• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
Ahoj holky,

Niky naštěstí Anina je ok, ale zuby se klubou, neustále má ruce v puse a pořád jí převlíkám jak slintá.
No a Martin ať je brzo zdravej, můj MArtin přechází už 2 týdny rýmu s kašlem a pořád se ho to nechce pustit. Naštěstí na mě nic neskočilo, 3x ťukám :slight_smile:
O víkendu jsem byla sama s Aničkou za ségrou v ML.Boleslavi, a bylo to fajn, cestu zvládla v pohodě, jen zpátky už od Mirošovic byla vzhůru, takže jsem si vypálila všechen arzenál písniček, že došlo i na koledy. A nakonec u Chotovin začla plakat, tak zabral polámal se mraveneček, to má ráda. Na čerta s miklášem taky došlo, i když jsem jí nechtěla strašit, aby neměla trauma, tak mě holka překvapila. U kamarádky, co má větší děti, jsme byly v druhém pokoji, jenže Anina byla hrozně zvědavá, tak jsme nakoukly, a sama začala dělat čerta,když ho uviděla :grinning: dostala šmouhu na obličej, nadílku a byla spokojená. Je teda fakt, že to byly mírní čerti,ale i tak jsem to nečekala.
Jdu ještě žehlit, mějte se
7. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky :wink:
Teda holky, to tady zase nejak zamrzlo,Taborsko az na treti strance :astonished: :astonished:

Zdravim z postele,v nedeli vecer dohonila choroba i me. Nasteti nemam klasickou chripajznu, "jen" mi slezl kasel na prudusky a smrkam, jsem bez teplot, ale i tak. Cendu jsem dopoledne odvezla k babicce, abych mohla v klidu lezet. Akorat me mrzi,ze jsme meli jit zitra s manzou do Prahy do karlinskeho divadla na Jethro Tull.Nastesti manza ty vstupnky pojistil,tak to pujde stornovat.

A jinak jsem letos spokojena,upekla jsem 8 druhu cukrovi a docela se mi i povedlo. Tak uz jen doladit darky, koupit stromecek a kapra....a tesit se na rozzarena kukadla nasich ratolesti u stromecku :slight_smile:

Pred tydnem jsem bla na ko na gynde,tak je vse ok.Nemohla najit srdecni akci,tak me vzala naultrazvuk,bylo to fajn videt zase prcka.Test na cukr dopadl dobre,takze vanocni kila navic mam jista :grinning: Na dalsi ko jdu za 14 dni,jeste pred Silvestrem.

Tak ja jsi jdu pustit zase neco na notebooku,abych si ukratila cas.Hlavne,at jste zdrave,Vy i vase deticky.Papa :slight_smile:
15. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky, jen chci pozdravit. Párkrát jsem tady byla ještě s bříškem a teď už máme doma skoro 3 měsíční Terezku (sice se narodila o 6 týdnů dříve, ale statečně všechno dohnala). Skoro nic nestíhám (ale to tady všechny znáte ne?), tak jsem se chtěla podívat co dělají táboračky na koníkovi.
18. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,

Niky do centra nám to teď nějak nevychází. Malá měla rýmu a kašel tak jsem jí tam nechtěla tahat, snad po Novém roce to vyjde, ještě s jednou maminou se chystáme na cvíčo. Tak snad.....

Jinak Vám holky přeju krásné svátky, bohatého Ježíška a rozzářená kukadla našich dětiček, do Nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody.
22. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639081&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639080&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

