• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Táborsko

(Zamčená)
10. listopadu 2010 
To nevadí, že jsi teprve čekatelka. Aspoň se tu dozvíš, jaké tě čekaji radosti a starosti :wink:, i když to na Táborsku tolik nežije :frowning2:
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Zase nějak koníka nestíhám, pořád někde poletujeme. Ale jak tak koukám, tak je to tu zamrznuté stejně jako počasí venku. Že bych zase začala vyhrožovat s černými punťíky :grinning:

Marrsee: vítej mezi námi,písni něco o sobě :wink:Třeba se to tu zase trošku rozjede, když přibude někdo nový :wink:

Hele Leni, žádné předbíhání, jasný :grinning: V pondělí jsem neměla hlídání, tak jsem na cvíčo nešla,ale byla jsem ve středu, nebyla tam Olina, ale nějaká jiná a bylo to moc fajn, začali jsme v čas a skončili o 1/4 hoďky díl :grinning:

Izi:super, že jste si v Plzni užili rodinnou idylku :wink: Kája podle mě není malá, Čenda měl v 8 měsících 67 cm, pak se vytáhl honě těsně před rokem, v roce měl 75 cm :wink:

Už dlouho nepsala taky marky, snad je vše ok :wink:

u nás se dneska spí už od půl osmé, jindy bych jásala, jenže Čenda začal od pěti od večera zvracet, celkem blinkal 5x a v půl osmé padnul. Už po spaní nechtěl nic jíst a když jsme jeli od babičky, tak v autě, že ho bolí břiško, ale nějak jsem to nebrala, pač si umí slušně vymýšlet. No jsem zvědavá, jak to bude dál, jestli to je nějaká střevní viróza či jen z jídla (ale jedal jsem to co on a já jsem v pohodě, zatím). Manža zítra jede na celej den do Rakouska na lyže, tak doufám, že zítra nezačnu zvracet já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme byli v Praze, stavovala jsem se v práci, už si vyřídit přestup na MD a pak ještě u kamarádek s dětma.
Když jsme tam jeli, tak jsme potkali ošklivou bouračku, hned kousek za Táborem, čelní srážka felicie s fabii, akorát nás to tam zablokovalo, jak dojeli další sanitky a hasiči, naštěstí jsme nic neviděli, zraněný už ošetřovali v sanitkách, nás nakonec nechali projet, potřebovali prostor pro přistání vrtulníku, za náma už to zavřeli. Předcházelo tomu to, že se Čenda poblindil v autě, zaskočilo mu jabko, tak jsme stavěli a čistili ho, to bylo tak 5 minut zdržení. Úplně mě mrazilo při představě, že jsme byli v tom místě nehody o těch 5 minut dřív, že jsme tam mohli skončit my v té bouračce :pensive: No a pak Martin na netu vyčet, že tam byli 2 mrtvý a dneska jsme se dozvěděli, že jeden ten mrtvej byl náš zedník, co nám dělal plno prací na domečku a řidič je druhej zedník, náš soused přes plot a pro toho letěl ten vrtulník. Úplně mi je z toho blbě :pensive:

Taky jsme se byli podívat na angličtině pro Čendu, od září tu mají pobočku Helen Doron. Docela se mi to líbí, ale domluvili jsme se, že by jsme začali chodit až od září, to jaro bych s malým mimčem nezvládala. Tak uvidíme :slight_smile:

Tak už zase blinkal, prďolka.Se vzbudil, že má žížu, vypil trochu hořkého čaje a už to zase letělo ven :confounded: Jdu do hajan, kdo ví jaká bude noc. Dobrou.
5. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
Niki,
i phdr říká, že Kája je velikostí na spodní hranici a má to jen tak tak. Ale stále také říká, že nemá po kom vyrůst, takže je vlastně zatim vše ok. S tou ouračkou je to hustý. Měli jste štěstí. O angličtině pro Káju jsem také uvažovala, ale nevim. Naši do toho tlačí mne, ale kdo by hlídal a hlavně kojil Káju. Poslední dobou zase vyžaduje hlavně kozu. Snad Čendíkovi nic nebude, uvidíš ráno, ale držim pěsti. Byla bych ráda, kdyby rodinná idylka byla pořád, ale bohužel :frowning2: . Ještě kdyby vyšlo to druhé, ale trochu mám strach, jestli 2 sama zvládnu.
Tak zatim
6. únor 2010 ve 23:58  • Odpověz
Ahoj Táboračky, jak se máte, dlouho jsem se neukazala a zatim nemám moc času přečíst všechny příspěvky, tak to brzy napravím, snad se máte fajn a jste zdravé :slight_smile:
Anetka nám roste jako z vody, už je jí rok a půl a je to velká šikulka :wink:

Vítám marssee a zárověn gratuluji k miminku, kdy to čekáte ??? :wink:

Mějte se moc a moc krásné ztaim Pac a pusu :slight_smile:
15. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
niki,
tak co, jste v pořádku? my pořád padáme a dnes si zase udělala bouli na hlavě. Zrovna když máme jít zítra k našim. To zase bude řečí :confused: .
15. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
tady to teda pěkně vázne :confounded: Ani nemám chuť psát,abych tady vedla monolog :pensive:
Izi: jsme v pořádku, druhej den už byl v pohodě, nezvracel, neměl ani průjem ani teplotu,jen ještě pár dní neměl moc chuť k jídlu, tak nevím co to bylo.

Já se zatím držím 2v1, v pátek jsem byla na monitoru, prcek pořád spal, tak jsme ho musely budit a točilo se to dlouho,mělo to být bez prohlídky, pač jsou jarničky a dr. měly dovču, ale zjevila se tam na skok Šmrhová,tak na mě rovnou jukla. Zatím je to ok, už to tak nějak chystá, ale v pohodě. V pátek jdu zase na monitor a ko.

Tak pa a koukejte psát :angry: :wink:
20. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
Ahojte,
Káje roste 2hý zub a za chvíli jí bude rok, měla bych ji přihlásit k nějakému zubyři. Děvčata, nevíte o nějakém dobrém, který přibírá? Navíc je asi alrgická na zlato, za ouškem ji praská kůže. Já měla něco podobného, takže jsem nosila šmuky a zlato až dýl.

