• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tak jsem si u toho deset minut poplakala

(Zamčená)
30. září 2010 
je to nádherné, hlavně ta malá, blonďatá holčička v 1:40

http://www.youtube.com/watch?v=FMT34a21i2g
29. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
je to uzasne, nadherne!!!!! Tolko emocii v jednom videu, klobuk dolu :slight_smile:
29. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
Já to viděla už vícekrát na FB a pokaždé mě to dostalo .Brečela jsem jako želva :slight_smile: nádherný :dizzy_face:
29. zář 2010 ve 23:58  • Odpověz
Tak sem se držela, ale ta malá holčička mě dostala,a už se rozjeli slzičky, ta je kouzelná :slight_smile:
30. zář 2010 v 00:42  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem si pořvala, ikdyž jsem to viděla už podruhé, radím vždy dopředu nachystat kapesníky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 01:10  •  1 dítě  • Odpověz
Taktéž jsem si pořvala už vícekrát,je to nádherný a dojemný,opravdu nachystat fůru kapesníků :wink:
30. zář 2010 v 06:27  • Odpověz
myslela sem ze skouknu beze slz ale se to nedalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hned u prvniho privitani dcerky s tatinkem sem se neudrzela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......ja uz se s tatinkem nepotesim asi protoz mi to tak doslo hned v zapeti :pensive: a to je uz 10 let a i kdyz su dospela a mam manzela na stiskani tak mi to chyby protoze my se s tatkou stiskali sice ja jenom kolem brucha a pak pod pazema (byl vysoky) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale stiskali alebo kolem noh kdyz se stiskali nasi spolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
Tak zkoukla jsem asi jen 2 min a nevidím :grinning: tohle si nechám až budu zítra sama doma :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ufff... :dizzy_face: moooc hezke, taky jsem si pobrecela...
30. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz
nádhera :dizzy_face: celou dobu jsem prořvala :dizzy_face:
30. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
já jsem schopná si pobrečet i u hokeje :sweat_smile: :sweat_smile: ... tak což teprve tohle :slight_smile: :slight_smile: krásný
30. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz
¨Tak jsem to zkoukla ještě teď a ještě pořádně nevidím,nudláci mě tečou :grinning: -úžasný,ty dospělí mě trochu utlumili,ale ty děti :sweat_smile: Teda jestli u toho někdo neuronil ani slzu,tak je to bezcitnej člověk :unamused: Tohle musí pohnout i z kamenem :unamused: Mě se líbila ta holčička jak byl schovaný v té krabici a ona chuděrka nevěděla jestli má jít nemá jít :grinning: Tak a já se jdu utřít a vysmrkat :grinning:
30. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.