užijte si dnešní večer, ale i celé vánoční svátky, rozzářená kukadla Vašich dětiček u stromečku a hlavně se mějte rádi. Niki a Čenda :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám ani dočíst, jen v rychlovce jdu popřát krásný svátky (i když už zítra končí) a ať je ten příští rok co nejvyvedenější :slight_smile:
http://www.statekurezku.cz
25. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojholky,
tak jak jste zvládly štědrý den? U nás byl povedený, Anička byla nadšená ze stromečku, a z prskavek. Dárky jí moc nezajímaly, ale dneska už je všechny vyzkoušela:slight_smile:
Niky už se těším na všechny fotky s podzimu s Nelinkou. Čenda bude velkej brácha:slight_smile: Sluší vám to moc.
Terirez pěkné a zajímavé stránky. A kdy si můžu dojet pro tu čokoládu? Sice už je to nějaký pátek,ale teprve na stránkách jsem si přečetla, že kobylka je JAsmínka:slight_smile:) A s tou otravou je mi to moc líto, to nemůže přece normální člověk udělat:frowning2:( Muselo to být hrozné. Náš pejsek se taky přiotrávil, bylo to teda naší nedbalostí,ale když jsem ho nesla k veterináři a potom dva dny doma jen spal... modlila jsem se,ať nemá následky. Ale pryč od smutných zážitků.
TAk tedy opožděně, užijte si poslední sváteční den, a vše dobré v novém roce.
25. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Dodatečně krásné svátky a pohodový rok 2010. Petra a Kája
26. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,
přeji vám do Nového roku hlavně zdravíčko

o vánocích byl Pavlík nejvíc unešený z motorový pily. všechny dárky rozbaloval a bylo mu jedno pro koho jsou. když jsme přijeli k babičce tak ještě oblečený vlítnul do obýváku a hned se vrhl na dárky. :grinning:

já jdu v úterý na tu cukrovku tak to bude asi mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: . břicho už mám pořádné, vypadám jak kdybych měla každou chvílí rodit :grinning:
2. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Ahoj holky,

přeju Všem jen to nejlepší v Novém roce,hlavně hodně zdraví,štěstí,lásky a rodinné pohody.
2. led 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj holky,
jen tak v rychlosti už je zas hrozně hodin.
Přeji Vám v tomto Novém roce, jen to nejlepší, hodně zdravíčka, jen samé dobré zprávy a zážitky a těhulkám pohodové porody a narození zdravích dětiček. :slight_smile:

U nás je zatím vše v pořádku, na Silvestra jsme byli na velkém ultrazvuku v Budějovicích v Centru genetiky u Karla Čutky, nevim jestli někdo tohoto pana doktora znáte, je to asi odborník ale je hodně zvláštní. Byli jsme u něj tenkrát i při Káje a to nám přišel spíš srandovní, ale teď jsme z něho měli divný pocity. Hlavně mi tim ultrazvukem na to břicho tak hrozně tlačil že mně to až bolelo. :unamused: No každopádně prcek je snad v pořádku a byl tam docela zřetelně viděl pindík s kulkama, takže kluk jak vyšitej. Manžel je spokojenej, já to musela trochu rozdýchat páč jsem si spíš přála další holku, ale tak hlavně že je v pořádku. :wink:
Jinak teda přes ty vánoce mi děsně vyrostlo břicho a naskákali kila. V půlce prosince jsem měla navrch jen 3 kila a teď už skoro 6,5. Docela mazec, přitom mi nepříde že bych se nějak víc cpala, ale prostě tak nějak asi byla větší pohoda, manžel je doma už 14 dní a teď po těch vánocích jsme se hodně povalovali doma, tak je to asi znát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kája ve čtvrtek odpoledne začala být zase nějaká přešlá a měla teploty i včera, hrozně skleněný oči, dneska už ani ne ale strašně slintá, myslela jsem jestli jí nezačali růst ty poslední stoličky ale když sem jí koukala do pusy tak mi to nepřišlo, spíš mi přišlo jestli nemá polypy na mandlích. Tak uvidíme a kdyštak budem muset vyrazit v pondělí k doktorce.
Vánoce proběhli hezky, dostala dárků, že se za chvíli nehne v pokojíčku. Fotky máme na našich stránkách.