nik,
to jsem ráda, že neměl malý nic vážného. a hlavně, že jste v pořádku i ty a mimi.
21. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám jak nám tady ty týdny pěkně naskákaly, hlavně teda Niky ty už to máš fakt za chvíli. :wink: Rodit asi budeš v Táboře co. Já se furt nemohla rozhodnout jestli Bn nebo Tábor, ale asi pudu tentokrát taky do Tábora.
V pátek jsem byla na testu na cukrovku, objednali jsme se tam s kámoškou nastejno, tak nám to aspoň rychlejc uteklo. Byli jsme tam tři a hodnoty jsme měli všechny prý téměř ideální, tak aspoň zas něco z krku.
Mimi je snad zatim v pořádku, posledních 14 dní mi ale strašně tvrdne břicho, doktorka řikala že tomu trochu odpovídá i hrdlo, měla sem CS1 tak to neni ještě nic tak hroznýho. Beru na to magnesii, ale mam pocit že to moc nepomáhá, nejhorší je to vždycky večer. Kilo mam navrch už 10. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jinak už konečně začínám cítit jaro, tak snad už ten březen uteče a to jaro fakt příde, já už bych byla teda nejradši aby byl ten květen a měla sem už po porodu.
Koukám že sem sem naposled psala na začátku ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes: No my měli začátek ledna trošku ubrečený, protože jsem dali našeho Bladea jedný pani do Prahy, nevim jestli sem to sem psala jak se nám kluci furt rvali, už to bylo neúnosný, hlavně se s nima lítalo furt k veterináři na šití, tak jsme se rozhodli že ho někomu darujem a celý prosinec nic a hned po Novym roce telefon a tahle pani. Bylo to hrozný já sem to ořvala teda neskutečně i teď někdy ještě zaslzim, ale měli jsme velikánský štěstí na skvělou pani, jsem s ní v kontaktu a Blade se tam u ní má uplně skvěle. Ona je v důchodu, takže se mu věnuje na 100%, chodí s nim dvakrát denně na dlouhatánský procházky, jinak má i baráčku i malou zahrádku, nemá tam žádný omezení může na sedačku na křesla všude, ona ho hrozně chválí, prostě to potřeboval aby byl jako jediný pes a nemusel na nikoho žárlit, je tam středem pozornosti, furt za nim chodí návštěvy, na prochajdách si našel už několik kámošek, ona už před nim měla boxery takže má zkušenosti a ví co od nich může čekat. Tak se mi fakt hodně ulevilo když vim že je v dobrých rukou a Vikymu se asi taky ulevilo když tu na něj nikdo nevrčí a může si tu dělat co chce, je to znát i na jeho chování. Takže u nás tak. :unamused:
Kája ta nám zatim v pokojíčku spát nechce, jen přes den, ale to kolikrát nejde spát už vůbec že vydrží celý den bez spaní. Tak jsem radši koupila tady od jedný holky koš na kolečkách a případně budem v ložnici nějaký čas všichni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak bez plen už jsme krásně, přes den pohoda a v noci jí plínu pro jistotu dávám, ale má jí tak z 99% suchou a čurá až ráno po probuzení. Někdy jednou za čas se ale stane že jí má počuranou, tak to zatim uplně bez plíny neriskuju.
V březnu by měl být u nás zápis do školky, tak pudu Káju zapsat aby tam mohla po Novym roce občas jít aby taky přišla mezi děti. Tady naštěstí problém s místem neni, jako v některých městech, tak je to dobrý.
Izina, my jsme přešli zhruba tak před rokem a půl k zubařce Čechové, má ordinaci kousek od Intersparu vedle Tappy je to Kosova ulice myslim. A ta tenkrát nový pacienty brala, nevim jak je na tom teď. Byli jsme tam zrovna začátkem února.
Niky, jarničky to je co?
Před měsícem a půl jsem taky potkala v C&A Vlaďku (vladimuraz) s Klárkou, já totiž jak jedu na gyndu na ko tak se musim někde zastavit a něco si koupit. Tam měli furt už od půlky prosince pěkný slevy na dětský věci, tak to jsem teda neodolala. :slight_smile:
No tak to asi vše, nějak nevim co ještě psát, tak snad příště napíšu dřív. Určitě budu sledovat jestli už se neporodilo a budu tiše závidět že už to máte za sebou. Hlavně vám přeju ať všechno dobře dopadne a jste všichni v pořádku. :wink:
23. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrolním ultrazvuku. prcek je o 3 týdny větší, už má asi 2984g. za 3 týdny jdu zase a to už se budeme domlouvat na vyvolávání. začínám z toho mít teda pěkný strach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marky koukám, že budete mít páreček, tak to vám to krásně vyšlo.
24. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám novinku, teda pro vás, kromě Nikitky, ta už to ví :wink: Aninka bude mít v září sourozence.
Povedlo se nám to trochu dřív,než jsme plánovali, ale to už bych chtěla moc :grinning: Dneska jsem byla na ultrazvuku, mimčo se mlelo jak drak, točilo se,škytalo nebo polykalo, ale hlavně je vše v pořádku, má všechno jak má být. Jsme se snad domluvily všichni, že budeme nastejno těhotný, dvě kamarádky co už mají taky děti, čekají další, skoro nastejno. Byla nějaká hvězdná konstelace na konci roku asi :grinning:
4ekám až se mi vychrní slečna, a jedeme obhlídnout obchody s jarním oblečením a hlavně holinkama. Včera jsme byly na návštěvě u Nikitky, a děti vypadali jak vodníci, voda jim kapala odevšat.
mějte se a užívejte skoro snad prvního letošního sluníčka
25. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:
Alčo: super, že ultrazvuk dopadl na jedničku a mimču se daří dobře :wink:
S tou hvězdnou konstalací ke konci roku je to pravda, pač v mém okolí je samá těhule s termínem srpen-září :wink:
Po středeční procházce s Váma, jsem ve čtvrtek hned koupila šusťáky a přitáhla od ségry po Julince holínky :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem se optal v Bílkovce, kdy jim přijde zboží jarních botek a paní říkala, že už jim začalo chodit, dnes snad mělo přijít Essi a do půlky března budou mít všechno, co mají naobjednané...to jen info, kdo se tam chystáte s dětma na koupi botiček :wink:.

