• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tajemný kočárek

(Zamčená)
3. března 2009 
dobrý večer, poradí mi někdo se značkou kočárku, který jsem dnes zahlédla na ulici? Jednalo se o hluboký kočárek na jedné velké středové pružině a taktéž mě zaujalo, že měl dvoje rukojeti. Jednu klasickou spojenou a druhou oddělenou - jak mívají golfky. Bohužel se mi nepodařilo ho nějak na netu najít. Děkuju moc za odhalení :wink:
1. bře 2009 ve 23:51  • Odpověz
Ahojky, nejsem sice znalec, ale kdysi jsem uvažovala o kočárku "ABC Design Tech" a myslím, že popisu odpovídá :slight_smile:
2. bře 2009 v 00:13  • Odpověz
toru, nebyl to ABC design 3-tek?
2. bře 2009 v 00:14  • Odpověz
koukám, že mě už karlinso předběhla :grinning:
2. bře 2009 v 00:16  • Odpověz
Onyx :wink:
2. bře 2009 v 00:18  • Odpověz
ale v černé barvě ta konstrukce vynikne líp...
2. bře 2009 v 00:18  • Odpověz
naprosto souhlasím :slight_smile:
2. bře 2009 v 00:21  • Odpověz
ale třeba jsme se netrefily :unamused: , možná ještě vyrábějí podobný, ale uniklo nám to :fearful: , kočárky už tak moc nesleduju, malému je 15měsíců...
2. bře 2009 v 00:25  • Odpověz
Ahoj, byl to 100% ABC Design 3-tech, 4-tech nebo 6-tech (podle počtu kol)
nikdo jiný to nevyrábí, protože to ABC Design má celosvětově patentované a nacpal do toho strašný prachy... podle mě ne zcela efektivně (ale to už je jen můj soukromý názor).

Michal

PS: tady ho máte pro kontrolu i s obrázky:
http://www.spuntik.cz/abc-design-3-tec-2009-kombi-kocarek/
http://www.spuntik.cz/abc-design-4-tec-2009-kombi-kocarek/
2. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
super, děkuju moc, je to on :slight_smile: Né, že bych ho teda zrovna teď potřebovala - mám už holčinu 15 měsíců :slight_smile: ale nějak mě zaujal a tak jsem myslela třeba pak pro druhé :wink: Ale ona to asi nebude zase až taková bomba jak to vypadá, co? A ani jsem ho neviděla ani moc jezdit po ulicích. No ale tak zatim to řešit nemusim, to spíš teď musím pořešit nějaké golfky...
2. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Toru, toho opravdu nijak extra litovat nemusíš. Není to špatný kočár, ale víc než jen průměr to také není. Určitě bych uměl doporučit spoustu lepších během chvilky.
Michal
2. bře 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
ahoj Michale, děkuju za nabídku, ale spíš bych možná potřebovala poradit nějaký ten golfáček :wink: Nabídka je sice široká, ale nějak žádný moc nesplňuje mé požadavky. Líbilo by se mi kdyby měl: nastavitelnou výšku rukojetí, polohovací opěrku - pokud možno skoro do rovna, do lehu, nastavitelnou opěrku pro nožičky, aby bylo dost široké sezení, 5ti bodový pás, opěrku rukou - odnímatelnou, dost velkou boudičku - nejlepe aby dosahovala až k opěrce, nějaký ten nákupní košík rozumné velikosti a úplně super by bylo, kdyby se dalo obracet sezení, nebo přehazovat rukojeť, ale to u golfek už asi moc není, co jsem tak koukala. A teď babo raď :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.