Tak to asi tak v rychlosti vše. papa
2. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
Ahoj kočky, zdravím v novém roce :slight_smile: Přeji všem hlavně zdravíčko a aby dětičky moc nezlobily :wink:

Štědrý den se povedl, byli jsme na procházce, večeře taky proběhla poklidně, akorát Čenda tomu jídlu moc nedal, snědl trošku polévky, do salátu jen ďobnul a rybičku ani náhodou, ani kapra ani file. Pak jsme šli pouštět do koupelny svíčičky ve skořápce do lavoru,aby mohl Ježíšek v klidu dát pod stromeček dárky. Jsme ho nemohli pak dostat ke stromečku, on je prostě piroman :grinning: . Největší radsot měl z kolejí a mašinky na dálkové ovládání. Pak už dostal jen drobnosti jako modelínu, pastelky a pohádkové knížky, magnetickou kreslící tabulku. Spát šel asi po 22 hodině, ráno nemohl dospat a od 7 už zase jezdila mašinka :grinning:

25.12. jsme byli večer na zábavě, to už je taková letitá tradice, chodíme s partou s letního tábora, náš jeden kamarád tam hraje v té kapele na bicí, hrajou takovej bigbeat,všehochut,no docela jsme slušně zapařili, akorát jsme vynechala kreace "vlasy na zem" :grinning: Domu jsme jeli něco po jedné hodine, Čenda byl u našich, tak jsme se i krásně vyspali a přijeli tam až na obídek.

V úterý jsem byla kontrole, vše je ok, příště bude i ultrazvuk, to jdu 15.1. Váhu jsem nestrhla, ale díky vánocům jsme se vyšplhala už na + 10 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Silvestra jsme letos oslavili doma, přijela nám bez jedné rodiny celá naše banda, takže bylo veselo. Celkem 14 dospělých a 7 dětí a všichni tu spali .Si to asi dovedete představit. Bylo to fajn, vydrželi jsme asi do 2,hrálo se na kytary, Activity,dětičky ráno vzorně spaly skoro do 9 :sweat_smile: Ještě jsme si udělali společnej obídek čočku s uzeným a po 15 hodině všichni odjeli. Vypadalo to tu jak po náletu kobylek, ale společnýma posledníma silama jsme to tu dali zase s manžou do pořádku.

Dneska už jsme jen vegetili, já si dojela zaplavat, chvilku jsme se šli projít, docela tu napadl snížek přes noc, na sáňky to ještě nebylo, ale na kolovanou jo.

Čenda od večera pobekával, že ho bolí ouško, pak zase, že zoubky a teď už se mi 3x probudil s brekem. Teplotu nemá, ale Nurofen jsme mu dala, uvidíme, co se z toho vyklube :frowning2:

leni: tak přežij v úterý ten test na cukrovku, já jsme ráda, že už to mám za sebou, brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepůjdeš v pondělí cvičit? Se asi konečně dokopu, plavčo máme přendané na úterý dopo, tak už mi nic nebrání. Před štědrým dnem se mi blokly záda a bojovala jsem s tím až do včerejška. Dneska už vcelku dobrý, lae nechci to zakřiknout. Asi mi pomohlo, že jsem byla v pondělí a dnes plavat.

Tak já frčím do pelechu, kdo ví jaká bude noc. Brou a piště :wink:
2. led 2010 ve 23:43  • Odpověz
Ahoj holky,
jen v rychlosti,marky24 já byla taky v Centru genetiky v Budějovicích když jsem čekala malou a taky mi dělal ultrazvuk Čutka st.,břicho mě bolelo ještě 2 dny jak mi tim ultrazvukem mačkal na břicho a ty kecy okolo co měl jsem z toho byla div živa,ale hlavně že byla malá v pohodě. :grinning:
3. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já mám s Čutkou st. stejnou zkušenost, když to teď popisujete,taky jsem myslela,že mi protlačí břicho. Ale jinak mi všechno vysvětlil a byl celkem v pohodě a taky vtipkoval na účet toho, že to bude holka.