Marky: fajn, že jsi se taky ozvala :wink: S Bladem je to smutný, že jste ho museli dát pryč, ale když to jinak nešlo. Ale je fajn, že jste mu našli hodnou novou paničku :wink: Tobě už svítí v pase 30tt, to fakt tak děsně letí :sweat_smile:

Leni: Doufám, že porodím teda dřív než ty, žádné předbíhání se konat nebude,jasný :grinning: :grinning: :grinning:

Izi: Čenda chodí k zubaři na polikliniku na Budějovické, zubařka se jmenuje Kolorosová. Jsme k ní všichni chodili jako děti, ona dřív byla vysloveně dětská, teď už je i pro dospělé. Dělá tam se svou dcerou, obě jsou moc fajn a je vidět, že to s dětma umí, Čenda tam byl zatím 2x, naposledy i beze mě, jen s Martinem, pač ten k ní chodí taky a byl nadšenej, ještě domu dotahl bagr :grinning: :grinning: :grinning: Myslím si, že přibírá.
http://www.firmy.cz/detail/378971-mudr-ludmila-kolorosova-tabor.html

Jinak já jsem byla dnes na monitoru a ko. Monitor dobrej, CS4/5, prej bych měla ještě chvilku vydržet v kuse :wink:
Já se te´d i docela dobře cítím, před 14 dny jsme měla fakt už krizi, hodně mi tvrdlo břicho, hodně unavená. Teď mám nějak moc energie, všechno zvládám, břicho tvrdne v normě. Takže si myslím, že příšítí týden určitě ještě neporodím, Čendu jsem rodila v 37+5, tentokrát to myslím dotáhnu dál. Teda pokud si to zase nerozjedu plaváním :grinning: Jsem nezmar, ale dneska jsem v bazénu zase dalo v pohodě 1 km :grinning: Martin mi říkal, že až budu plavat, ať se občas ohlídnu za sebe, jestli už malýho netáhnu za sebou :grinning: :grinning: :grinning:

Rozhodla jsem se, že si chci ještě užít všechny ty nadýmavé dobroty, tak jsme si o víkendu udělali bramborák s kyselým zelím, zítra pokračujeme bramborovým salátem a cibulačkou :grinning: :grinning: :grinning: Pak si zase na pár měsíců nedám skoro nic, teda za předpokladu, že budu kojit, ale doufám, že jo. A večer dáme Čendu k našim a půjdeme s Martinem někam na véču, ještě si musím užít, než se zase na chvilku "zahrabu" doma mezi plínky a kojení :wink:

A jaro, co na nás vykouklo za poslední dny je super, to bude asi ta moje nová energie :dizzy_face: Ale neradujme se moc, pač jsme dneska koukla na počasí a po víkendu se má zase ochladit na teloty k nule :confounded: No, ale hlavně, že sleze ten sníh, ten už mě fakt nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, už jsem toh nakecala dost. Tak se mějte krásně, dobijte o víkendu ze sluníčka baterky, než se zase vrátí zima. papa :slight_smile:
26. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj děvčata,
děkuji za zubaře, ale přiznám se, že jsem zatim žádnému nevolala. V úterý nám zase přijel taťka a dnes odjížděl. Bylo fajn, když jsme byli zase pohromadě. I když jsem jako vždy nic neudělala a je tu ještě větší bordel, trošku jsem si odpočinula a hlavně se odreagovala. Dnes/pátek jsme byli u dr. Konstatovala, že je malá čilé dítě a to velmi. Přibrala na 8100 a vyrostla o 3 na 68. Musim zaťukat, zatim nemarodila, jen občas zakašle, takže je zdravá. Ráno nás překvapil zase sníh a bohužel i teploty pod bodem mrazu. Zimy se nezbavíme, ach jo. Ale už se dohadujeme o koupi sedačky na kolo. Jsem zvědavá, jestli budeme jezdit. Saně jsme sehnali, ale byli jsme jen 2*.
6. bře 2010 v 00:51  • Odpověz
niki díky za informaci ohledně botiček,zrovna jsme u našich v táboře a pomalu jsem se chystala,že tam zajdu,ale vzhledem,k tomu že zase napadlo,tak s jarníma zatím nebudu spěchat a ještě chvíli to poklepeme v zimních,stejně bych si chtěla počkat pro honzíka na nějaký superfity,protože jsem z nich loni byla úplně nadšená,tak dobře se mu ještě v žádných botech nechodilo :wink:

jinak koukám,jak ti nádherně přiskakuje,chodím šmírovat do kuřátek,vzhledem k tomu,že mám taky březnátko a moc vám to všem přeju a zároven přeju všem ostatním těhulkám pohodové těhotenství a co nejlepší porod
6. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky,
jo zima se nějak nechce pustit, dneska jsme byli skro 2 hoďky venku, sice svítilo sluníčko,ale zima byla pěkná. Já přišla vymrzlá jak sobolí h...o, Anička tvářičky jak Marfuša, jedinej Martin byl zahřátej ( vypili s dědou asi flašku slivovice,včera měl svátek)
RAdši ani nekoukám na předpověď, ráno jsme měli minus deset, fujtajbl.
S botičkama jsemtaky byla na průzkumu v Bílkovce, jak psala Nikitka, postupně by jim měli chodit botky,během tří týdnů. Jinak jsem něco pokoupila jarního v Kiku,docela bych si tam vybrala, a na mimibazaru jsem taky objednala vestičku, a nedalo mi to a koukla jsem i na těhuoblečení a natrefila na pěkné věci za slušnou cenu, tak jsem si udělala radost, doufám, že mi to ještě v létě bude:slight_smile: Pořád si dávám předsevzetí,že nemůžu přibrat tolik co s Aničkou,abych se v létě nevalila jak kulička. Zítra jdu poprvé na těhucvičení, sice ještě žádný těhubřicho nemám,ale na normálním cvičení už mi to není příjemný.
mějte se a napište jak se máte, at si taky počteme:slight_smile:)
7. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
ahoj holky,tak jsem byla v sobotu ve dvořákovi a v 1.patře ve Quicku měly docela velkej výběr bot na jaro i léto a řekla bych,že cenově přijatelný,ale koukala jsem na holčičí,pro honzíka chci z bílkovky nějaký superfity,ale tady měli krásný polozavřený sandálky za 499 kč.zato u bati mám pocit,že by to dětský mohli zrušit,tam neměli vůbec nic :astonished: :confused:

aleju to jsem měla vědět,že scháníš těhuvěci,mám tady těhotenský rifle a halenku,který bych docela ráda udala,já už to potřebovat nebudu :slight_smile: :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak já se hlásím pořád 2v1, sice už jsem měla dneska k ránu pocit, že asi budu rodit, ale bolesti zase přešly sami a přes den ok. Ve čtvrtek jsem byla v porodnici sepsat si porodopis a na monitoru a pak na ko, Šmrhová chválila, jak se nám to krásně chystá, Cs mi poskočilo na 6, hlavička naléhá a otevřená na špičku prstu. Ale odhadovala, že se asi ještě v pátek uvidíme :wink: Jsem ještě v pátek byla plavat v bazénu, ale asi naposledy, příšítí týden už to riskovat nebudu, přeci jen se už začínám otvírat.

Alčo: tak to se zítra asi na cvíču potkáme a ještě s Léňou :wink:
S nakupováním těhu oblečením to nepřeháněj, až porodím tak proberu šatník a něco Ti půjčím :wink:

Izi: taky už se těšíme, až začne nějaké rozumné počasí a zase vyrazíme s Čendou na kole, sedačku na kolo jsme pořizovali loňi a Čenda jezdí strašně rád :wink:. Značku máme Hamax smiley, kupovali jsme jí u nás v Plané v cyklo u Nováka, koupili jsme navíc jeden ten úchyt, takže ho máme oba na kole a jen sedačku přecvakáváme, což je praktické :wink:

My jsme v sobotu dopoledne zašli na botky do Bílkovky a koupili jsme Čendovi od Essi, padli mě hned do oka, Čendovi se taky líbili, jsou modro hnědé, velikost jsme vzali 24, má tam rezervu. Zimní měl taky 24, nožka mu teď vůbec neroste, tak doufám, že mu teď neskočí, abych za měsíc nešla pro nové botky. Já bych ještě taky počkala, stejně nosíme ještě zimní, ale pak nevím jak by to vyšlo, bud buď v porodnici a nebo trajdat hned po porodu se mi nechce. Počasí se zblázní a najednou bude z těch mrazů 15°C, tak jsme radši už koupili, ať jsme připravení :wink:
Mispuli: my máme superfity zimní a maximální spokojenost :wink:

Dneska jsme konečně Čendu asi po 4 měsících ostříhali mašinkou, krásně držel a zase vypadá jako čupr klučina, už to měl fakt děsný, kotlety jak Elvis a děsně mu to trčelo, jak má vepředu ty víry :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme se byli podívat u známých na koně, krom koní tam měli pět 6 týdenních štěňátek černých labradorků a dvě bernských salašnických no prostě nádherný, Čenda z nich byl unešenej, hned by si jedno odnesl domu a já byla taky nalomená, jenže nemáme hotovo okolo domku a hlavně plot, takže nás známý neukecali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu asi do pelechu. Mějte se a pište :slight_smile:
7. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
ahoj holky,
my jsme holinky sháněli před 14dny, když to všechno tálo. oblítali jsme celý Tábor a nikde nic. je v bílkovce měli růžové a na to Pavlík řekl blbý :grinning: nakonec jsme je koupili v tescu.kupovali jsme 28, i když mu jsou trochu větší. stejně mu dávám tlustý ponožky a snad mu vydrží i na podzim. jinak boty na jaro budeme kupovat asi 27. ještě je nekupujeme, chvilku počkáme, pak je dyžtak pojede koupit manžel.

k doktorovi jdu až v pátek skoro po 3 týdnech, protože měl dovču. tak jsem zvědavá.příští týden bych měla jít na kontrolu do porodnice+ultrazvuk a snad taky začnu chodit na monitor. to bude na zbláznění.

my jsme v sobotu zabíjeli, nikdo mě k ničemu nepustil, až mi to bylo trapný.

za chvilku jdu cvičit, tak se jdu ještě natáhnout
8. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se na cvičení sešly:slight_smile:
jsem si připadala,že tam nepatřim, břicho žádný :slight_smile: ale za pár měsíců už tam budu funět jak lokomotiva-
Leni já koupila holinky taky v tescu, a od zítra mají v Albert hypermarketu akci na holinky s utahovací gumičkou, za 300,- ty jsem zrovna chtěla,ale podle letáku stejně maj až větší velikosti. Jarní botky vyrazíme koupit, až bude výplata, :grinning: takže příští týden. A to už teda to jaro snad bude,nebo aspoň aby nemrzlo,brrr.
Dneska jedeme do bazénu, už jen 2x a končíme, je to fuška, lézt tam v podřepu a ještě jistit Aninu. Ale je tam ve svém živlu. A v létě šup do Knížečáku :slight_smile:
jdu budit slečnu,abysme stihly čvachtandu,
mějte se
9. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj,
tak to tu pravidelně sleduju a koukám že u Niky ještě relativně klídek. :wink:
Dík za tip na botičky, už se na ně taky chystám, 19. jedu na kontrolu tak asi nejspíš vezmu Káju sebou a zajedem už nějaký botičky koupit. Velikost si taky nejsem jistá, zimní měla 23, ale ty jarní bych asi radši už vzala 24. Uvidím co mi tam poradí. Docela bych byla ráda kdyby jí vydrželi až do podzimu, loni sem musela kupovat dvoje sandále a dvoje plný botky, jenže ty druhý už koncem léta takže už je moc neunosila. Vypadá to ale že si je vezme kámoška tak budu docela ráda, teď jsem jí prodala pár věciček po Káje, docela by si po ní vzala i jarní budnu co měla, ale nakonec jí asi ještě nechám, na jaro jí ještě vydrží a pak na podzim už koupim novou. Stejně si řikám že těch dnů na jarní bundičku zase určitě moc nebude, je to vždycky že zimní věci a pak rovnou hop je to na mikiny. Sice sem si vyhlídla od Topolina hezoučkou, ale to je zas šest stovek a když jí tahle ještě docela je. Se sandálkama asi ještě počkám na lepší počasí, snad se pak dostanu někam do města.
Byla sem na kontrole v pátek, tak vše v pořádku, CS0 tak se to od minule zklidnilo možná díky tomu magnesku, i když břicho mi tvrdne furt, hlavně levá strana u pupíku- Na další jdu toho 19. a to mi prý bude dělat ultrazvuk a vypočítá váhu, tak se těšim že mimi po 12ti týdnech zase uvidim. Taky už dostanu papír na mateřskou, tak to je trochu znamení že už se nám to taky blíží. :slight_smile:
Už si neskutečně přeju aby bylo teplejší počasí, protože už tak týden nemůžu dopnout zimní bundu a tak je mi krapet zimina. :grinning: Před týdnem jsme koupili v Mountfieldu dřevěný zahradní nábytek, tak už se fakt těšim až se na něm budem vyvalovat. Jinak kdyby jste někdo chtěl koupit navigaci a nebo kameru co dávaji v tý akci Mountfield, tak máme oboje a chceme oboje prodat, protože to nevyužijem. navigaci dáváme asi za 4 tisíce a kameru za 2,5 tisíce.

