ten rentgen jak tim zjišťuje jestli někde nejsou skrytý kazy. Hlavně že se mně ptala jestli nejsem těhotná, jenže já to zjistila až v sobotu z testu. Ale co sem četla na netu nějaký dotazy ohledně rentgenů tak snad tenhle na zuby by neměl být takový průser. Hlavně že když sem byla na gyndě tak sem se jí na to zapomněla zeptat. :unamused: Včera jsem ještě dostlala pěknou rýmu, tak mi je docela blbě, dneska už sem i zvracela. :slight_smile:

alejuska, u Kropíka na tom křesle je to v pohodě, já si nechala dát nějakou injekci navíc a nic sem necítila a bylo to hned hotový. Akorát jeden zub šel trochu hůř, ale myslim že se ta injekce vyplatila. Stála sice přes šest stovek, ale u druhý strany sem věděla hned že si jí nechám taky dát. Přišlo mi že ty lidi co jí neměli se daleko víc motali a taky je po injekcích ještě poslali čekat do čekárny, to mně vždycky nechali chviličku sedět tam u nich v ordinaci a pak mně hned vzali vedle na sál, že to bylo i rychlejší. No sem ráda že už to mam zahojený a konečně mam v tý mojí malý puse ideální počet zubů-24. :grinning:
Jak jsme byli v pátek u tý zubařky tak jsme byli všichni hrozně pochválený a kája ta krásně na pani doktorku otevřela pusinku a udělala áááá. :slight_smile:

V neděli nám Kája trochu vyrazila dech, jsme se ráno povalovali v posteli a ona z ničeho nic si svlíkla kalhoty od pyžama, plínu, přinesla si nočník k posteli a krásně se vyčurala. My nechápali. :grinning: No od tý doby zase ani ťuk, akorát na tom plavání tam čurá do nočníku pěkně. Ale prostě už to tam někde má, tak na to brzy příde. :slight_smile:
papa
24. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
ahoj
vy jste se zase rozepsaly.
marky gratuluji k těhu a ať vše dobře dopadne. ten rengen snad nevadí, vždyť jsi to ještě nevěděla.
my jsme byli dnes u zubaře, Pavlík nechtěl otevřt, ale pak se umoudřil. mě po dlouhé době nenašla žádný kaz.
ve středu pojedeme do Prahy do aquaparku tak jsem na to zvědavá.
my kupujeme u Bati boty úplně od začátku a vždy si vybereme. jen holínky a plátěnky jsme kupovali v Bílkový a bačkůrky mají u Bati hodně drahý.
my jsme měli minulý rok tyto, jen v té modré variantě a klidně bych je koupila znovu. jen to chce nečekat na sezónu, to už to mají přebrané.
http://www.bata.cz/artikl/73818
24. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Jé Marky, držím palečky, aby bylo vše ok s tím těhu :wink: To budete mít stejnej věkovej rozdíl jako my :wink:
Na tom rentgenu Ti dali zástěru???? Nedokážu to moc posoudit, možná bych cinkla na gyndu a zeptala se, třeba Tě dr vezme na ultrazvuk dřív než za měsíc...za to nic nedáš a možná budeš víc v klidu. Držím palečky.
Jo a v zoo jsme byli už na jaře, ale to jsme chytli právě taky děsně lidí jak jsme tam byli ve státní svátek, Včera tam bylo jen něco přes 2 tisíce, to bylo úplně v pohodě :wink:

Já se chystám taky prodat tu loňskou zimní soupravu z Topolina, druhej prďous jí velikostně neunosí a ségry malá taky ne, tak si říkám, že když je to loňská kolekce, tak by to neměl být problém.

S plaváním v Juklíku uvidím. Oni loni vyšli těhulím vstříc a vyčlenili pro ně nějakou hodinu, že neměli zaplacený celý kurz, platili jednotlivé lekce. A jelikož tam jedeme už pátý kurz, tak si myslím, že se spaní domluvím. Takže když to půjde, tak bych ještě leden, únor chodila :wink:

Jo a proč jsem sem vlastně vlezla, když jsem psala včera....přidala jsem do alba pár nových fotek :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=470589&vReferer=

Mějte se. papa :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
ahoj,omlouvám se,že vám sem lezu,měla bych dotaz,ty hračky Na Kopečku Duba,to je v tý ulici za železářstvím a jak tam mají otevřeno?Z Tábora pocházím,často tam jezdíme i s dětma a shodou okolností naši bydlej na kopečku,ale ještě nikdy jsem v těch hračkách nebyla.