Niky, no vy jste se teda nenudili přes svátky:slight_smile:) tak hlavně ať je Čenda dobrej a není to žádná nemoc.
S těma zádama mě to taky chytalo kolem 6-7 měsíce, cvičila jsem pak skoro každý den,ale bylo mi to houby platné. Mě teda bolelo pod lopatkou. Nakonec když bylo Anině asi 7 měsíců jsem musela k rehabilitační,aby mě odblokovala. Říkala, že to je i s kojení, i přes to,že se používá kojící polštář. Tak ať tě záda nezlobí :slight_smile:

Anina se včera poprvé vyčurala do nočníku,ale bylo spíš omylem,vypadalo to,že tlačí, tak jsem jí šoupla nočník,a bylo z toho čurání:slight_smile: Myslím,že si to ještě pořád neuvědomuje. V úterý nás čeká první plavání v normálním bazénu, tak jsem zvědavá, jak se to bude Anince líbit.
NA chatičce jsem zase kousek postoupili, ¨teď nás čeká topení,krb a elektrika. Dám nové fotky.

papa
3. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Ahojky všem ve spolek,
Tak jsem se taky konečně po dlouhatánské době přihlásila.Úvodem jen chci Vám všem popřát vše nejlepší do Nového roku.
Jinak naše první vánoce s Liduškou byly úžasné,akorát toho bylo na ni asi moc,samý ty balíčky,byla z toho vyjukaná.Ale předevšim,nám Liduška dala ten nejkrásnější dárek 19.prosince ta malá čiperka udělala pár kroků,to jsem koukala jako blázen,ale dneska už se vydá přes celou místnost otočí se chvilku pokouká,kam se vydat a štráduje si to,je šikulka.Na to,že ještě kolem 4.měsíce jí dělalo problém se vůbec otočit z bříška na zádíčka,se nám pěkně vyloupla.
A co se nočníku týče taky jsem ho už párkrát zkoušela,ale také to byla asi náhoda,dokonce udělala i bobek :grinning: ,ale řekla jsem si že ji nutit nebudu.
O víkendu jsem malou vytáhla na sáňky,hrozně se jí to líbilo,byla z toho paf,jako,že neni v kočárku,ale na něčem úplně jiném.
Včera jsem se trošku zapotila,malá se mi odpoledne pozvracela a to se několikrát opakovalo,vyjelo z ní úplně vše,tak dneska byla chudinka jen o čaji a rýži,a musim 3 zaklepat,zůstalo tam vše,zítra ji zkusim dát už od sebe. Ve čtvrtek jdeme na 10-ti měsíční kontrolu,taak jsem zvědavá co řekne dr.,ale asi to je nějaká viróza či co!No moc dobře jsem se necítila,když jem ji chudinku viděla jak trpí,co budu dělat,až přijdou dětské nemoci,to se asi zbláznim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukám,že jsem se rozepsala,no nic budu končit mějte se hezky a ať Vám dítka dělají jen samou radost a nemoci ať se Vám obrovským obloukem vyhíbají.Dala jsem nějaké aktualní foto naší princezny
Mějte se hezky a brzy papa :grinning:
5. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
ahoj holky,
test na cukrovku mi dopadl špatně. ani mi ho neudělali, protože jsem měla zvýšenou hodnotu hned na lačno. dnes jsem byla v diabetické poradně. mám zakázaný jakýkoli cukr, ale prý mám ty hodnoty jen malinko vyšší tak to snad bude v pořádku.
to se divím, že vám v budějkách na ultrazvuku tak tlačil na břicho. já tam tedy nebyla, ale tady v Táboře v nemocnici mi při ultrazvuku říkal, že kdyby mě to bolelo tak mám říct.
váhu už mám také pořádnou, přes svátky jsem se činila takže za 3 týdny jsem přibrala 5kg :grinning:, dohromady mám +9kg
8. led 2010 ve 13:41  • Odpověz

Tak my jsme zase marodi. Čendovi se rozjela rýma a kašel, jak mě pořád mazlí, tak mi to zvládnul předat. V úterý večer jsem byla už jak mátoha. Čendu odvezl Martin hned ve středu k babičce a byl u ní do pátku, já poctivě ležela. v pátek jsem si myslela, že už to bude dobrý, ale je konec víkendu a že by se něco lešilo :confounded: Teploty nemám,prostě kopírujeme to co v prosinci-rýma, kašel, ale i to stačí. Čenda taky pořád stejně. Mě už bolí z kašle celé břicho. K dr jsem nešla, když nemáme teploty. Já si toho moc vzít nemůžu, tak piju čajíky, dlabu vitamíny a na vykašlávání Mucosolvan, ten prej můžu. Spíš bych potřebovala něco na tlumení kašle v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku je krásně nasněžíno, ale ven teď už skoro týden nechodíme, takže se na to jen díváme z okna :confounded:
Jo a zvládli jsme zase nakazit babičku. Fakt úplně jak přes kopírák v prosinci.