Izi, my kupovali sedačku na kolo loni, myslim že Author, schválně se podivám a napíšu ti to sem. Taky jsme kupovali dva držáky takže je máme každý na svém kole a sedačku jen přehazujeme. Je to lepší. Káje se ježdění taky moc líbilo, já měla ze začátku trochu strach aby jí někde nevyklopila ale za chvíli sem si zvykla. No teď s miminem nevim jak budem jezdit, existuje ten croozer, ale to stojí hrozný pálky to fakt kupovat nebudem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Leda si ho někde pučit když by jsme byli někde jinde.

Tak papa
9. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
Izi, tak sedačku nemáme author to sem si spletla s kolem, sedačku máme nějakou Bellelli Relax. :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky,
super, moc děkuji. Určitě koupíme jako vy 2 držáky, abychom sedačku mohli přehazovat. Většinou bude na mém kole, ale když přijede taťka, ať si užije. Od kolika jste s prckama jezdili? Vozík pro mimi za kolo je opravdu poněkud drahý, takže jsme se na něj vykašlali. A přes zimu to stejně nemělo cenu.

Mám radost a zároveň další starost o Kájulu navíc. V neděli udělala první krůčky od maminy ke mně a dnes se pokoušela pouštět a chodit sama. Je sranda ji pozorovat. Na štěstí je to opatrná holka, ale stát a hrát si bez držení nebo tancovat, to už jí jde dobře. Dělá holčička pokroky, ale mrzí mě, že u toho neni tatínek. Botky budeme kupovat už na chození s pevným kotníkem. Jedny máme ještě z dob před 20ti lety nové, když jsem čekala Peťu a jinak jen hadráky.

Jsem ráda, že sem chodim. Dost mi pomáháte, když nevim, co a jak. díky
10. bře 2010 v 00:15  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak se hlásím stále ve stavu 2v1.
Prcek si prostě usmyslel, že v tomhle počasí zůstane radši u mě v bříšku a počká si, až bude hezky :grinning: Ale ještě má pár dní čas, toho 17.3. co mám v pase je TP podle ultrazvuku, podle PM mám 22.3., takže ještě týden :wink:
V pátek jsem byla na kontrole, vše je ok, monitor taky a dr říkala, že ještě asi chvilku vydržím. Další ko zase v pátek.

Jak jsi dopadla Leni v pátek Ty?????

Marky: ty už nemůžeš dopnout zimní bundu,jo? :grinning: To já ještě kupodivu docela dobře, jednu teda už mám víc fest a druhou v pohodě :wink:
Dřevěný nábytek na zahradu závidí,my letos ještě budeme sedět v plastovém. Ale hlavní, že se pohneme konečně s terénními úpravami, už na to máme domluvené zahradníky a jednu firmu, co udělá chodníčky a terasu, takže se taky moc těším. Teď už čekáme jen na lepší počasí,a by se mohlo začít.

Izi: my jsme začali jezdit až loni na jaře, to bylo Čendovi 1,5 roku. Rok před tím mě to přišlo brzo, když mu bylo okolo 9 měsíců před létem a sotva začal sedět. Ale Káje bude za chvilku rok, tak si myslím, že to bude v pohodě :wink: A to je teda šikulka, že už se ti pouští a začíná pomalu chodit, no teď se rozhodně nudit nebudeš :grinning:

Tak se opatrujte a pište. Myslete na mě, ať už brzo porodím, hůůů :grinning: Alejuška pak podá zprávu. Papa :wink:
14. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj,