jinak jsem koukala,že jste mluvily o botech,já většinu kupuju v bílkovce a můžu vám říct,že větší výběr jsem neviděla ani v písku ani v budějkách,o cenách to platí stejně,já pro toho staršího potřebuju kvalitní botky,takže skoro vždycky končím tam,protože jinde prostě nemůžu sehnat

ještě jednou se nezlobte,že jsem vám sem vtrhla
24. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
mispuli: IP :wink:
24. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
nikitko,díky moc,jedeme do tábora zítra,možná tam stačím dojít,navnadila jsi mě a jsem moc zvědavá :wink: a když vám to nebude vadit,tak sem občas juknu a něco přihodím :slight_smile:
24. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj,
Niky, zástěru mi dali tak si myslim že to bude v pořádku.
S tim plavánim já právě nevim, normálně bych ještě chodila dál ale mám spíš strach s té zimy, protože než se dostanu odtud do Sudoměřic na státovku kde už bude silnice udržovaná, tak tady v některých místech to bývá docela děs a hrůza, směrem na Borotín tam je takový pásmo na vrchu, kde je to při sněhu docela o hubu. Takže to spíš řešim kvůli tomu ježdění v zimě. Takže mi asi nejspíš koncem roku uplně skončíme, docela mně to mrzí když vidim jak se to Káje líbí.
Fotky jsou hezký, ten dort byl teda luxusní, já jednou tátovi koupila podobnou mašinku ale bez vagonu, to jsi ho objednala kde? Uvědomuju si že sem Čendovi asi ani nepopřála, tak přeji dodatečně vše nejlepší, hodně moc štěstíčka a zdravíčka ať se má čile k světu. :slight_smile: Ten frňák mně teda odřený pěkně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To hračkářství o kterym se bavíte je přesně kde?
Leni, ty boty vypadaji pěkně. :slight_smile:
25. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahojda, jsem tu dlouho nebyla, že? :grinning:
Jsem odvezla Čendu k našim, zítra frčíme na svatbu na Slovensko, manželův bratranec se žení. Docela jsem ráda, že jedeme bez Čendy, to by bylo pořád hlídáního, kam mi utekl, aby něco neshodil atd a ještě schánět nějakej oblek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle se vlezeme aspoň do jednoho auta. Obřad mají až v 16, takže vyrazíme v klídku dopoledne.

Marky: jestli si měla zástěru na tom rentgenu, tak si myslím, že je to ok :wink:
S tím plavčem,jediné, co mě napadá, je nechat se přepsat někam na odpoledne, kdy už budou silnice líp sjízdné :wink: Já taky uvidím, třeba budu mít nějaké trable, že mi gyndařka zakáže do vody, takže to teď neřeším, pořeším v prosinci.
Hračky jsou na kopečky v ulici za železářstvím :wink:
http://www.hrackyduba.cz/eshop-novinky.html
Odřenej byl čenda pěkně, ale rychle se mu to zahojilo, na té oslavě, 5 dní po bouračce, už to skoro není vidět :wink:
Dort pekla kamarádky mamka, je doma v invalidním důchodu a peče na svatby a oslavy. Dort byl moc dobrej a hlavně za něj chtěla jen 200Kč :astonished: Dala jsem jí 250, ale i tak je za hubičku, když jsem viděla ty ceny, co psaly holky v říjnovkách (800 i 1000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Když budete někdo chtít můžu písnout kontat, bydlí na Pražáku :wink: Teď už tolik práce nemá, tolik svateb na podzim a v zimě není :wink:

A dneska jsem byli rvně na cvíču a potkali jsme se tam se Seri a Marečkem, chodíme do stejné skupiny. Ještě, že se připomněla, já bych jí nepoznala :sweat_smile: Jestli to čteš Šári, tak koukej taky něco napsat, jo :wink:
Jinak jsme ve skupince nejstaší, ostatní dětičky jsou o půl roku mladší a musím říct, jak je ten půlroční rozdíl děsně vidět, oni jsou ještě takové hodně miminkovské, Čenda už je prostě chlap, co tam všechno okomentoval :grinning:

Tak já mizím, čeká mě módní přehlídka- musím něco vybrat na zítřek, to bude boj, bříško už mi docela vylezlo,ale není to ještě to pěkné těhubříško, spíš velkej špek, takže ho zase moc ukazovat nechci, do kalhot se asi nevlezu, ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jé a teď jsme vzpomněla na Alejušku, zítra začíná v práci, navrtala jsem jí za mě na 1/4 rúvazek k nám do práce. Jsme tam spolu dřív dělaly. Budu na ní zítra myslet, jak jí to tam jde po 2 letech :sweat_smile:

Koukala jsme, že nám v těch finančních opatření sáhnou na mateřskou, u mě to bude aspoň o 3 litry, mě fakt se..ou :angry: Porodné taky sníží asi o 3 litry :confounded: Se jim to teď snižuje, když je porodní boom.