Leni: tak snad to s tím cukrem nebude tak hrozný, snad další ko dopadne líp.
Na cvíčiu jsem v pondělí byla,ale někam chvátala, tak jsme skončily o 1/4 hoďky dříve, než začala, bylo to krátké, ale aspoň jsme se protáhla. Zítra určitě nepůjdu, až se dám do kupy, tak zase začnu. S bazénem mám taky teď na chvíli utrum, ach jo.

V pátek jdu na kontrolu a ultrazvuk, tak už se těším, až prcka zase uvidím, snad ho do té doby nevykašlu, chudáčka malinkatého :confounded:

Tak se mějte krásně,užívejte zimních radovánek a hlavně bez bacilů :wink: Papa
10. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
niki: mě na kašel pomohl jitrocelový sirup, a to jsem se ho nemohla 3 měsíce zbavit
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu si pro radu. Aninka má kašel,ale dráždivej, a všechno mi vyplivne anebo vyblinká. JAk dostáváte do dětí léky? Já na to šla stříkačkou, do jídla, ale taky to vyzvrátila. TAk už nevím, zase jí nechci trápit tím kašlem,hrozně se dusí. JAk vidí lžičku,spustí jekot. Dneska jí ještě píchali obě ouška, chudinka,v noci měla 39 teploty a nešlo to dolu. No, vypadá to u nás jak v polním lazaretu, MArtin od soboty leží, já s Aninkou od včerejška záchvaty kašle.
Taky piju jitrocelový sirup, pomáhá nám. Ale ten je taky jen na odkašlávání.
Niki já v lékárně viděla nějakej novej sirup na tlumení kašle,ale název už si nepamatuju, ale asi taky nebude pro těhotný, chtěla jsem ho pro Aničku,ale je až od 6 let.
No tak jsem se vypsala z nemocí, co tady řádí:frowning2:

ať vás obchází obloukem a díky za rady.
pa
19. led 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
my jsme Pavlíka pokládali na záda, zacpali nos, aby to musel polknout a stříkačkou od nurofenu. když polknul tak nos pustit aby se nadechl. ne celou dávku, jen trochu tak 1ml. je to trochu krutý, ale taky nám vše okamžitě vyplivl. teď už si to naštěstí nechá dát ze lžičky. tak hodně zdaru a brzké uzdravení
19. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
Leni dík, vyzkoušim. Dostaly jsme antibiotika, ale stejně to vypadá na virovou infekci, ráno měla 39,5, nic nepomáhá na teplotu. Doktorka nic neřekne, klasika jak před rokem,když jsme byly nemocný. Dostanu do ruky recept a nazdar. No jsem jak na trní, už aby ty teploty přešly.
20. led 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
když jsme měli horečku tak nám v nemocnici říkali, že máme dávat nurofen, za 3 hodiny paralen a zase po 3 hodinách nurofen. takhle se to kombinovat může po třech hodinách, když dáváš jen jeden lék tak je rozestup 6 hodin. my měli pak za den po horečce
20. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
My už jsme snad zdravý (ťuk, ťuk),tak jsme najeli zase na normální režim. Včera jsme byli s Čendou i na plavču a zítra se chystáme zas, máme co nahrazovat za to marození :wink: Dneska jsme byli skoro 3 hoďky venku, tak prďola odpadnul sám už v 13 hod., než jsme doklidila kuchyň, tak usnul v pokojíčku v nafukovacím bazénku :grinning: tak mám aspoň chvilku na net.