Niki myslela jsem si, že bychom začali jezdit už v létě. Veselo s malou mám. I když je na sebe opatrná, občas nějaký karambol je. Navíc je šíleně rychlá. Dnes si udělala modřinu a bouli na čele. Spadla z jejího křesílka dřív, než jsem k ní stačila dojít a ohlídat ji. Zrovna jedeme k našim, to budou zase řeči, že ji týrám. Když se jí stane něco u nich, je to ok. Přitom je pořád v pohodě, modřiny má jednou za čas. No jo, jediná vnučka, vnouče celkově. Teď už to bude dobré a "rozsypeš" se brzy
14. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, já vůůůůůbec nestíhám.. :confounded: kdy jsem tu byla naposledy? Radši ani nebudu dohledávat.
Já už chci konečně to JAROOOOOO!!!! Dneska zase dalších 5 čísel novýho sněhu, už mi to začíná lézt na nervy...

V sobotu jsme byli s manžou v Dražicích na šermířskym plesu, to byla taková párada!! Vlastně jsme si takhle od svatby vyrazili poprvé (už to jsou 4 roky, to je hrozný, jak to letí). Chtěla bych začít někam chodit - do nějakýho zájmovýho "kroužku", abych se dostala mezi lidi..ale vůbec nevím, co zkusit...jsem už rok a půl doma a začíná mi silně chybět společnost. Co děláte vy? Máte ještě nějaké zájmy nebo jste vlastně jenom doma? Já byla jako dítě zvyklá být pořád někde (zpěv, skaut, koně) a teď najednou nic...i ty koně už máme doma, dřív když jsme je měli ustájené jinde, tak byl aspoň tak nějak kolektiv lidí tam. Chtělo by to změnu a já nevím jakou.

Izi, Kája je šikulka! Vašík taky stojí a občas se snaží obcházet kolem nábytku, ale zatím se musí držet. Jo a nesedí a neleze...pacholek jeden - přitom když chce, tak se umí na všechny 4 zvednout, ale zatím je stále pohodlnější se všude doplazit po břiše (tohle ovšem ovládá přímo mistrně, mohl by vyučovat vojáky!! Děda tuhle prohlásil "jen ten samopal v ruce mu chybí"). Sedět nechce ani když ho posadím.
A míry v 10ti měsících: 67 cm, 8 kg

Alejuško, moc gratuluju k těhu, to je nádhera!!
15. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Mohu se k Vám také přidat. Mám jednoho chlapečka je mu 15 měsíců a dnes jsem zjistila že jsem těhotná :slight_smile:
Bude to asi pěkný záhul, no neplánovali jsme to takhle rychle :grinning:
Ale mám prosbu do Tábora jsme se přistěhovali a já potřebuji nějakého dobrého gynekologa :slight_smile: hlavně aby měl také u sebe v ordinaci ultrazvuk. Neporadíte mi???
16. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj hoky,novinek spousty,ale až bude rarášek spát.

Milísek já chodim k MUDr. Vychodilovi,sídlí na poliklinice v Táboře ve městě ultrazvuk má ,což se výhoda já ze začátku chodila snad ob den jestli miminko roste,chodím k němu od 18-ti a jsem spokojená,nevím ,ale jestli přibírá nové pacienty,když budeš chtít pošlu telefon. Tak zatím pa,malá mi stále vypíná monitor tak mizím :grinning:
16. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Jé za kontakt budu moc ráda :slight_smile:
Děkuji :wink:
16. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj, holky, nechci se vám tady plést, ale potřebovala bych info a možná mi některá poradíte.

Potřebovala bych adresu a telefonní kontakt (nebo stačí jen telefon) na Regionální finanční odbor 606 Tábor (armáda).

Nepracujete tam náhodou některá nebo někdo z příbuzných, nebo nebydlíte někdo poblíž? Všechny vojenské informace jsou špatně zjistitelné z netu a je to šíleně zdlouhavé dostat na ně kontakt. :confounded:

Kdyby někdo věděl, hoďte mi prosím info nejlépe do IP. Moc děkuji :wink:
16. bře 2010 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz
milísek tel.381251852,jukni kdyžtak na internet ještě má i svojí poradnu Ptejte se gynekologa,
16. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
teri,
Kája je živá až moc :grinning: . Ale je to prima dřina :wink:
16. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.