Tak dobrou a piště,mám radost,že se to tu zase rozjelo :wink: Papa
25. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj děvčata,
koukám, že je to tu zabité. Ale stejně se chci zeptat, jestli některá nechodíte s mimi cvičit do studia Bříško. Zajímalo by mě, kolik to stojí.

Nikit,
oni si neuvědomují, že je rozdíl vyjít s jejich penězma a s našima. Ale co, hlavně že ta mrňata máme :grinning:
27. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Izino, Olča má na stránkách ceník, nevím nakolik je aktualizovaný. www.studio-brisko.com - je to 5 lekcí za 500 Kč.
Uvažovala jsem, že bych tam s malým začala chodit, ale bez auta to nedám, takže mám smůlu. :frowning2:
27. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
teri,
díky. sice jsou některé stránky nefunkční a aktualizace byla poslední asi před rokem, ale základní informace jsem se dozvěděla. Odkud bys dojížděla? Já to mám blízko, bydlim na Sojčáku mezi Bříškem a Juklíkem.
27. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
Niky, prosim tě ty si taky nechávala Čendu očkovat Prevenarem viď? Od jakýho měsíce dostal první dávku? Kája ho dostala třetí, čtvrtý a pátý měsíc, tak by měla mít přeočkování ve dvou letech, akorát teď trochu nechápu jestli před druhym rokem nebo počkat až jí budou dva. Protože podle tohoto schématu je to tak http://www.prevenar.cz/Home/O%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD/O%C4%8Dkovac%C3%ADschema/tabid/1288/Default.aspx
a podle tohoto kalendáře zase tak http://www.prevenar.cz/Home/O%C4%8Dkov%C3%A1n%C3%AD/O%C4%8Dkovac%C3%ADkalend%C3%A1%C5%99/tabid/1239/Default.aspx
teď jsem s toho krapet jelen abych to ještě nakonec nepropásla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tim oblečením už to začíná být zajímavý, tak snad si na svatbu na sebe ještě něco dostala. Mně teda to břicho docela vylezlo a kalhoty už mně všechny škrtí. To zas bude panděro. :sweat_smile:
No nic jdu spát.
27. zář 2009 ve 23:40  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem taky dorazola na stránky,nějak to nestíhám.O tom prevenaru,já jsem se také rozhodla pro a začínáme teďka od 8 měsíce,a jak jsem koukala na stránky tak nás čekají jen 2 dávky,to není tak šílený,já jsem si pořád myslela že budeme mít 3.Jinak naše liduška,to je číslo,už je taková aktivnější,sice začala lézt nebo spíš hopsat a nejraději by se postavila,což se jí také už podařilo několikrát v postýlce o ty šprclíky.je s ní sranda.Jinak když jsme byly na kontrole v 6 měsících,tak mi doktor okamžitě řekl,že je tlusťoučká,měly jsme 9,5 kg a 70 cm,je taková větší,ale mě to nevadí,ať si říkají co chtějí.a jak chodíme na plavčo,tak je to paráda,lídě se to strašně líbí. No nic,tak jsem něco napsala,mějte se fajn a zase někdy papa :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj maminy :wink:
Tak já jsem na 3 dny slaměná,manžel mi odjel pracovně na Moravu. Tak jsem toho využila a svolala sousedky na babinec, před chvilkou odešly :slight_smile:
Jinak svatba byla fajn, kostel se dal vydržet, nebylo to tak dlouhý a pak už se jen jedlo, pilo a tančilo. Vydržela jsem do 2, ale jinak juchali snad do 6, i jedna 7 letá holčička pařila díl jak já :grinning: Neměli klasickou dechnu, ale Dj, takže taková všehochuť.Oblečení jsem nakonec pořešila docela dobře, měla jsem dlouhou černou elastickou sukni v pase na gumu a přes takovu tuničku do hněda, přepáslou pod prsama a černé sako. Cestu jsme taky zvládli v pohodě, vůbec jsme nepocítili, že byl v Brně papež. Naši si náležitě Čendu užili a samozřejmě se předvedl jako nejhodnější vnoučátko :grinning:

Včera jsme byli na plavču a Čenda zase řádil jak drak, nikdo by mi už nevěřil, jak první dvě lekce prořval :sweat_smile: Jsem ráda, že se to zlomilo, teď je vidět, že si to fakt užívá a nemá strach :dizzy_face:

Marky: Čendu jsem nechávala na Prevenar až po prvním roce a to stačili dvě dávky, o žádným přeočkování nevím, myslím, že my žádné už nepotřebujeme. tak neporadím :confounded:
Marky: a jak se jinak cítíš? Nějaké nevolnosti atd? Mě teď děsně vyskočilo břicho od té svatby, tak nevím jestli je to miminkem a nebo těma věnečkama :grinning: :grinning: :grinning: Ale zatím se s váhou docela držím +1,5 kg :wink: Na kontrolu jdu příští pátek. Už mám trošku pocit, jestli necítím pohyby, ale nejsem si 100% jistá.

Memphis: ty jo, to to letí, koukám jak blázen, že už je Lidunce 7 měsíců :astonished: No a váhu máte pěknou, tolik měl Čenda v 15 měsících :grinning: Ty jo a že už se i postaví v postýlce :astonished: No máš se na co těšit, je to rychlík....i když Anička od Alejušky byla taky takhle rychlá, ale chodit začala až po roce a to jsem jí tipovalal, že v 10 měsících bude běhat :wink:

Tak já valím asi do pelechu, ať si zase ráno nenadávám, že ponocuju :grinning: Papa a piště :wink:
30. zář 2009 ve 23:36  • Odpověz
Tak jsem včera byla u Oliny na poporodním cvičení a dneska nemůžu chodit :grinning: :grinning: Pak jsem se stavovala v Juklíku a oni měli zrovna zavřeno, chjo, tak tam holt budu muset zavolat.

Izi, já to mám cca 17 km autem a autobus od nás jezdí hrozně mizerně, na pravidelné docházení "někam" téměř nemožné. :confounded:

Marky, Ty bydlíš někde u Borotína? Já jsem 5 km od Sudo, ale opačným směrem (jako na Vožici).
1. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak jsme byli na vítání občánků. Bylo to docela hezké. Zapěly nám dětičky, rozdali nám dárečky, zase zpívaly děti a fotilo se. Užili jsme si ten den i s procházkou po starém městě. V pondělí nás snad přihlásim na cvičení, myslim, že by to mohlo malou bavit.
3. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
memphis,
Liduška se z toho vytáhne, u vás bych nic neřešila :grinning: . Naše pinďa přibírá tak akorát, ale málo roste, ořád je taková droboučká :grinning:
5. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Ahojky,
izina:já vim,dneska jsem poptkala známou a naše dítka jsou stejně stará,a malej je jako Liduška,má být po kom veliká,luboš není žádné tintítko a já taky nejsem drobek,bude to holka krev a mlíko.Jinak my jsme měly taky už vítání občánků,proběhlo to celkem v pohodě,jen malá byla už ke konci nějaká unavená a tak při pózování fotografovi to dávala najevo,a jak probíhalo u Vás vítání?

Jinak my máme rýmičku tak odsáváme,ale jen se k ní přiblížim,už řve jak blázen,tak je to takový na nic.Dneska jsme koupily první chodící botičky.moc jí sluší.Jinak to počasí je na draka,vůbec nevychytávám oblékání pro malou,buď jí navleču a nebo ne,čert aby se v tom vyznal. Mějte se a zase někdy papaapa
5. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
memphis,
u nás bylo vítání fajn. Kájula teda chvíli pokňourávala, ale to jde na štěstí zastavit. Kdyby řvala, už by to nešlo. Byla tam si nejstarší a líbila se sestřičkám, tak si ji vybraly na vyfocení u kolébky. Při focení s náma pořád koukala dolu, protože jako každá ženská je zvědavá a Petr měl v ruce hračku, kterou jsme dostali. Máš pravdu, Luboš je kus chlapa. My jsme oba poměrně malí, takže pinďa nemá po kom vyrůst. Snad bude aspoň jako já.

S odsáváním frňáčku máme také problém. Brání se tak vehementně, že ji skoro nezvládám. Přitom občas chroptí a bohužel i nás trochu rýmička zlobí. S počasím a oblékáním máme také problémy. Ale snažim se hodně vrstvit, abych mohla sundavat. Zítra jdu koupit ještě nějaké kalhoty, pokud možno lacláčky a bundičku. Jestli ovšem něco na mrňouse mít budou. Ještě necapáme, na botky máme zatim čas. Tak zatim a pozdravuj
5. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Izi, já teď koukám, že máš stejně staré dítko, jako já. Kolikátého se Karolínka narodila? Vašík je čaroděj, narodil se 30.4. :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.