Nám to fakt Alčo neí souzení, aby jsme se navštívily, co? Jsme se viděli naposledy v listopadu, ne? my pořád nemocný a když se konečně dokulírujeme my, tak lehnete Vy. Ach jo. Se srážením teploty moc neporadím, zatím nemám moc zkušenost, i když měl Čenda třeba přes 39°C, tak reagoval dobře na paralenový čípek nebo Nurofen a stačilo většinou po 6 hodinách. Říká se vlažná sprcha nebo zábaly.
Stejně jako Léňa, medicínky dáváme Nurofenovou stříkačkou. Čenda je na tohle ale dobrej, on dokonce rád ty medicínky i hořký polyká :sweat_smile: Připadá si děsně důležitej, že si to natáhne, nakape (samo pod mým dohledem a pomoci) sám a pak to spolkne a dělá u toho děsný ksichty, že to hořký a pak řekně eště :grinning:
Na dráždivej kašel jsem mu dávala Ditustat, nebo kup Tussin, Soptusin, v lékárně poradí. My by jsme se bez toho nevyspali.
Tak ať Vám je Alčo brzo líp, pak písni.

V pátek jsem byla na kontrole, vše je v pořádku. S váhou jsme se teď trošku zasekla, jak jsem byla marodná, tak nebyla moc chuť k jídlu, takže teď mám +10,5 kg. Na ultrazvuku taky vše ok, už je hlavičkou dolu, viděla jsem zřetelně varlátka a piňďíka, propočítaná váha 1700g, odpovídá pořád o týden starší, takže doufám, že porodím okolo půlky března :wink:

Tak se opatrujte s prckama, hlavně ať jste zdravý a užívejte snížku, než nám rostaje. papa
20. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
přidala jsem aktuální foto - po koupání
21. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak konečně jsme se vyhrabaly z nemocí, ťuk ťuk ťuk. Anička ještě pokašlává,ale už je dobrá. Leni no to kdybych věděla, že to můžu kombinovat, tak to zkusím. NApadlo mě to,ale zkušenost jsem neměla, tak jsem nechtěla dělat z Aničky pokusnýho králíka. A na zábaly jsem neměla srdce :unamused: Dneska už si Anina sjela párkrát kopec na bobech. TAťka mě ukecal,ale měl povolený jen 3 sjezdy a šup domů. Ještě zvažuju, jestli máme jít na plavání v úterý. Ale asi ještě týden počkám. Já mám chronickej zánět v dutině, no už si pomalu zvykám, jen když se objeví nějaká rýma nebo viróza tak se mi to zhorší, a je to teda nepříjemný. Zkusím nějaký pročišťovadlo :slight_smile:
TAk se mějte hezky a napište taky jak se máte. Nějak to tu zamrzlo jak to počasí :grinning:
30. led 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
ahoj holky, dnes jsem byla na ultrazvuku, mimčo je asi o 14 dní větší, takže jdu zase za 3 týdny na převážení a pravděpodobně budou vyvolávat dřív.
tak to je dobře, že už jste zdraví tak se držte
1. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj můžu se k vám přidat? :slight_smile:
3. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla, byly jsme v Plzni. Přes měsíc jsme si hráli na rodinu a bylo to fajn. Samozřejmě poč zůstal v Táboře. Kája měla několik Ježíšků, ale všude ji zajímaly stromky. Po dárcích ani nevzdychla. Na cvičení jsme byly jen 2*, protože nás počasí uvěznilo v Plzni. Jinak bychom tam tak dlouho nebyly. Kája je jako z divokých vajec. Leze, všude si stoupá a snaží se chodit. Je upovídaná, ale rozumíme jí jen nenene, když něco nechce. Směje se pořád jako sluníčko, jen při oblékání, když chce kozu a mámu, tak huláká jako 100 čertů. Na štěstí je zdravá, ani při klubání zoubku nebyly problémy. Je na 9 měsíců malá 65 cm, ale to neva. Důležité je to zdravíčko. Hrozně ráda tancuje. Je sranda ji pozorovat, když si někde stoupne a kroutí se. No nic, trochu svítí sluníčko, jdeme na chvíli ven. Mějte se zdravě
3. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoj marrssee, to víš, že se můžeš přidat. Vítám tě tu.
3. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
koukám že už tu každá máte aspoň jedno mimi :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.